|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.06.2014 22:12:28
|
|
|
| Kinos ei ole võimalik neid mitte vaadata. Arvutis ma ei viitsi ühtegi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.06.2014 22:13:02
|
|
|
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
13.06.2014 22:17:49
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi! |
aasta post
minu jaoks parimad filmid on, kus ma ei tea mis juhtub järgmisena.
aga noh, mul üks sõber jälle ei vaata iial mitte ühtegi filmi, ennem kui on trailer vaadatud ja natuke youtube kommentaare loetud.
viimati muutis Rinaldo 13.06.2014 22:20:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.06.2014 22:18:57
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi! |
Kui treiler rikub elamuse, siis on lihtsalt sitt film.
Vaatan alati treilereid. Filme eriti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.06.2014 23:31:42
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi! |
Kui treiler rikub elamuse, siis on lihtsalt sitt film.
Vaatan alati treilereid. Filme eriti mitte. |
word
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.06.2014 00:00:12
|
|
|
Spoiler 
Ahvide planeedi uue filmi sissejuhatus.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.06.2014 11:05:54
|
|
|
küsitlus olemas, hääletage nüüd!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2014 11:24:25
|
|
|
Pane üks lisaks, vahetevahel/mitte alati vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.06.2014 11:28:15
|
|
|
| edit
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.06.2014 11:50:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Pane üks lisaks, vahetevahel/mitte alati vms |
ma ei saa midagi panna. ja meelega palusin ainult 2 varianti panna, pole siin mingit "halli ala"! üks või teine ja kogu lugu!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2014 12:03:05
|
|
|
Ok, vastasin jah
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2014 12:03:20
|
|
|
Viimane treiler mida ma teadlikult kodus vaatasin (kinos vaatan kuna ei hakka sellepärast nüüd hiljem kohale minema saali) spoilis kogu filmi ära, nüüd väldin.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
14.06.2014 16:03:01
|
|
|
| nagu näha, siis enamus ikka vaatab. ei ole üllatunud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.06.2014 16:15:03
|
|
|
| Hääletusel võiks olla ka kolmas versioon valikus, nagu vahel või harva. Ma alati trailereid ei vaata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.06.2014 19:27:34
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Hääletusel võiks olla ka kolmas versioon valikus, nagu vahel või harva. Ma alati trailereid ei vaata. |
Mul sama lugu - vahel harva ikka vaatan treilerit ka. Aga kui vastus peab olema "ei" või "jah", siis kuna enamasti ei vaata, siis vastus on "ei".
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2014 21:57:35
|
|
|
4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.06.2014 22:10:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB  |
Mis siin naljakat on? 57GB on kahtlaselt väike 139-minutlise filmi kohta. Ilmselt jubedalt üle-compressitud.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.06.2014 22:14:08
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB  |
Mis siin naljakat on? 57GB on kahtlaselt väike 139-minutlise filmi kohta. Ilmselt jubedalt üle-compressitud. |
ootasingi vastust, kas reaalselt ka keegi reageerib
| tsitaat: |
| Spider-Man 3 2007 4K Mastered Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 5 1 |
mõni ikka jälgib ka asja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
15.06.2014 07:57:58
|
|
|
A Million Ways To Die in the West.
sitaks negatiivset kriitikat igalpool ja üldiselt ma ei ole teadmis suur komöödiate fänn, aga mind see film naerutas sisuliselt algusest lõpuni.
donnie darko http://www.imdb.com/title/tt0246578/?ref_=nv_sr_1
gyllenhaali karakter oli äge ja mõningad intense stseenid. terve film ootasid mis juhtub ja siis juhtus mis juhtus. natuke liiga komplitseeritud. ei jäänd rahule.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
16.06.2014 23:59:08
|
|
|
| krt esimene lehekülg oli.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.06.2014 13:41:58
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.06.2014 21:14:50
|
|
|
Tokarev: http://www.imdb.com/title/tt2401807/?ref_=nv_sr_1
Ütleme nii, et... lõpuni vaatamine eeldab pingutamist.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.06.2014 12:55:45
|
|
|
Midagi uut kodumaist (õnneks mitte taas maailmasõja teemaline)
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.06.2014 13:51:11
|
|
|
really? trailer tundub väga lamp ja rating on ka uskumatu 3.1
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.06.2014 14:05:48
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
really? trailer tundub väga lamp ja rating on ka uskumatu 3.1 |
Ma pakun, et see oli sarkasm.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.06.2014 14:09:03
|
|
|
| Volcano tegi hea rolli selles filmis.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.06.2014 15:17:12
|
|
|
Hea link. Videot mängima pannes viskab 3 reklaami lahti
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
19.06.2014 15:37:20
|
|
|
| adblock
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.06.2014 00:02:42
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.06.2014 08:16:47
|
|
|
| Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.06.2014 08:17:42
|
|
|
| Frozen
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
20.06.2014 08:39:49
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada? |
how to train your dragon 2
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
20.06.2014 09:12:57
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada? |
Kui pole näinud siis Wall-E , üks parimaid multikaid minu arust.
