|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mikrom
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007
|
14.02.2014 11:22:46
|
|
|
| XD kirjutas: |
| Eile Dawnbreakeril crashis korduvalt soudloopi tõttu, kellelgi veel juhtus pärast patchi? |
Minul mitte, TDM heli ka nüüd korras ja töötas viies mängitud roundis nagu vaja.
Gunnerina pole endiselt sihikut küll, aga vähemalt ei crashi (ei teinud seda ka varem).
Siin on 3-4 kasutajat kelle postitused võib julgelt vahele jätta. Head sõbrapäeva reamehed!
_________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good" |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
14.02.2014 13:06:27
|
|
|
Mäng pole peale patchi crashinud, küll aga Origin 2 korda Keset mängu viskab Origin error reporti ette aga mäng ise töötab edasi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
14.02.2014 13:58:45
|
|
|
| XD, Korra pani sound kokku(loopima), muidu töötas...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.02.2014 16:01:42
|
|
|
TDMi heli, esimene server kuhu läksin, sama "vaikus"..
eks kuidas kellel joppab
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
14.02.2014 16:04:32
|
|
|
| misasi see soundloop BF4s on? Pole veel kordagi olnud ega crashinud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2014 16:26:56
|
|
|
| jääb heli kordama ja jookseb kokku. AMD restore ka ei tööta...seega fail kuubis. Windows 8 saab siiski ~10min-ga asjast jagu ja sulgeb mängu.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.02.2014 16:36:09
|
|
|
| ownagetime kirjutas: |
Mis te nüüd tülitsete, vötke BF2+ PR mod ja saate realismi kui palju, vahel vb üldse vastast ei näe  |
Tuleb tülitseda, sõbrapäev on!
Minu arust on bf4 väga hea hinna-kvaliteedi suhtega määng. 15€ eest mängu küll (millega sellle amd koodi ka reaalselt kätte saab ja inglisekeelse mängu seeläbi).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
14.02.2014 17:00:57
|
|
|
Minu arust ka mäng on okei, ainult vahepeal naljakad glitchid, täna olin mina maja taga, ja sniper lasi mind läbi kahe seina
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
14.02.2014 17:30:01
|
|
|
konsoolil pole selliseid probleeme?
hind ka muidugi mitu korda suurem
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 17:57:14
|
|
|
Konsolitel muidugi vähem probleeme. Mäng on konsolitele tehtud ja köige tähtsam et, köigil samasugune "aparaat" millega mängitakse. Arvutid tihti ise kokku klopsitud, köige odavamatest juppidest mida saadaval. Köigele lisaks keeratakse köik mängu asetused kuidas jumal juhatab. Ei imesta yldse kui ei tööta. Just oli sellest juttu soome foorumis ja yldine arvamus seal, et yle 50% igasugu probleemidest millest foorumis vingutakse ei ole mängu syy. Tihti tuuakse näide, et teised mängud töötavad aga BF4 ei. Aga ei möelda sellele et, BF4 nöuab ka VEIDI rohkem arvutilt kui pasianssi.
Neticodiga on midagi jah veidi valesti aga kunagi ei tea kas oli tegemist chetariga (ja neid on palju, nii BF3 kui ka siin) või niisama mingi neti kalaga. Kohe visatakse muidugi kivi dice kapsaaeda. Nagu juba ennem mainisin töötab mäng minul vägagi hästi (ei jookse kokku, hääled ok jne.jne.). Arvesse vöttes et, dice on teinud mängu massidele ja seega peab pysima "keskteel". Köigile midagi ja samas jälle, ei nagu midagi.
viimati muutis Avot 14.02.2014 17:58:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
14.02.2014 17:57:41
|
|
|
| Dice palkas sind ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 18:00:19
|
|
|
| -Kaivo-, Dice vöib seenele söitta. Kuna nende toodang ei kuulu minu lemmikute hulka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
14.02.2014 18:48:18
|
|
|
| Vaatan, et originis mäng ikka 60 euri maksab, huvitav kas keegi selle hinnaga ka ostnud on selle? Ise ostsin üle 30 midagi koos CR.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
14.02.2014 19:08:30
|
|
|
| ot: |
| Vale teema kuid jah pigem see ikkagi vist konsoolidele mõeldud kuna petturid seal suht olematud. Samas kes teab kui harjutada hakkaks ka seal kangidega sihtimine ja juramine välja tulema. Teised ju mängivad nii, miks siis meil ei peaks õnnestuma? |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 19:15:45
|
|
|
Dave20, paljud on saanud soodus hinna (boonus) koos uue videokaardiga.
