Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 14.02.2014 11:22:46 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Eile Dawnbreakeril crashis korduvalt soudloopi tõttu, kellelgi veel juhtus pärast patchi?


Minul mitte, TDM heli ka nüüd korras ja töötas viies mängitud roundis nagu vaja.
Gunnerina pole endiselt sihikut küll, aga vähemalt ei crashi (ei teinud seda ka varem).

Siin on 3-4 kasutajat kelle postitused võib julgelt vahele jätta. Head sõbrapäeva reamehed!

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.02.2014 13:06:27 vasta tsitaadiga

Mäng pole peale patchi crashinud, küll aga Origin 2 korda icon_biggrin.gif Keset mängu viskab Origin error reporti ette aga mäng ise töötab edasi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 14.02.2014 13:58:45 vasta tsitaadiga

XD, Korra pani sound kokku(loopima), muidu töötas...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:01:42 vasta tsitaadiga

TDMi heli, esimene server kuhu läksin, sama "vaikus"..

eks kuidas kellel joppab
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:04:32 vasta tsitaadiga

misasi see soundloop BF4s on? Pole veel kordagi olnud ega crashinud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2014 16:26:56 vasta tsitaadiga

jääb heli kordama ja jookseb kokku. AMD restore ka ei tööta...seega fail kuubis. Windows 8 saab siiski ~10min-ga asjast jagu ja sulgeb mängu.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:36:09 vasta tsitaadiga

ownagetime kirjutas:
Mis te nüüd tülitsete, vötke BF2+ PR mod ja saate realismi kui palju, vahel vb üldse vastast ei näe icon_biggrin.gif

Tuleb tülitseda, sõbrapäev on!

Minu arust on bf4 väga hea hinna-kvaliteedi suhtega määng. 15€ eest mängu küll (millega sellle amd koodi ka reaalselt kätte saab ja inglisekeelse mängu seeläbi).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 14.02.2014 17:00:57 vasta tsitaadiga

Minu arust ka mäng on okei, ainult vahepeal naljakad glitchid, täna olin mina maja taga, ja sniper lasi mind läbi kahe seina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 17:30:01 vasta tsitaadiga

konsoolil pole selliseid probleeme?
hind ka muidugi mitu korda suurem
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 17:57:14 vasta tsitaadiga

Konsolitel muidugi vähem probleeme. Mäng on konsolitele tehtud ja köige tähtsam et, köigil samasugune "aparaat" millega mängitakse. Arvutid tihti ise kokku klopsitud, köige odavamatest juppidest mida saadaval. Köigele lisaks keeratakse köik mängu asetused kuidas jumal juhatab. Ei imesta yldse kui ei tööta. Just oli sellest juttu soome foorumis ja yldine arvamus seal, et yle 50% igasugu probleemidest millest foorumis vingutakse ei ole mängu syy. Tihti tuuakse näide, et teised mängud töötavad aga BF4 ei. Aga ei möelda sellele et, BF4 nöuab ka VEIDI rohkem arvutilt kui pasianssi.
Neticodiga on midagi jah veidi valesti aga kunagi ei tea kas oli tegemist chetariga (ja neid on palju, nii BF3 kui ka siin) või niisama mingi neti kalaga. Kohe visatakse muidugi kivi dice kapsaaeda. Nagu juba ennem mainisin töötab mäng minul vägagi hästi (ei jookse kokku, hääled ok jne.jne.). Arvesse vöttes et, dice on teinud mängu massidele ja seega peab pysima "keskteel". Köigile midagi ja samas jälle, ei nagu midagi. icon_rolleyes.gif


viimati muutis Avot 14.02.2014 17:58:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 14.02.2014 17:57:41 vasta tsitaadiga

Dice palkas sind ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 18:00:19 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, Dice vöib seenele söitta. Kuna nende toodang ei kuulu minu lemmikute hulka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 18:48:18 vasta tsitaadiga

Vaatan, et originis mäng ikka 60 euri maksab, huvitav kas keegi selle hinnaga ka ostnud on selle? Ise ostsin üle 30 midagi koos CR.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 19:08:30 vasta tsitaadiga

ot:
Vale teema kuid jah pigem see ikkagi vist konsoolidele mõeldud kuna petturid seal suht olematud. Samas kes teab kui harjutada hakkaks ka seal kangidega sihtimine ja juramine välja tulema. Teised ju mängivad nii, miks siis meil ei peaks õnnestuma?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 19:15:45 vasta tsitaadiga

Dave20, paljud on saanud soodus hinna (boonus) koos uue videokaardiga.