Üleeile vaatasin uuesti World War Z, ägens zombie film ikka. Koguaeg pingeline.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.06.2014 11:14:51
|
|
|
| Motlesin 2014 aasta multasid.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.06.2014 12:04:35
|
|
|
| Rinaldo kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada? |
how to train your dragon 2 |
+
The Lego Movie
Rio 2
Põhiasjad tulevad suve lõpp/sügisel
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.06.2014 13:16:40
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Rinaldo kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada? |
how to train your dragon 2 |
+
The Lego Movie
Rio 2
Põhiasjad tulevad suve lõpp/sügisel  |
Tanud, Lego tundub paris fun.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.06.2014 15:18:36
|
|
|
Lego on sigafun
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.06.2014 19:04:11
|
|
|
Kohe näha, et ripid tulid täna välja. I kid, I kid
Kolmas osa on küll announced, aga tuleb millalgi 2017-2018
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.06.2014 12:46:46
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
Lego on sigafun  |
Jah. Everything is awesome... Everything is awesome... LOL
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.06.2014 12:48:35
|
|
|
39 filmi vaadatud. Umbes viimase poole aasta jooksul siis.
Rush - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt1979320
F1 fännina olen muidugi veidi biased selles osas, kui on F1 teemaline film. Samas hoian filmist eemale, kui sellega käib kaasas liiga suur hype. Seetõttu vaatasin alles hiljuti ära. Õnneks ei pidanud pettuma. Super film ja näitlejad olid kah head . Kui ma nüüd Senna filmi kah viitsiks vaadata...
Godzilla 2014 - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt0831387
Värskelt nähtud, seega muljed on vist laes. Meeldis see, et polnud etteaimatav vaid pigem üllatavad pöörded olid. Kindlasti üks aasta parimatest filmidest.
Thor: The Dark World - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1981115
Kindlasti parem, kui Thor 1. Väga korralik ulmekas.
Oculus - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt2388715
See oli üllatus. Ootasin mingit jama. Kui huvitav saab olla film mille tegevus käib ühe peegli ümber? Tuleb välja, et ikka saab olla huvitav küll.
X-Men Days of Future Past - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1877832
Vaatasin enne selle nägemist ka eelmised X-meeste filmid ära (vt allpoolt). Ütleks, et parim kõigist. Ainult first class ehk saab lähedale.
Edge of Tomorrow - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1631867
Väga meeldis. Mulle meeldivad timeloop tüüpi filmid. Polnud ka väga etteaimatav
Captain America The Winter Soldier - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1843866
Parem, kui eelmine CA. Ilmselt isegi parem, kui avengers. Veidi jääb minu jaoks Thor-le alla, kuna Thor meeldib mulle rohkem, kui mingi triibuline CA. Sellegipoolest hea film.
War of the Worlds - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt0407304
Mingil põhjusel polnud näinud kunagi, seega vaatasin ära. Üsna hea.
Avatar - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt0499549
Jälle sama lugu. Ma pole niipalju tuntud filme näinud, et see on hämmastav. Aga väga meeldis. Tegelikult vaatasin muidugi siniste naisolevuste pärast
X-Men First Class - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1270798
#2 X-meeste film praeguse seisuga. Lahe näha oponente noorena, kui nad veel oma võimeid täiel määral ära ei osanud kasutada.
X-2 - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0290334
Suht meh tegelikult. Pole palju meeles.
Amazing Spider-Man 2 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1872181
Üsna võrdne eelnevaga. Jumal tänatud, et Tobey ja Kristen enam peaosades pole. Aga paratamatult meenub ütlus: Spiderman on poisike, Batman on mees
Need For Speed 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2369135
Mängudel põhinevad filmid tavaliselt vaadatavad pole (nagu ka filmidel põhinevad mängud), aga seda kõlbab isegi vaadata, kuigi suht ükskõikseks jätab. Vähemalt saab kiireid autosi näha.
