|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
08.04.2014 06:25:02
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
Kuidas on seis kitkatiga, probleemidele lahendused leitud või mitte?
Eile jooksis esimest korda telefon helistades kokku, peale seda on hakanud android system wakelocke tegema. Kergelt hakkab see androidi jama üle viskama, peab uue õuna ära ootama ja proovima tundub. |
Eilsest pidi välja jooksma bug fix. Ma ise tegin vahepeal downgrade ja siis oli teadete ribal süsteemi uuenduse teade OTA mille taga kuupäev 2.4.2014. Eile aga viskas ette 14.34. Lootuses, et see on bugfixitud siis lasin peale. Esmamuljes vigu ei täheldanud, Samuti ei teinud factory resete ega midagi. Õhtuks annan teada kuidas päev kujuneb
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
08.04.2014 20:35:41
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Pole ka enam täheldanud seda. Ning mäletan, et vahepeal tõepoolest oli Chromel mingi uuendus, vb isegi mitu. |
Endal hakkas ka mobiil normaalselt toimima peale Chrome uuendamist. Ei saa enam midagi paha öelda ja aku kestab ka paar päeva.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
08.04.2014 21:18:51
|
|
|
| Täna väga suurt koormust telefon ei saanud. Hommikul aku laadis 98ni ja hetkel 75 alles(väheke netti, kõned, fb, meilid. Koguaeg on sees gps ja kõik uuendused, keelatud pole midagi)See siis eile uuendatud kitkatile. Enne downgrade tegemist kitkatilt nädal tagasi oli aku hommikul 100 siis õhtuks kindlalt alla 50. Esmapilgul tundub paljulubav. Kohati on küll lagimist aga see pigem sellest, et factory reset tegemata ning appid samas seisus nagu jelly beanil olid
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.04.2014 10:17:47
|
|
|
| Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.04.2014 12:18:42
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist? |
lasin ise eile peale uuenduse. hetkel pole täheldanud küll mingeid jamasi. selle heli probleemi pidi lahendama google chrome update.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.04.2014 14:10:48
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Heli tuleb taas kõlarist, mitte kuularist? |
lasin ise eile peale uuenduse. hetkel pole täheldanud küll mingeid jamasi. selle heli probleemi pidi lahendama google chrome update. |
Eelmisel lehel mainitud, et z1 peal selline lahendus ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.04.2014 14:23:25
|
|
|
no mul on z1 ja ma ei tea telefon heliseb normaalselt siiamaani.
eile lihtsalt panin uuenduse peale mingeid factory resete ei teinud ainult google chrome uuendasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
11.04.2014 20:45:31
|
|
|
Klickis 469 € Z1. Kord oli 479 € ja viimased päevad olid 499 €. Müük läks hästi ja tõsteti hinda.
Tegelt miks kirjutan on see, et tahan soetada Z1 aga kas kusagil veel odavamalt leiab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
12.04.2014 18:11:34
|
|
|
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. Ainult restart aitab paariks korraks.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
12.04.2014 21:01:04
|
|
|
| kaur23 kirjutas: |
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. Ainult restart aitab paariks korraks. |
Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
13.04.2014 15:54:48
|
|
|
Ei tahtnud enam oodata ja panin ka uusima 757 peale, Sony viimane update oli jaanuari kuust, kui 290 välja tuli.
Polnud Sony eelnevalt updatetinud ise, aga kokkuvõttes oli üllatavalt lihtne -
1. Kõigepealt siit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2469191 lehelt välja valida firmware (Meeles tuleb pidada, et kui hetkel on C6903 siis peab ka selle valima, generic peaks enamusele sobima ja mida suurem number seda uuem soft on, ise valisin hetkel selle C6903 14.3.A.0.757 Central Europe 3 1276-4314_R1C )
2. Siis downloadida siit uusim Flashtool http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45464122&postcount=3
3. Panna downloaditud firmware fail (~1000MB) C:/Flashtool/firmwares kausta
4. Käivitada C:/FlashTool/drivers kataloogist exe fail ning valida Z1 oma telefoniks
5. Lülitada telefon välja ning ühendada see arvutiga USB abil, samal ajal tuleb all hoida volume down nuppu.
6. Flashtoolis ma midagi ei muutnud, lihtsalt valisin flash ja flashmode, tegi oma 10 minutit uuendust(kusjuures menüüs näitas, No Device rippmenüüs, samas kosnooli aknas leidis kenasti, et telefon on flasmodes külge ühendatud)
Eks ma varsti näen, kas mingeid anomaaliad tekib, vana softiga igatahes ühtegi ei olnud. Tegin ka full wipe selle sama Flashtooli abiga(kui linnukesed Wipes ette jätta, siis kustub kogu info telefonist ära(SD kaardile jääb alles))
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
13.04.2014 19:04:45
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Ei tahtnud enam oodata ja panin ka uusima 757 peale, Sony viimane update oli jaanuari kuust, kui 290 välja tuli.
