|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.02.2014 22:36:46
|
|
|
Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00
| MummikAl kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| sai eile kell 21 õhtul tehtud kanne krakenist swedi ja tänasega veel kontole ei ole jõudnud. mis üldine praktika nende puhul on? kas homme kontol või võib ka kauem minna? |
Nüüd läheb kauem. Ma tegin reedel ja siiani pole midagi laekunud. Ennesti oli nii, et panid õhtul väljamakseks ja järgmine päev kell 16 oli kontol.
Nüüd läheb nädal paar vabalt ära.
Vaata kas raha on Sul üldse reaalselt krakenist välja läinud või istub siiamaani Withheld sektsiooni all. Väljamaksete all näitab küll kenasti roheliselt et success aga tegelt istub Krakenis kinni. |
withdrawals alt status näitab "sent".
Kas hetkel mõni kiirem lahendus üldse eksisteerib või tulebki seda võtta asjade loomuliku käiguna? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
11.02.2014 22:37:27
|
|
|
| krakenist isegi ~4 tunniga tulnud raha, aga üle 24h pole siiani läinud, eks koormus suureneb, siis lähevad ajad pikemaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
11.02.2014 22:58:13
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00
|
ei ole 0, mõelma all on summad kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.02.2014 23:06:27
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Ei eksisteeri kiiremat lahendust. Tuleb kuna tuleb.
Mis Sul withdraw euro all näitab? Kas midagi sellist või midagi muud?
Withheld €0.00
Withheld (converted) $0.00
|
ei ole 0, mõelma all on summad kinni |
Siis pole välja kantud midagi ja kogu see sucess ja sent on paraku niisama kena lugemiseks.
Jõudu ootamises.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ollumees
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2005
|
11.02.2014 23:31:10
|
|
|
| Keegi casekingist kaevandamise manti tellinud? Kaua Eestisse saadetakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.02.2014 23:33:09
|
|
|
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.02.2014 23:42:49
|
|
|
Asuse dc2
msi gaming
gigabyte wf
Mis 270x kaarte eelistada kaevamise testimiseks kui hinnavahe olematu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ganxter
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
11.02.2014 23:44:04
|
|
|
| Scart kirjutas: |
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause |
Miks te powertune kasutate - annab see reaalselt midagi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
12.02.2014 00:05:26
|
|
|
Esimesed katsetused kaevandamisega:
7970@1100MHz def voldil (1,256V GPU-Z järgi) kaevandab vertcoini intensity 13 peal 300kH/s - algse 12 peal oli hashrate poole väiksem. ~350W energiakulu seinast...Eks peab hakkama seda pingeasja vaatama....Pealegi HW kah juba 6 Aga noh, alguse asi, vaid 30 minti tegelenud sellega
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
12.02.2014 00:08:50
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Esimesed katsetused kaevandamisega:
7970@1100MHz def voldil (1,256V GPU-Z järgi) kaevandab vertcoini intensity 13 peal 300kH/s - algse 12 peal oli hashrate poole väiksem. ~350W energiakulu seinast...Eks peab hakkama seda pingeasja vaatama....Pealegi HW kah juba 6 Aga noh, alguse asi, vaid 30 minti tegelenud sellega  |
7970 peaks 350+ tegema ilma suurema kellamiseta. 1.150-1.175V ikka saab hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikujr
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2008
|
12.02.2014 00:47:20
|
|
|
Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x
_________________ XBL: Mikuke |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.02.2014 00:49:29
|
|
|
| Mikujr kirjutas: |
Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x |
conf? masin?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
12.02.2014 00:51:00
|
|
|
| Mikujr kirjutas: |
Sain uue kaardi, lükkasin masinasse, driverid peale, cgminer käima, 16 Kh/s. No mõistus üldse ei võta hetkel..
Kaardiks MSI 280x |
Teed ehk pilti minerist? (win7 Snipping tool)
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikujr
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2008
|
12.02.2014 01:05:41
|
|
|
http://www.upload.ee/image/3882959/derpp.png
conf:
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u ** -p *** -g 2 -w 256 --thread-concurrency 24000
timeout 60
_________________ XBL: Mikuke |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
12.02.2014 01:09:48
|
|
|
| tsitaat: |
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500 |
Proovi....
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikujr
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2008
|
12.02.2014 01:19:35
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| tsitaat: |
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500 |
Proovi.... |
Jaaa. 740 kukkus, suurimad tänud Sulle!
_________________ XBL: Mikuke |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
12.02.2014 01:24:01
|
|
|
| Mikujr kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| tsitaat: |
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://stratum8.dogehouse.org:3336 -u . -p -w 256 -I 13 --shaders 2048 -g 2 --thread-concurrency 8192 --gpu-engine 1080 --gpu-memclock 1500 |
Proovi.... |
Jaaa. 740 kukkus, suurimad tänud Sulle!  |
Hashi saad ilmselt juurde, proovi erinevaid kellasid, ent 1080/1500 peaks selline suht stabiilne olema enamus 280x.-de puhul.
