Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 10:30:54 vasta tsitaadiga

Kas ART sisselülitamise valik tekib ainult rootitud telefonidel?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 16:32:03 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Kas ART sisselülitamise valik tekib ainult rootitud telefonidel?

Mul rootitud ja valikust puudub ikkagi. Äkki on 4.4.2 vaikimisi ART ja seetõttu pole vajadust muuta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maki Nupu
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2005




sõnum 25.03.2014 18:25:17 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Maki Nupu kirjutas:
Mul ka kõrvaklapiheli ragiseb ja sahiseb. Eriti vasakus kanalis. Ning vahet pole millist programmi kasutada. Ja mälu kasutus paisab ka endisest umbes 200MB suurem olevat (enne u. 1GB, nüüd 1,2 ja rohkemgi). Bad bad bad


Jookseb 4.4.2 peal? Mis meetoditega update tehtud?


Täiesti tavaline telefoni enda automaatne uuendus 4.4.2-le
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 21:30:02 vasta tsitaadiga

Kui on muu recovery, siis OTA't mitte näppida. = bootloop.
Ma unustasin täitsa ära ja õnnelikult pressisin Accept.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 22:50:15 vasta tsitaadiga

Sama siin, aga trükkad terminali käsu ja kõik timm jälle. thumbs_up.gif TWRPga
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 08:02:01 vasta tsitaadiga

Seda küll; lihtsalt hoiatuseks.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 11:19:18 vasta tsitaadiga

4.4.2-ga tundub tulevat uus akurekord 84 h on viimasest laadimisest, 40% on veel alles ja 34 tunniks prognoosib veel vurtsu. Föön pole sellel nädalal küll väga kõva kasutust saanud (kõned ja ainult natuke netti), aga vaikselt hakkavad meenuma Nokia ajad beer_yum.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 11:54:54 vasta tsitaadiga

Tulin täna kogemata 37% akuga kodust välja ilma laadijata.
Hetkel 34% akut alles ja näitab, et 32 tundi kestab veel.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 12:48:12 vasta tsitaadiga

http://www.lgblog.ee/2014/03/25/lg-juhtivad-nutitelefonid-saavad-knock-codei-uuenduse/
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.03.2014 12:49:11 vasta tsitaadiga

4.2.2. Eile, kui aku näitas 14% jääki viskasin laadija külge. Eelmisest laadimisest oli möödas 151 tundi icon_biggrin.gif Kõnesid väga palju teinud, andmesidet hoian sees, kui muidu arvutist eemal olen. GPS+data kasutasin Endomondo jaoks (~6 tundi). Lisaks klõpsisin päris suure hulga pilte. Ei või vist väga kurta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 13:30:01 vasta tsitaadiga

D3ff, see on ikka väga kõva tulemus. Mul samad näidud kasutuses va endomondo 2h ja sain 11h 100%-2% akust. Tsipa üle tunni kõnet selle aja sees ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 22:40:20 vasta tsitaadiga

njah, kahju, et peale Kitkati installi jäid 2 mind kõige rohkemat häirinud probleemi samaks (eesti klaveril pole täpitähti ja kontakte ei saa vaikimisi gmaili salvestada).
Lisaks tekkis veel probleem automaatse heledusega, mis enne töötas normaalselt aga nüüd on way liiga tuhm (huvitav, et keegi siin enne väitis just vastupidist).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 14:57:02 vasta tsitaadiga

Paistab, et ioroot veel ei toimeta kitkatiga. Mismoodi rootitud saaks? Download mode?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 30.03.2014 11:38:16 vasta tsitaadiga

mul viskab imelike menüüsi kui paned kaamera tööle või lähed kaamerast galeriise. Või tahad appe kodu nuppuga kinni panna siis imelik menüü selle taga. kellelgi veel ?
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 21:51:19 vasta tsitaadiga

Boot kirjutas:
njah, kahju, et peale Kitkati installi jäid 2 mind kõige rohkemat häirinud probleemi samaks (eesti klaveril pole täpitähti ja kontakte ei saa vaikimisi gmaili salvestada).
Lisaks tekkis veel probleem automaatse heledusega, mis enne töötas normaalselt aga nüüd on way liiga tuhm (huvitav, et keegi siin enne väitis just vastupidist).


