|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
20.04.2014 21:58:16
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Et nagu saadad siis tagasi kui uus käes? Peaks kuulari pärast äkki siis isegi ühendust võtma... |
Kirjutati, et pean vana, nende kulul, tagasi saatma 30 päeva jooksul või siis nad võtavad selle summa krediidikalt (huvitav, kui selle kinni panen, mis siis saab?) maha.
Kõigepealt aga vaatan hoolikalt uue üle, sest foorumite järgi (Sinu näide lisaks) on tootekvaliteet hilisematel hakanud kõikuma, lisaks on sel kindlasti ka GPE mitte Motorola OS peal.
Edit: Või küsiks raha tagasi ja ostaks kohalikult turult uue ja 2 aasta garantiiga?
Edit2: Küsisin, saab raha tagasi küll kui vaja. Aga siis peab Eestist ostmiseks juude panema, sest siin on kallim.
viimati muutis ksuuk 22.04.2014 21:45:37, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
20.04.2014 23:02:36
|
|
|
| Mul tekkis ka ämblik, mis variandid on? Netist uus ekraan tellida ja siis Eestis keegi vahetab ära vms?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.04.2014 23:57:01
|
|
|
| Tanel^ kirjutas: |
| Mul tekkis ka ämblik, mis variandid on? Netist uus ekraan tellida ja siis Eestis keegi vahetab ära vms? |
Oleneb, kas ikka tasub ära - ekraan maksab suurema osa telefoni hinnast:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8136633#8136633
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
21.04.2014 10:58:24
|
|
|
Vaatasin ka ebayst hindu, ca 80 dollarit on display, vahetus maksab ka omajagu, ka umbes mi ngi 80-100 eurot? Eks? Järelikult ongi mobiili hind peaaegu käes... Kasutada saab, ekraan töötab, ainult, et välimus nüüd kole Ilmselt paar kuud veel kasutan ja eks tuleb midagi uut vaadata. Või on mu mõttekäik väga vale?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
21.04.2014 11:24:18
|
|
|
| Tanel^ kirjutas: |
| Vaatasin ka ebayst hindu, ca 80 dollarit on display, vahetus maksab ka omajagu, ka umbes mi ngi 80-100 eurot? Eks? Järelikult ongi mobiili hind peaaegu käes... Kasutada saab, ekraan töötab, ainult, et välimus nüüd kole :cry: Ilmselt paar kuud veel kasutan ja eks tuleb midagi uut vaadata. Või on mu mõttekäik väga vale? |
Motorola olevat osadel ekraani vahetanud tasuta. Küsi igaks juhuks. Aga muidu jah, uus osta on mõttekam.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CommandsRef
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
21.04.2014 11:36:18
|
|
|
Kuidas Eestis Motorola garantiiremondiga lood on? Kas keegi on Klickist mõistlikul ajal tervet asja tagasi saanud?
Ma ostaks muidu Moto G, aga garantii on põhiküsimus, miks ma ei söanda seda osta.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
21.04.2014 15:07:59
|
|
|
| CommandsRef kirjutas: |
Kuidas Eestis Motorola garantiiremondiga lood on? Kas keegi on Klickist mõistlikul ajal tervet asja tagasi saanud?
Ma ostaks muidu Moto G, aga garantii on põhiküsimus, miks ma ei söanda seda osta. |
Arvatavasti teeb hooldust MTTC Eesti OÜ (http://www.mttc.ee/ee/index) nagu enamustele kohalikul turul müüdavatele markidele, ehk Leedu teeninduse Eesti esindus, kõik telefonid ja saadetakse sinna. Aega võtab, muud ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
21.04.2014 15:32:27
|
|
|
Aku kestvus on Moto G-l hea
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
21.04.2014 15:38:32
|
|
|
Palju ekraaniaega on?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
21.04.2014 16:08:24
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Palju ekraaniaega on? |
Sellel hetkel oli 2h 40m. Kõned 1h 3m.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
21.04.2014 20:39:33
|
|
|
See pilt ei tähenda midagi, kui võrdluseks teist telefoni kõrval pole.
Ma käisin laupäeval mägedes. Telefon oli tagavaraks kaasas, kuid unustasin välja lülitada. Enne kui tähele panin, oli selja taga 2 tundi sõitu ja 4 tundi ronimist tehtud. Akust järele 20%.
