Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 22:12:28 vasta tsitaadiga

Kinos ei ole võimalik neid mitte vaadata. Arvutis ma ei viitsi ühtegi vaadata.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 22:13:02 vasta tsitaadiga

hevi.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 13.06.2014 22:17:49 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi!


aasta post thumbs_up.gif

minu jaoks parimad filmid on, kus ma ei tea mis juhtub järgmisena.
aga noh, mul üks sõber jälle ei vaata iial mitte ühtegi filmi, ennem kui on trailer vaadatud ja natuke youtube kommentaare loetud.


viimati muutis Rinaldo 13.06.2014 22:20:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 22:18:57 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi!

Kui treiler rikub elamuse, siis on lihtsalt sitt film.
Vaatan alati treilereid. Filme eriti mitte.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 23:31:42 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
arm2004 kirjutas:
võiks küsitluse teha, et kui paljud vaatavad treilereid.
mina isiklikult ei saa sest kombest aru ja ei vaata neid. milleks rikkuda elamust ja parimad palad paari minutiga ära vaadata? et saaks pärast öelda, et "oli ettearvatav"?
ainult siis olen vaadanud kui päevakorda tõuseb mõni "klassik" mida näinud pole, kuid mida kõvasti kiidetakse. uusi filme - iialgi!

Kui treiler rikub elamuse, siis on lihtsalt sitt film.
Vaatan alati treilereid. Filme eriti mitte.

word
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 00:00:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ahvide planeedi uue filmi sissejuhatus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 11:05:54 vasta tsitaadiga

küsitlus olemas, hääletage nüüd! icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 11:24:25 vasta tsitaadiga

Pane üks lisaks, vahetevahel/mitte alati vms
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 14.06.2014 11:28:15 vasta tsitaadiga

edit
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 11:50:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pane üks lisaks, vahetevahel/mitte alati vms

ma ei saa midagi panna. ja meelega palusin ainult 2 varianti panna, pole siin mingit "halli ala"! üks või teine ja kogu lugu!

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 12:03:05 vasta tsitaadiga

Ok, vastasin jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 12:03:20 vasta tsitaadiga

Viimane treiler mida ma teadlikult kodus vaatasin (kinos vaatan kuna ei hakka sellepärast nüüd hiljem kohale minema saali) spoilis kogu filmi ära, nüüd väldin.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 14.06.2014 16:03:01 vasta tsitaadiga

nagu näha, siis enamus ikka vaatab. ei ole üllatunud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.06.2014 16:15:03 vasta tsitaadiga

Hääletusel võiks olla ka kolmas versioon valikus, nagu vahel või harva. Ma alati trailereid ei vaata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 19:00:42 vasta tsitaadiga

lopes39, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8216300#8216300
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 19:27:34 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Hääletusel võiks olla ka kolmas versioon valikus, nagu vahel või harva. Ma alati trailereid ei vaata.
Mul sama lugu - vahel harva ikka vaatan treilerit ka. Aga kui vastus peab olema "ei" või "jah", siis kuna enamasti ei vaata, siis vastus on "ei".
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 21:57:35 vasta tsitaadiga

4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.06.2014 22:10:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB icon_lol.gif

Mis siin naljakat on? 57GB on kahtlaselt väike 139-minutlise filmi kohta. Ilmselt jubedalt üle-compressitud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2014 22:14:08 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
4k film ei pidanud ju eriti suurendama andmemahtu
Spider-Man 3 2007 4K 57.3 GB icon_lol.gif

Mis siin naljakat on? 57GB on kahtlaselt väike 139-minutlise filmi kohta. Ilmselt jubedalt üle-compressitud.

ootasingi vastust, kas reaalselt ka keegi reageerib icon_wink.gif
tsitaat:
Spider-Man 3 2007 4K Mastered Blu-ray 1080p AVC DTS-HD MA 5 1

mõni ikka jälgib ka asja thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 15.06.2014 07:57:58 vasta tsitaadiga

A Million Ways To Die in the West.

sitaks negatiivset kriitikat igalpool ja üldiselt ma ei ole teadmis suur komöödiate fänn, aga mind see film naerutas sisuliselt algusest lõpuni.


