Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:11:15 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
https://max.suprnova.cc/ toimib küll.
Tänud, see jah toimib. 1gz vist krdi umbes.

hea 50% vähem kiirust kui doge lastes. Lasen veidi aega tiksuda saab kiirelt kalkuleerida kas tasub ära või ei.

EDIT: et mu 480mhash toodab siis 100€ päevas hetkeseisuga? icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 08.02.2014 21:17:55, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:15:42 vasta tsitaadiga

oskab keegi kommenteerida, mida teha, kui "NO DEVICES FOUND" on bgmineril kui vertcoini proovida. kaardiks ati x9 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:24:45 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane icon_biggrin.gif Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe icon_smile.gif

Ja max.supernova ei saa vist gmailiga hästi läbi, ei saa payment aadressi lisada enne kui account confirmed pole icon_sad.gif


viimati muutis pyrex 08.02.2014 21:35:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 08.02.2014 21:24:54 vasta tsitaadiga

salatoimik, 50% vähem või 500x rohkem?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:29:13 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
salatoimik, 50% vähem või 500x rohkem?
ei pannud enne tähele et khash vs mhash icon_razz.gif

Aga kes krt neid ostab sellise hinnaga? icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:35:08 vasta tsitaadiga

Ma kardan, et sealt mcxnow.com ei saa kätte seda BTC'd. Teen 0.01 proovikande Krakenisse.

Edit: Ilmus kohe, ootab confirme. Tundub, et võib veel kaevandada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:35:38 vasta tsitaadiga

piraat262, miks ei peaks saama?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:39:31 vasta tsitaadiga

The_Boss, seal on nii meeletu maht praegu ja ma esimest korda üldse nägin täna sellist exchange. Mingi x puudujääk võib tekkida, see maxcoin on nagu õhk praegu - kurat seda teab mis ta on icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:39:50 vasta tsitaadiga

1gh pool maas icon_confused.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:41:15 vasta tsitaadiga

piraat262, vaheta BTC-ks ära, ega kohe ei peagi ju BTC välja kandma.

348/351/361 Mh/s saan 280x-dega icon_razz.gif


viimati muutis The_Boss 08.02.2014 21:45:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 08.02.2014 21:41:24 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru mida tee kõik lasete, mis coini?
Saaks keegi lingi saata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 08.02.2014 21:41:37 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane icon_biggrin.gif Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe icon_smile.gif


Siinkohal tahaks m'rkida, et mul oli võimalus enne SmartCoin launch'i tõmmata endale wallet (SmartCoin Wallet), mille käimatõmmates ilmus ka mingi imelik error. See oli märgitud CatCoinQt.exe'na, tegi C kettale kataloogi 4m54m676b5bv433u, kus paiknesid windows süsteemi .exe failid (msconfig.exe, cmd.exe jne). Nii, et kui soovisid cmd.exe käima tõmmata, siis süsteem oleks käivitanud viiruse poolt masinasse topitud cmd.exe, mis oleks teinud krt teab mida. Ligipääs strateeilistele kataloogidele oli kinni keeratud kohe ning jooksis veel lisaks comhost.exe. Ükski viirusetõrje seda kinni võtta ei suutnud. Safe mode polnud ka abiks. Asi tõmbas ennast pideva järjekindlusega taas ja taas käima. Hea oli et rahakotid olid krüpteeritud. Kujutan ette kuidas osadel kõik ära varastati.
Kiiremas korras lasin selle masina õhku:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:42:39 vasta tsitaadiga

Mis valemiga te oma walleti aadressi välja võlusite?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:44:12 vasta tsitaadiga

kjaups, kanname otse exchange www.mcxnow.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:53:17 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
pyrex kirjutas:
No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane icon_biggrin.gif Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe icon_smile.gif


