Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 09:42:15 vasta tsitaadiga

viimased panakad on olnud sama tarkvaraga kui finlux/luxor/thompson. vanemaid tuli otsida mux haaval. @dvb-c
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 17:23:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
woozy kirjutas:
Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile icon_rolleyes.gif

suvalisest kohast ligi võetud ~16€ logitechi klavi / hiire komplekt peaks sul ilma probleemideta sellega toimima.

Huvitav, kas Logitech K400 - http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/Logitech+K400/LOGITECH-WIRELESS-TOUCH-KEYBOARD-K400-EE-920-003127-66346
ühildub mu tv'ga? et ikka trükkida ja hiirega ka liikuda saaks.. icon_rolleyes.gif
Või siis Logitech Wireless Keyboard K360
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 28.04.2014 20:34:25 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
laurx kirjutas:
woozy kirjutas:
Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile icon_rolleyes.gif

suvalisest kohast ligi võetud ~16€ logitechi klavi / hiire komplekt peaks sul ilma probleemideta sellega toimima.

Huvitav, kas Logitech K400 - http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/Logitech+K400/LOGITECH-WIRELESS-TOUCH-KEYBOARD-K400-EE-920-003127-66346
ühildub mu tv'ga? et ikka trükkida ja hiirega ka liikuda saaks.. icon_rolleyes.gif
Või siis Logitech Wireless Keyboard K360

Mul on see 400 Philipsi teleka juures. Ega taga suurt midagi rohkem teha anna kui trükkida ja puuteplaadiga kursorit liigutada. Nooleklahvid töötavad mulle arusaamatult, see tähendab, et enamasti ei tööta, vahel saab üles alla kerida, vahel ei saa. Klaviatuuri kasutamine peaks teleka juhendis kirjas olema, minu omas on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 13:26:13 vasta tsitaadiga

Hei! Läheb siis varsti teleka ostmiseks. Praegu jäi silma selline Philipsi mudel:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/314018/

Kas on kellelgi kogemusi antud mudeliga? Kas sarnases hinnaklassis on midagi ehk veel paremat?

Aitäh! icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 13:39:08 vasta tsitaadiga

mis sa sinna külge paned pilti sisendama?
euronics müüb miskit 50" lg nutikat suts alla 700. ainult wi-fi tongel kaasa ei tule ja selle peab eraldi ostma või läheb smart telekas juhtme otsa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pisijeesus
HV vaatleja
Pisijeesus

liitunud: 16.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 14:00:47 vasta tsitaadiga

Telekas läheb Elioni digiboksi taha. Kas see kaks korda odavam LG on siis arvestatav konkurent pildi jms suhtes?
Ma saan aru, et Philipsi suurim murekoht on nende Smart TV?

Kas lähima kuu-kahe jooksul võiks 2013 lipulaevade hinnad veel kukkuda? Või tasuks praegu ära osta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 19:04:56 vasta tsitaadiga

Pisijeesus, Uued Philipsi mudelid juba mõistlikuma SMARTTV kiirusega.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 20:10:23 vasta tsitaadiga

Pisijeesus, ma ei vaata neid telekaid, ma seadistan ainult.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 21:52:09 vasta tsitaadiga

Küsin siit üle, ise ei viitsi poodi minna, ehk keegi töötab poes? Kas antud telekas on matt ekraaniga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/311461/ ?
Kui euronicsist keegi soovib müüa siis ostan 270 euroga.


viimati muutis pois11 29.04.2014 21:55:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.04.2014 21:56:40 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Pisijeesus, Uued Philipsi mudelid juba mõistlikuma SMARTTV kiirusega.


Küsimus ei ole ju ometi mitte kiiruses doh.gif, vaid ebaloogilises ja kasutajavaenulikes kasutajaliideses, ka Smart-TV kasutajaliideses! Vaatame, kas reklaamitud androidi süsteem teleris toob kaasa muutused paremuse poole.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2014 09:50:29 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Küsin siit üle, ise ei viitsi poodi minna, ehk keegi töötab poes? Kas antud telekas on matt ekraaniga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/311461/ ?
Kui euronicsist keegi soovib müüa siis ostan 270 euroga.

