Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.02.2014 14:23:23 vasta tsitaadiga

Raske midagi arvata, kui ei tea, kui täis aku selle toimetamise algul oli. Kahe tunniga ei lae akut täis 700mA laadijaga, kui ta enne nulli lähedal oli ja laadimise lõpuks isegi 100% näitas. (kas ikka jõuab 700mA laadijaga üldse 2 tunniga tühjast 100% peale? Mul on küll sama võimsusega laadija, aga pole veel nii palju kordi laadinud, et korraliku ülevaate oleks saanud)

Lae ta kord korralikult tühjaks - kuhugi 10-20% vahele ja lae siis korralikult täis - hoia öö läbi taga vähemalt. Siis vaata, kaua peab.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2014 21:19:27 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Raske midagi arvata, kui ei tea, kui täis aku selle toimetamise algul oli. Kahe tunniga ei lae akut täis 700mA laadijaga, kui ta enne nulli lähedal oli ja laadimise lõpuks isegi 100% näitas. (kas ikka jõuab 700mA laadijaga üldse 2 tunniga tühjast 100% peale? Mul on küll sama võimsusega laadija, aga pole veel nii palju kordi laadinud, et korraliku ülevaate oleks saanud)

Lae ta kord korralikult tühjaks - kuhugi 10-20% vahele ja lae siis korralikult täis - hoia öö läbi taga vähemalt. Siis vaata, kaua peab.


K-salongist sain kaasa Konigi firma USB laadija 2x 500mA, kas nüüd oleks mõistlik sellega laadida või kodus leiduvate 0,7 1.0 1,2 A ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rynt
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2014 22:15:24 vasta tsitaadiga

Pakun enda arvamuse. Väiksem laadimisvool = pikem laadimisaeg, kuid samas on see aku elueale-kestvusele kasulikum.

Enda mure jätkuks, tarbisin aku mitu korda tühjaks 0-4% ja laadisin pikalt 100%+ veel 3-4 tundi järel. Tühjenes ikkagi arusaamatult ruttu, kohe nagu silmnähtavalt icon_smile.gif Üleeile tegin hädas olles Factory reseti ja aku tervis paranes oluliselt. Järel olnud 21h46m, sellest Voice call 2h30m, Screen 56m, Wifit kasutanud, natuke mänginud ja kogu selle asja peale aku alles 77% peal. Ära sai testitud Motorola backup, see sikutas playpoest kõik ennegi olnud äpid, osad paroolid pidin ise uuesti panema, mängude seisud olid nullitud ja maili kontod samuti kadunud. Aga mida küll see reset ära ravis või paika loksutas? Huviga ootan kaua see rõõm kestab icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 25.02.2014 22:39:15 vasta tsitaadiga

Kui palju sellest 16 GB-st kasutada on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 25.02.2014 23:11:47 vasta tsitaadiga

ca 13GB.

Klickist ostetud 16GB variandil tuli tunnike tagasi softi uuendus 176.44.1.en.GB
Lubab fixida OTG jamad, wallpaperi croppimise bugi jms.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.02.2014 10:56:49 vasta tsitaadiga

Eile hilisõhtul pakkus UK versioonile uuendust jah. Teen täna õhtul backupi ja siis proovin paigaldada.

rynt, väiksema laadimisvoolu kohalt on sul tõenäoliselt õigus, kuigi liitiumakude puhul ka see vist enam eriti oluline pole - aku enda laadimise kontroller hoolitseb korrektse laadimisrežiimi eest ja väldib ka ülekuumenemist. Aga kui tõepoolest tahad aku eluiga võimalikult pikendada ja sul on laadimiseks aega laialt, siis lae juba arvuti USB-st, see üle 500mA välja ei anna reeglina (kui pole USB3 pesa, millel suurema vooluga laadimisfunktsioon sisse lülitatud).

