Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Eizolt 4K x 2K monitor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2012 09:48:51 Eizolt 4K x 2K monitor vasta tsitaadiga


Jaapani monitoride tootja Eizo toob turule oma esimese 4096 x 2160 (4K x 2K) resolutsiooni toetava monitori DuraVision FDH3601.

Tehnilised andmed:
36.4" (92 cm) LCD Monitor
8.8 megapixels 4096 x 2160 native resolution
Display Colors 1.07 billion from a palette of 278 trillion (maximum)
Viewing Angles (H / V, typical) 176°, 176°
Brightness (typical) 700 cd/m2
Contrast Ratio (typical) 1000:1
Response Time (typical) 8 ms (Gray-to-gray)
DVI-D 24 pin x 2, DisplayPort x 2

Koduleht: http://www.eizo.com/global/products/duravision/fdh3601/index.html

Orienteeruv hind: ca 35 000 dollarit

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 09:59:45 vasta tsitaadiga

DP ja DVI ei toeta nii kõrget resot.
Spets draiver + tarkvara ja Windows näeb 4-ja monitori?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2012 10:02:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
As of January 2012, the latest HD 7000 series graphics cards - along with a dual-link DVI connector and a HDMI connector - feature the ability to have two Mini DisplayPorts 1.2, allowing daisy-chaining up to six monitors, up to 4096x2160 (4K resolution) or 2560x1600p60 Stereoscopic 3D per display and high bit-rate audio from the same connector, optionally behaving like a single large display. A DisplayPort hub containing three dual-link DVI connectors is also available.


Allikas: http://en.wikipedia.org/wiki/DisplayPort#ATI.2FAMD

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 21.11.2012 10:06:58 vasta tsitaadiga

Nad võiksid selle punktitiheduse 24" monitorile juba ära mahutada. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 10:19:16 vasta tsitaadiga

Jep, tehnoloogiliselt on pregu võimalik 24" sisse mahutada ~6656x4096 reso kui nende Retina ekraanide järgi arvutada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2012 10:23:32 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Jep, tehnoloogiliselt on pregu võimalik 24" sisse mahutada ~6656x4096 reso kui nende Retina ekraanide järgi arvutada.

Arvutamine arvutamiseks, aga mis te arvate, palju selliste ekraanide tootmine maksab (kui see teoreetiliselt võimalik)? icon_biggrin.gif
Isegi OLED ekraane tootis Sony vaid 15 või 16" maksimaalselt, suuremaid polnud lihtsalt võimalik mõistliku ressursikuluga toota.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 21.11.2012 10:24:14 vasta tsitaadiga

Hind on küll soodne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 11:35:29 vasta tsitaadiga

need müügil olnud juba tubli pool aastat
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.11.2012 12:39:30 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
need müügil olnud juba tubli pool aastat


miskine asi isegi eelmise aasta detsembrist:

http://www.pcper.com/news/Displays/EIZO-DuraVision-FDH3601-4k-x-2k-Display-and-We-Want-It
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 21.11.2012 13:20:04 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt ei oleks mingi mure toota taolist monitori ka 10 korda odavama müügihinnaga. EIZO on selline firma, kelle high end tooted on eriti täpselt turunišši suunatud - sellisesse, kus 35 kilotaala on lihtsalt mingi number, mis ei puutu eriti teemasse, peaasi, et töö saab hästi tehtud. Raha küsitakse nii palju kui koosolekul kõige vihasem mees küsida julges.
Seda juttu, et 2560x1600 vs 4096x2160 on nüüd mingi eriti hirmus hinna- ja tootmishüpe, ma ei osta. Pole isegi kahekordne pikslite arv horisontaal- ja vertikaalsuunas.

