|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.02.2014 14:23:23
|
|
|
Raske midagi arvata, kui ei tea, kui täis aku selle toimetamise algul oli. Kahe tunniga ei lae akut täis 700mA laadijaga, kui ta enne nulli lähedal oli ja laadimise lõpuks isegi 100% näitas. (kas ikka jõuab 700mA laadijaga üldse 2 tunniga tühjast 100% peale? Mul on küll sama võimsusega laadija, aga pole veel nii palju kordi laadinud, et korraliku ülevaate oleks saanud)
Lae ta kord korralikult tühjaks - kuhugi 10-20% vahele ja lae siis korralikult täis - hoia öö läbi taga vähemalt. Siis vaata, kaua peab.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
25.02.2014 21:19:27
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Raske midagi arvata, kui ei tea, kui täis aku selle toimetamise algul oli. Kahe tunniga ei lae akut täis 700mA laadijaga, kui ta enne nulli lähedal oli ja laadimise lõpuks isegi 100% näitas. (kas ikka jõuab 700mA laadijaga üldse 2 tunniga tühjast 100% peale? Mul on küll sama võimsusega laadija, aga pole veel nii palju kordi laadinud, et korraliku ülevaate oleks saanud)
Lae ta kord korralikult tühjaks - kuhugi 10-20% vahele ja lae siis korralikult täis - hoia öö läbi taga vähemalt. Siis vaata, kaua peab. |
K-salongist sain kaasa Konigi firma USB laadija 2x 500mA, kas nüüd oleks mõistlik sellega laadida või kodus leiduvate 0,7 1.0 1,2 A ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rynt
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2007
|
25.02.2014 22:15:24
|
|
|
Pakun enda arvamuse. Väiksem laadimisvool = pikem laadimisaeg, kuid samas on see aku elueale-kestvusele kasulikum.
Enda mure jätkuks, tarbisin aku mitu korda tühjaks 0-4% ja laadisin pikalt 100%+ veel 3-4 tundi järel. Tühjenes ikkagi arusaamatult ruttu, kohe nagu silmnähtavalt Üleeile tegin hädas olles Factory reseti ja aku tervis paranes oluliselt. Järel olnud 21h46m, sellest Voice call 2h30m, Screen 56m, Wifit kasutanud, natuke mänginud ja kogu selle asja peale aku alles 77% peal. Ära sai testitud Motorola backup, see sikutas playpoest kõik ennegi olnud äpid, osad paroolid pidin ise uuesti panema, mängude seisud olid nullitud ja maili kontod samuti kadunud. Aga mida küll see reset ära ravis või paika loksutas? Huviga ootan kaua see rõõm kestab
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
25.02.2014 22:39:15
|
|
|
| Kui palju sellest 16 GB-st kasutada on?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
25.02.2014 23:11:47
|
|
|
ca 13GB.
Klickist ostetud 16GB variandil tuli tunnike tagasi softi uuendus 176.44.1.en.GB
Lubab fixida OTG jamad, wallpaperi croppimise bugi jms.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
26.02.2014 10:56:49
|
|
|
Eile hilisõhtul pakkus UK versioonile uuendust jah. Teen täna õhtul backupi ja siis proovin paigaldada.
rynt, väiksema laadimisvoolu kohalt on sul tõenäoliselt õigus, kuigi liitiumakude puhul ka see vist enam eriti oluline pole - aku enda laadimise kontroller hoolitseb korrektse laadimisrežiimi eest ja väldib ka ülekuumenemist. Aga kui tõepoolest tahad aku eluiga võimalikult pikendada ja sul on laadimiseks aega laialt, siis lae juba arvuti USB-st, see üle 500mA välja ei anna reeglina (kui pole USB3 pesa, millel suurema vooluga laadimisfunktsioon sisse lülitatud).
AC adapter aga enamasti just kiirlaadimiseks ostetakse ja kuna laadimisvoolu kontrollib ikkagi aku enda kontroller, siis kasutab see just nii suurt voolu, kui selle aku laadimiseks kasutada tohib - ja kui adapter nii palju välja ei anna, siis nii palju kui saab. Nii et adapteri võiks siis kiirlaadimiseks osta törtsu võimsama. Moto G aku suuruse puhul küllap ei oleks 1A laadija muretsemine mahavisatud raha, rääkimata kõigist 500mA ja 1A vahele jäävatest variantidest.
500mA adapteril on mõte vaid siis, kui arvutit laadimiseks mingil põhjusel kasutada ei ole võimalik.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
26.02.2014 12:07:34
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
ca 13GB.