El-Fuego, mina ka kadestan neid kes puldiga mängida oskavad. Muidu ostkas ka kohe konsoli. Peamine pöhjus, et cheatereid palju vahem jne.!
Önneks proovisin sedasi et, ostsin puldi arvutile ja proovisin mängida = yldse asjale pihta ei saanud. Ja sain ka möninga harjutamise järgi aru : vana koer enam uusi tempusi ei öpi. Kahju!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 14.02.2014 19:33:59 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Konsolitel muidugi vähem probleeme. Mäng on konsolitele tehtud ja köige tähtsam et, köigil samasugune "aparaat" millega mängitakse. Arvutid tihti ise kokku klopsitud, köige odavamatest juppidest mida saadaval. Köigele lisaks keeratakse köik mängu asetused kuidas jumal juhatab. Ei imesta yldse kui ei tööta. Just oli sellest juttu soome foorumis ja yldine arvamus seal, et yle 50% igasugu probleemidest millest foorumis vingutakse ei ole mängu syy. Tihti tuuakse näide, et teised mängud töötavad aga BF4 ei. Aga ei möelda sellele et, BF4 nöuab ka VEIDI rohkem arvutilt kui pasianssi.
Neticodiga on midagi jah veidi valesti aga kunagi ei tea kas oli tegemist chetariga (ja neid on palju, nii BF3 kui ka siin) või niisama mingi neti kalaga. Kohe visatakse muidugi kivi dice kapsaaeda. Nagu juba ennem mainisin töötab mäng minul vägagi hästi (ei jookse kokku, hääled ok jne.jne.). Arvesse vöttes et, dice on teinud mängu massidele ja seega peab pysima "keskteel". Köigile midagi ja samas jälle, ei nagu midagi. icon_rolleyes.gif


Täiesti clueless tüüp......

mul töötas BF4 ilusti eelmine patch, 100+ fps
mis ma pean nüüd peale patchi uue PC ostma või? sest BF4 nÖÖuab veidi rohkem?! icon_biggrin.gif

Avot kirjutas:
Dave20, paljud on saanud soodus hinna (boonus) koos uue videokaardiga.

El-Fuego, mina ka kadestan neid kes puldiga mängida oskavad. Muidu ostkas ka kohe konsoli. Peamine pöhjus, et cheatereid palju vahem jne.!
Önneks proovisin sedasi et, ostsin puldi arvutile ja proovisin mängida = yldse asjale pihta ei saanud. Ja sain ka möninga harjutamise järgi aru : vana koer enam uusi tempusi ei öpi. Kahju!


ahah osta jah konsoolile, saad selles mõnusas motion blurris ja depth of fieldis normaalset ringi kammida icon_biggrin.gif

Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 20:17:26 vasta tsitaadiga

ottf, öpi teksti lugema ja öigeid järeldusi tegema. Siis räägime sinuga edasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.02.2014 20:19:11 vasta tsitaadiga

ownagetime kirjutas:
Minu arust ka mäng on okei, ainult vahepeal naljakad glitchid, täna olin mina maja taga, ja sniper lasi mind läbi kahe seina icon_biggrin.gif

lockeris lasi keegi läbi lae teisele korrusele...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 20:51:36 vasta tsitaadiga

no neid nähtamatu seina glitche oli ka BF3 päris mitu ju?
ot, aga PS4 peal on midagi hakanud katki minema. Alguses töötas ideaalselt.
Nüüd on tanki gunneril kadunud teine nö. relv, countermasure millega sai välja heita mingi põleva tulekera, incendiary granaadi, enam ei saa. Mingi aeg sai ainult selle välja heita, LMG üldse ei töötanud gunneril? On see nüüd konsooli viga või on dice hakanud neid secondary asju ära võtma?

icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 21:20:53 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites


http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/JMicronRAID/stats/363800634/pc/
täna, oli minu squadis, pani täiesti külmalt wh/aimbotti, kujutate ette situatsiooni kus Shanghais lähete sinna pilvelõhkuja katusele lippu võtma. Kaks paari lifte, üks lõpeb katuse all, teine katuse peal. Läksime tagumise liftiga päris katusele ja nagu tavaliselt, seal vastased ees. No lifti ülestulek on näha ja enamasti see üritus puhas enesetapp aga vahel veab ka kui tüübid snaibivad ja keegi lifte ei vahi.Tüüp killis liftiukse avanedes terve viiese laialihargnenud squadi enne kui need jõudsid meil kummalgi üle poole elust maha saada. Teine suht selge situatsioon oli A lippu võttes, passisime koos keskel kui tüüp jooksis järsku ühe lähedaloleva küljetrepi juurde ja viskas c4 alla:4-5 sekki läks mööda siis pani paugu ja kill, ülestulev vastane, spotitud midagi ei olnud, kuulda ka mitte enne kui viimastel sekunditel samme.

See oli viimasel ajal kolmas, võrreldes BF3'ga väga rahulik
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.02.2014 21:30:34 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ottf kirjutas:

Cheaterid you say... ma pole 280h jooksul veel ühtegi isiklikult kohanud. Rootsi/saksa serverites


http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/JMicronRAID/stats/363800634/pc/
täna, oli minu squadis, pani täiesti külmalt wh/aimbotti, kujutate ette situatsiooni kus Shanghais lähete sinna pilvelõhkuja katusele lippu võtma. Kaks paari lifte, üks lõpeb katuse all, teine katuse peal. Läksime tagumise liftiga päris katusele ja nagu tavaliselt, seal vastased ees. No lifti ülestulek on näha ja enamasti see üritus puhas enesetapp aga vahel veab ka kui tüübid snaibivad ja keegi lifte ei vahi.Tüüp killis liftiukse avanedes terve viiese laialihargnenud squadi enne kui need jõudsid meil kummalgi üle poole elust maha saada. Teine suht selge situatsioon oli A lippu võttes, passisime koos keskel kui tüüp jooksis järsku ühe lähedaloleva küljetrepi juurde ja viskas c4 alla:4-5 sekki läks mööda siis pani paugu ja kill, ülestulev vastane, spotitud midagi ei olnud, kuulda ka mitte enne kui viimastel sekunditel samme.

See oli viimasel ajal kolmas, võrreldes BF3'ga väga rahulik


suht tavalised statsid tal ju, weapon acc max 18%..kui snaipreid ja splashiga relvad kõrvale jätta. Kuna ise näinud pole teda mängimas, siis ütleks et võibolla lihtsalt hea mängija. Või siis koguaeg ei hacki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 21:45:52 vasta tsitaadiga

igaks juhuks tegin BLis reporti ära koos sündmuste kirjelduse ja battle reporti lingiga. Videot ei saanud recordida (veel), ikka pole "normaalseid" seadeid leidnud. Eks EA/DICE uurib (kui viitsivad)

need kaks keissi läksid "normaalsuse" piiridest välja. olgu statsid kuitahes normaalsed
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 21:46:56 vasta tsitaadiga

Eile mängisin umbes tunni (saksa serveris) ja ainult selle aja jooksul visati cheatingu pärast kaks mängijat välja. Neid kes ausalt ei mängi, on nagu seeni peale vihma BF4-as. Need keda asi huvitab on ka sellest teadlikud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 14.02.2014 21:55:10 vasta tsitaadiga

Avot, mis odavate PC'de teemat sa siin ajad? icon_biggrin.gif paljudel on ikka suht korralik raal laua all tuba kütmas, ikka peab uue ostma?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 14.02.2014 22:12:50 vasta tsitaadiga

Suurem enamus kes serveritest bänni saavad on siiski legaalsed mängijad. Ma olen juba mingi 10+ serverist bänni saanud. bf3-mes sain veel mingi kuradi metabani nii et ei saanud pooletesse serverittesse sisse.
See, et on sitaks häkkereid bf4s on pigem mingi halbade mängijate loodud illusioon.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 23:07:37 vasta tsitaadiga

ownagetime, loe nüüd minu tekst uuesti läbi, enne kui jama ajama hakkad. Paljudel on muidugi hea arvuti ja neil ka arvatavasti vähem probleeme! Siin teatud seltskond, kes kogu aeg "käpuli".


