Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:36:46 vasta tsitaadiga

Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00

MummikAl kirjutas:
yerba kirjutas:
MummikAl kirjutas:
sai eile kell 21 õhtul tehtud kanne krakenist swedi ja tänasega veel kontole ei ole jõudnud. mis üldine praktika nende puhul on? kas homme kontol või võib ka kauem minna?


Nüüd läheb kauem. Ma tegin reedel ja siiani pole midagi laekunud. Ennesti oli nii, et panid õhtul väljamakseks ja järgmine päev kell 16 oli kontol.
Nüüd läheb nädal paar vabalt ära.
Vaata kas raha on Sul üldse reaalselt krakenist välja läinud või istub siiamaani Withheld sektsiooni all. Väljamaksete all näitab küll kenasti roheliselt et success aga tegelt istub Krakenis kinni.


withdrawals alt status näitab "sent".

Kas hetkel mõni kiirem lahendus üldse eksisteerib või tulebki seda võtta asjade loomuliku käiguna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:37:27 vasta tsitaadiga

krakenist isegi ~4 tunniga tulnud raha, aga üle 24h pole siiani läinud, eks koormus suureneb, siis lähevad ajad pikemaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 22:58:13 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00



ei ole 0, mõelma all on summad kinni
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 23:06:27 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
yerba kirjutas:
Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00



ei ole 0, mõelma all on summad kinni


Siis pole välja kantud midagi ja kogu see sucess ja sent on paraku niisama kena lugemiseks.
Jõudu ootamises. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollumees
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2005




sõnum 11.02.2014 23:31:10 vasta tsitaadiga

Keegi casekingist kaevandamise manti tellinud? Kaua Eestisse saadetakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 23:33:09 vasta tsitaadiga

270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2014 23:42:49 vasta tsitaadiga

Asuse dc2
msi gaming
gigabyte wf

Mis 270x kaarte eelistada kaevamise testimiseks kui hinnavahe olematu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ganxter
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 11.02.2014 23:44:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause


Miks te powertune kasutate - annab see reaalselt midagi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 00:05:26 vasta tsitaadiga

Esimesed katsetused kaevandamisega:
7970@1100MHz def voldil (1,256V GPU-Z järgi) kaevandab vertcoini intensity 13 peal 300kH/s - algse 12 peal oli hashrate poole väiksem. ~350W energiakulu seinast...Eks peab hakkama seda pingeasja vaatama....Pealegi HW kah juba 6 Aga noh, alguse asi, vaid 30 minti tegelenud sellega icon_razz.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 00:08:50 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Esimesed katsetused kaevandamisega:
7970@1100MHz def voldil (1,256V GPU-Z järgi) kaevandab vertcoini intensity 13 peal 300kH/s - algse 12 peal oli hashrate poole väiksem. ~350W energiakulu seinast...Eks peab hakkama seda pingeasja vaatama....Pealegi HW kah juba 6 Aga noh, alguse asi, vaid 30 minti tegelenud sellega icon_razz.gif

7970 peaks 350+ tegema ilma suurema kellamiseta. 1.150-1.175V ikka saab hakkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 00:19:32 vasta tsitaadiga

Eks millalgi proovin, esimesed katsetused alles icon_wink.gif
EDIT: 79 kraadi @ 100% fan @ 3500rpm icon_redface.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikujr
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2008




sõnum 12.02.2014 00:47:20 vasta tsitaadiga

Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x

_________________
XBL: Mikuke
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 12.02.2014 00:49:29 vasta tsitaadiga

Mikujr kirjutas:
Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x


conf? masin?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 00:51:00 vasta tsitaadiga

Mikujr kirjutas:
Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x


Teed ehk pilti minerist? (win7 Snipping tool)

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikujr
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2008




sõnum 12.02.2014 01:05:41 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/3882959/derpp.png
conf:

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

cgminer --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u ** -p *** -g 2 -w 256 --thread-concurrency 24000
timeout 60

_________________
XBL: Mikuke
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 01:09:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500


Proovi....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikujr
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2008




sõnum 12.02.2014 01:19:35 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
tsitaat:
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500


Proovi....