Siinkohal tahaks m'rkida, et mul oli võimalus enne SmartCoin launch'i tõmmata endale wallet (SmartCoin Wallet), mille käimatõmmates ilmus ka mingi imelik error. See oli märgitud CatCoinQt.exe'na, tegi C kettale kataloogi 4m54m676b5bv433u, kus paiknesid windows süsteemi .exe failid (msconfig.exe, cmd.exe jne). Nii, et kui soovisid cmd.exe käima tõmmata, siis süsteem oleks käivitanud viiruse poolt masinasse topitud cmd.exe, mis oleks teinud krt teab mida. Ligipääs strateeilistele kataloogidele oli kinni keeratud kohe ning jooksis veel lisaks comhost.exe. Ükski viirusetõrje seda kinni võtta ei suutnud. Safe mode polnud ka abiks. Asi tõmbas ennast pideva järjekindlusega taas ja taas käima. Hea oli et rahakotid olid krüpteeritud. Kujutan ette kuidas osadel kõik ära varastati.
Kiiremas korras lasin selle masina õhku:)


Taskmanageri sõnul jookseb mul conhost.exe icon_biggrin.gif Ega siis midagi, tuleb õhku lasta see win ja doge peale ikka jääda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:53:22 vasta tsitaadiga

samas ei tule mailile taedet ,et saaks kontot muuta ja lisada walleti adre.kellelgi sama jama?
nii gmaili kui ja ühe teise omaga .tunda juba ei tule teadet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:55:39 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
samas ei tule mailile taedet ,et saaks kontot muuta ja lisada walleti adre.kellelgi sama jama?
nii gmaili kui ja ühe teise omaga .tunda juba ei tule teadet


Sama siin, kinnitust ei tule ega tule...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 08.02.2014 21:56:41 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Taskmanageri sõnul jookseb mul conhost.exe icon_biggrin.gif Ega siis midagi, tuleb õhku lasta see win ja doge peale ikka jääda.


CONhost.exe on CGMINER file.
Viirus = COMhost.exe


viimati muutis caarel 08.02.2014 21:58:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:57:12 vasta tsitaadiga

mõtlete selles suprnovas? pane pin ja vajuta unlock, saad meili. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 21:58:27 vasta tsitaadiga

kas com või conhost.exe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:02:47 vasta tsitaadiga

Maxcoini cgminer sööb 30%cpu, rohtu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:03:53 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Maxcoini cgminer sööb 30%cpu, rohtu?


Sul toimib?


Mul pikemat aega juba pool maas icon_confused.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:06:10 vasta tsitaadiga

-cocain-, https://max.suprnova.cc/ toimib hetkel ja üsna stabiilselt. WU on kole madal, ainult 70/m.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:06:55 vasta tsitaadiga

{
"pools" : [
{
"url" : "http://--keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333",
"user" : "---.1",
"pass" : "x"
}
]
,
"intensity" : "13",
"vectors" : "1",
"worksize" : "256",
"kernel" : "phatk",
"gpu-engine" : "1000",
"gpu-fan" : "0-50",
"gpu-memclock" : "1500",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "20",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "95",
"temp-overheat" : "85",
"temp-target" : "75",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "0",
"gpu-threads" : "2",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "2",
"scan-time" : "60",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"
}

on siis midagi maas.või pool maas.vahepeal ei loe conf faili ming jins error või taoline.kui lasin kiirust 345 siis hw errorid ainult tulidki;icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:11:01 vasta tsitaadiga

Twitteris on säuts, et graafiline wallet on maxcoin.co.uk lehel saadaval, aga mina seda küll ei näe seal - ainult daemon. Olen ma pime või?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:22:44 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. 4x270 dual-x 900MH/s ja WU:205/m. Sellise seisuga ikkagi kindlam Smartcoini lasta icon_rolleyes.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:24:00 vasta tsitaadiga

kjaups, vigane küll aga vaata palju ta bitcoini toodab kõikide nende erroritega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:28:22 vasta tsitaadiga

piraat262, max.suprnova.cc annab umbkaudselt 52 maxcoini päevas ja mcxnow.com annab hetke väärtuseks 0.22BTC. Sellisel juhul küll jah icon_biggrin.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:35:52 vasta tsitaadiga

Nüüd supernova leht ka maas, pool muidugi jookseb.

Hüpake aga üle, http://max.netcodepool.org/ thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 08.02.2014 22:39:43 vasta tsitaadiga

Keegi oleks nii hea ja viskaks tavalise cgminer 3.7.2 linki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:42:37 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Nüüd supernova leht ka maas, pool muidugi jookseb.

