|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
27.05.2014 19:38:09
|
|
|
Kui nüüd võrrelda siis milline oleks mõistlik valik?
Tootekood: UE55HU6900SXZG
Tootekood: 55LA790V
Ok, niipalju saan aru et Samsung on 4K hinnatasemelt praegu suht sama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
27.05.2014 20:11:05
|
|
|
No vaatan telekat siiski nii 3 kuni 4m kauguselt(olenevalt kus kohal diivanil istuda), mõõtsin just ära. Millegi pärast arvan et 60" jääb suureks?
Teiseks Samsung on 4K resolutsiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.05.2014 20:27:16
|
|
|
SD jaoks jääb 55" ka suureks. HD jällegi on 3-4 meetri pealt 80" paras.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.05.2014 20:34:48
|
|
|
Samsa uhd hind tundub kahtlaselt odav!?
Saksas alla 1600.- seda ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.05.2014 20:37:28
|
|
|
4k telekad on ikka liiga kallid.. minu arvates. Sisu neile pole ja toode ise ka toores veel.
(aga see samsa on tõesti hea hinnaga)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
27.05.2014 21:57:45
|
|
|
seal poes võib olla 50" UH6900 hind (mis 1300 on reaalne)
Saksas
-Samsung UE50HU6900 1215-1400e
-Samsung UE55HU6900 1600-1800e
Eestis
-Samsung UE50HU6900 1737-1953e
-Samsung UE55HU6900 2019-2357e
----------------
DVB-T2 h.265 UHD/4K/3840x2160/50Hz.
Eiffeli tornist edastatakse "French Open 2014" DVB-T2 HEVC 3840×2160 50Hz pilti.
Spoiler 
Envivio Software Powers World-First Live 4K Broadcast at French Open Tennis Tournament in France
Digital Terrestrial TV Provider TDF Uses Envivio HEVC Video Processing Technology for French Open 4K Broadcast
SOUTH SAN FRANCISCO, Calif., May 27, 2014 (GLOBE NEWSWIRE) -- Envivio (Nasdaq:ENVI),a leading provider of software-based video processing and delivery solutions, today announced that its 4K Ultra HD compression technology is being used by French broadcaster TDF for live streaming of the French Open 2014 tennis championship to compatible 4K TV sets in France. This represents the world's first digital terrestrial television (DTT) broadcast video transmission delivered in 4K, using HEVC (H.265) compression.
Coverage of various matches from the Center Court will be broadcast by TDF in DVB-T2 format to TNT, the national DTT service, and will be viewable on compatible Panasonic 4K TVs as well as other compatible 4K television sets. This will include TV sets at the RG Lab on France Televisions' booth as well as at French Tennis Federation's facilities on the Champs de Mars near to the Eiffel Tower transmission facility. The 4K video being distributed is encoded at 50 frames per second using Envivio Muse(TM) Ultra HD encoding software on Envivio G5 appliances.
Organized by the International Tennis Federation and the French Tennis Federation, the French Open is one of the four international Grand Slam events for tennis, and draws millions of viewers from around the globe. The 2014 competition takes place in Paris from May 25-June 8.
"Envivio has provided an outstanding contribution for the debut of live 4K HEVC video transmissions over a DTT network at the French Open tournament," said Alain Komly, deputy director at TDF. "The sharpness and rich quality of the video is absolutely stunning, and we are excited to present this emerging technology for the first time in France."
"The French Open is one of the most prestigious sporting events in the world, and we are extremely pleased to provide the compression technology for this world-first, over-the-air broadcast in 4K Ultra HD, in partnership with TDF and TNT," said Julien Signès, Envivio's president and CEO. "Our Muse video processing software has been fine-tuned for 4K to provide the best video quality possible, while leveraging the efficiency of HEVC to optimize bandwidth efficiency."
Envivio Muse Ultra HD is a high-quality live or file-based video encoding/transcoding solution that offers a new TV experience for end-users desiring to watch ultra-high quality programming on Ultra HD compatible devices. Muse Ultra HD can encode up to 4K video resolution (four times HD resolution) in up to 60 frames per second, offers a larger color range with the new BT 2020 standard and can be encoded in eight or 10 bits. Ultra HD resolution offers significant value to operators looking to deliver premium video services, such as high-profile sports events, in the best possible quality.
