Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.06.2014 15:15:10 vasta tsitaadiga

32" monitorid on 4K resolutsiooniga.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 16:06:32 vasta tsitaadiga

Sain täna oma vusseri kätte. Panasonicu TX-L42E6EW

Päris kena asi, pilt on korralik. WiFi võrku ei taha mul ühenduda kuidagi ainult.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 18:54:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks.


Sony telerid tunduvad ka kõige kallimad olevat icon_biggrin.gif

Valikule jäänud antud telerid Philips;
Samsung; Toshiba ja üks veidi kallim - Philips


Muidugi 27 tollise monitori saaks juba 200 euroga, ja 29 tollised umbe sama hinnaga mis need telerid
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.06.2014 19:35:30 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, kel rahakott kõige paksem pole võib ka rahulikult Panasonicu poole vaadata ja ei pea Sony ja Samsungi piilumas käima?

Et neil on OK kvaliteet (vastavalt mudelile) ja telerid läbi ei lähe mõnekuuse kasutuskorraga?

Veidi rumalalt püstitatud küsimus muidugi, aga kogun infot icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 19:39:00 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei lähegi mõnekuuse kasutusega ükski telekas läbi. Aga eks praaki esineb kõigil.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:11:07 vasta tsitaadiga

Ertai, vähemalt eelmise aasta Panasonicu LCD-de ülevaateid lehitsedes jäi vastupidine silma, et Panasonic küsib oma telkude eest rohkem hinda kui konkurendid, ennekõike Samsung ja LG.
Ja kui keskklassi mudeleid võrrelda, siis Pana plasmad on Pana LCD-dest pildikvaliteedis praktiliselt igas aspektis üle. Seda on enamvähem igas ülevaates ka tõdetud.
Ja LCD ei ole neil kehv, lihtsalt hetkel veel plasma võidab samas või odavamas hinnas.

Mul hetkel omal elutoas 50" Pana plasma ning kaalun selle ringivahetamist 55" Pana LCD vastu, sestap olen hoolega ka 2013 aasta mudelite ülevaateid lugenud.
Ostukotti läheks küll juba selle aasta mudel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:16:12 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ertai, vähemalt eelmise aasta Panasonicu LCD-de ülevaateid lehitsedes jäi vastupidine silma, et Panasonic küsib oma telkude eest rohkem hinda kui konkurendid, ennekõike Samsung ja LG.
Ja kui keskklassi mudeleid võrrelda, siis Pana plasmad on Pana LCD-dest pildikvaliteedis praktiliselt igas aspektis üle. Seda on enamvähem igas ülevaates ka tõdetud.
Ja LCD ei ole neil kehv, lihtsalt hetkel veel plasma võidab samas või odavamas hinnas.

Mul hetkel omal elutoas 50" Pana plasma ning kaalun selle ringivahetamist 55" Pana LCD vastu, sestap olen hoolega ka 2013 aasta mudelite ülevaateid lugenud.
Ostukotti läheks küll juba selle aasta mudel.


Ei tea, olen oma odav-panasonicu lcdga rahul. Kõik töötab ja pilt on normaalne. Võrreldes vana philipsiga, mis oli aastast 2007, ikka suur edasiminek
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:38:39 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas tegemist näpukaga või ongi LG 42LB670V hind seal nii odav? http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-lg-42lb670v-led-42-smart-3d-3186.html
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 23:43:09 vasta tsitaadiga

No mul on ka üks 2007.a. 32" LCD kodus olemas, pildil pole iseenesest väga vigagi kui sinna HD signaal sisse lasta, SD on paras "käkerdis".
Niiet selle ajastu asjadega võrreldes peaksid kõik praegused LCD-d loomulikult paremat pilti näitama.