Kahjuks pole tegu matt ekraaniga. Päris peegel kah pole. Pigem midagi vahepealset, aga eeldusel, et sul aken kust päike sisse paistab või mingi muu valgusallikas otse ekraani ees pole, siis ei tohiks vaatamist häirida.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 22:07:20 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Küsin siit üle, ise ei viitsi poodi minna, ehk keegi töötab poes? Kas antud telekas on matt ekraaniga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/311461/ ?
Kui euronicsist keegi soovib müüa siis ostan 270 euroga.

resolutsioon 1366 x 768 icon_rolleyes.gif
On selliseid mõtet tänaäeval üldse osta?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 22:58:41 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pois11 kirjutas:
Küsin siit üle, ise ei viitsi poodi minna, ehk keegi töötab poes? Kas antud telekas on matt ekraaniga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/311461/ ?
Kui euronicsist keegi soovib müüa siis ostan 270 euroga.

resolutsioon 1366 x 768 icon_rolleyes.gif
On selliseid mõtet tänaäeval üldse osta?

Miks peab koguaeg põhjendama? On küll mõtet osta. Ostan selle oma 85 aastasele vanaemale. Ainuke tingimus oleks, et telekas omaks matt ekraani ja kõvem heli võiks olla. Muu on savi. Kahjuks on asi venima hakanud, sest pole aega olnud poodi paneel uurima minna. Vaadata milline odav Philips oleks matt..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2014 23:20:07 vasta tsitaadiga

No ise võtsin 40 tollise philipsi 360 eest. Pole nagu ulmekallis. Matt kahjuks pole. Pigem sinna peegli kanti. Järgmine kuu aega saan, siis vorbin väikse ülevaate kah. Vähemalt tarkvara osas ei saa laita. Firmware uuendusi tuleb mitu korda kuus.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 01.05.2014 11:33:23 vasta tsitaadiga

Matt ekraaniga mudeleid on nii vähe ja odavalt/vanemaid mudeleid saada on pea võimatu. See on nagu nõela otsimine heinakuhjast icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamarillo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 13:58:53 vasta tsitaadiga

Soovitage 46 tollist telerit hinnaklassis 450-600 eurot. Kasutaks siis Elioni digitv vaatamiseks ning filmide vaatamiseks USBlt. 3D pole oluline.
_________________
Fotograafia
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 15:05:43 vasta tsitaadiga

kui ilma boksita tahad vaadata siis valikuid väga ei ole. lillad installivad sulle niigi hunniku kola tuppa. saad ühe vähemaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamarillo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 15:42:52 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui ilma boksita tahad vaadata siis valikuid väga ei ole. lillad installivad sulle niigi hunniku kola tuppa. saad ühe vähemaks.

Ilma boksita siis vist ainukene variant F5300 antud hinnaklassis? aga kui boksiga siis mis oleks parim variant?

_________________
Fotograafia
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 15:52:56 vasta tsitaadiga

defineeri "parim" algatuseks SI süsteemis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 04.05.2014 16:22:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?

ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.

Hinnaklass 1800-2100€
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 16:53:56 vasta tsitaadiga

onusnooker kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?

ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.

Hinnaklass 1800-2100€

ei ole mõtet, hetkel kindlasti mitte.
ma "harva" vaatan filme interneti vahendusel, ja 4k on hetkel ulme valdkond
mis siis stockmani kauba valikust rääkida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 16:57:43 vasta tsitaadiga

Oleneb, mis perspektiiv telekal olema hakkab või kui kauaks soetatakse. Üldjuhul telekas tuleb ikka ca 7.a. Vähemalt praegune 42" Pana plasma saab talvel 7.a vanaks ja hetke seisuga näen uut telekat just UHD vallast tulemas ja kindlasti 55".
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 18:32:52 vasta tsitaadiga

onusnooker kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?

ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.

Hinnaklass 1800-2100€


Kodus on Samsung UE55F9000STXXH. Kiire vastus sinu küsimusele oleks, et sellel ei ole mõtet, pigem võta mõni heade värvidega fullHD.

Kõige kummalisem asi selle televiisori juures on tõsiasi, et 4K videoid televiisor ise esitada ei oska (Mjah, tegelikult isegi oskaks, kui kõik videod neljaks lõigata ja siis neli faili koos tööle panna). Ehk siis internetist leitud 4K mkv tööle ei hakka. Samas fullHD upscale puhul tundub, et pilt läks isegi paremaks, kusjuures kõige meeldivama elamuse andis see televiisor 3D filmidega. Menüüd on kummalised, kettakarbist filme mängides toimub millegipärast scrollimine horisontaalselt, mis teeb lehitsemise ebamugavaks. Smart TV on ulme tigu ja jookseb tihtilugu kokku. Üldiselt on asi ikka täitsa toores.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 19:00:45 vasta tsitaadiga

Samsa F-seeria UHD telekat ei tasu kindlasti osta.
Kui siis juba H-seeria, sest see oskab 4K videot ilusti mängida.
Toetatud on nii H.264 BP/MP/HP kui ka HEVC (H.265), mõlemad resoga 4096 x 2160 @30 fps.
Olemas ka HDMI 2.0 / HDCP 2.2.
F-seerial seda polnud.
Samuti ei saa kurta Smart TV ega menüüde uimasuse kohta.
Hind on muidugi teine teema...

