Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 02.04.2014 13:00:18 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Oskab keegi üelda mis on Xiaomi Piston v2 ja Xiaomi Plunger Music Partner vahe peale selle et piston on 24$ ja plunger 30$? Kumb mõistlikum?

Nagu piltidelt näha, siis on Plunger hõbedat värvi ehk Piston v1 ehk vanem versioon. Kodukalt seda osta ei saa niikuinii, seega jääbki ainult Piston v2.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.04.2014 14:48:40 vasta tsitaadiga

Sai endale ka Xiaomi Piston v2 ära tellitud ~18€ eest. Eks näis kas kunagi kohale ka jõuavad ja milline heli võrreldes Creative EP-630-ga on. PS, täna saan oma Fidelio X1 lõpuks kätte icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.04.2014 16:00:34 vasta tsitaadiga

See Superlux kõlab nii naljakalt, nagu mingi novalux vms odav kräpp. Mis aga tõsiselt häirib on see, et nad kasutavad sennheiseriga sarnast markeeringut.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.04.2014 01:25:18 vasta tsitaadiga

See Superlux võib naljakalt kõlada, välja näha nagu odav AKG koopia ja olla Sennheiseriga sarnase markeeringuga (mida on ka paljud teised odav-klapid)... aga... olles neid klappe omanud nüüdseks miskit 2a, siis ütleks, et vägagi vastupidavalt tehtud. Olen neile täie laksuga peale ka astunud ja imekombel ei juhtunud midagi. Mind pigem häirisid odavad originaal "plastikust" padjad. Ei hakka siin mingit kiidulaulu tegema aga ütlen niipalju, et kui viitsimist HD-681 jaoks mk2 filter ja nurga all sametiga padjad teha, siis tegemist on hea heliga klappidega. Julgen seda isegi rõhutada ja öelda väga hea heliga, sest olles täna oma Fidelio X1 klapid kätte saanu, siis HD-681 väärtus tõusis minu silmis kõvasti!
Ega ilmaasjata mõned H-Fi/rockgrotto tegelased neid klappe modifitseeritult kõvasti kallimate AKG, Sennheiser, Beyerite asemel eelista. Eks neil brändidel ole omad lipulaevad ja põhjusega aga odavamad ja kesk-klassi klapid on paljud minu arvates üle-haibitud ja pigem brändi/disaini fännamine. Ei ole veel isiklikult tuntumaid kallemaid high-end klappe proovida saanud (nt. HD-600, HD-650, AKG K702AE, AKG K812 jne.) aga kui ma võrdlen HD-681`te 242€ maksva Fidelio X1`ga (hind Tšehhis), siis HD-681 on kõvasti rohkem oma hinda väärt! Sain just motivatsiooni juurde oma HD-681 mk2 puidust versiooni edasi ehitamiseks.

Fidelio X1-e kohta muljetan vast järgneval nädalal, sest memory foam padjad vajavad sisse vajumist, uus korralik "audiofiili" kaabel ehitamist ja klapid sisse mängimist. Eelmine H-Fi foorumi omanik oli neid ainult ~50h kasutanud. Esmamuljena võin öelda, et neile klappidele on võimendus kindlasti soovitatav. Heli ruumilisus ja ettepoole sügavus, mida võrreldes HD-681-ga juurde soovisin tuli küll aga mitte just nö. vau! emotsiooniga. Väga detailse heliga klapid on ja olen samuti nende ülevaadete arvamuse poolel, mis ei pea neid nö. bass-head klappideks. Tegemist on mõnusa muusikalise ja dünaamilise heliga klappidega. Ja väga väga mugavad on! Võib tõesti öelda, et paned pähe, ununevad ära ja ei tunne et miskit peas on.
Aga hetkel rohkem ei muljeta. Lõpetuseks üks kiire pilti kah:


