|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
joonaskaru
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2010
|
24.03.2014 22:54:10
|
|
|
Tervist!
Kas on olemas ka mingeid normaalseid kaunasid, mille sisse telefoni toppida? flipid jne
Ei tea eestikeeleid sõnu piisavalt selle jaoks....
Olen leidnud selle spetsiomm flipi aga too plekib 30 €. kas miskit mõistlikumat pole või ongi asjade hind selline?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
25.03.2014 10:26:43
|
|
|
| joonaskaru kirjutas: |
Tervist!
Kas on olemas ka mingeid normaalseid kaunasid, mille sisse telefoni toppida? flipid jne
Ei tea eestikeeleid sõnu piisavalt selle jaoks....
Olen leidnud selle spetsiomm flipi aga too plekib 30 €. kas miskit mõistlikumat pole või ongi asjade hind selline? |
Tasub lugeda eelnevaid postitusi, mis siia pandud on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.03.2014 15:02:56
|
|
|
Plaan naisele antud mudel soetada - mis oleks soodsaim koht selle ostuks
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
25.03.2014 15:06:32
|
|
|
kohe ja kiirelt tahad kätte saada siis ilmselt klick
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.03.2014 19:47:07
|
|
|
... ja üsna palju soodsamalt amazon.co.uk
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randar99
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2009
|
29.03.2014 12:45:23
|
|
|
| Pole kunagi nutitelefoni omanud, aga viimasel ajal tunnen järjest rohkem puudust gpsist, kuna meeldib jalgrattaga igal pool ringi sõita. Kuna mul suva, milline telefon on, siis tundub see hinna ja kvaliteedi poolest mõistlik valik. Kas keegi oskaks ka korraliku jalgratta "mounti" antud mudelile soovitada? Tänud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
31.03.2014 18:04:31
|
|
|
| Tervitus kõigile. Olen nädala jagu Moto G omanik. Ja mure järgmine - automaatne keylock/sleep ei lähe peale. Teen reboodi, siis korraks töötab, aga mõne aja pärast enam mitte. Väga tüütu kogu aeg ekraan nupust välja lülitada. Kas kelllegi on sama jama ja lahendust sellele? Guugeldasin ka inglise keeles, aga ei leidnud midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
31.03.2014 20:54:17
|
|
|
Tean ette, et see küsimus vast ei sobi siia, aga äkki keegi ikkagi oskab kosta midagi.
Nimelt sai naisele mõni aeg tagasi ostetud moto g, aga nüüd ka endal telefon vajaks vahetust. Olen siin erinevaid asju vaadanud ja kaalunud ja hetkel isegi kaldun Moto X suunas. kellelgi kosta midagi selle kohta?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
31.03.2014 21:49:35
|
|
|
| koby kirjutas: |
Tean ette, et see küsimus vast ei sobi siia, aga äkki keegi ikkagi oskab kosta midagi.
Nimelt sai naisele mõni aeg tagasi ostetud moto g, aga nüüd ka endal telefon vajaks vahetust. Olen siin erinevaid asju vaadanud ja kaalunud ja hetkel isegi kaldun Moto X suunas. kellelgi kosta midagi selle kohta? |
See on ikkagi Moto G foorum. Ja miks Sa pead endale hankima parema telefoni, kui naisel? Mul on just vastupidi...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
travel
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2011
|
31.03.2014 22:30:33
|
|
|
| 1976 kirjutas: |
| Tervitus kõigile. Olen nädala jagu Moto G omanik. Ja mure järgmine - automaatne keylock/sleep ei lähe peale. Teen reboodi, siis korraks töötab, aga mõne aja pärast enam mitte. Väga tüütu kogu aeg ekraan nupust välja lülitada. Kas kelllegi on sama jama ja lahendust sellele? Guugeldasin ka inglise keeles, aga ei leidnud midagi. |
Alustuseks proovi factory data reset teha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.03.2014 22:36:05
|
|
|
1976, seadistusest on display alt sleep delay paika pandud ja selle määratud aja jooksul ekraani välja ei lülitata?
BetterBatteryStats abil saad vaadata, milline wakelock aparaati ärkvel hoiab. (xda foorumist saad tasuta arendusversiooni)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
31.03.2014 22:52:26
|
|
|
Moto G uueks dev seadmeks.
Ma arvasin ei LED tulukest pole. Tuli välja, et see võib mitte töötada kui lubada Google'il seadmete taastamine.
