|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
12.04.2014 08:11:59
|
|
|
Kas keegi on eestist ka magnetlaadijaid sellele telefonile leidnud? Mis hinnaga?
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
15.04.2014 14:16:33
|
|
|
Kas sellega õnnestub laadida ka koos ümbrisega?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 15:01:45
|
|
|
| etsipongu kirjutas: |
Kas sellega õnnestub laadida ka koos ümbrisega? |
ei oska kahjuks öelda, mul ümbrist ei ole. Muidu on laadimisalusel kaasas kaks adapterit mida sinna laadimissoonde saab istutada, proovisin järgi, laadima saab mõlema adapteriga panna. Ühte adapterisse peaks mahtuma ca millimeeter "paksem-suurem" telefon, samas minu telefon ilma kaitsekiledeta ja ümbriseta istub ka väiksemas adapteris kerge loksuga. Julgeks arvata, et õhukese kestaga võiks toimida küll, saab ka päris ilma vaheadapterita aga sel juhul jääb telefon sinna päis lõdvalt ja laadima hakkamiseks peab kontakte "sättima", muidu telefoni soonde asetades, nihutad kergelt piki soont kuni magnet kontaktid kerge klõpsuga ära ühendab ja laadima hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.04.2014 15:19:07
|
|
|
Telefon asub laadimisalusel hea nurga all, mis võimaldab kasutada telefoni ka laadimise ajal. Loe sõnumeid, vaata filme või surfa internetis samal ajal kui sinu mobiiltelefon laeb. Laadimine on võimalik nii telefoni kattega kui ka ilma.
Jutt toote juures EMT lehel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
15.04.2014 15:58:39
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Telefon asub laadimisalusel hea nurga all, mis võimaldab kasutada telefoni ka laadimise ajal. Loe sõnumeid, vaata filme või surfa internetis samal ajal kui sinu mobiiltelefon laeb. Laadimine on võimalik nii telefoni kattega kui ka ilma.
Jutt toote juures EMT lehel. |
Lugesin juttu aga ei tundunud väga usutav ;
Kuna pakub ainult e-poes ei saa ka näppida kohapeal. Aga arvestades tagasisidet arvan et tellin ära.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
16.04.2014 13:03:56
|
|
|
| etsipongu, ma tellisin selle aluse amazonist ja koos ümbrisega "vaikimisi" kasutada ei saa, vajab väikest mudimist, et telefon koos ümbrisega sinna istuks.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
17.04.2014 11:43:06
|
|
|
Kas see laadija toimib ainult USB kaudu või võib ka otse seina juhtme lükata?
_________________ Invaders must die |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.04.2014 12:32:54
|
|
|
| maniaacos, mu teada on nii, et USB pesas see ei töötagi ja ainult seinakontaktist saabki laadida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
17.04.2014 15:26:08
|
|
|
Tere,
ai endale ka Sony Z1 Compat muretsetud. Millist kalendrit te soovitaksite, mda saaks ka arvutiga sünkida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.04.2014 15:42:38
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
Tere,
ai endale ka Sony Z1 Compat muretsetud. Millist kalendrit te soovitaksite, mda saaks ka arvutiga sünkida? |
Kalender koos kontaktidega võiks võrgus istuda - pole ühegi konkreetse seadmega seotud, haarad suvalise seadme, annad kasutajanime/salasõna sisse ja olemas.
Seega kas tööandja Exchange või eralõbuks Google Contacts/Calendar.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
17.04.2014 16:13:57
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| pluuto kirjutas: |
Tere,
ai endale ka Sony Z1 Compat muretsetud. Millist kalendrit te soovitaksite, mda saaks ka arvutiga sünkida? |
Kalender koos kontaktidega võiks võrgus istuda - pole ühegi konkreetse seadmega seotud, haarad suvalise seadme, annad kasutajanime/salasõna sisse ja olemas.
Seega kas tööandja Exchange või eralõbuks Google Contacts/Calendar. |
Mul on gmail konto täitsa olemas aga ma ei leia sealt kalendrit .... Kas Compacti vaikimisi kalender ongi Google kalender?