Mina väitsin vastupidist jah. Enne oli nii, et kottpimedas kriiskas ikka valgus näkku, kuigi oli automaatne (100% ja automaatne). Nüüd on sama valik tehtud, aga valges on 100% ja pimedas toas on miinimum.


raadio13, iga versiooniuuenduse järel on 99% juhtudel mõistlik teha factory reset, et "kalasid" vältida hiljem icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 22:59:07 vasta tsitaadiga

keegi kahetsenud ka ostu või leiab kohta millel kallal võiks norida, mis pikemal kasutusel välja tulnud. Korpus (valge just) püsib kenasti koos, kollaseks ei lähe vms anomaaliad ei kimbuta? Ja keegi, kes soetanud 16GB mudeli siis, kas pigem tasuks otsida 32GB variant, meeletult pahna peal ei hoiaks aga pilte teeks ja mõnesajad lood oleks peal + erinevad äpid.
_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 30.03.2014 23:43:28 vasta tsitaadiga

võta 32GB variant, kes teab, tahad äkki koguneb rohkem asju telefonisse

kui tahan uut digitizerit ja möllu tellida, mida jälgima pean?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 23:48:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:

Mina väitsin vastupidist jah. Enne oli nii, et kottpimedas kriiskas ikka valgus näkku, kuigi oli automaatne (100% ja automaatne). Nüüd on sama valik tehtud, aga valges on 100% ja pimedas toas on miinimum.

Mina kasutasin enne vist ca 65% + auto ja oli vägagi normaalne, nüüd on 100% + auto ja hämaras on liiga tume ekraan, päikese käes on ok.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 00:41:21 vasta tsitaadiga

maitz, mudelinimi, mis Eestis müüdavatel mudelitel on D802.
Väikse tasu eest võin ka vahetada "kogu möllu". PS kui huvi.

Endal 100% + auto peal üldiselt ja pimedas tõmbab parasjagu hämaraks küll. Samas eredas on piisavalt ere. Toimib nii nagu peab, kuigi kohati tundub liialt agar olema.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 08:05:54 vasta tsitaadiga

Hämaras võiks tegelikult tõesti olla pisut valgem ekraan.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 31.03.2014 16:57:19 vasta tsitaadiga

üks võimalus on välja lülitada automaatne reguleerimine ja kasutada taskerit, %LIGHT iga loed andurit ja teed omaenda tasemed
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 03.04.2014 00:57:22 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
maitz, mudelinimi, mis Eestis müüdavatel mudelitel on D802.
Väikse tasu eest võin ka vahetada "kogu möllu". PS kui huvi.

Endal 100% + auto peal üldiselt ja pimedas tõmbab parasjagu hämaraks küll. Samas eredas on piisavalt ere. Toimib nii nagu peab, kuigi kohati tundub liialt agar olema.


mis on D802 ning teiste mudelite erinevused? ning kui ma tellin, kas siis digitizeri või touch screeni, suht võhik sellel teemal
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 08:12:01 vasta tsitaadiga

D802 on n-ö International mudel. D800/D801/D803 on mu teada erinevad USA/Kanada mudelid. Ja siis on veel mõned kohad ja mudelid eraldi.
Füüsiline erinevus selles, et pistikud ja pistikute asukohad pisut erinevad mudelite lõikes. Seega erinevate mudelite ekraanid läbisegi ei ühendu.
Ilmselt sul digitizeri vahetamiseks vastavat keskkonda ja tehnikat pole, seega tuleks kogu ekraan tellida (LCD+digitizer). Touch screen ja digitizer on sama asi.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:31:05 vasta tsitaadiga

Ametliku KitKatiga on tekkinud häiriv kala - sisse helistades "ärkab" ekraan paari sekundilise viivisega... Et telefon heliseb, aga ekraan on pime... Ei mäleta, aga alguses seda nagu ei täheldanud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 11:58:43 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Ametliku KitKatiga on tekkinud häiriv kala - sisse helistades "ärkab" ekraan paari sekundilise viivisega... Et telefon heliseb, aga ekraan on pime... Ei mäleta, aga alguses seda nagu ei täheldanud. icon_confused.gif


See on tegelikult juba eelmise püsivaraga nähtud kala - lisaks juhud kus deep sleep ärkamine kõne peale ei lase näpuga tõmmates vastu võtta. Kuna aktiveeritud on ka kõrva äärde tõstmisel kõne vastuvõtt siis elu seisma ei jää ja väga ei häiri.

