Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.04.2014 06:25:02 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Kuidas on seis kitkatiga, probleemidele lahendused leitud või mitte?
Eile jooksis esimest korda telefon helistades kokku, peale seda on hakanud android system wakelocke tegema. Kergelt hakkab see androidi jama üle viskama, peab uue õuna ära ootama ja proovima tundub.


Eilsest pidi välja jooksma bug fix. Ma ise tegin vahepeal downgrade ja siis oli teadete ribal süsteemi uuenduse teade OTA mille taga kuupäev 2.4.2014. Eile aga viskas ette 14.34. Lootuses, et see on bugfixitud siis lasin peale. Esmamuljes vigu ei täheldanud, Samuti ei teinud factory resete ega midagi. Õhtuks annan teada kuidas päev kujuneb
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 20:35:41 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Pole ka enam täheldanud seda. Ning mäletan, et vahepeal tõepoolest oli Chromel mingi uuendus, vb isegi mitu.


Endal hakkas ka mobiil normaalselt toimima peale Chrome uuendamist. Ei saa enam midagi paha öelda ja aku kestab ka paar päeva.

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.04.2014 21:18:51 vasta tsitaadiga

Täna väga suurt koormust telefon ei saanud. Hommikul aku laadis 98ni ja hetkel 75 alles(väheke netti, kõned, fb, meilid. Koguaeg on sees gps ja kõik uuendused, keelatud pole midagi)See siis eile uuendatud kitkatile. Enne downgrade tegemist kitkatilt nädal tagasi oli aku hommikul 100 siis õhtuks kindlalt alla 50. Esmapilgul tundub paljulubav. Kohati on küll lagimist aga see pigem sellest, et factory reset tegemata ning appid samas seisus nagu jelly beanil olid
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.04.2014 10:17:47 vasta tsitaadiga

Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 12:18:42 vasta tsitaadiga

Maleva kirjutas:
Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist?


lasin ise eile peale uuenduse. hetkel pole täheldanud küll mingeid jamasi. selle heli probleemi pidi lahendama google chrome update.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 09.04.2014 14:10:48 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Maleva kirjutas:
Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist?


lasin ise eile peale uuenduse. hetkel pole täheldanud küll mingeid jamasi. selle heli probleemi pidi lahendama google chrome update.

Eelmisel lehel mainitud, et z1 peal selline lahendus ei toimi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 14:23:25 vasta tsitaadiga

no mul on z1 ja ma ei tea telefon heliseb normaalselt siiamaani.
eile lihtsalt panin uuenduse peale mingeid factory resete ei teinud ainult google chrome uuendasin ära.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maleva
HV kasutaja
Maleva

liitunud: 28.08.2006




sõnum 11.04.2014 16:43:19 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
no mul on z1 ja ma ei tea telefon heliseb normaalselt siiamaani.
eile lihtsalt panin uuenduse peale mingeid factory resete ei teinud ainult google chrome uuendasin ära.

Kuna ilmus bug fix, siis tõesti võib olla see probleem lahendatud. Vaatame nädala ära, kui kõik korras, siis lasen ka ise uuenduse peale ära.

http://www.xperiablog.net/2014/04/09/new-update-14-3-a-0-757-now-rolling-to-xperia-z1-z-ultra-and-z1-compact-fixes-kitkat-sound-bug-issue//
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 20:45:31 vasta tsitaadiga

Klickis 469 € Z1. Kord oli 479 € ja viimased päevad olid 499 €. Müük läks hästi ja tõsteti hinda.

Tegelt miks kirjutan on see, et tahan soetada Z1 aga kas kusagil veel odavamalt leiab? icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 18:11:34 vasta tsitaadiga

Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. eusa_wall.gif Ainult restart aitab paariks korraks.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 12.04.2014 21:01:04 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. eusa_wall.gif Ainult restart aitab paariks korraks.


Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 15:54:48 vasta tsitaadiga

Ei tahtnud enam oodata ja panin ka uusima 757 peale, Sony viimane update oli jaanuari kuust, kui 290 välja tuli.
Polnud Sony eelnevalt updatetinud ise, aga kokkuvõttes oli üllatavalt lihtne -

1. Kõigepealt siit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2469191 lehelt välja valida firmware (Meeles tuleb pidada, et kui hetkel on C6903 siis peab ka selle valima, generic peaks enamusele sobima ja mida suurem number seda uuem soft on, ise valisin hetkel selle C6903 14.3.A.0.757 Central Europe 3 1276-4314_R1C )
2. Siis downloadida siit uusim Flashtool http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45464122&postcount=3
3. Panna downloaditud firmware fail (~1000MB) C:/Flashtool/firmwares kausta
4. Käivitada C:/FlashTool/drivers kataloogist exe fail ning valida Z1 oma telefoniks
5. Lülitada telefon välja ning ühendada see arvutiga USB abil, samal ajal tuleb all hoida volume down nuppu.
6. Flashtoolis ma midagi ei muutnud, lihtsalt valisin flash ja flashmode, tegi oma 10 minutit uuendust(kusjuures menüüs näitas, No Device rippmenüüs, samas kosnooli aknas leidis kenasti, et telefon on flasmodes külge ühendatud)

Eks ma varsti näen, kas mingeid anomaaliad tekib, vana softiga igatahes ühtegi ei olnud. Tegin ka full wipe selle sama Flashtooli abiga(kui linnukesed Wipes ette jätta, siis kustub kogu info telefonist ära(SD kaardile jääb alles))

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 13.04.2014 19:04:45 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Ei tahtnud enam oodata ja panin ka uusima 757 peale, Sony viimane update oli jaanuari kuust, kui 290 välja tuli.
Polnud Sony eelnevalt updatetinud ise, aga kokkuvõttes oli üllatavalt lihtne -

1. Kõigepealt siit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2469191 lehelt välja valida firmware (Meeles tuleb pidada, et kui hetkel on C6903 siis peab ka selle valima, generic peaks enamusele sobima ja mida suurem number seda uuem soft on, ise valisin hetkel selle C6903 14.3.A.0.757 Central Europe 3 1276-4314_R1C )
2. Siis downloadida siit uusim Flashtool http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45464122&postcount=3
3. Panna downloaditud firmware fail (~1000MB) C:/Flashtool/firmwares kausta
4. Käivitada C:/FlashTool/drivers kataloogist exe fail ning valida Z1 oma telefoniks
5. Lülitada telefon välja ning ühendada see arvutiga USB abil, samal ajal tuleb all hoida volume down nuppu.
6. Flashtoolis ma midagi ei muutnud, lihtsalt valisin flash ja flashmode, tegi oma 10 minutit uuendust(kusjuures menüüs näitas, No Device rippmenüüs, samas kosnooli aknas leidis kenasti, et telefon on flasmodes külge ühendatud)

Eks ma varsti näen, kas mingeid anomaaliad tekib, vana softiga igatahes ühtegi ei olnud. Tegin ka full wipe selle sama Flashtooli abiga(kui linnukesed Wipes ette jätta, siis kustub kogu info telefonist ära(SD kaardile jääb alles))


757 tuleb juhtmega mitte ota
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 18:34:31 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
kaur23 kirjutas:
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. eusa_wall.gif Ainult restart aitab paariks korraks.


Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757


Tuleb välja, et mul on veel 681.

_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 14.04.2014 19:43:20 vasta tsitaadiga

kaur23 kirjutas:
rennu21 kirjutas:
kaur23 kirjutas:
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. eusa_wall.gif Ainult restart aitab paariks korraks.


Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757


Tuleb välja, et mul on veel 681.