Klickist ostetud 16GB variandil tuli tunnike tagasi softi uuendus 176.44.1.en.GB
Lubab fixida OTG jamad, wallpaperi croppimise bugi jms. |
Sama versioon ka amazon.UK-st ostetul.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cosmico
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2014 13:53:41
|
|
|
| Cyanogenmodil tuli nüüd vist mingi ametlik nightly build Moto G-le. Ja tänasest varahommikust saadik endal ka CM11 peal. Väga mõnus on. Mobiil-ID toimib ja siiani pole bugisid leidnud. Loodame et aku ka kestab sama hästi kui stockiga.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
26.02.2014 14:32:29
|
|
|
| Mis see ametlik build tähendab. Motorola lubab ka paigaldada - garantii säilib?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cosmico
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2014 16:04:50
|
|
|
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.
Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
26.02.2014 16:53:53
|
|
|
Sellel CM11 on vist juba ka eesti keel peal?
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cosmico
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
26.02.2014 17:03:51
|
|
|
| Jah, kuid mingid asjad on justkui tõlkimata veel. Ma ise kasutan English (US) keelena.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013

|
26.02.2014 23:54:34
|
|
|
| Sooviks samuti osta Motorola Moto G kaitsekilet. Kas on võimalik seda kelleltki soetada ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.02.2014 12:07:40
|
|
|
Ma ostsin koos telefoniga selle kesta: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00G5NTCOG/ref=oh_details_o00_s01_i00?ie=UTF8&psc=1
Väga kvaliteetne, istub tihedalt telefoni ümber, ei ole libe nagu telefoni enda tagakaas ja lisaks on külgedel krobeline muster, mis üldse ei libise. On küll umbes 1 mm paks (nii et teeb telefoni millimeetri võrra paksemaks), aga see millimeeter peaks kõvale põrandale mahakukkumise puhul lööki tunduvalt pehmendama.
Nuppude kasutamist ei takista absoluutselt.
Kilet ei kasuta.
| ot: |
Uuenduse paigaldus läks eile veidi konarlikult, sest uuendus igatses telefonist väljaroogitud androidi originaal-klaviatuuri (LatinIME.apk ja LatinIME.odex faile) - OTA uuendust ei häirinud küll unlockitud bootloader (nagu näiteks Sony OTA uuendustel kombeks), aga paigaldus jäi puuduvate failide tõttu telefoni lõputult rebootima. CWM-iga cache-i tühendamine lõpetas boot-loopimise ja CWM-iga uuenduse paigaldamisel jäi veateade kenasti ekraanile - veidi kummalisel kujul küll ("/system/app/LatinIME.apk unusual content" või midagi sarnast), aga vähemalt selgus selle faili puudumine, kui teda süsteemist otsima hakkasin. (mul polnud enam meeleski, et see klaviatuur välja sai roogitud)
Läks peale CWM-iga pärast eelmist uuendust tehtud backup ja sealt kopeerisin vastava apk, siis tagasi enne värske uuenduse paigalduse katset tehtud backup ja kopeerisin faili sinna. Uuel katsel muidugi selgus teise faili puudumine . Uuesti vana backup tagasi, teine fail, uus backup, system remount, kahe faili kopeerimine, uus katse. Õnnestus...  |
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
27.02.2014 16:16:54
|
|
|
| cosmico kirjutas: |
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.
Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more |
Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
27.02.2014 16:26:37
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| cosmico kirjutas: |
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.
Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more |
Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele. |
Ärge kohe risti lööge, aga ei saa aru miks peaks CM nii väga tahtma. Küsimused kas mobiil ID töötab ja * numbrid jne. Motol on peaaegu väga puhas android ja kõige uuem ka ametlikult olemas, tuntke rõõmu sellest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
27.02.2014 18:28:33
|
|
|
| koby kirjutas: |
| Smati kirjutas: |
| cosmico kirjutas: |
Ametlik build sellesmõttes et CMi tiim on teinud spetsiaalselt sellele mudelile kohaldatud versiooni.
Motorola ei keela, garantii ei säili, sest telefon tuleb rootida. Unikaalne unlock code tuleb pärida Motorola kodulehelt. Sellega seoses läheb ka garantii siis.