Z10'l oli akust sama palju järel, ainult selle vahega, et sai GPS'i kasutatud, posti kontrollitud ja isegi HV's käidud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.04.2014 09:06:40
|
|
|
Aku tühjenemise kiirus sõltub sellest, milliseid appe oled kasutanud, korrutatud juhusliku väärtusega - nagu droidi peal ikka. Vahel on väga ökonoomne (enamasti pärast rebooti), vahel luristab aku tühjaks mõne tunniga, kui oled mõnd lonkavat appi kasutanud ja see on taustale tööle jäänud või kuidagi telefoni seadistust sedasi mõjutanud, et miski jääb taustale energiat neelama. Suhteliselt näljane on näiteks Maps, kui sellest vaid "tagasi" nupuga väljud ja teda taustal ära ei killi, veel näljasem on aga näiteks Locus Pro. Ja siis on igasugu muid vidinaid, mis ka energia kokkuhoiust midagi teada ei taha.
Kui näed, et aku hakkab liiga kiiresti tühjenema, siis kõige kindlam lahendus on reboot. Kui pärast seda vaid laua peal või taskus hoiad teda ja näiteks ainult helistamiseks kasutad, siis püsib üsna hästi tõepoolest.
Nii et üsna tüüpiline droid, millel aku on siiski viisaka mahuga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
22.04.2014 09:41:03
|
|
|
Kui aku suurim tarbija on android os, siis on ikka väga raske aru saada, mis täpselt akut koormab ja kiirelt tühjaks imeb. Tihtipeale ei aita isegi BBS. Õnneks pole see tavaliselt jäädav nähtus.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rynt
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2007
|
22.04.2014 14:02:57
|
|
|
See mahtuvus on midagi müstika valdkonnast, hea lugeda, et tüüpiline android Mul parim kestvus 5 ööpäeva koos 4 tunni kõneajaga. Vahel luristab natuke üle ööpäevaga tühjaks, vaatamata sellele, et sulgen hoolikalt appe jne. reboodi parandavaid omadusi pole otseselt jälginud. Parim mis toimis oli tehase reset, peale seda kui oli backupist kogu appide puntra peale laadinud siis aku kestis sarnase kasutamise juures päris mitu nädalat kenasti, nüüd on hakanud jälle rutem tühjenema. Kui igasuguste salasõnade ja sätete kadumine probleem poleks siis teeks resetti kasvõi korra kuus.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.04.2014 16:44:57
|
|
|
| ot: |
Ma vabandan juba ette ja taha ära offtopicu pärast kuid see müstiline akukulumine, "tüüpiline Android" ning valmisolek iga kuu reseti teha kõlab ikka täitsa müstiliselt. Taskusõber võiks ikka selline olla mis käib muretult kuid ilma, et tahaks mingit erilist tähelepanu. Ma ise kasutan ka Androidi (mitte küll Motorolal), üldiselt õnnestub ikka jälile saada mis asi aku kallal käib. Kuigi jah, sellist kindlustunnet pole nagu mõne teise platvormiga varem oli.
Aga noh, kui tarbija on rahul ja jalgadega ei hääleta - ega siis ka tootja väga ei pinguta stabiilsuse nimel. Aga see on kõik juba rant'imine. |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.04.2014 19:24:14
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| ot: |
Ma vabandan juba ette ja taha ära offtopicu pärast kuid see müstiline akukulumine, "tüüpiline Android" ning valmisolek iga kuu reseti teha kõlab ikka täitsa müstiliselt. Taskusõber võiks ikka selline olla mis käib muretult kuid ilma, et tahaks mingit erilist tähelepanu. Ma ise kasutan ka Androidi (mitte küll Motorolal), üldiselt õnnestub ikka jälile saada mis asi aku kallal käib. Kuigi jah, sellist kindlustunnet pole nagu mõne teise platvormiga varem oli.
Aga noh, kui tarbija on rahul ja jalgadega ei hääleta - ega siis ka tootja väga ei pinguta stabiilsuse nimel. Aga see on kõik juba rant'imine. |
|
Eks see ole üks neid valusid, millega kiirelt ära harjuti kui nutifonid tulid.
Kui Nokia e52 pealt Samsungi Galaxile üle läksin oli omal ka algul tunne, et nalja teete või?! Iga päev peab laadima?!
Nüüd aga on pigem hea tunne kui õhtul avastan, et näe Motorolal on veel pea 50% akut järgi.