AC adapter aga enamasti just kiirlaadimiseks ostetakse ja kuna laadimisvoolu kontrollib ikkagi aku enda kontroller, siis kasutab see just nii suurt voolu, kui selle aku laadimiseks kasutada tohib - ja kui adapter nii palju välja ei anna, siis nii palju kui saab. Nii et adapteri võiks siis kiirlaadimiseks osta törtsu võimsama. Moto G aku suuruse puhul küllap ei oleks 1A laadija muretsemine mahavisatud raha, rääkimata kõigist 500mA ja 1A vahele jäävatest variantidest.
500mA adapteril on mõte vaid siis, kui arvutit laadimiseks mingil põhjusel kasutada ei ole võimalik.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2014 12:07:34 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
ca 13GB.

Klickist ostetud 16GB variandil tuli tunnike tagasi softi uuendus 176.44.1.en.GB
Lubab fixida OTG jamad, wallpaperi croppimise bugi jms.

Sama versioon ka amazon.UK-st ostetul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.02.2014 13:53:41 vasta tsitaadiga

Cyanogenmodil tuli nüüd vist mingi ametlik nightly build Moto G-le. Ja tänasest varahommikust saadik endal ka CM11 peal. Väga mõnus on. Mobiil-ID toimib ja siiani pole bugisid leidnud. Loodame et aku ka kestab sama hästi kui stockiga.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2014 14:32:29 vasta tsitaadiga

Mis see ametlik build tähendab. Motorola lubab ka paigaldada - garantii säilib?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.02.2014 16:04:50 vasta tsitaadiga

Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.

Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 26.02.2014 16:53:53 vasta tsitaadiga

Sellel CM11 on vist juba ka eesti keel peal?
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cosmico
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.02.2014 17:03:51 vasta tsitaadiga

Jah, kuid mingid asjad on justkui tõlkimata veel. Ma ise kasutan English (US) keelena.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 26.02.2014 23:54:34 vasta tsitaadiga

Sooviks samuti osta Motorola Moto G kaitsekilet. Kas on võimalik seda kelleltki soetada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 27.02.2014 10:43:02 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Sooviks samuti osta Motorola Moto G kaitsekilet. Kas on võimalik seda kelleltki soetada ?


uuri kasutajalt marxmacher, mina sain temalt 3M kile.

Kas keegi juba omandanud kokkupuudet moto Grip Shellsiga? Olen siin kahe vahel kas tellida ära või jõuab see juba kuidagi moodi esti ja saaks näha katsuda enne otsust. http://www.motorola.com/us/consumers/accessories-protection-moto-g/Grip-Shells-for-Moto-G/moto-g-shells-grip.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.02.2014 12:07:40 vasta tsitaadiga

Ma ostsin koos telefoniga selle kesta: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00G5NTCOG/ref=oh_details_o00_s01_i00?ie=UTF8&psc=1
Väga kvaliteetne, istub tihedalt telefoni ümber, ei ole libe nagu telefoni enda tagakaas ja lisaks on külgedel krobeline muster, mis üldse ei libise. On küll umbes 1 mm paks (nii et teeb telefoni millimeetri võrra paksemaks), aga see millimeeter peaks kõvale põrandale mahakukkumise puhul lööki tunduvalt pehmendama.
Nuppude kasutamist ei takista absoluutselt.
Kilet ei kasuta.

ot:
Uuenduse paigaldus läks eile veidi konarlikult, sest uuendus igatses telefonist väljaroogitud androidi originaal-klaviatuuri (LatinIME.apk ja LatinIME.odex faile) - OTA uuendust ei häirinud küll unlockitud bootloader (nagu näiteks Sony OTA uuendustel kombeks), aga paigaldus jäi puuduvate failide tõttu telefoni lõputult rebootima. CWM-iga cache-i tühendamine lõpetas boot-loopimise ja CWM-iga uuenduse paigaldamisel jäi veateade kenasti ekraanile - veidi kummalisel kujul küll ("/system/app/LatinIME.apk unusual content" või midagi sarnast), aga vähemalt selgus selle faili puudumine, kui teda süsteemist otsima hakkasin. (mul polnud enam meeleski, et see klaviatuur välja sai roogitud)
Läks peale CWM-iga pärast eelmist uuendust tehtud backup ja sealt kopeerisin vastava apk, siis tagasi enne värske uuenduse paigalduse katset tehtud backup ja kopeerisin faili sinna. Uuel katsel muidugi selgus teise faili puudumine icon_lol.gif. Uuesti vana backup tagasi, teine fail, uus backup, system remount, kahe faili kopeerimine, uus katse. Õnnestus...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.02.2014 16:16:54 vasta tsitaadiga

cosmico kirjutas:
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.

Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more


Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 27.02.2014 16:26:37 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
cosmico kirjutas:
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.

Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more


Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele.


Ärge kohe risti lööge, aga ei saa aru miks peaks CM nii väga tahtma. Küsimused kas mobiil ID töötab ja * numbrid jne. Motol on peaaegu väga puhas android ja kõige uuem ka ametlikult olemas, tuntke rõõmu sellest icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.02.2014 18:28:33 vasta tsitaadiga

koby kirjutas:
Smati kirjutas:
cosmico kirjutas:
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.

Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more




Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele.


Ärge kohe risti lööge, aga ei saa aru miks peaks CM nii väga tahtma. Küsimused kas mobiil ID töötab ja * numbrid jne. Motol on peaaegu väga puhas android ja kõige uuem ka ametlikult olemas, tuntke rõõmu sellest icon_smile.gif


Selles ongi mure, ei tööta need tärni-numbrid. Kõige uuem kitkat, täiesti ametlik ja nusperdamata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2014 12:26:50 vasta tsitaadiga

Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 28.02.2014 14:04:17 vasta tsitaadiga

Kitkatil ei saa, rohuks root/custom rom. Paras tüütus..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.02.2014 15:14:03 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada?
Minu meelest ma küll kaotasin ta sealt ära juba enne Apex launcherile üleminekut, aga pead anda ei tea. Kuskilt seadistusest ei saanud seda kaotada siis?

http://www.androidcentral.com/how-get-google-now-your-android-44-kitkat-home-screen

Ühesõnaga, lülita google now välja. Suurt tolku tast ikka pole ju, eestikeelsed nimed ja kohanimed on inglise häälduses ilmvõimatud...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2014 15:21:52 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada?

Nova, Apex jms launcherid võimaldavad selle eemaldamist (ja palju muudki).

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.02.2014 18:31:08 vasta tsitaadiga

Mina sattusin sellise huvitava avastuse otsa ja ei ole päris kindel, kas see on featuur või bugi. Nimelt telefoni hääletule pannes ei tööta vibratsioon sissetuleva kõne puhul, kuigi see linnuke on olemas, et ta helina puhul ka vibreerima peaks.

Lahenduse leidsin sellele nii, et panin hääle peale tagasi, aga sõnumi ja kõne helinateks valisin None ning nüüd siis kõne korral telefon vibreerib, aga muidu on vait.

Et noh, eks peab nii kasutama, kui muud moodi ei saa, aga väga huvitav küll, et hääletu peal vibratsioon ei töötanud. Nii palju, kui ma telefonidega kokku olen puutunud, on kõigil teistmoodi asi toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 28.02.2014 19:35:26 vasta tsitaadiga

nismo44, kas nii ei ole siis, et volume - nupuga viid hääletuni ja siis üks vajutus veel ning ongi vibreeriv ainult? Muidugi kõigil telfudel mida kasutanud olen, on enne hääletuni jõudmist vibreerimine enne ja siis viimane vajutus on hääletu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 28.02.2014 19:46:56 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Mina sattusin sellise huvitava avastuse otsa ja ei ole päris kindel, kas see on featuur või bugi. Nimelt telefoni hääletule pannes ei tööta vibratsioon sissetuleva kõne puhul, kuigi see linnuke on olemas, et ta helina puhul ka vibreerima peaks.

Lahenduse leidsin sellele nii, et panin hääle peale tagasi, aga sõnumi ja kõne helinateks valisin None ning nüüd siis kõne korral telefon vibreerib, aga muidu on vait.

Et noh, eks peab nii kasutama, kui muud moodi ei saa, aga väga huvitav küll, et hääletu peal vibratsioon ei töötanud. Nii palju, kui ma telefonidega kokku olen puutunud, on kõigil teistmoodi asi toiminud.


aga ära pane hääletu peale, vaid lihtsalt keera hääl maha, siis jääb vibratsioon peale ja heli on maas

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Motorola Moto G mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.