|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
09.06.2014 15:15:10
|
|
|
32" monitorid on 4K resolutsiooniga.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
09.06.2014 16:06:32
|
|
|
Sain täna oma vusseri kätte. Panasonicu TX-L42E6EW
Päris kena asi, pilt on korralik. WiFi võrku ei taha mul ühenduda kuidagi ainult.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
09.06.2014 18:54:35
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks. |
Sony telerid tunduvad ka kõige kallimad olevat
Valikule jäänud antud telerid Philips;
Samsung; Toshiba ja üks veidi kallim - Philips
Muidugi 27 tollise monitori saaks juba 200 euroga, ja 29 tollised umbe sama hinnaga mis need telerid
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
09.06.2014 19:35:30
|
|
|
Nagu ma aru saan, kel rahakott kõige paksem pole võib ka rahulikult Panasonicu poole vaadata ja ei pea Sony ja Samsungi piilumas käima?
Et neil on OK kvaliteet (vastavalt mudelile) ja telerid läbi ei lähe mõnekuuse kasutuskorraga?
Veidi rumalalt püstitatud küsimus muidugi, aga kogun infot icon_smile.gif
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.06.2014 19:39:00
|
|
|
Üldiselt ei lähegi mõnekuuse kasutusega ükski telekas läbi. Aga eks praaki esineb kõigil.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.06.2014 23:11:07
|
|
|
Ertai, vähemalt eelmise aasta Panasonicu LCD-de ülevaateid lehitsedes jäi vastupidine silma, et Panasonic küsib oma telkude eest rohkem hinda kui konkurendid, ennekõike Samsung ja LG.
Ja kui keskklassi mudeleid võrrelda, siis Pana plasmad on Pana LCD-dest pildikvaliteedis praktiliselt igas aspektis üle. Seda on enamvähem igas ülevaates ka tõdetud.
Ja LCD ei ole neil kehv, lihtsalt hetkel veel plasma võidab samas või odavamas hinnas.
Mul hetkel omal elutoas 50" Pana plasma ning kaalun selle ringivahetamist 55" Pana LCD vastu, sestap olen hoolega ka 2013 aasta mudelite ülevaateid lugenud.
Ostukotti läheks küll juba selle aasta mudel.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
09.06.2014 23:16:12
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Ertai, vähemalt eelmise aasta Panasonicu LCD-de ülevaateid lehitsedes jäi vastupidine silma, et Panasonic küsib oma telkude eest rohkem hinda kui konkurendid, ennekõike Samsung ja LG.
Ja kui keskklassi mudeleid võrrelda, siis Pana plasmad on Pana LCD-dest pildikvaliteedis praktiliselt igas aspektis üle. Seda on enamvähem igas ülevaates ka tõdetud.
Ja LCD ei ole neil kehv, lihtsalt hetkel veel plasma võidab samas või odavamas hinnas.
Mul hetkel omal elutoas 50" Pana plasma ning kaalun selle ringivahetamist 55" Pana LCD vastu, sestap olen hoolega ka 2013 aasta mudelite ülevaateid lugenud.
Ostukotti läheks küll juba selle aasta mudel. |
Ei tea, olen oma odav-panasonicu lcdga rahul. Kõik töötab ja pilt on normaalne. Võrreldes vana philipsiga, mis oli aastast 2007, ikka suur edasiminek
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.06.2014 23:43:09
|
|
|
No mul on ka üks 2007.a. 32" LCD kodus olemas, pildil pole iseenesest väga vigagi kui sinna HD signaal sisse lasta, SD on paras "käkerdis".
Niiet selle ajastu asjadega võrreldes peaksid kõik praegused LCD-d loomulikult paremat pilti näitama.
Plasma on mul G20, 2010.a. mudel, neid on 3 põlvkonda vahepeal täiustatud.
Mu lootus on, et kui 2013.a. LCD kaotas pildikvaliteedis 2013.a. plasmale, siis 2014.a. LCD suudab ometigi ära teha temast 4 põlvkonda nooremale plasmale.
Hinnaklassilt olid/on nad praktiliselt samad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
10.06.2014 01:11:47
|
|
|
Plaan oleks vist ca 46-50 tolli osta.
Mõõtsin ära: telekavaatamiskaugus jääb 2.3-2.8m (oleneb, kas istuda lebos v veidi sirgema seljaga v vähe ääre pool)
Vist peaks suht okei olema suurus ? Eks teadjamad kommenteerivad.
LCD oleks minu valik, sest vahel hea FIFAt sõpradega seal taguda ja vb mõni mäng veel läbi lasta. Plasma pole selleks vist kõige parem.
