Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.04.2014 09:24:38 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
on erilist vahet kui mingi nooruk tümm põhjas linnas ringi sõidab ja samamoodi muhvigi ei kuule? Heh, suht sama või mis? icon_smile.gif

Ei ole vahet ja samas nad jalakäijale ohutumad, oluliselt ohutumad kuna kuuleb kaugelt. ~100m enne on ju woofrist sisikond segi, isegi kui sul klapid peas.
Samas tegelikult ma ei mõista miks ajada tähelepanematus klappide süüks icon_confused.gif

See mingi eri liik inimesi, kes siis kõnnivad nagu robotid...isegi raudteed ületades icon_eek.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.04.2014 12:13:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
CoiL kirjutas:
on erilist vahet kui mingi nooruk tümm põhjas linnas ringi sõidab ja samamoodi muhvigi ei kuule? Heh, suht sama või mis? icon_smile.gif

Ei ole vahet ja samas nad jalakäijale ohutumad, oluliselt ohutumad kuna kuuleb kaugelt. ~100m enne on ju woofrist sisikond segi, isegi kui sul klapid peas.
Samas tegelikult ma ei mõista miks ajada tähelepanematus klappide süüks icon_confused.gif

See mingi eri liik inimesi, kes siis kõnnivad nagu robotid...isegi raudteed ületades icon_eek.gif

Kui klappidega automüra kuulma hakkad, siis pole sul enam aega auto eest ära hüpata. icon_smile.gif Räägin päris t6siselt - olen jalakäijana olnud mitmeid kordi olukorras, kus m6ni äge kihutaja-vend ristmikul, enda jaoks keelava punase tulega, nina eest läbi kihutab. icon_cool.gif K6rvaklapid peas jalutades oleks sama tähendanud üsna mitmeid luumurde ja kipsisolekuid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yarmx
Kreisi kasutaja
yarmx

liitunud: 18.08.2007




sõnum 05.04.2014 13:30:50 vasta tsitaadiga

Loomulikult peab olema liikluses tähelepanelik nii klappidega kui ka ilma. Heli isoleerivad klapid või lihtsalt vali muusika lõikavad justkui ühe dimensiooni ära ja tähelepanu tuleb koondada ainult nägemisele. Eks kurdid saavad ka liikluses hakkama, aga nad on kogu aeg sellises olukorras ja harjunud nii elama. Kui inimene on kuulja ja halvab vabatahtlikult enda võimaluse kuulda end ümbritsevat, siis tema ei ole sellega pikalt elanud ja ta ei oska üle öö instinktiivsele tasemele ümber orienteeruda. Naljakas on vaadata klappidega jooksjaid, kelle samm läheb enne ristmikku kramplikuks, pea käib paaniliselt ühele poole teisele poole nagu tennist vaadates ja on näha, et inimene tunneb ennast ebakindlalt. Mida vähem selliseid liiklejaid, seda parem kõigile.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.04.2014 13:41:12 vasta tsitaadiga

Usaldad kõrvu ja jääd ikka alla icon_lol.gif
Sest tuli elektriauto.... linnamüra foonist on see kõvasti vaiksem.
Ja mis sellest paremale vasakule jõllitamises halba on... maha võib su sõita ka mõni rattur.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.04.2014 13:44:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sest tuli elektriauto.... linnamüra foonist on see kõvasti vaiksem.



sellelegi pidi tahetama paigaldada kõlarit mis teeb harrika mürinat. icon_lol.gif
tagasi üles
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.04.2014 13:51:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Noh, kui ametlikus kirjelduses on kirjas et mõeldud telefonidele ja juhtmel mikrofon, siis ilmselt on ikka mõeldud ka õues kasutamiseks icon_biggrin.gif