donnie darko http://www.imdb.com/title/tt0246578/?ref_=nv_sr_1

gyllenhaali karakter oli äge ja mõningad intense stseenid. terve film ootasid mis juhtub ja siis juhtus mis juhtus. natuke liiga komplitseeritud. ei jäänd rahule.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2014 20:34:53 vasta tsitaadiga

väike ot
http://www.boredpanda.com/before-after-vfx-movies-tv-hollywood-magic/
päris hästi teevad
edit:
natuke ameerika välist, soovitan vaadata
http://www.imdb.com/title/tt2390942/
väga ok film, nalja sai palju, ilus tädi ka olemas
http://www.kinopoisk.ru/film/705436/
täiesti ajuvaba film, samas lõpu poole tulid peaaegu kõhukrambid, siin ka ilus tädi

need putinkalandi filmid, kui keegi ei julge vajutada icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2014 20:07:13 vasta tsitaadiga

Afflicted
http://www.imdb.com/title/tt2309961/

Väga huvitav
Spoiler Spoiler Spoiler
film thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.06.2014 23:59:08 vasta tsitaadiga

krt esimene lehekülg oli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 13:41:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.06.2014 20:56:24 vasta tsitaadiga

Midagi põnevat thumbs_up.gif
Airplane vs Volcano
http://www.imdb.com/title/tt3417334/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2014 21:14:50 vasta tsitaadiga

Tokarev: http://www.imdb.com/title/tt2401807/?ref_=nv_sr_1
Ütleme nii, et... lõpuni vaatamine eeldab pingutamist.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 12:55:45 vasta tsitaadiga

Midagi uut kodumaist (õnneks mitte taas maailmasõja teemaline)

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 19.06.2014 13:35:51 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Tokarev: http://www.imdb.com/title/tt2401807/?ref_=nv_sr_1
Ütleme nii, et... lõpuni vaatamine eeldab pingutamist.


sama kirjeldus kehtib ka sellele:

Hellion koos Jessie Pinkmanniga. http://www.imdb.com/title/tt3186318/?ref_=nv_sr_1

ma olen draamade fänn, aga no see
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 13:51:11 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Midagi põnevat thumbs_up.gif
Airplane vs Volcano
http://www.imdb.com/title/tt3417334/


really? trailer tundub väga lamp ja rating on ka uskumatu 3.1
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 14:05:48 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Midagi põnevat thumbs_up.gif
Airplane vs Volcano
http://www.imdb.com/title/tt3417334/


really? trailer tundub väga lamp ja rating on ka uskumatu 3.1

Ma pakun, et see oli sarkasm.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 14:09:03 vasta tsitaadiga

Volcano tegi hea rolli selles filmis.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 14:12:03 vasta tsitaadiga

Same here, aga samas tal pani veenva thumbs up

http://www.videoweed.es/file/217489d632585 @16:15
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:17:12 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Same here, aga samas tal pani veenva thumbs up

http://www.videoweed.es/file/217489d632585 @16:15

Hea link. Videot mängima pannes viskab 3 reklaami lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2014 15:37:20 vasta tsitaadiga

adblock
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 00:02:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 08:16:47 vasta tsitaadiga

Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 08:17:42 vasta tsitaadiga

Frozen
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 20.06.2014 08:39:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?


how to train your dragon 2
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 09:12:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?


Kui pole näinud siis Wall-E , üks parimaid multikaid minu arust.

Üleeile vaatasin uuesti World War Z, ägens zombie film ikka. Koguaeg pingeline.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 09:19:39 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt0481499/?ref_=nv_sr_1
Päris hea multikavaatamine thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 11:14:51 vasta tsitaadiga

Motlesin 2014 aasta multasid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 12:04:35 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
SKG kirjutas:
Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?


how to train your dragon 2

+
The Lego Movie
Rio 2

Põhiasjad tulevad suve lõpp/sügisel icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 13:16:40 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Rinaldo kirjutas:
SKG kirjutas:
Praegu popid laste multikad, oskab keegi soovitada?


how to train your dragon 2

+
The Lego Movie
Rio 2

Põhiasjad tulevad suve lõpp/sügisel icon_wink.gif

Tanud, Lego tundub paris fun.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2014 15:18:36 vasta tsitaadiga

Lego on sigafun thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 18:59:55 vasta tsitaadiga

