Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 408, 409, 410 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 17:49:54 vasta tsitaadiga

Minu VTX3D 280x kaardid, 4 tk pundis:
Ehk siis täitsa toimivad kaardid on. 1050 ja 1080 peal on temp 93-95 vahel, seega jäi gpu siiski 1020 peale. Pole vaja viimast võtta suurema kuuma hinnaga.
Kui Sul siiski need kaardid nii ei toimi ( opsüsteemi värske install alla ning vaid catalyst 13.12 display driver peale ), siis on midagi kaartides häda siiski .. või emaplaadis.

timeout /t 60
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --keccak -o stratum+tcp://maxpool.1gh.com:17333 -u RAHAKOTT -p suvapass -g 1 -w 256 -I 10 --lookup-gap 2 --thread-concurrency 8192 --expiry 35 --scan-time 30 --queue 2 --gpu-engine 1020 --gpu-memclock 1000

Windows 7, Catalyst 13.12.





OFFLlNE kirjutas:
Nokia kirjutas:
OFFLlNE kirjutas:
Nii
Miner on töötanud 30 minti ilma, et jookseks kokku.
Kaardite core-clock on pandud 1050lt 850le.
Mida see näitab, kuskil peab ju mingi kala olema, miks ta ei suuda 1050ga töötada.
Hashrate on 806 3 kaardi peale kokku sellise madala clocki tõttu arvatavasti.

Endiselt 3x VTX 280x
Tahaks vähemalt 900 hash kätte saada nende peale, mida peaks muutma või kas üldse annab midagi muuta?


Scrypti teed? või mis mineriga?


SHA3, MAXi lasen
Sorts, unustasin täpsustada, varem lihtsalt mainisin icon_biggrin.gif Aga ei tee paha uuesti öelda jamh icon_smile.gif
Küsimus lihtsalt seisnebki miks 850 clockga töötab ja 1050ga jookseb kokku. Mida see nagu tähendab, kas midagi puudu või midagi valesti?


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFLlNE
HV vaatleja
OFFLlNE

liitunud: 08.02.2014




sõnum 11.03.2014 17:53:41 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
OFFLlNE kirjutas:
Nokia kirjutas:
OFFLlNE kirjutas:
Nii
Miner on töötanud 30 minti ilma, et jookseks kokku.
Kaardite core-clock on pandud 1050lt 850le.
Mida see näitab, kuskil peab ju mingi kala olema, miks ta ei suuda 1050ga töötada.
Hashrate on 806 3 kaardi peale kokku sellise madala clocki tõttu arvatavasti.

Endiselt 3x VTX 280x
Tahaks vähemalt 900 hash kätte saada nende peale, mida peaks muutma või kas üldse annab midagi muuta?


Scrypti teed? või mis mineriga?


SHA3, MAXi lasen
Sorts, unustasin täpsustada, varem lihtsalt mainisin icon_biggrin.gif Aga ei tee paha uuesti öelda jamh icon_smile.gif
Küsimus lihtsalt seisnebki miks 850 clockga töötab ja 1050ga jookseb kokku. Mida see nagu tähendab, kas midagi puudu või midagi valesti?


Ma ei saa aru, nagu vahepeal numbreid polekski. Sama loogiline jutt, et 200 km/h autoga panen kurvis puusse, aga 30 km/h läbin ilusti. Pane 1040, 1030 coreclock jne. Saad oma 900+ kätte kolme kaardi peale.

Mul näiteks osad kaardid töötavad 1080, osad 1040, üks tahab 1030, üks tahab 1022. See VTX kaart pole just parimate killast, seega pead leppima natukene vähemaga. Lisaks pane kindlasti -g 1.