Pane juhetmega arvutile järgi ja siis pccompanioniga proovi uuendada. Peaks olema 757. Seda veel ota ei anta
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 22:10:06 vasta tsitaadiga

Z1 compactile tuleb õhu kaudu ka 757, just täna lasin ühele peale.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
viirusboy
HV vaatleja
viirusboy

liitunud: 28.07.2009




sõnum 17.04.2014 02:05:47 vasta tsitaadiga

Tuli mingi uuendus. Tegin ära, nüüd kiliseb ja koliseb nii nagu peab. Heli on omal kohal, kaamera ka ei jookse enam kokku. Aku tase langes ka päevaga 100lt 88ni. Selles oli süüdi paar fb külastust ja üks youtube lugu. icon_smile.gif Saab jälle pätsiga rahul olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 17.04.2014 22:07:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi mäletab kuidas z1 oli android 4.2ga? Asi selles, et 4.3 kaamera oli saast ja telefon mitte kõige kirkam kriit. 4.4 viimane. 757 on saast. Näiteks avan telefoniraamatu siis avaneb hoopis meil või fb(mis iganes eelnev äpp kasutises oli) mitte ainult telefoni raamatuga vaid ka teiste äppide kasutusel. Tehtud omalt poolt kõik repairid, resetid... Lisaks see kaamera kvaliteet- no on jura
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 22:34:23 vasta tsitaadiga

Ise lasin .757-le peale Doomlord V15 kerneli.
Hetke seisuga on parandanud mu laadimise probleemi ära. Ennem laadis nii kuidas ise tahtis ja tühjenes välkkiirusel. Vahet ei olnud, mis laadija taga, tuli 7 tunni jooksul 5% juurde või ei ablanud üldsegi midagi jne.

Vaatab hiljemalt homme ülejäänud jamad ka üle, sest viimase uuendusega ei näita ta SD kaardil midagi olevat, kuid kaabliga läbi arvuti näitab kõiki asju omal õiges kohas.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 23:14:06 vasta tsitaadiga

mina teise asemel läheks garantiise. minul selliseid nalju ei esine:O
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 10:26:35 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
mina teise asemel läheks garantiise. minul selliseid nalju ei esine:O

Tean jah, et ei esine. Kahjuks mul oli ennem juba õnnetu isend ja käis kolm korda remondis. Kolmandal korral, kui näitasin neile kodus tehtud videot probleemist, siis hakkasid alles asjad liikuma ja liikusid lausa nii, et vanast telefonist on mul alles ainult taga kaan, korpus ja aku.

Igatahes on .757 otsustanud mu sd kaardi asukoha ümber nimetada ja süsteemi apid sellele iseseisvalt ei suuda ligi pääseda ega sealt midagi leida thumbs_down.gif
Ennem oli Storage/SD1, nüüd Storage/Välismeedia/SD1.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 17:22:47 vasta tsitaadiga

Tundub, et mind on see viimane uuendus aidanud. Heli lõpuks paigas ja kuuldav. Ka aku kestvus on parem, ei peagi iga päev laadima, piisab ülepäeva laadimisest. thumbs_up.gif
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 19:11:19 vasta tsitaadiga

Ostsin ka siis telefoni ära. Kas tagakaanel on tehasepoolt juba kaitsele? Ääred nagu viitavad sellele.

Telefoni ostsin Klickist ja viimasel minutil anti teada, et telefonil pole laadijat(UK oma oli). Anti miski muu asemele. Pole vist EU toode neil....
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 19:14:41 vasta tsitaadiga

Z1-l peaks samuti minu teada ka taga olema kaitsekile peal. Z-l samuti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2014 11:51:50 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Ostsin ka siis telefoni ära. Kas tagakaanel on tehasepoolt juba kaitsele? Ääred nagu viitavad sellele.

Telefoni ostsin Klickist ja viimasel minutil anti teada, et telefonil pole laadijat(UK oma oli). Anti miski muu asemele. Pole vist EU toode neil....

mis komplektsusega nad z1 müüvad muidu?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2014 17:08:38 vasta tsitaadiga

Küsimus, tellisin Arvutitark.ee kaudu z1 ja karbis ei olnud korvaklappe. Kas z1 ei olegi neid kaasas?
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 21.04.2014 17:25:57 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Küsimus, tellisin Arvutitark.ee kaudu z1 ja karbis ei olnud korvaklappe. Kas z1 ei olegi neid kaasas?