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=47757498&postcount=1
Sai kohe ka peale pandud GPe tarkvara. Suurt vahet originaaliga pole. Sellel telefonil suht mõttetu
Nüüd on peal CM11. Veidike bugine. Vähemalt pakub paindlikust.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
01.04.2014 08:36:17
|
|
|
jah, Dogbert, see on pandud 15 seki peale (ka 30 ja 1 min olen proovinud), ja ei lähe ise sleepi.
ohjah, factory resetti ei tahaks teha.. aga kuidas oleks kõige valutum kõike varukoopiastada ja hiljem taastada (FR kaotab ju kõik äpid, seadistused jms?)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.04.2014 11:42:02
|
|
|
Nagu ma kirjutasin - BetterBatteryStats on see riistapuu, millega vaadata saad. Kui süüdlane teada, saab selle üksiku tegelasega klaarida, ei pea kõiki karistama
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
01.04.2014 13:56:01
|
|
|
| ok, aitäh, Dogbert. see on siis mingi tasuline julla, nagu aru saan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.04.2014 14:29:59
|
|
|
| 1976 kirjutas: |
| ok, aitäh, Dogbert. see on siis mingi tasuline julla, nagu aru saan? |
xda lehelt saab eraldi xda-edition'i mis on tasuta.
Tavalisest marketist tõmmates on tasuline.
Vaata viidatud teema post #2.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1976
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2014
|
02.04.2014 16:07:59
|
|
|
| aitäh, Draqula, sain kätte selle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
05.04.2014 19:38:47
|
|
|
Huvitav, et stock ja GPe tarkvaraga on kasutajaliidesel kerge viivitus ja näpuvajutusele reageerimise aeg ei ole konstantne. Mitte midagi hullu, parem kui kui paari aasta tagustel tipptelefonidel. Võrreldes CM'i ja PA'ga annab tunda.
Hetkel tundub parim funktsionaalsuse-kiiruse suhe olevat GPe+GEL+ART.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
06.04.2014 11:11:12
|
|
|
| Kõlar kellelgi veel plärisema hakanud, sain puhudes/imedes lahti, aga nüüd maru vaikne teine. Garantiisse peaks saatma.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
06.04.2014 17:42:18
|
|
|
| Minul pläriseb kuular, puhumise ja möllamisega saab korda päevaks-paariks, siis uuesti. Klick ja garantii.. ei tundu ahvatlev. Pigem tellin uue kuulari ja vahetan ise ära, kui piisavalt närvidele hakkab käima.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.04.2014 22:15:57
|
|
|
| Mul esineb ka vahel kuularis imelikku "klirinat" - tundub, et tüüpviga. Siiani ei häiri.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
07.04.2014 16:08:25
|
|
|
Telefon juba üle kuu aja olnud. Ei kurda. Selle raha eest väga asjalik. Siiski on üks asi mis häirib. Ja kuna see polnud alguses nii, siis panebki mõtlema, et mis toimub:
Nimelt on mul telefonis üks mäng, mida mängin netis. Selline rahulik strateegi-kaardimäng, et mitte midagi erilist. Ei suuri efekte jne. Viga aga selles, et alguses ma sain mängida samal ajal minna telefoni menüüsse ja vaadata näiteks netilehti jne. Ja kui mängu appi tagasi läksin, käis mäng sealt edasi kus pooleli jäi. Nüüd aga olen tähele pannud, et iga kord kui lähen mängust telefoni menüüsse või neti asju vaatama ja uuesti mängu appi tagasi, siis mäng teeb restardi. Või noh, hakkab algusest peale mõtlema nagu käima lülitades. Olen proovinud mängu mitu korda juba uninstallida jne sama jama ikka. Muuks ma telefoni ei kasuta, ainult helistamine, veidi fb ja mõni muu lehekülg ja siis see mäng. Vahemälu on reeglina 70 protsenti alati vaba. Veider, sest alguses seda jama polnud. Mängus ka asi pole, sest tüdruku iPhonel 5-l seda jama tal ei ole ja sõbra iPhone 4-l samuti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.04.2014 20:10:54
|
|
|
| zwky, Ega sa omale mingeid akut või mälu säästvaid äppe pole installinud? Need tavaliselt tapavad taustal töötavaid programme. Mis mäng see selline on?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
10.04.2014 21:32:16
|
|
|
Keegi oskab seletada, miks selle telefoni ekraan nii kallis on? ~100$ eest ei näe pointi osta väga.
_________________ Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS! |
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
10.04.2014 22:10:41
|
|
|
Antud telefonil ju ekraan ongi 75% telefoni nö. väärtusest. Kõik muu on keskpärane (vms), ei imesta, et ekraan kalleim osa. Ikkagi hd ips.
edit:
Eks ta selline enda veenmise teema ole.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
viimati muutis Mirage 10.04.2014 22:11:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.04.2014 22:11:03
|
|
|
Ekraan? Varuosa tahad osta või milles asi?
