Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 13:56:50 Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud vasta tsitaadiga

... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam on kokku pandud:
Spoiler Spoiler Spoiler

... või kuidas on nende pulkade tehniline nimetus, et neid poest otsida ? Nende abil oleks maru lihtne ehitada praktiliselt misiganes karkass ümber ühe mobo-farmi ja muuta kogu lahendus nö. modulaarseks ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 29.01.2014 14:05:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:00:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam on kokku pandud:
Spoiler Spoiler Spoiler

... või kuidas on nende pulkade tehniline nimetus, et neid poest otsida ? Nende abil oleks maru lihtne ehitada praktiliselt misiganes karkass ümber ühe mobo-farmi ja muuta kogu lahendus nö. modulaarseks ...

Valmis komplekte saad siit: https://openrigs.com/
Hind ei ole ülemäära kallis, kuid transa võtab ilmselt aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:03:07 vasta tsitaadiga

... liiga massiivne, taotleks just võimalikult kompaktset lahendust, mida oleks kerge teisaldada ...
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 14:03:13 vasta tsitaadiga

Kindlasti on kuskil mänguasjade poes müügil neid vanu häid konstruktoreid icon_biggrin.gif nendest saaks ka kindlasti mingi hea raami kokku panna icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:08:29 vasta tsitaadiga

Kes eestis Riseritega tegeleb? Endal oleks kohe 5tk vaja, 3tk 1x->16x powered ja 2tk 16x->16x
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 29.01.2014 14:13:57 Re: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam ...


Täpselt neid pulki pole veel kohanud. Enam-vähem kõigis ehituspoodides on mitmesuguseid alumiiniumist profiil-liiste müüa, Bauhausis oli valik veidi suurem ja hinnad paremad kui mujal. Neil oli ka mingeid selliseid, mida sai spets plastikust vahedetailide abil kokku ühendada ja nii igasugu raame moodustada.

Ja eile sattusin kastiehituse variante otsides sellisele lehele: http://www.upsidecases.ee/ ... teevad kaste ja müüvad liiste jmt tarvikuid, äkki teavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:20:58 vasta tsitaadiga

... nende pulkade hea omadus on just see, et neil on sooned sees, kuhu saab sisuliselt väga lihtsalt ükskõik mida ja kuhu kruvida ja teha päris keerulist disaini. Kasti versioon mulle ei meeldi, see piirab õhu liikumist, mul pandud üks tavaline toaventilaator kaevandusele peale puhuma ja tänu sellele saab kaardid üsna kompaktselt paigutada ...

tyyp88 kirjutas:
Kenad PCI-E riserid icon_biggrin.gif
http://imgur.com/a/IISox

... krt, selliseid risereid tahaks ise kah icon_biggrin.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:22:54 Re: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam on kokku pandud:
Spoiler Spoiler Spoiler

... või kuidas on nende pulkade tehniline nimetus, et neid poest otsida ? Nende abil oleks maru lihtne ehitada praktiliselt misiganes karkass ümber ühe mobo-farmi ja muuta kogu lahendus nö. modulaarseks ...
Võibolla ajaks mingid kaablikorvid jms ka asja ära. Oluliselt odavam.
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:28:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni, selliseid peaks vist tellima.

Vaatan, et ebays 18€/tk, aga postiga võib aega minna.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:33:39 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
DigeBeni, selliseid peaks vist tellima.

Vaatan, et ebays 18€/tk, aga postiga võib aega minna.

Tellisin eile 4tk, lubati HK-st 7-10 päevaga kohale saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 14:46:03 vasta tsitaadiga

DigeBeni, http://www.makerbeam.eu/
edit:
ja http://www.ittgroup.ee/et/e-shop/browse/27?sef=hc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:50:23 vasta tsitaadiga

... väga 5+ thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 14:51:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... väga 5+ thumbs_up.gif

Kui midagi valmis teed, siis viska pilt ja hind palju nende legojuppide peale läks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 14:56:49 vasta tsitaadiga

Terve komplekt on päris kirves, samas ei ole ka tervet komplekti ilmselt vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:09:16 vasta tsitaadiga

Mainiks ära, et kui kellelgi huvi mingeid plastikust juppe teha, siis mul 3D printer olemas. Kas siis mingeid kinnitusi, ühendusi, mida iganes. Põhimõtteliselt mõelge joonis välja (või otsige netist - näiteks thingiverse, grabcad) ning paneme printima. Hind maruodav - materjal ei maksa väga midagi ning kui joonisega tulete, siis ajakulu ka sisuliselt null.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 29.01.2014 15:57:02 vasta tsitaadiga

Justkui meenuks, et Bauhausis oli erinevaid profiile korralikus valikus, ehk on ka selline seal olemas.
Ise aga ehitasin enda kaevuri plastikust transpordikasti sisse, samuti Bauhausist pärit, 60x40x20cm mõõduks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keir
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2014




sõnum 29.01.2014 20:15:45 Re: Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kas keegi oskab öelda, kust saada detaile, millest järgneval pildil nähtav raam on kokku pandud:
Spoiler Spoiler Spoiler

... või kuidas on nende pulkade tehniline nimetus, et neid poest otsida ? Nende abil oleks maru lihtne ehitada praktiliselt misiganes karkass ümber ühe mobo-farmi ja muuta kogu lahendus nö. modulaarseks ...


