Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 28.03.2014 19:12:41 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Ei ole seal videos absoluutselt mitte midagi erilist. SMAWiga kopterite allatoomine on tavaline nähtus.


jah, aga vaata nagu lendaks üldse mööda, aga ikka tabab...


Õige ajastus lihtsalt ja trajektoori lugemine. Ei tea jah, kas netcode või nagu mingi väli on ümber, mis arvestab pihta lasku (vähemalt selline mulje on mulle jäänud). Vahelduseks päris lõbus tegevus ja igla pole alati lahendus.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 29.03.2014 11:48:44 vasta tsitaadiga

double xp ei peaks hetkel olema?
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 29.03.2014 12:14:32 vasta tsitaadiga

No kell 11 pidi hakkama. Väidavad, et käib kah aga mingit märki veel sellest battlelogis pole.(küll tuleb, alati natuke hilinenud vist icon_biggrin.gif )
https://twitter.com/Battlefield/status/449834075616862208
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 29.03.2014 14:33:55 vasta tsitaadiga

Mis sellest double xp'st nii väga kasu on? Kiiremini leveldada lihtsalt? Või leaderboardi statsi ka tõstab?
Paar päeva tagasi oli üle 130 Battlebacki avamata veel icon_lol.gif . Mõnele relvale ikka mõnda asja vaja.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2014 14:57:03 vasta tsitaadiga

Tegin just double exp + 200% exp paracel roundi - 300k exp icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.03.2014 17:16:45 vasta tsitaadiga

Kelle huvi, siis olete oodatud EBV serverisse. =)
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.03.2014 01:15:14 vasta tsitaadiga

Täna üle pika aja mängisin natuke jälle seda mängu ja üllatus oli see, et nagu vastast tabasid, nii ta ka kukkus. ei olnud sellist jama, et lase terve salv tühjaks ja ikka laseb sind maha. Server oli ka "normal" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 02:23:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Täna üle pika aja mängisin natuke jälle seda mängu ja üllatus oli see, et nagu vastast tabasid, nii ta ka kukkus. ei olnud sellist jama, et lase terve salv tühjaks ja ikka laseb sind maha. Server oli ka "normal" thumbs_up.gif


Sa mainisid. et sul ka nuppudega jama. Tõmbasin ise sellise asja alla ja panid siin need nupud paika ja kõik toimib http://battlefield.realmware.co.uk/bf4-settings-editor/downloads
Ja see, et need vidinad lisanuppude ei toimi pole ainult meie viga seda on paljudel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.03.2014 22:59:58 vasta tsitaadiga

See mäng ikka ajab närvi ja just eriti serverites olevad adminnid.
Küsid balancit ja vastuseks öeldakse et on balanced 30 v 30.
serveris on 800 ticket limiit ja üks tiim võidab teist 600 ticketiga ja siis sojutakse vastuseks, et järgmine round on balanced. Järgmine round lõppeb 400 ticketit võiduga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrip
HV vaatleja
ESTCrip

liitunud: 13.06.2012




sõnum 30.03.2014 23:05:31 vasta tsitaadiga

Täiesti uskumatu mida ma avastasin. RANK 75 (Chief Warrant Officer Five V) & Top Weapon on V40 MINI / M1014 (Mõlemad 123 tapmist). Järgneb halb relv nimega G36C (Mängisin sellega 5 kuud tagasi viimati & ikka on kõige enim tapmisi saanud automaat relv). M320 LVG & FGM-172 SRAW on ka suhteliselt paljude tapmistega. COMMANDER SCORE on ka DIV 1 WORLD. Teeb keegi järgi? Vaevalt..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/ECLoc/stats/355220465/pc/


viimati muutis ESTCrip 30.03.2014 23:06:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2014 23:06:21 vasta tsitaadiga

division 1: score 195k. Top 1 score 19,5 mil icon_rolleyes.gif
Palju pole vaja, et div 1 saada

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ESTCrip
HV vaatleja
ESTCrip

liitunud: 13.06.2012




sõnum 30.03.2014 23:14:07 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
division 1: score 195k. Top 1 score 19,5 mil icon_rolleyes.gif
Palju pole vaja, et div 1 saada

Kõige rohkem panigi imestama, et 5,351 tapmist & enim kasutatud relv on Granaat. Kõige rohkem tapmisi on üldse IFV masinaga, 263 tükki. Tähendab, et üle 2x mängu ajast veedan ma masina sees, mitte väljas püssiga ringi joostes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.03.2014 23:35:05 vasta tsitaadiga

See commander score div 1 world on vist kõigil. Mul miski 100k punkti sellega. Tegin eelmine double xp nädalavahetusel seda miski mõne kaardi jagu.
Assault-i pole ma suutnud ikka kõiki lahti saada ja täheks saada seda.