Raid 2 oli ikka väga kõva. Kaks ja pool tundi brutaalset taplemist thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt2265171/?ref_=nm_flmg_act_2
...ja kolmas osa on ka announced thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2014 19:04:11 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Raid 2 oli ikka väga kõva. Kaks ja pool tundi brutaalset taplemist thumbs_up.gif
http://www.imdb.com/title/tt2265171/?ref_=nm_flmg_act_2
...ja kolmas osa on ka announced thumbs_up.gif


Kohe näha, et ripid tulid täna välja. I kid, I kid icon_biggrin.gif

Kolmas osa on küll announced, aga tuleb millalgi 2017-2018
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 22.06.2014 05:36:42 vasta tsitaadiga

just vaatasin Collateral koos tom cruise ja jamie foxxiga. http://www.imdb.com/title/tt0369339/?ref_=nv_sr_1

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2014 12:46:46 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Lego on sigafun thumbs_up.gif

Jah. Everything is awesome... Everything is awesome... LOL
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2014 12:48:35 vasta tsitaadiga

39 filmi vaadatud. Umbes viimase poole aasta jooksul siis.

Rush - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt1979320
F1 fännina olen muidugi veidi biased selles osas, kui on F1 teemaline film. Samas hoian filmist eemale, kui sellega käib kaasas liiga suur hype. Seetõttu vaatasin alles hiljuti ära. Õnneks ei pidanud pettuma. Super film ja näitlejad olid kah head thumbs_up.gif . Kui ma nüüd Senna filmi kah viitsiks vaadata...

Godzilla 2014 - 10/10
http://www.imdb.com/title/tt0831387
Värskelt nähtud, seega muljed on vist laes. Meeldis see, et polnud etteaimatav vaid pigem üllatavad pöörded olid. Kindlasti üks aasta parimatest filmidest.

Thor: The Dark World - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1981115
Kindlasti parem, kui Thor 1. Väga korralik ulmekas.

Oculus - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt2388715
See oli üllatus. Ootasin mingit jama. Kui huvitav saab olla film mille tegevus käib ühe peegli ümber? Tuleb välja, et ikka saab olla huvitav küll.

X-Men Days of Future Past - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1877832
Vaatasin enne selle nägemist ka eelmised X-meeste filmid ära (vt allpoolt). Ütleks, et parim kõigist. Ainult first class ehk saab lähedale.

Edge of Tomorrow - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1631867
Väga meeldis. Mulle meeldivad timeloop tüüpi filmid. Polnud ka väga etteaimatav thumbs_up.gif

Captain America The Winter Soldier - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1843866
Parem, kui eelmine CA. Ilmselt isegi parem, kui avengers. Veidi jääb minu jaoks Thor-le alla, kuna Thor meeldib mulle rohkem, kui mingi triibuline CA. Sellegipoolest hea film.

War of the Worlds - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt0407304
Mingil põhjusel polnud näinud kunagi, seega vaatasin ära. Üsna hea.

Avatar - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt0499549
Jälle sama lugu. Ma pole niipalju tuntud filme näinud, et see on hämmastav. Aga väga meeldis. Tegelikult vaatasin muidugi siniste naisolevuste pärast icon_lol.gif

X-Men First Class - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1270798
#2 X-meeste film praeguse seisuga. Lahe näha oponente noorena, kui nad veel oma võimeid täiel määral ära ei osanud kasutada.

X-2 - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0290334
Suht meh tegelikult. Pole palju meeles.

Amazing Spider-Man 2 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1872181
Üsna võrdne eelnevaga. Jumal tänatud, et Tobey ja Kristen enam peaosades pole. Aga paratamatult meenub ütlus: Spiderman on poisike, Batman on mees icon_biggrin.gif

Need For Speed 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2369135
Mängudel põhinevad filmid tavaliselt vaadatavad pole (nagu ka filmidel põhinevad mängud), aga seda kõlbab isegi vaadata, kuigi suht ükskõikseks jätab. Vähemalt saab kiireid autosi näha.

X-Men Origins Wolverine - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0458525
Päris hea prequel. Naispeaosaline on väga kenake.

X-Men The Last Stand - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0376994
Jällegi pole eriti mäletamisväärne.