Ma seni kasutasin Hot keskkonna kalendrit aga seda telefoniga sünkida on vist võimatu ja vist on aeg mujale ümber asuda ka ...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.04.2014 16:20:53
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| pluuto kirjutas: |
Tere,
ai endale ka Sony Z1 Compat muretsetud. Millist kalendrit te soovitaksite, mda saaks ka arvutiga sünkida? |
Kalender koos kontaktidega võiks võrgus istuda - pole ühegi konkreetse seadmega seotud, haarad suvalise seadme, annad kasutajanime/salasõna sisse ja olemas.
Seega kas tööandja Exchange või eralõbuks Google Contacts/Calendar. |
Mul on gmail konto täitsa olemas aga ma ei leia sealt kalendrit .... Kas Compacti vaikimisi kalender ongi Google kalender?
Ma seni kasutasin Hot keskkonna kalendrit aga seda telefoniga sünkida on vist võimatu ja vist on aeg mujale ümber asuda ka ... |
Kui sa oled google kontoga sisse logitud siis annab sulle kalendri seadetes valikusse Google Calendar. Lisaks saad kuvada ka näiteks Facebook kalendri, kui konto telefonisse seadistatud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
17.04.2014 16:36:11
|
|
|
| Mul pole sellist valikut nagu Calender, on kõike muud: otsing, drive, maps, tõlge, blogger jne aga mitte Calendrit ...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.04.2014 18:10:04
|
|
|
| pluuto, tee ikka kalendriproge lahti telefonis ja siis vali selle seadetest "kalendrid, mida kuvada" vms.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
17.04.2014 20:20:26
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| pluuto, tee ikka kalendriproge lahti telefonis ja siis vali selle seadetest "kalendrid, mida kuvada" vms. |
Telefoniga tundub kõik kombes, süngib google ja hoti kalendritega, aga tekkis selline küsimus, et kas arvutis olev google kalender on täitsa eraldi rakendus ja google maili sisenedes seda kuidagi ei näegi?
Ja kas keegi oskab öelda, kas hot'i kalendrit on kuidagi võimalik eksportida ja google kalendrisse importida (mõtlen arvutis jällegi, mitte telefonis)?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
22.04.2014 10:17:38
|
|
|
| pluuto kirjutas: |
| /---/ kas arvutis olev google kalender on täitsa eraldi rakendus ja google maili sisenedes seda kuidagi ei näegi? /---/ |
Gmailis näeb ju kalendrit küll, valid ülevalt Apps nupu alt:
Spoiler 
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hgg
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2012
|
24.04.2014 23:06:03
|
|
|
| Kas see telefon,lubab ükskõik milliseid 3,5mm kõrvaklappe kasutada? Redditist lugesin, et ei saa, kuigi ei taha väga uskuda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
disable
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2003
|
25.04.2014 05:51:57
|
|
|
Kas keegi on seda telefoni vee all ka katsetanud? Nimelt elukaaslane testis seda kraanist jooksva vee all ja tuli välja, et see ei ole üldsegi nii "waterproof Ip 58" nagu ta olema peaks. Kolmest pesast tuli vesi ludinal välja ja telefon sai korraliku vee kahjustuse. Pilt eest läinud jne. 3 päeva kuivas ja hakkas taas toimima, aga see ei kõlba ju kuskile! Garantiiga meili teel suhelnud ja vastuseks tuli: "Please note such product can not be fully waterproof as the phone itself contains parts which allow air and liquid to get into." Nagu wtf? Ei ole nõus sellist telefoni edasi kasutama ja garantii alla see ka ei lähe. Endal ka sama telefon ja ei julge seda testidagi. Andke nõu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
25.04.2014 08:54:01
|
|
|
hgg Kindlasti saab kasutada suvalisi 3,5mm kõrvaklappe.
