Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:18:27 vasta tsitaadiga

What Dreams May Come - ...wow. icon_eek.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:20:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

top comment kirjutas:
That awkward moment when both Queens are more beautiful than the 2 Snow whites in both movies...

see on siis teine:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2012 19:38:46 vasta tsitaadiga

Iron Sky (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1034314/

Vinge film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 11:34:11 vasta tsitaadiga

The Package
http://www.imdb.com/title/tt0098051

Taitsa asjalik ponevik oli. Stoori elust enesest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2012 22:43:07 vasta tsitaadiga

Intouchables - http://www.imdb.com/title/tt1675434/ - 10/10
aasta film minu jaoks
maitsekas film, korralik huumor ja sisaldas minu lemmikautot
praegu kinodes
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2012 01:36:42 vasta tsitaadiga

21 Jump Street 5/10
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 20:34:32 vasta tsitaadiga

Chernobyl Diaries
http://www.imdb.com/title/tt1991245/board/thread/199726898

Ei oskagi midagi eriti arvata, kohati oli mõnusalt pingeline ja vähemalt suutis lõpuni huvi üleval hoida, samas lugu ise oli ülimalt jabur ja peategelased ajukääbikud nagu tavaliselt neis noortega õudukates.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 21:04:29 vasta tsitaadiga

The Dictator
http://www.imdb.com/title/tt1645170/

Annaks 6.5/10. Naljad olid kohati lamedad. Õnneks naispeaosaline päästis stoori thumbs_up.gif . Tema ja Sascha "Aladeen" Baroni vaheline suhtlus oli tõesti naljakas.

Men in Black III
http://www.imdb.com/title/tt1409024/

Stoori polnud nii hea kui ma lootsin aga peamine "paha" tegelane oli väga hea. 6/10.

Iron Sky
http://www.imdb.com/title/tt1034314/

Ma tunnistan, et ma ei saanud poindile pihta. Pidi see olema komöödia? Sci-fi? action?. Selge suunitluse puudumine jättis filmist lameda mulje paraku. 4/10.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 21:13:08 vasta tsitaadiga

Iron Sky-ga oli mul peale filmi "dafuq did I just watch"-tunne. ei oska hinnet isegi anda. nii palju tean, et soovitada küll ei julge...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 21:25:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Iron Sky-ga oli mul peale filmi "dafuq did I just watch"-tunne. ei oska hinnet isegi anda. nii palju tean, et soovitada küll ei julge...

kusjuures sama siin. tundub, et terve filmi jooksul ei leidnud film oma identiteeti.
Usa üle naljatamine oli muidugi ok icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2012 21:45:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 02.06.2012 09:13:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Iron Sky-ga oli mul peale filmi "dafuq did I just watch"-tunne. ei oska hinnet isegi anda. nii palju tean, et soovitada küll ei julge...


Traileri järgi tundus hea film olevat, esimesed 15 minutit vaatamist ning rohkem ei suutnud, meenutas eelmise kümnendi paroodiaid, millede aeg on ammu ära elatud... thumbs_down.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 09:45:23 vasta tsitaadiga

Iron Sky oli igati hea vaatamine.
Eriefektid olid trollivuudi tasemel ja seda 10+ x madalama eelarve juures.
Nalja oli ka omajagu, mõnitati nii natse kui ka praegust "maailmakorda".

Mina julgeks küll asja soovitada.
Eino alati saaks paremini aga halb see film küll kuskilt otsast ei olnud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 10:00:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Iron Sky oli igati hea vaatamine.
Eriefektid olid trollivuudi tasemel ja seda 10+ x madalama eelarve juures.
Nalja oli ka omajagu, mõnitati nii natse kui ka praegust "maailmakorda".

Mina julgeks küll asja soovitada.
Eino alati saaks paremini aga halb see film küll kuskilt otsast ei olnud.


Mis teha, kui inimesed filmist lihtsalt aru ei saanud. Iga minut rebiti järjekordne kild, mille mõistmiseks on vaja teada ajalugu, poliitikat ja filmi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 10:22:22 vasta tsitaadiga

Tõsiselt?