X-Men Origins Wolverine - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0458525
Päris hea prequel. Naispeaosaline on väga kenake.
X-Men The Last Stand - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0376994
Jällegi pole eriti mäletamisväärne.
300 Rise of an Empire - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1253863
Suht karm andmine mõõkade ja odadega. Huvitav on see, et peamine paha on naine. Eva Green on karm siin filmis.
Weird Science - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0090305
Väga vana film mis täna klassifitseeruks paraku vist pedofiiliaks ja ilmavalgust ei näeks (täisealine naine suudleb ja käib alaealistega duži all lol). Siiski hea komöödia, kuigi veidi kummaline kohati.
Endless Love 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2318092
Täiesti etteaimatav isa kaitseb tütart madala haridusega molkuse eest ja tahab teda rikkale mehele panna. Aga vaadatav.
Pompeii 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1921064
Kiefer Sutherland harjumatus rollis. Aga taplemine on korralik
Homefront - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2312718
Tuntud märuliäss veidi rahulikumas rollis. Aga ainult veidi.
The Other Woman - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt2203939
Suht hea komöödia. Eriti kus Cameron Diaz läheb armukesena mehe ukse taha torujürina seksikat üllatust tegema ja satub mehe abikaasa otsa
Embrace of the Vampire 1995 - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0109723
Tunnistan ausalt, et vaatasin ainult selleks, et Alyssa Milona tisse näha. There i said it. Vampiir oli tõesti creepy.
In the Blood - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt2101570
Kõva naine peaosas. Aga vähemalt õiglus saab jalule seatud.
Contact - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0118884
Kunagi olin näinud, aga vaatasin uuesti. Lõpp vajus ära. Eriti naljakas näha muidugi teeseldud romanssi mehe ja naise vahel, kui on teada, et naine on tegelikult lesbi
TRON - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0084827
Tavaliselt selle ajastu filmid on jamad kui asi puudutab ulmet või tehnikat, aga TRON on täitsa vaadatav isegi.
Overboard - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0093693
Vana komöödia, aga väga naljakas imo.
Ride Along - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt1408253
Jälle komöödia. Seekord black vs black.
X-Men - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0120903
Ei mäleta sellest midagi.
Millenium - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0097883
Stoori tundus huvitavam, aga film ise nii huvitav polnud.
Tokarev - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2401807
Lootsin hulga paremat, aga paraku pidin pettuma.
The Raid 2 - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2265171
Paraku kehvem ,kui Raid 1. Vähemalt minumeelest. Lõpus läks veidi paremaks, aga see ei päästnud.
About Last Night - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1826590
Mõttetu. Skip.
12 Years a Slave - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2024544
Huvitav, aga mitte eriti minu maitse imo.
Robocop 2014 - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1234721
Pettumus. Lootsin paremat.
Embrace of the Vampire 2013 - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt3148890
Naljakal kombel hakkasin seda alguses vaatama 1995 aasta versiooni pähe. Paraku kehvem kah.
Sphere - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt0120184
Algus oli hea. Lõpp läks mindfuck-ks kätte ja riikus elamuse ära.
Jack Ryan Shadow Recruit - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt1205537
Väga nõrk. Raisatud aeg.
Enemy - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt2316411
potentsiaali justkui oli, aga täielik pettumus oli paraku mida lõpupoole film jõudis. Lõpp ise oli täielik BS - nagu keegi oleks pool filmi ära lõiganud.
Skyline - 2/10
http://www.imdb.com/title/tt1564585
Ei mäleta midagi. Kahjuks oli tõesti nii jama nagu kõik ütlesid.
Lingid eelnevatele postidele:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7804374#7804374
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7810625#7810625
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7680283#7680283
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7730812#7730812
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7755613#7755613
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924800#6924800
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6994728#6994728
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7017246#7017246
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7068082#7068082
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7101484#7101484
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7117798#7117798
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7121549#7121549
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7124506#7124506
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7155412#7155412
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7159519#7159519
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7165467#7165467
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7408164#7408164
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7663055#7663055
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8025417#8025417
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
24.06.2014 13:56:55
|
|
|
oh vaatasin, et kena list filme ja lootsin et leiab siit midagi vaadata.
aga noh xmännid ja spaidermännid lähevad minust mööda
keegi võiks sama moodi kena listi teha zanritest crime/drama/thriller/mistery
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|