Jooksis kokku 850, 900, 900 peal juba
10 minutit töötas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 11.03.2014 18:06:34 vasta tsitaadiga

Pane ventikad 100% peale ja vaata, kas aitab. Mul oli kunagi selline jama, et cgminer kirjutas SICK!. Samas olid prosed jahedad. Viga oli selles, et prose temp oli madal ja tõmbas tuurid maha ventikal, samas VRM ei saanud piisavalt jahutust ja jooksis kokku. Ehk siis --gpu-fan 100 ja muud jubinad tõmba maha ja jälgi, mis teeb.
_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFLlNE
HV vaatleja
OFFLlNE

liitunud: 08.02.2014




sõnum 11.03.2014 18:30:29 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Pane ventikad 100% peale ja vaata, kas aitab. Mul oli kunagi selline jama, et cgminer kirjutas SICK!. Samas olid prosed jahedad. Viga oli selles, et prose temp oli madal ja tõmbas tuurid maha ventikal, samas VRM ei saanud piisavalt jahutust ja jooksis kokku. Ehk siis --gpu-fan 100 ja muud jubinad tõmba maha ja jälgi, mis teeb.


Kui see isegi aitab, siis ei taha väga gpu-fan 100 peal hoida, kulutab ikka päris kiiresti kaardi siis ära või pole nii suurt vahet 85 ja 100??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2014 18:38:41 vasta tsitaadiga

Surevad ikka tootja defekti tõttu.. eriti kui teemaks 1-2 kuuga kulumine.
Kui on laagritel ventikas, siis nende eluiga on vähemalt 3-4a.

Mul seni mulje, et määre saast mida tehas kasutab...


viimati muutis Magic 11.03.2014 18:40:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFLlNE
HV vaatleja
OFFLlNE

liitunud: 08.02.2014




sõnum 11.03.2014 18:39:35 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Surevad ikka tootja defekti tõttu.. eriti kui teemaks 1-2 kuuga kulumine.
Kui on laagritel ventikas, siis nende eluiga on vähemalt 3-4a.


Eks siis, kui ventikad 100 peal lasevad, siis kaardid ikka kestavad ikka paar aastat? :O
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2014 18:46:56 vasta tsitaadiga

Üle 80-85 ei paneks. See 100% on mimnu meelest ka ka profiilides väga viimane piir...
Laagritega ventikad on arvestatud 30000h ja seda täiskoormusel...kuigi väga kahtleks kas need 3tk reas lahendused on nii kestvad kui 2tk kasutavad Club 3D ja XFX. Osad ju üldse liugpinnal...

Aga see paari kuuga suremine pole norm ühelgi juhul...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 19:22:52 vasta tsitaadiga

Mul 60-80% vahel endal vendid pidevalt. 71-74 temp.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 11.03.2014 19:44:38 vasta tsitaadiga

mis coin/id momendil k6ige kasulikum kaevandada on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 19:46:47 vasta tsitaadiga

blockchain.info maas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 11.03.2014 19:51:19 vasta tsitaadiga

OFFLlNE,
Päris ausalt... PALUN ära tegele kaevandamisega kui sa ei suuda natukenegi iseseisvalt internetist otsida oma kaartide jaoks sobivaid seadeid / tööle panna.

Iga liigutuse peale tuleb appikarje.
Cmon noh.
1. Pane üks kaart stabiilselt tööle. Kui see tehtud siis kirjuta üles seaded millega ta töötas.
2. Võta järgmine kaart ja korda punkti 1.
3. Vaata kas sa 2 kaarti saad stabiilselt tööle. Kui saad siis mine punkti 3
3. Kas saad 3 kaarti korraga tööle? Kui saad siis luba 1 külm õlu omale. Kui ei saa siis hakka viga otsima muudest seadmetest, emaplaat, mälu, toide.

Palju on siin kirjutatud, et vabalt saab kasutada 4 tavalist (no-powered) riserit. Minu emaplaadiga aga ei saa... hakkab hanguma. jne jne.

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m2rk0
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2004




sõnum 11.03.2014 20:04:01 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
mis coin/id momendil k6ige kasulikum kaevandada on?


mina olen siiani doge teinud. üks väheseid mis enamvähem btc'ga stabiilselt seisab, ei ole sellist metsikut kõikumist nagu mõnel.

proovisin siis ka seda n.ö. leaserig.net saiti, kus saab rigi omale rentida.