Ülevaated:
http://www.head-fi.org/t/670318/philips-fidelio-x1-review-comparison
http://www.headfonia.com/the-fidelio-x1-by-philips/
http://www.innerfidelity.com/content/big-bottom-and-lively-top-philips-fidelio-x1
http://www.whathifi.com/review/philips-fidelio-x1
http://www.trustedreviews.com/philips-fidelio-x1_Headphones_review
Amazon customer reviews: http://www.amazon.com/Philips-X1-28-Over-Ear-Headphones/product-reviews/B00B3QD94O/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt?showViewpoints=1
Video ülevaade: https://www.youtube.com/watch?v=9ejysLml9to

CoiL kirjutas:

Samas lugedes headfonia ülevaadet ( http://www.headfonia.com/the-fidelio-x1-by-philips/ )...
tsitaat:
The 1840 is still more refined, and the mids and highs are smoother, but I find that a good tube amp can help the X1 in those departments.

tsitaat:
The key, is to find an amp with a smooth top end and a full midrange. This headphone has a good speed and attack by default, so I won’t be needing a solid state. What it needs, however is a little smoother treble and a little boost in the mids body. The ALO Pan Am is the best pairing I’ve heard with the X1 especially with the smooth Siemens tube upgrade.

...siis tundub, et Aune T1 + Siemens E88CC võib nagu rusikas silmaauku olla icon_smile.gif

Tundub, et Mike`i soovitused peavad paika, sest Aune T1-e puhul tunduvad pehmete kõrgete ja esiletõstetud kesksagedustega lambid hästi sobivat.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.04.2014 08:39:45 vasta tsitaadiga

T1 ei ole ju "tube amp", see on samahästi tube amp, kui digitaalne kidraprotsessor, millel lamp sees, on kidravõim. Efektikas ei enamat. Et jutt kehtiks, peaks antud võimendil olema väljundaste ka lampidel tehtud, aga ei ole ju, seal on mingi opakas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.04.2014 11:28:04 vasta tsitaadiga

Markos, kas ma ütlesin, et tegu on lampvõimuga? Ei. Saa jutu kontekstist aru. Nende Mike`i ülevaate tsitaatide point oli selles, et Fidelio X1 klappidega on sobilik kasutada pehmete kõrgete ja esiletõstetud kesksagedustega lamp-heli ja võin ka omast kogemusest nüüd kinnitada, et see soovitus peab ka Aune T1-e puhul paika. See kas Aune T1 kasutab lampi puhvrina või on ehedakoeline lampvõim, ei mängi antud juhul rolli kuna lambi "efekt" toimib samamoodi. Kui endal reaalset kogemust antud isendiga ei ole, siis ei ole ka mõtet teoreetilist hala hakata ajama.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.04.2014 11:47:23 vasta tsitaadiga

Ahjah, need Philipsid on 30 oomised, sinna käib tõesti hübriid küll, kas soovitud saundi jaoks just lampi vaja, on iseküsimus. Mina olen seda meelt, et signaalitee olgu võimalikult lühike ja puhas, filtrite ja lampideta (mis ei täida oma põhifunktsiooni). Kui klapp sellise lähenemise puhul ei mängi nagu vaja, siis on kehv klapp.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 03.04.2014 14:05:56 vasta tsitaadiga

Praegu lüüakse igal pool lokku, et parimad klapid ever on NAD VISO HP50. Siin keegi äkki proovinud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.04.2014 14:31:29 vasta tsitaadiga