Kusjuures ma usun, et kui keegi teeks nädala kestva akuga, aga muus osas keskpärase, Androidi, siis see iPhonei müüki suurt ei kõigutaks. Kellad ja viled müüvad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
22.04.2014 20:17:57
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Aku tühjenemise kiirus sõltub sellest, milliseid appe oled kasutanud, korrutatud juhusliku väärtusega - nagu droidi peal ikka. Vahel on väga ökonoomne (enamasti pärast rebooti), vahel luristab aku tühjaks mõne tunniga, kui oled mõnd lonkavat appi kasutanud ja see on taustale tööle jäänud või kuidagi telefoni seadistust sedasi mõjutanud, et miski jääb taustale energiat neelama. Suhteliselt näljane on näiteks Maps, kui sellest vaid "tagasi" nupuga väljud ja teda taustal ära ei killi, veel näljasem on aga näiteks Locus Pro. Ja siis on igasugu muid vidinaid, mis ka energia kokkuhoiust midagi teada ei taha.
Kui näed, et aku hakkab liiga kiiresti tühjenema, siis kõige kindlam lahendus on reboot. Kui pärast seda vaid laua peal või taskus hoiad teda ja näiteks ainult helistamiseks kasutad, siis püsib üsna hästi tõepoolest.
Nii et üsna tüüpiline droid, millel aku on siiski viisaka mahuga. |
Levi tugevus on üks suuremaid faktoreid. Eriti kui taustal jooksevad andmesidet nõudvad programmid. Andmeside üle EDGE'i on aku surm.
EDIT: GPE tarkvaraga töötab TWRP. SuperSu paigaldamiseks ei pea mingeid trikke tegema. CWM ei toeta vaikimisi EXT4'ja ja seetõttu GPE tarkvaraga korralikult ei tööta. Kahjuks puudub TWRP'l "sideload".
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
22.04.2014 21:43:51
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kui näed, et aku hakkab liiga kiiresti tühjenema, siis kõige kindlam lahendus on reboot. Kui pärast seda vaid laua peal või taskus hoiad teda ja näiteks ainult helistamiseks kasutad, siis püsib üsna hästi tõepoolest. |
Reboot ju vastupidi võtab päris palju voolu, lisaks laseb käima posu app -e, mida jälle killima peab? Kui aku hakkab tühjenema, siis tuleb telefoni laadida - nii lihtne see ongi:).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.04.2014 09:02:23
|
|
|
ksuuk, depends. Kui sul on see mingi "posu appe" pandud bootimisel automaatselt käivituma, siis eks ta nii ongi. Aga siis tekib kohe küsimus, et kui sul seda killitavat posu vaja pole, siis miks nad sul üldse käivituvad?
Reboot ise võtab küll energiat, aga seda vaid rebootimise ajal. Kui sul on süsteem korralikult seadistatud ja mõttetud energiaõgardid välja nuhitud ja likvideeritud või nende automaatne käivitumine keelatud, siis pärast rebooti töötab telefon just nii nagu sa ta seadistanud oled ja läheb sleepi, kui ekraani välja lülitad.
Kui aga telefon läheb juba taskus soojaks ja aku tühjenemise graafik kukub püstloodis, siis laadimine ei ole just see päris õige lahendus. Ja kui sul just suur akupakk pidevalt taskus ei ole ja telefonil generaatorivänta ka külje peal mitte, siis kust august sa teda laed, kui läheduses ühtegi võimalust laadimiseks ei ole ja enne õhtut ka kuhugi sellisesse kohta ei satu? Mobiiltelefon peaks ikkagi tähendama mobiilsust, mitte pidevalt juhetpidi toiteadapteri või arvuti küljes rippumist.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 25.04.2014 13:34:23, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maaa
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
28.04.2014 18:11:52
|
|
|
Täna tekkis probleem Elisa võrgus M-Pileti ostuga. Kasutades ID Pilet -i app -i tahtsin Tallinna transpordi tunniaja piletit osta, app valib numbri 1322*201*isikukood ja saab vastuseks, et telefoninumber pole kasutusel. Sellele 1322 -le helistamine ei pidavadki võimalik olema, ehk see toimib vaid sellise koodina. Elisa arvas, et ju siis see on telefoni tarkvara viga, et see ei saada koodi edasi. Ka manuaalselt proovides sain sama tulemuse.