Siit leiab rohkem infot: http://www.cyanogenmod.org/blog/motorola-g-and-more |
Kas CM'iga saab helistada numbritele, kus on tärn? Viitsid järgi proovida? Pilet.ee's raha laadimiseks ja mobiilipangad kasutavad seda. 1902*123*30000000000 ala seda tüüpi numbritele. |
Ärge kohe risti lööge, aga ei saa aru miks peaks CM nii väga tahtma. Küsimused kas mobiil ID töötab ja * numbrid jne. Motol on peaaegu väga puhas android ja kõige uuem ka ametlikult olemas, tuntke rõõmu sellest  |
Selles ongi mure, ei tööta need tärni-numbrid. Kõige uuem kitkat, täiesti ametlik ja nusperdamata.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
28.02.2014 12:26:50
|
|
|
| Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
28.02.2014 14:04:17
|
|
|
| Kitkatil ei saa, rohuks root/custom rom. Paras tüütus..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.02.2014 15:14:03
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada? |
Minu meelest ma küll kaotasin ta sealt ära juba enne Apex launcherile üleminekut, aga pead anda ei tea. Kuskilt seadistusest ei saanud seda kaotada siis?
http://www.androidcentral.com/how-get-google-now-your-android-44-kitkat-home-screen
Ühesõnaga, lülita google now välja. Suurt tolku tast ikka pole ju, eestikeelsed nimed ja kohanimed on inglise häälduses ilmvõimatud...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
28.02.2014 15:21:52
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Kas/kuidas saab default launcheril google otsingu vidina ära kaotada? |
Nova, Apex jms launcherid võimaldavad selle eemaldamist (ja palju muudki).
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
28.02.2014 18:31:08
|
|
|
Mina sattusin sellise huvitava avastuse otsa ja ei ole päris kindel, kas see on featuur või bugi. Nimelt telefoni hääletule pannes ei tööta vibratsioon sissetuleva kõne puhul, kuigi see linnuke on olemas, et ta helina puhul ka vibreerima peaks.
Lahenduse leidsin sellele nii, et panin hääle peale tagasi, aga sõnumi ja kõne helinateks valisin None ning nüüd siis kõne korral telefon vibreerib, aga muidu on vait.
Et noh, eks peab nii kasutama, kui muud moodi ei saa, aga väga huvitav küll, et hääletu peal vibratsioon ei töötanud. Nii palju, kui ma telefonidega kokku olen puutunud, on kõigil teistmoodi asi toiminud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2014 19:35:26
|
|
|
| nismo44, kas nii ei ole siis, et volume - nupuga viid hääletuni ja siis üks vajutus veel ning ongi vibreeriv ainult? Muidugi kõigil telfudel mida kasutanud olen, on enne hääletuni jõudmist vibreerimine enne ja siis viimane vajutus on hääletu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
28.02.2014 19:46:56
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
Mina sattusin sellise huvitava avastuse otsa ja ei ole päris kindel, kas see on featuur või bugi. Nimelt telefoni hääletule pannes ei tööta vibratsioon sissetuleva kõne puhul, kuigi see linnuke on olemas, et ta helina puhul ka vibreerima peaks.
Lahenduse leidsin sellele nii, et panin hääle peale tagasi, aga sõnumi ja kõne helinateks valisin None ning nüüd siis kõne korral telefon vibreerib, aga muidu on vait.
Et noh, eks peab nii kasutama, kui muud moodi ei saa, aga väga huvitav küll, et hääletu peal vibratsioon ei töötanud. Nii palju, kui ma telefonidega kokku olen puutunud, on kõigil teistmoodi asi toiminud. |
aga ära pane hääletu peale, vaid lihtsalt keera hääl maha, siis jääb vibratsioon peale ja heli on maas
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.02.2014 20:04:13
|
|
|
Shutdown menüüst valides on ju ka kaks erinevat vaikset režiimi - hääletu, st üldse mingit häält ei tee, sh ka vibrat; ja eraldi on vibra. See on ju juba ammu sedasi olnud...
Ja samamoodi on volume nuppudest hääletuks tegemisel - kõigepealt on vibra ja aste veel "vaiksemaks" on hääletu ilma vibrata.
Aga ega ma vist päris hästi aru ei saanud. See telefon siis ei vibreeri vibra peal või mis?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
28.02.2014 20:26:24
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Shutdown menüüst valides on ju ka kaks erinevat vaikset režiimi - hääletu, st üldse mingit häält ei tee, sh ka vibrat; ja eraldi on vibra. See on ju juba ammu sedasi olnud...
Ja samamoodi on volume nuppudest hääletuks tegemisel - kõigepealt on vibra ja aste veel "vaiksemaks" on hääletu ilma vibrata.