Envivio Muse software is designed to support both live and on-demand 4K compression in HEVC format. The HEVC standard reduces bandwidth consumption compared to MPEG-4 AVC (H.264) by 30 to 50 percent, improving the video experience and reducing cost of operations for both Ultra HD big-screen services and existing mobile or over-the-top TV services.
Envivio Muse Ultra HD was recently named Best of Show at NAB 2014, by Video Edge Magazine. Envivio is the pioneer in software-based video processing solutions, and more than 300 content and service providers around the globe have selected Envivio to power their multi-screen and pay TV services. Visit www.envivio.com to learn more about TV without boundaries.
About TDF
Backed by our 6,690 sites, our ultra-high speed network, our technical platforms, our know-how and our customers, the future begins now. Our business consists of connected DTT, video-on-demand, catch-up TV,web media, ultra high speed connections, datacenters. Our goal is to support you so that you look forward to tomorrow.
Welcome to the world connected by TDF. www.tdf.fr
About Envivio
Envivio (Nasdaq:ENVI) is the leader in software-based video processing and delivery solutions for any screen, with over 300 content and service provider customers worldwide. Envivio solutions remove the boundaries of traditional television and enable operators to increase their revenues, by providing viewers with best-in-class video quality and a compelling, personalized experience. Envivio is headquartered in South San Francisco, California and has offices worldwide including France, England, China, Singapore and Japan. Visit www.envivio.com for more information. |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Midigi
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2007
|
28.05.2014 12:19:18
|
|
|
Keegi grundig 50 vle 931 bh input lagi oskab paremaks aidata?
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
28.05.2014 12:27:17
|
|
|
| eestis on juurdehindlus 200-500 euri?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
28.05.2014 15:39:27
|
|
|
| delef kirjutas: |
| eestis on juurdehindlus 200-500 euri? |
lihtsalt uhd-de hinnad langevad nii kiiresti ,et suurema läbimüügiga Saksa hulgimüüjad saavad kiiremini hindu langetada,aga üliväikese läbimüügiga Eestis ei ole see alati kiiresti võimalik..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
28.05.2014 17:38:00
|
|
|
No antud UE55HU6900 Samsungi mudelil vähemalt seal kodulehel viga sees, 3D igaljuhul sellel puudub ja eriti lisainfi ei õnnestu saada(kuna uus mudel). Hz kohta ei saa ka aru et mis kompensatsioonikiirus või mille järgi märgitud 200Hz tuleks võtta(osadel telekatel see ju ca 1000Hz et mis sellel ainult 200? igaljuhul nemad ei tea Ausalt öeldes ülekannet ei julge sinna 1a vanusesse firmasse tehagi... BIGBOX.EE aga eks vaatab, mõtleb.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
28.05.2014 17:49:03
|
|
|
HU6900 on Clear Motion Rate 200 Hz ja 3D puudub.
aga on:
-4 HDMI 2.0
-Mobile High-Definition Link
-Upscaling 4K
järgmine on HU7500 active 3D ja 1000Hz-ga
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
28.05.2014 18:12:41
|
|
|
| No 1000HZ ov reaalselt vist 200Hz, palju siis see kõnealune 200Hz on, 50Hz-st miinimum? Infot ammutades on nagu selline asi kuskilt meelde jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
28.05.2014 18:34:36
|
|
|
1000Hz..yeah...right.
Do tell.
/s
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.05.2014 19:36:07
|
|
|
yle 100Hz on out
võibolla vaid 3D puhul, yldiselt mõttetu nr
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
03.06.2014 16:46:31
|
|
|
On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
03.06.2014 17:26:33
|
|
|
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
Värvid, kontrast, sklaeerimine - kõik on väga hea.
Ma töötan muidu videoalal kalibreritud profimoniteridega, mis maksavad kümneid kordi rohkem, kui mu kodune plasma, aga selle pildiga võib väga rahul olla. Minu 50" maksis 1203€.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.06.2014 18:01:02
|
|
|
väike kiirülevaade LG 2014 seeria telkust.