Meeldetuletuseks veel see http://en.wikipedia.org/wiki/IBM_T220/T221_LCD_monitors
Maksis uuena vähem kui see Eizo.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 13:38:15 vasta tsitaadiga

pekki, selliseid peaks 3 tk tellima ja siis bf3 mängima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 14:21:39 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
pekki, selliseid peaks 3 tk tellima ja siis bf3 mängima thumbs_up.gif

Mis videokaardimassiiviga icon_lol.gif
TÄnapäevaste monitoride reso on naeruväärne võrreldes nutifonide omaga, veider et arengut pole väga selles vallas toimunud, oskab keegi ehk valgust heita sellele tumedale probleemile. Samas kohe tekib küsimus et misGPU seda välja veab kui mängida ka veel tahad. Et native resoga mängida pead tippkaardi tri-slisse lükkama... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 14:23:33 vasta tsitaadiga

Killerwave, noh, 3 xgtx690 icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.11.2012 14:32:32 vasta tsitaadiga

miks mitte siis juba 4x gtx690?

mis see pixel pitch võiks olla sellisel monitoril ma ise arvutada ei oska? tundub suht masendav, midagi 26"1920x1200 kanti umbes. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 15:25:35 vasta tsitaadiga

looga seoses tuleb veel meelde see http://www.fbi.gov/news/stories/2012/november/lcd-price-fixing-conspiracy/lcd-price-fixing-conspiracy
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 15:29:50 vasta tsitaadiga

Huvitav kuda siis FULLHD nutitelefonil mängud sujuvalt jooksevad, sees gtx590 sarnane videokaart? icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 15:36:36 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kuda siis FULLHD nutitelefonil mängud sujuvalt jooksevad, sees gtx590 sarnane videokaart? icon_eek.gif

See graafika seal on aastast 65 ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.11.2012 15:47:59 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Huvitav kuda siis FULLHD nutitelefonil mängud sujuvalt jooksevad, sees gtx590 sarnane videokaart? icon_eek.gif

See graafika seal on aastast 65 ka icon_rolleyes.gif


vaata mõnda kaasaegset mängu ja graafika on ikka selline prillikivi et vähe pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 15:51:31 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Killerwave kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Huvitav kuda siis FULLHD nutitelefonil mängud sujuvalt jooksevad, sees gtx590 sarnane videokaart? icon_eek.gif

See graafika seal on aastast 65 ka icon_rolleyes.gif


vaata mõnda kaasaegset mängu ja graafika on ikka selline prillikivi et vähe pole icon_razz1.gif

Selle pisikese ekraani pealt tundub ainult, või tahate öelda et see on tasemel tänapäevaste PC omadega....
Või hoopis salajane vandenõu videokaartide võimsuse tagasihoidmise kohta, müüme kallilt "aeglasi kaarte" ja koorime klotsi kokku pingutamata tootearendusega, ala 20ks + aastaks on juba ette toodetud trehnoloogiad ja pole mõtet liialt kiirelt turule tuua suurema tihedusega ekraane ja võimsaid gpusid aga nutifonidesse paneme, igaks juhuks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2012 16:01:46 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kuda siis FULLHD nutitelefonil mängud sujuvalt jooksevad, sees gtx590 sarnane videokaart? icon_eek.gif


Lükka HDMI'ga FHD teleka taha ja telekal pildiparandused maha, siis tuleb õige prillikivi välja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.11.2012 16:02:48 vasta tsitaadiga

Eks video areneb siva järgi. Vastasel juhul, mida on teha plaanitavate 8K telerite ja monitoridega.
---
Mis aga Eizo-sse puutub, siis tema sihtgrupp on peamiselt disainerid.

Postitatud Sony Ericsson mobiililt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 21.11.2012 21:01:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Või hoopis salajane vandenõu videokaartide võimsuse tagasihoidmise kohta, müüme kallilt "aeglasi kaarte" ja koorime klotsi kokku pingutamata tootearendusega, ala 20ks + aastaks on juba ette toodetud trehnoloogiad ja pole mõtet liialt kiirelt turule tuua suurema tihedusega ekraane ja võimsaid gpusid aga nutifonidesse paneme, igaks juhuks.

Killerwave, Mõnes mõttes on sul õigus, aga videokaardid pole probleemiks, hoopis monitorid on probleemiks. Ma mängisin juba Q2 ja half 1 ajal 1600*1200 resoga Delli monitoril. Koduarvuti videokaardid on vägevalt edasi arenenud sellest ajast, monitorid mitte. Samas see Delli monitor sony trinitron kineskoobiga maksis üle 10 kilo sel ajal icon_rolleyes.gif
Vaevalt et praegugi ostetaks uuele arvutile arvuti hinna eest veel monitor juurde.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 09:45:57 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tsitaat:

Või hoopis salajane vandenõu videokaartide võimsuse tagasihoidmise kohta, müüme kallilt "aeglasi kaarte" ja koorime klotsi kokku pingutamata tootearendusega, ala 20ks + aastaks on juba ette toodetud trehnoloogiad ja pole mõtet liialt kiirelt turule tuua suurema tihedusega ekraane ja võimsaid gpusid aga nutifonidesse paneme, igaks juhuks.