Plasma on mul G20, 2010.a. mudel, neid on 3 põlvkonda vahepeal täiustatud.
Mu lootus on, et kui 2013.a. LCD kaotas pildikvaliteedis 2013.a. plasmale, siis 2014.a. LCD suudab ometigi ära teha temast 4 põlvkonda nooremale plasmale. icon_rolleyes.gif
Hinnaklassilt olid/on nad praktiliselt samad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2014 23:49:14 vasta tsitaadiga

vysnap007, saada kiri ja uuri välja icon_wink.gif
Järgmine hinnapakkumine on 100 EUR kallim, seega võib tegemist olla täitsa reaalse pakkumisega
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452856/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 10.06.2014 01:11:47 vasta tsitaadiga

Plaan oleks vist ca 46-50 tolli osta.
Mõõtsin ära: telekavaatamiskaugus jääb 2.3-2.8m (oleneb, kas istuda lebos v veidi sirgema seljaga v vähe ääre pool)
Vist peaks suht okei olema suurus ? Eks teadjamad kommenteerivad.

LCD oleks minu valik, sest vahel hea FIFAt sõpradega seal taguda ja vb mõni mäng veel läbi lasta. Plasma pole selleks vist kõige parem.
Hinnaklass 600-700€; 3d väga ei koti.
Eks ma loen vanu postitusi ja mõtlen ise ka icon_smile.gif

P.S. kui neid SD kanaleid vahtida, siis on rõve küll juba alates 50-60 tollist v 32tolli pealgi juba rõve?

Filme ikka plaanis sealt vaadata, aga enamik programmi tuleb siiski elionilt.


viimati muutis Ertai 10.06.2014 08:25:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 08:17:54 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks.


Sony telerid tunduvad ka kõige kallimad olevat icon_biggrin.gif

Valikule jäänud antud telerid Philips;
Samsung; Toshiba ja üks veidi kallim - Philips


Muidugi 27 tollise monitori saaks juba 200 euroga, ja 29 tollised umbe sama hinnaga mis need telerid

Esimene on vana 2013 aasta mudel. Teine on SmartTV.
Minupoolsed soovitused:
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/sony_kdl40r470a
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/philips_32pfh4109

Esimest olen poes näppinud. menüüd võiks kiiremad olla. Muus osas tundus ok. Teisest oman põhitelerina 40 tollist versiooni. Niipalju, kui arvutist pildi telekasse olen lasknud on arvutipilt ok olnud. Ainult, et jõle peegel on ja vertikaalsed vaatenurgad (eriti ülevalt alla vaadates) on kehvad. Horisontaalsed on ok.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bigbox.ee
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2014




sõnum 10.06.2014 09:58:32 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Huvitav, kas tegemist näpukaga või ongi LG 42LB670V hind seal nii odav? http://www.bigbox.ee/et/telerid/teler-lg-42lb670v-led-42-smart-3d-3186.html


Tere, jah meil on erinevad erikampaaniad mobiilidele, telekatele jm., jälgige meie hindu! Eile õhtul olid need madala hinnaga 42LB670V telekad paari tunni jooksul välja ostetud! icon_eek.gif Iga nädal pakume midagi huvitavat, kes märkab - see võidab! icon_cool.gif
Hetkel 42LB670V LG hind on 598.-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 10:16:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
flameas kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks.


Sony telerid tunduvad ka kõige kallimad olevat icon_biggrin.gif

Valikule jäänud antud telerid Philips;
Samsung; Toshiba ja üks veidi kallim - Philips


Muidugi 27 tollise monitori saaks juba 200 euroga, ja 29 tollised umbe sama hinnaga mis need telerid

Esimene on vana 2013 aasta mudel. Teine on SmartTV.
Minupoolsed soovitused:
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/sony_kdl40r470a
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/philips_32pfh4109

Esimest olen poes näppinud. menüüd võiks kiiremad olla. Muus osas tundus ok. Teisest oman põhitelerina 40 tollist versiooni. Niipalju, kui arvutist pildi telekasse olen lasknud on arvutipilt ok olnud. Ainult, et jõle peegel on ja vertikaalsed vaatenurgad (eriti ülevalt alla vaadates) on kehvad. Horisontaalsed on ok.



Tänud vastuse eest!