Kuidas teil?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
28.04.2014 19:31:56
|
|
|
| Kitkätis ei tööta jah
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
28.04.2014 20:09:00
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
| Kitkätis ei tööta jah |
Mnjha, et nagu nutifon -lt telefoni funktsioonid võetakse vaikselt maha? Ja vaid Moto G eripära või KitKat üldse?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
28.04.2014 21:01:38
|
|
|
| Play poest saada erinevaid dialere. Äkki mõne teisega töötavad need koodid.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
29.04.2014 00:01:15
|
|
|
Minu Moto G piinleb mingites audiohädades. Algas sellest, et kõnele vastates teine pool mind ei kuulnud, valjuhääldile lülitades kuulis. See probleem kadus peale paari restarti ja kergendus missugune.. Nüüd, paar nädalat hiljem taas sama jant, ainult et vahel ei kuule teine pool mind või mina teist poolt või kumbki, täiesti suvaliselt, pole veel mingit seaduspära leidnud. Vahel aitab mikrofoni mute peale ja tagasi maha lülimine, valjuhääldile lülitamine või vaid restart.. Tegin täna juba teise factory reseti ja tundub et aina hullemaks läheb. Pleieris enam kõlarisse muusikat ei mängi, kõrvaklappidesse mängib.. Helinaid kuulates teeb aga kõlar korralikku häält.. Kõnedes samuti random käitumine, vahel töötab, vahel ei. Netti kammides tundub et taolise murega inimesi on veel, just peale 4.4.2 uuendust.. Kas annab midagi teha, ilmselgelt on tegu softi kalaga.. või marss tagasi Klicki ja raudset kannatust..? Naiivne oleks vist loota, et vahetatakse lihtsalt kohapeal ringi vms?
E: Peale restarti mängib muusika pool sekki väga valjult, kuigi seatud on näiteks vaid ~20% peale, ja siis klõps, vaikus.. Ei mängi pleier, youtube jms. Helinad mängivad, ka volüümi nupust helina taset muutes "piuksub" hetke volüümi. Tundub küll, et veidi vaiksemalt, kui muidu..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
01.05.2014 15:43:29
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Play poest saada erinevaid dialere. Äkki mõne teisega töötavad need koodid. |
Tegelikult ma kasutan ExDialer -t, kuid kas mitte custom dialerid siiski pole vaid nn frontend stock dialerile, näiteks kui stock dialer disableda, siis ei tööta ülski custom dialer.
Testisin, näiteks seesama kooslus (KitKat ja ExDialer) Xperia Z1 peal töötab M-Pilet -ga. Moto G peal aga mitte. Seega on kala Moto G stock dialeris ja kuna Elisa seda mudelit ei müü, siis pühib ka Elisa probleemist käed puhtaks.
Kas Moto GPE -ga (mul on Motorola UK versioon) on sama häda? Mis aitaks? Root ja miski häkk?
Kas peaks pöörduma Motorola või Lenovo suppordi poole?
Edit1: Kirjeldasin probleemi Motorola support foormumis, lubati uurida.
Edit2: Kas keegi, kes GPE versiooni kasutab, saaks palun proovida, kas GPE omas 1322*201*isikukood töötab? Kui töötab, siis naisehääl küsib kinnitust, ehk ärge kartke, raha maha ei lähe niisama.
Edit3: Uus telefon käes, tagakaanel nüüd M märk on valge, ekraan on tiba heledam, muusosas kõik sama, Motorola 4.4.2 oli kohe peal. 21 sajand aga ikka võtab pool päeva aega, et uues kõik paika saaks, imelik et ilma root -ta pole võimalik vanast uude migreerida koos seadistustega:(. Seega arenguruumi on veel.
Nüüd mõtlen, et kuna vanal oli ekraan vigane, siis katsetaks natuke enne tagasisaatmist, laseks GPE peale jms, garantiiosas nagu enam pole vahet. Võimalik, et paneks ka ekraanikile peale, kas on Tallinnas kohta (olen korra ise proovinud, enam ei taha:(), kus seda saab osta/paigaldada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
05.05.2014 11:35:59
|
|
|
Tere,
Mul tekkis üks küsimus, mis ilmselt pole telefonispetsiifiline, kuid kuna mul on Moto G, siis mõtlesin, et äkki siit saab kõige kiiremini abi.
Nimelt milles on asi ning kuidas seda lahendada, kui telefon ei mängi järjest muusikat?
