Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 11:03:27 vasta tsitaadiga

Keegi teab selle eSport TTÜ korraldusest, on seal vanakooli LAN ehk siis tassid oma masinad kohale või pakutakse arvutipargi kasutamiseks?
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 11:09:33 vasta tsitaadiga

Ikka oma arvuti. Vähemalt ma olen käinud seal oma arvutiga siiani. Pole tähele küll pannud, et seal ühikasutatavaid arvuteid oleks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 03.02.2014 11:55:47 vasta tsitaadiga

KKK alt leiad oma küsimusele vastuse: http://esport.th3f0x.com/lan/3/page/13/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 12:02:23 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
midagi on dotas katki jah... pole veel elus selliseid tiimikaaslasi näinud nagu praegu. Mõni mees ei tea üldse mis mängus ta on...
see, et iga mäng mingi abandon või disconnectimine käib.. tavaline. 5v5 fair game on suht olematu.

kuidas saavad sellised mehed rankingusse, kes lähevad junglisse farmima ning on level 1 kui kõik teised on juba 7-8

mis toimub


Ranked matchides on olukord natuke parem, aga mitte oluliselt.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 13:18:44 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt Sinu rate'ist. Loodan, et üks kena päev olen 6k tasemel, siis on mängud Dendi-ga ja muude taoliste tegijatega icon_biggrin.gif
3-3.5k juures ei ole jah väga hea skillid ei sinul ega tiimikaaslastel icon_lol.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 16:00:35 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Sõltuvalt Sinu rate'ist. Loodan, et üks kena päev olen 6k tasemel, siis on mängud Dendi-ga ja muude taoliste tegijatega icon_biggrin.gif
3-3.5k juures ei ole jah väga hea skillid ei sinul ega tiimikaaslastel icon_lol.gif


kuidas nüüd võtta 3,5k on täiesti ok juba. aga võrreldes teiste 3,5k vendadega on ikka ulme:S
enamus ei tea oma hero pickist midagi ei oska oma skille isegi normaalselt kasutada.
ja kui 4 carryt on tiimis, siis viimane vend uimab. kuni mängu alguseni 30 sek jäänd ja pickib viimaseks veel lone druidi no comments.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:21:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, siis ma hakkan juhtima neid häälega, 50% taolistest juhtumitest on ka kasu.
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:40:24 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Ei tea, siis ma hakkan juhtima neid häälega, 50% taolistest juhtumitest on ka kasu.


kahjuks ei oska nii hästi vene keelt.

ja millegi pärast on enamus ajast 3 memberit vähemalt rus kui üksi mängid
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.02.2014 17:47:51 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
ottf kirjutas:
midagi on dotas katki jah... pole veel elus selliseid tiimikaaslasi näinud nagu praegu. Mõni mees ei tea üldse mis mängus ta on...
see, et iga mäng mingi abandon või disconnectimine käib.. tavaline. 5v5 fair game on suht olematu.

kuidas saavad sellised mehed rankingusse, kes lähevad junglisse farmima ning on level 1 kui kõik teised on juba 7-8

mis toimub


Ranked matchides on olukord natuke parem, aga mitte oluliselt.


ma rankedist räägingi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:57:46 vasta tsitaadiga

Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 19:19:22 vasta tsitaadiga

lockdown92 kirjutas:
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks?


Ise alustasin 4.2k ratingust, enamus pelad olen supporti pelanud nüüd olen omadega 4.8k ja vaikselt liigun 5k suunas.

_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 19:35:28 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Archibald kirjutas:
Ei tea, siis ma hakkan juhtima neid häälega, 50% taolistest juhtumitest on ka kasu.


kahjuks ei oska nii hästi vene keelt.

ja millegi pärast on enamus ajast 3 memberit vähemalt rus kui üksi mängid

Mina panen keeleks Russian, need umbkeelsed poola tüübid poolvigase inglisekeelega ei ole sugugi mitte head kõrgemate rate'ide puhul


ja kui tahad korraliku ranked-supporti, siis vali CM režiimi, seda täielikud idiootid ei viitsi mängida (liiga kaua stardib ja veel ei ole võimalik valida carry maitse järgi)

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 03.02.2014 20:20:20 vasta tsitaadiga

Qufi kirjutas:
lockdown92 kirjutas:
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks?


Ise alustasin 4.2k ratingust, enamus pelad olen supporti pelanud nüüd olen omadega 4.8k ja vaikselt liigun 5k suunas.