See Sony näeb kena välja ja tundub muidu ka täitsa asjalik, kahjuks 32" versiooni vist pole. 40" on veidi liiga suur icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 10:17:08 vasta tsitaadiga

Nonii, oleks vaja ka oma uude koju üks lcd teler osta. Ilmselt 40-42 tolli ja hinnapiir 600€. Mida soovitate?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 20:05:24 vasta tsitaadiga

Kas Panasonicu LED'idest näiteks TX-L50ET60E oleks normaalne valik? 800€ kandis.

Tekkis veel selline küsimus, et millised Samsungi tooted võiks LG seeriatega LA660/LA740/LB670 samaväärsed olla?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 12.06.2014 20:23:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab mainida mis jama on kui hääl ei lähe suu liigutamisega kokku? Zuumbox siis Starman ja LG LA970V teler?

Pilt aegajalt vähe nagu* udune ka äärtest, võimalik et probleem Zuumboksi levis? antenn isetehtud käkk ja levi väga kiita ei ole...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 20:41:36 vasta tsitaadiga

onusnooker kirjutas:
Kas keegi oskab mainida mis jama on kui hääl ei lähe suu liigutamisega kokku? Zuumbox siis Starman ja LG LA970V teler?

Pilt aegajalt vähe nagu* udune ka äärtest, võimalik et probleem Zuumboksi levis? antenn isetehtud käkk ja levi väga kiita ei ole...

keera teleka kellad ja viled maha, kas siis läheb paremaks?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2014 00:02:02 vasta tsitaadiga

onusnooker, sul korralik teler ja zuumboks ikka selle taga?
Võta starmanist conax kaardilugeja ja saad otse telerist vaadata krüpteeritud kanaleid.
tsitaat:

digimooduli rent 1-aastase kliendilepinguga kuutasu 0,00 eurot

http://www.starman.ee/teenused/zuum/zuumi-hinnad

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 11:20:05 vasta tsitaadiga

55" suurus, kuni 1000€, soovitusi?

Endal on valikust silmad eest kirjud juba. Hetkel jäävad nagu LG'd rohkem silma.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 13.06.2014 12:26:09 vasta tsitaadiga

Mõned uuemad ülevaated:
Panasonic AS600 http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1402040248
http://www.trustedreviews.com/tvs
http://www.hdtvtest.co.uk/news/category/reviews
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gluz bluz
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2012




sõnum 13.06.2014 16:29:19 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/313395/ Mis arvate siuksest isendist? Või
oskate paremat soovitada. 32 ja smart v6iks olla küljes icon_smile.gif
Või see http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TELERID-KODUKINOD-LED-LCD-telerid/Television-Philips-32PFL4208H-32-LED-HD-nutitelekas-200Hz-3xHDMI-2xUSB-91406

Leidsin ka siuke variandi https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/313392/?hl=true
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksms
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 16:56:15 vasta tsitaadiga

Tükk aega on saadud 47LA667S ostu planeeritud ja nüüd kui hind on sobivaks muutunud, on uued mudelid peale tulnud.
Kas 47LB650V'ga kannatab võrrelda? Tundub et peaasjalikult disaini vahe aga LB650'l mõned uuemad funktsioonid juures (Bluetooth 3.0 tugi näiteks)
Keeruline on see teleka ostmine icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2014 17:43:47 vasta tsitaadiga

DVB-T2 tuuner on ka juures. Vajalik ETV-HD vaatamiseks. thumbs_up.gif Tulevikus vast veel midagi juurde tulemas.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 13.06.2014 19:23:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
onusnooker, sul korralik teler ja zuumboks ikka selle taga?
Võta starmanist conax kaardilugeja ja saad otse telerist vaadata krüpteeritud kanaleid.
tsitaat:

digimooduli rent 1-aastase kliendilepinguga kuutasu 0,00 eurot

http://www.starman.ee/teenused/zuum/zuumi-hinnad


Jap pole jõudnud bokse ringi vahetada, otse tava antenniga vaadates ilma boksita kõik OK, sellist jama pole.

