Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
joonaskaru
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 22:54:10 vasta tsitaadiga

Tervist!

Kas on olemas ka mingeid normaalseid kaunasid, mille sisse telefoni toppida? flipid jne
Ei tea eestikeeleid sõnu piisavalt selle jaoks....
Olen leidnud selle spetsiomm flipi aga too plekib 30 €. kas miskit mõistlikumat pole või ongi asjade hind selline?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 25.03.2014 10:26:43 vasta tsitaadiga

joonaskaru kirjutas:
Tervist!

Kas on olemas ka mingeid normaalseid kaunasid, mille sisse telefoni toppida? flipid jne
Ei tea eestikeeleid sõnu piisavalt selle jaoks....
Olen leidnud selle spetsiomm flipi aga too plekib 30 €. kas miskit mõistlikumat pole või ongi asjade hind selline?


Tasub lugeda eelnevaid postitusi, mis siia pandud on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 15:02:56 vasta tsitaadiga

Plaan naisele antud mudel soetada - mis oleks soodsaim koht selle ostuks icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 15:06:32 vasta tsitaadiga

kohe ja kiirelt tahad kätte saada siis ilmselt klick icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 19:47:07 vasta tsitaadiga

... ja üsna palju soodsamalt amazon.co.uk
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randar99
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009




sõnum 29.03.2014 12:45:23 vasta tsitaadiga

Pole kunagi nutitelefoni omanud, aga viimasel ajal tunnen järjest rohkem puudust gpsist, kuna meeldib jalgrattaga igal pool ringi sõita. Kuna mul suva, milline telefon on, siis tundub see hinna ja kvaliteedi poolest mõistlik valik. Kas keegi oskaks ka korraliku jalgratta "mounti" antud mudelile soovitada? Tänud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 29.03.2014 17:00:10 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/Haicom-Fahrrad-Motorrad-Halterung-fur-Motorola-Moto-G-New-Bike-Holder-/400631799981?pt=DE_Handy_PDA_Halterungen&hash=item5d478420ad

Või ilmastikukindlam http://www.ebay.com/itm/Motorrad-Fahrrad-Biker-Set-fur-Motorola-Moto-G-XT1032-Bike-Tasche-Halter-/400673988196?pt=DE_Handy_PDA_Halterungen&hash=item5d4a07de64

Ühesõnaga ebay-s on valikut küll.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1976
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 31.03.2014 18:04:31 vasta tsitaadiga

Tervitus kõigile. Olen nädala jagu Moto G omanik. Ja mure järgmine - automaatne keylock/sleep ei lähe peale. Teen reboodi, siis korraks töötab, aga mõne aja pärast enam mitte. Väga tüütu kogu aeg ekraan nupust välja lülitada. Kas kelllegi on sama jama ja lahendust sellele? Guugeldasin ka inglise keeles, aga ei leidnud midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 31.03.2014 20:54:17 vasta tsitaadiga

Tean ette, et see küsimus vast ei sobi siia, aga äkki keegi ikkagi oskab kosta midagi.

Nimelt sai naisele mõni aeg tagasi ostetud moto g, aga nüüd ka endal telefon vajaks vahetust. Olen siin erinevaid asju vaadanud ja kaalunud ja hetkel isegi kaldun Moto X suunas. kellelgi kosta midagi selle kohta?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:49:35 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Tean ette, et see küsimus vast ei sobi siia, aga äkki keegi ikkagi oskab kosta midagi.

Nimelt sai naisele mõni aeg tagasi ostetud moto g, aga nüüd ka endal telefon vajaks vahetust. Olen siin erinevaid asju vaadanud ja kaalunud ja hetkel isegi kaldun Moto X suunas. kellelgi kosta midagi selle kohta?