El-Fuego, mina ka kadestan neid kes puldiga mängida oskavad. Muidu ostkas ka kohe konsoli. Peamine pöhjus, et cheatereid palju vahem jne.!
Önneks proovisin sedasi et, ostsin puldi arvutile ja proovisin mängida = yldse asjale pihta ei saanud. Ja sain ka möninga harjutamise järgi aru : vana koer enam uusi tempusi ei öpi. Kahju!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
14.02.2014 19:33:59
|
|
|
| Avot kirjutas: |
Konsolitel muidugi vähem probleeme. Mäng on konsolitele tehtud ja köige tähtsam et, köigil samasugune "aparaat" millega mängitakse. Arvutid tihti ise kokku klopsitud, köige odavamatest juppidest mida saadaval. Köigele lisaks keeratakse köik mängu asetused kuidas jumal juhatab. Ei imesta yldse kui ei tööta. Just oli sellest juttu soome foorumis ja yldine arvamus seal, et yle 50% igasugu probleemidest millest foorumis vingutakse ei ole mängu syy. Tihti tuuakse näide, et teised mängud töötavad aga BF4 ei. Aga ei möelda sellele et, BF4 nöuab ka VEIDI rohkem arvutilt kui pasianssi.
Neticodiga on midagi jah veidi valesti aga kunagi ei tea kas oli tegemist chetariga (ja neid on palju, nii BF3 kui ka siin) või niisama mingi neti kalaga. Kohe visatakse muidugi kivi dice kapsaaeda. Nagu juba ennem mainisin töötab mäng minul vägagi hästi (ei jookse kokku, hääled ok jne.jne.). Arvesse vöttes et, dice on teinud mängu massidele ja seega peab pysima "keskteel". Köigile midagi ja samas jälle, ei nagu midagi.  |
Täiesti clueless tüüp......
mul töötas BF4 ilusti eelmine patch, 100+ fps
mis ma pean nüüd peale patchi uue PC ostma või? sest BF4 nÖÖuab veidi rohkem?!
| Avot kirjutas: |
Dave20, paljud on saanud soodus hinna (boonus) koos uue videokaardiga.
El-Fuego, mina ka kadestan neid kes puldiga mängida oskavad. Muidu ostkas ka kohe konsoli. Peamine pöhjus, et cheatereid palju vahem jne.!
Önneks proovisin sedasi et, ostsin puldi arvutile ja proovisin mängida = yldse asjale pihta ei saanud. Ja sain ka möninga harjutamise järgi aru : vana koer enam uusi tempusi ei öpi. Kahju! |
ahah osta jah konsoolile, saad selles mõnusas motion blurris ja depth of fieldis normaalset ringi kammida
Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 20:17:26
|
|
|
| ottf, öpi teksti lugema ja öigeid järeldusi tegema. Siis räägime sinuga edasi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2014 20:19:11
|
|
|
| ownagetime kirjutas: |
Minu arust ka mäng on okei, ainult vahepeal naljakad glitchid, täna olin mina maja taga, ja sniper lasi mind läbi kahe seina  |
lockeris lasi keegi läbi lae teisele korrusele...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
14.02.2014 20:51:36
|
|
|
no neid nähtamatu seina glitche oli ka BF3 päris mitu ju?
ot, aga PS4 peal on midagi hakanud katki minema. Alguses töötas ideaalselt.
