|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
28.04.2014 20:34:25
|
|
|
Mul on see 400 Philipsi teleka juures. Ega taga suurt midagi rohkem teha anna kui trükkida ja puuteplaadiga kursorit liigutada. Nooleklahvid töötavad mulle arusaamatult, see tähendab, et enamasti ei tööta, vahel saab üles alla kerida, vahel ei saa. Klaviatuuri kasutamine peaks teleka juhendis kirjas olema, minu omas on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisijeesus
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2012
|
29.04.2014 14:00:47
|
|
|
Telekas läheb Elioni digiboksi taha. Kas see kaks korda odavam LG on siis arvestatav konkurent pildi jms suhtes?
Ma saan aru, et Philipsi suurim murekoht on nende Smart TV?
Kas lähima kuu-kahe jooksul võiks 2013 lipulaevade hinnad veel kukkuda? Või tasuks praegu ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
29.04.2014 19:04:56
|
|
|
| Pisijeesus, Uued Philipsi mudelid juba mõistlikuma SMARTTV kiirusega.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
29.04.2014 21:56:40
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Pisijeesus, Uued Philipsi mudelid juba mõistlikuma SMARTTV kiirusega. |
Küsimus ei ole ju ometi mitte kiiruses , vaid ebaloogilises ja kasutajavaenulikes kasutajaliideses, ka Smart-TV kasutajaliideses! Vaatame, kas reklaamitud androidi süsteem teleris toob kaasa muutused paremuse poole.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.04.2014 22:07:20
|
|
|
resolutsioon 1366 x 768
On selliseid mõtet tänaäeval üldse osta?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.04.2014 22:58:41
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
resolutsioon 1366 x 768
On selliseid mõtet tänaäeval üldse osta? |
Miks peab koguaeg põhjendama? On küll mõtet osta. Ostan selle oma 85 aastasele vanaemale. Ainuke tingimus oleks, et telekas omaks matt ekraani ja kõvem heli võiks olla. Muu on savi. Kahjuks on asi venima hakanud, sest pole aega olnud poodi paneel uurima minna. Vaadata milline odav Philips oleks matt..
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
01.05.2014 11:33:23
|
|
|
Matt ekraaniga mudeleid on nii vähe ja odavalt/vanemaid mudeleid saada on pea võimatu. See on nagu nõela otsimine heinakuhjast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamarillo
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2006
|
04.05.2014 13:58:53
|
|
|
Soovitage 46 tollist telerit hinnaklassis 450-600 eurot. Kasutaks siis Elioni digitv vaatamiseks ning filmide vaatamiseks USBlt. 3D pole oluline.
_________________ Fotograafia |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamarillo
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2006
|
04.05.2014 15:42:52
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui ilma boksita tahad vaadata siis valikuid väga ei ole. lillad installivad sulle niigi hunniku kola tuppa. saad ühe vähemaks. |
Ilma boksita siis vist ainukene variant F5300 antud hinnaklassis? aga kui boksiga siis mis oleks parim variant?
_________________ Fotograafia |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
04.05.2014 16:22:02
|
|
|
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?
ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.
Hinnaklass 1800-2100€
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2014 16:53:56
|
|
|
| onusnooker kirjutas: |
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?
ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.
Hinnaklass 1800-2100€ |
ei ole mõtet, hetkel kindlasti mitte.
ma "harva" vaatan filme interneti vahendusel, ja 4k on hetkel ulme valdkond
mis siis stockmani kauba valikust rääkida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.05.2014 16:57:43
|
|
|
| Oleneb, mis perspektiiv telekal olema hakkab või kui kauaks soetatakse. Üldjuhul telekas tuleb ikka ca 7.a. Vähemalt praegune 42" Pana plasma saab talvel 7.a vanaks ja hetke seisuga näen uut telekat just UHD vallast tulemas ja kindlasti 55".
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
04.05.2014 18:32:52
|
|
|
| onusnooker kirjutas: |
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?
ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.
Hinnaklass 1800-2100€ |
Kodus on Samsung UE55F9000STXXH. Kiire vastus sinu küsimusele oleks, et sellel ei ole mõtet, pigem võta mõni heade värvidega fullHD.