Sai ligi võetud LG LB670V, 50 tolline.. Selline keskklassi isend. Teatud tingimustel sain üpris soodsalt (nõks alla 800€). Uue webos-iga.
ega ma väga ei vaaginud, pigem sättisin hinnapiiri, vajalikud parameetrid ja oligi kõik. uued LG webos telkud on ka nii uued, et nende kohta mingeid tarkasid revjuusid ei leiagi. Minu teleka kohta oli mingi hollandikeelne kiirülevaade ja muud olid rohkem pressiteate jms sarnased ollused.
positiivsed küljed:
a) staatiline pilt (arvutipildid jne). täitsa ausalt, üle prahi. mul teine telku on samsa wide gamutiga s-lcd (spets valitud paneeli järgi) ja no on isegi parem. võibolla direct LED kontrast jms mängivad oma rolli. hakka või pilte sellega töötlema.
b) pult (magic remote tuleb telkuga by default kaasa, teine tavaline pult muidugi ka). kuidagi hakkas see wii ideoloogia sobima. lastele ka meeldis. samsa uhkete telkude touchpadiga pult tundus võibolla shikim, aga kasutaja sõbralikkuse poolelt meeldib mulle see rohkem. ma ei tea, palju ma seda telkud näppinud/sättinud olen, aga tavapulti pole küll kordagi olnud vaja. meeldib väga puldi läbimõeldus, TV (otse tv peale ümber lülitab) kiirnupp või suur Back nupp näiteks, suured voluumi ja channeli nupud.
c) kogu telku ülessättimine oli äge. sihuke apple-like. fun ja lihtne. ei ole mingeid kuivasid numbreid. illustreeritud, klipikestega, wifi setting oli lihtsalt connect, pane psk ja go. lastel meeldis väga linnu animatsioonid.
d) menüüde ja webosi gui. mul on 4 aastane kutt kodus. ma korra näitasin ette kuidas youtube tööle panna. läksin sööma, tulen tagasi, kutt surfab isesseisvalt. vot nii, vana smart tv, tehke järgi.
e) dvb-t2 tüünri olemasolu ja ETV hd leidis plug and play meetodil. ka tüüneri vastuvõtutugevus paistab tibens tobens, enne oli mingi suvaline odav digiboks (jacobson) ja sellel isegi tasuta kanalid olid keskmise signaaliga. praegu on ligi 2x nõrgema saatevõimsusega etv-hd puhas. tavaline 28 elemendiga väliantenn niisama mobiiliga suund sätitud, ilma mingi võimendita, kloostrimetsa otselennul 22km ja suured vahtrapuud kohe maja kõrval antenni ees.
f) pisidetailid, näiteks piltide slaidshow. vanal telkul pidi mingitesse settingutesse ronima, et näiteks taustamusa panna. sellel on äge dropdown list, vali lihtsalt kaust.
g) matt ekraan. väga vähe peelgeldust. mul küll ta sellises kohas, et sinna päike otse ei saa paista (pimedamat sorti katuslae all)
h) heli. tegelt ka. uhkele süsteemile muidugi vastu ei saa, aga ei ole enam tegu plekkpurgiga. muidugi speki järgi peaks mingitsorti 2.1 olema ka.
mis vajaka:
a) webos on veel paljas. vähe appe ja softe. paar põhilisemat töötavad hästi, mis on hea, aga valikut veel pole. veebibrauser oli tiptop, tabidega jms. HV (uus) või delfi olid veatud.
b) ei saanud WiDi-d tööe, ei teagi miks. läpakas on widi võimeline, telku ka. läpakas näeb telkud, paned pairima, aga telkul ei teki pin koodi.
c) küljeliidesed võinuks veidi küljele lähemal olla, õhukest seinakinnitust ei anna kasutada eriti, usbid pole lihtsalt küljelt ligipääsetavad. kõrvaklapi pistik PEAKS olema kuskil ligipääsetavas kohas, mitte taga teiste liideste seas.
d) backlight ei ole ikkagi päris ühtlane. ei suudnud local dimmingut nii ära sättida. värvilise pildiga ei märka, aga hele ühevärviline tasust annab aimu. natuke vinjettimise tunne on ka, äärenurgad on nõksa tumedamad.
d) telkul endal pole ühtegi nuppu. kui pult (puldid) ära kaob, siis on vsjoo. tööle sa seda ei pane.