Peale kõne toimumist ei suuda 4G võrku üles leida, jääb H ja E vahele tilpnema mingiks N minutiks.

Navigeerimise sisselülitamisel küsib iga jumala kord kas Google võib ikka teadlik olla kuhu liigud. Tean, et Google asjad saab maha võtta, aga see pole ka päris korrektne lahendus. Asukoha esmane tuvastamine käib ka teatud juhtudel kuidagi aeglasemalt, subjektiivse kogemuse kohaselt.

Peale KK pealeajamist ametlikust saidist sai ka fullreset tehtud. Ei tundu olema "eelmise kasutuse" tagajärgedega.

Boonuspoolelt: peale kaamera modi peale panekut on 4K video salvestamine ikka äge võimalus. Ka pildid tunduvad teravamad.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 20:33:55 vasta tsitaadiga

Tuttav soetas omale ka selle telefoni, kuid ekraani värvid on väga paigast ära. Kust sellise asja paika saab?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 21:43:01 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Tuttav soetas omale ka selle telefoni, kuid ekraani värvid on väga paigast ära. Kust sellise asja paika saab?


Garantii, sest originaalis on värvid väga ilusad ja eraldi neid sättida ei saagi kuskilt icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 22:59:52 vasta tsitaadiga

Mõne custom kerneliga isegi saaks, kuid see poleks just eriti arukas tegu. Kui ikka värvid väga mööda siis on ilmselgelt midagi kaputt ja see tähendab garantiilaksu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 15:31:31 vasta tsitaadiga

Selgus, et tatoonikute rešiim oli peale sattunud kuidagi.... Nüüd kõik ok icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 09.04.2014 21:45:56 vasta tsitaadiga

G2 kasutajad, kes te nüüd olete seda pikemat aega kasutanud, siis ehk jagaksite oma arvamusi selle telefoni kohta. Praegusel hetkel ei paista see telefon üldse alla jäävat võrreldes teiste firma flagshipidega. Mulle jäi just hind silma arvestades sellist raudvara ning aku suurust, aga LG nimi hirmutab veidi + build kvaliteet.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 22:01:31 vasta tsitaadiga

Kahvel.ee review on siinkohal täpipealt sobiv. Lipulaeva puhul pole põhjust LG nime peljata, suur aku on tõesti hea pluss ja koostekvaliteet... Ilmselgelt Apple/HTC klassiga tegu pole, aga Samsungiga võrreldes küll kuskilt kehvem pole.
Edge-to-edge display on vinge, aga vajab hella kätt, sest tehnoloogia piiridel seismine toob endaga ka teatud mööndused - kukkumist see pill absoluutselt ei talu.
Samas iseasi kui suur faktor tipptelefoni valides on selle põrutuskindlus... icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 23:34:42 vasta tsitaadiga

Miks kukkumist ei talu? Minu oma on pea 4 kuu jooksul enam kui 10 korda põrkepalli mänginud ning siiamaani on 1 tükkis ning ei nigise iga nagise kuskilt rohkem kui ostu järgselt. Samas oleneb ka palju sellest kuidas kukub. Isend on ju Samsungiga võrreldes riistvara poolest igati üle, parem protsessor, suurem aku, suurem ekraan jne. Lisaks Knock Screen mis mulle juba nii käepärane et hakkan ka teiste telefonidel ekraani aktiveerima koputades icon_lol.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 23:55:39 vasta tsitaadiga

Olen neid katkise ekraaniga G2-sid juba päris palju näinud ja enda oma õnnestus ka vigaseks põrgatada hiljuti. Samas ega see ka mingi põhjalik statistika ole.
Samsungist on jah igast küljest üle, mis pidigi põhikonkurent olema.
Lisaks veel juurde, et see koputusega äratamine on tõesti mugav. Tegelikult LG tarkvara esialgu natuke hirmutas ära oma võimalusterohkusega ja keerukusega, aga tänapäeval ju androidile custom launcherid ja klaviatuurid olemas, seega pole see ka mingi probleem ja sai üsna meelepäraseks tehtud ikkagi. Lõpuks olen hakanud täitsa hindama neid lisavõimalusi (lisaks koputusele ka palju mõistlikum copy-paste funktsioon, q-memo abil ekraanile joonistamine).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 08:56:26 vasta tsitaadiga