Aga ega ma vist päris hästi aru ei saanud. See telefon siis ei vibreeri vibra peal või mis? |
kui panin ka hääletu peale, siis ei vibreerinud ju peab nii olema
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.02.2014 21:53:46
|
|
|
Jep, hääletu ei vibreeri - st ongi täitsa hääletu. Nii mitu droidi kui mul olnud on, kõigil on sedasi olnud. Ja enne droidi oli Windows, sellel ka, samuti nuppudega telefonid enne seda. Hääletu on hääletu, vibra on vibra. Kui tahad et vibreeriks, paned vibra peale; tahad täitsa vaikseks teha, paned hääletu peale.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
02.03.2014 17:10:44
|
|
|
Sai endale Klickist ligi võetud 16Gb isend.
Väga väga rahul esimeste päevade põhjal. Väga sujuv ja mõnus kasutada .
Nüüd sain ka Royal Blue flipcase ümber pandud ja väga kena näeb välja.
Kui enne kõhklesin, kas Nexus5 või MotoG, siis praegu väga rahul, et üle 100€ jäi tasku ühe väga kobeda ja kiire telefoni kõrvale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilX
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2005
|
02.03.2014 19:58:15
|
|
|
Kas kellelgi teisel ka kaamera avamisel "Camera error" ette viskab?
Resaga läheb korda, aga mingi hetk hakkab uuesti jama pihta. Ei teagi nüüd mis ette võtta.
_________________ remato.com - lihtne ja usaldusväärne tööajaarvestus ehitusettevõtetele |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
02.03.2014 20:00:40
|
|
|
| VilX kirjutas: |
Kas kellelgi teisel ka kaamera avamisel "Camera error" ette viskab?
Resaga läheb korda, aga mingi hetk hakkab uuesti jama pihta. Ei teagi nüüd mis ette võtta. |
Settings/Apps/All, Camera, Clear Cache and Clear Data, then Force Stop. Open the Camera again and see if that works.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilX
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2005
|
02.03.2014 20:15:43
|
|
|
| jaani8 kirjutas: |
| VilX kirjutas: |
Kas kellelgi teisel ka kaamera avamisel "Camera error" ette viskab?
Resaga läheb korda, aga mingi hetk hakkab uuesti jama pihta. Ei teagi nüüd mis ette võtta. |
Settings/Apps/All, Camera, Clear Cache and Clear Data, then Force Stop. Open the Camera again and see if that works. |
Proovitud päris mitmel korral. Pole seni kordagi tulemust andnud.
Kui nüüd õigesti mäletan, siis tekkis probleem pärast viimast softiuuendust.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
02.03.2014 20:50:32
|
|
|
| VilX kirjutas: |
| jaani8 kirjutas: |
| VilX kirjutas: |
Kas kellelgi teisel ka kaamera avamisel "Camera error" ette viskab?
Resaga läheb korda, aga mingi hetk hakkab uuesti jama pihta. Ei teagi nüüd mis ette võtta. |
Settings/Apps/All, Camera, Clear Cache and Clear Data, then Force Stop. Open the Camera again and see if that works. |
Proovitud päris mitmel korral. Pole seni kordagi tulemust andnud.
Kui nüüd õigesti mäletan, siis tekkis probleem pärast viimast softiuuendust. |
Pean tõdema et olen ka näinud seda errorit oma ekraanil
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
02.03.2014 21:46:19
|
|
|
| Peale viimast OTA update tekkis antud error ka mul, ülepäeva viskab ette, peale restarti ok..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
02.03.2014 22:03:14
|
|
|
Seni pole pärast uuendust olnud kaameraprobleeme, pilte muidugi ka tehtud alla kümne selle aja sees.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cosmico
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
03.03.2014 19:35:34
|
|
|
Mul mobiil-ID toimib kenasti, tärnidega numbreid pole proovinud. Camera äpp aegajalt annab errorit ka CMiga. Samas mul on peal nightly build, seega igasugused apsud ja bugid on loogilised. Kõne ajal kuularis helitugevuse reguleerimine CMiga ei toimi, stockiga oli ok. Kummaline. Paar rändom restarti on ka olnud.
CMi plussiks on see et saab selle juraka operaatori nime sealt ülalt notificationbarilt ära korjata, see häiris mind päevast number 1 saadik. Nüüd kombes.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
03.03.2014 20:18:15
|
|
|
| Tundub, et CM'iga peab veidi veel kannatama ja ootama mõne stabiilsema buildi ära..
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
04.03.2014 12:23:07
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Jep, hääletu ei vibreeri - st ongi täitsa hääletu. Nii mitu droidi kui mul olnud on, kõigil on sedasi olnud. Ja enne droidi oli Windows, sellel ka, samuti nuppudega telefonid enne seda. Hääletu on hääletu, vibra on vibra. Kui tahad et vibreeriks, paned vibra peale; tahad täitsa vaikseks teha, paned hääletu peale. |
Okei, suur aitäh info eest, oligi nii jah rumal mina.