See on ikkagi Moto G foorum. Ja miks Sa pead endale hankima parema telefoni, kui naisel? Mul on just vastupidi...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
travel
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2011




sõnum 31.03.2014 22:30:33 vasta tsitaadiga

1976 kirjutas:
Tervitus kõigile. Olen nädala jagu Moto G omanik. Ja mure järgmine - automaatne keylock/sleep ei lähe peale. Teen reboodi, siis korraks töötab, aga mõne aja pärast enam mitte. Väga tüütu kogu aeg ekraan nupust välja lülitada. Kas kelllegi on sama jama ja lahendust sellele? Guugeldasin ka inglise keeles, aga ei leidnud midagi.


Alustuseks proovi factory data reset teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 22:36:05 vasta tsitaadiga

1976, seadistusest on display alt sleep delay paika pandud ja selle määratud aja jooksul ekraani välja ei lülitata?

BetterBatteryStats abil saad vaadata, milline wakelock aparaati ärkvel hoiab. (xda foorumist saad tasuta arendusversiooni)

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 31.03.2014 22:52:26 vasta tsitaadiga

Moto G uueks dev seadmeks.
Ma arvasin ei LED tulukest pole. Tuli välja, et see võib mitte töötada kui lubada Google'il seadmete taastamine.
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=47757498&postcount=1

Sai kohe ka peale pandud GPe tarkvara. Suurt vahet originaaliga pole. Sellel telefonil suht mõttetu
Nüüd on peal CM11. Veidike bugine. Vähemalt pakub paindlikust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1976
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 01.04.2014 08:36:17 vasta tsitaadiga

jah, Dogbert, see on pandud 15 seki peale (ka 30 ja 1 min olen proovinud), ja ei lähe ise sleepi.
ohjah, factory resetti ei tahaks teha.. aga kuidas oleks kõige valutum kõike varukoopiastada ja hiljem taastada (FR kaotab ju kõik äpid, seadistused jms?)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 11:42:02 vasta tsitaadiga

Nagu ma kirjutasin - BetterBatteryStats on see riistapuu, millega vaadata saad. Kui süüdlane teada, saab selle üksiku tegelasega klaarida, ei pea kõiki karistama icon_smile.gif

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1976
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 01.04.2014 13:56:01 vasta tsitaadiga

ok, aitäh, Dogbert. see on siis mingi tasuline julla, nagu aru saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 14:29:59 vasta tsitaadiga

1976 kirjutas:
ok, aitäh, Dogbert. see on siis mingi tasuline julla, nagu aru saan?


xda lehelt saab eraldi xda-edition'i mis on tasuta.
Tavalisest marketist tõmmates on tasuline.

Vaata viidatud teema post #2.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1976
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2014




sõnum 02.04.2014 16:07:59 vasta tsitaadiga

aitäh, Draqula, sain kätte selle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.04.2014 19:38:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, et stock ja GPe tarkvaraga on kasutajaliidesel kerge viivitus ja näpuvajutusele reageerimise aeg ei ole konstantne. Mitte midagi hullu, parem kui kui paari aasta tagustel tipptelefonidel. Võrreldes CM'i ja PA'ga annab tunda.
Hetkel tundub parim funktsionaalsuse-kiiruse suhe olevat GPe+GEL+ART.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 11:11:12 vasta tsitaadiga

Kõlar kellelgi veel plärisema hakanud, sain puhudes/imedes lahti, aga nüüd maru vaikne teine. Garantiisse peaks saatma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 06.04.2014 17:42:18 vasta tsitaadiga

Minul pläriseb kuular, puhumise ja möllamisega saab korda päevaks-paariks, siis uuesti. Klick ja garantii.. ei tundu ahvatlev. Pigem tellin uue kuulari ja vahetan ise ära, kui piisavalt närvidele hakkab käima.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 22:15:57 vasta tsitaadiga

Mul esineb ka vahel kuularis imelikku "klirinat" - tundub, et tüüpviga. Siiani ei häiri.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 07.04.2014 16:08:25 vasta tsitaadiga