Oleneb komplektsusest, sul oli see eest laadimisdok(või nfc tagid). Mõnes komplektis on kõrvaklapid, telefon, usbjuhe ja seinaadapter
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 11:56:22 vasta tsitaadiga

Dock oli jah.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.04.2014 12:32:04 vasta tsitaadiga

Peale 4.4 selline asi, et kui helistad kellelegi, siis viskab pildi mustaks ja ei saa ka nupust erkaani tööle et kõne näiteks katkestada...
Lahendus?
Üldse viimasel ajal jube bugine ja kräpp see telefon, ei saa aru kas on nii raske teha toimivat asja?
Peab tõesti ifööni ostma? või seal ka samad naljad?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 12:41:48 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu vigane lähedus-sensor, mis peaks ainult kõrva ääres ekraani pimedaks tegema.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 21:51:38 vasta tsitaadiga

Minul oli sees kõrvaklapid, usb, UK laadija, kaitsekile ja dokumendid....


Vahetaksin meeleldi kõrvaklapid doki vastu... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 00:15:40 vasta tsitaadiga

Mul polnud klappe, egas docki oli hoopis smartwatch 2 icon_razz.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 13:56:55 vasta tsitaadiga

Logol?! Kena
küsimus veel et kuidas ma saan oma Windows Mobile kontaktid z1 peale?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 19:31:43 vasta tsitaadiga

Kontaktid Exchangesse.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 19:51:48 vasta tsitaadiga

Kuidas? icon_biggrin.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 20:16:07 vasta tsitaadiga

nagu wtf:D täna avastasin laadija pesa juures olev see metall korpus on veits kõver:O
kuidas see võimalik:S kukkund pole ega midagi . kardan ,et veekindlus on hetkel kaheldav kuna tundub ,et ekraani ja metall raami vahel on pisike pragu ikka:/
üritasin tagasi painutada aga see metall on ikka päris kõva.
tuleb minna garantiise niruma ilmselt.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 22:11:13 vasta tsitaadiga

siven, sinu jutu peale hakkasin enda omal ka vaatama icon_biggrin.gif
Äkki siis kuidagi kuumusest või taskus hoidmisest vms.?

edit : tundub, et sa ei ole üksi. Kui on kuumus, siis ei julge enam eriti näppida ka, Z1 Flex valmis.
http://www.xperiablog.net/2014/01/13/bent-xperia-z1-handsets-reported-by-some-users/
http://www.phonearena.com/news/Xperia-Z1-frame-bending-for-no-reason-claim-users_id51383
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 12:14:07 vasta tsitaadiga

täielik müsteerium ikka:S mul nii hullult ei ole kui neil seal.
aga jah sellise kalli telefoni eest on hetkel kvaliteet hullem kui mingi china aftermarketi omal.
kõige hullem on see ,et olen väga ilusti hoidnud. tööajal on telefon üldse sahtlis mitte isegi taskus .
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 26.04.2014 18:24:17 vasta tsitaadiga

Ja siis öeldakse, et samsung on saast kuna telefonid pole kvaliteetsed
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 20:32:09 vasta tsitaadiga

Praak värk sul lihtsalt, mu oma on igasugust vilet ja vatti näinud, 0 painet või väändumist. Jaanuari alguses võtsin kiled maha pealt, nüüd suure otsimise peale leidsin eest 2 imetillukest nõrka kriimu, tagumisel kaanel on 1. Nähtavad ainult nurga alt peegeldades.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 22:26:18 vasta tsitaadiga

G80, kas said oma probleemile lahenduse? Mul compactil sama teema, et vahest helistama hakates viskab lihtsalt nimele vajutades pildi mustaks ja probleemi lahendab ainult füüsilise nupuga ooterežiimi minek ja uuesti otsast peale hakkamine.
Lisaks uuendustega tekkinud chrome brauseri tihenenud kokkujooksmistele ja hangumistele, kui mõningaid äppe käivitada(eriti kaamera ja taskulambi äpp). Samuti telefon taskus vahest häälitseb kahtlaselt, nagu avaks kaamera äpi või toimetaks midagi. Nii et tuleb uut softi oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 27.04.2014 08:47:01 vasta tsitaadiga