Oled sa samade parameetritega teiste telefonide ekraanide hindu sellega võrrelnud - kas on tõesti kallim? Kui ei ole, tähendab see vaid seda, et telefoni muud osad on odavamad ja ekraan moodustabki suurema osa telefoni hinnast.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
11.04.2014 02:26:40
|
|
|
| zwky kirjutas: |
Telefon juba üle kuu aja olnud. Ei kurda. Selle raha eest väga asjalik. Siiski on üks asi mis häirib. Ja kuna see polnud alguses nii, siis panebki mõtlema, et mis toimub:
Nimelt on mul telefonis üks mäng, mida mängin netis. Selline rahulik strateegi-kaardimäng, et mitte midagi erilist. Ei suuri efekte jne. Viga aga selles, et alguses ma sain mängida samal ajal minna telefoni menüüsse ja vaadata näiteks netilehti jne. Ja kui mängu appi tagasi läksin, käis mäng sealt edasi kus pooleli jäi. Nüüd aga olen tähele pannud, et iga kord kui lähen mängust telefoni menüüsse või neti asju vaatama ja uuesti mängu appi tagasi, siis mäng teeb restardi. Või noh, hakkab algusest peale mõtlema nagu käima lülitades. Olen proovinud mängu mitu korda juba uninstallida jne sama jama ikka. Muuks ma telefoni ei kasuta, ainult helistamine, veidi fb ja mõni muu lehekülg ja siis see mäng. Vahemälu on reeglina 70 protsenti alati vaba. Veider, sest alguses seda jama polnud. Mängus ka asi pole, sest tüdruku iPhonel 5-l seda jama tal ei ole ja sõbra iPhone 4-l samuti. |
Yup sama asi, plants vs zombies 2. täpselt ei mäleta millal aga kadus ka ära see võimalus, et mäng jätkub sama koha pealt.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
11.04.2014 07:05:27
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Ekraan? Varuosa tahad osta või milles asi?
Oled sa samade parameetritega teiste telefonide ekraanide hindu sellega võrrelnud - kas on tõesti kallim? Kui ei ole, tähendab see vaid seda, et telefoni muud osad on odavamad ja ekraan moodustabki suurema osa telefoni hinnast. |
Oleks ekraani tarvis jah. Algselt oli klaas ämblikuks aga nüüd hakkab ka ekraanil vigastusi ilmnema. Ebays keskmine hind veidi alla 100$
EDIT: tegin nüüd võrdluse S3 ekraani hinnaga ja siis tundub jah samasse klassi minevat. S3'ele on lihtsalt puutepaneeli imeodavalt saada, motorolale pakutakse ainult lcd/puutekas komplekti. Tuleb vist paari kuu vanune telefon maha kanda varsti.
_________________ Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS! |
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.04.2014 11:50:07
|
|
|
Ju siis on kokkuliimitud puutepaneel-ekraan, et suhteliselt õhukese telefoni sees rohkem ruumi jääks (akule näiteks) ja võrrelda tulekski sama suuruse ja resolutsiooniga IPS ekraan+digitizer tüüpi paneele.
Sellisel juhul on ekraani vahetus võrdlemisi mõttetu muidugi, eriti 8GB mudeli puhul. 16GB-sel on siis ekraani hind vaid veidi üle poole telefoni hinnast ja päris uue ja muus osas korras telefoni puhul on ehk ekraani vahetamisel veel mõtet isegi, uue ostmine oleks siiski märgatavalt kulukam.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
11.04.2014 12:29:41
|
|
|
| Minu mängu nimi on Elemental Kingdoms. Igaljuhul, alguses ta ei teinud seda restarti ja nüüd teeb. Programmid on mul küll Battery Doctor ja Clean Master. Aga nad olid ka kohe alguses ja siis seda jama polnud. Pealegi mängu app ei sulge, lihtsalt teeb nagu restardi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
12.04.2014 13:24:56
|
|
|
Nii, sai ka klickist üks moto g ostetud. Siiani kõik hea kuid ekraani ülemises osas on vist üks surnud/kinnine piksel. Valget värvi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.04.2014 18:23:43
|
|
|
Ma vist polegi surnud piksliga telefoniekraani näinud. Pilti saab?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
12.04.2014 19:36:36
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Ma vist polegi surnud piksliga telefoniekraani näinud. Pilti saab? |
Ma homme proovin peegelkaameraga, kuid võttes arvesse seda, et telefonil on ppi 326, on seda ühte surnud pikslit kaadrisse saada suht raske . Käisin Klickis ka, seal öeldi, et võtaksin järgmine kord kaasa kogu komplekti, ehk siis on lootust, et vahetavad välja uue vastu.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
12.04.2014 19:44:22
|
|
|
Aga palun. Seal on üks roheline piksel.