kanalite pilt mul tegelt primaarne polnud. istub zuumi taga ja sealt SD-st mingit kulda väga ei saa (ja ma vaatan 2m kauguselt). etv hd pilt tip-top.
input lagi kohta ei tea öelda, puudub konsool.
ps. lisaks on telku ideoogia teine. vanad olid telekad koos nutitarkvara võimalusega, see on by default nutitelekas, kogu oma ülesehituselt. kogu elu käib webosi peal.
viimati muutis High-Q 03.06.2014 18:02:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.06.2014 18:03:22
|
|
|
High-Q, Vinge
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
03.06.2014 18:05:13
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E.
Värvid, kontrast, sklaeerimine - kõik on väga hea.
Ma töötan muidu videoalal kalibreritud profimoniteridega, mis maksavad kümneid kordi rohkem, kui mu kodune plasma, aga selle pildiga võib väga rahul olla. Minu 50" maksis 1203€. |
Inimene ei tea mis hea on ,ta läheb poodi ostab ikka LCD ,ega teda asjatundja jutt ei huvita. Ta kuulab ikka müügimehe plära ja ostab seda mida reklaamitakse. Või ongi massidel nii sitt maitse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.06.2014 18:11:57
|
|
|
No las see lõputu vaidlus jääb sedakorda algatamata
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
03.06.2014 18:14:05
|
|
|
| Tanel, vabalt võib panna ülevaadetesse.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.06.2014 19:44:09
|
|
|
Tassi oma teler minu juurde, võrdleme siis, kumma plasmaekraan paremat pilti edastab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evils
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
03.06.2014 22:57:42
Teleri kohta küsimus |
|
|
Tere. Oleks selline küsimus targematele. Kas antud telerit on võimalik tuunida mingi nipiga eesti vabade kanalite vaatamiseks. Teleris ainult mpeg2. Nagu aru saan,siis oleks vaja mpeg4
Teler ise selline: http://panel-tvs.tech-specs.com/samsung-le-26-r-86-bd-n33191825
Samsung LE 26 R 86 BD
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
04.06.2014 16:19:30
|
|
|
| Kui telekal on HDMI/DVI (on kasutatud ka Displayport/VGA/Scart RGB) siis saab pisiraha eest välise digiboxi juurde osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.06.2014 10:31:19
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat. |
| raxz kirjutas: |
| Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E. |
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
06.06.2014 23:29:10
|
|
|
Võta see viimatinimatatuds selle aasta LG mudel. Ülevaade eelmisel leheküljel.
Edit.
Vaatasin plasmatehnoloogia teleriekraanilt filmi..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.06.2014 13:57:44
|
|
|
Kaalun siin Panasonic TX AS650 seeria teleka ostu, äkki keegi juhtumisi pole samast seeriast omale midagi muretseda juba jõudnud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
07.06.2014 14:09:10
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat. |
| raxz kirjutas: |
| Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E. |
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis. |
Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
08.06.2014 12:37:22
|
|
|
| Leo Kalme kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat. |
| raxz kirjutas: |
| Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E. |
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis. |
Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult. |
Kahjuks ei ole Kurot ja Vierat enam võimalik manustada, Pana plasma osakond pandi ju kinni ja Pioneeri Kuro on juba ammu ajalugu. Ootan juba ammu huviga mis tehnoloogia on väärt Vierat ja Kurot üle võtma, jah praegu tundub OLED seda olevat ,kui ta vaid töökindlamaks saaks.
Kuid aru ma ei saa ? Kuidas suudab Panasonic lihtsalt tulla LCD maailma ja oma hea pildiga näidata taas koht kätte suurtele hiiglastele ? Igati positiivne uudis, kuid tekib lihtsalt küsimus: Millega siis tegelesid kõik teised tootjad LCD vallas ? Miljardeid on pandud siis kuhu ? - Nutisse, disaini ,aga mitte pildi kvaliteeti. On tegeldud teisejärguliste asjadega ,aga asja tuumani ei ole siiani jõutud ! Siia võib tuua sellise võrdluse Panasonic ja Philips - Hea pilt aga nõrk nuti. LG ja Samsung - Hea nuti aga halb pilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
08.06.2014 12:44:50
|
|
|
| humanoid kirjutas: |
| Leo Kalme kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat. |
| raxz kirjutas: |
| Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E. |
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis. |
Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult. |
Kahjuks ei ole Kurot ja Vierat enam võimalik manustada, Pana plasma osakond pandi ju kinni ja Pioneeri Kuro on juba ammu ajalugu. Ootan juba ammu huviga mis tehnoloogia on väärt Vierat ja Kurot üle võtma, jah praegu tundub OLED seda olevat ,kui ta vaid töökindlamaks saaks.
