Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 08:27:01 vasta tsitaadiga

jeesus188, Sellise julma hinna eest peaks veel Inteno ja tassi kohvi kah kaasa saama icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 27.05.2014 19:38:09 vasta tsitaadiga

Kui nüüd võrrelda siis milline oleks mõistlik valik?

Tootekood: UE55HU6900SXZG

Tootekood: 55LA790V

Ok, niipalju saan aru et Samsung on 4K hinnatasemelt praegu suht sama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 19:51:42 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/326989/

5" juurde ilma oluliselt funktsionaalsuses kaotamata.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 27.05.2014 20:11:05 vasta tsitaadiga

No vaatan telekat siiski nii 3 kuni 4m kauguselt(olenevalt kus kohal diivanil istuda), mõõtsin just ära. Millegi pärast arvan et 60" jääb suureks?
Teiseks Samsung on 4K resolutsiooniga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 20:25:35 vasta tsitaadiga

Ei jää suureks, endal 3.75m ja 60-65" oleks alumine piir. Eriti kui plaanis 1080p signaali tarbida.

Ikka jääb kehtima, natuke kallim +10", UHD puhul
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/426644/


http://www.avsforum.com/t/1004723/chart-distance-x-screen-size-standards-smpte-and-thx
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 20:27:16 vasta tsitaadiga

SD jaoks jääb 55" ka suureks. HD jällegi on 3-4 meetri pealt 80" paras.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 27.05.2014 20:29:19 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ei jää suureks, endal 3.75m ja 60-65" oleks alumine piir. Eriti kui plaanis 1080p signaali tarbida.

Ikka jääb kehtima, natuke kallim +10", UHD puhul
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/426644/


http://www.avsforum.com/t/1004723/chart-distance-x-screen-size-standards-smpte-and-thx


No sellel viskab juba hinna ka üle 2K (kaob nagu point neid võrrelda)

Tollel Samsal ja LG on mõlemal ca 1300€ hinnaks...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/334761/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/450070/

Samsungi müüja vast ei ole kahtlane, loodetavalt, kuigi firma turul ca 1a ikkagi püsinud...


Samas ega ma ise ka täpselt ei tea miks selle LG välja olen valinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 20:34:48 vasta tsitaadiga

onusnooker kirjutas:
anubis kirjutas:
Ei jää suureks, endal 3.75m ja 60-65" oleks alumine piir. Eriti kui plaanis 1080p signaali tarbida.

Ikka jääb kehtima, natuke kallim +10", UHD puhul
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/426644/


http://www.avsforum.com/t/1004723/chart-distance-x-screen-size-standards-smpte-and-thx


No sellel viskab juba hinna ka üle 2K (kaob nagu point neid võrrelda)

Tollel Samsal ja LG on mõlemal ca 1300€ hinnaks...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/334761/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/450070/

Samsungi müüja vast ei ole kahtlane, loodetavalt, kuigi firma turul ca 1a ikkagi püsinud...


Samas ega ma ise ka täpselt ei tea miks selle LG välja olen valinud icon_lol.gif

Samsa uhd hind tundub kahtlaselt odav!?
Saksas alla 1600.- seda ei leia.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 20:37:28 vasta tsitaadiga

4k telekad on ikka liiga kallid.. minu arvates. Sisu neile pole ja toode ise ka toores veel.

(aga see samsa on tõesti hea hinnaga)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 21:57:45 vasta tsitaadiga

seal poes võib olla 50" UH6900 hind (mis 1300 on reaalne)

Saksas
-Samsung UE50HU6900 1215-1400e
-Samsung UE55HU6900 1600-1800e

Eestis
-Samsung UE50HU6900 1737-1953e
-Samsung UE55HU6900 2019-2357e
----------------
DVB-T2 h.265 UHD/4K/3840x2160/50Hz.
Eiffeli tornist edastatakse "French Open 2014" DVB-T2 HEVC 3840×2160 50Hz pilti.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 12:19:18 vasta tsitaadiga