2h masin maksis u. 2k doge ja tootis selle ajaga u 1,5k icon_biggrin.gif kasum miinustes, vb pikema aja peale tuleks ka midagi, aga kes teab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 11.03.2014 20:40:23 vasta tsitaadiga

4 ja rohkema kaardiga on päris tihti ainuke variant - katseeksitus meetod. Neti teel on raske nõu anda kui täpselt ei tea, mis viga.
Konkreetne näide minul alles paari päeva vanune.
4 kaarti töötas perfektselt. 5nda kaardi lisamisel hakkas probleeme kuhjuma. Esiteks ei meeldinud mu masinale x16 riser. Teiseks tahtis 5 kaardi puhul kindlasti ühte kaarti saada "main pcie slotti" ja kolmandaks ei tohtinud ühegi alternatiiv slottides oleva kaardi taha kuvarit ühendada.
Üsna mitu tundi oli pusimist. Netist eriti palju targemaks ei saanud. Probleemid on tihti väga individuaalsed ja tingitud konkreetsest setupist. Mis emaplaat, mis OPsüsteem, mis kaardid, mis riserid, mis slotis, kui palju ddr jpm...

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2014 20:48:46 vasta tsitaadiga

Mina otsustasin pärast detsembris mässatud 6h, et ei puutu enam töötavat asja icon_razz.gif
Lähimal ajal pean asja ümber tõstma, aga loodan et sellega veel aega... igatahes siis kaevurist lõplikult prii.
Jääb omale vaid 2 kaarti katsetamiseks.
//
Keegi juurde ka ehitab icon_biggrin.gif ?
Surfdata ka vaikseks jäänud... vene kandid toovad surnud kaarte tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 11.03.2014 21:08:14 vasta tsitaadiga

Mul üks rig on veel poolik, 2 270-net mahuks sisse veel. Aga tahaks midagi "ilusat" teha USB riserite ja kena raamiga.

Enne vaja viisakas raam teha ja siis vaatab mis edasi saab.

Kui teada mida kaevadada siis praegu stabiilselt teenib ikka veel, 2 months to ROI enam ei ole aga hobi see tegevus tegelikult on icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007




sõnum 11.03.2014 21:17:22 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mina otsustasin pärast detsembris mässatud 6h, et ei puutu enam töötavat asja icon_razz.gif
Lähimal ajal pean asja ümber tõstma, aga loodan et sellega veel aega... igatahes siis kaevurist lõplikult prii.
Jääb omale vaid 2 kaarti katsetamiseks.
//
Keegi juurde ka ehitab icon_biggrin.gif ?
Surfdata ka vaikseks jäänud... vene kandid toovad surnud kaarte tagasi?


juurde ehitamise kohta, siis tasuvus on ikka rohkem kui igasugune teine investeering .. KORDADES

hetkeline tasuvus 6-7 kuud vms. kõigub.

seega aastane ROI on pea 200% . pangas saad fondist aastas max 5%, ehk 40 korda on kaevandamine kasulikum
kui investeerid riskidega kohtadesse, ala isepankur, omaraha, on roi kuni 30%, ehk ikkagi 6-7 korda kehvem kui kaevandamine

ma ei saa aru, mis üldse vingutakse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 11.03.2014 21:25:17 vasta tsitaadiga

Char, mida sa ei mõista? Seda, et hetke tasuvus 7-8 kuud on tõenäoliselt paari kuu pärast 10-12 kuud ja kolme- nelja kuu pärast sisuliselt külili kaheksa?
Muidugi ei pruugi nii minna, aga hetke trend on allamäge päris kindlalt liikumas.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007




sõnum 11.03.2014 21:27:17 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Char, mida sa ei mõista? Seda, et hetke tasuvus 7-8 kuud on tõenäoliselt paari kuu pärast 10-12 kuud ja kolme- nelja kuu pärast sisuliselt külili kaheksa?
Muidugi ei pruugi nii minna, aga hetke trend on allamäge päris kindlalt liikumas.


ei tea, ütle mulle parem, kui kaua on saanud hetkel GPUdega kaevandada, ise olen kuu aega tegelenud ainult

imo on üsna kaua jahutud juba, et enam ei teeni midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 11.03.2014 21:27:46 vasta tsitaadiga

Ja samamoodi oli trend aasta? tagasi.