Killerwave, Mõnes mõttes on sul õigus, aga videokaardid pole probleemiks, hoopis monitorid on probleemiks. Ma mängisin juba Q2 ja half 1 ajal 1600*1200 resoga Delli monitoril. Koduarvuti videokaardid on vägevalt edasi arenenud sellest ajast, monitorid mitte. Samas see Delli monitor sony trinitron kineskoobiga maksis üle 10 kilo sel ajal icon_rolleyes.gif
Vaevalt et praegugi ostetaks uuele arvutile arvuti hinna eest veel monitor juurde.

Samas mis imelooma BF3 või mõni analoogne tänapäeva mäng tahab enda jooksutamiseks 3k+ resol icon_rolleyes.gif Suht proportsionaalselt jääb asi hetkel toppama. Ulme hinnaga übermonitoridele( mida vai käputäis) leiab ka võimalusel pilti tootma tänased tipud võileivana ja siis on ka uusimad mängud ehk mängitavad max pildiiluga icon_rolleyes.gif Selline mulje jäänud vähemasti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 22.11.2012 12:28:09 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
DP ja DVI ei toeta nii kõrget resot.
Spets draiver + tarkvara ja Windows näeb 4-ja monitori?

Ei ole vaja mingit spets asju.
DP 1.2 toetab 4K x 2K 60FPS videot
HDMI 1.4 toetab 4K x 2K 24FPS videot
2x Dual-Link DVI suudab samuti 4K video edastamisega hakkama saada.
Nvidia/AMD/Intel uuemad videokaardid/draiverid toetavad kõik 4K videot.
8K on veel probleem, see vajab tõesti erilahendusi, a-la 8xHDMI kokkuliitmist vms.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 13:10:20 vasta tsitaadiga

Selge, Wikipeedias vale inf siis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.11.2012 15:04:58 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb elada nagu jaapanlased - pole vaja mingit peatust 4K-maailmas, pigem kohe otse edasi 8K-maailma... icon_razz1.gif

Japanese TV: Who Needs 4K When You Can Go Straight to 8K?
At a time when Panasonic may potentially be releasing its 4K TVs in the near future and Philips is pointing to the possible arrival of glasses-free 3D 4K TVs in around a year's time, major Japanese TV channel NHK may be considering bypassing 4K altogether and switching to 8K instead!

http://www.digitalversus.com/tv-television/japanese-tv-needs-4k-when-you-can-go-straight-8k-n26832.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 22.11.2012 17:17:01 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
DVDRW kirjutas:
DP ja DVI ei toeta nii kõrget resot.
Spets draiver + tarkvara ja Windows näeb 4-ja monitori?

Ei ole vaja mingit spets asju.
DP 1.2 toetab 4K x 2K 60FPS videot
HDMI 1.4 toetab 4K x 2K 24FPS videot
2x Dual-Link DVI suudab samuti 4K video edastamisega hakkama saada.
Nvidia/AMD/Intel uuemad videokaardid/draiverid toetavad kõik 4K videot.
8K on veel probleem, see vajab tõesti erilahendusi, a-la 8xHDMI kokkuliitmist vms.
Intelil pole üldse DP 1.2 olemaski, mingi luulu on, et kui emaplaadil on 2 DP auku, siis saab 4k kuidagi välja (iseasi, kas draiverid seda veel toetavad). Ainult, et kus need kahe DP auguga emaplaadid peidus on, hea kui ühegagi võtta on. Ja kui keegi näitab sellist emaplaati, mis Ivy Bridge prosega HDMI kaudu üle 1920x1200 kätte annab, siis olen tänulik.

Seda, kuivõrd kosmoseteema see 4k praegu veel on, saab näha siit:
http://en.wikipedia.org/wiki/4K_resolution%23List_of_4K_monitors_and_projectors
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2012 17:48:19 vasta tsitaadiga

GoPro hero3 salvestab 4k icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 23.11.2012 07:23:45 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ehk tuleb elada nagu jaapanlased - pole vaja mingit peatust 4K-maailmas, pigem kohe otse edasi 8K-maailma... icon_razz1.gif

Aga siis tekib kohe küsimus, et miks siis mitte juba 16K või hoopis 32K jne....