Telefon juba üle kuu aja olnud. Ei kurda. Selle raha eest väga asjalik. Siiski on üks asi mis häirib. Ja kuna see polnud alguses nii, siis panebki mõtlema, et mis toimub:

Nimelt on mul telefonis üks mäng, mida mängin netis. Selline rahulik strateegi-kaardimäng, et mitte midagi erilist. Ei suuri efekte jne. Viga aga selles, et alguses ma sain mängida samal ajal minna telefoni menüüsse ja vaadata näiteks netilehti jne. Ja kui mängu appi tagasi läksin, käis mäng sealt edasi kus pooleli jäi. Nüüd aga olen tähele pannud, et iga kord kui lähen mängust telefoni menüüsse või neti asju vaatama ja uuesti mängu appi tagasi, siis mäng teeb restardi. Või noh, hakkab algusest peale mõtlema nagu käima lülitades. Olen proovinud mängu mitu korda juba uninstallida jne sama jama ikka. Muuks ma telefoni ei kasuta, ainult helistamine, veidi fb ja mõni muu lehekülg ja siis see mäng. Vahemälu on reeglina 70 protsenti alati vaba. Veider, sest alguses seda jama polnud. Mängus ka asi pole, sest tüdruku iPhonel 5-l seda jama tal ei ole ja sõbra iPhone 4-l samuti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.04.2014 20:10:54 vasta tsitaadiga

zwky, Ega sa omale mingeid akut või mälu säästvaid äppe pole installinud? Need tavaliselt tapavad taustal töötavaid programme. Mis mäng see selline on?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 21:32:16 vasta tsitaadiga

Keegi oskab seletada, miks selle telefoni ekraan nii kallis on? ~100$ eest ei näe pointi osta väga.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 22:10:41 vasta tsitaadiga

Antud telefonil ju ekraan ongi 75% telefoni nö. väärtusest. Kõik muu on keskpärane (vms), ei imesta, et ekraan kalleim osa. Ikkagi hd ips.

edit:

Eks ta selline enda veenmise teema ole.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>


viimati muutis Mirage 10.04.2014 22:11:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 22:11:03 vasta tsitaadiga

Ekraan? Varuosa tahad osta või milles asi?
Oled sa samade parameetritega teiste telefonide ekraanide hindu sellega võrrelnud - kas on tõesti kallim? Kui ei ole, tähendab see vaid seda, et telefoni muud osad on odavamad ja ekraan moodustabki suurema osa telefoni hinnast.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 11.04.2014 02:26:40 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Telefon juba üle kuu aja olnud. Ei kurda. Selle raha eest väga asjalik. Siiski on üks asi mis häirib. Ja kuna see polnud alguses nii, siis panebki mõtlema, et mis toimub:

Nimelt on mul telefonis üks mäng, mida mängin netis. Selline rahulik strateegi-kaardimäng, et mitte midagi erilist. Ei suuri efekte jne. Viga aga selles, et alguses ma sain mängida samal ajal minna telefoni menüüsse ja vaadata näiteks netilehti jne. Ja kui mängu appi tagasi läksin, käis mäng sealt edasi kus pooleli jäi. Nüüd aga olen tähele pannud, et iga kord kui lähen mängust telefoni menüüsse või neti asju vaatama ja uuesti mängu appi tagasi, siis mäng teeb restardi. Või noh, hakkab algusest peale mõtlema nagu käima lülitades. Olen proovinud mängu mitu korda juba uninstallida jne sama jama ikka. Muuks ma telefoni ei kasuta, ainult helistamine, veidi fb ja mõni muu lehekülg ja siis see mäng. Vahemälu on reeglina 70 protsenti alati vaba. Veider, sest alguses seda jama polnud. Mängus ka asi pole, sest tüdruku iPhonel 5-l seda jama tal ei ole ja sõbra iPhone 4-l samuti.