Polnud Sony eelnevalt updatetinud ise, aga kokkuvõttes oli üllatavalt lihtne -
1. Kõigepealt siit http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2469191 lehelt välja valida firmware (Meeles tuleb pidada, et kui hetkel on C6903 siis peab ka selle valima, generic peaks enamusele sobima ja mida suurem number seda uuem soft on, ise valisin hetkel selle C6903 14.3.A.0.757 Central Europe 3 1276-4314_R1C )
2. Siis downloadida siit uusim Flashtool http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=45464122&postcount=3
3. Panna downloaditud firmware fail (~1000MB) C:/Flashtool/firmwares kausta
4. Käivitada C:/FlashTool/drivers kataloogist exe fail ning valida Z1 oma telefoniks
5. Lülitada telefon välja ning ühendada see arvutiga USB abil, samal ajal tuleb all hoida volume down nuppu.
6. Flashtoolis ma midagi ei muutnud, lihtsalt valisin flash ja flashmode, tegi oma 10 minutit uuendust(kusjuures menüüs näitas, No Device rippmenüüs, samas kosnooli aknas leidis kenasti, et telefon on flasmodes külge ühendatud)
Eks ma varsti näen, kas mingeid anomaaliad tekib, vana softiga igatahes ühtegi ei olnud. Tegin ka full wipe selle sama Flashtooli abiga(kui linnukesed Wipes ette jätta, siis kustub kogu info telefonist ära(SD kaardile jääb alles)) |
757 tuleb juhtmega mitte ota
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
14.04.2014 18:34:31
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
| kaur23 kirjutas: |
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. Ainult restart aitab paariks korraks. |
Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757 |
Tuleb välja, et mul on veel 681.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
14.04.2014 19:43:20
|
|
|
| kaur23 kirjutas: |
| rennu21 kirjutas: |
| kaur23 kirjutas: |
Vara rõõmustasin. Taaskord jama heliga, vaevu kuulda kui tuba vaikne. Taskus sain aru ainult tänu vibrale, et kõne tuli. Ainult restart aitab paariks korraks. |
Kas panid viimased uuendused? Kitkat järgunumbriga. 757 |
Tuleb välja, et mul on veel 681. |
Pane juhetmega arvutile järgi ja siis pccompanioniga proovi uuendada. Peaks olema 757. Seda veel ota ei anta
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
14.04.2014 22:10:06
|
|
|
Z1 compactile tuleb õhu kaudu ka 757, just täna lasin ühele peale.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viirusboy
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2009
|
17.04.2014 02:05:47
|
|
|
Tuli mingi uuendus. Tegin ära, nüüd kiliseb ja koliseb nii nagu peab. Heli on omal kohal, kaamera ka ei jookse enam kokku. Aku tase langes ka päevaga 100lt 88ni. Selles oli süüdi paar fb külastust ja üks youtube lugu. Saab jälle pätsiga rahul olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
17.04.2014 22:07:20
|
|
|
| Kas keegi mäletab kuidas z1 oli android 4.2ga? Asi selles, et 4.3 kaamera oli saast ja telefon mitte kõige kirkam kriit. 4.4 viimane. 757 on saast. Näiteks avan telefoniraamatu siis avaneb hoopis meil või fb(mis iganes eelnev äpp kasutises oli) mitte ainult telefoni raamatuga vaid ka teiste äppide kasutusel. Tehtud omalt poolt kõik repairid, resetid... Lisaks see kaamera kvaliteet- no on jura
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.04.2014 22:34:23
|
|
|
Ise lasin .757-le peale Doomlord V15 kerneli.
Hetke seisuga on parandanud mu laadimise probleemi ära. Ennem laadis nii kuidas ise tahtis ja tühjenes välkkiirusel. Vahet ei olnud, mis laadija taga, tuli 7 tunni jooksul 5% juurde või ei ablanud üldsegi midagi jne.
Vaatab hiljemalt homme ülejäänud jamad ka üle, sest viimase uuendusega ei näita ta SD kaardil midagi olevat, kuid kaabliga läbi arvuti näitab kõiki asju omal õiges kohas.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.04.2014 23:14:06
|
|
|
| mina teise asemel läheks garantiise. minul selliseid nalju ei esine:O
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.04.2014 10:26:35
|
|
|
| siven kirjutas: |
| mina teise asemel läheks garantiise. minul selliseid nalju ei esine:O |
Tean jah, et ei esine. Kahjuks mul oli ennem juba õnnetu isend ja käis kolm korda remondis. Kolmandal korral, kui näitasin neile kodus tehtud videot probleemist, siis hakkasid alles asjad liikuma ja liikusid lausa nii, et vanast telefonist on mul alles ainult taga kaan, korpus ja aku.
