|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
08.02.2014 11:43:25
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| Kui hall, siis liiklust ei ole, kui sinine, siis liiklus on aktiivne. Vähemalt peaks nii olema |
Peale KitKat uuendust ongi ainult hall. Varasemalt oli sinine ja noolekesed näitasid liiklust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
08.02.2014 19:59:33
|
|
|
Vajutades tahvlil 4.4 korral keskmist "nuppu" pikalt, tekib ekraanile poolring, üleval Google. Küsimus, kas see peabki selline mõtetult pooltühi olema või saab sinna kuidagi modi mingeid appe vms lisada?
Ja teine asi, kas 4.4 on telefoni on/off nuppu vajutades, ekraanil avamise/libistamise osa, ainult see Unlock võimalus nö nelja suunda? Või saab seda ka ise mudida, et panna nagu telefonil, ala unlock paremale, kaamera vasakule jne...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.02.2014 21:27:14
|
|
|
see poolring on otsing, lükka nüüd näpp ülesse siis avab otsingu
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.02.2014 14:36:37
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme. |
Mul juhtus sama 4.2.2 uuendusega, rohkem pole julgenud teha. |
Ikka oli vaja näppida, 4.4.2 uuendus brickis taas seadme. Kellelgi õpetust jagada, siis väga teretulnud . Hakkan vaikselt googeldama siin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
09.02.2014 15:12:44
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme. |
Mul juhtus sama 4.2.2 uuendusega, rohkem pole julgenud teha. |
Ikka oli vaja näppida, 4.4.2 uuendus brickis taas seadme. Kellelgi õpetust jagada, siis väga teretulnud . Hakkan vaikselt googeldama siin. |
Proovi nexus root toolkitti. Parandas mu nexus 4-a .
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.02.2014 15:38:16
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| wwiktor kirjutas: |
| Helistamisvõimalus polekski nii tähtis. Mobiil ID aga oleks väga kasulik, saaks panga toimetusi teha. |
Telefoni pole? Tahvlis Mobiil ID kaotab siis ju oma turvalisuse eesmärgi.
Paljude telefonidegi jaoks on see suur väljakutse, tahvlitega pole lootustki.
| av. kirjutas: |
| Kui praegu rooditud 4.3 peal, kas siis peale 4.4-le updatemist tuleb rootimine uuesti teha? Mudeliks vana N7 3g |
Endal oli ruuditud 4.2. Updatemine 4.3 peale brickis seadme. |
Mul juhtus sama 4.2.2 uuendusega, rohkem pole julgenud teha. |
Ikka oli vaja näppida, 4.4.2 uuendus brickis taas seadme. Kellelgi õpetust jagada, siis väga teretulnud . Hakkan vaikselt googeldama siin. |
Proovi nexus root toolkitti. Parandas mu nexus 4-a . |
Mis sa toolkitis täpsemalt tegid? Kas toolkiti kasutamiseks ei pea sisse pääsema tahvlisse? Mul androidi mehike oma lahtise kõhuga lebab punane hüüumärk kõhus ja all no command.
Üritasin fastboot modes läbi arvuti cmd 4.4.2 uuendust peale lasta, aga teatab fastboot.exe has stopped working.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
09.02.2014 15:57:11
|
|
|
Paned flash stock+unroot ja device is brick.
Esmalt tuleb aint driverid peale saada, seal õpetus ka.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
09.02.2014 22:30:54
|
|
|
Tundub, et seekord ise jagu ei saa...
e: 8h jamamist ja mina tast võitu ei saanud: fastboot, sideload + erinevad custom recoveryd, kõik jooksevad errorisse, kui asi kas installini või installi lõpuni jõuab. Panin targematele meestele Tallinna poole teele, eks näis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
09.02.2014 22:39:48
|
|
|
Kuidas teistel, kuid mul suri Nexus 7 jälle ära. No ei hakka akut laadima! Korra käis remondis, vahetati aku uue vastu.
_________________ seesama |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
10.02.2014 21:47:01
|
|
|
Sai juba eelnevalt seda proovitud ja näitas 1%, kuid nõudis pidevalt juhtme ühendamist (muudkui õiendas). Sai ööpäev laadija taga hoitud, kuid ikkagi ei laadi ja enam ei lülita ka sisse. Õnneks sai selle 1% peal paroolid maha võetud ja täna taaskord hooldusesse toimetatud.