Kuid praegu mõtlen, kas "põllupeal" elades(kaablit ei tule niipea) kas üldse on 4K pointi?
selge on see et Starman jääb, lihtsalt moodul vaja võtta.

Või oleks mõistlik 4K asemel ikkagi valida tavaline HD? ca 1000EUR teler. Täna kaupluses öeldi, et LG pilt nigelam kui Samsungil.... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.06.2014 20:05:55 vasta tsitaadiga

Kui rahas pole küsimus, siis ostad, mis meeldib. Praktilisest küljest ei kiirustakse nende esimeste 4K telerite ostmisega. Vaadata on heal juhul mingeid demomaterjale. Alati saab ka satelliidilt miskit välja võluda aga siis peab juba olema selle asja fänn.
HD ja Full HD on ka meile reaalselt jõudmata. Kas satelliidilt või siis BD plaate vaatad. Kui sul on näha, et on mingit sisu peale SD kvaliteedi, mida telerisse lasta, siis tasub punnida, muidu mitte.

LG pildil pole häda midagi, need poeonud kalibreerigu oma telerid ära. Neil kindlasti veel värvid ja kontrast samsungil tehaseseadetes maha keeramata, sellisel kujul on samsungi pilt lihtsalt jube. Kriiskav ja ebaloomulik.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 20:29:41 vasta tsitaadiga

UHD-l on pointi kui seda kasutama hakkad. Tulevikukindlus võib olla sama nagu vanadel HD telekatel, kui tuleb laialdaselt tehnika mis oskab seda resot välja pritsida siis pole seda õiget auku kuhu ühendada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 13.06.2014 21:51:21 vasta tsitaadiga

2014 aastal meil napib isegi igapäevast HD sisu, rääkimata full HD-st, seega võib UHD mõtte TV/SAT seisukohalt kindlasti ära unustada. bluray värk on suhtkoht "mõned-korrad-aastas" teema, pigem on teemaks "vanaema-koduvideod", õnneks neid veel jagub. tänapäeva tava full hd telku saab sellega superluks hakkama. UHD filme küll veel niipea ei tule. maht on lihtsalt nii suur, et enamvähem mugavalt jagatav meedia selleks puudub.

uhd gaming tähendab aga huippu pilli selle taha, st ole valmis ka 1000€+ pessukat taha panema.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 15.06.2014 01:12:40 vasta tsitaadiga

Samsung 55" UE55HU7500
Kas ma saan õigesti aru, et sellel saab vaadata 4 eri saadet(kanalit) korraga?
http://www.samsung.com/ee/consumer/tv-audio-video/televisions/uhd-tv/UE55HU7500TXXH-features

st siis nt: TV3 ja Kan2 vms iganes aga ühel ajal.

Kena ööd! icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 01:18:33 vasta tsitaadiga

Tüünereid on tal ikka 1.
Saad vaadata TVd ja kasutada mingeid TV appe või teisi sisendeid samal ajal ülejäänud akendes.
Seega ei saa vaadata 4 erinevat kanalit korraga.
1 vaatad antenniga ja teist mingi digiboxiga. Ülejäänud peavad olema mingid appid. Youtube jne...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 15.06.2014 01:22:35 vasta tsitaadiga

Sellel telekal ilmselt samuti digiboksi mooduli pesa sees(kuhu lisada moodul), st aga ilmselt siis ikkagi ei saa vaadata nt 2 Eesti kanalit korraga...
Või sisene digimoodul ja teisel ekraanil nt väline digiboks kas nii saaks? vabadest kanalitest siis enne kõike muud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 15.06.2014 12:18:56 vasta tsitaadiga

Sel telekal on ikka 2 tüünerit, st et kahte kanalit saad samaaegselt kohe kindlasti vaadata. Väga võimalik, et kui muu sisend ka appi võtta, saad rohkemgi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 12:29:14 vasta tsitaadiga

1 muxi siseselt peaks saama ideeliselt vaadata kasvõi kõiki kanaleid korraga, selleks pole mitut tuunerit vaja.
Kas see telekas ka seda teha laseb, on omaette küsimus,

