Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.01.2014 18:08:53 vasta tsitaadiga

Kui kedagi super hero animatsioon filmid huvitavad, siis tuli just välja Justice league war.

Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 18:26:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
elukaz kirjutas:
Aga uute lastefilmide treilerid on iga minutit ootamist väärt thumbs_up.gif


Mis ajast lapsed R reitinguga Expendables-i küll vaatavad? Ma olen ikka siiani arvanud, et tegu on 80ndate põlvkonna nostalgialaksuga.
Teist osa vaatasin, no ei mingit nostalgiat, sisutu kräpp. Ainult verd lendab ja mõned odavad killud vahele.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 22.01.2014 22:50:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Getomees kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
trailerite pärast vaatadki superbowli?

Jah, väga paljud inimesed vaatavadki SuperBowli ainult reklaamide pärast. Probleem?


Mille muu pärast seda vaatama peaks siis? Kari steroidide peal üles pumbatud neegreid käekotti taga ajamas ei ole küll sport, mille pärast hommikuni üleval passida.

Aga kari steroidide peal üles pumbatud vanamehi džunglis lolli mängimas (The Expendables) on meelelahutuse tipp?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 23:20:21 vasta tsitaadiga

Kahju, et treilerit pole, vaadates näitlejaid, see tundub lubavat.
http://www.imdb.com/title/tt2967006/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 23:41:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kui kedagi super hero animatsioon filmid huvitavad, siis tuli just välja Justice league war.

Link

see on ju mingi saast icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2014 00:39:48 vasta tsitaadiga

jeesus188, Animatsioon filmid pole kõigi jaoks loodud. Kellele meeldivad kellele mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:48:25 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:

Aga kari steroidide peal üles pumbatud vanamehi džunglis lolli mängimas (The Expendables) on meelelahutuse tipp?


Ei ole siis või? Need mehed mängisid džunglis kui ma olin kuuene ja vaatasin neid MTV3-st ja nad on ägedad ka kui ma olen 30 ja vaatan neid kinos.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 09:38:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lenc kirjutas:

Aga kari steroidide peal üles pumbatud vanamehi džunglis lolli mängimas (The Expendables) on meelelahutuse tipp?


Ei ole siis või? Need mehed mängisid džunglis kui ma olin kuuene ja vaatasin neid MTV3-st ja nad on ägedad ka kui ma olen 30 ja vaatan neid kinos.


just thumbs_up.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 11:15:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kahju, et treilerit pole, vaadates näitlejaid, see tundub lubavat.
http://www.imdb.com/title/tt2967006/

Oled näinud juba?
http://www.imdb.com/title/tt1698441
http://www.imdb.com/title/tt1740047

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 13:43:38 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
SKG kirjutas:
Kahju, et treilerit pole, vaadates näitlejaid, see tundub lubavat.
http://www.imdb.com/title/tt2967006/

Oled näinud juba?
http://www.imdb.com/title/tt1698441
http://www.imdb.com/title/tt1740047

Jep, see film on nahtud, vaga hea oli.
Sarju ei viitsi/pole aega enam vahtida.


edit:
Keegi mingeid uuemaid komoodiaid saab soovitada? Alates 2013 teisest poolest. Last Vegas on nahtud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 13:23:17 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n4FoV9iiLmI
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 05:16:47 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Scenic Route
http://www.imdb.com/title/tt2012011/

Päris hea jah. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 16:32:38 vasta tsitaadiga

Jack Ryan: Variagent oli täielik ajaraisk thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.01.2014 18:58:18 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Jack Ryan: Variagent oli täielik ajaraisk thumbs_down.gif

Päris ajaraisk ta ei olnud aga selline "fakk jee, mmurica" mentaliteet käis küll närvidele.
Eelnevad Jack Ryanid ekraanidel hulga paremad olnud minu arvates thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 19:31:09 vasta tsitaadiga

eks need eelmised rikkusidki selle ära
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2014 21:27:40 vasta tsitaadiga

Escape Plan väga positiivne yllatus thumbs_up.gif
lõpp läks küll käest ära, aga 8/10

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 10:35:28 vasta tsitaadiga

Jälle terve posu filme vaadatud. Mõned isegi eelmine aasta.

Grudge Match - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1661382
Poksifilmid mulle istuvad. Isegi, kui vastased on kaks kustunud vanaätti...

Escape Plan - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt1211956
Üllatavalt hea. Mitmed ootamatud pöörded, head näitlejad jne. Väärt vaatamine.