_________________ seesama |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.02.2014 17:11:16
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
Tundub, et seekord ise jagu ei saa...
e: 8h jamamist ja mina tast võitu ei saanud: fastboot, sideload + erinevad custom recoveryd, kõik jooksevad errorisse, kui asi kas installini või installi lõpuni jõuab. Panin targematele meestele Tallinna poole teele, eks näis. |
Nonii, tahvel taas elus tänu kasutajale Etss, minul ei õnnestunud nexus toolkitiga drivereid järgi saada (ainult köhis koguaeg), temal aga lasi ilusti stock romi peale lasta ja kõik taas korras .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
11.02.2014 17:14:46
|
|
|
Driverite peale laskmine on jah paras nuhtlus, endal jändasin oma poolteist tundi sellega. Mul oli probleemiks OS puudumine kuna arvasin, et ma olena advance user ja lasin advance wipega data ka kõik maha ja oh üllatust siis kui teeb aint bootloope ja karjub, et OS i pole.
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.02.2014 18:10:03
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Driverite peale laskmine on jah paras nuhtlus, endal jändasin oma poolteist tundi sellega. Mul oli probleemiks OS puudumine kuna arvasin, et ma olena advance user ja lasin advance wipega data ka kõik maha ja oh üllatust siis kui teeb aint bootloope ja karjub, et OS i pole. |
Alguses oli mul avatud kõhuga androidi onu punase hüüumärgiga, pärast esimesi katseid hakkas teatama, et OS puudub. Tavaliselt sideload ja fastboot aitavad, seekord need ei toiminud. Nexus toolkit karjus, et luba usb debugging ja installi driverid, kust ma teda ikka luban, kui sisse ei pääse. Varem olen toolkiti kasutanud probleemideta. Nüüd läks ka 4.4.2 uuendus ilusti peale, võta nüüd kinni...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
15.02.2014 22:53:59
|
|
|
Küsimus:
Mis custom romme soovitate ? Kes mida proovinud on ?
Kuidas ubuntu nt jookseks
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
16.02.2014 00:44:59
|
|
|
Kuidas Eesti Ekspressi on lugeda 7`` ekraani pealt?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
16.02.2014 16:30:51
|
|
|
Kohutav, täiesti androidile optimeerimata app-id, laiad mustad ribad servades, zoom-imine ei tööta(st tekst on imepisike), osad lingid ei avane ning teinekord jääb reklaamide peale toppama.
Häda poolest ajab asja ära, aga midagi nauditavat ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
24.02.2014 15:39:40
|
|
|
| Kas 16gb wifi ja 32gb 3g versioonide erinevus seisneb ainult emaplaatides?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.02.2014 16:03:12
|
|
|
| 3G antenn ka tõenäoliselt tagakaane sisse kleebituna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PriitL
HV kasutaja
liitunud: 26.04.2004
|
24.02.2014 16:12:02
|
|
|
Mõtlen seda, et mul oma 32gb versioonil digitizer ämblikuks. Ainult üks väike osa töötab hetkel. Kui ostaks odavalt 16gb versiooni, tõstaks emaplaadid ümber ja olekski toimiv seade olemas? Seejärel võiks veel prooviks ebayst digitizeri tellida, et 16gb versioonile ka toimiv ekraan saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.02.2014 16:53:24
|
|
|
| Muidugi töötab, pole mingit põhjust 3G versioonile teistsugust ekraani-digitizerit toota. Erinevus on vaid 2012 ja 2013 versioonide vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Junzu
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2005
|
24.02.2014 18:07:15
|
|
|
3g ja wifi ekraanid ON erinevad. Või noh, ekraan on sama aga ekraani ümbris on erinev. Ekraani ümbrise küljest pole väga mõtet kangutama hakata, kuna see läheb suht lihtsalt katki. Just tegin sama asja läbi. Mul oli ka 3g ekraan ämblik, ostsin wifi tableti ja mõtlesin ümber tõsta. Polegi nii lihtne. Mõned kruviaugud on teistes kohtades. Tööle saab pilli aga parajalt jebimist on, et ilus jääks.
Olin korra ebayst uue ekraani ka ostnud aga see ei saanud hästi paika ekraaniümbrisesse ja hakkas peale paari päeva nurkadest lahti tulema ja tagasi vajutades läks jälle katki. Odavam oleks olnud uus tahvel osta aga mul on üks vajalik programm tahvlil mis maksab palju raha ja seda ei saa teisele androidi seadmele ümber tõsta.
viimati muutis Junzu 24.02.2014 18:10:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
24.02.2014 18:07:48
|
|
|
| PriitL kirjutas: |
| Kas 16gb wifi ja 32gb 3g versioonide erinevus seisneb ainult emaplaatides? |
Erinevad on ka korpused ise kuhu plaadid ja digitizer kinnituvad. Emaplaadi võib jah ümber tõsta, kuid 3G atribuutika asub hoopis smallboardi peal. WLAN ja 3G variantide puhul on nende kuju erinev. Erinev ka kruvide kinnituskohad korpusel. Põhimõtteliselt lihtsaim viis on jebaist ainult puutepaneel hankida ja vana hea fööniga ära vahetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
07.03.2014 19:08:04
|
|
|
Kas siinsed Nexus 7 (2013) kasutajad ei ole viimasel 2 nädalal ebanormaalset aku tühjenemist kogenud? Aku tühjenemine toimub nn "idle" olekus, kus mõne tunniga võib vabalt 50% ära kukkuda.