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 21:09:35 vasta tsitaadiga

Milline on korralik ja õhuke seinakinnitus mõistliku hinnaga? Ilmselt mitteliikuvad on õhemad, kui mingisuguse liigutamisfunktsiooniga. Mul võib ta sirgelt seinal ka seista.
32kg, 400mmm VESA
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.06.2014 11:07:43 vasta tsitaadiga

Igasugu raamid on ikka mõni sent seinast eemal, vaata sellist:
http://soundshop.ee/?id=878&toode=Omnimount OMF (The Omnimount)(13-42 tolli)

või siis mingi analoogne trossiga süsteem:
http://soundshop.ee/?id=1422&toode=Omnimount LEDW60

Ahjaa, mõningatel teleritel on kõlarikambrid teleri taga seina poole turritamas, siis on ikka raami vaja, et saaks teleri seinale otseks keerata. Panasonicul selliseid nagasid vist ei olnud. LG teema rohkem.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 16.06.2014 18:11:37 vasta tsitaadiga

Omal on kasutuses selline: http://www.titan-mounts.com/products.php?id=39 selle paksus on 18 mm.
Neil on ka pakkuda ka ultraslim versioon, mis ainult 4,5 mm lisab http://www.titan-mounts.com/products.php?id=3
Elion peaks neid müüma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamarillo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2014 08:55:12 vasta tsitaadiga

Kas LG Store Eestis ei funktsioneeri või asi on minus?
_________________
Fotograafia
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 20:30:23 vasta tsitaadiga

Otsin 500€ piires uut telekat. Mõnikümmend koini üle pole ka hullu, kui asi on seda väärt.
Eelistaks 40" elioni nutiTV võimalusega Samsungi, millel ka sisseehitatud wifi küljes oleks. Oskab keegi soovitada mõnda mudelit.

Endale jäid silma need 2:
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-3d-led-teler-samsung-f6400/UE40F6400AKXXH
http://www.euronics.ee/t/53749/40-full-hd-led-lcd-teler-samsung-smart-tv/ue40f6200awxxh

Mis nendest arvata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 21:16:28 vasta tsitaadiga

Miks mitte siis juba uuem mudel - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/442051/
Igasugustest reviewdes saab kiita, et jube hea pildiga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 21:33:11 vasta tsitaadiga

Miks nad G tähe vahele jätsid?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 21:59:26 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/271072910259?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Sellise ostsin ära oma 50" plasmale. Päris vastu seina ei taha panna, kuna telekas läheb päris soojaks. Las õhk liigub seal taga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 10:33:43 vasta tsitaadiga

Samuti plaanis uue pildimasina soetamine ning hetkel on jäänud silma järgmised kolm mudelit.
Panasonic TX-P50VT60E icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/326974/
Sony KDL-50W815BSAE2 icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/451545/
Panasonic AS650 icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/464888/

Panasonic plasma peaks olema vist parima pildikvaliteediga oma hinnaklassini.? Teised kaks said valitud, et ehk pole mõtet suuremat summat maksta ning kuna on selle aasta mudelid, siis äkki on nende kvaliteet juba plasma omast parem/samal tasemel.

Vaatamisel, nagu ikka, meie SD kanalid ning Full HD filmid/seriaalid. HD kraami söödaks hea meelega ette läbi võrgu DLNA kaudu. Seega peaks teler suutma kuvada läbi DLNA esitatud meediale subtiitreid ning vahetada heliridu. Seda kas subtiitrite suuruse muutmine sõltub läbi DLNA sõltub selle serverist või telerist, ma ei tea. Kui telerist, siis võiks saada ka seda teha.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2014 10:46:51 vasta tsitaadiga

Vahur, lisasin viited teleritele.
Võrdlus icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/compare/view/9209/?IDS[]=451545&IDS[]=464888&IDS[]=326974

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 12:21:52 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Miks mitte siis juba uuem mudel - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/442051/
Igasugustest reviewdes saab kiita, et jube hea pildiga.