Mängus käivad need arstid suht pinda. Kui karjuda i need medic siis kedagi pole, aga kui saan surma kuskil sellises läbikäidavas kohas, siis kõik on agarad mind elustama.
Milleks on vaja mind elustada, kui ma olen ikka vaenlase sihikul ja kui end liigutan saan kohe uuesti kuuli. Need krt lollid viivitavad mu mängu aega uueks ärkamiseks oma elustamisega ja see käib närvidele. Oleksin ma kuskil nurgataga kus keegi mind uuesti maha lasta ei saaks, siis ok, aga see on nõme mis koguaeg tehtakse.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 03:41:55 vasta tsitaadiga

ESTCrip kirjutas:
kala1 kirjutas:
division 1: score 195k. Top 1 score 19,5 mil icon_rolleyes.gif
Palju pole vaja, et div 1 saada

Kõige rohkem panigi imestama, et 5,351 tapmist & enim kasutatud relv on Granaat. Kõige rohkem tapmisi on üldse IFV masinaga, 263 tükki. Tähendab, et üle 2x mängu ajast veedan ma masina sees, mitte väljas püssiga ringi joostes.

Mis seal kahtlast? Osad mängivadki sõidukitega. Granaadikillid on mõne metro kaardi jagu. G36C OLI väga hea relv, ennem kui nerfi sai.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 31.03.2014 09:18:38 vasta tsitaadiga

lopes, aga 20 points ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 11:27:44 vasta tsitaadiga

Keegi siin kuskil kribas, etr relvi tehakse lahjemaks pidevalt... see on tegelikult tõesti jama jah. BF3s on stinger täiesti mõttetu jura ja ju jõuab see mäng ka siin siiamaale ükskord kus relvade kahjustused olematud. Mis iseeneset on muidugi kurb
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 12:31:19 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
lopes, aga 20 points ju icon_biggrin.gif

Siin ongi see point, et 20 punkti saadakse selle kiire ramboelustusega. Kui inimesed vähegi süveneksid mängu ja viitsiksid vaevuda, siis saaksid isegi rohkem punkte ju.
Enne elustamist vaata korra ringi, kui märkad kedagi, siis ürita maha võtta. Kui õnnestub, siis tee korralik revive ja saad 100 punkti voilaa. Paljud ei teagi, et revive ei ole nerfitud 20 punkti peale vaid seda on muudetud lihtsalt nii, et kui teed kiire revive, siis saad 20 punkti ning tiimikaaslane ärkab ellu 20 healtiga. Kui vähekene hoiad ning nö. soojendad oma shokipadjakesi, siis saad 100 punkti ning tiimikaaslane ärkab full healthiga. Kui midagi vahepeal segab ja pead poole pealt elustama, siis saad vastavalt näiteks 67 punkti ja tiimikaaslane ärkab 67 healthiga jne jne. Iseenesest see full healt revive võtab võibolla 1,5-2 sek aega võrreldes kiirega aga kui olukord on rahulik, siis see tasub kindlasti ära ja tiimikaaslane on ka sulle rohkem tänulik, et ärkas 100% eludega!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.03.2014 13:23:15 vasta tsitaadiga

Naval strike tuli siis nüüd lõpuks välja. Vähemalt mul hetkel hakkas tõmbama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.03.2014 13:26:25 vasta tsitaadiga

fuck, Tõmbamine on kinni kiilunud :/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 13:28:53 vasta tsitaadiga

Sama oli siin hetk tagasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.03.2014 13:40:21 vasta tsitaadiga

Suht aeglaselt tuleb 1.13mb/s ja pidevalt viskab erroreid. Kas siis mina olen süüdi et mul internet vigane jne.
Panin vahepeal asja pausile, et lõpetaks seriaalide tõmbamise, mida mul esmaspäeviti on miski 6 või rohkem kui midagi üllatab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 13:54:27 vasta tsitaadiga