Nüüd on tanki gunneril kadunud teine nö. relv, countermasure millega sai välja heita mingi põleva tulekera, incendiary granaadi, enam ei saa. Mingi aeg sai ainult selle välja heita, LMG üldse ei töötanud gunneril? On see nüüd konsooli viga või on dice hakanud neid secondary asju ära võtma?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.02.2014 21:20:53
|
|
|
| ottf kirjutas: |
Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites |
http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/JMicronRAID/stats/363800634/pc/
täna, oli minu squadis, pani täiesti külmalt wh/aimbotti, kujutate ette situatsiooni kus Shanghais lähete sinna pilvelõhkuja katusele lippu võtma. Kaks paari lifte, üks lõpeb katuse all, teine katuse peal. Läksime tagumise liftiga päris katusele ja nagu tavaliselt, seal vastased ees. No lifti ülestulek on näha ja enamasti see üritus puhas enesetapp aga vahel veab ka kui tüübid snaibivad ja keegi lifte ei vahi.Tüüp killis liftiukse avanedes terve viiese laialihargnenud squadi enne kui need jõudsid meil kummalgi üle poole elust maha saada. Teine suht selge situatsioon oli A lippu võttes, passisime koos keskel kui tüüp jooksis järsku ühe lähedaloleva küljetrepi juurde ja viskas c4 alla:4-5 sekki läks mööda siis pani paugu ja kill, ülestulev vastane, spotitud midagi ei olnud, kuulda ka mitte enne kui viimastel sekunditel samme.
See oli viimasel ajal kolmas, võrreldes BF3'ga väga rahulik
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
14.02.2014 21:30:34
|
|
|
| aht0 kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites |
http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/JMicronRAID/stats/363800634/pc/
täna, oli minu squadis, pani täiesti külmalt wh/aimbotti, kujutate ette situatsiooni kus Shanghais lähete sinna pilvelõhkuja katusele lippu võtma. Kaks paari lifte, üks lõpeb katuse all, teine katuse peal. Läksime tagumise liftiga päris katusele ja nagu tavaliselt, seal vastased ees. No lifti ülestulek on näha ja enamasti see üritus puhas enesetapp aga vahel veab ka kui tüübid snaibivad ja keegi lifte ei vahi.Tüüp killis liftiukse avanedes terve viiese laialihargnenud squadi enne kui need jõudsid meil kummalgi üle poole elust maha saada. Teine suht selge situatsioon oli A lippu võttes, passisime koos keskel kui tüüp jooksis järsku ühe lähedaloleva küljetrepi juurde ja viskas c4 alla:4-5 sekki läks mööda siis pani paugu ja kill, ülestulev vastane, spotitud midagi ei olnud, kuulda ka mitte enne kui viimastel sekunditel samme.
See oli viimasel ajal kolmas, võrreldes BF3'ga väga rahulik |
suht tavalised statsid tal ju, weapon acc max 18%..kui snaipreid ja splashiga relvad kõrvale jätta. Kuna ise näinud pole teda mängimas, siis ütleks et võibolla lihtsalt hea mängija. Või siis koguaeg ei hacki
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.02.2014 21:45:52
|
|
|
igaks juhuks tegin BLis reporti ära koos sündmuste kirjelduse ja battle reporti lingiga. Videot ei saanud recordida (veel), ikka pole "normaalseid" seadeid leidnud. Eks EA/DICE uurib (kui viitsivad)
need kaks keissi läksid "normaalsuse" piiridest välja. olgu statsid kuitahes normaalsed
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 21:46:56
|
|
|
| Eile mängisin umbes tunni (saksa serveris) ja ainult selle aja jooksul visati cheatingu pärast kaks mängijat välja. Neid kes ausalt ei mängi, on nagu seeni peale vihma BF4-as. Need keda asi huvitab on ka sellest teadlikud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
14.02.2014 21:55:10
|
|
|
Avot, mis odavate PC'de teemat sa siin ajad? paljudel on ikka suht korralik raal laua all tuba kütmas, ikka peab uue ostma?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
14.02.2014 22:12:50
|
|
|
Suurem enamus kes serveritest bänni saavad on siiski legaalsed mängijad. Ma olen juba mingi 10+ serverist bänni saanud. bf3-mes sain veel mingi kuradi metabani nii et ei saanud pooletesse serverittesse sisse.
See, et on sitaks häkkereid bf4s on pigem mingi halbade mängijate loodud illusioon.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 23:07:37
|
|
|
ownagetime, loe nüüd minu tekst uuesti läbi, enne kui jama ajama hakkad. Paljudel on muidugi hea arvuti ja neil ka arvatavasti vähem probleeme! Siin teatud seltskond, kes kogu aeg "käpuli".