Võid klokid batist eemaldada, katsetada MSI Afterburneri vms.-ga.
Mäluklokk eriti tulemust ei anna,neid näppida pole pointi.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
12.02.2014 01:25:33
|
|
|
GB 270 rev1 kaartidele oskab keegi miskit soovitada?
Catalyst:
13.9 - arvuti ei tunnista üldse kaarte
13.12 - töötab, kuid mõne aja(5-10min) möödudes viskab ühe kaardi kinni(draiverite crash)
14.1 - iga seadistusega artifaktid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
12.02.2014 01:37:01
|
|
|
| kas keegi 7990ga ka vertcoini kaevab, oleks vähe abi vaja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.02.2014 02:26:28
|
|
|
| -cocain-, justkui nagu kogenud kasutaja, peaksid ju teadma, et kui TC on määratud, siis shaderi sätet ignoreeritakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
12.02.2014 04:25:42
|
|
|
| ei tea kas oli abi sellest, et supporti korraks tülitasin, aga tund pärast kirja on krakenis withdrawal status "success" ja withheld on mõlemad 0. loodetavasti siis homme arvel ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
12.02.2014 07:15:45
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| -cocain-, justkui nagu kogenud kasutaja, peaksid ju teadma, et kui TC on määratud, siis shaderi sätet ignoreeritakse. |
Tegin Copy/Paste. Ja kusjuures ei teadnud seda. Samas midagi kehvemaks see ka ei muutnud.
Reaalne kaevandamisstaaz mul sutike üle 1 kuu, niiet kogenuks pole ma end kuskil nimetanud.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
12.02.2014 09:27:33
|
|
|
| Scart kirjutas: |
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause |
fanid panevad 100ga?
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.02.2014 09:55:44
|
|
|
| Char kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause |
fanid panevad 100ga?
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist. |
who let the doge out?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.02.2014 10:08:27
|
|
|
Doge hind on üllatavalt hästi vastu pidanud. Ilmselt tuleb homseks üle 300 satoshi.
Veebruari alguses kui väike langus tekkis, siis mina küll ei uskunud, et nii suur ostusurve kestma jääb.
Ühest küljest vinge ja teisest küljest kurb. Ei tekkinudki võimalust end uuesti sisse osta, sest ootasin alla 100 satoshi hinda.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2014 10:19:43
|
|
|
| Raunci kirjutas: |
GB 270 rev1 kaartidele oskab keegi miskit soovitada?
Catalyst:
13.9 - arvuti ei tunnista üldse kaarte
13.12 - töötab, kuid mõne aja(5-10min) möödudes viskab ühe kaardi kinni(draiverite crash)
14.1 - iga seadistusega artifaktid |
Kõva töö sul tehtud. Ma panin teise arvutisse. Seal töõtab, kui jalgu jääb vaatan edasi.
Muidu teeb 420 ilma näppimata. Kuna pilt jooksis sugri mugriks, siis tundus garantii teema olevat. Samas hetkel töötanud nädala.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.02.2014 10:21:55
|
|
|
| Char kirjutas: |
fanid panevad 100ga?
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist. |
Kusjuures ei pane. Nad on mul küll korpuses, kuid suur vent keerutab paarikümne RPMiga õhku neile peale ning mõlemad GPUd on ~80 kraadi peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
12.02.2014 10:25:24
|
|
|
| Char kirjutas: |
| cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist. |
Täna ka hakkasin otsima sama asja ja polegi. Mul veel üks pending order õhus. :/ Õnneks enamus Doge sain bitcoiniks ära vahetatud.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.02.2014 10:25:30
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Doge hind on üllatavalt hästi vastu pidanud. Ilmselt tuleb homseks üle 300 satoshi.
Veebruari alguses kui väike langus tekkis, siis mina küll ei uskunud, et nii suur ostusurve kestma jääb.
Ühest küljest vinge ja teisest küljest kurb. Ei tekkinudki võimalust end uuesti sisse osta, sest ootasin alla 100 satoshi hinda. |
300 tuleb raudselt lõunaks juba ära. Õhtuks 330. Minu arvamus, ärge selle pärast ostma hakake.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StenKali
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2014
|
12.02.2014 10:27:44
|
|
|
| Keegi teab miks cryptsy ja coins-e ei tunnista enam doge coini ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salamander
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2010
|
12.02.2014 10:29:17
|
|
|
| Char kirjutas: |
cryptsyst doge kadunud? ei leia trade listist. |
Ilmselt uuendatakse midagi. Kõlakate järgi võeti doge balance ka maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
12.02.2014 10:32:20
|
|
|
| nüüd ok näeb hinda ja deposiiti jääki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
j2pe
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2010
|
12.02.2014 11:29:48
|
|
|
| Scart kirjutas: |
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause |
Mis kiirusel 270 töötab??
