|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2014 11:03:27
|
|
|
Keegi teab selle eSport TTÜ korraldusest, on seal vanakooli LAN ehk siis tassid oma masinad kohale või pakutakse arvutipargi kasutamiseks?
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
03.02.2014 11:09:33
|
|
|
| Ikka oma arvuti. Vähemalt ma olen käinud seal oma arvutiga siiani. Pole tähele küll pannud, et seal ühikasutatavaid arvuteid oleks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
03.02.2014 12:02:23
|
|
|
| ottf kirjutas: |
midagi on dotas katki jah... pole veel elus selliseid tiimikaaslasi näinud nagu praegu. Mõni mees ei tea üldse mis mängus ta on...
see, et iga mäng mingi abandon või disconnectimine käib.. tavaline. 5v5 fair game on suht olematu.
kuidas saavad sellised mehed rankingusse, kes lähevad junglisse farmima ning on level 1 kui kõik teised on juba 7-8
mis toimub |
Ranked matchides on olukord natuke parem, aga mitte oluliselt.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2014 13:18:44
|
|
|
Sõltuvalt Sinu rate'ist. Loodan, et üks kena päev olen 6k tasemel, siis on mängud Dendi-ga ja muude taoliste tegijatega
3-3.5k juures ei ole jah väga hea skillid ei sinul ega tiimikaaslastel
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
03.02.2014 16:00:35
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
Sõltuvalt Sinu rate'ist. Loodan, et üks kena päev olen 6k tasemel, siis on mängud Dendi-ga ja muude taoliste tegijatega
3-3.5k juures ei ole jah väga hea skillid ei sinul ega tiimikaaslastel  |
kuidas nüüd võtta 3,5k on täiesti ok juba. aga võrreldes teiste 3,5k vendadega on ikka ulme:S
enamus ei tea oma hero pickist midagi ei oska oma skille isegi normaalselt kasutada.
ja kui 4 carryt on tiimis, siis viimane vend uimab. kuni mängu alguseni 30 sek jäänd ja pickib viimaseks veel lone druidi no comments.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
03.02.2014 17:40:24
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
| Ei tea, siis ma hakkan juhtima neid häälega, 50% taolistest juhtumitest on ka kasu. |
kahjuks ei oska nii hästi vene keelt.
ja millegi pärast on enamus ajast 3 memberit vähemalt rus kui üksi mängid
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
03.02.2014 17:47:51
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
midagi on dotas katki jah... pole veel elus selliseid tiimikaaslasi näinud nagu praegu. Mõni mees ei tea üldse mis mängus ta on...
see, et iga mäng mingi abandon või disconnectimine käib.. tavaline. 5v5 fair game on suht olematu.
kuidas saavad sellised mehed rankingusse, kes lähevad junglisse farmima ning on level 1 kui kõik teised on juba 7-8
mis toimub |
Ranked matchides on olukord natuke parem, aga mitte oluliselt. |
ma rankedist räägingi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
03.02.2014 17:57:46
|
|
|
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Qufi
HV kasutaja
liitunud: 29.08.2011
|
03.02.2014 19:19:22
|
|
|
| lockdown92 kirjutas: |
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks? |
Ise alustasin 4.2k ratingust, enamus pelad olen supporti pelanud nüüd olen omadega 4.8k ja vaikselt liigun 5k suunas.
_________________ Origin: Qufi |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2014 19:35:28
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Archibald kirjutas: |
| Ei tea, siis ma hakkan juhtima neid häälega, 50% taolistest juhtumitest on ka kasu. |
kahjuks ei oska nii hästi vene keelt.
ja millegi pärast on enamus ajast 3 memberit vähemalt rus kui üksi mängid |
Mina panen keeleks Russian, need umbkeelsed poola tüübid poolvigase inglisekeelega ei ole sugugi mitte head kõrgemate rate'ide puhul
ja kui tahad korraliku ranked-supporti, siis vali CM režiimi, seda täielikud idiootid ei viitsi mängida (liiga kaua stardib ja veel ei ole võimalik valida carry maitse järgi)
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiwefak
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
03.02.2014 20:20:20
|
|
|
| Qufi kirjutas: |
| lockdown92 kirjutas: |
Puhta supportina on elu üldse nutune peale rankedi tulekut. 3,9k juurest 3,5k peale praktiliselt 25% võitudega, kuigi enne kippus winrate 55% lähedale. Ja iga kord vähemalt 2 russi sees, kes valivad carry ja siis 15. minutiks 2-13 skooriga lõugavad.