Kõige kummalisem asi selle televiisori juures on tõsiasi, et 4K videoid televiisor ise esitada ei oska (Mjah, tegelikult isegi oskaks, kui kõik videod neljaks lõigata ja siis neli faili koos tööle panna). Ehk siis internetist leitud 4K mkv tööle ei hakka. Samas fullHD upscale puhul tundub, et pilt läks isegi paremaks, kusjuures kõige meeldivama elamuse andis see televiisor 3D filmidega. Menüüd on kummalised, kettakarbist filme mängides toimub millegipärast scrollimine horisontaalselt, mis teeb lehitsemise ebamugavaks. Smart TV on ulme tigu ja jookseb tihtilugu kokku. Üldiselt on asi ikka täitsa toores.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
04.05.2014 19:00:45
|
|
|
Samsa F-seeria UHD telekat ei tasu kindlasti osta.
Kui siis juba H-seeria, sest see oskab 4K videot ilusti mängida.
Toetatud on nii H.264 BP/MP/HP kui ka HEVC (H.265), mõlemad resoga 4096 x 2160 @30 fps.
Olemas ka HDMI 2.0 / HDCP 2.2.
F-seerial seda polnud.
Samuti ei saa kurta Smart TV ega menüüde uimasuse kohta.
Hind on muidugi teine teema...
| Laurman kirjutas: |
| onusnooker kirjutas: |
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?
ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.
Hinnaklass 1800-2100€ |
Kodus on Samsung UE55F9000STXXH. Kiire vastus sinu küsimusele oleks, et sellel ei ole mõtet, pigem võta mõni heade värvidega fullHD.
Kõige kummalisem asi selle televiisori juures on tõsiasi, et 4K videoid televiisor ise esitada ei oska (Mjah, tegelikult isegi oskaks, kui kõik videod neljaks lõigata ja siis neli faili koos tööle panna). Ehk siis internetist leitud 4K mkv tööle ei hakka. Samas fullHD upscale puhul tundub, et pilt läks isegi paremaks, kusjuures kõige meeldivama elamuse andis see televiisor 3D filmidega. Menüüd on kummalised, kettakarbist filme mängides toimub millegipärast scrollimine horisontaalselt, mis teeb lehitsemise ebamugavaks. Smart TV on ulme tigu ja jookseb tihtilugu kokku. Üldiselt on asi ikka täitsa toores. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.05.2014 21:50:06
|
|
|
Sobib kah telerite teemasse. Selleks me teleri ju ostamegi
Saame siis paari nädala pärast ühe teleekanali juurde, mida telerist vaadata, Kanal 8
http://www.ohtuleht.ee/578337/kohalik-telekanal-kanal-8-sai-tegevuslo
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamarillo
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2006
|
05.05.2014 08:49:28
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| defineeri "parim" algatuseks SI süsteemis. |
Parima pildikvaliteediga teler antud hinnaklassis või siis parima hinna ja kvaliteedi (omadused) suhtega teler.
_________________ Fotograafia |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
05.05.2014 11:16:30
|
|
|
Tahaks ka uut telerit. Võimalikult suure ekraaniga ja odavat. Võiks vast olla LCD. Ideaalne kui saaks veel LEDi.
Oleks 5 kriteeriumit:
* ekraanisuurus 42-65 tolli (mida suurem, seda parem: 46, 50, 55 oleks juba )
* FullHD ekraan
* DVB-C jaoks (kaardi jaoks ka pesa ikka)
* Peab saama panna külge kõvaketta ja teler peab oskama saateid salvestada ja peab omama ka usb auku, kust võimeline pilte/muusikat/filme pulgalt mängima. Hea kui oleks vähemalt 2 usb auku (ühes kõvaketas salvestuseks ja teises mälupulk filmidega).
* Hind võiks jääda alla 500 €.
NB! Kõiksugune muu praht, nagu 3D, SmartTV, kaamerad, netikaabliava jne pudi-padividinad, neid EI TAHA. Sest selle jaoks on juba olemas Samsungi 3D teler, mis kõiki neid jamasid toetab. 3D teleri peale jäävad 3D filmid ja 3D-s PS3-ga mängimine. Vaja ainult suure ekraaniga telerit, mis näitab head pilti, subtiitreid, salvestab ja mängib usb pealt filme-ongi kõik.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onusnooker
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2013
|
05.05.2014 22:53:47
|
|
|
Njah, see 4K versioon vaatasin et LG puhul hinnaks 1800€ Samsungi puhul mudel ...7500 oleks olnud 2100€ kui nüüd jätta 4K UHD valikust välja siis mida veel valida?
Ilma 4K lisadeta ka nagu nadi fullHD eest ca. 1300€ eest mingi aparaat valida, kui 4K alinult 500€ tuleks kallim...
Telekat vast oman pikemalt kui 7a praegune Samsungi 28" kineskoop tiksub juba ca 15a eks oleks aeg muutusteks... kuid valikut teha on rakse.