Hinnaklass 600-700€; 3d väga ei koti.
Eks ma loen vanu postitusi ja mõtlen ise ka
P.S. kui neid SD kanaleid vahtida, siis on rõve küll juba alates 50-60 tollist v 32tolli pealgi juba rõve?
Filme ikka plaanis sealt vaadata, aga enamik programmi tuleb siiski elionilt.
viimati muutis Ertai 10.06.2014 08:25:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bigbox.ee
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2014
|
10.06.2014 09:58:32
|
|
|
Tere, jah meil on erinevad erikampaaniad mobiilidele, telekatele jm., jälgige meie hindu! Eile õhtul olid need madala hinnaga 42LB670V telekad paari tunni jooksul välja ostetud! Iga nädal pakume midagi huvitavat, kes märkab - see võidab!
Hetkel 42LB670V LG hind on 598.-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
10.06.2014 10:16:32
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks. |
Sony telerid tunduvad ka kõige kallimad olevat
Valikule jäänud antud telerid Philips;
Samsung; Toshiba ja üks veidi kallim - Philips
Muidugi 27 tollise monitori saaks juba 200 euroga, ja 29 tollised umbe sama hinnaga mis need telerid |
Esimene on vana 2013 aasta mudel. Teine on SmartTV.
Minupoolsed soovitused:
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/sony_kdl40r470a
http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/philips_32pfh4109
Esimest olen poes näppinud. menüüd võiks kiiremad olla. Muus osas tundus ok. Teisest oman põhitelerina 40 tollist versiooni. Niipalju, kui arvutist pildi telekasse olen lasknud on arvutipilt ok olnud. Ainult, et jõle peegel on ja vertikaalsed vaatenurgad (eriti ülevalt alla vaadates) on kehvad. Horisontaalsed on ok. |
Tänud vastuse eest!
See Sony näeb kena välja ja tundub muidu ka täitsa asjalik, kahjuks 32" versiooni vist pole. 40" on veidi liiga suur
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
12.06.2014 10:17:08
|
|
|
| Nonii, oleks vaja ka oma uude koju üks lcd teler osta. Ilmselt 40-42 tolli ja hinnapiir 600€. Mida soovitate?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.06.2014 20:05:24
|
|
|
Kas Panasonicu LED'idest näiteks TX-L50ET60E oleks normaalne valik? 800€ kandis.
Tekkis veel selline küsimus, et millised Samsungi tooted võiks LG seeriatega LA660/LA740/LB670 samaväärsed olla?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
12.06.2014 20:23:45
|
|
|
Kas keegi oskab mainida mis jama on kui hääl ei lähe suu liigutamisega kokku? Zuumbox siis Starman ja LG LA970V teler?
Pilt aegajalt vähe nagu* udune ka äärtest, võimalik et probleem Zuumboksi levis? antenn isetehtud käkk ja levi väga kiita ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.06.2014 20:41:36
|
|
|
| onusnooker kirjutas: |
Kas keegi oskab mainida mis jama on kui hääl ei lähe suu liigutamisega kokku? Zuumbox siis Starman ja LG LA970V teler?
Pilt aegajalt vähe nagu* udune ka äärtest, võimalik et probleem Zuumboksi levis? antenn isetehtud käkk ja levi väga kiita ei ole... |
keera teleka kellad ja viled maha, kas siis läheb paremaks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.06.2014 00:02:02
|
|
|
onusnooker, sul korralik teler ja zuumboks ikka selle taga?
Võta starmanist conax kaardilugeja ja saad otse telerist vaadata krüpteeritud kanaleid.
| tsitaat: |
digimooduli rent 1-aastase kliendilepinguga kuutasu 0,00 eurot |
http://www.starman.ee/teenused/zuum/zuumi-hinnad
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
13.06.2014 11:20:05
|
|
|
55" suurus, kuni 1000€, soovitusi?
Endal on valikust silmad eest kirjud juba. Hetkel jäävad nagu LG'd rohkem silma.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gluz bluz
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksms
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2003
|
13.06.2014 16:56:15
|
|
|
Tükk aega on saadud 47LA667S ostu planeeritud ja nüüd kui hind on sobivaks muutunud, on uued mudelid peale tulnud.
Kas 47LB650V'ga kannatab võrrelda? Tundub et peaasjalikult disaini vahe aga LB650'l mõned uuemad funktsioonid juures (Bluetooth 3.0 tugi näiteks)
Keeruline on see teleka ostmine
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.06.2014 17:43:47
|
|
|
DVB-T2 tuuner on ka juures. Vajalik ETV-HD vaatamiseks. Tulevikus vast veel midagi juurde tulemas.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
13.06.2014 19:23:25
|
|
|
Jap pole jõudnud bokse ringi vahetada, otse tava antenniga vaadates ilma boksita kõik OK, sellist jama pole.