Kena, vähemalt töölt tagasi tulles on asi alla laetud. Kurja tänane päev hakkab venima tööl xD
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.03.2014 14:13:36 vasta tsitaadiga

El-Fuego, See on juhul kui ta erroreid ei viska ja sind ei süüdista, et su net on vigane.
Mul on miski 4-5 korda juba katkestanud tõmbamise ja et uuesti tõmbama saaks on vaja error close panna ja resume.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 15:33:58 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Naval strike tuli siis nüüd lõpuks välja. Vähemalt mul hetkel hakkas tõmbama.

+BF4 update
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 16:39:49 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Keegi siin kuskil kribas, etr relvi tehakse lahjemaks pidevalt... see on tegelikult tõesti jama jah. BF3s on stinger täiesti mõttetu jura ja ju jõuab see mäng ka siin siiamaale ükskord kus relvade kahjustused olematud. Mis iseeneset on muidugi kurb


hea tegelikult.. saab see äkki puusalt täristamise ja normalis kämpida tasumise periood läbi.. tapmine/suremine "4" normalis liiga bf3 hc moodi..

bf3 stinger on täiesti kasutatav, kui sa kasutad mõistust. reload on kiirem kui ühegi lennumasina flare'ide reload
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.03.2014 16:55:42 vasta tsitaadiga

Sai siis ka yle pika aja proovitud. Battlefield on Battlefield, ei rohkem, ega vähem. Siin vähe infot :


March 31 PC Game Update Notes

GENERAL FIXES
-General stability improvements
-Fix for a crash that could occur when players were customizing vehicles.
-Fix for an issue in the Rush game mode where end-of-round screen would always indicate that there were 60 minutes left of the game.
-Fix for an issue where the splash damage for IFV shells, Helicopter rockets, and Mortar rounds was unable to destroy deployed equipment.
-Fix for an issue that could cause the quad bike to explode when it hit indestructible objects.
-Fix for an issue that would cause sniper rifles to display too much bloom when aiming in snowy conditions, especially the outside areas of Operation Locker.
-Fix for an issue where the ECM would sometimes fail to jam incoming missiles.
-Shortened the take-off distances for jets to match the length of the runways in Second Assault maps.
-Fix for going above ceiling exploits in Operation Metro.
-Fix for a new MAV riding exploit.
-Fix for kill camera jittering/strobing sometimes if colliding with other world objects or terrain.
-Fix for soldiers getting catapulted when walking on steep surfaces

“NETCODE”
-Fix for an issue where the kill camera would display the incorrect killer.
-Fix for an issue where the kill card won’t show up when playing on servers which have the kill camera turned off.
-Fixed an issue where other soldiers would appear to fire in the wrong direction when turning quickly.
-Fix for weapons firing twice, or not at all in some instances.
-Fix for an issue where explosions didn’t do any damage to infantry and vehicles that were outside of the combat area.
-Fix for an issue where late-joining players wouldn’t correctly experience Levolution events on Paracel Storm and Flood Zone.
-Fix for an issue that could cause packet loss.

WEAPONS / GADGET TWEAKS
-Increased the damage of the normal buckshot against targets with Body Armor.
-Reduced the vertical recoil of the M4 and M16A4 to give these burst fire weapons a tighter burst accuracy in their mid- to long range role.
-Reduced the side-to-side and first shot recoil of the G36C. This weapon now has the lowest side-to-side recoil of the carbines, giving it a clear controllable low rate of fire role, especially when compared to the AK5C, Type-95B-1 and the AKU-12.
-Tweaked the detonation time of the 40mm LVG so it bounces less before going off. The maximum damage has however been reduced to 80 like the RGO.
-Reduced the number of how many 40mm HE and LVG rounds players can carry, from 4 to 3.
-Increased the time it takes to get new 40mm round from ammo boxes. The time is longer for HE and LVG grenades and shorter for utility grenades like SMK and FLASH.

GRENADE TWEAKS
-Increased the time it takes to get new RGO IMPACT, V40 MINI, M84 FLASHBANG and M18 SMOKE grenades from ammo boxes. Since the player now carries more of these grenades, the resupply delay needed to be longer to prevent grenade spamming.