Minul --thread-concurrency 12900 ja -i 17 180kh/s wu 172m/s clock on sama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2014 11:37:12
|
|
|
Sellisel kiirusel töötabki vertiga - ca 180khash.
| j2pe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
270x + 280x lasevad verti 550+ k/s. Hakkab vaikselt tulema
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 200
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
COLOR 0A
vertminer.exe --scrypt-vert -o stratum+tcp://stratum.vertco.in:8080 -u xxxx.xxxx xxxx -v 1 -w 256 -I 12 -g 2 --lookup-gap 2 --gpu-powertune -20 --temp-target 70 --temp-overheat 75 --temp-cutoff 80 --gpu-memclock 1500 --gpu-engine 1050 --thread-concurrency 4096 --auto-fan
pause |
Mis kiirusel 270 töötab??
Minul --thread-concurrency 12900 ja -i 17 180kh/s wu 172m/s clock on sama |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.02.2014 12:10:17
|
|
|
| Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
12.02.2014 12:41:22
|
|
|
R9 270 Gigabyte kaardid mõlemad. Miks ühel on R suurem? :S
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2014 12:42:16
|
|
|
Kõik ei teegi seda...ma pole enam pead vaevanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2014 12:44:06
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| R9 270 Gigabyte kaardid mõlemad. Miks ühel on R suurem? :S |
Aga nii ongi, R = rejected.
Ehk siis selle kaardi toodangut on tagasi lükatud. R ongi ebavõrdne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
j2pe
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2010
|
12.02.2014 12:49:50
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu. |
Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.02.2014 12:51:26
|
|
|
| j2pe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Ma ei saa 270xi üle ~180k/s ilma HW erroriteta. Proovitud miljonit eri konffi ja lahendust. 280x aga samas laseb 380k/s nii et silm ka ei pilgu. |
Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab? |
Mitte midagi ei mõjuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
12.02.2014 13:00:03
|
|
|
2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..
1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.
kumb õigem v parem?
ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.02.2014 13:05:17
|
|
|
| Char kirjutas: |
2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..
1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.
kumb õigem v parem?
ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna? |
Kokku peab liitma, jah. Ja pärast tuleb veel korrutada ja jagada ka. Siis paned ühe seina ja teise lakke. Soovitav oleks riserid ka kõik enne läbi lõigata, muidu hakkab veel tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
12.02.2014 13:17:15
|
|
|
| Char kirjutas: |
2 PSU kohta küsimus...
ma olen saanud aru 2 sellist varianti..
1. kõik riserid ühte PSUsse koos süsteemiga. teine PSU toidab ainult osasid graafikakaarte
2. riserid samasse PSUsse, kuhu vastava graafikakaart läheb, aga siis peab 12v juhtme läbi lõikama riseril.
kumb õigem v parem?
ja kas toiteid kuidagi kokku liitma ei pea? kas nad võivad eraldi seina ka minna? |
2. variant on vast parem, mul on nii.
Ära liiga palju üle mõtle. Hakka ükshaaval kaarte masinasse toppima, pane käima ja vaata mis saab.
Erilist kunsti seal ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.02.2014 13:26:38
|
|
|
| j2pe kirjutas: |
Minu konfiga sõber ei saanud üldse tööle 270-i
See siis 270, erroreid stabiilselt 1, kui palju see üks error mõjutab? |
Kui see I on intensity siis 17 on liiga palju. Foorumite jutu ning enda kogemuse põhjal on verti maksimaalne töötav I kusagil 13.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
12.02.2014 13:32:25
|
|
|
Irw kõik kaevandavad ainult, keegi bitcoini hinda ka vaatab? Suht surnud asi minu meelest. Hind 390 euri peale kukkunud hetkel ja arvestades raskusastet .... pole nagu mõtet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
12.02.2014 13:35:36
|
|
|
390€
Ma näen 490€...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.02.2014 13:43:19
|
|
|
Nende makseviivituste põhjal jääb mulje, et see "uskujate" kamp tuleks laiali peksta ja teha korralikel kommertsalustel teenus.
Ok kaevandamisel võid sa pooli vahetada, aga rahavahetuskohad on kõik mingite tehniliste probleemide küüsis. Mis siis kui need probleemid pole tehnilised vaid nad on ennast mingis suunas klientide rahaga võimendanud?
Et lihtsalt mängitakse ajafaktoriga....
viimati muutis Magic 12.02.2014 13:44:39, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
12.02.2014 13:43:43
|
|
|
Sama kaart BAMTiga 443khash
I 19
CPU 1040
Mem 1440
Muid settinguid määratud pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|