300 Rise of an Empire - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1253863
Suht karm andmine mõõkade ja odadega. Huvitav on see, et peamine paha on naine. Eva Green on karm siin filmis.

Weird Science - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0090305
Väga vana film mis täna klassifitseeruks paraku vist pedofiiliaks ja ilmavalgust ei näeks (täisealine naine suudleb ja käib alaealistega duži all lol). Siiski hea komöödia, kuigi veidi kummaline kohati.

Endless Love 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2318092
Täiesti etteaimatav isa kaitseb tütart madala haridusega molkuse eest ja tahab teda rikkale mehele panna. Aga vaadatav.

Pompeii 2014 - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1921064
Kiefer Sutherland harjumatus rollis. Aga taplemine on korralik thumbs_up.gif

Homefront - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt2312718
Tuntud märuliäss veidi rahulikumas rollis. Aga ainult veidi.

The Other Woman - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt2203939
Suht hea komöödia. Eriti kus Cameron Diaz läheb armukesena mehe ukse taha torujürina seksikat üllatust tegema ja satub mehe abikaasa otsa icon_lol.gif

Embrace of the Vampire 1995 - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0109723
Tunnistan ausalt, et vaatasin ainult selleks, et Alyssa Milona tisse näha. There i said it. Vampiir oli tõesti creepy.

In the Blood - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt2101570
Kõva naine peaosas. Aga vähemalt õiglus saab jalule seatud.

Contact - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0118884
Kunagi olin näinud, aga vaatasin uuesti. Lõpp vajus ära. Eriti naljakas näha muidugi teeseldud romanssi mehe ja naise vahel, kui on teada, et naine on tegelikult lesbi icon_lol.gif

TRON - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0084827
Tavaliselt selle ajastu filmid on jamad kui asi puudutab ulmet või tehnikat, aga TRON on täitsa vaadatav isegi.

Overboard - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt0093693
Vana komöödia, aga väga naljakas imo.

Ride Along - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt1408253
Jälle komöödia. Seekord black vs black.

X-Men - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0120903
Ei mäleta sellest midagi.

Millenium - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt0097883
Stoori tundus huvitavam, aga film ise nii huvitav polnud.

Tokarev - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2401807
Lootsin hulga paremat, aga paraku pidin pettuma.

The Raid 2 - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2265171
Paraku kehvem ,kui Raid 1. Vähemalt minumeelest. Lõpus läks veidi paremaks, aga see ei päästnud.

About Last Night - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1826590
Mõttetu. Skip.

12 Years a Slave - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2024544
Huvitav, aga mitte eriti minu maitse imo.

Robocop 2014 - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt1234721
Pettumus. Lootsin paremat.

Embrace of the Vampire 2013 - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt3148890
Naljakal kombel hakkasin seda alguses vaatama 1995 aasta versiooni pähe. Paraku kehvem kah.

Sphere - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt0120184
Algus oli hea. Lõpp läks mindfuck-ks kätte ja riikus elamuse ära.

Jack Ryan Shadow Recruit - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt1205537
Väga nõrk. Raisatud aeg.

Enemy - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt2316411
potentsiaali justkui oli, aga täielik pettumus oli paraku mida lõpupoole film jõudis. Lõpp ise oli täielik BS - nagu keegi oleks pool filmi ära lõiganud.

Skyline - 2/10
http://www.imdb.com/title/tt1564585
Ei mäleta midagi. Kahjuks oli tõesti nii jama nagu kõik ütlesid.


Lingid eelnevatele postidele:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7804374#7804374
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7810625#7810625
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7680283#7680283
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7730812#7730812
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7755613#7755613
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924800#6924800
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6994728#6994728
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7017246#7017246
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7068082#7068082
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7101484#7101484
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7117798#7117798
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7121549#7121549
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7124506#7124506
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7155412#7155412
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7159519#7159519
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7165467#7165467
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7408164#7408164
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7663055#7663055
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8025417#8025417

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 24.06.2014 13:56:55 vasta tsitaadiga

oh vaatasin, et kena list filme ja lootsin et leiab siit midagi vaadata.
aga noh xmännid ja spaidermännid lähevad minust mööda icon_sad.gif

keegi võiks sama moodi kena listi teha zanritest crime/drama/thriller/mistery
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.