Endal sama seis. Support only player. 4,4k vist praegu rating, kuid pole viitsnud ammu pelada. Eks ta ole nii, et counterpicke tuleb vaadata jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 00:00:40 vasta tsitaadiga

OT vastus:
enne ratingu teadmist oleksin end pakkunud sinna 3000 juurde. Aga ju siis mitte. Enda "lowbie" mängudes on palju seda, et laning faasis saan ma suurepäraselt hakkama aga tiim kaotab/feedib ära.
Ma seda mängu mõned kuud mänginud. 300 mängu sai alles täis.
outcast kirjutas:
OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 08:27:56 vasta tsitaadiga

Markxy10, kõige suurema hüppe edasi teed sel hetkel kui enam ei vaata mängu stiilis "mina saan sedasi hakkama aga tiim saab todasi hakkama" Seda muidugi juhul kui sa ei mängi just late game carry't kelle early-game ülesanne ongi ainult farmida, farmida, farmida. Igal muul juhul hoia silmad kogu aeg lahti selles osas, mida tiimikaaslased teevad. Isegi kui nad mingite lollustega hakkama saavad on sul enamasti võimalik asjade käiku muuta. Kui tiimis supporti pole, hakka ise wardima. Vaata kas saad aktiivselt gankida, hoolitse selle eest, et main carryl oleks ruumi farmida. Vaata vastaste teami ülesehitust ning tee oma item valik selline, millest oleks abi kogu tiimile, jne. Iga kaotuse korral kasvõi vaata replay'd ning mõtle "Mida MINA oleks saanud teisiti teha, et me võitnud oleks"
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 09:59:55 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
OT vastus:
enne ratingu teadmist oleksin end pakkunud sinna 3000 juurde. Aga ju siis mitte. Enda "lowbie" mängudes on palju seda, et laning faasis saan ma suurepäraselt hakkama aga tiim kaotab/feedib ära.
Ma seda mängu mõned kuud mänginud. 300 mängu sai alles täis.
outcast kirjutas:
OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR.

Pole palju, arvestades, et suurem enamus ka Dota 1 pelanud (endal ehk 3-4 tuhat mängu ainult sealt tuleb) ja lisaks aastaid Dota2te juba. Siis Sul on kõik ees.
P.S. Praegu on tunda, et avati mängu kõikidele, jah, mängijad 100-200 mänguga on ikka erilised icon_rolleyes.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 10.02.2014 11:28:28 vasta tsitaadiga

TTÜ e-Sport 2014 Kevad piletid on müügis: http://esport.th3f0x.com/lan/3/register/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 15.02.2014 03:43:16 vasta tsitaadiga

kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära?
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 11:28:05 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära?

pole kunagi probleeme olnud sellega...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 15:19:06 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on dota 2 dual screen setupiga probeeme?
Mingi update on olnud?
Täna on nii, et mul on dota ühes aknas ja muu jama teises ning koguaeg tabib (mida varem ei teinud; borderless window setupis) kui hiirega scrollid akent ja vajutad liikumist. Päris haige. Eriti lahingutes. Mängimatu pmt.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 17.02.2014 17:42:39 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kas kellelgi veel on dota 2 dual screen setupiga probeeme?
Mingi update on olnud?
Täna on nii, et mul on dota ühes aknas ja muu jama teises ning koguaeg tabib (mida varem ei teinud; borderless window setupis) kui hiirega scrollid akent ja vajutad liikumist. Päris haige. Eriti lahingutes. Mängimatu pmt.


Sama kala, pole veel lahendust leidnud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 18.02.2014 10:34:24 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära?


Endal kodus sama probleem, pean anon browsereid kasutama, et ligipääseda. Samas Tartus, kus elan on ka elion ja siin probleemi ei ole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 10:35:55 vasta tsitaadiga

keegi linuxi peal ka mängib? Proovisin eile, mäng väidab, et fps 60, samas oli selline silmale ebamugav "jõnksumine" koguaeg sees...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2014 19:48:29 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/1z2tzq/11yearoldwasstabbed37timesoverdota/ icon_neutral.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:41:38 vasta tsitaadiga