Raul050 kirjutas:
G80, kas said oma probleemile lahenduse? Mul compactil sama teema, et vahest helistama hakates viskab lihtsalt nimele vajutades pildi mustaks ja probleemi lahendab ainult füüsilise nupuga ooterežiimi minek ja uuesti otsast peale hakkamine.
Lisaks uuendustega tekkinud chrome brauseri tihenenud kokkujooksmistele ja hangumistele, kui mõningaid äppe käivitada(eriti kaamera ja taskulambi äpp). Samuti telefon taskus vahest häälitseb kahtlaselt, nagu avaks kaamera äpi või toimetaks midagi. Nii et tuleb uut softi oodata.


Kas viimased uuendused on tehtud? Kas factory reset tehtud? Kui jah siis proovi läbi pccompaniuni süstem repairi. Tundub hetkel tavaline tarkvara konflikt kus mingid asjad ei leia ühist keelt(eriti tuleb ette peale süsteemi uuendusi kui on tegemata factory reset)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 12:47:03 vasta tsitaadiga

Kas pmst võib seda julgelt kraani all pesta ? icon_lol.gif kõrvakalpi auk ?

Sisuliselt töö juures saab telefon kokku veebaasil liimiga koguaega icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 12:51:26 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kas pmst võib seda julgelt kraani all pesta ? icon_lol.gif kõrvakalpi auk ?

Sisuliselt töö juures saab telefon kokku veebaasil liimiga koguaega icon_lol.gif


jah telefon on täiesti veekindel. võid basseinis ujuda ka sellega.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 13:13:56 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif eks jah ...no ma mõtlesin et "veekindel " on vägagi suhteline asi..
Eks natuke ikka kardan kui 550eur telefoni vee alla panen icon_lol.gif


Tean et tellisin kunagi 2x käekella mis oldi ka veekindlad -30m ..tänaseks päevaks on mõlemad uppunud thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 13:28:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tean et tellisin kunagi 2x käekella mis oldi ka veekindlad -30m ..tänaseks päevaks on mõlemad uppunud thumbs_up.gif


Kella puhul 30m tähendab seda, et võib käsi pesta ja vb ka dushi all käia icon_wink.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_6425#Water_resistance_classification
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 16:38:22 vasta tsitaadiga

Selge.

On keegi muidu veega katsetusi ka teinud?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 17:30:08 vasta tsitaadiga

30M ei luba veealla minna, lubab mõningaid pritsmeid kellale ainult
Z1 korduvalt basseinis käinud ja ka mitu veeparki läbi sõidetud sellega, 0 probleemi

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 08:31:26 vasta tsitaadiga

Väike küsimus antud telefoni kohta....

Pesakatete kohta täpsemalt siis... Mul ei ühildu värvid enam kerega. Eriti suur vahe on siis SIM pesal ning kardan, et veekindlust ei ole. Telefon minukäes 11 päeva olnud ning pole midagi juhtunud.

Saan lepingu lõpetada ja telefoni tagastada, kui mingi probleem on. Kahju, et pakutakse vaid garantiiremonti ja ei vahetada kohe uue vastu välja...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 14:42:50 vasta tsitaadiga

Olen endiselt hädas htc 8s kontaktidega.
Proovisin saata läbi Outloogi Google accounti kuid ikka ei saanud.
Tõmbasin alla faili hotmailist Cvs vms...muidugi z1 seda ei tunne Cvs formaati. No ma ei andud alla ja tõmbasin oma 10erinevat programmi mis peaks oskama antud failiga toimetama... Aga ei..

Käsitsi 735 kontakti oma natuke jama sisestada


viimati muutis Wusses 30.04.2014 14:44:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.