Ehitasin endale rig-i antud profiilidest, inglisekeelne nimetus peaks neil olema T-slotted profile, pildil paistab olema 20x20 B-type. http://www.motedis.com/shop/

Eestis ainuke müüja kelle leidsin küsis selle eest muidugi hingehinda, lõpuks tellisin Saksamaalt 6x odavama meetrihinnaga koos mõõtulõikamisega.

Täisraam 4-jale emaplaadile (kokku mahub 24 GPU-d, kõik komponendid turvaliselt raami sees) koos kõikide kinnituste ja muude tarvikutega maksis ca. 240€ + 35€ transport ilma käibeta.

Kui rigi juurde satun võin mõned pildid teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 01:09:27 vasta tsitaadiga

Tellisin just omale viimased USB3.0 riserid ära, millel 1m kaabel. 15€/tk + post, peaks 7-14 päevaga jõudma.

0.5m ja 0.3m versioone on veel alles.

Muidugi üks asi on see, et toide käib neil sata kaudu, et see võib probleem olla. Samas alati saab sata maha lõigata ja molexiga asendada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 31.01.2014 13:12:01 vasta tsitaadiga

Tallinnas saadaval 2 x 1x16 powered riserid (uued) - 20€ tk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 00:11:09 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Tallinnas saadaval 2 x 1x16 powered riserid (uued) - 20€ tk.


Kui pikad, 20 või 30 cm?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 01.02.2014 00:15:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
KAMY kirjutas:
Tallinnas saadaval 2 x 1x16 powered riserid (uued) - 20€ tk.


Kui pikad, 20 või 30 cm?


20 cm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 00:20:34 vasta tsitaadiga

Selle eest sooviks maksta 10 eur per kaabel icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 01.02.2014 00:37:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Selle eest sooviks maksta 10 eur per kaabel icon_smile.gif

Eks minagi sooviks kõikide asjade eest vähe maksta. Aga...tootja tahab raha saada ja DHL veel rohkem...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 14:35:41 vasta tsitaadiga

Neid alumiiniumist "pulki" peaks saama http://www.automation.ee/en/products . Hindade kohta ei tea - ju vähemalt 2x kõrgemad kui mujal maailmas nagu Eestis tegutsevatel firmadel ikka kombeks. Kaup peab ju enne miljoni edasimüüja näppude vahelt läbi käima kui klient endale saab. icon_wink.gif
_________________
www.metailor.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 03.02.2014 13:49:38 vasta tsitaadiga

Keegi vesijahutuse peale on mõelnud või proovinud? Tundub, et plokk maksab juba 100 eurot pluss vidinad. Isetegemine oleks ilmselt odavam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 13:53:54 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Keegi vesijahutuse peale on mõelnud või proovinud? Tundub, et plokk maksab juba 100 eurot pluss vidinad. Isetegemine oleks ilmselt odavam.


Kui pappi on siis palun väga, ma kujutaks ette kui peaks vähemalt 5 kaardile (280X) vesijahutuse ostma, pakrott icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 03.02.2014 13:59:07 vasta tsitaadiga

Ma just mõtlengi, et teha ise. Vasest või alumiiniumist alumine plaat(prose vastas ja teibiga VRM ja mälude peal) freesida ja siis ülemine(veekanalid) teha plastikust. Sest suvel ilmselt õhkjahutus ei ole eriti efektiivne. Saaks poole odavamalt ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 14:01:48 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
Ma just mõtlengi, et teha ise. Vasest või alumiiniumist alumine plaat(prose vastas ja teibiga VRM ja mälude peal) freesida ja siis ülemine(veekanalid) teha plastikust. Sest suvel ilmselt õhkjahutus ei ole eriti efektiivne. Saaks poole odavamalt ilmselt.


Kui ise teha siis teine asi icon_smile.gif
Proovida ju võid, kaotada pole otseselt midagi, saad kogemusi juurde icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 14:20:41 vasta tsitaadiga

GPU jahutamiseks saab ~100€ eest näiteks:
NZXT G10 gpu-adapter https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Jahutid/429234/
Corsair Vesijahutus Hydro Series H55 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Jahutid/298955/
Sobivad AIO jahutid https://www.nzxt.com/product/detail/138-kraken-g10-gpu-bracket.html

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 03.02.2014 17:00:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi müüb juba täna PCIe pikendust 1x1->16x, 2x 1x4->16x ja 2x 1x16->16x otsaga. Äkki kellelgi üle või siis tellimine lähipäevil kohale jõudmas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:08:30 vasta tsitaadiga

Tundub, et ikka veel rahval riseritest suur puudus. Keegi müüs ärifoorumis kah. Võid sinna kiigata.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:10:53 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Tundub, et ikka veel rahval riseritest suur puudus. Keegi müüs ärifoorumis kah. Võid sinna kiigata.