See ju nii subjektiivne ja sõltub paljudest asjadest. Sellist asja nagu parimad klapid ei ole minu arvates olemas juba ainuüks seetõttu, et inimesed kuulevad erinevalt ja maitsed on erinevad. Aga seda küll, kiidulaulu saavad need NAD VISO HP50 klapid üsna palju. Tekkis endalgi kerge huvi neid kuulda. Aga samas lugedes innerfidelity ülevaadet, siis ei tundu just väga avara helipildiga olevat kuna tegu ikkagi kinniste klappidega.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 11:29:10 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
See Superlux võib naljakalt kõlada, välja näha nagu odav AKG koopia ja olla Sennheiseriga sarnase markeeringuga (mida on ka paljud teised odav-klapid)... aga... olles neid klappe omanud nüüdseks miskit 2a, siis ütleks, et vägagi vastupidavalt tehtud. Olen neile täie laksuga peale ka astunud ja imekombel ei juhtunud midagi. Mind pigem häirisid odavad originaal "plastikust" padjad. Ei hakka siin mingit kiidulaulu tegema aga ütlen niipalju, et kui viitsimist HD-681 jaoks mk2 filter ja nurga all sametiga padjad teha, siis tegemist on hea heliga klappidega. Julgen seda isegi rõhutada ja öelda väga hea heliga, sest olles täna oma Fidelio X1 klapid kätte saanu, siis HD-681 väärtus tõusis minu silmis kõvasti!
Ega ilmaasjata mõned H-Fi/rockgrotto tegelased neid klappe modifitseeritult kõvasti kallimate AKG, Sennheiser, Beyerite asemel eelista. Eks neil brändidel ole omad lipulaevad ja põhjusega aga odavamad ja kesk-klassi klapid on paljud minu arvates üle-haibitud ja pigem brändi/disaini fännamine. Ei ole veel isiklikult tuntumaid kallemaid high-end klappe proovida saanud (nt. HD-600, HD-650, AKG K702AE, AKG K812 jne.) aga kui ma võrdlen HD-681`te 242€ maksva Fidelio X1`ga (hind Tšehhis), siis HD-681 on kõvasti rohkem oma hinda väärt! Sain just motivatsiooni juurde oma HD-681 mk2 puidust versiooni edasi ehitamiseks.

20€ eest võiks küll need 681 klapid võtta, aga transa on 25€ icon_neutral.gif Tasub ikka ära?

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yarmx
Kreisi kasutaja
yarmx

liitunud: 18.08.2007




sõnum 04.04.2014 11:38:55 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, http://telli.kynk.eu/ Ise tellisin samad klapid just sealt kaudu. Rahvusvahelist postikulu ei lisandu kui Tallinnas elad ja ise kaubale järgi lähed. Mujal tavaline Smartposti hind.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 11:42:16 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, saab ka ilma transata:
https://www.google.com/search?q=%FChistellimused+thomannist

Aga neid Superlux mudeleid tasub enne uurida. 681, 681 B ja 681 Evo pole päris samad. Ning lisaks on ka 668 B mudel..
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 04.04.2014 11:57:56 vasta tsitaadiga

Kunagi lubasin kirjutada midagi Marshall Monitoridest - kvaliteet on fantastiline, heli hea aga mugavus vast mitte nii. Kuidagi suruvad liiga, või siis on selline tunne et tulevad peast ära. Võibolla on mu pea lihtsalt imelik ja muidugi ma pole ka teab mis suurte klappide vend ka.

Heli saaks ilmselt parem olla aga ma pole androidile veel leidnud äppi, mille väljastatav heli mulle meelepärane oleks. Powerampi heli oli kuidagi külm ja puine, rocketplayer veidi parem. Kui kellelgi on huvi vahetada Monitore mingite samakallite-väärsete inear klappide vastu, siis kuulan pakkumisi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.04.2014 13:33:38 vasta tsitaadiga

Kas Androidil siis mingid flat eq meediamängijat ei ole ? Kui selle heli sulle ei meeldi, siis on natuke pahasti. Kõige halvem on see, kui valid klapid mingisuguse api abiga ja hiljem avastad, et nüüd nad ongi sellega paaris ja igalpool mujal kasutamiskõlbmatud. Kõige hullemad klapid, mis mulle kätte juhtunud, on mingid Urbanears Plattanid. Kui arvestada hinda ja toodet, siis tule taevas appi. Mõnekumne euristest klappidest ei ootakski midagi, mõned suudavad isegi positiivselt üllatada, aga need on küll ehe näide sellest, millised ühed klapid olla ei tohiks, makstes 3 korda enam. Esiteks vajutavad pea lapikuks, juba 5 minutiga. Basse pole, keskriba on liialt kriiskav (ilmselt seetõttu, et nad suruvad ikka draiveri sõna otseses mõttes kuulmekanalisse) ja kõrged on mudased. Sain nad saundima küll jah, st vähemasti balanss saabus, aga ärge küsige, milline eq kurv välja nägi icon_biggrin.gif Niiet kokkuvõtteks, kui tahad häid klappe, siis unusta proovimisel eq ära, ning lase võimalikult palju näiteid oma repsist läbi. Klapid on kahjuks või õnneks asjad, mida lihtsalt EI SAA proovimata osta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 04.04.2014 14:19:42 vasta tsitaadiga