Saaks selle kuskilt kohapealt kätte kohe oleks eriti hea aga no Elioni hind väga ei kisu. icon_lol.gif
Mõtlen natuke. Ehk ikka tellin. Tänud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 12:47:14 vasta tsitaadiga

Vahur, DLNA jms "meediavõimekus" on tavaliselt parim Korea tootjatel, ehk siis Samsung & LG. Sony ja Panasonic on ses suhtes alati veidi konservatiivsemad olnud.
USB pulgalt/SD kaardilt oskavad nad rohkemat kui DLNA kaudu, ehk ma väga ei loodaks subtiitrite ja keeltevalikute peale.

Ma omale just lubasin Panasonic TX-P50GW20 väljavahetamist TX-55AS650E vastu.
Võin õhtul huvi pärast katsetada, et mida ta mu meediafailidest läbi NAS-i või DLNA arvab.
Omal on küll selle jaoks eraldi meediamängija kasutusel...

AVForumit võid lapata kasutajakogemuste suhtes - http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs.155/

Muideks need, kellele *AS650 ei meeldinud, läksid enamasti Sony KDL-50W829B "leeri":
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452121/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 19:59:31 vasta tsitaadiga

Kas LG (LB670) webOSiga ei saagi Plexi kaudu arvutiga pairida? Proovisin nii windowsisse kui mäkki installida Plex media serveri ja vajalikud kaustad lisada, kuid SmartShare search ei leia neid.. Ei leia normaalset dokumentatsiooni ka selle kohta..

Edit: Kas LG webOS Appstore peaks töötama? Mul ei õnnestu sinna sisse saada...

_________________
jah


viimati muutis Tomv 20.06.2014 20:17:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H4PP3NS
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.06.2014 20:16:11 vasta tsitaadiga

Endal soov 55" LCD osta, 3D funktsioon pole otseselt oluline, 4K ka eriti mitte, hinnaklass 1000€ plussmiinus natukene. Valik on silme eest üsna kirjuks võtnud, aga hetkel kõige rohkem ehk silma jäänud Philips 55PFK6589 ( http://www.euronics.ee/t/60120/3d-55-full-hd-led-lcd-teler-philips/55pfk6589-12 ). Oskab keegi ehk natuke suunata või aidata, kas on mõistlik valik või leiaks midagi tunduvalt paremat?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 21:04:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks nad G tähe vahele jätsid?


arvan kuna kunagi vist olid juba mingid g seeria mobiilid samsungil ja g rohkem galaxy teema
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 22:52:09 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Miks mitte siis juba uuem mudel - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/442051/
Igasugustest reviewdes saab kiita, et jube hea pildiga.


Saaks selle kuskilt kohapealt kätte kohe oleks eriti hea aga no Elioni hind väga ei kisu. icon_lol.gif
Mõtlen natuke. Ehk ikka tellin. Tänud.


Ise tellisingi H6400 bigbox.ee'st. Tuli 2 päevaga ilusti kohale, siiani pole probleeme esinenud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 00:02:35 vasta tsitaadiga

H4PP3NS kirjutas:
Endal soov 55" LCD osta, 3D funktsioon pole otseselt oluline, 4K ka eriti mitte, hinnaklass 1000€ plussmiinus natukene. Valik on silme eest üsna kirjuks võtnud, aga hetkel kõige rohkem ehk silma jäänud Philips 55PFK6589 ( http://www.euronics.ee/t/60120/3d-55-full-hd-led-lcd-teler-philips/55pfk6589-12 ). Oskab keegi ehk natuke suunata või aidata, kas on mõistlik valik või leiaks midagi tunduvalt paremat?

Soovitaks ka plasmat kaaluda, kui seda veel teinud ei ole. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/316381/
Expert tehnikapood müüb kindlalt suts kõvemat VT60't, ehk on neil ST60 ka laos. Soovitan poes igatahes vaatamas käia.

Selle hinnataseme juures LED telerite seas suht maitse järgi valik, kuna ükski mudel vist nii väga ei eristu. Tippmudelitel igasugu vidinad lisaks ja seal rohkem kaalumist.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 272, 273, 274 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.