Vahel juhtub ikka midagi huvitavat. Täna mängisin ranked-i ja CM-i. Tiimi kapten valis silmapilguga end kapteniks. Nimi oli kirillitsas... Kui ütlesime, et ta bänniks või pickiks kedagi, ei mõikand midagi, valis oma tahte järgi.
Lõpuks pani ta tervele tiimile punase/musta värvikomboga herod icon_biggrin.gif õnneks carry-s SF meid ära ja võitsime. Alguses oli ikka suht suur fleim kapteni üle.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 03.03.2014 10:28:59 vasta tsitaadiga

pigem deemonite lineup.
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 13.03.2014 14:06:22 vasta tsitaadiga

Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport

Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSeries Kana V2 hiir
3.koht: SteelSeries QCK Mass hiirematt

CS:GO ja Dota 2 esikohtadele on välja pannud http://www.gear4gamer.com/ kokku 500€ väärtuses kinkekaardid!
2. ja 3. koha materiaalsed auhinnad selguvad järgmise nädala jooksul!
CS:GO ja Dota 2:
1.koht: 50% auhinnafondist + 5*50€ gear4gamer kinkekaardid.
2.koht: 30% auhinnafondist
3.koht: 20% auhinnafondist

Auhinnafond 12 meeskonna puhul on 600€ mängu kohta.

Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 20:34:20 vasta tsitaadiga

Karma hammustab ikka persest. Viimasest 10-12 mängust kaotatud ainult kaks, palju korralikke mänge heade tiimidega. Ja siis tuleb tiim, kus sisuliselt keegi ei tea oma karakterit, ei osata last hitida, ja vastaseks on ka üks smurf. Tra see MM ausalt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 17.03.2014 10:36:21 vasta tsitaadiga

painkillah, 100% kordadest kui sa kaotad on su teamis üks kindel mängija. Kes see on?
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 19:06:34 vasta tsitaadiga

Vice versa. Siiski ei saa ma aru, miks MM suudab vahest täielikke ämbreid teha. Kahju ka, et kaotati ära võimalus solo queue puhul forsseerida MMimine teiste solo queue mänguritega.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 21.03.2014 13:33:47 vasta tsitaadiga

Kas eestis on normaalseid meeskondi ka kes tegelevad aktiivselt dotaga?icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 13:34:55 vasta tsitaadiga

gzzld, defineeri "normaalne"..

Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 21.03.2014 15:07:14 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
gzzld, defineeri "normaalne"..

Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema

Kõrge see kohe kindlasti ei ole - max 2 meeskonda kes natukene mõtlevad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:17:51 vasta tsitaadiga

On see teil juba nähtud? http://www.freetoplaythemovie.com Üleeile reliisiti.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 15:54:12 vasta tsitaadiga

tarmo92, Nojah, eks kõrge tase oleneb ka suuresti sellest, kellega võrrelda.
Ise pole kahjuks üldse kursis, seega ei oska rohkem antud teemal sõna võtta.

Siit ka küsimus - on kohalike LAN-ide mängudest kuskil streame ka?
Võiks olla täitsa põnev tutvuda sellega, mida kaasmaalased teevad.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 16:25:52 vasta tsitaadiga

jt234, kui tead mängija nime või mängu ID'd saad otse Dota kliendist mänge alla laadida ning vaadata.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 16:36:35 vasta tsitaadiga

Kas matši otsimiseks vajalik teave avalikustatakse kuskil? Kui jah, siis polegi probleemi icon_smile.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 16:46:39 vasta tsitaadiga

Turniiridel tihtipeale on see info olemas. Ei ole kursis kuidas TTÜ puhul, kuid suurematel turniiridel, mida ise olen jälginud, on see info enamasti olemas. Kui lihtsalt eestlaste mänge tahad vaadata, võta http://dotabuff.com/ lahti ja löö otsingusse Estonia. Palju just ei ole aga mõned ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gzzld
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2012




sõnum 21.03.2014 17:02:27 vasta tsitaadiga

Ma olen suht okei/hea mängija.. võite steamis lisada MIGHTYGHOZT

icon_smile.gif GL
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo92
HV vaatleja

liitunud: 01.09.2009




sõnum 21.03.2014 17:14:46 vasta tsitaadiga

Siit võite ka näha mõnda mängu: http://www.twitch.tv/eestidota/profile/pastBroadcasts
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 01:08:21 vasta tsitaadiga