Yup sama asi, plants vs zombies 2. täpselt ei mäleta millal aga kadus ka ära see võimalus, et mäng jätkub sama koha pealt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 07:05:27 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ekraan? Varuosa tahad osta või milles asi?
Oled sa samade parameetritega teiste telefonide ekraanide hindu sellega võrrelnud - kas on tõesti kallim? Kui ei ole, tähendab see vaid seda, et telefoni muud osad on odavamad ja ekraan moodustabki suurema osa telefoni hinnast.


Oleks ekraani tarvis jah. Algselt oli klaas ämblikuks aga nüüd hakkab ka ekraanil vigastusi ilmnema. Ebays keskmine hind veidi alla 100$
EDIT: tegin nüüd võrdluse S3 ekraani hinnaga ja siis tundub jah samasse klassi minevat. S3'ele on lihtsalt puutepaneeli imeodavalt saada, motorolale pakutakse ainult lcd/puutekas komplekti. Tuleb vist paari kuu vanune telefon maha kanda varsti.

_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 11:50:07 vasta tsitaadiga

Ju siis on kokkuliimitud puutepaneel-ekraan, et suhteliselt õhukese telefoni sees rohkem ruumi jääks (akule näiteks) ja võrrelda tulekski sama suuruse ja resolutsiooniga IPS ekraan+digitizer tüüpi paneele.
Sellisel juhul on ekraani vahetus võrdlemisi mõttetu muidugi, eriti 8GB mudeli puhul. 16GB-sel on siis ekraani hind vaid veidi üle poole telefoni hinnast ja päris uue ja muus osas korras telefoni puhul on ehk ekraani vahetamisel veel mõtet isegi, uue ostmine oleks siiski märgatavalt kulukam.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 11.04.2014 12:29:41 vasta tsitaadiga

Minu mängu nimi on Elemental Kingdoms. Igaljuhul, alguses ta ei teinud seda restarti ja nüüd teeb. Programmid on mul küll Battery Doctor ja Clean Master. Aga nad olid ka kohe alguses ja siis seda jama polnud. Pealegi mängu app ei sulge, lihtsalt teeb nagu restardi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DualCore
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 13:24:56 vasta tsitaadiga

Nii, sai ka klickist üks moto g ostetud. Siiani kõik hea kuid ekraani ülemises osas on vist üks surnud/kinnine piksel. Valget värvi icon_sad.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 18:23:43 vasta tsitaadiga

Ma vist polegi surnud piksliga telefoniekraani näinud. Pilti saab?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DualCore
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 19:36:36 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Ma vist polegi surnud piksliga telefoniekraani näinud. Pilti saab?

Ma homme proovin peegelkaameraga, kuid võttes arvesse seda, et telefonil on ppi 326, on seda ühte surnud pikslit kaadrisse saada suht raske icon_smile.gif. Käisin Klickis ka, seal öeldi, et võtaksin järgmine kord kaasa kogu komplekti, ehk siis on lootust, et vahetavad välja uue vastu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 12.04.2014 19:44:22 vasta tsitaadiga

Aga palun. Seal on üks roheline piksel.

Spoiler Spoiler Spoiler


GPe+ART akukestvus on väga hea. Mingit teadusliku testi pole teinud. Subjektiivne arvamus võrreldes teiste telefonidega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DualCore
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 15:24:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kus müüakse Tartus ekraani kaitsekilet Moto G'le?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 23:03:01 vasta tsitaadiga

DualCore kirjutas:
Nii, sai ka klickist üks moto g ostetud. Siiani kõik hea kuid ekraani ülemises osas on vist üks surnud/kinnine piksel. Valget värvi :( .


ART peale minnes avastasin appide kompileerumist oodates ka selle uuenduse hallil taustal üleval ekraanil valge surnud pikseli. Testisoftidega ainult hallil taustal on näha. Enne polnud kunagi märganud. Peaks vist Amazoniga suhtlema, ehk vahetavad ära.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 22:58:20 vasta tsitaadiga

Aku kohta pole tõesti midagi halba öelda.

Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 11:07:54 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
Aku kohta pole tõesti midagi halba öelda.