Keegi grundig 50 vle 931 bh input lagi oskab paremaks aidata?
Tänud!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 28.05.2014 12:27:17 vasta tsitaadiga

eestis on juurdehindlus 200-500 euri?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 15:39:27 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
eestis on juurdehindlus 200-500 euri?

lihtsalt uhd-de hinnad langevad nii kiiresti ,et suurema läbimüügiga Saksa hulgimüüjad saavad kiiremini hindu langetada,aga üliväikese läbimüügiga Eestis ei ole see alati kiiresti võimalik..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 28.05.2014 17:38:00 vasta tsitaadiga

No antud UE55HU6900 Samsungi mudelil vähemalt seal kodulehel viga sees, 3D igaljuhul sellel puudub ja eriti lisainfi ei õnnestu saada(kuna uus mudel). Hz kohta ei saa ka aru et mis kompensatsioonikiirus või mille järgi märgitud 200Hz tuleks võtta(osadel telekatel see ju ca 1000Hz et mis sellel ainult 200? igaljuhul nemad ei tea icon_biggrin.gif Ausalt öeldes ülekannet ei julge sinna 1a vanusesse firmasse tehagi... BIGBOX.EE aga eks vaatab, mõtleb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 17:49:03 vasta tsitaadiga

HU6900 on Clear Motion Rate 200 Hz ja 3D puudub.

aga on:
-4 HDMI 2.0
-Mobile High-Definition Link
-Upscaling 4K

järgmine on HU7500 active 3D ja 1000Hz-ga
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 28.05.2014 18:12:41 vasta tsitaadiga

No 1000HZ ov reaalselt vist 200Hz, palju siis see kõnealune 200Hz on, 50Hz-st miinimum? Infot ammutades on nagu selline asi kuskilt meelde jäänud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 18:34:36 vasta tsitaadiga

1000Hz..yeah...right.

Do tell.

icon_smile.gif

/s
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2014 19:36:07 vasta tsitaadiga

yle 100Hz on out thumbs_down.gif
võibolla vaid 3D puhul, yldiselt mõttetu nr

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 02.06.2014 18:31:29 vasta tsitaadiga

Sooviks uut telerit soetada, oskab keegi ehk aidata.

Hinnapiiriks on 500 eurot.
Kasutama hakkan Viasati digiboksiga.
Boonuseks oleks VGA sisend, aga ei ole väga oluline.
Suurus võiks kuhugi sinna 40 tolli kanti jääda, pigem suurem kui väiksem.
3D jne ei ole oluline.

EDIT: Kas see oleks hea valik?
http://faun.ee/philips-led-tv-47-47pfh410988-fullhd-1920x1080p-250cd-1000001-100hz-2xhdmi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 01:09:23 vasta tsitaadiga

Mulle endale on see silma jäänud: http://www.1a.ee/tv_telerid/led_tv/samsung_ue40h6400awxxh
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 16:46:31 vasta tsitaadiga

On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 17:26:33 vasta tsitaadiga

Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
Värvid, kontrast, sklaeerimine - kõik on väga hea.
Ma töötan muidu videoalal kalibreritud profimoniteridega, mis maksavad kümneid kordi rohkem, kui mu kodune plasma, aga selle pildiga võib väga rahul olla. Minu 50" maksis 1203€.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.06.2014 18:01:02 vasta tsitaadiga

väike kiirülevaade LG 2014 seeria telkust.
Sai ligi võetud LG LB670V, 50 tolline.. Selline keskklassi isend. Teatud tingimustel sain üpris soodsalt (nõks alla 800€). Uue webos-iga.

ega ma väga ei vaaginud, pigem sättisin hinnapiiri, vajalikud parameetrid ja oligi kõik. uued LG webos telkud on ka nii uued, et nende kohta mingeid tarkasid revjuusid ei leiagi. Minu teleka kohta oli mingi hollandikeelne kiirülevaade ja muud olid rohkem pressiteate jms sarnased ollused.