Näiteks proovisin viimati just Youtube'i playlisti ning Power hit radio rakendusega, et panin muusika mängima ja panin telefoni kõrvale, aga siis mingi 10-15 minuti pärast umbes jäi muusika vait.. umbes nagu oleks netiühendus ära kadunud. Proovisin nii mobiilse neti kui ka wifiga, mõlemal juhul samamoodi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
06.05.2014 21:54:56
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Foorumi vaade on minul ka sama, aga kui tema posti tsiteerid ja kopeerid sealt ükskõik kumma pildi aadressi, saad sealt aadressilt 403 Forbidden. See on ka piltide mittenägemise põhjuseks. |
Pff, google drive jamab. Upload appi.
Üldiselt tööl olles läheb korraliku kasutamisega 50% ikka ära.
Kõlar endiselt ülivaikne, kardan samas garantiisse viimist (K-salong).
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
06.05.2014 22:32:14
|
|
|
Minu oma läks Klicki garantiisse, annan teada kuis laabus, kui tagasi antakse..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traxx
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2012
|
07.05.2014 07:37:19
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
Tere,
Mul tekkis üks küsimus, mis ilmselt pole telefonispetsiifiline, kuid kuna mul on Moto G, siis mõtlesin, et äkki siit saab kõige kiiremini abi.
Nimelt milles on asi ning kuidas seda lahendada, kui telefon ei mängi järjest muusikat?
Näiteks proovisin viimati just Youtube'i playlisti ning Power hit radio rakendusega, et panin muusika mängima ja panin telefoni kõrvale, aga siis mingi 10-15 minuti pärast umbes jäi muusika vait.. umbes nagu oleks netiühendus ära kadunud. Proovisin nii mobiilse neti kui ka wifiga, mõlemal juhul samamoodi. |
Youtube-i kommenteerida ei oska, aga poweri appiga on mul absoluutselt iga nutigaga ühendus ära kadunud. Kui otse netist kuulata siis pole probleeme olnud. Kindel, et youtube puhul ekraan ei kustu ära vms?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
07.05.2014 11:44:15
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
Minu oma läks Klicki garantiisse, annan teada kuis laabus, kui tagasi antakse..  |
Mis veaga? Ma kaalun enda oma garantii laksu isegi selle sim kaardi välja libisemisega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
07.05.2014 12:28:06
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| mart63 kirjutas: |
Minu oma läks Klicki garantiisse, annan teada kuis laabus, kui tagasi antakse..  |
Mis veaga? Ma kaalun enda oma garantii laksu isegi selle sim kaardi välja libisemisega. |
Kõlariga, sai siin arutatud töökaaslastega ja võrreldud kõlari ees olevaid võrkusid. Kõik kellel sõelapõhi nagu Moto-x on probleeme olnud. Võrrelge näiteks iPhone või Nokia telefonidaga.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
07.05.2014 18:16:54
|
|
|
Simi värk oli mul ka, aga sinna panin mingi jublaga kaane alla simile ette lihtsalt, ei libisenud enam välja. Sellepärast Klicki garantiiga jaurata vist pole pointi..
Aga minu jama..
| mart63 kirjutas: |
Minu Moto G piinleb mingites audiohädades. Algas sellest, et kõnele vastates teine pool mind ei kuulnud, valjuhääldile lülitades kuulis. See probleem kadus peale paari restarti ja kergendus missugune.. Nüüd, paar nädalat hiljem taas sama jant, ainult et vahel ei kuule teine pool mind või mina teist poolt või kumbki, täiesti suvaliselt, pole veel mingit seaduspära leidnud. Vahel aitab mikrofoni mute peale ja tagasi maha lülimine, valjuhääldile lülitamine või vaid restart.. Tegin täna juba teise factory reseti ja tundub et aina hullemaks läheb. Pleieris enam kõlarisse muusikat ei mängi, kõrvaklappidesse mängib.. Helinaid kuulates teeb aga kõlar korralikku häält.. Kõnedes samuti random käitumine, vahel töötab, vahel ei. Netti kammides tundub et taolise murega inimesi on veel, just peale 4.4.2 uuendust.. Kas annab midagi teha, ilmselgelt on tegu softi kalaga.. või marss tagasi Klicki ja raudset kannatust..? Naiivne oleks vist loota, et vahetatakse lihtsalt kohapeal ringi vms?