Laurman kirjutas:
onusnooker kirjutas:
Kas kellelgi on kokkupuudet UHD 4K LED telekate kohalt, kas on mõistlik ost või pole sellel ikkagi mõtet?

ennast huvitab 55" ekraaniga aparaat. Imselt oleks mõistlik LG või Samsung, mis oleks parim variant? arvestades hinda ja teleri omadusi.

Hinnaklass 1800-2100€


Kodus on Samsung UE55F9000STXXH. Kiire vastus sinu küsimusele oleks, et sellel ei ole mõtet, pigem võta mõni heade värvidega fullHD.

Kõige kummalisem asi selle televiisori juures on tõsiasi, et 4K videoid televiisor ise esitada ei oska (Mjah, tegelikult isegi oskaks, kui kõik videod neljaks lõigata ja siis neli faili koos tööle panna). Ehk siis internetist leitud 4K mkv tööle ei hakka. Samas fullHD upscale puhul tundub, et pilt läks isegi paremaks, kusjuures kõige meeldivama elamuse andis see televiisor 3D filmidega. Menüüd on kummalised, kettakarbist filme mängides toimub millegipärast scrollimine horisontaalselt, mis teeb lehitsemise ebamugavaks. Smart TV on ulme tigu ja jookseb tihtilugu kokku. Üldiselt on asi ikka täitsa toores.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2014 21:50:06 vasta tsitaadiga

Sobib kah telerite teemasse. Selleks me teleri ju ostamegi icon_razz1.gif

Saame siis paari nädala pärast ühe teleekanali juurde, mida telerist vaadata, Kanal 8
http://www.ohtuleht.ee/578337/kohalik-telekanal-kanal-8-sai-tegevuslo

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamarillo
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 08:49:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
defineeri "parim" algatuseks SI süsteemis.

Parima pildikvaliteediga teler antud hinnaklassis või siis parima hinna ja kvaliteedi (omadused) suhtega teler.

_________________
Fotograafia
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 11:16:30 vasta tsitaadiga

Tahaks ka uut telerit. Võimalikult suure ekraaniga ja odavat. Võiks vast olla LCD. Ideaalne kui saaks veel LEDi.

Oleks 5 kriteeriumit:
* ekraanisuurus 42-65 tolli (mida suurem, seda parem: 46, 50, 55 oleks juba thumbs_up.gif )
* FullHD ekraan
* DVB-C jaoks (kaardi jaoks ka pesa ikka)
* Peab saama panna külge kõvaketta ja teler peab oskama saateid salvestada ja peab omama ka usb auku, kust võimeline pilte/muusikat/filme pulgalt mängima. Hea kui oleks vähemalt 2 usb auku (ühes kõvaketas salvestuseks ja teises mälupulk filmidega).
* Hind võiks jääda alla 500 €.

NB! Kõiksugune muu praht, nagu 3D, SmartTV, kaamerad, netikaabliava jne pudi-padividinad, neid EI TAHA. Sest selle jaoks on juba olemas Samsungi 3D teler, mis kõiki neid jamasid toetab. 3D teleri peale jäävad 3D filmid ja 3D-s PS3-ga mängimine. Vaja ainult suure ekraaniga telerit, mis näitab head pilti, subtiitreid, salvestab ja mängib usb pealt filme-ongi kõik.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2014 12:25:22 vasta tsitaadiga

anduke88, Ega teab mis väga palju valikuid pole. Enamus alla 500€, aga võimalikult suure diagonaaliga on plasmad.
Kui LCD LED-est rääkida, siis ehk see: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/449944/ - oman sama seeria 40 tollist. Kahjuks on ainult 1xUSB. SMART jne puudub. Samas ei oska öelda, kuidas DVB-C osa töötab, kuna ise kasutan digiboksi.
Või siis plasma: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/326972/ - sellel paraku 3D vist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 05.05.2014 22:53:47 vasta tsitaadiga

Njah, see 4K versioon vaatasin et LG puhul hinnaks 1800€ Samsungi puhul mudel ...7500 oleks olnud 2100€ kui nüüd jätta 4K UHD valikust välja siis mida veel valida?
Ilma 4K lisadeta ka nagu nadi fullHD eest ca. 1300€ eest mingi aparaat valida, kui 4K alinult 500€ tuleks kallim...
Telekat vast oman pikemalt kui 7a praegune Samsungi 28" kineskoop tiksub juba ca 15a eks oleks aeg muutusteks... icon_lol.gif kuid valikut teha on rakse.