Igastahes samade klappidega on vanast N9st heli parem, pehmem, selgem. Kuigi palju oleneb ka konkreetsetest helifailidest jne. Üks miinus veel Monitoridel - kui koos päikseprillidega kanda, siis hakkavad suruma prille vastu pead.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.04.2014 14:50:36 vasta tsitaadiga

Klapivõimul ja dac'l on selles loos paljugi kaasa rääkida, sealt ka erinevused. Katsetada võiks muidugi samade helifailidega. Õues käimiseks võiks ehk Minor klapid paremini sobida, kui sama bränd meeldiks. Ma ei saa üldse aru neist, kes tänaval circumauralitega jalutavad, mingi moevärk ilmselt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.04.2014 18:01:19 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
. Ma ei saa üldse aru neist, kes tänaval circumauralitega jalutavad, mingi moevärk ilmselt.



Tegelikult õues käimine ja mistahes kõrvaklapid ei sobi kokku. Mängivad surmaga ja ootavad matsu....

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei taha ise enam kõrvaklappidega väljas käia pära seda kui vedur pee taga pasundas. Tuli vaikselt selja taha ja kui oli paari meetri peal, siis pasundas.
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.04.2014 18:29:48 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
CoiL kirjutas:
See Superlux võib naljakalt kõlada, välja näha nagu odav AKG koopia ja olla Sennheiseriga sarnase markeeringuga (mida on ka paljud teised odav-klapid)... aga... olles neid klappe omanud nüüdseks miskit 2a, siis ütleks, et vägagi vastupidavalt tehtud. Olen neile täie laksuga peale ka astunud ja imekombel ei juhtunud midagi. Mind pigem häirisid odavad originaal "plastikust" padjad. Ei hakka siin mingit kiidulaulu tegema aga ütlen niipalju, et kui viitsimist HD-681 jaoks mk2 filter ja nurga all sametiga padjad teha, siis tegemist on hea heliga klappidega. Julgen seda isegi rõhutada ja öelda väga hea heliga, sest olles täna oma Fidelio X1 klapid kätte saanu, siis HD-681 väärtus tõusis minu silmis kõvasti!
Ega ilmaasjata mõned H-Fi/rockgrotto tegelased neid klappe modifitseeritult kõvasti kallimate AKG, Sennheiser, Beyerite asemel eelista. Eks neil brändidel ole omad lipulaevad ja põhjusega aga odavamad ja kesk-klassi klapid on paljud minu arvates üle-haibitud ja pigem brändi/disaini fännamine. Ei ole veel isiklikult tuntumaid kallemaid high-end klappe proovida saanud (nt. HD-600, HD-650, AKG K702AE, AKG K812 jne.) aga kui ma võrdlen HD-681`te 242€ maksva Fidelio X1`ga (hind Tšehhis), siis HD-681 on kõvasti rohkem oma hinda väärt! Sain just motivatsiooni juurde oma HD-681 mk2 puidust versiooni edasi ehitamiseks.

20€ eest võiks küll need 681 klapid võtta, aga transa on 25€ icon_neutral.gif Tasub ikka ära?

Nagu juba öeldi, siis http://telli.kynk.eu/ või siis pillipood.ee kus on väike juurdehindlus aga saad ka smartposti kasutada või ELSiga koju tellida. Pillipood.ee tellib samuti oma kraami thomannist. Ise tellisin ühed veel, et custom puidust klapid nende elementidega ehitada.