Nimetu112, vöta vahelduseks fani prillid eest ära ja loe BF4/cheating teemasi. Vaata cheat foorumeid ja kylasta cheat programmide lehti, kus kasutajaid sadu kui mitte tuhandeid! Väidan et BF4 on yks cheaterite paradiis, kus köik on vöimalik puuduliku netcode kaela ajada. Teine tuntud lause : sa ei oska lasta, lase pihta icon_biggrin.gif NÖME!

esim: https://www.youtube.com/watch?v=1jl3j1NCD8Y ja neid on ropult palju!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 14.02.2014 23:24:15 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
dRifteR, palju on sul network smoothing? Kui see on 0, siis ära imesta kui sinul pooled asjad nägemata jäävad! icon_idea.gif

Jah, oli network smoothing 0. Panin nüüd 100% ning endiselt sama seis - avatar vahib hoopis teise suunda kui mind laseb jne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.02.2014 23:59:01 vasta tsitaadiga

dRifteR, Nagu olen juba maininud on netcodes midagi valesti, või yldse puudulik/rikkis. Dice on seda ka tunnistanud, umbes kaks nädalat tagasi juhtusin lugema.
See et network 0 - 100% möjub nähtavasti väga erinevalt erinevate neti yhenduste, serverite ja teap veel mille puhul. Peale viimast patchi on ka minul 10-20% ja tundub et, PRAEGU minu puhul nii köige parem.
Dice on öelnud (ja see ka näha asetustes), et network 0 = visuaalne pool piiratud/puudulik. Aga tabamuste registreerumine täpsem? Kui tähtis nüüd miski kellelegi on, puudulikku netcodet arvesse vöttes? Järeldused teeb igayks ise. Algne asetus on 50%.

dRifteR, kui muudad network asetust, soovitan mängu uuesti käivitada. Ka modeemi restart on aidanud mind, minu hädades (vahest) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.02.2014 00:13:19 vasta tsitaadiga

HV server vist ajalugu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 00:31:56 vasta tsitaadiga

Mängiks ja tegeleks, kuid ma pole juba väga pikka aega mängugi tööle saanud. Kõikvõimalikud fixid läbi proovitud, mis intevõrk pakkuda suudab, k.a windowsi vahetus. Ju siis miski riistvara sobimatus..
Dave20 kirjutas:
HV server vist ajalugu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 00:58:39 vasta tsitaadiga

pohmakas, väga kahju et Sinul nii on läinud.
Ma ei ole muidugi köige parem soovitaja aga lugesin sellest "kuulsast" soome foorumist ja seal paaril vennal oli viga poweris (hiljuti). Muidu ei soovitaks seda uurida aga oled ka mind korduvalt aidanud. Kuna neid oli kolm juhust siis arvasin et, mainin ära. Neil oli kas power niisama ylesse ytelnud või siis pikema koormuse tagajärjel puudulikult töötanud. Ise panin tähele et, BF4 ahmib elektrit ikka päris korralikult. Videokaart paneb kogu aeg 90-99%.
Kas oleks vöimalik kuidagi powerit (toitteplokki) mööta, kui palju ta fyysiliselt välja annab?[/b]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teamkills
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2011




sõnum 15.02.2014 01:40:31 vasta tsitaadiga

Kui nüüd seda lehte uskuda, siis on cheatijaid selles mängus ikka väga palju: http://bf4db.com/players/cheaters
Juba beta esimestest päevadest. Meie Eesti oma au ja uhkus on ka panniga ära saanud:
http://bf4db.com/players/239388
Miski pärast see matemaatika annab mulle ka 5 punast punkti selles tabelis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 02:01:02 vasta tsitaadiga

Teamkills, nii ta on = kahju et, kaabakaid on nii palju! Ja see on vaid murd osa neist, kes on vahele jäänud + köik need :" kes söidavad nii öelda kollase tulega". Ja ausad mängijad kahtlevad enda oskustes, ning syydistavad netcodi jne... (muidugi on ka mängus parandamise ruumi).
Suurem osa neist jobudest veel oma meelest kövad poisid/mängijad ..... icon_biggrin.gif


viimati muutis Avot 15.02.2014 02:05:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.02.2014 02:05:35 vasta tsitaadiga

ei tea jah.. ei ole ausalt cheatereid veel kohanud nii, et mängida ei saa vms. Enamus mänge aga kohtan chatis räiget ragemist ja mingid tõsiselt SITAD vinguvad, e keegi veel SITEM cheatib... hilarious popcorn komöödia lihtsalt.
Küll aga mäng on päris katkine, jälle.