Kellel veel Gigabyte 270-nete VBE7 abil undervoltimisega probleeme:

https://litecointalk.org/index.php?topic=16907.0

Üks hetk muutus kiibi tootja ja VBE7 kirjutab kurat teab kuhu väärtusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 11.03.2014 21:31:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Char, mida sa ei mõista? Seda, et hetke tasuvus 7-8 kuud on tõenäoliselt paari kuu pärast 10-12 kuud ja kolme- nelja kuu pärast sisuliselt külili kaheksa?
Muidugi ei pruugi nii minna, aga hetke trend on allamäge päris kindlalt liikumas.



Hetkel on tasuvus isegi kuskil 100% nädalas vähenenud ja sellise tempo juures peaks varsti pillid kotti panema icon_redface.gif
Õnneks meil on elekter vähemalt odav ja hulk matse peab oma masinad enne meid välja lülitama, mis kõige hullemast vast päästaks. Isiklikult ei usu muidugi, et asi päris nullini jõuab. Lihtsalt buum on läbi ja rentaablus normaliseerub. Olukord kus investeeringu 2-3 nädalaga tagasi teenisid päris normaalne ju ei olnud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2014 21:37:42 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Olukord kus investeeringu 2-3 nädalaga tagasi teenisid päris normaalne ju ei olnud icon_biggrin.gif

Muidugi... icon_smile.gif
Suure hõiskamisega sai ka siia juurde hulk rahvast, kes 2 nädalat hiljem kaste müüsid... icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 11.03.2014 22:21:08 vasta tsitaadiga

OFFLlNE kirjutas:
liifer kirjutas:
Pane ventikad 100% peale ja vaata, kas aitab. Mul oli kunagi selline jama, et cgminer kirjutas SICK!. Samas olid prosed jahedad. Viga oli selles, et prose temp oli madal ja tõmbas tuurid maha ventikal, samas VRM ei saanud piisavalt jahutust ja jooksis kokku. Ehk siis --gpu-fan 100 ja muud jubinad tõmba maha ja jälgi, mis teeb.


Kui see isegi aitab, siis ei taha väga gpu-fan 100 peal hoida, kulutab ikka päris kiiresti kaardi siis ära või pole nii suurt vahet 85 ja 100??


No kui aitab, siis saab edasi mõelda. Siis on vähemalt mingi vea võimalik põhjus teada.

Mul oli selline jama vahepeal, et panin käima 2 asus dc2t ja mingi minutiga pani pange, kuna prose korralikult yles ei soojenenud ja vendid tegid 1300 rpm näiteks (kuni targettempini on vendid väga passiivsed), samas VRM või midagi muud kuumenes üle. Kui panin vendid 100% siis ei olnud probleemi, siis tõin alla selle ja nüüd panen aken lahti piisab ka 60%. Ühesõnaga peab igasugu asju proovima. Ma jebisin alguses kaks-kolm nädalat nii, et nutt tuli peale. Tahtsid magama minna, aga ei saanud. Siis oli iga kaart 6 eurot päevas ja no ei tule hea uni kui 3-4 kaarti seisis riiulis.

_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 11.03.2014 22:23:00 vasta tsitaadiga

Küsimus - et kui mul GUIminer näitab 290khash/s siis wemineltc-s näitab et on hoopis 370, kumb see õige näit on siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008




sõnum 11.03.2014 22:24:56 vasta tsitaadiga

Ei saa masinat 5 kaardiga tööle :S
Raiserid ok. kuni 4 kaarti kõik hea.
Mis võib viga olla??
vt. screenshot

_________________
Allkiri ehk signatuur lisatakse soovi korral sinu sõnumitele. Maks. 255 tähemärki! Allkiri võib olla maks. 3 standardsuuruses tähemärgi kõrgune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 23:18:13 vasta tsitaadiga

MacGyver kirjutas:
Ei saa masinat 5 kaardiga tööle :S
Raiserid ok. kuni 4 kaarti kõik hea.
Mis võib viga olla??
vt. screenshot

Endal ühe korra sellise vea ette mananud, kui emaplaadil ei seedinud PCIEx8 1xto1x riserit. Panin sinna videkaardi niisama sisse ja probleem lahenes.

Võib olla ka draiverite viga. Kui mu mälu ei peta, siis kunagi oli selline veateada suht tavaline alates viiest videokaardist emaplaadi kohta. Mingid spets ati driverid suudeti valmis manada.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 408, 409, 410 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.