|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.02.2014 21:11:15
|
|
|
Tänud, see jah toimib. 1gz vist krdi umbes.
hea 50% vähem kiirust kui doge lastes. Lasen veidi aega tiksuda saab kiirelt kalkuleerida kas tasub ära või ei.
EDIT: et mu 480mhash toodab siis 100€ päevas hetkeseisuga?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
viimati muutis salatoimik 08.02.2014 21:17:55, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.02.2014 21:15:42
|
|
|
| oskab keegi kommenteerida, mida teha, kui "NO DEVICES FOUND" on bgmineril kui vertcoini proovida. kaardiks ati x9 270
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.02.2014 21:24:45
|
|
|
No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe
Ja max.supernova ei saa vist gmailiga hästi läbi, ei saa payment aadressi lisada enne kui account confirmed pole
viimati muutis pyrex 08.02.2014 21:35:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.02.2014 21:24:54
|
|
|
| salatoimik, 50% vähem või 500x rohkem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.02.2014 21:29:13
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| salatoimik, 50% vähem või 500x rohkem? |
ei pannud enne tähele et khash vs mhash
Aga kes krt neid ostab sellise hinnaga?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 21:35:08
|
|
|
Ma kardan, et sealt mcxnow.com ei saa kätte seda BTC'd. Teen 0.01 proovikande Krakenisse.
Edit: Ilmus kohe, ootab confirme. Tundub, et võib veel kaevandada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.02.2014 21:35:38
|
|
|
piraat262, miks ei peaks saama?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 21:39:31
|
|
|
The_Boss, seal on nii meeletu maht praegu ja ma esimest korda üldse nägin täna sellist exchange. Mingi x puudujääk võib tekkida, see maxcoin on nagu õhk praegu - kurat seda teab mis ta on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.02.2014 21:41:15
|
|
|
piraat262, vaheta BTC-ks ära, ega kohe ei peagi ju BTC välja kandma.
348/351/361 Mh/s saan 280x-dega
viimati muutis The_Boss 08.02.2014 21:45:30, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillZ
HV kasutaja
liitunud: 27.01.2013
|
08.02.2014 21:41:24
|
|
|
Ma ei saa aru mida tee kõik lasete, mis coini?
Saaks keegi lingi saata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
08.02.2014 21:41:37
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe  |
Siinkohal tahaks m'rkida, et mul oli võimalus enne SmartCoin launch'i tõmmata endale wallet (SmartCoin Wallet), mille käimatõmmates ilmus ka mingi imelik error. See oli märgitud CatCoinQt.exe'na, tegi C kettale kataloogi 4m54m676b5bv433u, kus paiknesid windows süsteemi .exe failid (msconfig.exe, cmd.exe jne). Nii, et kui soovisid cmd.exe käima tõmmata, siis süsteem oleks käivitanud viiruse poolt masinasse topitud cmd.exe, mis oleks teinud krt teab mida. Ligipääs strateeilistele kataloogidele oli kinni keeratud kohe ning jooksis veel lisaks comhost.exe. Ükski viirusetõrje seda kinni võtta ei suutnud. Safe mode polnud ka abiks. Asi tõmbas ennast pideva järjekindlusega taas ja taas käima. Hea oli et rahakotid olid krüpteeritud. Kujutan ette kuidas osadel kõik ära varastati.
Kiiremas korras lasin selle masina õhku:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.02.2014 21:42:39
|
|
|
Mis valemiga te oma walleti aadressi välja võlusite?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.02.2014 21:53:17
|
|
|
| caarel kirjutas: |
| pyrex kirjutas: |
No ma ei tea, nüüd kus maxcoini lasen, hakkas windows mingeid erroreid loopima visual ++ kohta, isegi dogecoini qt oli märgitud... Kahtlane Kui keegi üritab läbi selle proge nüüd rahakotte rotti lasta, siis loodetavasti krüpteeritud kott on ikk safe  |
Siinkohal tahaks m'rkida, et mul oli võimalus enne SmartCoin launch'i tõmmata endale wallet (SmartCoin Wallet), mille käimatõmmates ilmus ka mingi imelik error. See oli märgitud CatCoinQt.exe'na, tegi C kettale kataloogi 4m54m676b5bv433u, kus paiknesid windows süsteemi .exe failid (msconfig.exe, cmd.exe jne). Nii, et kui soovisid cmd.exe käima tõmmata, siis süsteem oleks käivitanud viiruse poolt masinasse topitud cmd.exe, mis oleks teinud krt teab mida. Ligipääs strateeilistele kataloogidele oli kinni keeratud kohe ning jooksis veel lisaks comhost.exe. Ükski viirusetõrje seda kinni võtta ei suutnud. Safe mode polnud ka abiks. Asi tõmbas ennast pideva järjekindlusega taas ja taas käima. Hea oli et rahakotid olid krüpteeritud. Kujutan ette kuidas osadel kõik ära varastati.
Kiiremas korras lasin selle masina õhku:) |
Taskmanageri sõnul jookseb mul conhost.exe Ega siis midagi, tuleb õhku lasta see win ja doge peale ikka jääda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.02.2014 21:53:22
|
|
|
samas ei tule mailile taedet ,et saaks kontot muuta ja lisada walleti adre.kellelgi sama jama?
nii gmaili kui ja ühe teise omaga .tunda juba ei tule teadet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.02.2014 21:55:39
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
samas ei tule mailile taedet ,et saaks kontot muuta ja lisada walleti adre.kellelgi sama jama?
nii gmaili kui ja ühe teise omaga .tunda juba ei tule teadet |
Sama siin, kinnitust ei tule ega tule...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
08.02.2014 21:56:41
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
Taskmanageri sõnul jookseb mul conhost.exe Ega siis midagi, tuleb õhku lasta see win ja doge peale ikka jääda. |
CONhost.exe on CGMINER file.