Peab minema siis kauplustesse vaatama, kuid sealsed müügimehed ju pakuvad ka seda mida neil kasumlikum pakkuda icon_lol.gif

Võibolla oleks siis mõistlik soodushinnas ca 1000€ aparaat valida...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 09:48:29 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Njah, plasmad on tõesti nii et suur diagonaal ja alla 500 hind.
No minu põhimõte on see, et ostan sellise, mille funktsioone kasutan ja seda üleliigset, mis teleri hinna lakke tõstavad, seda pole vaja kaasa.
Aga kui mõni lisa on ja see teleri hinnale kohe ala +100€ juurde ei too ehk mahub mu hinnapiiri, las ta siis olla-las seisab kasutuna.
Sest üks mis hinda tunduvalt tõstab on LED LCD, teine FullHD, kolmas tavaliselt SmartTV, neljas 3D jne muud lisad.

Mis silma jäid, olid küll sinna 40 tolli alguse poole ekraaniga ning mõned jälle selle mittevajaliku "lisavarustusega", aga mudelid Philips PFL3088 ja PFL3008 ja PFH4109 ja PFL3108, Samsung EH5000 ja F5000 ja F5300 ja F5500, LG LN5400 ja LA6130 ja LN570S jne.
Neid vaadates tundub, et pean ekraani suuruses järgi andma...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2014 11:23:46 vasta tsitaadiga

Philipsi PFL3xxx seeria on 2013 aasta mudelid. 4xxx seeria on 2014 aasta mudelid. Samsung F5xxx on kah hea valik eriti pildi poolest imo. LG kohta ei oska kommenteerida. 6130 oli küll vist ikkagi SMART TV.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 06.05.2014 12:48:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Philipsi PFL3xxx seeria on 2013 aasta mudelid. 4xxx seeria on 2014 aasta mudelid. Samsung F5xxx on kah hea valik eriti pildi poolest imo. LG kohta ei oska kommenteerida. 6130 oli küll vist ikkagi SMART TV.

Philipsil on ikka nii, et 3-s seeria on kolmas seeria ja aastakäiku näitab mudelinumbri viimane number. 7 on 2012, 8 on 2013 ja 9 on 2014
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 13:35:02 vasta tsitaadiga

jah, vaatasin ,et uued 2014a Philipsid on väga hea hinnaga.
näiteks 32phh4109 maksab siin 220.- (Saksas 270.-)
ka eelmise aasta mudel 32pfl3158t (fullHd+ DVB-T2) on hea hinnaga, 250.-
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/418962/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:06:47 vasta tsitaadiga

Mul oli küll plaanis ära osta Samsungi 40'' F6400, kuid nüüd jäi silma selline mudel: https://pood.elion.ee/productInfo/55/42-3d-led-teler-philips-5008t/42PFL5008T/12

Keegi oskab midagi arvata selle kohta? Mul religiooniks Samsung, kuid see Philipsi mudel paistab ka väga hea olevat. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:12:52 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Mul oli küll plaanis ära osta Samsungi 40'' F6400, kuid nüüd jäi silma selline mudel: https://pood.elion.ee/productInfo/55/42-3d-led-teler-philips-5008t/42PFL5008T/12

Keegi oskab midagi arvata selle kohta? Mul religiooniks Samsung, kuid see Philipsi mudel paistab ka väga hea olevat. icon_biggrin.gif


Varasemalt on Philipsi puhul kurdetud ebaloogilise ja ebamugava menüüsüsteemi üle, kuidas selle konkreetse mudeli puhul on, ei tea.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:28:18 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Mul oli küll plaanis ära osta Samsungi 40'' F6400, kuid nüüd jäi silma selline mudel: https://pood.elion.ee/productInfo/55/42-3d-led-teler-philips-5008t/42PFL5008T/12

Keegi oskab midagi arvata selle kohta? Mul religiooniks Samsung, kuid see Philipsi mudel paistab ka väga hea olevat. icon_biggrin.gif

T tähendab DVB-T2
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 23:27:46 vasta tsitaadiga