The Wolf Of Wall Street - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0993846
DiCaprio pole just minu lemmiknäitleja, aga film oli hea, kuigi kohati oli raske seda tõsiselt võtta, kuna kõik oli nii piixed up. Pikim film mida ma viimasel ajal näinud olen: pea 3 tundi.

Thanks for Sharing - 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1932718
Päris naljakas kohati ja samas jälle kurb. Aga hea.

Enders Game - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1731141
Kirjelduse järgi valmistasin ennast ette pettumuseks, aga polnudki nii halb. Peategelane (ei mitte Harrison Ford) meenutas veidi minu noort õepoega välimuselt kes on umbes samas vanuses.

Gravity - 7/10
http://www.imdb.com/title/tt1454468
Film millest kõik rääkisid ja haip oli kah kuuldavasti tugev. Sandra Bullock mulle meeldib ja film ise oli kah igati vaatamist väärt.

The Legend Of Hercules - 6/10
http://www.imdb.com/title/tt1043726
Vana-Kreeka stoorid mulle meeldivad ja seega vaatasin ära. Võitlussteenid olid head. Vaadatav aga ei midagi erilist.

The Counselor - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2193215
Tõsiselt dark film. Diaz oli ikka cold bitch. Kohati venis mõttetult.

About Time - 5/10
http://www.imdb.com/title/tt2194499
Polnud valmis Inglise huumori rünnakuks, ja seega olin üllatunud. Ei liha ega kala.

Diana - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt1758595
Ootasin paremat. Lõpp oli meh...

The Last Days On Mars - 4/10
http://www.imdb.com/title/tt1709143
Ei oodanudki midagi sellest.

Don Jon - 3/10
http://www.imdb.com/title/tt2229499
Ootasin paremat. Krdi trailerid rsk. Siin oli Johansson cold bitch. Film ise suht jama.

Slither - 2/10
http://www.imdb.com/title/tt0439815
Täiesti mõttetu c kategooria õudukas. Skip.

Lingid eelnevatele muljetele:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7804374#7804374
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7810625#7810625
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7680283#7680283
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7730812#7730812
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7755613#7755613
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6924800#6924800
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6994728#6994728
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7017246#7017246
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7068082#7068082
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7101484#7101484
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7117798#7117798
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7121549#7121549
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7124506#7124506
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7155412#7155412
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7159519#7159519
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7165467#7165467
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7408164#7408164
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7663055#7663055

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 10:41:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:


The Wolf Of Wall Street - 9/10
http://www.imdb.com/title/tt0993846
DiCaprio pole just minu lemmiknäitleja, aga film oli hea, kuigi kohati oli raske seda tõsiselt võtta, kuna kõik oli nii piixed up. Pikim film mida ma viimasel ajal näinud olen: pea 3 tundi.


Mis, sa seda ei olegi kunagi siis vaadanud või: http://www.imdb.com/title/tt0087843/

Aga muidu hea list thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 15:34:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Escape Plan väga positiivne yllatus thumbs_up.gif
lõpp läks küll käest ära, aga 8/10

Idee 10/10; kuid leidlikkus ja kogu kõrgpunkt 3/10.
Lõppu kerisin.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.01.2014 17:23:59 vasta tsitaadiga

http://io9.com/vin-diesel-announces-a-fourth-riddick-movie-is-coming-1511054127
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:39:02 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Riddicku Extended Cuti uus lõpp andis vihje ka mis teemal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 17:49:49 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Riddicku Extended Cuti uus lõpp andis vihje ka mis teemal.


äkki kirjutad spoilerisse mis vihje oli, ma vist teist korda ei viitsi küll Riddicut vaadata, olgu extended või mitte icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 18:40:29 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Riddicku Extended Cuti uus lõpp andis vihje ka mis teemal.


äkki kirjutad spoilerisse mis vihje oli, ma vist teist korda ei viitsi küll Riddicut vaadata, olgu extended või mitte icon_rolleyes.gif

spoilerda jah thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 20:17:59 vasta tsitaadiga

Äkki oli see et
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuigi täpselt enam ei mäleta, filmist juba mitu nädalat möödas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2014 21:26:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
namstoop kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
thumbs_up.gif Riddicku Extended Cuti uus lõpp andis vihje ka mis teemal.