Viirus = COMhost.exe
viimati muutis caarel 08.02.2014 21:58:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
vallo
HV veteran

liitunud: 27.11.2001
|
08.02.2014 21:57:12
|
|
|
mõtlete selles suprnovas? pane pin ja vajuta unlock, saad meili.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.02.2014 21:58:27
|
|
|
| kas com või conhost.exe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 22:02:47
|
|
|
| Maxcoini cgminer sööb 30%cpu, rohtu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.02.2014 22:06:55
|
|
|
{
"pools" : [
{
"url" : "http://--keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333",
"user" : "---.1",
"pass" : "x"
}
]
,
"intensity" : "13",
"vectors" : "1",
"worksize" : "256",
"kernel" : "phatk",
"gpu-engine" : "1000",
"gpu-fan" : "0-50",
"gpu-memclock" : "1500",
"gpu-memdiff" : "0",
"gpu-powertune" : "20",
"gpu-vddc" : "0.000",
"temp-cutoff" : "95",
"temp-overheat" : "85",
"temp-target" : "75",
"api-mcast-port" : "4028",
"api-port" : "4028",
"expiry" : "120",
"gpu-dyninterval" : "7",
"gpu-platform" : "0",
"gpu-threads" : "2",
"log" : "5",
"no-pool-disable" : true,
"queue" : "2",
"scan-time" : "60",
"temp-hysteresis" : "3",
"shares" : "0",
"kernel-path" : "/usr/local/bin"
}
on siis midagi maas.või pool maas.vahepeal ei loe conf faili ming jins error või taoline.kui lasin kiirust 345 siis hw errorid ainult tulidki;
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.02.2014 22:11:01
|
|
|
Twitteris on säuts, et graafiline wallet on maxcoin.co.uk lehel saadaval, aga mina seda küll ei näe seal - ainult daemon. Olen ma pime või?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.02.2014 22:22:44
|
|
|
No ma ei tea. 4x270 dual-x 900MH/s ja WU:205/m. Sellise seisuga ikkagi kindlam Smartcoini lasta
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 22:24:00
|
|
|
| kjaups, vigane küll aga vaata palju ta bitcoini toodab kõikide nende erroritega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.02.2014 22:28:22
|
|
|
piraat262, max.suprnova.cc annab umbkaudselt 52 maxcoini päevas ja mcxnow.com annab hetke väärtuseks 0.22BTC. Sellisel juhul küll jah
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
08.02.2014 22:39:43
|
|
|
| Keegi oleks nii hea ja viskaks tavalise cgminer 3.7.2 linki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
08.02.2014 22:47:30
|
|
|
| liver.97 kirjutas: |
| Keegi oleks nii hea ja viskaks tavalise cgminer 3.7.2 linki. |
Kas vanema versiooniga kaevab paremini, või mis seal paremat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 22:49:58
|
|
|
| Minu jaoks on suprnova stratum maas ja netcodepool ei leia blokki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
08.02.2014 22:52:52
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Minu jaoks on suprnova stratum maas ja netcodepool ei leia blokki. |
Nii on jah, netcode beta ka ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.02.2014 22:54:54
|
|
|
piraat262, suprnova oli ajutiselt. Jätka kaevamist.
Edit: jälle maas vist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
08.02.2014 22:55:50
|
|
|
Su antud lingis on ju 3.7.2 ka olemas ilusti:) Ja thread'e saab -g või --gpu-threads parameetritega.
SSD, cgminer 3.7.2 on minuteada viimane cgmineri versioon, mis GPU'd toetab. Edasi on ainult sgminer. Kas kellelgi on usaldusväärset Windowsi kompileeritud sgmineri linki jagada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
08.02.2014 22:57:16
|
|
|
Kas mitte polnud nii "Ära kasuta uusimat cgminerit, kuna need ei toeta enam GPU-t ning sa ei saa nendega coini kaevandada. Vanemad töötavad samuti kenasti"
Eksin?
Edit:: Jäin hiljaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 23:02:51
|
|
|
Samas on pea 2x päevaprofit btc'na mcxnowis olemas
Edit: 1GH stratum näitab alive, ehk tuleb frontend ka kunagi üles. Mõni coin jäi vedelema sinna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 23:04:30
|
|
|
Ainult ühega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.02.2014 23:06:35
|
|
|
Mida sa siin hüppad, kui registreerumisel saad iga kord vastuseks: "Token expired, please try again".
OK, cookied kustutasin ära, siis õnnestus.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 08.02.2014 23:13:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
08.02.2014 23:06:53
|
|
|
| kas see A: k'rval olev R: mõjub ka kuidagi hirmsasti`?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.02.2014 23:09:23
|
|
|
| mul ainult hw errorid:S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
08.02.2014 23:13:49
|
|
|
| 1GH üleval ja coinid liiguvad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
08.02.2014 23:15:49
|
|
|
| mul hw erroreid pole, kuid rejected on mingi hulk...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tavv
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008
|
08.02.2014 23:19:55
|
|
|
| Ma jään koera peale oma 7950-ga testimisega, lihtsalt hobi korras tegutsen ja vaatan mis saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
08.02.2014 23:22:51
|
|
|
| keegi viskaks äkki oma confi rea üles.oleks suureks abiks:S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
08.02.2014 23:24:56
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
| keegi viskaks äkki oma confi rea üles.oleks suureks abiks:S |
280x.-id lasevad hetkel nii:
color 02
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer.exe --keccak -o stratum+tcp://max.suprnova.cc:3333 -u -p -I 13 --gpu-engine 1090 --gpu-memclock 1500
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
viimati muutis Go Kane! 08.02.2014 23:25:32, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
|