Igatahes on .757 otsustanud mu sd kaardi asukoha ümber nimetada ja süsteemi apid sellele iseseisvalt ei suuda ligi pääseda ega sealt midagi leida
Ennem oli Storage/SD1, nüüd Storage/Välismeedia/SD1.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
18.04.2014 17:22:47
|
|
|
Tundub, et mind on see viimane uuendus aidanud. Heli lõpuks paigas ja kuuldav. Ka aku kestvus on parem, ei peagi iga päev laadima, piisab ülepäeva laadimisest.
_________________ seesama |
|
| Kommentaarid: 349 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
18.04.2014 19:11:19
|
|
|
Ostsin ka siis telefoni ära. Kas tagakaanel on tehasepoolt juba kaitsele? Ääred nagu viitavad sellele.
Telefoni ostsin Klickist ja viimasel minutil anti teada, et telefonil pole laadijat(UK oma oli). Anti miski muu asemele. Pole vist EU toode neil....
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
18.04.2014 19:14:41
|
|
|
| Z1-l peaks samuti minu teada ka taga olema kaitsekile peal. Z-l samuti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
21.04.2014 11:51:50
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
Ostsin ka siis telefoni ära. Kas tagakaanel on tehasepoolt juba kaitsele? Ääred nagu viitavad sellele.
Telefoni ostsin Klickist ja viimasel minutil anti teada, et telefonil pole laadijat(UK oma oli). Anti miski muu asemele. Pole vist EU toode neil.... |
mis komplektsusega nad z1 müüvad muidu?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
21.04.2014 17:08:38
|
|
|
Küsimus, tellisin Arvutitark.ee kaudu z1 ja karbis ei olnud korvaklappe. Kas z1 ei olegi neid kaasas?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
21.04.2014 17:25:57
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| Küsimus, tellisin Arvutitark.ee kaudu z1 ja karbis ei olnud korvaklappe. Kas z1 ei olegi neid kaasas? |
Oleneb komplektsusest, sul oli see eest laadimisdok(või nfc tagid). Mõnes komplektis on kõrvaklapid, telefon, usbjuhe ja seinaadapter
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
22.04.2014 11:56:22
|
|
|
Dock oli jah.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.04.2014 12:32:04
|
|
|
Peale 4.4 selline asi, et kui helistad kellelegi, siis viskab pildi mustaks ja ei saa ka nupust erkaani tööle et kõne näiteks katkestada...
Lahendus?
Üldse viimasel ajal jube bugine ja kräpp see telefon, ei saa aru kas on nii raske teha toimivat asja?
Peab tõesti ifööni ostma? või seal ka samad naljad?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
22.04.2014 12:41:48
|
|
|
Kõlab nagu vigane lähedus-sensor, mis peaks ainult kõrva ääres ekraani pimedaks tegema.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
22.04.2014 21:51:38
|
|
|
Minul oli sees kõrvaklapid, usb, UK laadija, kaitsekile ja dokumendid....
Vahetaksin meeleldi kõrvaklapid doki vastu...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
25.04.2014 00:15:40
|
|
|
Mul polnud klappe, egas docki oli hoopis smartwatch 2
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
25.04.2014 13:56:55
|
|
|
Logol?! Kena
küsimus veel et kuidas ma saan oma Windows Mobile kontaktid z1 peale?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
25.04.2014 19:31:43
|
|
|
| Kontaktid Exchangesse.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
25.04.2014 19:51:48
|
|
|
Kuidas?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
25.04.2014 20:16:07
|
|
|
nagu wtf:D täna avastasin laadija pesa juures olev see metall korpus on veits kõver:O
kuidas see võimalik:S kukkund pole ega midagi . kardan ,et veekindlus on hetkel kaheldav kuna tundub ,et ekraani ja metall raami vahel on pisike pragu ikka:/
üritasin tagasi painutada aga see metall on ikka päris kõva.
tuleb minna garantiise niruma ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
26.04.2014 12:14:07
|
|
|
täielik müsteerium ikka:S mul nii hullult ei ole kui neil seal.
aga jah sellise kalli telefoni eest on hetkel kvaliteet hullem kui mingi china aftermarketi omal.
kõige hullem on see ,et olen väga ilusti hoidnud. tööajal on telefon üldse sahtlis mitte isegi taskus .