Kuid aru ma ei saa ? Kuidas suudab Panasonic lihtsalt tulla LCD maailma ja oma hea pildiga näidata taas koht kätte suurtele hiiglastele ? Igati positiivne uudis, kuid tekib lihtsalt küsimus: Millega siis tegelesid kõik teised tootjad LCD vallas ? Miljardeid on pandud siis kuhu ? - Nutisse, disaini ,aga mitte pildi kvaliteeti. On tegeldud teisejärguliste asjadega ,aga asja tuumani ei ole siiani jõutud ! Siia võib tuua sellise võrdluse Panasonic ja Philips - Hea pilt aga nõrk nuti. LG ja Samsung - Hea nuti aga halb pilt. |
Müügil on neid mõlemaid endiselt. Kurosid kahjuks äärmiselt vähe ja hinnad on samad mis kunagi nad uuena maksid.
Seda ma ei oska öelda kuidas Panasonic oma telereid teeb. Küll aga sai Panasonic inseneride näol toestust just Pioneerilt kui nemad oma osakonna sulgeda otsustasid. Olid ju Viera plasmad sarnase tehnoloogiaga mis Kurod.
Rohkem ma sellest arvata ei oska. Ainuke asi veel, miks ma Kurot endiselt pean parimaks vusseriks. Kuna nad olid super pildiga ja ilma ebavajalike lisavidinateta. Saaks praegu mõne väga hea teleri ilma #D ja igasuguste SmartTV jamadeta, oleks see ideaalne.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
08.06.2014 13:07:04
|
|
|
Saksa turg,
4K telekad, täna:
*55" Changhong UHD55B6000IS 959.- (Comtech) Prantsusmaa Carrefour 877.- Pixmania 826.-
*40" Samsung UE40HU6900 h 1000.- (emarkt24)
*50" Samsung UE50HU6900 h 1100.- (emarkt24)
*42" Philips 42PUS7809 h 1162.- (Comtech)
*49" LG 49UB850V h 1290.- (redcoon)
*55" Samsung UE55HU6900 h 1300.- (my-solution)
*58" Hisense LTDN 58XT880XWSEU3D h 1300.- (Amazon)
*49" Philips 49PUS7809 h 1440.- (Comtech)
*55" LG 55LA9659 h 1600.- (Redcoon)
*55" Philips 55PUS7809 h 1800.-
*55" Samsung UE55HU7500/90 h 2130.- (my-solution)
*55" Sony KD-55X9005 h 2250.-
*65" LG 65LA965V h 2300.- (Pixmania)
*55" Grundig 55 FLX 9490 SL h ?