Mainitud otsustamatus vältis terve teose piires.
Mõni asjalik kild oli, aga üldiselt osutus tihedaks pettumuseks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.06.2012 14:13:20 vasta tsitaadiga

käisin ka eile iron skyd vaatamas. ega jah, ma ootasin tõesti mingit muud filmi vist. samas ei kurda, päris head naljad olid ja kuidas neid sakslasi teistmoodi saaks näidata kui nende üle mitte naerdes. muidu on rahvusvaheline skandaal olemas. soomlaste kohta ikka väga hea film. eestlaste filmid on nagu teatrilavastused.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 14:22:21 vasta tsitaadiga

da phuck
Project X oli küll tra hää kraam icon_lol.gif
http://www.imdb.com/title/tt1636826/
Pole jupil ajal näinud kenasti kõike auke, mis on korraliku filmi täitmiseks, siin on thumbs_up.gif

Iron Sky = WTF ? pila ja lõõpi olid augud täis kuid (.-.) super pointless thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

The Raid icon_eek.gif
Indoneesi GO GO GO
http://www.imdb.com/title/tt1899353/
Küll oli nukke ja küünarnukke, puhas kuld beer_yum.gif

The Dictator
http://www.imdb.com/title/tt1645170/
epic, sõnades edasi kanda võimatu.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 14:36:42 vasta tsitaadiga

Puncture 2011


Väärt vaatamine. Ja teades, et põhineb tõsielul, siis on küll wtf, korporatsioonide kasum on tähtsam kui tuhanded inimelud.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 15:12:15 vasta tsitaadiga

Batman Begins - Millegipärast oli see mul eelnevalt nägemata jäänud... hea meel et ma selle vea ära parandasin. Väga hea. thumbs_up.gif
The Dark Knight - Esimesest vaatamisest jäi kaunis vähe meelde ja ei jätnud ka erilist muljet... samas teist korda vaadates ja seekord pärast Batman Begins'i vaatamist jättis tunduvalt parema mulje. Vägagi väärt film, rohkemal määral kui esimene isegi.

Iron Sky - rofl.gif
Absolutely amazing. icon_biggrin.gif
Midagi nii naljakat ja meeldivalt küünilist pole tükk aega näinud. That's how you make a proper parody. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 17:56:49 vasta tsitaadiga

Heineken,
Õige Batuška tuleb alles siin, mis on nime vääriline peale kuldset 70-da seeriat.
http://www.imdb.com/title/tt1345836/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 19:23:23 vasta tsitaadiga

Tean väga hästi et triloogia kolmas osa lähitulevikus tuleb välja. Ootan huviga kuidas Nolan selle triloogia lõpetab.

Manhattan - Veel üks Woody Alleni meistriteos... millegipärast enne alles üsna hiljutist aega ei olnud sellest kuulnudki, rääkimata nägemisest. Nüüd see viga on parandatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 20:35:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka Iron Sky, ma arvasin, et sellest tuleb mingi tõsine film, aga tuleb välja, et tegu paroodiaga hoopis. icon_neutral.gif

Vaatasin lõpuni ära, aga väga ekstasis polnud, asjade üle nalja tegemine oli nii ja naa. Näitlemine ja efektid tundusid ka amatöörlikud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 20:36:53 vasta tsitaadiga

Öösel ei olnud und ja sai The Grey ära vaadatud,meeldis täitsa,lõpp oli ainult väheke ootamatu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2012 21:25:04 vasta tsitaadiga

Week End
http://www.imdb.com/title/tt0062480/

Tõsiselt "huvitav" film, ei oskagi midagi öelda, seda peab ise nägema.

Film 1h 40 min pikk, ma ei saanud kordagi aru mis filmis toimub.

Kui otsustate mingil imelikul põhjusel seda vaadata, siis soovitan suuremas koguses midagi kangemat kõrvale võtta.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2012 17:10:45 vasta tsitaadiga

John Carter- linki ei hakka panema...
täitsa putsis film, punkte saab kymnest -23 thumbs_up.gif
ja selle piiksuga tahtsid ajada miljardeid kokku....tõesti palun vabandust rofl.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 02:17:01 vasta tsitaadiga

The Divide
http://www.imdb.com/title/tt1535616/

Üheaegselt vihkasin ja nautisin igat hetke selles filmis. Inimloomus oma kõige ehedamal kujul on alati sarnastes teostes välja toodud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 10:14:23 vasta tsitaadiga

The Raid
http://www.imdb.com/title/tt1899353/

Püha müristus icon_eek.gif icon_biggrin.gif . Viimati sai 99a Kosmoses Matrixit sama pinges olekus vaadatud.