positiivsed küljed:
a) staatiline pilt (arvutipildid jne). täitsa ausalt, üle prahi. mul teine telku on samsa wide gamutiga s-lcd (spets valitud paneeli järgi) ja no on isegi parem. võibolla direct LED kontrast jms mängivad oma rolli. hakka või pilte sellega töötlema.
b) pult (magic remote tuleb telkuga by default kaasa, teine tavaline pult muidugi ka). kuidagi hakkas see wii ideoloogia sobima. lastele ka meeldis. samsa uhkete telkude touchpadiga pult tundus võibolla shikim, aga kasutaja sõbralikkuse poolelt meeldib mulle see rohkem. ma ei tea, palju ma seda telkud näppinud/sättinud olen, aga tavapulti pole küll kordagi olnud vaja. meeldib väga puldi läbimõeldus, TV (otse tv peale ümber lülitab) kiirnupp või suur Back nupp näiteks, suured voluumi ja channeli nupud.
c) kogu telku ülessättimine oli äge. sihuke apple-like. fun ja lihtne. ei ole mingeid kuivasid numbreid. illustreeritud, klipikestega, wifi setting oli lihtsalt connect, pane psk ja go. lastel meeldis väga linnu animatsioonid.
d) menüüde ja webosi gui. mul on 4 aastane kutt kodus. ma korra näitasin ette kuidas youtube tööle panna. läksin sööma, tulen tagasi, kutt surfab isesseisvalt. vot nii, vana smart tv, tehke järgi.
e) dvb-t2 tüünri olemasolu ja ETV hd leidis plug and play meetodil. ka tüüneri vastuvõtutugevus paistab tibens tobens, enne oli mingi suvaline odav digiboks (jacobson) ja sellel isegi tasuta kanalid olid keskmise signaaliga. praegu on ligi 2x nõrgema saatevõimsusega etv-hd puhas. tavaline 28 elemendiga väliantenn niisama mobiiliga suund sätitud, ilma mingi võimendita, kloostrimetsa otselennul 22km ja suured vahtrapuud kohe maja kõrval antenni ees.
f) pisidetailid, näiteks piltide slaidshow. vanal telkul pidi mingitesse settingutesse ronima, et näiteks taustamusa panna. sellel on äge dropdown list, vali lihtsalt kaust.
g) matt ekraan. väga vähe peelgeldust. mul küll ta sellises kohas, et sinna päike otse ei saa paista (pimedamat sorti katuslae all)
h) heli. tegelt ka. uhkele süsteemile muidugi vastu ei saa, aga ei ole enam tegu plekkpurgiga. muidugi speki järgi peaks mingitsorti 2.1 olema ka.

mis vajaka:
a) webos on veel paljas. vähe appe ja softe. paar põhilisemat töötavad hästi, mis on hea, aga valikut veel pole. veebibrauser oli tiptop, tabidega jms. HV (uus) või delfi olid veatud.
b) ei saanud WiDi-d tööe, ei teagi miks. läpakas on widi võimeline, telku ka. läpakas näeb telkud, paned pairima, aga telkul ei teki pin koodi.
c) küljeliidesed võinuks veidi küljele lähemal olla, õhukest seinakinnitust ei anna kasutada eriti, usbid pole lihtsalt küljelt ligipääsetavad. kõrvaklapi pistik PEAKS olema kuskil ligipääsetavas kohas, mitte taga teiste liideste seas.
d) backlight ei ole ikkagi päris ühtlane. ei suudnud local dimmingut nii ära sättida. värvilise pildiga ei märka, aga hele ühevärviline tasust annab aimu. natuke vinjettimise tunne on ka, äärenurgad on nõksa tumedamad.
d) telkul endal pole ühtegi nuppu. kui pult (puldid) ära kaob, siis on vsjoo. tööle sa seda ei pane.

kanalite pilt mul tegelt primaarne polnud. istub zuumi taga ja sealt SD-st mingit kulda väga ei saa (ja ma vaatan 2m kauguselt). etv hd pilt tip-top.
input lagi kohta ei tea öelda, puudub konsool.