Endal hakkas kas 24. või 25. veebruaril esimest korda selline jama. XDA foorumis oli ka teisi kurtjaid. Mingis teemas seal jäi silma soovitus ART sisse lülitada. Mõeldud tehtud. Aku vastupidavus taastus normaalsele tasemele. Kuni täna ööseni, kus on jällegi 50% pealt alates suht julm kukkumine toimunud.
Viimased postitused XDA foorumis soovitavad igatahes Skype maha lasta. Sai siis ka endal uninstall tehtud. Eks ole homseks näha kas ka aitas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.03.2014 00:32:10
|
|
|
| ART on dalvik cache asendaja, hetkel VÄGA eksperimentaalses seisus. XDA sugune koht kindlasti soovitab seda kasutada - kui ei tea, millega on tegu ja mis võib pekki minna - siis ära parem näpi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
09.03.2014 01:55:48
|
|
|
| Junzu kirjutas: |
| ....Odavam oleks olnud uus tahvel osta aga mul on üks vajalik programm tahvlil mis maksab palju raha ja seda ei saa teisele androidi seadmele ümber tõsta. |
Tahvlitel kõlavad sellised ärimeetodid eriti palju nõmedamalt kui PC-l
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
05.04.2014 22:57:59
|
|
|
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.04.2014 23:13:29
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| ART on dalvik cache asendaja, hetkel VÄGA eksperimentaalses seisus. XDA sugune koht kindlasti soovitab seda kasutada - kui ei tea, millega on tegu ja mis võib pekki minna - siis ära parem näpi. |
Ei ole ta midagi nii eksperimentaalses seisus. Mõningad üksikud rakendused ei toimi (nt whatsapp, kui seda vahepeal parandatud ei ole) aga muidu kõik tip-top, ise N5 ja N7 peal novembrist saati kasutanud ja ei ole mingeid hädasid küll täheldanud.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
05.04.2014 23:32:26
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust? |
Mul oli. Aga peale Skype maha laskmist kadus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
05.04.2014 23:34:08
|
|
|
| KRJ kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust? |
Mul oli. Aga peale Skype maha laskmist kadus. |
Proovin järgi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.04.2014 13:29:12
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust? |
Defineeri "metsik".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
06.04.2014 14:54:35
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust? |
Defineeri "metsik". |
Nt ööga 50% akust lahkub android os-ga ja idlesse ei lähe üldse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.04.2014 00:18:57
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| ART on dalvik cache asendaja, hetkel VÄGA eksperimentaalses seisus. XDA sugune koht kindlasti soovitab seda kasutada - kui ei tea, millega on tegu ja mis võib pekki minna - siis ära parem näpi. |
Ei ole ta midagi nii eksperimentaalses seisus. Mõningad üksikud rakendused ei toimi (nt whatsapp, kui seda vahepeal parandatud ei ole) aga muidu kõik tip-top, ise N5 ja N7 peal novembrist saati kasutanud ja ei ole mingeid hädasid küll täheldanud. |
Töötab loomulikult, mul töötas ka. Aga tasub läbi lugeda ning meeles pidada: https://source.android.com/devices/tech/dalvik/art.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maleva
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
07.04.2014 18:49:44
|
|
|
| Maleva kirjutas: |
| KRJ kirjutas: |
| Maleva kirjutas: |
| Olen ma ainuke kellel metsik battery drain (android os) peale kitkat uuendust? |
Mul oli. Aga peale Skype maha laskmist kadus. |
Proovin järgi. |
Siin see kala ei peitu, kuigi nii 24h suutis ilusti toimida siis täna öösel hakkas android os taas tegutsema ja sööb akut edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.04.2014 19:04:31
|
|
|
Mingi imelik jama on..
Vahel hakkab ekraan streikima ja ei taha nagu tööd teha...on selline tuim ja imelik.