Küll optiline link monitorikaablina aitab ka ühendusproblemaatikast välja ja...

VISIOON: Tulevikus on igal mehel toaseinteks (ja ka laeks ja põrandaks) 100% äärest ääreni katvad kõrgresolutsiooniga monitor-ekraanid, kõik 6 toakülge siis, ja sellega on ühtlasi ka täiesti uus ning võrratu 3D kvaliteet saadud nagu muuhulgas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.11.2012 08:17:12 vasta tsitaadiga

WAV kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Ehk tuleb elada nagu jaapanlased - pole vaja mingit peatust 4K-maailmas, pigem kohe otse edasi 8K-maailma... icon_razz1.gif

Aga siis tekib kohe küsimus, et miks siis mitte juba 16K või hoopis 32K jne....

Küll optiline link monitorikaablina aitab ka ühendusproblemaatikast välja ja...

VISIOON: Tulevikus on igal mehel toaseinteks (ja ka laeks ja põrandaks) 100% äärest ääreni katvad kõrgresolutsiooniga monitor-ekraanid, kõik 6 toakülge siis, ja sellega on ühtlasi ka täiesti uus ning võrratu 3D kvaliteet saadud nagu muuhulgas icon_biggrin.gif

Su idee on 40 aastat hiljaks jäänud icon_razz1.gif , kuna juba 70-tel aastatel katsetati taolist ruumilist televisiooni, kus teleripilt on seintel, laes ja põrandal. Ehk siis kuulus holograafiline televisioon ning sellest kirjutati omal ajal ka Laseriraamatus" (1978).
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.11.2012 08:47:14 vasta tsitaadiga

tulevik on selline, et polegi mingit telekat ega kuvamist üldse. sellised arvutid tulevad, mis on teadvusega otse ühenduses ning selle kaudu tekitatakse pilt kohe ajju.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 18:35:14 vasta tsitaadiga

tulevikus polegi pilti enam, lastakse elektrit otse mõnu tekitavatesse ajurakkudesse! siis oleme pikali maas, juhe peas kinni ja ila voolab kuni kõik ära kõdunevad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2012 21:33:51 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.11.2012 13:24:06 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
..Ainult, et kus need kahe DP auguga emaplaadid peidus on, hea kui ühegagi võtta on. Ja kui keegi näitab sellist emaplaati, mis Ivy Bridge prosega HDMI kaudu üle 1920x1200 kätte annab, siis olen tänulik...

http://www.gigabyte.com/press-center/news-page.aspx?nid=1172
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 04.12.2012 23:43:37 vasta tsitaadiga

See kahe pordi jamps on kadunud aasta-kahe pärast, tehtakse mingi norm HDMI või DVI, suht naljakas on molu kümne kaabliga ühendada puhtalt pildi jaoks.
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blue72
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2004




sõnum 04.12.2012 23:59:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
WAV kirjutas:

VISIOON: Tulevikus on igal mehel toaseinteks (ja ka laeks ja põrandaks) 100% äärest ääreni katvad kõrgresolutsiooniga monitor-ekraanid, kõik 6 toakülge siis, ja sellega on ühtlasi ka täiesti uus ning võrratu 3D kvaliteet saadud nagu muuhulgas icon_biggrin.gif

Su idee on 40 aastat hiljaks jäänud icon_razz1.gif , kuna juba 70-tel aastatel katsetati taolist ruumilist televisiooni, kus teleripilt on seintel, laes ja põrandal. Ehk siis kuulus holograafiline televisioon ning sellest kirjutati omal ajal ka Laseriraamatus" (1978).


http://en.wikipedia.org/wiki/Nineteen_Eighty-Four
http://en.wikipedia.org/wiki/Telescreens

Tänan ei.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 21:46:15 vasta tsitaadiga

Dell 4K monitor langes 1700€ pealt 1000€ peale icon_razz1.gif
Kui alla 400€ läheb, ostan ära icon_razz.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/419827/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.03.2014 22:01:17 vasta tsitaadiga