Jaaa. 740 kukkus, suurimad tänud Sulle! icon_smile.gif

_________________
XBL: Mikuke
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 01:24:01 vasta tsitaadiga

Mikujr kirjutas:
-cocain- kirjutas:
tsitaat:
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500


Proovi....

Jaaa. 740 kukkus, suurimad tänud Sulle! icon_smile.gif


Hashi saad ilmselt juurde, proovi erinevaid kellasid, ent 1080/1500 peaks selline suht stabiilne olema enamus 280x.-de puhul.

Võid klokid batist eemaldada, katsetada MSI Afterburneri vms.-ga.

Mäluklokk eriti tulemust ei anna,neid näppida pole pointi.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 01:25:33 vasta tsitaadiga

GB 270 rev1 kaartidele oskab keegi miskit soovitada?

Catalyst:

13.9 - arvuti ei tunnista üldse kaarte
13.12 - töötab, kuid mõne aja(5-10min) möödudes viskab ühe kaardi kinni(draiverite crash)
14.1 - iga seadistusega artifaktid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 01:37:01 vasta tsitaadiga

kas keegi 7990ga ka vertcoini kaevab, oleks vähe abi vaja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.02.2014 02:26:28 vasta tsitaadiga

-cocain-, justkui nagu kogenud kasutaja, peaksid ju teadma, et kui TC on määratud, siis shaderi sätet ignoreeritakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 04:25:42 vasta tsitaadiga

ei tea kas oli abi sellest, et supporti korraks tülitasin, aga tund pärast kirja on krakenis withdrawal status "success" ja withheld on mõlemad 0. loodetavasti siis homme arvel ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 07:15:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
-cocain-, justkui nagu kogenud kasutaja, peaksid ju teadma, et kui TC on määratud, siis shaderi sätet ignoreeritakse.



Tegin Copy/Paste. Ja kusjuures ei teadnud seda. Samas midagi kehvemaks see ka ei muutnud.


Reaalne kaevandamisstaaz mul sutike üle 1 kuu, niiet kogenuks pole ma end kuskil nimetanud. icon_wink.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 09:27:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause


fanid panevad 100ga?

cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 12.02.2014 09:55:44 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
Scart kirjutas:
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause


fanid panevad 100ga?

cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.


who let the doge out?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:08:27 vasta tsitaadiga

Doge hind on üllatavalt hästi vastu pidanud. Ilmselt tuleb homseks üle 300 satoshi.
Veebruari alguses kui väike langus tekkis, siis mina küll ei uskunud, et nii suur ostusurve kestma jääb.
Ühest küljest vinge ja teisest küljest kurb. Ei tekkinudki võimalust end uuesti sisse osta, sest ootasin alla 100 satoshi hinda.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2014 10:19:43 vasta tsitaadiga

Raunci kirjutas:
GB 270 rev1 kaartidele oskab keegi miskit soovitada?

Catalyst:

13.9 - arvuti ei tunnista üldse kaarte
13.12 - töötab, kuid mõne aja(5-10min) möödudes viskab ühe kaardi kinni(draiverite crash)
14.1 - iga seadistusega artifaktid

Kõva töö sul tehtud. Ma panin teise arvutisse. Seal töõtab, kui jalgu jääb vaatan edasi.
Muidu teeb 420 ilma näppimata. Kuna pilt jooksis sugri mugriks, siis tundus garantii teema olevat. Samas hetkel töötanud nädala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:21:55 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:

fanid panevad 100ga?

cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.


Kusjuures ei pane. Nad on mul küll korpuses, kuid suur vent keerutab paarikümne RPMiga õhku neile peale ning mõlemad GPUd on ~80 kraadi peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:25:24 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.

Täna ka hakkasin otsima sama asja ja polegi. Mul veel üks pending order õhus. :/ Õnneks enamus Doge sain bitcoiniks ära vahetatud.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 12.02.2014 10:25:30 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Doge hind on üllatavalt hästi vastu pidanud. Ilmselt tuleb homseks üle 300 satoshi.
Veebruari alguses kui väike langus tekkis, siis mina küll ei uskunud, et nii suur ostusurve kestma jääb.
Ühest küljest vinge ja teisest küljest kurb. Ei tekkinudki võimalust end uuesti sisse osta, sest ootasin alla 100 satoshi hinda.