Viimati seal küsiti a la 50 eur per riser juba...
Selles mõttes kummardus Sulle, et Sa ei pidanud paljuks müüa üle jäänud risereid õige hinnaga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:27:30 vasta tsitaadiga

Tellisin eelmine nädal suurema koguse kui endale tarvis, et transakulu ühiku kohta pisutki väiksem tuleks.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=439639.msg4848137#msg4848137
Kui asjad käes, siis ~10tk neist annan lahkelt ära, sama hinnaga mis ise maksin (tollimaksu kulu veel ei tea).
Tracking näitab, et tund aega tagasi jõudsid Eestisse.

EDIT: kõik riserid ära lubatud, rohkem üle ei ole.


viimati muutis pmq 04.02.2014 09:38:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 03.02.2014 17:54:07 vasta tsitaadiga

Kas mitte lintkaabliga PCI ei ole tulemus efektiivsem kui usb ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 18:10:14 vasta tsitaadiga

StenKali, kas see oli küsimus või tead hetkel sellest midagi?

Isegi tellisin samasugused, otse sintechilt. Loodetavasti varsti käes.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenKali
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2014




sõnum 03.02.2014 23:43:31 vasta tsitaadiga

Pigem oli see küsimus. Tahaks küsida ka mis on kõige parem viis dogecoin välja võtta ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 04.02.2014 15:22:14 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
StenKali, kas see oli küsimus või tead hetkel sellest midagi?

Isegi tellisin samasugused, otse sintechilt. Loodetavasti varsti käes.


Tellisin 24 jaanuar endale paar tk. Vaatame, millal kohale jõuavad.

_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 16:18:05 vasta tsitaadiga

Et siis pole vahet kas on lintkaabliga riser või usb kaabliga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 05.02.2014 11:41:43 vasta tsitaadiga

see USB3 annab lihtsalt parema ja paindlikuma mänguruumi, muud ei midagi. Tehniliselt pole vahet.
_________________
kindel on see et miski pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 05.02.2014 11:59:24 vasta tsitaadiga

Sellel USB asjandusel on ju lisaplaat vidinatega, mis on üks võimalik veakoht. Mida rohkem detaile seda suurem tõenöosus, et midagi pekki läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 12:20:01 vasta tsitaadiga

transistor ja mõned konded ei ole mingi eriline nõrk lüli... Küsimus on pigem selles, kas näiteks 1 meetrise USB3.0 kaabliga püsib hashrate sama, mis otse plaadil või tavalise riseriga.

Transistor ja muud jubinad tunduvad olema toiteahelas ainult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pmq
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 12:23:27 vasta tsitaadiga

The_Boss, tüüp kellelt ostsin katsetas.
2m ja 3m kaabliga langes hashrate 0,1kH/s võrra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 13:08:59 vasta tsitaadiga

pmq, no järelikult hea kraam icon_razz.gif Saab vähemalt kaardid 1400RPM peal 70C juures hoida.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 05.02.2014 13:58:57 vasta tsitaadiga

Keegi Eestimaal riseritega ka hangeldab?
_________________
Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 05.02.2014 15:03:29 vasta tsitaadiga

Sellist asja tahtsin ka küsida, kas keegi on kunagi x16 pessa pannud x1>x16 riseri? Peaks vist kaevandamiseks sobima küll.

Mis teema selle powered kaabliga ikka on. Vaatasin netis, et tyybil emaka peal 6 280x kaarti ja kirjas, et mingit powerit eraldi ei ole vaja. 2 * 1000W PSUd.

Kui on powered riser, kas pean ilmtingimata siis molexisse panema või võib niisama ripendada? Kui ikka emme tissi otsast voolik läbilõigatakse, siis enam kaart sealt voolu ei saa? Minu loogika ytleb, et kui GPUl on 6pin ja 8pin korralikult vool tagatud, siis emakast ta ei hakka viimast välja imema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:25:24 vasta tsitaadiga

Osad emakad omavad lisa moleksi tissi PCI-E pesade juures näiteks...
Põhitissi on ikka vaja ja kui lisatissi jagatakse, seda parem tunne ja lisatiss ilma põhitissita ei tööta....
Powered riser on lihtsalt väike fakepõhitiss... et emaka suurt põhitissi päris ära ei kurnataks
Nii ütleb minu loogika icon_biggrin.gif
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 05.02.2014 15:34:35 vasta tsitaadiga

Ma olen lihtsalt lugenud igasuguseid tondijutte, et see faketiss võib emaka päris pekki keerata. Ilmselt mingi müüt siis.

Hetkel plaanin 990FXA emakale kuus 280x kutsikat külge panna. Väidetavalt veab välja ilma powered riserita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 15:53:47 vasta tsitaadiga

Võib keerata küll kui valest kohast valet tissi ja valel ajal saab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2014 16:24:59 vasta tsitaadiga

6 x 280x
gigabyte 990fxa-ud5
1,5 kuud juba vedanud ilma power riseriteta.
miite, et ma seda teha soovitaks icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 05.02.2014 17:50:18 vasta tsitaadiga

Lähiajal peaks olema ka siinmail võimalik tellida sellist asja:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Kaevuritele vajalikud lisakomponendid/tarvikud mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.