mis puutub powerisse siis saab ju teha gpu burn in testi ja kui sellega masin pange ei pane siis ei pane ka BF4 selletõttu pange, et 100% gpu loadis psu ei jõua 12v railile pauku panna.

minupuhul ei ole psu raudselt takistuseks sest isegi vent ei lähe käima kui kogu kast on 100% koormatud icon_biggrin.gif natuke overkill PSU sai aga jah..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 02:16:53 vasta tsitaadiga

ottf, olen kindel, et ka sinu puhul surma saamiste teatud % on cheaterite kätetöö. Oled lihtsalt asjast yle, või siis väga "paksu nahaga".
Mis puudutab elektri saamist vdeokaardile siis 12v ei ole mingi näitaja. Tähtis on palju power Ampreid jöuab välja anda (12Voldi puhul see kyllalt töölistav powerile). Aga eks mingite koormus programmidega saab jah selgust, kas arvuti saab piisavalt elektrit.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.02.2014 02:22:06 vasta tsitaadiga

nu see % on selline, et ei anna tunda.
ampe on nii palju, et ei jõua ära olla...

juba see, et ennem oli kõik ok ja nüüd peale ~360mb vms patchi on asi katki tõestab asjaolu, et HW-s pole probleem vaid konkreetselt DICE devvid on täiesti perses amatööridest kuradi pudrunäpud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 02:56:08 vasta tsitaadiga

Me siin rääkisime ikka pohmaka arvutist? Mis sinu puhul on ei tea. Imestama lihtsalt paneb, et mul köik korras ja sinul ei? Kellel, kus ja millal pudrunäpud on, jääb seega kysimärgi alla. Ka firma kohta kes on teinud yhe, köige tuntumatest mängudest, öelda, et nad on amatöörid, inimese poolt kes cheatereid ei märka on kergelt öeldult kohattu.

Aga eks sa sellest nädalasest bännist öpid, või ei ??
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 15.02.2014 03:27:44 vasta tsitaadiga

wtf.. nädalane ban selle eest, et "shut the fuck up and have an a battlepack tm." mis sellest õppida on? Et dice on eriline ******? aru ei saa kuidas nad mockivad oma communityt ja mõnitavad otse näkku?
EA oli kunagi hea aga nad on täna täiesti teine firma... ei tasu nagu päris delusionaliks kah muutuda. Mida fakki ma olen lvl 110 ja saan battlepackist camo + 25% expi? icon_biggrin.gif lol pangu põlema ennast, player appreciation month..

ja mis me siis nüüd teeme? mäng ei crashind pre patch, crashib nüüd ja.. mis? minu HW on sitt? täiesti p.. icon_biggrin.gif

kohatu? wtf kuule mees ma adminnisin cool hot ee servereid krdi 10 a tagasi ja olen vägagi competitive lelvelil mängija.. olen oma masinas cheate kunagi tööle pand just selle pärast, et näha mismoodi see värk töötab ja mis eeliseid annab.

ära krt kujuta ette

edit: õpi krdi õ täht ära..


viimati muutis ottf 15.02.2014 14:03:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 05:44:29 vasta tsitaadiga

Töötasin 2 aastat riistvara spetsialistina, seega riistvara tunnen ning olen veendunud, et kõik minu raud toimib nii, nagu peab.
Avot kirjutas:
pohmakas, väga kahju et Sinul nii on läinud.
Ma ei ole muidugi köige parem soovitaja aga lugesin sellest "kuulsast" soome foorumist ja seal paaril vennal oli viga poweris (hiljuti). Muidu ei soovitaks seda uurida aga oled ka mind korduvalt aidanud. Kuna neid oli kolm juhust siis arvasin et, mainin ära. Neil oli kas power niisama ylesse ytelnud või siis pikema koormuse tagajärjel puudulikult töötanud. Ise panin tähele et, BF4 ahmib elektrit ikka päris korralikult. Videokaart paneb kogu aeg 90-99%.
Kas oleks vöimalik kuidagi powerit (toitteplokki) mööta, kui palju ta fyysiliselt välja annab?[/b]

ottf, mingid tabletid võtmata? foorum pole peldik, vaata mida sa kirjutad.
ottf kirjutas:
wtf.. nädalane ban selle eest, et "shut the fuck up and have an a battlepack tm." mis sellest õppida on? Et dice on eriline türaahv?
...
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 15.02.2014 08:20:09 vasta tsitaadiga