300 tuleb raudselt lõunaks juba ära. Õhtuks 330. Minu arvamus, ärge selle pärast ostma hakake.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 12.02.2014 10:27:44 vasta tsitaadiga

Keegi teab miks cryptsy ja coins-e ei tunnista enam doge coini ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salamander
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:29:17 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:

cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.


Ilmselt uuendatakse midagi. Kõlakate järgi võeti doge balance ka maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 10:32:20 vasta tsitaadiga

nüüd ok näeb hinda ja deposiiti jääki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 12.02.2014 11:29:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause


Mis kiirusel 270 töötab??
Minul --thread-concurrency 12900 ja -i 17 180kh/s wu 172m/s clock on sama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 11:37:12 vasta tsitaadiga

Sellisel kiirusel töötabki vertiga - ca 180khash.

j2pe kirjutas:
Scart kirjutas:
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema icon_smile.gif

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

COLOR 0A

vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause


Mis kiirusel 270 töötab??
Minul --thread-concurrency 12900 ja -i 17 180kh/s wu 172m/s clock on sama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:10:17 vasta tsitaadiga

Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:41:22 vasta tsitaadiga

R9 270 Gigabyte kaardid mõlemad. Miks ühel on R suurem? :S
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2014 12:42:16 vasta tsitaadiga

Kõik ei teegi seda...ma pole enam pead vaevanud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:44:06 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
R9 270 Gigabyte kaardid mõlemad. Miks ühel on R suurem? :S


Aga nii ongi, R = rejected.
Ehk siis selle kaardi toodangut on tagasi lükatud. R ongi ebavõrdne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 12.02.2014 12:49:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu.



Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:51:26 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
Scart kirjutas:
Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu.



Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab?


Mitte midagi ei mõjuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 12:55:09 vasta tsitaadiga

Panen ka 2 R9 270 (Gigabyte) confi:
Conf1
Spoiler Spoiler Spoiler


Conf2
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 13:00:03 vasta tsitaadiga

2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..

1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.

kumb õigem v parem?

ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 12.02.2014 13:05:17 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..

1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.

kumb õigem v parem?

ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna?


Kokku peab liitma, jah. Ja pärast tuleb veel korrutada ja jagada ka. Siis paned ühe seina ja teise lakke. Soovitav oleks riserid ka kõik enne läbi lõigata, muidu hakkab veel tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 13:17:15 vasta tsitaadiga

Char kirjutas:
2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..

1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.

kumb õigem v parem?

ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna?

2. variant on vast parem, mul on nii.
Ära liiga palju üle mõtle. Hakka ükshaaval kaarte masinasse toppima, pane käima ja vaata mis saab.
Erilist kunsti seal ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 13:26:38 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:

Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab?


Kui see I on intensity siis 17 on liiga palju. Foorumite jutu ning enda kogemuse põhjal on verti maksimaalne töötav I kusagil 13.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 12.02.2014 13:32:25 vasta tsitaadiga

Irw kõik kaevandavad ainult, keegi bitcoini hinda ka vaatab? icon_biggrin.gif Suht surnud asi minu meelest. Hind 390 euri peale kukkunud hetkel ja arvestades raskusastet .... pole nagu mõtet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 13:35:36 vasta tsitaadiga

390€

Ma näen 490€...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.02.2014 13:43:19 vasta tsitaadiga

Nende makseviivituste põhjal jääb mulje, et see "uskujate" kamp tuleks laiali peksta ja teha korralikel kommertsalustel teenus.
Ok kaevandamisel võid sa pooli vahetada, aga rahavahetuskohad on kõik mingite tehniliste probleemide küüsis. Mis siis kui need probleemid pole tehnilised vaid nad on ennast mingis suunas klientide rahaga võimendanud?
Et lihtsalt mängitakse ajafaktoriga....


viimati muutis Magic 12.02.2014 13:44:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.02.2014 13:43:43 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Panen ka 2 R9 270 (Gigabyte) confi:
Conf1
Spoiler Spoiler Spoiler


Conf2
Spoiler Spoiler Spoiler


Sama kaart BAMTiga 443khash
I 19
CPU 1040
Mem 1440

Muid settinguid määratud pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.