Mul oli varem Samsung Galaxy Ace ja 2+ aastase kasutamise jooksul sellist asja ise ei märganud, ma olen seega 99% kindel, et sellel nii ei olnud. Kui hääle nupust võtsin hääle maha, siis hääletu oligi vibraga. ma küll kunagi ei mõelnud selle peale, aga ma arvan küll, et ma päris tihti klõpsisin mitu korda hääle nuppu (seega ka mitmel korral siis, kui juba hääl maas oli, mitte täpselt vajalik arv, et vibra peale saada)..
Aga sama käitumisega jah järgmine nupuvajutus muudab vibra pealt täitsa hääletu peale.
See oli kasulik info
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
04.03.2014 12:35:30
|
|
|
| Jama ja, et peale viimast uuendust paneb camera veits mäkra. Nüüd siis see jama ka, et ei tunnista sim-kaarti vms. Emergenci calls only. Kas factory? Või siis simi vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
04.03.2014 13:38:46
|
|
|
Mul pole veel kordagi kaamera ja sm-kaart erroreid olnud. Viimased updated peal.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
04.03.2014 14:05:32
|
|
|
| Tele2 pidi mingeid võrguhooldustöid tegema nt. Äkki hoopis seos sellega.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
04.03.2014 14:08:21
|
|
|
Midagi nad selle uuendusega tuksi keerasid. SIMiga mul problems pole, aga kaamera trikitab küll. Esimesel katsel ei saa suurt kunagi kaamerat tööle, aga mõnikord ei aita muu kui restart. Kole ebameeldiv "uuendus"
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
04.03.2014 14:51:45
|
|
|
Mul elisa. Tänasest need jamad, nädal aega oli korras muidu.
/Peale factory resetti kõik korras, aga jama, et see vajalik oli
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.03.2014 16:04:38
|
|
|
| Peale igat süsteemiuuendust on sügavalt soovitav teha factory reset järgi kohe uuendusele. Seda iga telefoniga siis, vältimaks hilisemaid problee (99% telefonidel hakkavad jamad pihta kui peale update jätta format factory tegemata)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
04.03.2014 16:56:37
|
|
|
Mul kipub näiteks sim lihtsalt aeg-ajalt oma pesast välja libisema millegi pärast, tagumine kaas maha ja uuesti sisse "klikkida" ja kõik korras..
| Tanel^ kirjutas: |
| Jama ja, et peale viimast uuendust paneb camera veits mäkra. Nüüd siis see jama ka, et ei tunnista sim-kaarti vms. Emergenci calls only. Kas factory? Või siis simi vahetus? |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
04.03.2014 17:18:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Peale igat süsteemiuuendust on sügavalt soovitav teha factory reset järgi kohe uuendusele. Seda iga telefoniga siis, vältimaks hilisemaid problee (99% telefonidel hakkavad jamad pihta kui peale update jätta format factory tegemata) |
Olgu, nüüd teada. Tundub, et aku peab ka kuidagi paremini vastu kohe..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joonaskaru
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
05.03.2014 19:17:13
|
|
|
| Amazonis. Co. UK tuleb ainult postikulu juurde. Garantii 1a. Klickis 2a pretensioonide esitamise aeg. Ehk siis garantii ja hinna vahe. Amazonis saadetakse kulleriga ukse taha, klicki pead ise järgi minema.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
05.03.2014 21:01:13
|
|
|
| mart63 kirjutas: |
Mul kipub näiteks sim lihtsalt aeg-ajalt oma pesast välja libisema millegi pärast, tagumine kaas maha ja uuesti sisse "klikkida" ja kõik korras..
| Tanel^ kirjutas: |
| Jama ja, et peale viimast uuendust paneb camera veits mäkra. Nüüd siis see jama ka, et ei tunnista sim-kaarti vms. Emergenci calls only. Kas factory? Või siis simi vahetus? |
|
Mul on täpselt sama jama, mingi 5-6 korda juhtunud see.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.03.2014 21:42:21
|
|
|
| Tanel^ kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| Peale igat süsteemiuuendust on sügavalt soovitav teha factory reset järgi kohe uuendusele. Seda iga telefoniga siis, vältimaks hilisemaid problee (99% telefonidel hakkavad jamad pihta kui peale update jätta format factory tegemata) |
Olgu, nüüd teada. Tundub, et aku peab ka kuidagi paremini vastu kohe..  |
OK, ühesõnaga pärast süsteemiuuendust on vaja teha factory reset. Mis moel te oma telefoni sisust backupi olete teinud?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|