disable Loodetavasti olid ikka kõik suletavad klapid kinni. Kindlasti ei ole see telefon mõeldud tugeva survega vee all pesemiseks, aga toredat suplust peaks kindlasti taluma. Uuri täpsemalt, mida IP58 all mõeldakse.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.04.2014 09:45:08
|
|
|
| hgg kirjutas: |
| Kas see telefon,lubab ükskõik milliseid 3,5mm kõrvaklappe kasutada? Redditist lugesin, et ei saa, kuigi ei taha väga uskuda. |
Sonyl oli vähemalt mõnda aega tagasi mingi teema nende 3,5mm klappidega. Et neil on mingid ühendused nö vastupidi vms. Enda SXS ka tavalisi klappe ei armasta, mis külge ühendada. Ainult Sony enda headsetid on ok.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
25.04.2014 10:02:03
|
|
|
Plaanis on Xperia S välja vahetada ja esimene valik oleks Z1 Compact. Sõber on nüüd antud mudelit omanud 2 nädalat ja selle aja jooksul meeldib talle see telefon aina vähem ja vähem. Kurdab ,et päikse käes ei näe ekraanilt mitte midagi (võrdleb ifööniga) ja ekraan imeb liiga kergelt kriime ja täkkeid endasse. Ma ise ka imestan tema telefoni vaadates, et kuidas nii kiire ajaga ekraan ära saab kraabitud olla (kilesid ei kasuta). Ei hoia sentide ega võtmetega taskus.
Lisaks jookseb android pidevalt kokku ja sama teeb ka Chrome, kui mitu tabi lahti on. Appe väga midagi installinud peale pole, 2-3 max. Viimase uuendusega tundub, et paremaks natuke läinud.
Ainuke asi mida kiidab on aku.
Tuleneb see kõik kasutajast või on tõde ka sees?
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
viimati muutis mikrom 25.04.2014 10:29:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
25.04.2014 10:14:01
|
|
|
| Mikro kriime ikka tekib jah.Päikese käes on nähtavus veits kehv.Kokku pole suutnud jooksutada seda masinat.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
25.04.2014 11:32:27
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
Plaanis on Xperia S välja vahetada ja esimene valik oleks Z1 Compact. Sõber on nüüd antud mudelit omanud 2 nädalat ja selle aja jooksul meeldib talle see telefon aina vähem ja vähem. Kurdab ,et päikse käes ei näe ekraanilt mitte midagi (võrdleb ifööniga) ja ekraan imeb liiga kergelt kriime ja täkkeid endasse. Ma ise ka imestan tema telefoni vaadates, et kuidas nii kiire ajaga ekraan ära saab kraabitud olla (kilesid ei kasuta). Ei hoia sentide ega võtmetega taskus.
Lisaks jookseb android pidevalt kokku ja sama teeb ka Chrome, kui mitu tabi lahti on. Appe väga midagi installinud peale pole, 2-3 max. Viimase uuendusega tundub, et paremaks natuke läinud.
Ainuke asi mida kiidab on aku.
Tuleneb see kõik kasutajast või on tõde ka sees? |
No mina olen ka üks neist kes peale 1,5 aastast S'i kasutamist compacti peale tuli nüüd. Ma poleks seda teinud aga S sai suht otsa. Mulle meeldis telefon alguses kõige rohkem, peale kahte uuendust on asi pigem imelikuks läinud. Mul on originaalkiled peal ja ekraanile pole küll kriime tulnud - tagumine pool on kriime täis. Telefon ise on palju kiirem, menüü ja asjad on kõik ikkagi koopia S'ist. Mõnusam on käes hoida ja sümpaatsem näeb välja ka. ekraani üle mina küll kurta ei saa, võrreldes S'ga on asi parem. Kokku on mul jooksund ainult facebook messenger. Üldiselt mulle tundub, et selle KITKATiga käperdati asi ära. eks varsti tuleb mingi stabiilsem uuendus. Vanema androidi peal oli asi parem. Kui S töötab hästi, siis mina küll lambist 450 euri eest Compacti ei oleks ostnud - pigem seda Si rootida vms, et kiiremaks läheks ja käraks jälle. Samas kui jälle tahad endale uut telefoni ja 4,3" on must have, siis mina midagi paremat küll ei oskaks tahta.