Ametlikult võib paljugi kirjas olla. Mõeldud telefonidele tähendab üldjuhul seda, et klappide takistus on mobiilseadmetele sobiv, ning mikrofoni/juhtnuppude lisamine on väga väike kulu. Mul tuli D600'ga ka mobiilseadme juhe kaasa, aga nendega tänava käimist ma küll ette ei kujuta, samas, laua taga istudes ja mobiilist muusikat kuulates on mikrofon vägagi abiks, ei pea kõne tulekul klappe peast võtma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.04.2014 19:33:34 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Igastahes samade klappidega on vanast N9st heli parem, pehmem, selgem. Kuigi palju oleneb ka konkreetsetest helifailidest jne. Üks miinus veel Monitoridel - kui koos päikseprillidega kanda, siis hakkavad suruma prille vastu pead.
katsu leida mingid sametpadjad klappidele, siis polegi klapid nii rusuvad, kui hetkel tundub
yarmx kirjutas:
Loomulikult peab olema liikluses tähelepanelik nii klappidega kui ka ilma. Heli isoleerivad klapid või lihtsalt vali muusika lõikavad justkui ühe dimensiooni ära ja tähelepanu tuleb koondada ainult nägemisele. Eks kurdid saavad ka liikluses hakkama, aga nad on kogu aeg sellises olukorras ja harjunud nii elama. Kui inimene on kuulja ja halvab vabatahtlikult enda võimaluse kuulda end ümbritsevat, siis tema ei ole sellega pikalt elanud ja ta ei oska üle öö instinktiivsele tasemele ümber orienteeruda. Naljakas on vaadata klappidega jooksjaid, kelle samm läheb enne ristmikku kramplikuks, pea käib paaniliselt ühele poole teisele poole nagu tennist vaadates ja on näha, et inimene tunneb ennast ebakindlalt. Mida vähem selliseid liiklejaid, seda parem kõigile.
enda seisukohast rääkides, siis klappidega on oluliselt tugevam kontsentratsioon enda ümber toimuvatele liikumistele - oluliselt parem ja kergem on keskenduda ohule eespool, märgata liikuvaid objekte ja hinnata erinevaid parameetreid, kui kuulata mingit üldist ebamäärast müra, mispigem tõmbab tähelepanu ja rikub kontsentratsiooni.

liigun jalgrattaga ning liiklen nõnda, et eeldus taganttulevale ohule on olematu - see, kui kuulen tagant mingit signaali, mis ei ole isegi mulle suunatud, tõmbab mu tähelepanu ja sunnib vaatama, samas sellega katkeb tähelepanu eespool toimuvast - kõige ohtlikumad olukorrad tekivad, kui selja taha on vaja vaadata - vasakpöörded, mitmerealises liikluses ümber reastumine.

loomulikult oleks mõistlik kõrvad lahti hoida, kui aeglaselt kergliiklusteel töllerdad ja sealjuures ei sõida teeservas, vaid seal, kus jumal juhatab

samas reeglina kuuleb inimene liikuvat objekti seljatagant täpselt liiga hilja ning hilisest kuulmisest tingitud ehmumised on ohtlikud

kogu selles jutus ei ole õiget ega valet, on vaid eneseusalduse küsimus - ei tohi olla tähelepanematu icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 10.04.2014 16:34:51 vasta tsitaadiga

Vanad head Denoni in-earid (AH-C351K) suutsid mul kuidagi ühest klapist vait jääda ja ostsin uued. Üksjagu uurisin teste ja kuna leidsin ka suht imelikult odava hinnaga pakkumise (1a.ee), siis ostsin Beyerdynamic DX 160 iE nimelised asjad. Üsna uus mudel kuid mõned ülivõrdes testid juba olemas. Eriti pole jõudnud kuulata veel, kuid esmamulje on positiivne. Suht bassine heli, kuid siinusega läbi sõites on kõik siiski üsna hästi tasakaalus. Füüsiline kvaliteet ja kaasasolev nänn on väga kõrgel tasemel. Polnud varem Comply otsikuid proovinud, nüüd enam ilmselt midagi muud kunagi kasutada ei taha.
Tootja hind on 99€, meil poodides keskmiselt 95€, 1a.ee's praegu 72 €. Mul oli veel valikus Hifiman RE-400, mis oleks vast vähem bassine, kuid need on ~100 € ja kättesaadavus segane. Kuna aga Beyerite hind oli nii kreisilt hea, siis läksid käiku.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2014 19:51:41 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Vanad head Denoni in-earid (AH-C351K) suutsid mul kuidagi ühest klapist vait jääda ja ostsin uued. Üksjagu uurisin teste ja kuna leidsin ka suht imelikult odava hinnaga pakkumise (1a.ee), siis ostsin Beyerdynamic DX 160 iE nimelised asjad. Üsna uus mudel kuid mõned ülivõrdes testid juba olemas. Eriti pole jõudnud kuulata veel, kuid esmamulje on positiivne. Suht bassine heli, kuid siinusega läbi sõites on kõik siiski üsna hästi tasakaalus. Füüsiline kvaliteet ja kaasasolev nänn on väga kõrgel tasemel. Polnud varem Comply otsikuid proovinud, nüüd enam ilmselt midagi muud kunagi kasutada ei taha.
Tootja hind on 99€, meil poodides keskmiselt 95€, 1a.ee's praegu 72 €. Mul oli veel valikus Hifiman RE-400, mis oleks vast vähem bassine, kuid need on ~100 € ja kättesaadavus segane. Kuna aga Beyerite hind oli nii kreisilt hea, siis läksid käiku.