*65" Samsung UE65HU7500 h 3400.- (satking)
*65" Sony KD-65X9005 h 3600.- (atendo)
*65" Grundig 65 FLX 9490 SL
*65" Samsung UE65HU8500 h 4000.-
*75" Samsung UE75HU7500 h 6450.- (Kitchenland)
*84" LG 84LM960V h 8990.-
võib tõdeda,et paljud mudelid on nüüd Eestis odavamad !! (@HV) eriti 75" HU7500 5000.- vs 6450.-
------------
uued mudelid tulemas:
* 78" SAMSUNG UE78HU8500 h ca 6000+
* 55"/65" SAMSUNG UE65HU8200
* 55"/65" LG 55UB950V
* TCL U49S7606DS ca 900.-
* 50"/58"/65" PANASONIC TX-58AX800E h 2200-4500.- (h.265/hevc tugi)
* 39"/50"/65" LENCO LED-5001-4K h 500-1500.-
* 55"/65"/79" SONY KD-65X9005B
viimati muutis p3000 08.06.2014 13:42:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.06.2014 13:12:20
|
|
|
| Leo Kalme kirjutas: |
| Ainuke asi veel, miks ma Kurot endiselt pean parimaks vusseriks. Kuna nad olid super pildiga ja ilma ebavajalike lisavidinateta. Saaks praegu mõne väga hea teleri ilma #D ja igasuguste SmartTV jamadeta, oleks see ideaalne. |
Mina ostsin endale Viera TX-P50VT60E plasma. Panen ta käima ja ei sega mind ükski smart huinjaa, kui nende poole otseselt ei pöördu. Jätab meelde, mis sisendi peal viimati oli ja ei hakka ise mingit jura pakkuma ka. 3D pole ka vaja sisse lülitada ja ei sega see ka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
08.06.2014 17:09:27
|
|
|
| Leo Kalme kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| xtr kirjutas: |
| On siin ka üht koma teist vaadatud ja tekkis küsimus, kas LG LA660/LA740 47-55" isendid oleks omas hinnaklassis hea valik või saab midagi paremat sama raha eest? Ei lähe Elioni/Starmani külge, pigem Viasat. |
| raxz kirjutas: |
| Kui natuke suurem voolutarve ei himuta ning super pilti tahad, siis julgen soovitada Panasonic VT60E. |
See jääb liiga kalliks.
Ehk siis küsimus ikkagi õhus, kas ja millist neist LG'dest eelistada - LA660/LA740/LB670 - või hoopis midagi muud sama soodsas hinnaklassis. |
Kui Panasonicu plasmad liiga kalliks jäävad siis ka Panasonicu LED LCD'del on väga hea pilt. Päris seda pilti ei saa mis Viera plasmadega aga pole kehvad telerid. Minu teada pole peale praegu arendatava AMOLED telerite sellist värvisügavust ja -täpsust saadud ühegi teise tehnoloogiaga. Kui tahad parimat võimalikku pilti siis kallid Kuro/Viera ekraanid õigustavad ennast täielikult. |
Panasonicu vastu pole midagi, näiteks TX-L50ET60E? 800€ kandis on hinnapiir, selgus täna.
Tekkis veel selline küsimus, et millised Samsungi tooted võiks LG seeriatega LA660/LA740/LB670 samaväärsed olla?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
08.06.2014 20:54:08
|
|
|
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
09.06.2014 00:56:50
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms |
Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
09.06.2014 12:46:09
|
|
|
Keegi oskab 47-48 tolli või midagi sarnast?
3D ei ole oluline, hea hind muidugi on ehk kusagil ka mingi alemüük, samas ei pea olema.
Vaatasin algul 32 tollist ja mõtlesin, et kärab küll. Vedasin ühe endale koju ja selgus, et vot isegi väikseks jääb.
edit: vaatan, et paar posti üleval juba arutatakse u sama hnnaklassi ja tollisuhte üle, jään ootama
viimati muutis Ertai 09.06.2014 14:43:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
09.06.2014 14:15:13
|
|
|
| inca kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms |
Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib. |
Aga kui panna monitoriks - kas liiga halva kvaliteediga ei jää? Kuigi poes oli ka 28 tolline monitor, vähemalt nii oli kirjas ja olulist vahet ei märganud küll
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.06.2014 15:07:44
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| inca kirjutas: |
| flameas kirjutas: |
Nii nii nii. Suur teema ja kindlasti on seda küsitud ka - parim FullHD telekas ~300 euro ringis. Neid on palju, enamjaolt on 300ga tegu sooduspakkumisega aga üldjuhul selle raha eest juba saab 32" FullHD telereid. Millist võtta ja mida jätta? Mingid smartTV vms asjad ei paku huvi - pildikvaliteet on esmane prioriteet - läheb nagunii arvuti taha. Seetõttu pole oluline ka digibox, kõlarid jms |
Ausalt öeldes vahet pole. Võta see, mis poes kõige rohkem meeldib. |
Aga kui panna monitoriks - kas liiga halva kvaliteediga ei jää? Kuigi poes oli ka 28 tolline monitor, vähemalt nii oli kirjas ja olulist vahet ei märganud küll |
Võid ka monitori võtta, aga üldiselt 32" monitor vs 32" teler on hind teleri kasuks. Mis sellest, et monitoril igasugune üleliigne jama puudub.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|