Otsin võimalikult odavat ja suure diagonaaliga telerit XBOX-i järgi ja digiboksiga teleka vaatamiseks. Endal jäi soome poest hinna poolest silma selline Samsung: http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/UE46EH5005XXE/samsung-46-led-tv-ue46eh5005 ja Elionist LG: https://pood.elion.ee/productInfo/127/47-led-teler-lg-ln5400/47LN5400.AEE
Kuna ma ise teleritest suurt midagi ei tea, siis küsiks arvamusi nende kohta või on hoopis kellelgi midagi paremat välja pakkuda.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 00:12:18 vasta tsitaadiga

biilibsil on tarkvarabugi, mis käseb tal mingil x hetkel kogu dvb-c ära unustada. kui oled terav, teed kolm klõpsu ja otsib kiirelt kanalid tagasi aga kui selle teleka oma vanaele emale ostad, on ta kuses.. dvn-c peal philips lukustub kanalile, mida sa vaadata ei saa ja sealt ära saamine on keberniit..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2014 08:55:34 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Otsin võimalikult odavat ja suure diagonaaliga telerit XBOX-i järgi ja digiboksiga teleka vaatamiseks. Endal jäi soome poest hinna poolest silma selline Samsung: http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/UE46EH5005XXE/samsung-46-led-tv-ue46eh5005 ja Elionist LG: https://pood.elion.ee/productInfo/127/47-led-teler-lg-ln5400/47LN5400.AEE
Kuna ma ise teleritest suurt midagi ei tea, siis küsiks arvamusi nende kohta või on hoopis kellelgi midagi paremat välja pakkuda.

Soome omal on DVB-T2 lisaks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2014 14:33:17 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Otsin võimalikult odavat ja suure diagonaaliga telerit XBOX-i järgi ja digiboksiga teleka vaatamiseks. Endal jäi soome poest hinna poolest silma selline Samsung: http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/UE46EH5005XXE/samsung-46-led-tv-ue46eh5005 ja Elionist LG: https://pood.elion.ee/productInfo/127/47-led-teler-lg-ln5400/47LN5400.AEE
Kuna ma ise teleritest suurt midagi ei tea, siis küsiks arvamusi nende kohta või on hoopis kellelgi midagi paremat välja pakkuda.

Soome omal on DVB-T2 lisaks.


Selge. Nüüd olen kahe vahel, kas http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/UE46EH5005XXE/samsung-46-led-tv-ue46eh5005 või https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/313847/

Philipsil tundub olevat rohkem lisasid.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2014 16:10:29 vasta tsitaadiga

samsung.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 19:39:45 vasta tsitaadiga

Soovitage 32" telekat. WIFI võiks olla kuna asukohas võrgukaabel puudub. Signaal tuleb kaabli kaudu.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 19:52:44 vasta tsitaadiga

Tihver kirjutas:
Soovitage 32" telekat. WIFI võiks olla kuna asukohas võrgukaabel puudub. Signaal tuleb kaabli kaudu.

Philips on odavaim ja Sony kalleim.
Seda 2014a mudelitest.
Wifi saab ka mooduliga (wifi ready)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 19:55:07 vasta tsitaadiga

Pildi kvaliteet on oluline. Hiljuti sai külas nähtud nii viletsa pildiga uut telekat, et raske oli tuvastada mida näidatakse.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 20:17:47 vasta tsitaadiga

Tihver kirjutas:
Pildi kvaliteet on oluline. Hiljuti sai külas nähtud nii viletsa pildiga uut telekat, et raske oli tuvastada mida näidatakse.

ostis hulludel päeval pilli suvalisest marketist?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 20:33:21 vasta tsitaadiga

Seda ma ei tea, aga Phillipsi telekas oli ja külas ei oleks viisakas olnud küsida kus nii viletsaid müüakse.

Telekas läheb koju kolmandaks ja seega vähim kasutatavaks, nii et tippmudelit ei vaja, aga head pilti tahan ikka.

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 21:14:48 vasta tsitaadiga

philips = funai.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HHE
HV kasutaja
HHE

liitunud: 19.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 21:33:10 vasta tsitaadiga

Kuidas ühendada kõrvaklapid telekaga kui vastav auk puudub? Kas mingit adapterit kasutades on võimalik mõnda teist porti kasutada?
lg/42ln5400
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: vonHeix
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.05.2014 21:59:26 vasta tsitaadiga

HHE, Sul on vaja konverterit mis teeb optilisest 3,5mm. Maksab kuskil 40 kuni 70 eurot.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 13.05.2014 22:04:09 vasta tsitaadiga

Milleks? RCA-d on olemas ju.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.