Viimastes mängudes, kus lichiga semi-carrynud olen frustratsioonist, olen ka võitnud. Tundub, et rankedis tulebki ohjad enda kätte võtta ja mölinast mitte välja teha... Vaikselt olen 3,6k peale tagasi saanud - ei tea kui kauaks? |
Ise alustasin 4.2k ratingust, enamus pelad olen supporti pelanud nüüd olen omadega 4.8k ja vaikselt liigun 5k suunas. |
Endal sama seis. Support only player. 4,4k vist praegu rating, kuid pole viitsnud ammu pelada. Eks ta ole nii, et counterpicke tuleb vaadata jne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
04.02.2014 00:00:40
|
|
|
OT vastus:
enne ratingu teadmist oleksin end pakkunud sinna 3000 juurde. Aga ju siis mitte. Enda "lowbie" mängudes on palju seda, et laning faasis saan ma suurepäraselt hakkama aga tiim kaotab/feedib ära.
Ma seda mängu mõned kuud mänginud. 300 mängu sai alles täis.
| outcast kirjutas: |
| OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
04.02.2014 08:27:56
|
|
|
| Markxy10, kõige suurema hüppe edasi teed sel hetkel kui enam ei vaata mängu stiilis "mina saan sedasi hakkama aga tiim saab todasi hakkama" Seda muidugi juhul kui sa ei mängi just late game carry't kelle early-game ülesanne ongi ainult farmida, farmida, farmida. Igal muul juhul hoia silmad kogu aeg lahti selles osas, mida tiimikaaslased teevad. Isegi kui nad mingite lollustega hakkama saavad on sul enamasti võimalik asjade käiku muuta. Kui tiimis supporti pole, hakka ise wardima. Vaata kas saad aktiivselt gankida, hoolitse selle eest, et main carryl oleks ruumi farmida. Vaata vastaste teami ülesehitust ning tee oma item valik selline, millest oleks abi kogu tiimile, jne. Iga kaotuse korral kasvõi vaata replay'd ning mõtle "Mida MINA oleks saanud teisiti teha, et me võitnud oleks"
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
04.02.2014 09:59:55
|
|
|
| Markxy10 kirjutas: |
OT vastus:
enne ratingu teadmist oleksin end pakkunud sinna 3000 juurde. Aga ju siis mitte. Enda "lowbie" mängudes on palju seda, et laning faasis saan ma suurepäraselt hakkama aga tiim kaotab/feedib ära.
Ma seda mängu mõned kuud mänginud. 300 mängu sai alles täis.
| outcast kirjutas: |
| OT: Ma ei tea kedagi kellel oleks alla 3000MMR. |
|
Pole palju, arvestades, et suurem enamus ka Dota 1 pelanud (endal ehk 3-4 tuhat mängu ainult sealt tuleb) ja lisaks aastaid Dota2te juba. Siis Sul on kõik ees.
P.S. Praegu on tunda, et avati mängu kõikidele, jah, mängijad 100-200 mänguga on ikka erilised
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
15.02.2014 03:43:16
|
|
|
kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära?
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
15.02.2014 11:28:05
|
|
|
| klOun kirjutas: |
| kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära? |
pole kunagi probleeme olnud sellega...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002

|
16.02.2014 15:19:06
|
|
|
Kas kellelgi veel on dota 2 dual screen setupiga probeeme?
Mingi update on olnud?
Täna on nii, et mul on dota ühes aknas ja muu jama teises ning koguaeg tabib (mida varem ei teinud; borderless window setupis) kui hiirega scrollid akent ja vajutad liikumist. Päris haige. Eriti lahingutes. Mängimatu pmt.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
17.02.2014 17:42:39
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
Kas kellelgi veel on dota 2 dual screen setupiga probeeme?
Mingi update on olnud?
Täna on nii, et mul on dota ühes aknas ja muu jama teises ning koguaeg tabib (mida varem ei teinud; borderless window setupis) kui hiirega scrollid akent ja vajutad liikumist. Päris haige. Eriti lahingutes. Mängimatu pmt. |
Sama kala, pole veel lahendust leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
18.02.2014 10:34:24
|
|
|
| klOun kirjutas: |
| kas teil ka elioni netiga dotabuff'i leht lihtsalt ei lae ära? |
Endal kodus sama probleem, pean anon browsereid kasutama, et ligipääseda. Samas Tartus, kus elan on ka elion ja siin probleemi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
18.02.2014 10:35:55
|
|
|
| keegi linuxi peal ka mängib? Proovisin eile, mäng väidab, et fps 60, samas oli selline silmale ebamugav "jõnksumine" koguaeg sees...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
02.03.2014 22:41:38
|
|
|
Vahel juhtub ikka midagi huvitavat. Täna mängisin ranked-i ja CM-i. Tiimi kapten valis silmapilguga end kapteniks. Nimi oli kirillitsas... Kui ütlesime, et ta bänniks või pickiks kedagi, ei mõikand midagi, valis oma tahte järgi.