Oled võrrelnud heli nende vahtotsadega (comply) ja silikoonidega?
Omal on TDK BA200-d ja on väga suur vahe - vahtotsad lisavad küll bassi, aga kõrgem ots kaob veelgi rohkem ära ja keskosa selgus kaob ka ära. Seega ma olen pidama jäänud nn topelt-otsaga (double flange) silikoonide juurde - heli on märgatavalt selgem ja neutraalsem.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2014 20:09:15 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Vanad head Denoni in-earid (AH-C351K) suutsid mul kuidagi ühest klapist vait jääda ja ostsin uued. Üksjagu uurisin teste ja kuna leidsin ka suht imelikult odava hinnaga pakkumise (1a.ee), siis ostsin Beyerdynamic DX 160 iE nimelised asjad. Üsna uus mudel kuid mõned ülivõrdes testid juba olemas. Eriti pole jõudnud kuulata veel, kuid esmamulje on positiivne. Suht bassine heli, kuid siinusega läbi sõites on kõik siiski üsna hästi tasakaalus. Füüsiline kvaliteet ja kaasasolev nänn on väga kõrgel tasemel. Polnud varem Comply otsikuid proovinud, nüüd enam ilmselt midagi muud kunagi kasutada ei taha.
Tootja hind on 99€, meil poodides keskmiselt 95€, 1a.ee's praegu 72 €. Mul oli veel valikus Hifiman RE-400, mis oleks vast vähem bassine, kuid need on ~100 € ja kättesaadavus segane. Kuna aga Beyerite hind oli nii kreisilt hea, siis läksid käiku.
need jätan omale meelde thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.04.2014 21:58:14 vasta tsitaadiga

ihvike, millised Comply otsikud on seal kaasas. Ma eeldan et S või T seeria?
Muidu head otsikud, ainult kestavad veidike vähe. Minu kuulamise juures 4-6 nädalat. Edasi kaotavad elastsuse. Kallimad seeriad (P-seeria) on vast isegi veel lühema elueaga, heliisolatsioon ja mugavus muidugi ekstra klassist. Eluea poolest on Westone'i ja Shure otsikud palju paremad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 10.04.2014 22:18:04 vasta tsitaadiga

T-400 on seal kaasas. Proovisin nii, et ühte kõrva toppisin Comply ja teise kõige paremini istuva silikooni ja heli oli tasakaalus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2014 22:29:49 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
ihvike, millised Comply otsikud on seal kaasas. Ma eeldan et S või T seeria?
Muidu head otsikud, ainult kestavad veidike vähe. Minu kuulamise juures 4-6 nädalat. Edasi kaotavad elastsuse. Kallimad seeriad (P-seeria) on vast isegi veel lühema elueaga, heliisolatsioon ja mugavus muidugi ekstra klassist. Eluea poolest on Westone'i ja Shure otsikud palju paremad.
kui vahuotsad, siis peab enne kõrva pistmist hoolega kõrvad ära kuivatama
just hommikuti dushialt tulles
lisaks ka igasugune higi

jooksmisel voolav higi suurt ei määra, kuna kriitiline osa on kõrvas, samas eemaldades ja tagasi kõrva paigaldades tuleb jälle kõrvad kuivatada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.04.2014 22:31:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
ihvike, millised Comply otsikud on seal kaasas. Ma eeldan et S või T seeria?
Muidu head otsikud, ainult kestavad veidike vähe. Minu kuulamise juures 4-6 nädalat. Edasi kaotavad elastsuse. Kallimad seeriad (P-seeria) on vast isegi veel lühema elueaga, heliisolatsioon ja mugavus muidugi ekstra klassist. Eluea poolest on Westone'i ja Shure otsikud palju paremad.
kui vahuotsad, siis peab enne kõrva pistmist hoolega kõrvad ära kuivatama
just hommikuti dushialt tulles
lisaks ka igasugune higi

jooksmisel voolav higi suurt ei määra, kuna kriitiline osa on kõrvas, samas eemaldades ja tagasi kõrva paigaldades tuleb jälle kõrvad kuivatada