Ja teine soovitus http://www.imdb.com/title/tt1614989/
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 20:15:56 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
The Raid
http://www.imdb.com/title/tt1899353/

Püha müristus icon_eek.gif icon_biggrin.gif . Viimati sai 99a Kosmoses Matrixit sama pinges olekus vaadatud.


Püha müristus indeed. Müstiline film icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 20:36:20 vasta tsitaadiga

High Art - Täielik üllatus kui hea film see tegelikult on. Mingi aastake lükkasin selle vaatamist edasi... nüüd kahetsen.

My Son, My Son, What Have Ye Done - ...veider. thumbs_up.gif

The Grey - Isegi parem kui ootasin ja ma praktiliselt vaid kiidusõnu selle kohta kuulnud.
Müts maha Joe Carnahani ees, selles osas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 21:22:20 vasta tsitaadiga

State pays $22M in credits to Avengers
http://www.krqe.com/dpp/news/business/state-pays-22m-in-credits-to-avengers

:facepalm:
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 21:33:47 vasta tsitaadiga

SKG, miks facepalm?
maksutagastus selle eest, et $88m seal kulutati või loen ma midagi valesti?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2012 21:50:13 vasta tsitaadiga

NM osariik maksis oma maksumaksjate taskust selle 22M, et seal filmitaks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 00:30:39 vasta tsitaadiga

Mirror Mirror - Tarsem'i filmide puhul on see huvitav teema, et isegi kui need pole filmina traditsionaalses mõistes väga õnnestunud, pean neid sellegipoolest kohustuslikuks vaatamiseks. Enamjaolt seda siis visuaalse külje tõttu ja ka aegajalt ka lihtsalt naeruväärsuse (heas mõttes) kohalt. icon_biggrin.gif
Krt kui hea see välja ikka näeb, ulme. Nagu ka kõik teised tema filmid.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2012 09:07:36 vasta tsitaadiga

SKG,
tsitaat:
According to the Taxation and Revenue Department, the state paid $22,413,469 in credits to Marvel Worldwide, Inc., the company that produced The Avengers. That means the production company spent at least $88 million here, said New Mexico Film Office Director Nick Maniatis.

tax credit on maksusoodustus, ükskõik kas saamata jäänud maksude või tagasi antud maksuraha näol.
spent at least $88m viitab üsna otseselt sellele, et maksustatakse asja umbes veerandiga ja filmi eelarvet vaadates sai osariik sellest suurest creditist hoolimata filmivõtetest tubli raha...

see, kas raha tuli osariigi kaukast või mitte on selline ilus filosoofiline küsimus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 22:19:20 vasta tsitaadiga

Prometheus. Lihtsalt ülikõva.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 23:24:47 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
SKG,
tsitaat:
According to the Taxation and Revenue Department, the state paid $22,413,469 in credits to Marvel Worldwide, Inc., the company that produced The Avengers. That means the production company spent at least $88 million here, said New Mexico Film Office Director Nick Maniatis.

tax credit on maksusoodustus, ükskõik kas saamata jäänud maksude või tagasi antud maksuraha näol.
spent at least $88m viitab üsna otseselt sellele, et maksustatakse asja umbes veerandiga ja filmi eelarvet vaadates sai osariik sellest suurest creditist hoolimata filmivõtetest tubli raha...

see, kas raha tuli osariigi kaukast või mitte on selline ilus filosoofiline küsimus.

http://www.alternet.org/story/155653/the_blockbuster_scam:_a_surprising_way_you're_getting_ripped-off_by_hollywood?page=entire
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2012 23:47:26 vasta tsitaadiga

SKG, okei, see link on tunduvalt parem. oleks võinud sellest alustada icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 00:18:45 vasta tsitaadiga

"Prometheus" - venis nagu härjaila. Stoorit ma niikuinii ei oodanud, samuti kahvatud karakterid on andeksantavad kerge meelelahutuse juures. Aga kui lisaks sellele kõik venib ja isegi kärtsu'n'põmmu on vähe - ausalt, mul on sellele filmile kulutatud ajast kahju. Kogu filmi oleks võinud 15 minuti sisse ära mahutada - oleks ühe korraliku lühifilmi saanud kosmoses lendavast rauakolust ning erinevatest kombitsatest.