Lõpuks pani ta tervele tiimile punase/musta värvikomboga herod õnneks carry-s SF meid ära ja võitsime. Alguses oli ikka suht suur fleim kapteni üle.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
13.03.2014 14:06:22
|
|
|
Tuletame meelde, et piletite eelmüük toimub kuni 24.märtsi õhtuni!
http://www.ttu.ee/esport
Selgunud on IronMan võistluse auhinnad:
1.koht: SteelSeries 5Hv3 kõrvaklapid
2.koht: SteelSeries Kana V2 hiir
3.koht: SteelSeries QCK Mass hiirematt
CS:GO ja Dota 2 esikohtadele on välja pannud http://www.gear4gamer.com/ kokku 500€ väärtuses kinkekaardid!
2. ja 3. koha materiaalsed auhinnad selguvad järgmise nädala jooksul!
CS:GO ja Dota 2:
1.koht: 50% auhinnafondist + 5*50€ gear4gamer kinkekaardid.
2.koht: 30% auhinnafondist
3.koht: 20% auhinnafondist
Auhinnafond 12 meeskonna puhul on 600€ mängu kohta.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.03.2014 20:34:20
|
|
|
Karma hammustab ikka persest. Viimasest 10-12 mängust kaotatud ainult kaks, palju korralikke mänge heade tiimidega. Ja siis tuleb tiim, kus sisuliselt keegi ei tea oma karakterit, ei osata last hitida, ja vastaseks on ka üks smurf. Tra see MM ausalt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
17.03.2014 10:36:21
|
|
|
painkillah, 100% kordadest kui sa kaotad on su teamis üks kindel mängija. Kes see on?
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.03.2014 19:06:34
|
|
|
Vice versa. Siiski ei saa ma aru, miks MM suudab vahest täielikke ämbreid teha. Kahju ka, et kaotati ära võimalus solo queue puhul forsseerida MMimine teiste solo queue mänguritega.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gzzld
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2012
|
21.03.2014 13:33:47
|
|
|
Kas eestis on normaalseid meeskondi ka kes tegelevad aktiivselt dotaga?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
21.03.2014 13:34:55
|
|
|
gzzld, defineeri "normaalne"..
Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
21.03.2014 15:07:14
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
gzzld, defineeri "normaalne"..
Kuuldavasti näiteks TTÜ LAN-il pidavat tase üsna kõrge olema |
Kõrge see kohe kindlasti ei ole - max 2 meeskonda kes natukene mõtlevad.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
21.03.2014 15:54:12
|
|
|
tarmo92, Nojah, eks kõrge tase oleneb ka suuresti sellest, kellega võrrelda.
Ise pole kahjuks üldse kursis, seega ei oska rohkem antud teemal sõna võtta.
Siit ka küsimus - on kohalike LAN-ide mängudest kuskil streame ka?
Võiks olla täitsa põnev tutvuda sellega, mida kaasmaalased teevad.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
21.03.2014 16:25:52
|
|
|
| jt234, kui tead mängija nime või mängu ID'd saad otse Dota kliendist mänge alla laadida ning vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
21.03.2014 16:36:35
|
|
|
Kas matši otsimiseks vajalik teave avalikustatakse kuskil? Kui jah, siis polegi probleemi
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
21.03.2014 16:46:39
|
|
|
Turniiridel tihtipeale on see info olemas. Ei ole kursis kuidas TTÜ puhul, kuid suurematel turniiridel, mida ise olen jälginud, on see info enamasti olemas. Kui lihtsalt eestlaste mänge tahad vaadata, võta http://dotabuff.com/ lahti ja löö otsingusse Estonia. Palju just ei ole aga mõned ikka
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gzzld
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2012
|
21.03.2014 17:02:27
|
|
|
Ma olen suht okei/hea mängija.. võite steamis lisada MIGHTYGHOZT
GL
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo92
HV vaatleja
liitunud: 01.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2014 01:08:21
|
|
|
Selle mängu matchmaking on ikka täiesti debiilne pask. koguaeg topib kõvasti osavamate premade gruppide vastu, minu pool alati mingid minu tasemel, võid täiesti algajad mängijad. no WTF ausalt, kuradi puhtad debiilid on selle asja loonud. 80% jämedalt on kuradi venelased kes ei räägi sõnakestki inglise keelt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
04.04.2014 08:47:46
|
|
|