Lihtsam on uued osta icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2014 23:59:52 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Vanad head Denoni in-earid (AH-C351K) suutsid mul kuidagi ühest klapist vait jääda ja ostsin uued. Üksjagu uurisin teste ja kuna leidsin ka suht imelikult odava hinnaga pakkumise (1a.ee), siis ostsin Beyerdynamic DX 160 iE nimelised asjad. Üsna uus mudel kuid mõned ülivõrdes testid juba olemas. Eriti pole jõudnud kuulata veel, kuid esmamulje on positiivne. Suht bassine heli, kuid siinusega läbi sõites on kõik siiski üsna hästi tasakaalus. Füüsiline kvaliteet ja kaasasolev nänn on väga kõrgel tasemel. Polnud varem Comply otsikuid proovinud, nüüd enam ilmselt midagi muud kunagi kasutada ei taha.
Tootja hind on 99€, meil poodides keskmiselt 95€, 1a.ee's praegu 72 €. Mul oli veel valikus Hifiman RE-400, mis oleks vast vähem bassine, kuid need on ~100 € ja kättesaadavus segane. Kuna aga Beyerite hind oli nii kreisilt hea, siis läksid käiku.

Kas võimendit on vaja Beyer DX 160 iE jaoks? Millist setupi ise kasutad?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 11.04.2014 10:02:27 vasta tsitaadiga

Ei ole võimendit vaja, iPod Touch on täiesti piisav, nagu ka mu EMU 0202 USB ja integreeritud helikaardid. 47 oomi on muidugi päris palju selliste kohta ja 107 dB/mW tundlikkus ka ülikõrge just pole, seega võib-olla mõni lahjem kaasaskantav asi ei vea välja. Nexus 7 näiteks on selline, et võib julgelt põhja panna ja ei ole ikka liiga kõvasti.
Aga rohkem kuulanuna on ikka natuke selline tunne, et liiga bassine on ja päris kõrgem ots >10 kHz peal kukub väga ruttu ära. Samas jällegi pole seal üleval otsas nii suuri jõnkse nagu Denonil oli või mu DT880l on. Eks ta on harjumise asi muidugi, aga võiks nagu olla veits rohkem seda ülemist otsa.

See kõrgem takistus on ühes osas hea muidugi, Denonitega oli praktiliselt kõikide seadmetega (eriti integreeritud kaartidega) ilma signaalita taustasahin kuulda, nende Beyeritega on vaikus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 11.04.2014 10:59:54 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelgi siis tolle nn. "burn-in" protseduuriga on, kas linnalegend või mitte?

Või lihtsalt tekib platseebo efekt, et harjud lihtsalt ära icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2014 11:13:47 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Kuidas kellelgi siis tolle nn. "burn-in" protseduuriga on, kas linnalegend või mitte?

Või lihtsalt tekib platseebo efekt, et harjud lihtsalt ära icon_wink.gif


Meediast on mulje jäänud, et pigem linnalegend, kuid mõni siinne ekspert võiks kommenteerida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 11.04.2014 11:31:00 vasta tsitaadiga

Enda Superluxidega oli küll märgatav vahe, alguses väga teravad kõrgedtoonid muutusid ajapikku meeldivamaks. Ja isegi Superluxi enda seisukoht on see, et nende klappe tasub vähemalt 30h sisse kulutada enne tõsist kuulamist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2014 12:24:20 vasta tsitaadiga

Kas Beyerdynamic DX 160 iE lapikud juhtmed segavaks faktoriks ei ole? Need vist võtavad üles igasugust müra, kui millegagi kokku puutuvad?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 11.04.2014 12:30:13 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Kuidas kellelgi siis tolle nn. "burn-in" protseduuriga on, kas linnalegend või mitte?