E: Peale restarti mängib muusika pool sekki väga valjult, kuigi seatud on näiteks vaid ~20% peale, ja siis klõps, vaikus.. Ei mängi pleier, youtube jms. Helinad mängivad, ka volüümi nupust helina taset muutes "piuksub" hetke volüümi. Tundub küll, et veidi vaiksemalt, kui muidu.. |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.05.2014 21:50:31
|
|
|
| Kellel sim välja tuleb, lõigatud? Põlve otsas, tangidega?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
07.05.2014 23:20:09
|
|
|
| Põlve otsas lõigutud simiga oli endalgi sama mure. Võtsin operaatorilt uue ja nüüd kõik korras.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
07.05.2014 23:36:20
|
|
|
Mina lõikasin netist tõmmatud ja printerist välja trükitud pdf šablooni järgi nn kipsinoaga või kuidas seda veel kutsutakse, see murtavate teradega. Jäi isegi see osa terveks, millest ta välja lõikasin, nii et saab vajadusel ta sinna tagasi pista. Tulemust pidin veel veidi liivapaberiga külgedelt maha nühkima, sest läks pessa liiga tihkelt, poleks pärast enam kätte saanud. Ei ole mingit spetslõikurit selleks vaja, aga tangid ei ole küll sobiv tööriist.
Lõikelaud näiteks aluseks, kipsinuga + metallist või pleksiklaasist joonlaud ja õige šabloon. Kahepoolne teip võiks ka olla šablooni kinnitamiseks kaardi külge. Ja täpseks lihvimiseks natuke liivapaberit. Küüneviil võiks ehk ka sobida, kui liivapaberit pole.
Google esimene soovitus ongi õige:
http://adipura.menlh.go.id/Daftar%20Pemenang%20Adipura/micro-sim-template-2.pdf
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.05.2014 02:17:24
|
|
|
| Mul eelmine sim oli sünnipärane mikro ja praegune esinduses spetstangidega lõigatud. Kummagiga pole probleeme olnud. Aga tundub, et välja tulevad just need kääridega põlve otsas lõigatud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
08.05.2014 08:03:42
|
|
|
Nii et jah, Klicki garantiiga jaurama pole selle mure tõttu mõtet..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
08.05.2014 09:01:01
|
|
|
Originaalne micro sim mul, pole miskit lõikand. Aga vot mingi paar milli liigub välja ja voila "Emergency Calls Only" ning levi läinud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
08.05.2014 11:49:31
|
|
|
| traxx kirjutas: |
| nismo44 kirjutas: |
Tere,
Mul tekkis üks küsimus, mis ilmselt pole telefonispetsiifiline, kuid kuna mul on Moto G, siis mõtlesin, et äkki siit saab kõige kiiremini abi.
Nimelt milles on asi ning kuidas seda lahendada, kui telefon ei mängi järjest muusikat?
Näiteks proovisin viimati just Youtube'i playlisti ning Power hit radio rakendusega, et panin muusika mängima ja panin telefoni kõrvale, aga siis mingi 10-15 minuti pärast umbes jäi muusika vait.. umbes nagu oleks netiühendus ära kadunud. Proovisin nii mobiilse neti kui ka wifiga, mõlemal juhul samamoodi. |
Youtube-i kommenteerida ei oska, aga poweri appiga on mul absoluutselt iga nutigaga ühendus ära kadunud. Kui otse netist kuulata siis pole probleeme olnud. Kindel, et youtube puhul ekraan ei kustu ära vms? |
No kustub ikka, Poweriga samamoodi.. aga kas siis ekraani kustudes lülitab ka netiühenduse välja?
Või on siin see probleem jälle, et youtube lakkab töötamast, kui keegi tema pilti ei vaata (ehk kui üritada youtube'i mängima panna ja siis samal ajal midagi muud teha, siis ta jääb vait ja taustale mängima jätta ei saa)?
Ideaalis tahaks panna muusika mängima ja telefoni kõrvale, nett võiks koguaeg sees olla, et muusika mängiks, aga ekraani võib ju välja lülitada, kui seda vaja pole..
Aga samas võiks proovida, et kui saab, siis ekraani jätaks koguaeg tööle, kas siis mängib ilusti või jääb ka vait.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
08.05.2014 12:00:35
|
|
|
| nismo44, youtube on alati ainult töötava ekraaniga mänginud. Ekraani kustumist saad vältida aja muutmisega või kui youtube video on fullscreen, siis ka ekraan ei lülitu välja. Google on lubanud tulevikus välja anda uuenduse youtubele, mis lubaks ka taustal ja kustunud ekraaniga edasi mängida. Siiani on sellised häkitud versioonid youtubest muidugi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
09.05.2014 14:35:57
|
|
|
Hmm.. Okei, proovisin järgi, kui poweri nupust ekraan välja lülitada, siis jääb youtube kohe vait jah. Aga ma ilmselt olen ka fullscreeni käima jätnud ja mingi aja järel ikka jääb vait.. kas siis asi ongi selles, et ekraan kustub mingi aja peale ära ja selle peale jääb vait?