Hüpake aga üle, http://max.netcodepool.org/ thumbs_up.gif

Mul töötab küll thumbs_up.gif
Mis koodiga käsureal gpu threade juurde saab? Vaatan, et by default on lükanud kahe peale, et äkki annab muutes midagi juurde.

liver.97, http://ck.kolivas.org/apps/cgminer/3.7/
[LISA] Deem, see 3.7

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:47:30 vasta tsitaadiga

liver.97 kirjutas:
Keegi oleks nii hea ja viskaks tavalise cgminer 3.7.2 linki.

Kas vanema versiooniga kaevab paremini, või mis seal paremat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:49:58 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on suprnova stratum maas ja netcodepool ei leia blokki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:52:52 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Minu jaoks on suprnova stratum maas ja netcodepool ei leia blokki.

Nii on jah, netcode beta ka ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:54:54 vasta tsitaadiga

piraat262, suprnova oli ajutiselt. Jätka kaevamist.

Edit: jälle maas vist icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 22:55:50 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
pyrex kirjutas:
Nüüd supernova leht ka maas, pool muidugi jookseb.

Hüpake aga üle, http://max.netcodepool.org/ thumbs_up.gif

Mul töötab küll thumbs_up.gif
Mis koodiga käsureal gpu threade juurde saab? Vaatan, et by default on lükanud kahe peale, et äkki annab muutes midagi juurde.

liver.97, http://ck.kolivas.org/apps/cgminer/3.7/
[LISA] Deem, see 3.7


Su antud lingis on ju 3.7.2 ka olemas ilusti:) Ja thread'e saab -g või --gpu-threads parameetritega.

SSD, cgminer 3.7.2 on minuteada viimane cgmineri versioon, mis GPU'd toetab. Edasi on ainult sgminer. Kas kellelgi on usaldusväärset Windowsi kompileeritud sgmineri linki jagada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 08.02.2014 22:57:16 vasta tsitaadiga

Kas mitte polnud nii "Ära kasuta uusimat cgminerit, kuna need ei toeta enam GPU-t ning sa ei saa nendega coini kaevandada. Vanemad töötavad samuti kenasti"
Eksin?

Edit:: Jäin hiljaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:01:04 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
piraat262, suprnova oli ajutiselt. Jätka kaevamist.

Edit: jälle maas vist icon_biggrin.gif


Võimatu niii....


_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:02:51 vasta tsitaadiga

Samas on pea 2x päevaprofit btc'na mcxnowis olemas icon_razz.gif

Edit: 1GH stratum näitab alive, ehk tuleb frontend ka kunagi üles. Mõni coin jäi vedelema sinna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:03:15 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Samas on pea 2x päevaprofit btc'na mcxnowis olemas icon_razz.gif


Mitme kaardiga lased?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:04:30 vasta tsitaadiga

Ainult ühega icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:05:44 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Ainult ühega icon_lol.gif
thumbs_up.gif Siis vähe lihtsam jah arvestust pidada icon_cool.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:06:35 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Nüüd supernova leht ka maas, pool muidugi jookseb.

Hüpake aga üle, http://max.netcodepool.org/ thumbs_up.gif
Mida sa siin hüppad, kui registreerumisel saad iga kord vastuseks: "Token expired, please try again".

OK, cookied kustutasin ära, siis õnnestus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 08.02.2014 23:13:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:06:53 vasta tsitaadiga

kas see A: k'rval olev R: mõjub ka kuidagi hirmsasti`?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:09:23 vasta tsitaadiga

mul ainult hw errorid:S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:13:49 vasta tsitaadiga

1GH üleval ja coinid liiguvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:15:49 vasta tsitaadiga

mul hw erroreid pole, kuid rejected on mingi hulk...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavv
HV vaatleja
tavv

liitunud: 17.01.2008




sõnum 08.02.2014 23:19:55 vasta tsitaadiga

Ma jään koera peale oma 7950-ga testimisega, lihtsalt hobi korras tegutsen ja vaatan mis saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:22:51 vasta tsitaadiga

keegi viskaks äkki oma confi rea üles.oleks suureks abiks:S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2014 23:24:56 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
keegi viskaks äkki oma confi rea üles.oleks suureks abiks:S


280x.-id lasevad hetkel nii:

color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333 -u -p -I 13 --gpu-engine 1090 --gpu-memclock 1500

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618


viimati muutis Go Kane! 08.02.2014 23:25:32, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.