Kaamera on hea, aku on hea, kiire ja sujuv, ekraan on ka hea. Puutetundlikus on super ja minujaoks oli oluline ka see, et telefon taluks vett ja tolmu kuna ma ei suuda seda kusagil vutlaris hoid aja kui ma tahan vihmaga näppida seda siis ma pean seda saama
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.04.2014 11:32:42
|
|
|
Kui kõik klapid kenasti suletud on, siis peab väga ilusti vee all vastu, korduvalt basseinis käinud sellega ning ka veepargi atraktsioonidel on mitu korda filmimist saanud z1.
See on muidugi jabur garantii tingimus, et telefon on veekindel, aga kui vesi sisse läheb, siis garantii telefonil läbi
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
25.04.2014 11:43:51
|
|
|
| Sai ka see telefon ikka ära ostetud. Ei ole suutnud mitte kuidagi seda kokku jooksutada. Ise telefoniga väga rahul. Sai enne telefoni soetamist ära ostetud nii kiled kui ka case. Kui tahad, et telefon ikka ilus oleks ja kriimudeta siis peaksid ikka endale vähemalt kiled ostma minu jaoks on see juba väga loogiline nutikate telefonidega. Kahju muidugi, et KitKatil ei ole auto mode peal. Sellest tunnen tõesti puudust. Järsku keegi soovitaks head auto mode?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
25.04.2014 15:56:12
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
Plaanis on Xperia S välja vahetada ja esimene valik oleks Z1 Compact. Sõber on nüüd antud mudelit omanud 2 nädalat ja selle aja jooksul meeldib talle see telefon aina vähem ja vähem. Kurdab ,et päikse käes ei näe ekraanilt mitte midagi (võrdleb ifööniga) ja ekraan imeb liiga kergelt kriime ja täkkeid endasse. Ma ise ka imestan tema telefoni vaadates, et kuidas nii kiire ajaga ekraan ära saab kraabitud olla (kilesid ei kasuta). Ei hoia sentide ega võtmetega taskus.
Lisaks jookseb android pidevalt kokku ja sama teeb ka Chrome, kui mitu tabi lahti on. Appe väga midagi installinud peale pole, 2-3 max. Viimase uuendusega tundub, et paremaks natuke läinud.
Ainuke asi mida kiidab on aku.
Tuleneb see kõik kasutajast või on tõde ka sees? |
Originaal kile võttis maha ekraanilt?
Endal u. kuu aega olnud telefon ja ei ole veel suutnud kokku jooksutada. Eks reset aitab.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
disable
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2003
|
25.04.2014 16:05:58
|
|
|
| Täna testisin ise seda telefoni. Nimelt panin telefoni veega täidetud anumasse ja kohe hakkasid mullid tulema suletud klappide tihendite vahelt. Telefon oli vees 30sek. Pärast välja võtmist kuivatasin telefoni, avasin klapid ja vesi oli immitsenud iga tihendi vahelt sisse. Läks mööda teine 30sek ja ekraan hakkas virvendama ning läks restardile. Kadus levi ja restardid jätkusid kuni telefon pilti ette enam ei võtnud. Kuivas 5h ja toimib jälle. Telefoniks siis Sony Xperia Z1 Compact pink colour. Tegin sama testi oma telefoniga mis on black ja see pidas ilusti vett. Paistab et on sattunud vigane isend. Aga kuidas edasimüüale selgeks teha et telefon. ei pea vett? Või peab ühendust võtma Sony endaga? Cheers!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
30.04.2014 10:28:45
|
|
|
| mikrom kirjutas: |
/---/Kurdab ,et päikse käes ei näe ekraanilt mitte midagi (võrdleb ifööniga)
/---/Lisaks jookseb android pidevalt kokku ja sama teeb ka Chrome, kui mitu tabi lahti on. /---/ |
Ei ütleks, et iPhone 5 ekraan oluliselt parem on, aga äkki natuke oli. Päikese käes on kõigil nähtavus halvem ja kui heledus põhjas, pole Sony omal väga viga, pühapäeval sai päris pikalt väljas kasutatud.