Või lihtsalt tekib platseebo efekt, et harjud lihtsalt ära icon_wink.gif
Üks pool, ehk see harjumise ja saja muu psühholoogilise mõjuri pool, see on 100% kindel, see juhtub igal juhul ja mõju on reaalne ning väga "kõrvagakatsutav". Teine pool, ehk siis see füüsiline burn-in efekt, on kahtlane, keeruline objektiivselt testida ja võimaliku efekti objektiivselt kuuldav ulatus on igatahes väga väike, kuna kui midagi muutub, siis vähe ning väga kitsas sagedusvahemikus.
Innerfidelity mees on sellega pikalt tegelenud ja minu meelest oli tema lõppjäreldus see, et isegi kui midagi on, siis ei oma see reaalselt ikkagi tähtsust, muud tegurid on palju olulisemad.

skyTronic, juhtmed on kuulda tõesti. Aga ma ei tee kunagi sporti klappidega ega liigu üldse suuremal määral muusikakuulamise ajal, mistõttu mul on sellest täiesti poogen. Vanad Denonid olid tavalise kaabliga, aga see efekt oli isegi hullem. Aitab ka see, kui juhe "pesulõksuga" kuhugi krae külge kinnitada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2014 13:02:29 vasta tsitaadiga

Proovin need Beyerid ära kui mingeid teisi <80€ in-eare soovitada pole?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.04.2014 18:52:38 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:

Innerfidelity mees on sellega pikalt tegelenud ja minu meelest oli tema lõppjäreldus see, et isegi kui midagi on, siis ei oma see reaalselt ikkagi tähtsust, muud tegurid on palju olulisemad.

Innerfidelity mees on Tyll Hertsens.
Lingid tema testidele
http://www.innerfidelity.com/content/evidence-headphone-break
http://www.innerfidelity.com/content/testing-audibility-break-effects
Spoiler Spoiler Spoiler


Tema arvamus on sama minu omaga. Vahe on kuulda, kuid ei tea mis on selle põhjuseks.
Lihtsuse mõttes võib seda ka "burn-in'iks" kutsuda

ihvike kirjutas:
T-400 on seal kaasas. Proovisin nii, et ühte kõrva toppisin Comply ja teise kõige paremini istuva silikooni ja heli oli tasakaalus.

Korralikult istuvate otsikutega mina ka vahet ei kuule. Kui otsikud on liiga suured siis kipuvad ava kinni suruma ja siis väheneb kõrgete osakaal.
Mul peaks kuskil mõned punased T seeria otsikud vedelema. Nendega polnud kõrgete kadu üldiselt probleemiks. Piisavalt elastsed ja lühikesed. Pikemate otsikutega (Comply P-seeria ja Westone 15mm) tuleb otsikute sisestamisel hoolikas olla.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 14.04.2014 10:19:57 vasta tsitaadiga

Nüüd saanud pikemalt kuulata ja tuleb kiita, et kasutaja Tux rääkis õiget juttu. Kolisin lõpuks ikkagi veidi väiksemate silikoonide peale ja heli läks märksa täpsemaks, laiemaks ja mõnusamaks. Bass jäi alles, kuid muu avardus märkimisväärselt.
Lühidalt - väga head klapid selle hinna eest, kui õigesti kõrva saavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 19.04.2014 01:53:31 vasta tsitaadiga

Tekkis ka mõte uued normaalsemad klapid soetada, aga kuna siiani kasutand aastaid vaid 10€ Sony nööpe (oma eesmärgiks piisavad), siis pole kursis mis on hea/halb. Seega küsiks abi targematelt.

Oskab keegi ehk soovitada head headseti hinnaklassis kuni 50€. Põhiline kasutus oleks mängimine, filmid ja muusika. Klappe üldjuhul kaasas kandama ei hakka, vaid oleks koduseks kasutuseks läpaka juures. Hea oleks kui klapid on Tartus kuskil ka müügis, sest välismaalt tellimisega väga ei viitsi tegeleda. Ehk siis midagi hea helikvaliteediga (sh ka mikker) ja mida kannataks peas tundide kaupa hoida. Eelistaks kui heli väljapoole väga ei kostu.

Oleks igasuguste soovituste eest tänulik icon_smile.gif


EDIT: Mida kujutab endast combo jack (mitmetel uuematel läpakatel selline) ja kas selle jaoks on vaja eraldi üleminek osta? Või on uutel klappidel juba vastav otsik olemas?
EDIT2: Või oleks mõistlik rohkem raha välja käia millegi sellise eest? http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/siberia/SteelSeries-Siberia-V2-manguri-peakomplekt-must-42399

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.