äkki kirjutad spoilerisse mis vihje oli, ma vist teist korda ei viitsi küll Riddicut vaadata, olgu extended või mitte icon_rolleyes.gif

spoilerda jah thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 21:40:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 20:18:26 vasta tsitaadiga

väikese eelarvega film aga mulle see igatahes meeldib thumbs_up.gif


Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 22:35:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 09:15:30 vasta tsitaadiga

Ameerican hustle - Võimas! Christian Bale ja Bradley Cooperi duo toimis kaunilt! Tegu kassihiire filmiga ja mingit lammutamist pole. Algusest lõpuni korralik põnevus, väga kaasahaarav! 8/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 11:25:58 vasta tsitaadiga

Rush - Lihtsalt meistriteos, poleks ka oodanud et mõni "spordi" teemaline film nii kaasakiskuv on
http://www.imdb.com/title/tt1979320/

About Time - Poleks oodanud, et mõni selline "romantiliselt naiivne" film satub mu kõigi aegade lemmikfilmide sekka.
http://www.imdb.com/title/tt2194499/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:03:29 vasta tsitaadiga

Escape Plan - Stallone ja Schwarzenegger = võimas duo!! Mis saab parem olla kui vaadata kaht vanakooli märulivenda ühes filmis. Nostalgialaks totaalne. Hea film, pidev tegutsemine. Tugevad 7/10 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 21:46:55 vasta tsitaadiga

Award-winning Actor Philip Seymour Hoffman Found Dead in Manhattan Apartment
link

thumbs_down.gif

tsitaat:
NYPD Confirms the death of Actor Philip Seymour Hoffman, 46. Caused by possible overdose, found with needle in his arm.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:33:03 vasta tsitaadiga

Tundub, et valdav osa näitlejatest salanarkarid thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:45:08 vasta tsitaadiga

Seega on meil järjekordne megafranchise, mille üks suurtest näitlejatest keset filmimist kaob.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 22:55:26 vasta tsitaadiga

Mis "mega"?
"Näljamängud" või?

Raamatustki kõlbas ainult 1. lugeda, edasi oli suht jura. Film hoolimata silmailusti ei suutnud sedagi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2014 23:02:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mis "mega"?
"Näljamängud" või?

Raamatustki kõlbas ainult 1. lugeda, edasi oli suht jura. Film hoolimata silmailusti ei suutnud sedagi.


Või siis franchise-i suuruse määrab selle kassaedu. Meenutaks, et esimene film tegi peaaegu 700 miljonit WW kassat ning teine on lähenemas 900 millile.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:18:44 vasta tsitaadiga

Scart, Näe The Raid 2
http://akas.imdb.com/title/tt2265171/
Millal tuleb Dredd 2 3D ?
RippOff ors.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:30:04 vasta tsitaadiga

Sureb suurepärane näitleja ja peamine "õunõu mis megahypergiga frantsiisist saab nüüd" thumbs_down.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:36:57 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Raamatustki kõlbas ainult 1. lugeda, edasi oli suht jura. Film hoolimata silmailusti ei suutnud sedagi.


ot:
2. oli tegelikult raamatutest imo parim, kolmas oli jama, esimene oli vahva

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:40:26 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Scart, Näe The Raid 2
http://akas.imdb.com/title/tt2265171/
Millal tuleb Dredd 2 3D ?
RippOff ors.


Dreddi käsikiri oli väljas juba aastaid enne Raidi esmamainimist, dumbshit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 00:47:20 vasta tsitaadiga

Scart, muidugi, äkki on 2 osa kah, sellepärast küsingi icon_razz.gif
Sina ju ikka tead thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 11:18:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 11:33:45 vasta tsitaadiga

Ma oleks nagu seda trailerit varem näinud eusa_think.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 12:16:02 vasta tsitaadiga

Vähemalt on nende kahe puhul korralik meelelahtus garanteeritud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.02.2014 12:18:09 vasta tsitaadiga

Cpt America puhul trailer palju uut ei pakkunud võrreldes varasemaga, paistab ikka korralik möll tulevat.
Transformers - faking draakon ja Michael Bay/10 skaalas möll thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 12:20:30 vasta tsitaadiga

Captain America on üks lahjemaid tegelaskujusid koomuskimaailmas. Avengersitesse sulandus ta hästi, aga eraldiseisva tegelasena on ta lihtsalt igav. Filmides pole tema vastased ka mitte midagi erilist võrreldes näiteks Batmani või Spidermaniga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.02.2014 16:26:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:05:38 vasta tsitaadiga

Järjest tugevamaks koomiksi aasta läheb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.02.2014 20:19:34 vasta tsitaadiga

Midagi eepilist tulnud icon_lol.gif
Mega Shark vs. Mecha Shark
http://www.imdb.com/title/tt3152098/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 22:18:20 vasta tsitaadiga

Traileri viimastel sekunditel on ajuvaba stseen icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.