Kuid praegu mõtlen, kas "põllupeal" elades(kaablit ei tule niipea) kas üldse on 4K pointi?
selge on see et Starman jääb, lihtsalt moodul vaja võtta.
Või oleks mõistlik 4K asemel ikkagi valida tavaline HD? ca 1000EUR teler. Täna kaupluses öeldi, et LG pilt nigelam kui Samsungil....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.06.2014 20:05:55
|
|
|
Kui rahas pole küsimus, siis ostad, mis meeldib. Praktilisest küljest ei kiirustakse nende esimeste 4K telerite ostmisega. Vaadata on heal juhul mingeid demomaterjale. Alati saab ka satelliidilt miskit välja võluda aga siis peab juba olema selle asja fänn.
HD ja Full HD on ka meile reaalselt jõudmata. Kas satelliidilt või siis BD plaate vaatad. Kui sul on näha, et on mingit sisu peale SD kvaliteedi, mida telerisse lasta, siis tasub punnida, muidu mitte.
LG pildil pole häda midagi, need poeonud kalibreerigu oma telerid ära. Neil kindlasti veel värvid ja kontrast samsungil tehaseseadetes maha keeramata, sellisel kujul on samsungi pilt lihtsalt jube. Kriiskav ja ebaloomulik.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
13.06.2014 20:29:41
|
|
|
UHD-l on pointi kui seda kasutama hakkad. Tulevikukindlus võib olla sama nagu vanadel HD telekatel, kui tuleb laialdaselt tehnika mis oskab seda resot välja pritsida siis pole seda õiget auku kuhu ühendada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
13.06.2014 21:51:21
|
|
|
2014 aastal meil napib isegi igapäevast HD sisu, rääkimata full HD-st, seega võib UHD mõtte TV/SAT seisukohalt kindlasti ära unustada. bluray värk on suhtkoht "mõned-korrad-aastas" teema, pigem on teemaks "vanaema-koduvideod", õnneks neid veel jagub. tänapäeva tava full hd telku saab sellega superluks hakkama. UHD filme küll veel niipea ei tule. maht on lihtsalt nii suur, et enamvähem mugavalt jagatav meedia selleks puudub.
uhd gaming tähendab aga huippu pilli selle taha, st ole valmis ka 1000€+ pessukat taha panema.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
15.06.2014 01:18:33
|
|
|
Tüünereid on tal ikka 1.
Saad vaadata TVd ja kasutada mingeid TV appe või teisi sisendeid samal ajal ülejäänud akendes.
Seega ei saa vaadata 4 erinevat kanalit korraga.
1 vaatad antenniga ja teist mingi digiboxiga. Ülejäänud peavad olema mingid appid. Youtube jne...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
15.06.2014 01:22:35
|
|
|
Sellel telekal ilmselt samuti digiboksi mooduli pesa sees(kuhu lisada moodul), st aga ilmselt siis ikkagi ei saa vaadata nt 2 Eesti kanalit korraga...
Või sisene digimoodul ja teisel ekraanil nt väline digiboks kas nii saaks? vabadest kanalitest siis enne kõike muud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
15.06.2014 12:18:56
|
|
|
| Sel telekal on ikka 2 tüünerit, st et kahte kanalit saad samaaegselt kohe kindlasti vaadata. Väga võimalik, et kui muu sisend ka appi võtta, saad rohkemgi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.06.2014 12:29:14
|
|
|
1 muxi siseselt peaks saama ideeliselt vaadata kasvõi kõiki kanaleid korraga, selleks pole mitut tuunerit vaja.
Kas see telekas ka seda teha laseb, on omaette küsimus,
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
15.06.2014 21:09:35
|
|
|
Milline on korralik ja õhuke seinakinnitus mõistliku hinnaga? Ilmselt mitteliikuvad on õhemad, kui mingisuguse liigutamisfunktsiooniga. Mul võib ta sirgelt seinal ka seista.
32kg, 400mmm VESA
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.06.2014 11:07:43
|
|
|
Igasugu raamid on ikka mõni sent seinast eemal, vaata sellist:
http://soundshop.ee/?id=878&toode=Omnimount OMF (The Omnimount)(13-42 tolli)
või siis mingi analoogne trossiga süsteem:
http://soundshop.ee/?id=1422&toode=Omnimount LEDW60
Ahjaa, mõningatel teleritel on kõlarikambrid teleri taga seina poole turritamas, siis on ikka raami vaja, et saaks teleri seinale otseks keerata. Panasonicul selliseid nagasid vist ei olnud. LG teema rohkem.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamarillo
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2006
|
18.06.2014 08:55:12
|
|
|
Kas LG Store Eestis ei funktsioneeri või asi on minus?