Asi ei saa ainult selles olla... selles mõttes, et mul on mitu äppi veel, mis nagu opereerimiseks netti vajavad ja kui ekraan ära kustub ja mingi mõni hetk on must ja kui ekraani avan, siis ütleb nendes äppides, et netiühendust ei ole. Ehk ekraani kustumine siis ikkagi katkestab igasuguse netiühenduse? Vot seda asja ma tahaks teada, kuidas see toimib ja kas seda saaks kuskilt välja lülitada (ilmselgelt kurnaks see rohkem akut, aga üksikutel juhtudel tahaks ikkagi seda sisse lülitada, et ei peaks iga 5 minuti tagant uuesti asju käima panema).
Ja see, kas või kust seda üldse teha saaks, peaks küll juba telefonist sõltuma, mitte äppidest.. Ei tahaks uskuda, et ainus variant seda näppida ongi see, et ekraani sleeep timer 30 minuti peale lükata (see on ka imelik, et seda üldse välja ei saa lülitada)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
09.05.2014 23:29:33
|
|
|
Täna sain oma telefoni Klickist tagasi - kõigest poolteist nädalat oli ära, juba hõiskasin, et pole see Klicki garantii nii hull ühti.
Kätte saades oli kaasas paber kogu infoga, tehtud tööde kirjeldus aga selline: "Funktsionaalne test. Remondi kvaliteeti ei saa tagada." Panin siis telo tööle, vaatan minu jäetud asjadki seal alles, st polnud nad isegi mitte factory reseti tehtud.. juba kiskus kahtlaseks ja siis proovin kõlarit.. ei mingit muutust - ei tööta. Klicki kodukalt garantii trackingus kirjutati et saadeti ta MTTC OÜ'sse remonti ja et seal justkui midagi ka tehti, aga ju siis ei.
Ühesõnaga ei tehtud telefoniga mitte midagi.
Täna Klickis küsisin ka selle kirjelduse tõttu kohe, et kui nüüd koju lähen ja kõik ikka samuti on, siis tulen homme tagasi ja annate mulle uue või mis narrust te korraldate. Vastati, et kui probleem jätkub, siis võtavad ta uuesti ära ja saadavad otse tarnijale/maaletoojale vms, müüja isegi ei teadnud, ja siis TÕENÄOLISELT antakse uus. Eks ma homme marsin sama targalt tagasi Klicki..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
10.05.2014 00:03:46
|
|
|
Miks sa klickis kohapeal ei testinud seda kõlarit vaid hoopis kodus?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
10.05.2014 00:17:49
|
|
|
| Sest aku oli nulli lastud ja ei käivitunud, asi bootis kodus ka alles peale poole tunnist laadimist.. Garantiisse 1.5näd tagasi viisin 100% akuga ja klicki logi järgi "tegutseti" telefoniga alla 1h @ MTTC OÜ, ei tea mida/kas seal üldse tehti selle ajaga..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
10.05.2014 09:39:58
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
| Sest aku oli nulli lastud ja ei käivitunud, asi bootis kodus ka alles peale poole tunnist laadimist.. Garantiisse 1.5näd tagasi viisin 100% akuga ja klicki logi järgi "tegutseti" telefoniga alla 1h @ MTTC OÜ, ei tea mida/kas seal üldse tehti selle ajaga.. |
MTTC -ga on eelmise, teise margiga telefoniga kogemus olemas, esimene kord oli mikrofoniga jama ja lõpuks läks telefon sassi, isegi ei buutinud enam, siis lasti uus soft peale ja mikrofon oli ikka kehv, kuigi raportis oli kirjas, et toimus detailide vahetus. Viisin mikrofoni plus vahepeal kummi läinud ekraaniprobleemiga mõne kuu pärast telefoni tagasi ja peale kuu aega ootamist ja MTTC -lt mingitki vastust saamata, saatsin kaebuse tootjale, peale seda (nad vastasid ka, et tegutsevad) hakkas asi liikuma ja sain remondiakti, mille alusel operaator maksis telefoni ostusumma tagasi. Muide, Sa võid koos ostupaberiga ka otse MTTC -se viia, siis saad nende trackingut vaadata.