1,5/10

See üks punkt on Davidi eest. 0,5 on CT'le.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2012 00:20:04 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
"Prometheus" - venis nagu härjaila. Stoorit ma niikuinii ei oodanud, samuti kahvatud karakterid on andeksantavad kerge meelelahutuse juures. Aga kui lisaks sellele kõik venib ja isegi kärtsu'n'põmmu on vähe - ausalt, mul on sellele filmile kulutatud ajast kahju. Kogu filmi oleks võinud 15 minuti sisse ära mahutada - oleks ühe korraliku lühifilmi saanud kosmoses lendavast rauakolust ning erinevatest kombitsatest.

1,5/10

See üks punkt on Davidi eest. 0,5 on CT'le.

Scart kirjutas:
Prometheus. Lihtsalt ülikõva.



keda nüüd uskuda icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 00:46:37 vasta tsitaadiga

Mitte kumbagi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 07:17:36 vasta tsitaadiga

"The Truth Is Out There"

või

"Trust No One"
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 07:36:47 vasta tsitaadiga

Ka IMDB ülevaated on üsna negatiivsed, seega kaldun Mark0-t uskuma. Endal veel nägemata.
Nüüd tuleb Scart ja ütleb, et IMDB on vale koht icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2012 07:48:48 vasta tsitaadiga

Scart on ju ilmselt Eesti suurim Prometheuse fänn. Ilmselgelt tema hinnangut tuleb teatud reservatsioonidega võtta icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 08:01:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ka IMDB ülevaated on üsna negatiivsed, seega kaldun Mark0-t uskuma. Endal veel nägemata.
Nüüd tuleb Scart ja ütleb, et IMDB on vale koht icon_lol.gif


7.8 10st on halb? Ma oleks nagu IGNi seltskonda sattunud, kus kõik alla 9.9 10st on epic fail.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 08:24:45 vasta tsitaadiga

Maitsed on erinevad ning oma silm on kuningas.

Mul oli terve filmi vaatamise ajal pidevalt tunne, et: "No nüüd läheb film käima!" Aga ei läinud - tohutu potentsiaal jäi minu arvates kasutamata. Samas kui see on esimene osa näiteks triloogiast ning ehitati üles taustsüsteem ja maailm - siis on ehk asjal jumet ning järgmistes osades läheb film käim. Aga praegusel kujul jäi jube poolvintskeks see kakstund.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 08:49:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ka IMDB ülevaated on üsna negatiivsed, seega kaldun Mark0-t uskuma. Endal veel nägemata.
Nüüd tuleb Scart ja ütleb, et IMDB on vale koht icon_lol.gif


7.8 10st on halb? Ma oleks nagu IGNi seltskonda sattunud, kus kõik alla 9.9 10st on epic fail.

Skoor on üks asi. Kui lugeda alt ülevaateid, siis on "veidi" teine pilt:
http://www.imdb.com/title/tt1446714/reviews?filter=chrono
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 09:19:32 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Skoor on üks asi. Kui lugeda alt ülevaateid, siis on "veidi" teine pilt:
http://www.imdb.com/title/tt1446714/reviews?filter=chrono


Kui "veidi teise all" pead silmas paari kergelt debiilsuse all kannatava inimese hala kümne kiidulualu vahel, siis tõesti. Asi on tõesti "veidi teisiti". Peamine probleem paistab inimestel olevat sellega, et ei ole siiamaani aru saadud sellest, et Prometheus ei ole Alieni prequel. Tegu on filmiga, mis toimub samas universumis, kuid see pole ei eellugu ega järg ja seega ei,
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Scart 08.06.2012 10:24:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 10:19:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kuldne oled Scart, miskit spoilerit ära jummala eest kasuta filmi teemas, ei. 5+


viimati muutis WäntWõll 08.06.2012 10:36:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 10:24:25 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

Kuldne oled Scart, miskit spoilerit ära jummala eest kasuta filmi teemas, ei. 5+


Sest Tomorrow link ei olnud täis spoilereid algusest lõpuni?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2012 10:36:10 vasta tsitaadiga

Scart, pole mingit linki vajautanud icon_eek.gif
Selle puhul on alati võimalus aga sa ei jätnud ust isegi praokile...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.