_________________ Fotograafia |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2014 21:33:11
|
|
|
Miks nad G tähe vahele jätsid?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
20.06.2014 12:21:52
|
|
|
Saaks selle kuskilt kohapealt kätte kohe oleks eriti hea aga no Elioni hind väga ei kisu.
Mõtlen natuke. Ehk ikka tellin. Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.06.2014 12:47:14
|
|
|
Vahur, DLNA jms "meediavõimekus" on tavaliselt parim Korea tootjatel, ehk siis Samsung & LG. Sony ja Panasonic on ses suhtes alati veidi konservatiivsemad olnud.
USB pulgalt/SD kaardilt oskavad nad rohkemat kui DLNA kaudu, ehk ma väga ei loodaks subtiitrite ja keeltevalikute peale.
Ma omale just lubasin Panasonic TX-P50GW20 väljavahetamist TX-55AS650E vastu.
Võin õhtul huvi pärast katsetada, et mida ta mu meediafailidest läbi NAS-i või DLNA arvab.
Omal on küll selle jaoks eraldi meediamängija kasutusel...
AVForumit võid lapata kasutajakogemuste suhtes - http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs.155/
Muideks need, kellele *AS650 ei meeldinud, läksid enamasti Sony KDL-50W829B "leeri":
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452121/
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
20.06.2014 19:59:31
|
|
|
Kas LG (LB670) webOSiga ei saagi Plexi kaudu arvutiga pairida? Proovisin nii windowsisse kui mäkki installida Plex media serveri ja vajalikud kaustad lisada, kuid SmartShare search ei leia neid.. Ei leia normaalset dokumentatsiooni ka selle kohta..
Edit: Kas LG webOS Appstore peaks töötama? Mul ei õnnestu sinna sisse saada...
_________________ jah
viimati muutis Tomv 20.06.2014 20:17:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H4PP3NS
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2005
|
20.06.2014 20:16:11
|
|
|
| Endal soov 55" LCD osta, 3D funktsioon pole otseselt oluline, 4K ka eriti mitte, hinnaklass 1000€ plussmiinus natukene. Valik on silme eest üsna kirjuks võtnud, aga hetkel kõige rohkem ehk silma jäänud Philips 55PFK6589 ( http://www.euronics.ee/t/60120/3d-55-full-hd-led-lcd-teler-philips/55pfk6589-12 ). Oskab keegi ehk natuke suunata või aidata, kas on mõistlik valik või leiaks midagi tunduvalt paremat?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
20.06.2014 21:04:46
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Miks nad G tähe vahele jätsid? |
arvan kuna kunagi vist olid juba mingid g seeria mobiilid samsungil ja g rohkem galaxy teema
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
20.06.2014 22:52:09
|
|
|
| riffman kirjutas: |
Saaks selle kuskilt kohapealt kätte kohe oleks eriti hea aga no Elioni hind väga ei kisu.
Mõtlen natuke. Ehk ikka tellin. Tänud. |
Ise tellisingi H6400 bigbox.ee'st. Tuli 2 päevaga ilusti kohale, siiani pole probleeme esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.06.2014 00:02:35
|
|
|
| H4PP3NS kirjutas: |
| Endal soov 55" LCD osta, 3D funktsioon pole otseselt oluline, 4K ka eriti mitte, hinnaklass 1000€ plussmiinus natukene. Valik on silme eest üsna kirjuks võtnud, aga hetkel kõige rohkem ehk silma jäänud Philips 55PFK6589 ( http://www.euronics.ee/t/60120/3d-55-full-hd-led-lcd-teler-philips/55pfk6589-12 ). Oskab keegi ehk natuke suunata või aidata, kas on mõistlik valik või leiaks midagi tunduvalt paremat? |
Soovitaks ka plasmat kaaluda, kui seda veel teinud ei ole. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/316381/
Expert tehnikapood müüb kindlalt suts kõvemat VT60't, ehk on neil ST60 ka laos. Soovitan poes igatahes vaatamas käia.
Selle hinnataseme juures LED telerite seas suht maitse järgi valik, kuna ükski mudel vist nii väga ei eristu. Tippmudelitel igasugu vidinad lisaks ja seal rohkem kaalumist.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|