ps. lisaks on telku ideoogia teine. vanad olid telekad koos nutitarkvara võimalusega, see on by default nutitelekas, kogu oma ülesehituselt. kogu elu käib webosi peal.


viimati muutis High-Q 03.06.2014 18:02:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 18:01:33 vasta tsitaadiga

High-Q, kas võib su postituse teha eraldi ülevaateks, materjali isegi jagub thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2014 18:03:22 vasta tsitaadiga

High-Q, Vinge thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 03.06.2014 18:05:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
Värvid, kontrast, sklaeerimine - kõik on väga hea.
Ma töötan muidu videoalal kalibreritud profimoniteridega, mis maksavad kümneid kordi rohkem, kui mu kodune plasma, aga selle pildiga võib väga rahul olla. Minu 50" maksis 1203€.

Inimene ei tea mis hea on ,ta läheb poodi ostab ikka LCD ,ega teda asjatundja jutt ei huvita. Ta kuulab ikka müügimehe plära ja ostab seda mida reklaamitakse. Või ongi massidel nii sitt maitse icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2014 18:09:54 vasta tsitaadiga

..plasma versus LCD peaks nagu eraldi teema olema.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 18:10:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

..plasma versus LCD peaks nagu eraldi teema olema.

ammu sai kokkuliidetud üheks teemaks.
Kui sa nüüd foorumiteemasid silmas pidasid? icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2014 18:11:57 vasta tsitaadiga

No las see lõputu vaidlus jääb sedakorda algatamata icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.06.2014 18:14:05 vasta tsitaadiga

Tanel, vabalt võib panna ülevaadetesse.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.06.2014 18:17:36 vasta tsitaadiga

High-Q, kas viitsid ehk Ülevaadete alla kopeerida 1:1 ? icon_smile.gif thumbs_up.gif
Lisa ka pilt ja link HV tootele



https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452119/

Šnitti võta olemasolevatest ülevaadetest (väike sissejuhatus jne.)
Kohendan pärast üle.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 18:25:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
..plasma versus LCD peaks nagu eraldi teema olema.

Spoiler Spoiler Spoiler

Põletan su õli ära. Sa ei tea, mis on hea, enne, kui oled oma silmaga näinud. Paneme kõrvuti ja võrdleme väääää? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2014 19:44:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jägaja kirjutas:
..plasma versus LCD peaks nagu eraldi teema olema.

Spoiler Spoiler Spoiler

Põletan su õli ära. Sa ei tea, mis on hea, enne, kui oled oma silmaga näinud. Paneme kõrvuti ja võrdleme väääää? icon_biggrin.gif


Tassi oma teler minu juurde, võrdleme siis, kumma plasmaekraan paremat pilti edastab. icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2014 22:57:42 Teleri kohta küsimus vasta tsitaadiga

Tere. Oleks selline küsimus targematele. Kas antud telerit on võimalik tuunida mingi nipiga eesti vabade kanalite vaatamiseks. Teleris ainult mpeg2. Nagu aru saan,siis oleks vaja mpeg4
Teler ise selline: http://panel-tvs.tech-specs.com/samsung-le-26-r-86-bd-n33191825
Samsung LE 26 R 86 BD

Ette tänades.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 04.06.2014 16:19:30 vasta tsitaadiga

Kui telekal on HDMI/DVI (on kasutatud ka Displayport/VGA/Scart RGB) siis saab pisiraha eest välise digiboxi juurde osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 10:31:19 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.06.2014 23:29:10 vasta tsitaadiga

Võta see viimatinimatatuds selle aasta LG mudel. Ülevaade eelmisel leheküljel.

Edit.

Vaatasin plasmatehnoloogia teleriekraanilt filmi.. icon_biggrin.gif


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 13:57:44 vasta tsitaadiga

Kaalun siin Panasonic TX AS650 seeria teleka ostu, äkki keegi juhtumisi pole samast seeriast omale midagi muretseda juba jõudnud?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 14:09:10 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
xtr kirjutas:
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.


Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 08.06.2014 12:37:22 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
xtr kirjutas:
xtr kirjutas:
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.


Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult.


Kahjuks ei ole Kurot ja Vierat enam võimalik manustada, Pana plasma osakond pandi ju kinni ja Pioneeri Kuro on juba ammu ajalugu. Ootan juba ammu huviga mis tehnoloogia on väärt Vierat ja Kurot üle võtma, jah praegu tundub OLED seda olevat ,kui ta vaid töökindlamaks saaks.
Kuid aru ma ei saa ? Kuidas suudab Panasonic lihtsalt tulla LCD maailma ja oma hea pildiga näidata taas koht kätte suurtele hiiglastele ? Igati positiivne uudis, kuid tekib lihtsalt küsimus: Millega siis tegelesid kõik teised tootjad LCD vallas ? Miljardeid on pandud siis kuhu ? - Nutisse, disaini ,aga mitte pildi kvaliteeti. On tegeldud teisejärguliste asjadega ,aga asja tuumani ei ole siiani jõutud ! Siia võib tuua sellise võrdluse Panasonic ja Philips - Hea pilt aga nõrk nuti. LG ja Samsung - Hea nuti aga halb pilt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 12:44:50 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
xtr kirjutas:
xtr kirjutas:
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.


Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult.


Kahjuks ei ole Kurot ja Vierat enam võimalik manustada, Pana plasma osakond pandi ju kinni ja Pioneeri Kuro on juba ammu ajalugu. Ootan juba ammu huviga mis tehnoloogia on väärt Vierat ja Kurot üle võtma, jah praegu tundub OLED seda olevat ,kui ta vaid töökindlamaks saaks.
Kuid aru ma ei saa ? Kuidas suudab Panasonic lihtsalt tulla LCD maailma ja oma hea pildiga näidata taas koht kätte suurtele hiiglastele ? Igati positiivne uudis, kuid tekib lihtsalt küsimus: Millega siis tegelesid kõik teised tootjad LCD vallas ? Miljardeid on pandud siis kuhu ? - Nutisse, disaini ,aga mitte pildi kvaliteeti. On tegeldud teisejärguliste asjadega ,aga asja tuumani ei ole siiani jõutud ! Siia võib tuua sellise võrdluse Panasonic ja Philips - Hea pilt aga nõrk nuti. LG ja Samsung - Hea nuti aga halb pilt.


Müügil on neid mõlemaid endiselt. Kurosid kahjuks äärmiselt vähe ja hinnad on samad mis kunagi nad uuena maksid.

Seda ma ei oska öelda kuidas Panasonic oma telereid teeb. Küll aga sai Panasonic inseneride näol toestust just Pioneerilt kui nemad oma osakonna sulgeda otsustasid. Olid ju Viera plasmad sarnase tehnoloogiaga mis Kurod.

Rohkem ma sellest arvata ei oska. Ainuke asi veel, miks ma Kurot endiselt pean parimaks vusseriks. Kuna nad olid super pildiga ja ilma ebavajalike lisavidinateta. Saaks praegu mõne väga hea teleri ilma #D ja igasuguste SmartTV jamadeta, oleks see ideaalne.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 13:07:04 vasta tsitaadiga

Saksa turg,
4K telekad, täna:

*55" Changhong UHD55B6000IS 959.- (Comtech) Prantsusmaa Carrefour 877.- Pixmania 826.-
*40" Samsung UE40HU6900 h 1000.- (emarkt24)
*50" Samsung UE50HU6900 h 1100.- (emarkt24)
*42" Philips 42PUS7809 h 1162.- (Comtech)
*49" LG 49UB850V h 1290.- (redcoon)
*55" Samsung UE55HU6900 h 1300.- (my-solution)
*58" Hisense LTDN 58XT880XWSEU3D h 1300.- (Amazon)
*49" Philips 49PUS7809 h 1440.- (Comtech)
*55" LG 55LA9659 h 1600.- (Redcoon)
*55" Philips 55PUS7809 h 1800.-
*55" Samsung UE55HU7500/90 h 2130.- (my-solution)
*55" Sony KD-55X9005 h 2250.-
*65" LG 65LA965V h 2300.- (Pixmania)
*55" Grundig 55 FLX 9490 SL h ?
*65" Samsung UE65HU7500 h 3400.- (satking)
*65" Sony KD-65X9005 h 3600.- (atendo)
*65" Grundig 65 FLX 9490 SL
*65" Samsung UE65HU8500 h 4000.-
*75" Samsung UE75HU7500 h 6450.- (Kitchenland)
*84" LG 84LM960V h 8990.-