Nimetu112, vöta vahelduseks fani prillid eest ära ja loe BF4/cheating teemasi. Vaata cheat foorumeid ja kylasta cheat programmide lehti, kus kasutajaid sadu kui mitte tuhandeid! Väidan et BF4 on yks cheaterite paradiis, kus köik on vöimalik puuduliku netcode kaela ajada. Teine tuntud lause : sa ei oska lasta, lase pihta NÖME!
esim: https://www.youtube.com/watch?v=1jl3j1NCD8Y ja neid on ropult palju!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
14.02.2014 23:24:15
|
|
|
| Avot kirjutas: |
dRifteR, palju on sul network smoothing? Kui see on 0, siis ära imesta kui sinul pooled asjad nägemata jäävad!  |
Jah, oli network smoothing 0. Panin nüüd 100% ning endiselt sama seis - avatar vahib hoopis teise suunda kui mind laseb jne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
14.02.2014 23:59:01
|
|
|
dRifteR, Nagu olen juba maininud on netcodes midagi valesti, või yldse puudulik/rikkis. Dice on seda ka tunnistanud, umbes kaks nädalat tagasi juhtusin lugema.
See et network 0 - 100% möjub nähtavasti väga erinevalt erinevate neti yhenduste, serverite ja teap veel mille puhul. Peale viimast patchi on ka minul 10-20% ja tundub et, PRAEGU minu puhul nii köige parem.
Dice on öelnud (ja see ka näha asetustes), et network 0 = visuaalne pool piiratud/puudulik. Aga tabamuste registreerumine täpsem? Kui tähtis nüüd miski kellelegi on, puudulikku netcodet arvesse vöttes? Järeldused teeb igayks ise. Algne asetus on 50%.
dRifteR, kui muudad network asetust, soovitan mängu uuesti käivitada. Ka modeemi restart on aidanud mind, minu hädades (vahest)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
15.02.2014 00:13:19
|
|
|
HV server vist ajalugu
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.02.2014 00:31:56
|
|
|
Mängiks ja tegeleks, kuid ma pole juba väga pikka aega mängugi tööle saanud. Kõikvõimalikud fixid läbi proovitud, mis intevõrk pakkuda suudab, k.a windowsi vahetus. Ju siis miski riistvara sobimatus..
| Dave20 kirjutas: |
HV server vist ajalugu  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 00:58:39
|
|
|
pohmakas, väga kahju et Sinul nii on läinud.
Ma ei ole muidugi köige parem soovitaja aga lugesin sellest "kuulsast" soome foorumist ja seal paaril vennal oli viga poweris (hiljuti). Muidu ei soovitaks seda uurida aga oled ka mind korduvalt aidanud. Kuna neid oli kolm juhust siis arvasin et, mainin ära. Neil oli kas power niisama ylesse ytelnud või siis pikema koormuse tagajärjel puudulikult töötanud. Ise panin tähele et, BF4 ahmib elektrit ikka päris korralikult. Videokaart paneb kogu aeg 90-99%.
Kas oleks vöimalik kuidagi powerit (toitteplokki) mööta, kui palju ta fyysiliselt välja annab?[/b]
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teamkills
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2011
|
15.02.2014 01:40:31
|
|
|
Kui nüüd seda lehte uskuda, siis on cheatijaid selles mängus ikka väga palju: http://bf4db.com/players/cheaters
Juba beta esimestest päevadest. Meie Eesti oma au ja uhkus on ka panniga ära saanud:
http://bf4db.com/players/239388
Miski pärast see matemaatika annab mulle ka 5 punast punkti selles tabelis...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 02:01:02
|
|
|
Teamkills, nii ta on = kahju et, kaabakaid on nii palju! Ja see on vaid murd osa neist, kes on vahele jäänud + köik need :" kes söidavad nii öelda kollase tulega". Ja ausad mängijad kahtlevad enda oskustes, ning syydistavad netcodi jne... (muidugi on ka mängus parandamise ruumi).
Suurem osa neist jobudest veel oma meelest kövad poisid/mängijad .....
viimati muutis Avot 15.02.2014 02:05:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
15.02.2014 02:05:35
|
|
|
ei tea jah.. ei ole ausalt cheatereid veel kohanud nii, et mängida ei saa vms. Enamus mänge aga kohtan chatis räiget ragemist ja mingid tõsiselt SITAD vinguvad, e keegi veel SITEM cheatib... hilarious popcorn komöödia lihtsalt.