VEHICLE TWEAKS
-Significantly improved the suppression from mounted vehicle weapons, including miniguns, HMGs, LMGs, and all shells types for all armored vehicles.

AIRCRAFT TWEAKS
-Further reduced the repair rate for the Scout Helicopters and the Transport Helicopters.
-Significantly increased the damage of Transport Helicopter miniguns.
-Changed the flight ceilings on Gulf of Oman, Caspian Border and Operation Firestorm to better match the height of the structures in those levels.
-Adjusted the damage of the 25mm and 30mm cannons for both Stealth Jets and Mobile AA to be equal in Damage Per Second to the 20mm default weapons. These weapons were clearly poorer choices in all circumstances, and their different rates of fire are intended to be the player's choice factor for these weapon systems.
-Increased the splash damage and the range at which the JDAM bombs can achieve max splash damage. The JDAM's power was not properly balanced with its difficulty to use. The JDAM remains a primarily anti-vehicle weapon, though this change will increase the effectiveness against all targets.
-Increased the accuracy and direct hit damage of the AC130 40mm cannons. 40mm cannons can now be used to fire pinpoint shots in 2-3 round bursts, enabling them to provide accurate fire on infantry and vehicle targets. Their velocity has also been marginally increased to aid their accuracy.
-Increased the splash damage and range of the AC130 25mm cannons. These cannons now do approximately 50% more damage, in a slightly increased area of impact. The increased damage as well as increased suppression effects will allow the 25mm cannon to fill its role as an area of effect weapon against infantry.

MANTLE
-Mantle now requires Catalyst 14.2 or later drivers.
-Fixed multiple crashes.
-Fixed memory leak when switching between windowed and full screen.
-Optimized memory management which can reduce amount of performance stalls when video memory is overcommitted.
-Improved performance when vsync is used.
-Fixed bug with offset mouse cursor when using full screen and horizontal windows taskbar.
-Multi-GPU: Added initial support for frame pacing for smoother frame rate in full screen mode, enabled by default. Can be disabled in console / User.cfg with “RenderDevice.FramePacingMethod 0”.
-Multi-GPU: Fixed black screen when starting on machine with multiple GPUs where the weakest GPU has the display attached to it.
-Multi-GPU: Fixed intermittent crash when switching between windowed and full screen mode when having multiple GPUs

DIRECTX
-Fixed bug with borderless window not covering entire screen when starting up
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 18:18:40 vasta tsitaadiga

NS jäi 95% peale seisma lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 18:47:19 vasta tsitaadiga

Mul viskas uuenduse lõpus, et "updater is not responding" või midagi taolist. Juba viimased 3-4 uuendust nii olnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 19:55:44 vasta tsitaadiga

vastukaaluks eelkõnelejatele installis mul uue update ilusti peale ja kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 19:58:45 vasta tsitaadiga

BullDoze kirjutas:
vastukaaluks eelkõnelejatele installis mul uue update ilusti peale ja kõik tiptop thumbs_up.gif

sekundeerin
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 20:05:09 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke, kes ei saa enam expansion mappe mängida? Mängu uuendama pannes ei tee ka midagi, ütleb et pole midagi uuendada. Game details alt vaadates on näha, et mul nagu polekski neid peal. Paremklikk näitab, et peaksin ostma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.03.2014 20:15:22 vasta tsitaadiga

Team DM serverid neile uutele kaartidele on ikka täiesti tühjad. Ma neid suuri kaarte väga mängida ei viitsi ja pinda käivad need lennukid ja kopterid.
Võiks tulla mingi kaardi pakk kus neid koptereid ja lennukeid ei ole üldse või siis nende maha võtmine reaalsemaks teha. Näiteks kui ühe paugu pihta lasta rakettiga siis sellest võiks piisada.
Kopterite puhul võiks ka kopter maanduda ennem kui seda parandada saaks. liiga võimsad on need kõik lennumasinad.

Sõitsin mingi attack boat-ga ringi ja ei näe lennukit kuskil aga mind tema näeb ja võtab suht kiirelt maha. Ja näeb nii kaugelt ja saab ka nii kaugelt oma spray-ga mulle pihta, et ma ei saa tärget lock ta peale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 20:21:13 vasta tsitaadiga

Ma ei saagi aru, kas see uus semiauto snaiper SR338 on hea või halb.