Tänaval klapid peas käia on jah suht idiootsus, eriti eesti liikluskultuuris. Ise kasutan kas siis kuskil looduses leboskledes või bussis/rongis/autos.
Kusjuures kui pikem autosõit käsil, siis on minu arvates kordades auto helisüsteemist parem ja odavam. Muidugi siis peaks hea ja tähelepanelik sõitja olema ja ikka peegleid ja teed jälgima.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.04.2014 21:46:11 vasta tsitaadiga

autot juhtida kõrvaklapid peas, muusika mängimas... selleks peab täisdebiilik olema et sellist lollust teha thumbs_down.gif
ma ei kujutaks ettegi et oma Bosede või inearidega peaksin rooli ronima..

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2014 22:10:52 vasta tsitaadiga

Müra summutavate klappidega oleks hirmus küll.
Kui sulvel pirukaga ringi kimasin siis olid küll PortaProd peas ja heli igati vonks, samas kuulis mis ümber toimus.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.04.2014 22:19:39 vasta tsitaadiga

a mis auto stereol viga on? sõites ei ole su ülesanne mitte mussi kuulata vaid ilusti punktist a punkti b jõuda..
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yarmx
Kreisi kasutaja
yarmx

liitunud: 18.08.2007




sõnum 04.04.2014 22:24:25 vasta tsitaadiga

täiesti nõus, et klapid ja liiklus ei sobi kokku. Pean tunnistama, et mina tunnen ennast isegi jalgsi ristmikeid ületades ebamugavalt kui ei kuule liiklust enda ümber. Jalgrattaga on klapid täielik müstika.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.04.2014 23:47:58 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
Kusjuures kui pikem autosõit käsil, siis on minu arvates kordades auto helisüsteemist parem ja odavam. Muidugi siis peaks hea ja tähelepanelik sõitja olema ja ikka peegleid ja teed jälgima.

Rõhutasin ja täiendan. Pikema autosõidu all mõtlesin maanteel kulgemist ja kasutaks siiski pool-avatud klappe. Linnaliikluses mitte mingil juhul klappe ise ei kasuta!
Aga muidu - on erilist vahet kui mingi nooruk tümm põhjas linnas ringi sõidab ja samamoodi muhvigi ei kuule? Heh, suht sama või mis? icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 05.04.2014 01:07:17 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Klapivõimul ja dac'l on selles loos paljugi kaasa rääkida, sealt ka erinevused. Katsetada võiks muidugi samade helifailidega. Õues käimiseks võiks ehk Minor klapid paremini sobida, kui sama bränd meeldiks. Ma ei saa üldse aru neist, kes tänaval circumauralitega jalutavad, mingi moevärk ilmselt.


Noh, kui ametlikus kirjelduses on kirjas et mõeldud telefonidele ja juhtmel mikrofon, siis ilmselt on ikka mõeldud ka õues kasutamiseks icon_biggrin.gif


Ja klappidega on aastaid nii käidud, et muud ei kuulegi. Peab lihtsalt teadma mida vaadata. Ma ei kujutaks ette raudtee ületust ilma paremale ja vasakule vaatamata. Ka ilma klappideta.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 05.04.2014 01:37:59 vasta tsitaadiga

yarmx kirjutas:
täiesti nõus, et klapid ja liiklus ei sobi kokku. Pean tunnistama, et mina tunnen ennast isegi jalgsi ristmikeid ületades ebamugavalt kui ei kuule liiklust enda ümber. Jalgrattaga on klapid täielik müstika.


Sain 15 aastaselt esimesed korralikud kinnised klapid jõuludeks, rühkisin kooli heas tujus, klapid esmakordselt peas, teed ületades nägin midagi kollast silmanurgast - lumesahk liikus minu poole, ehmatusest tahtsin kiirelt tagasi karata, aga oi põrgut, libe oli ja järsk liigutus, mis mind päästma pidi, viist mind hoopis selili. Maas lamades ja masin minu poole liikumas, suutsin end kuidagi eest ära rullida ja vähe jäi puudu, et saha alla jääda icon_smile.gif
Peale seda ei ole klappe tänaval liikudes väga kasutanud, vaid nii et kuulan väljast ka müra ja muud melu icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.