DVDRW, UP2414Q oli 1k€
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.03.2014 22:02:02 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Dell 4K monitor langes 1700€ pealt 1000€ peale icon_razz1.gif
Kui alla 400€ läheb, ostan ära icon_razz.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/419827/

Kogud 200eurot juurde ning siis ostad suvel Samsungi 600eurose 4K-monitori. icon_cool.gif

According to Hardware.info, the price of the 28-inch Samsung LU28D590D will be of €600 when it gets launched in the middle of 2014.
http://news.softpedia.com/news/4K-UHD-Monitors-Will-Reach-600-800-Prices-by-the-Middle-of-2014-432447.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 00:46:32 vasta tsitaadiga

Alla 32" 4K LCD pointless IMHO. Liiga kribu kõik.
Siis tuleb muuta DPI-d. Tähed küll ilusad aga ruumis ei võida ju siis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.03.2014 12:13:34 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Dell 4K monitor langes 1700€ pealt 1000€ peale icon_razz1.gif
Kui alla 400€ läheb, ostan ära icon_razz.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/419827/


Kuskohas ta langes? 24" on alla 1k olnud kogu aeg, 32" on nüüd viimased paar kuud on seal 1700-1800 kandis olnud. Ma ise ootan ka hinna kukkumist 32" selliseks 3-kohaliseks numbriks, siis hakkan ostu kaaluma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2014 15:19:21 vasta tsitaadiga

Galadoris oli selline hind. Krt peab hakkama screenshotte tegema alati icon_neutral.gif
EDIT: vt graafik tõestab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.03.2014 15:42:35 vasta tsitaadiga

DVDRW, see oli UP2414Q tootekooodi järgi, mingil põhjusel tekkis vastavus 32" külge, kustutasin ära. Graafikust aga vist seda enam ära ei saa võtta.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 00:55:24 vasta tsitaadiga

493€ pole paha icon_smile.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/456508/
Siiski TN paneel aga ikkagi.
Videokaardil peab olema DP (Multi-Stream Transport(MST) tugi) ja 2GB mälu.

Kahju, et videokaarti veel ei ole müügil HDMI 2.0 (4K 60Hz) telekate jaoks.
Seega telekat 60Hz 4K monitorina kasutada ei saa thumbs_down.gif
Geforce 900 seeria 2015 aastal ehk?


viimati muutis DVDRW 30.06.2014 09:03:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.06.2014 08:39:29 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
493€ pole paha icon_smile.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Monitorid/456508/
Siiski TN paneel aga ikkagi.
Videokaardil peab olema DP ja 2GB mälu.

Kahju, et videokaarti veel ei ole müügil HDMI 2.0 (4K 60Hz) telekate jaoks.
Seega telekat 60Hz 4K monitorina kasutada ei saa thumbs_down.gif
Geforce 900 seeria 2015 aastal ehk?


Miks Eizo ekraan 71x kallim? Tõesti Eizo on hea aga mitte nii hea! Omal on 9a. Eizo S2410W 24" 1920X1200 resoga. Pilt on "pehme" ja ei väsita silmi, parem kui 30" dellil. Olen mõlemat reguleerinud nii ja naa aga Eizo tundub ikkagi parem. icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 11:32:53 vasta tsitaadiga

Suurim roll oli siin ilmselt see et 4K resu polnud 2 aastat tagasi just väga levinud. Kui esimene omalaadne, siis küsitakse ka vastavat hinda. Samuti ei usu et see Eizo mudel just kodukasutajale mõeldud on (tootja väidab et ideaalne "Air Traffic Control" ja "geofüüsiliste teenuste" jaoks).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 11:34:45 vasta tsitaadiga

sama123, 2 aastaga muutub nii mõndagi tehnikamaailmas, nagu näha siis 4k erinevad ekraanid väga popiks saanud, sellest ka märksa odavam hind.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 13:09:32 vasta tsitaadiga

Eelkõige mänguritel tasuks ära oodata G-sync toega monitorid.

Link


viimati muutis DVDRW 30.06.2014 15:35:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 13:52:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
GoPro hero3 salvestab 4k icon_eek.gif


Jah, kuid see on täielik slideshow, pildikvaliteet on muidugi muljetavaldav icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Eizolt 4K x 2K monitor
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.