Peab minema siis kauplustesse vaatama, kuid sealsed müügimehed ju pakuvad ka seda mida neil kasumlikum pakkuda
Võibolla oleks siis mõistlik soodushinnas ca 1000€ aparaat valida...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
06.05.2014 09:48:29
|
|
|
Njah, plasmad on tõesti nii et suur diagonaal ja alla 500 hind.
No minu põhimõte on see, et ostan sellise, mille funktsioone kasutan ja seda üleliigset, mis teleri hinna lakke tõstavad, seda pole vaja kaasa.
Aga kui mõni lisa on ja see teleri hinnale kohe ala +100€ juurde ei too ehk mahub mu hinnapiiri, las ta siis olla-las seisab kasutuna.
Sest üks mis hinda tunduvalt tõstab on LED LCD, teine FullHD, kolmas tavaliselt SmartTV, neljas 3D jne muud lisad.
Mis silma jäid, olid küll sinna 40 tolli alguse poole ekraaniga ning mõned jälle selle mittevajaliku "lisavarustusega", aga mudelid Philips PFL3088 ja PFL3008 ja PFH4109 ja PFL3108, Samsung EH5000 ja F5000 ja F5300 ja F5500, LG LN5400 ja LA6130 ja LN570S jne.
Neid vaadates tundub, et pean ekraani suuruses järgi andma...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
06.05.2014 12:48:31
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Philipsi PFL3xxx seeria on 2013 aasta mudelid. 4xxx seeria on 2014 aasta mudelid. Samsung F5xxx on kah hea valik eriti pildi poolest imo. LG kohta ei oska kommenteerida. 6130 oli küll vist ikkagi SMART TV. |
Philipsil on ikka nii, et 3-s seeria on kolmas seeria ja aastakäiku näitab mudelinumbri viimane number. 7 on 2012, 8 on 2013 ja 9 on 2014
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.05.2014 14:12:52
|
|
|
Varasemalt on Philipsi puhul kurdetud ebaloogilise ja ebamugava menüüsüsteemi üle, kuidas selle konkreetse mudeli puhul on, ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
06.05.2014 14:28:18
|
|
|
T tähendab DVB-T2
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.05.2014 00:12:18
|
|
|
biilibsil on tarkvarabugi, mis käseb tal mingil x hetkel kogu dvb-c ära unustada. kui oled terav, teed kolm klõpsu ja otsib kiirelt kanalid tagasi aga kui selle teleka oma vanaele emale ostad, on ta kuses.. dvn-c peal philips lukustub kanalile, mida sa vaadata ei saa ja sealt ära saamine on keberniit..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
09.05.2014 08:55:34
|
|
|
Soome omal on DVB-T2 lisaks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
13.05.2014 19:39:45
|
|
|
Soovitage 32" telekat. WIFI võiks olla kuna asukohas võrgukaabel puudub. Signaal tuleb kaabli kaudu.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
13.05.2014 19:52:44
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
| Soovitage 32" telekat. WIFI võiks olla kuna asukohas võrgukaabel puudub. Signaal tuleb kaabli kaudu. |
Philips on odavaim ja Sony kalleim.
Seda 2014a mudelitest.
Wifi saab ka mooduliga (wifi ready)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
13.05.2014 19:55:07
|
|
|
Pildi kvaliteet on oluline. Hiljuti sai külas nähtud nii viletsa pildiga uut telekat, et raske oli tuvastada mida näidatakse.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.05.2014 20:17:47
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
| Pildi kvaliteet on oluline. Hiljuti sai külas nähtud nii viletsa pildiga uut telekat, et raske oli tuvastada mida näidatakse. |
ostis hulludel päeval pilli suvalisest marketist?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
13.05.2014 20:33:21
|
|
|
Seda ma ei tea, aga Phillipsi telekas oli ja külas ei oleks viisakas olnud küsida kus nii viletsaid müüakse.
Telekas läheb koju kolmandaks ja seega vähim kasutatavaks, nii et tippmudelit ei vaja, aga head pilti tahan ikka.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HHE
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2006
|
13.05.2014 21:33:10
|
|
|
Kuidas ühendada kõrvaklapid telekaga kui vastav auk puudub? Kas mingit adapterit kasutades on võimalik mõnda teist porti kasutada?
lg/42ln5400
Spoiler 
_________________ PSN: vonHeix |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
13.05.2014 22:04:09
|
|
|
| Milleks? RCA-d on olemas ju.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|