Koostekvaliteet on tänapäeval juba suht keeruline mõõt - siuksel föönil on näha ainult klaas ja tagumine pind. Kuna lahti ei käi siis sisemine pool ei oma tähtsust. Tagumine pool on liiga libe - ilma miskise kummise ümbriseta on lendumise võimalus päris suur (samas tasku libiseb nagu siuhti icon_smile.gif)
Ekraan on aga 5+. Pole küll AMOLED nagu samsal, aga selle eest selge ja heade värvidega... Et kui võrrrelda hinda siis selle raha eest see paremat küll ei saa...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 14:58:37 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Miks kukkumist ei talu? Minu oma on pea 4 kuu jooksul enam kui 10 korda põrkepalli mänginud ning siiamaani on 1 tükkis ning ei nigise iga nagise kuskilt rohkem kui ostu järgselt. Samas oleneb ka palju sellest kuidas kukub. Isend on ju Samsungiga võrreldes riistvara poolest igati üle, parem protsessor, suurem aku, suurem ekraan jne. Lisaks Knock Screen mis mulle juba nii käepärane et hakkan ka teiste telefonidel ekraani aktiveerima koputades icon_lol.gif

Siis on sul vedanud. Minul lõppes ESIMENE kukkumine üldse kena ämblikuvõrguga ekraanil. Meetri kõrguselt esimese nurgaga asfaldile ja korras.
Youtubes oleval crash testil said ka juba esimese või teise kukkumisega sarnase tulemuse.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 21:51:38 vasta tsitaadiga

Minu oma on nii ekraani kui ka tagumise poole peale kukkunud vastu paekivi pinnast ja seni veel terve. Sülitame muidugi 3x üle vasaku õla! whistle.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 21:58:02 vasta tsitaadiga

Kas on siit kedagi ka, kellel 4.4.2 peal ja on suutnud 4.2.2 peale tagasi saada? Kui jah, siis paluks privas abi...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 10.04.2014 22:28:21 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Koostekvaliteet on tänapäeval juba suht keeruline mõõt - siuksel föönil on näha ainult klaas ja tagumine pind. Kuna lahti ei käi siis sisemine pool ei oma tähtsust. Tagumine pool on liiga libe - ilma miskise kummise ümbriseta on lendumise võimalus päris suur (samas tasku libiseb nagu siuhti icon_smile.gif)
Ekraan on aga 5+. Pole küll AMOLED nagu samsal, aga selle eest selge ja heade värvidega... Et kui võrrrelda hinda siis selle raha eest see paremat küll ei saa...

Huvitav. Täna G2'te näppides jäi mulle küll esmapilgul mulje, et G2 ekraan on kordades parem kui Samsungil. Võrdlesin nii S3 kui ka S4'ga. Samsungil oli kõik nii tuhm võrreldes G2'ga (nt. valge nägi välja hall G2 kõrval), just kui brightness oleks alla poole seadistatud, aga mõlemil oli siiski põhjas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 10.04.2014 22:50:07 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
conx kirjutas:
Koostekvaliteet on tänapäeval juba suht keeruline mõõt - siuksel föönil on näha ainult klaas ja tagumine pind. Kuna lahti ei käi siis sisemine pool ei oma tähtsust. Tagumine pool on liiga libe - ilma miskise kummise ümbriseta on lendumise võimalus päris suur (samas tasku libiseb nagu siuhti icon_smile.gif)
Ekraan on aga 5+. Pole küll AMOLED nagu samsal, aga selle eest selge ja heade värvidega... Et kui võrrrelda hinda siis selle raha eest see paremat küll ei saa...

Huvitav. Täna G2'te näppides jäi mulle küll esmapilgul mulje, et G2 ekraan on kordades parem kui Samsungil. Võrdlesin nii S3 kui ka S4'ga. Samsungil oli kõik nii tuhm võrreldes G2'ga (nt. valge nägi välja hall G2 kõrval), just kui brightness oleks alla poole seadistatud, aga mõlemil oli siiski põhjas.