Su piltide vaatamine on võõrastel keelatud - 403 Forbidden

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 14:57:41 vasta tsitaadiga

Mina näen. Aku 3p 3h vastu pidanud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2014 18:12:24 vasta tsitaadiga

Imelik, mina näen üldse sellist olukorda ainult...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DualCore
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 21:58:00 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Imelik, mina näen üldse sellist olukorda ainult...

Sama siin.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 06:43:37 vasta tsitaadiga

Foorumi vaade on minul ka sama, aga kui tema posti tsiteerid ja kopeerid sealt ükskõik kumma pildi aadressi, saad sealt aadressilt 403 Forbidden. See on ka piltide mittenägemise põhjuseks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2014 19:32:16 vasta tsitaadiga

Üks huvitav ilming, avastasin, et ekraanil on koht millel pidevalt pöial up/down scrollib selline nn rasvane, aga no mis nipiga seda ka puhastada ei ürita, siis see nn ring jääb ikka alles, ehk nagu oleks sisse kulunud aga samas konkreetselt ühtegi kriimu pole.

Puhastasin kogu ekraani ära ja siis hingeaur ekraanile ja tegin kiiresti pilti, vast saate aimu, puhas ekraan, hingeaur ja selle keskel see laik.



Pole enne ühegi puutekega sellist ilmingut täheldanud. Pöial kogu aeg sama:). Milles võib olla asi?


viimati muutis ksuuk 19.04.2014 23:39:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2014 19:44:18 vasta tsitaadiga

Selles kohas on vetthülgav kattekiht maha kulunud nähtavasti.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2014 09:51:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Selles kohas on vetthülgav kattekiht maha kulunud nähtavasti.


Mnjah. Nii vist ongi, see pind ei hülga enam vett. Seega kas teistel puutekatel pole seda kaitset olnud või on need siis paremad? Kilet ka ei tahaks peale panna:(. Nüüd mõtlen, et kas peaks garantii poole pöörduma või ongi nii kehv ekraan?

Edit1: Saatsin Amazon -le kirja. Vaatame mis nad vastavad.

Edit2: Tegin veega katset ja tulemusest lisapildi, ning Amazon vastas, et saadavad uue telefoni ja seejärel pean vana tagasi saatma. Aga küsimus on endine, kas minu isendi ekraan oli praak või ootab sama saatus kõiki Moto G omanikke?

Edit3: Õige nimetus on "anti-fingerprint oleophobic coating" ja on kas võimalus panna kaitsekile, ekraan üle poleerida (kaotada see kiht kõikjalt ja siis see ise vastava keemiaga taastada), ignoreerida või vahetada.



viimati muutis ksuuk 20.04.2014 14:24:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2014 12:56:54 vasta tsitaadiga

Kaua sa seda telefoni kasutanud oled? St kui kaua see mahakulumine aega võttis?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2014 14:23:23 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kaua sa seda telefoni kasutanud oled? St kui kaua see mahakulumine aega võttis?


Mälu järgi 11.12.2013 sain kätte, sestasjast kasutan, tavakasutus, meilid, veeb, telefon. Seda kulumist märkasin sel nädalal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 20.04.2014 14:48:42 vasta tsitaadiga

GPE tarkvaraga ei tööta root. Vajalik on workaround.

Kõigepealt paigaldada CWM recovery. CM'i oma töötab või siis su.
Seejärel peab paigaldama CWM recovery't kasutades supersu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2014 21:04:49 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Edit1: Saatsin Amazon -le kirja. Vaatame mis nad vastavad.

Edit2: Tegin veega katset ja tulemusest lisapildi, ning Amazon vastas, et saadavad uue telefoni ja seejärel pean vana tagasi saatma. Aga küsimus on endine, kas minu isendi ekraan oli praak või ootab sama saatus kõiki Moto G omanikke?


Et nagu saadad siis tagasi kui uus käes? Peaks kuulari pärast äkki siis isegi ühendust võtma...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.