Küll aga mäng on päris katkine, jälle.
mis puutub powerisse siis saab ju teha gpu burn in testi ja kui sellega masin pange ei pane siis ei pane ka BF4 selletõttu pange, et 100% gpu loadis psu ei jõua 12v railile pauku panna.
minupuhul ei ole psu raudselt takistuseks sest isegi vent ei lähe käima kui kogu kast on 100% koormatud natuke overkill PSU sai aga jah..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 02:16:53
|
|
|
ottf, olen kindel, et ka sinu puhul surma saamiste teatud % on cheaterite kätetöö. Oled lihtsalt asjast yle, või siis väga "paksu nahaga".
Mis puudutab elektri saamist vdeokaardile siis 12v ei ole mingi näitaja. Tähtis on palju power Ampreid jöuab välja anda (12Voldi puhul see kyllalt töölistav powerile). Aga eks mingite koormus programmidega saab jah selgust, kas arvuti saab piisavalt elektrit.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
15.02.2014 02:22:06
|
|
|
nu see % on selline, et ei anna tunda.
ampe on nii palju, et ei jõua ära olla...
juba see, et ennem oli kõik ok ja nüüd peale ~360mb vms patchi on asi katki tõestab asjaolu, et HW-s pole probleem vaid konkreetselt DICE devvid on täiesti perses amatööridest kuradi pudrunäpud
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 02:56:08
|
|
|
Me siin rääkisime ikka pohmaka arvutist? Mis sinu puhul on ei tea. Imestama lihtsalt paneb, et mul köik korras ja sinul ei? Kellel, kus ja millal pudrunäpud on, jääb seega kysimärgi alla. Ka firma kohta kes on teinud yhe, köige tuntumatest mängudest, öelda, et nad on amatöörid, inimese poolt kes cheatereid ei märka on kergelt öeldult kohattu.
Aga eks sa sellest nädalasest bännist öpid, või ei ??
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
15.02.2014 03:27:44
|
|
|
wtf.. nädalane ban selle eest, et "shut the fuck up and have an a battlepack tm." mis sellest õppida on? Et dice on eriline ******? aru ei saa kuidas nad mockivad oma communityt ja mõnitavad otse näkku?
EA oli kunagi hea aga nad on täna täiesti teine firma... ei tasu nagu päris delusionaliks kah muutuda. Mida fakki ma olen lvl 110 ja saan battlepackist camo + 25% expi? lol pangu põlema ennast, player appreciation month..
ja mis me siis nüüd teeme? mäng ei crashind pre patch, crashib nüüd ja.. mis? minu HW on sitt? täiesti p..
kohatu? wtf kuule mees ma adminnisin cool hot ee servereid krdi 10 a tagasi ja olen vägagi competitive lelvelil mängija.. olen oma masinas cheate kunagi tööle pand just selle pärast, et näha mismoodi see värk töötab ja mis eeliseid annab.
ära krt kujuta ette
edit: õpi krdi õ täht ära..
viimati muutis ottf 15.02.2014 14:03:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.02.2014 05:44:29
|
|
|
Töötasin 2 aastat riistvara spetsialistina, seega riistvara tunnen ning olen veendunud, et kõik minu raud toimib nii, nagu peab.
| Avot kirjutas: |
pohmakas, väga kahju et Sinul nii on läinud.
Ma ei ole muidugi köige parem soovitaja aga lugesin sellest "kuulsast" soome foorumist ja seal paaril vennal oli viga poweris (hiljuti). Muidu ei soovitaks seda uurida aga oled ka mind korduvalt aidanud. Kuna neid oli kolm juhust siis arvasin et, mainin ära. Neil oli kas power niisama ylesse ytelnud või siis pikema koormuse tagajärjel puudulikult töötanud. Ise panin tähele et, BF4 ahmib elektrit ikka päris korralikult. Videokaart paneb kogu aeg 90-99%.
Kas oleks vöimalik kuidagi powerit (toitteplokki) mööta, kui palju ta fyysiliselt välja annab?[/b] |
ottf, mingid tabletid võtmata? foorum pole peldik, vaata mida sa kirjutad.
| ottf kirjutas: |
wtf.. nädalane ban selle eest, et "shut the fuck up and have an a battlepack tm." mis sellest õppida on? Et dice on eriline türaahv?