Selle mängu matchmaking on ikka täiesti debiilne pask. koguaeg topib kõvasti osavamate premade gruppide vastu, minu pool alati mingid minu tasemel, võid täiesti algajad mängijad. no WTF ausalt, kuradi puhtad debiilid on selle asja loonud. 80% jämedalt on kuradi venelased kes ei räägi sõnakestki inglise keelt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 08:47:46 vasta tsitaadiga

painkillah, kui rankedit mängid, kas siis peale matchi lõppu mängijate ranki vaatamine toetab su sisetunnet? premade puhul võetakse grupi keskmine MMR, ehk siis kui mängid 3000MMR ringis, on kahemehelises premades tavaliselt üks mängija ~3200-3400, teine 2600-2400
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 08:55:56 vasta tsitaadiga

Enamusel dota profiil private, aga vaatad steam profiili, näed, et mängitud tunde 700+, samas kus ma seal 250 kategoorias. Ülbelt sõidetakse lihtsalt üle, oma tiimis vennad kes ei taipa kõige labasemaid skillegi kasutada, aga vastased last hitivad ja denyvad nagu profiliigas. Olen leppinud Solo queues juba sellega, et premaded on vastas (varem sai panna force solo, ehk siis alati sattusid kokku randomid), aga see skilli kardinaalne erinevus on küll täiesti gamebreaking. Isegi kui tiimi satub kaks venda, kes jagab matsu, on juba üks algaja carry, kes rõõmsalt toidab vastaseid, üpris suur kaotus. Krt mina algajana üritan ikka koguaeg supporti mängida, aga igasugu tolbajoobid pickivad oma glass cannoneid ja viskuvad vastaste ees konstantselt pikali.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:02:17 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas mängu lõpuscreeni. Rankedis mängides näitab mängijate reaalse MMR seal nime taga ära, hoolimata sellest kas profiil on privaatne või avalik. Samas kui Rankedit ei mängi, siis seda ei kuvata. NB: Soovitan kindlasti Rankedit mängida, seal on üldjuhul mõistlikum seltskond.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:11:11 vasta tsitaadiga

Viimased mängud ongi ranked olnud, mis aga tähendab üldiselt karja venelasi ja pigem All picki. Viimased 4 mängu kõik kaotused, kuna tiimis on tüüp, kes ei peaks üldse oma skill leveliga sellisesse matchupi jõudmagi. Või on siis võitnud korduvalt paremate tiimidega, ja nüüd kukkus minu mängu. Ei tea, aga sita maitse on suus küll tihti, kui selgelt on tiimide vahel mäekõrgune vahe.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:31:56 vasta tsitaadiga

painkillah, kui tohib küsida, mis MMR kandis mängid? Eks esialgu ongi supporti mõnevõrra keeruline mängida, kuna väga palju sõltub ülejäänud tiimist. Samas saad oma chari valikuga samuti väga palju ära teha, et teami võidule lähemale aidata. Näiteks kui näed, et vastaste lineup on peamiselt magic damagele üles ehitatud, kulub Rubicku passiiv skill marjaks ära. Eriti tore on vastaste Zeusil meel mõruks teha sel moel. Samas kui enda tiimis on palju mana dependant tegelasi, on Crystal Maiden nagu rusikas silmaauku. Enda melee right-click herodele suppordiks võta Vengeful Spirit, jne. Tea oma mängitavate charide skille ja kuidas need tiimi koosluses toimivad. Siis ei pea sa enam järgima mõnd etteantud character buildi, vaid paned punkte skillidesse vastavalt sellele, mis antud mängus ja antud hetkel oluline on.


PS. Ise mängin praktiliselt eranditult positsioon 5 supporti.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 04.04.2014 09:35:21 vasta tsitaadiga

On Valve põhjendanud ka miks ta forced solo ära kaotas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:39:19 vasta tsitaadiga

Kuna alles 5s ranked mäng oli, siis pole aimugi mis see MMR hetkel olla võib. Eks üritan ikka natuke support pickidega mõelda kah, kas on vaja CCd või pigem just nö Supporti poolt. All pickis oma ohud ja võlud, single draft oli mõnesmõttes hea "loto".
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 09:43:46 vasta tsitaadiga

painkillah, kui rank pole veel välja kujunenud, siis ära eriti stabiilsust ootagi mängudest icon_smile.gif Soovitan need 10 mängu lihtsalt ära teha, olgu tulemus mis ta on. Ning peale seda hakkad juba keskenduma mööda MMR redelit üles ronimisele.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 04.04.2014 09:44:28 vasta tsitaadiga

Ise eelistan ka mängides single drafti, et ei oleks alati cookie cutter herod.
No kui sul kalibreerib alles ranked mänge siis tuleb ära kannatada, et paneb kokku inimestega kellel võib olla palju kõrgem mmr.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.