Küllap oli S4-l teine ekraani režiim kui on "FILM" on ekraan tuhm, kui on "DÜNAAMILINE" on ekraan lausa lubamatult terav icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 14:56:26 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke kellel originaal e-maili rakendus kuvab konto lisamisel ainult 7 päeva vanad kuulutused kõige vanemana? Küll uurisin ja puurisin aga ei aita miski et saada kogu postkasti sisu näha oleks icon_evil.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 18:14:40 vasta tsitaadiga

mazdagti, exchange`?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 22:20:51 vasta tsitaadiga

Teenusepakkujaks on Radicenter, see kelle serveris on emaili domeen.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 22:26:31 vasta tsitaadiga

mazdagti, seda küll, aga telfus valisid exchange kui kontot looma hakkasid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 16:55:20 vasta tsitaadiga

Deem, vot ei mäletagi. Arvan et läks default seadetega.

Kasutan Other paigaldust. Muideks tõmbasin maha ja panin uuesti peale ning voilaa ja töötab icon_rolleyes.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 17:41:30 vasta tsitaadiga

Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 17:57:28 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul. thumbs_up.gif


Nõustun, peale seda uuendust, need väikesed probleemid mis olid, kadusid ja aku .. see on teine teema, see tekkis ka, hetkeseisuga, minu kasutamise juures laen teda kord üle 1 öö. icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 19:10:23 vasta tsitaadiga

Vot väga ei saa rahul olla; hetkel.


Probleeme on heliga e telefoni ei saa noise suppression'i tõttu diktofonina kasutada, rääkimata videohelist. Mul ei teki enam refleksi ka, kui vaja videosse midagi heliga võtta, mis on tippklassi riista kohta päris nukker harjumus.
Support lubas KITKAT'iga lahendust - kas keegi saab kinnitada/ümber lükata?
Rääkimata teenusnumbritele helistamisest. Kas KITKAT parandas ka selle lubatud mure?

Kui siia tuleb kaks EI-vastust, on sitt lugu ja support valetab näkku.

Pole enam aktiivne GPS'i kasutaja, aga peale spontaanset ebaõnnestumist on päris kibe üllatus, et STOCK ROM'iga GPS ei tööta(gi);
Riistavaraliselt on asi sisse lülitatud, tarkvara mõistab ja ei kaeble, aga aktiivset ühendust ja aktiivikooni ei ilmu; Täiesti õnnetu üritus. Selline kirjeldus on vaid ühes postis ühes vastamata teemas XDA's. Diagnoosida ka ei oska. Resettima ei hakka.

Sellist kama stockis olla ei tohiks thumbs_down.gif e lipulaev, millel on müügiargument, aga seade ise viimistlemata.
Teist korda ma ei osta.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 19:15:41 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte lihtsalt ise uuendada ja teada saada, kas lahendas?
Ise salvestasin just ühe 2,5h pikkuse intervjuu telefoniga ja mingit probleemi pole, 2 ruumi erinevates otstes olevat kõnelejat vabalt kuulda. Videot sai ka salvestatud kuskil kuu aega tagasi ja oli heli kenasti olemas. Ilmselt oli siis juba Kitkat peal, aga pead ei anna...
GPS-iga ka nagu muret pole, korra sai Sygicut proovitud ja Stockholmis käies sai ka Google Maps'i cache'itud kaardi peal navigeerida gpsi abil ilma mureta thumbs_up.gif

Peal muidugi viimane uuendus, stock rom.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 00:12:03 vasta tsitaadiga

Mario., gps max 10 sekundit ja ühendatud icon_eek.gif
seda siis 4.2.2 ja nüüd 4.4.2 softiga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 20:24:28 vasta tsitaadiga

Nii, avastasin üleeile kalal et see tärniga numbrite teema on ikkagi kõigi võrkude probleem. Helistasin remonti ja öeldi et nad on selle juba tootjale edastanud mingi aeg tagasi aga seni vaikus. Peab siis määramatu aja leppima sellega et teenudsnumbritele, kus vaja tärni, pole niipea helistada võimalik. Kahjuks peale pikka otsimist tehase kontakti ei saanud et neile otse pisut selga karata.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.