... |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
15.02.2014 08:20:09
|
|
|
Avot võiks veits tuure maha tõmmata siin...
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
15.02.2014 10:20:25
|
|
|
| Originil 50% soodust
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 11:33:08
|
|
|
pohmakas, selge, tore kui tead, et viga rauas ei ole. Mainisin poweri teemat selle pärast, et jäi vaid silma mitmeid juhtumeid kus viga leidus sealt.
Kui kunagi korda saad, anna teada milles asi oli.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
15.02.2014 14:01:29
|
|
|
| Avot, lugesin su lause uuesti läbi, ikka on kirjas, et on odavatest juppidest kogu pandud jamad raalid teistel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.02.2014 14:17:53
|
|
|
| Teamkills kirjutas: |
Kui nüüd seda lehte uskuda, siis on cheatijaid selles mängus ikka väga palju: http://bf4db.com/players/cheaters
Juba beta esimestest päevadest. Meie Eesti oma au ja uhkus on ka panniga ära saanud:
http://bf4db.com/players/239388
Miski pärast see matemaatika annab mulle ka 5 punast punkti selles tabelis... |
player-reported asjad, kiirel vaatlusel ilma olulise põhjendusvajaduseta.
glhf sellise süsteemiga.
olles kunagi korralikul tasemel multiplayeris mänginud - cheatimise süüdistused käivad vähegi normaalsel tasemel mängimisega kaasas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.02.2014 14:29:34
|
|
|
what .. double xp ma ei teandudki
tra lockerit ei saa üldse mängida kogu aeg crashib
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
15.02.2014 14:36:17
|
|
|
| renekas kirjutas: |
what .. double xp ma ei teandudki
tra lockerit ei saa üldse mängida kogu aeg crashib |
lockerit ei saa, paraceli ei saa ja dawnbreakerit ei saa
samas china risingu mapid töötavad ja avastan DMR-e
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 14:41:19
|
|
|
ownagetime, järelkult saad sellest nii/omamoodi aru. Tahan öelda, et köik vead ei ole tingitud mängust. Vigasi leidub ka teistes tegurites: programmid, rauad, kasutaja jne..
Oleks ju täiesti ebaloogiline, et sellised tegurid on olematud.
Mis puutub köige odavamatesse toodetesse, siis sinu röömuks (seda sa vist taga ajad) arvan, et nii mujal, kui ka arvuti alal, kahtlen sygavalt köige odavamate toodete/juppide, kvaliteedis jne ... Sellest räägib minu isiklik elukogemus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
15.02.2014 14:47:22
|
|
|
| Avot kirjutas: |
ownagetime, järelkult saad sellest nii/omamoodi aru. Tahan öelda, et köik vead ei ole tingitud mängust. Vigasi leidub ka teistes tegurites: programmid, rauad, kasutaja jne..
Oleks ju täiesti ebaloogiline, et sellised tegurid on olematud.
Mis puutub köige odavamatesse toodetesse, siis sinu röömuks (seda sa vist taga ajad) arvan, et nii mujal, kui ka arvuti alal, kahtlen sygavalt köige odavamate toodete/juppide, kvaliteedis jne ... Sellest räägib minu isiklik elukogemus. |
Nõustun sinuga, et mõned probleemid(FPS drop) tulenevad rauast, aga sa ei saa kõike ka ajada teiste süüks, et ostavad saasta, tuleb leppida sellega, et mäng on vigane , minul nt töötab ta suht hästi, aga vahest on sellised naljakad hetked, pean ennast ühest neist õnnelikeks kellel töötab ta enam-vähem probleemivabalt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
15.02.2014 15:01:18
|
|
|
| ownagetime, räägime yksteisest vist lihtsalt mööda. Olen kogu aeg olnud sellega nöus, et mangus on vigasi. Lisaks sellele on vigasi ka mujal (eeltoodud postitus). Silma on jäänud yhed ja samad inimesed kellel kohe kuidagi see mäng ei tööta. Ja syydistavad ainult dicet, peeglisee aga vaadata ei oska. Ja teistel töötab mängitavalt! Lyhidalt: pikk jutt = sitt jutt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
15.02.2014 15:02:24
|
|
|
Samas, Dave arvuti ei ole sugugi jama, aga tal ikka vead sees  . Vist oleme jah siin, veitsa ringiga seletanud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|