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
26.04.2014 18:24:17
|
|
|
| Ja siis öeldakse, et samsung on saast kuna telefonid pole kvaliteetsed
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.04.2014 20:32:09
|
|
|
Praak värk sul lihtsalt, mu oma on igasugust vilet ja vatti näinud, 0 painet või väändumist. Jaanuari alguses võtsin kiled maha pealt, nüüd suure otsimise peale leidsin eest 2 imetillukest nõrka kriimu, tagumisel kaanel on 1. Nähtavad ainult nurga alt peegeldades.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
26.04.2014 22:26:18
|
|
|
G80, kas said oma probleemile lahenduse? Mul compactil sama teema, et vahest helistama hakates viskab lihtsalt nimele vajutades pildi mustaks ja probleemi lahendab ainult füüsilise nupuga ooterežiimi minek ja uuesti otsast peale hakkamine.
Lisaks uuendustega tekkinud chrome brauseri tihenenud kokkujooksmistele ja hangumistele, kui mõningaid äppe käivitada(eriti kaamera ja taskulambi äpp). Samuti telefon taskus vahest häälitseb kahtlaselt, nagu avaks kaamera äpi või toimetaks midagi. Nii et tuleb uut softi oodata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
27.04.2014 08:47:01
|
|
|
| Raul050 kirjutas: |
G80, kas said oma probleemile lahenduse? Mul compactil sama teema, et vahest helistama hakates viskab lihtsalt nimele vajutades pildi mustaks ja probleemi lahendab ainult füüsilise nupuga ooterežiimi minek ja uuesti otsast peale hakkamine.
Lisaks uuendustega tekkinud chrome brauseri tihenenud kokkujooksmistele ja hangumistele, kui mõningaid äppe käivitada(eriti kaamera ja taskulambi äpp). Samuti telefon taskus vahest häälitseb kahtlaselt, nagu avaks kaamera äpi või toimetaks midagi. Nii et tuleb uut softi oodata. |
Kas viimased uuendused on tehtud? Kas factory reset tehtud? Kui jah siis proovi läbi pccompaniuni süstem repairi. Tundub hetkel tavaline tarkvara konflikt kus mingid asjad ei leia ühist keelt(eriti tuleb ette peale süsteemi uuendusi kui on tegemata factory reset)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
27.04.2014 12:47:03
|
|
|
Kas pmst võib seda julgelt kraani all pesta ? kõrvakalpi auk ?
Sisuliselt töö juures saab telefon kokku veebaasil liimiga koguaega
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
27.04.2014 12:51:26
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
Kas pmst võib seda julgelt kraani all pesta ? kõrvakalpi auk ?
Sisuliselt töö juures saab telefon kokku veebaasil liimiga koguaega  |
jah telefon on täiesti veekindel. võid basseinis ujuda ka sellega.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
27.04.2014 13:13:56
|
|
|
eks jah ...no ma mõtlesin et "veekindel " on vägagi suhteline asi..
Eks natuke ikka kardan kui 550eur telefoni vee alla panen
Tean et tellisin kunagi 2x käekella mis oldi ka veekindlad -30m ..tänaseks päevaks on mõlemad uppunud
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
27.04.2014 16:38:22
|
|
|
Selge.
On keegi muidu veega katsetusi ka teinud?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
27.04.2014 17:30:08
|
|
|
30M ei luba veealla minna, lubab mõningaid pritsmeid kellale ainult
Z1 korduvalt basseinis käinud ja ka mitu veeparki läbi sõidetud sellega, 0 probleemi
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
28.04.2014 08:31:26
|
|
|
Väike küsimus antud telefoni kohta....
Pesakatete kohta täpsemalt siis... Mul ei ühildu värvid enam kerega. Eriti suur vahe on siis SIM pesal ning kardan, et veekindlust ei ole. Telefon minukäes 11 päeva olnud ning pole midagi juhtunud.
Saan lepingu lõpetada ja telefoni tagastada, kui mingi probleem on. Kahju, et pakutakse vaid garantiiremonti ja ei vahetada kohe uue vastu välja...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
30.04.2014 14:42:50
|
|
|
Olen endiselt hädas htc 8s kontaktidega.
Proovisin saata läbi Outloogi Google accounti kuid ikka ei saanud.
Tõmbasin alla faili hotmailist Cvs vms...muidugi z1 seda ei tunne Cvs formaati. No ma ei andud alla ja tõmbasin oma 10erinevat programmi mis peaks oskama antud failiga toimetama... Aga ei..
Käsitsi 735 kontakti oma natuke jama sisestada
viimati muutis Wusses 30.04.2014 14:44:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|