| painkillah, kui rankedit mängid, kas siis peale matchi lõppu mängijate ranki vaatamine toetab su sisetunnet? premade puhul võetakse grupi keskmine MMR, ehk siis kui mängid 3000MMR ringis, on kahemehelises premades tavaliselt üks mängija ~3200-3400, teine 2600-2400
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2014 08:55:56
|
|
|
Enamusel dota profiil private, aga vaatad steam profiili, näed, et mängitud tunde 700+, samas kus ma seal 250 kategoorias. Ülbelt sõidetakse lihtsalt üle, oma tiimis vennad kes ei taipa kõige labasemaid skillegi kasutada, aga vastased last hitivad ja denyvad nagu profiliigas. Olen leppinud Solo queues juba sellega, et premaded on vastas (varem sai panna force solo, ehk siis alati sattusid kokku randomid), aga see skilli kardinaalne erinevus on küll täiesti gamebreaking. Isegi kui tiimi satub kaks venda, kes jagab matsu, on juba üks algaja carry, kes rõõmsalt toidab vastaseid, üpris suur kaotus. Krt mina algajana üritan ikka koguaeg supporti mängida, aga igasugu tolbajoobid pickivad oma glass cannoneid ja viskuvad vastaste ees konstantselt pikali.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
04.04.2014 09:02:17
|
|
|
| Ma pidasin silmas mängu lõpuscreeni. Rankedis mängides näitab mängijate reaalse MMR seal nime taga ära, hoolimata sellest kas profiil on privaatne või avalik. Samas kui Rankedit ei mängi, siis seda ei kuvata. NB: Soovitan kindlasti Rankedit mängida, seal on üldjuhul mõistlikum seltskond.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2014 09:11:11
|
|
|
Viimased mängud ongi ranked olnud, mis aga tähendab üldiselt karja venelasi ja pigem All picki. Viimased 4 mängu kõik kaotused, kuna tiimis on tüüp, kes ei peaks üldse oma skill leveliga sellisesse matchupi jõudmagi. Või on siis võitnud korduvalt paremate tiimidega, ja nüüd kukkus minu mängu. Ei tea, aga sita maitse on suus küll tihti, kui selgelt on tiimide vahel mäekõrgune vahe.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
04.04.2014 09:31:56
|
|
|
painkillah, kui tohib küsida, mis MMR kandis mängid? Eks esialgu ongi supporti mõnevõrra keeruline mängida, kuna väga palju sõltub ülejäänud tiimist. Samas saad oma chari valikuga samuti väga palju ära teha, et teami võidule lähemale aidata. Näiteks kui näed, et vastaste lineup on peamiselt magic damagele üles ehitatud, kulub Rubicku passiiv skill marjaks ära. Eriti tore on vastaste Zeusil meel mõruks teha sel moel. Samas kui enda tiimis on palju mana dependant tegelasi, on Crystal Maiden nagu rusikas silmaauku. Enda melee right-click herodele suppordiks võta Vengeful Spirit, jne. Tea oma mängitavate charide skille ja kuidas need tiimi koosluses toimivad. Siis ei pea sa enam järgima mõnd etteantud character buildi, vaid paned punkte skillidesse vastavalt sellele, mis antud mängus ja antud hetkel oluline on.
PS. Ise mängin praktiliselt eranditult positsioon 5 supporti.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
04.04.2014 09:35:21
|
|
|
| On Valve põhjendanud ka miks ta forced solo ära kaotas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.04.2014 09:39:19
|
|
|
Kuna alles 5s ranked mäng oli, siis pole aimugi mis see MMR hetkel olla võib. Eks üritan ikka natuke support pickidega mõelda kah, kas on vaja CCd või pigem just nö Supporti poolt. All pickis oma ohud ja võlud, single draft oli mõnesmõttes hea "loto".
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
04.04.2014 09:43:46
|
|
|
painkillah, kui rank pole veel välja kujunenud, siis ära eriti stabiilsust ootagi mängudest Soovitan need 10 mängu lihtsalt ära teha, olgu tulemus mis ta on. Ning peale seda hakkad juba keskenduma mööda MMR redelit üles ronimisele.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d-scorpion
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2008
|
04.04.2014 09:44:28
|
|
|
Ise eelistan ka mängides single drafti, et ei oleks alati cookie cutter herod.
No kui sul kalibreerib alles ranked mänge siis tuleb ära kannatada, et paneb kokku inimestega kellel võib olla palju kõrgem mmr.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|