Carrier assault oli küll väga halb, 5 minutit saad lippe cappida ja siis läheb carrieri peal ilgeks mäsuks ja paari minutiga ongi mäng läbi - WTF DICE?

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.03.2014 21:13:08 vasta tsitaadiga

Ei meeldi väga CA kaardid. icon_neutral.gif
Sitaks vett, taevas AC130 mida tiimikaaslased alla tuua ei püüa ja lühikesed roundid.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:14:23 vasta tsitaadiga

A kuidas te selle naval strike'i saite, mulle küll ei paku.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:18:00 vasta tsitaadiga

Premium oled üldse?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:19:45 vasta tsitaadiga

Olen.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:23:52 vasta tsitaadiga

Kui sa Originis lähed BF4 peal parem klõps - game details, siis kas seal all, kus DLC-d välja toodud, seal näitab Naval Strike'i/on lahti?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 21:41:53 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Ma ei saagi aru, kas see uus semiauto snaiper SR338 on hea või halb.


mulle hetkel meeldib
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 22:11:21 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kui sa Originis lähed BF4 peal parem klõps - game details, siis kas seal all, kus DLC-d välja toodud, seal näitab Naval Strike'i/on lahti?


Selline pilt avaneb
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegelikkuses on mul premium olemas. Ma ei tea miks ta nii teeb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 22:13:23 vasta tsitaadiga

No ilmselt siis ikka ei ole Premiumit, kui selline pilt seal icon_biggrin.gif
Ma ei tea, kas China Risinguga ta näitaks sama pilti, kuid ehk sul Limited Edition, millega tuli esimene DLC ehk China Rising kaasa? Limited Edition ei ole Premium. Või oled eelnevalt ka kõik teised DLC-d saanud endale?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 22:18:40 vasta tsitaadiga

Mul on Premium, ostsin koos mänguga selle. Kuu aega tagasi oli veel kõik ok. Täna hommikul origini tööle pannes tegi update mängule ja peale seda oligi perses.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 22:18:59 vasta tsitaadiga

kas keegi veel tähele pannud, et viimasel ajal serverid läggivad? icon_rolleyes.gif mingi 30min on ok ja siis häkkab jõhker lagfest pihta (ka teised serverites kurdavad) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 04:28:05 vasta tsitaadiga

ot:
Täiesti uskumatu milline lihtsalt võib üks eestlane olla... küsid viisakalt küsimuse mingit elemantaarset vastus pole lootagi räägi nagu seinaga. Kolmandal korral küsitakse mis ahhh ähhhh ja kogu moos.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.04.2014 08:33:32 vasta tsitaadiga

looder123 kirjutas:
Mul on Premium, ostsin koos mänguga selle. Kuu aega tagasi oli veel kõik ok. Täna hommikul origini tööle pannes tegi update mängule ja peale seda oligi <b>piixus</b>.



Kust ostsid? Äkki tasuks pretensioon esitada icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 01.04.2014 10:33:04 vasta tsitaadiga

Kas oled üldse redeeminud oma premiumio ?

@duxdery, mulle ei pea rääkima, ma alati enne clearin area ja alles siis reviven kui aega jääb.

Mis uude patchi puutub siis mul hakkas mäng crashima jälle, nii mantle kui ka directx-ga. migni 3x roundi jooksul crashib.
Ja naval strike mapid on liiga väikesed.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 14:35:34 vasta tsitaadiga

tal prem võtmega probleem.
küll huvitav ea suhtumine (Premium was disabled because the retailer who sold the code was unauthorized, and was potentially selling a stolen or hacked code).
võti ise ca 2 kuud kasutusel ja nüüd selline teade.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 14:45:40 vasta tsitaadiga

Seega meie kallite idanaabrite käest ostetud versioonid ei tööta enam?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 14:48:04 vasta tsitaadiga

kõik toimib nagu peab.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 19:56:54 vasta tsitaadiga

Mingi imelik lagg on tekkinud. Jooksed ja mingi iga 20-30 meetri pealt jääb mees nagu millegi taha sekundiks/kaheks toppama.
Vahet pole kus serveris ja mis mappi mängid. Kunagi varemalt on ka see jama selles mängus olnud.... vist.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.