Samas jälle Amazon saatis ekraani kaebuse peale kohe uue telefoni:). Ainus mure, on, et Amazon -st on vaid 1 aasta garantiid, kuigi sesosas on ka erinevaid arvamusi foorumites. Osadel on õnnestunud neilt ka hiljem abi saada. Teisalt jälle kui ostuhind on tunduvalt odavam kui kohapealt, siis võib ju sellega ka kuidagi leppida.
Minu küsimuse peale:
"I have read, that all electronic items purchased from Amazon.co.uk come with a one year warranty from the manufacturer, however quote from EU law
(http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/shopping-abroad/guarantees/index_en.htm) says:
"Two-year guarantee:
Wherever you buy goods in the EU, you have two years to request repairs or replacement if they turn out to be faulty or not as advertised. If a
product cannot be repaired or replaced within a reasonable time or without inconvenience, you may request a refund or price reduction.
The two-year guarantee period starts as soon as your goods are delivered, and you must inform the seller of the fault within two months
of discovering it.
The seller is always liable, and in some EU countries you also have the right to request a remedy from the producer."
Sain neilt "tüüp" vastuse:
"Please note that under European Law customers may make a claim in respect of defective goods for a period of at least two years (under UK Law the maximum period is 6 years). This does not imply that an item has a warranty of two years or six years respectively but permits an individual to make a claim under certain circumstances within that time period.
Amazon do not provide the warranty for this item. However, we do have certain obligations under the Sale of Goods Act which grants recourse against a seller of goods if those goods were defective at the time of purchase (i.e. if there was an inherent fault in the goods). This may include, in certain circumstances, repair, refund or replacement, but only to the extent that doing so is not disproportionate to the value of the goods, having regard to the use the customer has already had of the goods and the nature of the goods. In addition, in order to be entitled to any repair, refund or replacement 6 months or more after purchase of goods, you must be able to provide evidence that the product was defective at the time of purchase."
Teglikult ajavad nad pada, nemad müüvad, seega peavad nemad ka andma garantii nagu EU -s ettenähtud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randar99
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2009
|
10.05.2014 10:18:07
|
|
|
| Plaan ka see isend ära tellida endale. Kas amazonis olev 129£ (8GB) on hea pakkumine või oleks kuskilt mujalt võimalik soodsamalt tellida?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valtsike
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2008
|
13.05.2014 11:01:47
|
|
|
| randar99 kirjutas: |
| Plaan ka see isend ära tellida endale. Kas amazonis olev 129£ (8GB) on hea pakkumine või oleks kuskilt mujalt võimalik soodsamalt tellida? |
Paar nädalat tagasi oli seal hind 114 £!
Ma ka ootan, millal nad hinda positiivselt jälle korrigeerivad
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
13.05.2014 11:23:19
|
|
|
| LTE toega Moto G ja üliodav Moto E on nüüd ametlikud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
13.05.2014 11:34:23
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
Täna sain oma telefoni Klickist tagasi - kõigest poolteist nädalat oli ära, juba hõiskasin, et pole see Klicki garantii nii hull ühti.
Kätte saades oli kaasas paber kogu infoga, tehtud tööde kirjeldus aga selline: "Funktsionaalne test. Remondi kvaliteeti ei saa tagada." Panin siis telo tööle, vaatan minu jäetud asjadki seal alles, st polnud nad isegi mitte factory reseti tehtud.. juba kiskus kahtlaseks ja siis proovin kõlarit.. ei mingit muutust - ei tööta. Klicki kodukalt garantii trackingus kirjutati et saadeti ta MTTC OÜ'sse remonti ja et seal justkui midagi ka tehti, aga ju siis ei.
Ühesõnaga ei tehtud telefoniga mitte midagi.
Täna Klickis küsisin ka selle kirjelduse tõttu kohe, et kui nüüd koju lähen ja kõik ikka samuti on, siis tulen homme tagasi ja annate mulle uue või mis narrust te korraldate. Vastati, et kui probleem jätkub, siis võtavad ta uuesti ära ja saadavad otse tarnijale/maaletoojale vms, müüja isegi ei teadnud, ja siis TÕENÄOLISELT antakse uus. Eks ma homme marsin sama targalt tagasi Klicki.. |
Väga julgustav, teen backupi ja saadan klicki garantiisse. Kõlariga ei saa enam absoluutselt kõnesid teha.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|