Minul pole kordagi kokku jooksnud, Chrome ka mitte. Samas, ühtegi uuendust ka peale lasknud ei ole
Veekindlust pole ma testinud. Äkki sel telefonil, mis vett ei pea, on luukide tihendite vahele mingit sodi/puru sattunud ja seetõttu pole nii tihe enam?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
disable
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2003
|
05.05.2014 14:53:17
|
|
|
Eelnevalt puhastasin kõik tihendid ja ikka läks vesi kenasti sisse (mullid tulid vee pinnale). Pärast pikka vaidlust edasimüüjaga võeti telefon siiski testimisele. Hetkel ootan vastust ja loodetavasti saadetakse uus telefon asemele. Muidu enda telefoniga rahul. Kõik uuendused peal, pole kordagi kokku jooksnud ning aussi päikese käes on ekraan kenasti nähtav. Kehv nähtavus võib tingitud olla odavast kaitsekilest äkki? Paar korda maha ka pillanud ja ilusti terveks jäänud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
05.05.2014 17:10:17
|
|
|
| Kas kuskil müüakse ka täitsa tavalist läbipaistvat kilet tagumisele kaanele? Olen eBays ainult carbon fiber ja metalli imiteerivaid kilesi näinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
06.05.2014 21:36:57
|
|
|
| DevilsCry kirjutas: |
| Kas kuskil müüakse ka täitsa tavalist läbipaistvat kilet tagumisele kaanele? Olen eBays ainult carbon fiber ja metalli imiteerivaid kilesi näinud. |
Tellisin ja olen suhtkoht rahul. Tuli kiiresti - Prantsusmaalt.
http://www.ebay.com/itm/6x-film-de-protection-ecran-pour-Sony-Xperia-Z1-Compact-back-side-/360912075211
Ei ole väga tugev. Kriimustusi kogub ikka. Läikiv. Aga teeb oma töö korralikult ära tagakaane kaitsmisel, mis ongi nagu põhieesmärk.
Esiküljele sain mati kile. Kahjuks tagaküljele sellist ei leidnud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
07.05.2014 10:19:18
|
|
|
| DevilsCry kirjutas: |
| Kas kuskil müüakse ka täitsa tavalist läbipaistvat kilet tagumisele kaanele? Olen eBays ainult carbon fiber ja metalli imiteerivaid kilesi näinud. |
Ma sellega väga rahul http://www.ebay.co.uk/itm/111294468158
_________________ Invaders must die |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
07.05.2014 17:37:09
|
|
|
| maniaacos kirjutas: |
| DevilsCry kirjutas: |
| Kas kuskil müüakse ka täitsa tavalist läbipaistvat kilet tagumisele kaanele? Olen eBays ainult carbon fiber ja metalli imiteerivaid kilesi näinud. |
Ma sellega väga rahul http://www.ebay.co.uk/itm/111294468158 |
Kuidas sellel kriimude kogumisega on ? T
na hommikul juhtus väga imelik asi kui äratus läks tööle ning kinni ei saanud panna. Tegin igasuguseid trikke kuid lõpuks pidin telefoni lihtsalt välja lülitama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniaacos
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2009
|
08.05.2014 15:08:34
|
|
|
| DevilsCry kirjutas: |
| maniaacos kirjutas: |
| DevilsCry kirjutas: |
| Kas kuskil müüakse ka täitsa tavalist läbipaistvat kilet tagumisele kaanele? Olen eBays ainult carbon fiber ja metalli imiteerivaid kilesi näinud. |
Ma sellega väga rahul http://www.ebay.co.uk/itm/111294468158 |
Kuidas sellel kriimude kogumisega on ? |
Kuskil üle kuu aja on see peal olnud ja kriime pole tekkinud. Eks oleneb, kuidas hoida ka muidugi. Enamasti telefon taskus, kuid võtmetest ja muust pahnast eraldi ikka.