Teen siis restardi ja on kõik korras.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kasa17
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2010
|
10.04.2014 09:24:36
|
|
|
Kellelegi veel on puutetundlikusega probleeme? Nimelt kui panna käest ära nt lauale, siis puutetundlikus väheneb oluliselt. Kirjutamisel osad tähed ei taha isegi mitme vajutuse peale tekkida, eriti A. Äkki on asi kaitsekiles?
Käes hoides töötab laitmatult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.04.2014 11:46:37
|
|
|
| kasa17 kirjutas: |
Kellelegi veel on puutetundlikusega probleeme? Nimelt kui panna käest ära nt lauale, siis puutetundlikus väheneb oluliselt. Kirjutamisel osad tähed ei taha isegi mitme vajutuse peale tekkida, eriti A. Äkki on asi kaitsekiles?
Käes hoides töötab laitmatult. |
Ma näen seost selles, et käes hoides kasutad pöidlaid, laual nimetissõrmi. Võibolla need viimased on liiga külmad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.04.2014 12:13:28
|
|
|
| kasa17 kirjutas: |
Kellelegi veel on puutetundlikusega probleeme? Nimelt kui panna käest ära nt lauale, siis puutetundlikus väheneb oluliselt. Kirjutamisel osad tähed ei taha isegi mitme vajutuse peale tekkida, eriti A. Äkki on asi kaitsekiles?
Käes hoides töötab laitmatult. |
Mul tekkis puutetundlikkuse probleem konkreetselt Firefoxiga. Üks põhjustest, miks see tahvlist kinga sai.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tavka007
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2008
|
12.04.2014 13:09:12
|
|
|
| Kas kellelgi esineb probleeme ka ghost nupuvajutustega? A la trükin midagi ja siis tahvel viskab suvaliselt tähti ritta kui tunneb, et ma mingit tähte vajutan? See probleem aeg ajalt ikka esineb. Googledades räägitakse raua veast aga siis esineks see kogu aeg. Jutt siis 2013. a Nexus 7-st ja tarkvara on kõik uuendatud nii palju kui saab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011

|
14.04.2014 19:50:01
|
|
|
Keegi hiljuti endale ostnud ka selle riista, ehk kust praegu baasversiooni kõige odavamalt saaks?
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
22.04.2014 13:41:26
|
|
|
Kuidas teha update? Aparaat on Nexus 7(wifi) esimene mudel. edit: on lahtise lukuga android, mida iganes see tähendas.
Praegu on android 4.2.1, oli seal ülemisel ribal ka update, sellele vajutades tuli ette ekraan 8 kastiga - install, wipe, restore.... Vajutasin install, aga sealt ei osanud kusagilt midagi otsida ja lülitasin välja. Nüüd seda update´t ka pole enam üleval ribal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.04.2014 13:50:09
|
|
|
| Mine Settings all olevale uuenduste kontrollimiste valikule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
22.04.2014 13:59:17
|
|
|
System is up to date , aga android on ikka 4.2.1 Arvan, et see update on kuhugi kausta salvestatud, aga ma ei leidnud seda kusagilt, peaks olema 172MB. Ei tahaks väga torkida ka, kui eestikeelset juhendit pole või mingit lihtsat lahendust (next...next...)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
22.04.2014 19:06:30
|
|
|
Update on olemas, pakub kohe 4.3 võimalust. Kas võin 4.2.2 vahele jätta? Touch to install ja siit läheb jamaks, vajutasin restart&install ja jälle 8 kasti ees. Mida edasi? Kust kaustast ma leian selle faili, kui vajutan install kastile?? Või millisele neist 8st vajutada? Kolmas kord juba tõmbab update´t. Screenshotti ka ei tee nagu peaks (press on the volume down and the power button at the same time).
Pole varem Androidi update´i teinud, telefonil ikka veel 2.3 peal.
Edit: Kui ma selle avalehel oleva tabaluku märgi lukku saaksin, kas siis läheb lihtsamalt uus versioon peale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.04.2014 08:02:28
|
|
|
Võid ka otse 4.3 peale installida. Aga mis need 8 kasti on?
Ekraanilukk uuedamist ei mõjuta. Minu Nexusel on turvakood peal ja uuendused installeerusid probleemideta. Tundub, et sul on kusagil miskit pekki läinud. Kas Factory reset on mõeldav lahendus? See nulliks kõik ära ja tõmbaks ka kõik failid (nii püsivad kui ajutised) tahvlist maha.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
23.04.2014 10:17:09
|
|
|
Selline ekraan tuleb ette. vbolla peaks mingi äpi maha laskma, näiteks SuperManager, Super SU, BusyBoxFree?
E: Kas normaalselt käib uuendamine nii lihtsalt: vajutan nuppu "install&restart" ja ongi tehtud? Siis teeks küll factory reseti ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|