Avot võiks veits tuure maha tõmmata siin...
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 10:20:25 vasta tsitaadiga

Originil 50% soodust
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 11:33:08 vasta tsitaadiga

pohmakas, selge, tore kui tead, et viga rauas ei ole. Mainisin poweri teemat selle pärast, et jäi vaid silma mitmeid juhtumeid kus viga leidus sealt.
Kui kunagi korda saad, anna teada milles asi oli.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 15.02.2014 14:01:29 vasta tsitaadiga

Avot, lugesin su lause uuesti läbi, ikka on kirjas, et on odavatest juppidest kogu pandud jamad raalid teistel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 14:17:53 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
Kui nüüd seda lehte uskuda, siis on cheatijaid selles mängus ikka väga palju: http://bf4db.com/players/cheaters
Juba beta esimestest päevadest. Meie Eesti oma au ja uhkus on ka panniga ära saanud:
http://bf4db.com/players/239388
Miski pärast see matemaatika annab mulle ka 5 punast punkti selles tabelis...
player-reported asjad, kiirel vaatlusel ilma olulise põhjendusvajaduseta.
glhf sellise süsteemiga.

olles kunagi korralikul tasemel multiplayeris mänginud - cheatimise süüdistused käivad vähegi normaalsel tasemel mängimisega kaasas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.02.2014 14:29:34 vasta tsitaadiga

what .. double xp ma ei teandudki
tra lockerit ei saa üldse mängida kogu aeg crashib
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2014 14:36:17 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
what .. double xp ma ei teandudki
tra lockerit ei saa üldse mängida kogu aeg crashib


lockerit ei saa, paraceli ei saa ja dawnbreakerit ei saa

samas china risingu mapid töötavad ja avastan DMR-e icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 14:41:19 vasta tsitaadiga

ownagetime, järelkult saad sellest nii/omamoodi aru. Tahan öelda, et köik vead ei ole tingitud mängust. Vigasi leidub ka teistes tegurites: programmid, rauad, kasutaja jne..
Oleks ju täiesti ebaloogiline, et sellised tegurid on olematud.
Mis puutub köige odavamatesse toodetesse, siis sinu röömuks (seda sa vist taga ajad) arvan, et nii mujal, kui ka arvuti alal, kahtlen sygavalt köige odavamate toodete/juppide, kvaliteedis jne ... Sellest räägib minu isiklik elukogemus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 15.02.2014 14:47:22 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
ownagetime, järelkult saad sellest nii/omamoodi aru. Tahan öelda, et köik vead ei ole tingitud mängust. Vigasi leidub ka teistes tegurites: programmid, rauad, kasutaja jne..
Oleks ju täiesti ebaloogiline, et sellised tegurid on olematud.
Mis puutub köige odavamatesse toodetesse, siis sinu röömuks (seda sa vist taga ajad) arvan, et nii mujal, kui ka arvuti alal, kahtlen sygavalt köige odavamate toodete/juppide, kvaliteedis jne ... Sellest räägib minu isiklik elukogemus.


Nõustun sinuga, et mõned probleemid(FPS drop) tulenevad rauast, aga sa ei saa kõike ka ajada teiste süüks, et ostavad saasta, tuleb leppida sellega, et mäng on vigane icon_biggrin.gif, minul nt töötab ta suht hästi, aga vahest on sellised naljakad hetked, pean ennast ühest neist õnnelikeks kellel töötab ta enam-vähem probleemivabalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.02.2014 15:01:18 vasta tsitaadiga

ownagetime, räägime yksteisest vist lihtsalt mööda. Olen kogu aeg olnud sellega nöus, et mangus on vigasi. Lisaks sellele on vigasi ka mujal (eeltoodud postitus). Silma on jäänud yhed ja samad inimesed kellel kohe kuidagi see mäng ei tööta. Ja syydistavad ainult dicet, peeglisee aga vaadata ei oska. Ja teistel töötab mängitavalt! Lyhidalt: pikk jutt = sitt jutt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 15.02.2014 15:02:24 vasta tsitaadiga

Samas, Dave arvuti ei ole sugugi jama, aga tal ikka vead sees icon_biggrin.gificon_biggrin.gif. Vist oleme jah siin, veitsa ringiga seletanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.