_________________ Invaders must die |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2014 15:15:11
|
|
|
Esiküljele ei tule eriti kriime, aga tagakaas on kõikidel tuttavatel megalt kriimuline, kuna plastikust tehtud.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
09.05.2014 16:32:34
|
|
|
Tere !
Kuidas sellel telefonil WiFi levi tugevus on ? Kas on nõrgavõitu nagu räägitakse ?
Võtaks ka uue telefoni ligi aga levi probleemid teevad kartlikuks !
Laenasin töökaaslase käest selle telefoni testimiseks. Kahjuks peab mainima, et WiFi levi on küll tõsiselt kehvakene, võrreldes vana Nokia N8´ga ! Kus X1C levi kaob, on N8´l levi veel suht max. Lisaks puudub siiski ka videokõne võimalus.
Kurb ! Loodan, et oli kehva eksemplaar või on need kõik sellised ?
Ette tänades: Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
09.05.2014 21:55:49
|
|
|
| Wifi on täiesti tavaline. Võibolla mõnel on parem, pole kunagi huvi tundnud. Miks ei saa videokõnet teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
10.05.2014 09:45:16
|
|
|
Esikaamera telefonil on aga üle mobiilside võrgu videokõnesid ei toeta !
Muidugi saab kolmandate osapoolte tarkvara kasutada, aga kui andmeside ei saa kasutada või on mõtetult kallis, ei saa ka videokõne teha !
Kahjuks Wifi tundlikus tundub olevat nõrgem kõigil xperiatel ! Lootsin, et uutel on juba parem tundlikus !
Lgp. Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
10.05.2014 12:43:45
|
|
|
Kusagil eksootilistes riikides roamingu puhul on see ilmselt täitsa reaalne situatsioon, kui videokõnet tahta teha. Igapäevaselt koduvõrgus ilmselt sellist juhust ei teki, et on 3G, aga pole andmesidet või on see videokõnest kallim. Aga huvitav tähelepanek sellegipoolest. Ilmselt guugel on kõva lobitööd teinud, et videokõned vaikselt hängautsi üle kolida.
Kui hakata mõtlema, on Eesti ikkagi päris arenenud riik oma mõistlike sidetasude ja andmesidevõimalustega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
10.05.2014 17:26:11
|
|
|
Kas keegi teab, mis faili (kas /system/etc/permissions/platform.xml või system/etc/mixer_paths.xml ?) ja mida peaks muutma, et kiirkäivitusnupust kaamerat avades sellest tüütust helist vabaneda? Telefon root'idud.
Tänud juba ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
10.05.2014 19:03:53
|
|
|
| grt kirjutas: |
Kas keegi teab, mis faili (kas /system/etc/permissions/platform.xml või system/etc/mixer_paths.xml ?) ja mida peaks muutma, et kiirkäivitusnupust kaamerat avades sellest tüütust helist vabaneda? Telefon root'idud.
Tänud juba ette. |
Teadaolevaid "lihtsaid" lahendusi selle jaoks pole.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2669796
XPosed framework aitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.05.2014 12:40:36
|
|
|
Mina ka imestasin, et ei saa videokõnet teha. Kas uuematel androididel ongi nüüd nii?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
12.05.2014 13:08:34
|
|
|
Android polegi vist videokõnesi toetanud, samsung enda telefonidele selle külge leiutanud. Võin vabalt eksida.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
12.05.2014 16:14:20
|
|
|
See muidugi eeldab seda, et mõlemad osapooled hangouts'i kasutavad
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sam
HV kasutaja
liitunud: 10.11.2001
|
14.05.2014 11:25:46
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| Nokia N8'lt üleminek küll nüüd mingit probleemi ei tekitanud, välja arvatud kontaktide sünkimine (ei taha gmaili kaudu oma kontakte sünkida), mis jäi Sony PC Companion konfi taha veidi kinni, aga muidu OK. |
Kas tõesti ei tunne puudust korraliku kvaliteediga kaamerast, tugeva WiFi ja mobiilleviga ning erksa ekraaniga isendist ?
Ette tänades: Sam
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|