võib tõdeda,et paljud mudelid on nüüd Eestis odavamad !! (@HV) eriti 75" HU7500 5000.- vs 6450.-
------------
uued mudelid tulemas:
* 78" SAMSUNG UE78HU8500 h ca 6000+
* 55"/65" SAMSUNG UE65HU8200
* 55"/65" LG 55UB950V
* TCL U49S7606DS ca 900.-
* 50"/58"/65" PANASONIC TX-58AX800E h 2200-4500.- (h.265/hevc tugi)
* 39"/50"/65" LENCO LED-5001-4K h 500-1500.-
* 55"/65"/79" SONY KD-65X9005B


viimati muutis p3000 08.06.2014 13:42:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 13:12:20 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Ainuke asi veel, miks ma Kurot endiselt pean parimaks vusseriks. Kuna nad olid super pildiga ja ilma ebavajalike lisavidinateta. Saaks praegu mõne väga hea teleri ilma #D ja igasuguste SmartTV jamadeta, oleks see ideaalne.

Mina ostsin endale Viera TX-P50VT60E plasma. Panen ta käima ja ei sega mind ükski smart huinjaa, kui nende poole otseselt ei pöördu. Jätab meelde, mis sisendi peal viimati oli ja ei hakka ise mingit jura pakkuma ka. 3D pole ka vaja sisse lülitada ja ei sega see ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 17:09:27 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
xtr kirjutas:
xtr kirjutas:
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
raxz kirjutas:
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.
Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult.
Panasonicu vastu pole midagi, näiteks TX-L50ET60E? 800€ kandis on hinnapiir, selgus täna.
Tekkis veel selline küsimus, et millised Samsungi tooted võiks LG seeriatega LA660/LA740/LB670 samaväärsed olla?

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 20:54:08 vasta tsitaadiga

Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. thumbs_up.gif Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 00:56:50 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. thumbs_up.gif Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms

Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.06.2014 12:46:09 vasta tsitaadiga

Keegi oskab 47-48 tolli või midagi sarnast?
3D ei ole oluline, hea hind muidugi on ehk kusagil ka mingi alemüük, samas ei pea olema.

Vaatasin algul 32 tollist ja mõtlesin, et kärab küll. Vedasin ühe endale koju ja selgus, et vot isegi väikseks jääb.

edit: vaatan, et paar posti üleval juba arutatakse u sama hnnaklassi ja tollisuhte üle, jään ootama icon_smile.gif


viimati muutis Ertai 09.06.2014 14:43:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 14:15:13 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
flameas kirjutas:
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. thumbs_up.gif Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms

Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib.


Aga kui panna monitoriks - kas liiga halva kvaliteediga ei jää? Kuigi poes oli ka 28 tolline monitor, vähemalt nii oli kirjas ja olulist vahet ei märganud küll
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 15:04:05 vasta tsitaadiga

flameas, Siis on oluline hea reageerimisaeg. Sony-l pidavat olema selles suhtes head telerid, et sobivad ka mängimiseks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2014 15:07:44 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
inca kirjutas:
flameas kirjutas:
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. thumbs_up.gif Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms

Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib.


Aga kui panna monitoriks - kas liiga halva kvaliteediga ei jää? Kuigi poes oli ka 28 tolline monitor, vähemalt nii oli kirjas ja olulist vahet ei märganud küll

Võid ka monitori võtta, aga üldiselt 32" monitor vs 32" teler on hind teleri kasuks. Mis sellest, et monitoril igasugune üleliigne jama puudub.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 271, 272, 273 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.