Spoiler 
GPe+ART akukestvus on väga hea. Mingit teadusliku testi pole teinud. Subjektiivne arvamus võrreldes teiste telefonidega.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
13.04.2014 15:24:25
|
|
|
| Kas keegi teab, kus müüakse Tartus ekraani kaitsekilet Moto G'le?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
14.04.2014 23:03:01
|
|
|
| DualCore kirjutas: |
| Nii, sai ka klickist üks moto g ostetud. Siiani kõik hea kuid ekraani ülemises osas on vist üks surnud/kinnine piksel. Valget värvi :( . |
ART peale minnes avastasin appide kompileerumist oodates ka selle uuenduse hallil taustal üleval ekraanil valge surnud pikseli. Testisoftidega ainult hallil taustal on näha. Enne polnud kunagi märganud. Peaks vist Amazoniga suhtlema, ehk vahetavad ära.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
16.04.2014 22:58:20
|
|
|
Aku kohta pole tõesti midagi halba öelda.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.04.2014 11:07:54
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
Aku kohta pole tõesti midagi halba öelda.
 |
Su piltide vaatamine on võõrastel keelatud - 403 Forbidden
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.04.2014 14:57:41
|
|
|
| Mina näen. Aku 3p 3h vastu pidanud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
17.04.2014 18:12:24
|
|
|
| Imelik, mina näen üldse sellist olukorda ainult...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DualCore
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2012
|
17.04.2014 21:58:00
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Imelik, mina näen üldse sellist olukorda ainult... |
Sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.04.2014 06:43:37
|
|
|
Foorumi vaade on minul ka sama, aga kui tema posti tsiteerid ja kopeerid sealt ükskõik kumma pildi aadressi, saad sealt aadressilt 403 Forbidden. See on ka piltide mittenägemise põhjuseks.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
19.04.2014 19:32:16
|
|
|
Üks huvitav ilming, avastasin, et ekraanil on koht millel pidevalt pöial up/down scrollib selline nn rasvane, aga no mis nipiga seda ka puhastada ei ürita, siis see nn ring jääb ikka alles, ehk nagu oleks sisse kulunud aga samas konkreetselt ühtegi kriimu pole.
Puhastasin kogu ekraani ära ja siis hingeaur ekraanile ja tegin kiiresti pilti, vast saate aimu, puhas ekraan, hingeaur ja selle keskel see laik.
Pole enne ühegi puutekega sellist ilmingut täheldanud. Pöial kogu aeg sama:). Milles võib olla asi?
viimati muutis ksuuk 19.04.2014 23:39:05, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
19.04.2014 19:44:18
|
|
|
Selles kohas on vetthülgav kattekiht maha kulunud nähtavasti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
20.04.2014 09:51:39
|
|
|
Mnjah. Nii vist ongi, see pind ei hülga enam vett. Seega kas teistel puutekatel pole seda kaitset olnud või on need siis paremad? Kilet ka ei tahaks peale panna:(. Nüüd mõtlen, et kas peaks garantii poole pöörduma või ongi nii kehv ekraan?
Edit1: Saatsin Amazon -le kirja. Vaatame mis nad vastavad.
Edit2: Tegin veega katset ja tulemusest lisapildi, ning Amazon vastas, et saadavad uue telefoni ja seejärel pean vana tagasi saatma. Aga küsimus on endine, kas minu isendi ekraan oli praak või ootab sama saatus kõiki Moto G omanikke?
Edit3: Õige nimetus on "anti-fingerprint oleophobic coating" ja on kas võimalus panna kaitsekile, ekraan üle poleerida (kaotada see kiht kõikjalt ja siis see ise vastava keemiaga taastada), ignoreerida või vahetada.
viimati muutis ksuuk 20.04.2014 14:24:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.04.2014 12:56:54
|
|
|
Kaua sa seda telefoni kasutanud oled? St kui kaua see mahakulumine aega võttis?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
20.04.2014 14:23:23
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Kaua sa seda telefoni kasutanud oled? St kui kaua see mahakulumine aega võttis? |
Mälu järgi 11.12.2013 sain kätte, sestasjast kasutan, tavakasutus, meilid, veeb, telefon. Seda kulumist märkasin sel nädalal.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
20.04.2014 14:48:42
|
|
|
GPE tarkvaraga ei tööta root. Vajalik on workaround.
Kõigepealt paigaldada CWM recovery. CM'i oma töötab või siis su.
Seejärel peab paigaldama CWM recovery't kasutades supersu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
20.04.2014 21:04:49
|
|
|
| ksuuk kirjutas: |
Edit1: Saatsin Amazon -le kirja. Vaatame mis nad vastavad.
Edit2: Tegin veega katset ja tulemusest lisapildi, ning Amazon vastas, et saadavad uue telefoni ja seejärel pean vana tagasi saatma. Aga küsimus on endine, kas minu isendi ekraan oli praak või ootab sama saatus kõiki Moto G omanikke?
|
Et nagu saadad siis tagasi kui uus käes? Peaks kuulari pärast äkki siis isegi ühendust võtma...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|