|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
28.01.2014 20:40:34
|
|
|
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
28.01.2014 20:41:33
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda  |
LOL
kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka?
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
28.01.2014 20:43:31
|
|
|
| parm kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda  |
LOL
kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka? |
Jätab kuidagi kadeda ja eluga mitte rahul oleva inimese mulje
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.01.2014 20:44:35
|
|
|
| parm kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda  |
LOL
kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka? |
Proovitud juba.
Ei parane
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.01.2014 20:45:24
|
|
|
Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.
Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka...
Esimest korda on mul kaevates võimalik vabalt arvutis ka olla, mis on päris hea tunne Ainult 6950 abil kaevates oli hea lag sees.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
viimati muutis The_Boss 28.01.2014 20:47:39, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
28.01.2014 20:47:31
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.
Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka... |
7970 või 280x
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.01.2014 20:48:10
|
|
|
reints, 280x, kirjas ka
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
28.01.2014 20:49:46
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.
Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka... |
Tavalised DCII.-ed teevad mul kõik 750+ niiet peaksid rohkem ikka saama.
Vaikus suhteline asi, minumeelest Gigabyte kaardid moditud Biosiga olid vaiksemad.
Asuse pluss on see , et isegi load ühtlane...
Nädala jooksul tekivad ka mõned MSI 280x Gaming kaardid, eks proovin ühe ise ka ära, puht huvi pärast....
Mõni tilgub ilmselt ka müüki....
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
28.01.2014 20:50:48
|
|
|
--worksize XX (-w XX)
Has a minor effect, should be a multiple of 64 up to 256 maximum.
SUMMARY: Worth playing with once everything else has been tried but will
probably do nothing.
Eks platseeboefekt on vinge kindlasti kui 512 või 1024 paned
Ärge levitage rumalusi.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.01.2014 21:09:52
|
|
|
-cocain-, vajas sissetöötamst vist. Samade seadetega laseb 750+ nüüd.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.01.2014 21:13:07
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda  |
Mul lõppes asi kirjaga DEAD
conf mul õige, aga neid kellasid ei tee kaart.
Eks peab kunagi seda Linuxi teemat vaatama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
28.01.2014 21:16:28
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| parm kirjutas: |
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka  |
Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda  |
Mul lõppes asi kirjaga DEAD
conf mul õige, aga neid kellasid ei tee kaart.
Eks peab kunagi seda Linuxi teemat vaatama. |
Kusjuures, mul on windows 7 masinas veel üks 270X, mis teeb 434, 450 pigistas silm punnis ära ja edasi juba jooksis kotti ära, vot ma ei tea, mis ime selle linuxiga on.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.01.2014 22:00:25
|
|
|
Kes siin 6950-e piinavad, palju olete kätte saanud ja mis seadetega? Mul hetkel 430 jookseb stabiilselt. Vahel sureb ära ka, aga seda juhtub harva
270x teeb minul 490, kellad siis 1150/1500.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.01.2014 22:06:53
|
|
|
eltso, hetkel lasen 400-415KH/s peal. 840 peal oleks ühtlane 415 vist. Rohkem clockides hakkas jamama, seega tõmbasin 840 peale. Hetkel laseb 800 peal, sest driveriuuendusega viskas tagasi 800 peale ja pole tõstnud veel. Kohe teen ära
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
28.01.2014 22:20:41
|
|
|
eltso,
ühel 6950 ei saa kuidagi üle 390khs
teine 6950 on stabiilselt 435khs
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
28.01.2014 22:25:32
|
|
|
Proovisin just 840MHz peale tagasi panna, aga bsodis kohe. OC suhtes pirtsakas kaart. Mingi hetk töötab 880MHz peal stabiilselt, teine kord ei lase isegi 805MHz panna.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2014 22:50:29
|
|
|
eh, Doge network hash rate kukub hea hooga. Kuhu nüüd hüpatakse Dif muidugi langeb mõnusalt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
28.01.2014 23:20:22
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Spoiler 
| Randombit kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
Mida hekki moon teeb  |
Täiesti arusaamatu kust see hinnatõus tuleb. Ma ostsin MOON'e 0.000midagi0001 pealt ja hoidsin umbes nädala. Kuna BTC suhtes ta enam langeda ei saanud siis vaatasin LTC hinda ja arvasin, et kaob see coin üldse ära kuna LTC hinda vaadates olid mu MOON'id 60% oma väärtusest kaotanud. Müüsin sama hinnaga maha millega ostsin, order oli üleval mitu päeva. Praegu ei suuda ennast ära kiruda sest kui hetkel need õnnetud coinid veel käes oleks siis saaks oma eluasemelaenu täies ulastuses ära maksta. Samas ega nad käes küll enam ei oleks sest iga päev asja jälgides oleks nad kindlalt juba 0.000midagi005 peal müüki läinud kuna 500% kasumit paari nädalaga oleks ju päris tore. Peab külma närvi veelgi kasvatama. |
Kui pikk see ajavahemik oli alates ostust kuni tänase hea hinnani? |
Vabandust, olin nädalavahetusel eemal ja alles nüüd loen mammutteemat tagantjärgi. Aga vastates küsimusele siis ostsin 9.01 ja müüsin 19.01. Tehingu hind mõlemal juhul 0.000midagi001.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
29.01.2014 00:11:28
|
|
|
Täiesti uskumatu lugu. Täna siis mõtlesin, et paigaldaks oma s775 platvormile celeron 440 protsessori, mille tdp on 35w praeguse 65w asemel, säästaks ju elektrit . Mõeldud, tehtud ja masin üleval kuid millegipärast langes kogu rigi hash pea 300 võrra. Esiti ei saanud aru milles probleem, jeblasin tükk aega. Viimase mõttena vahetasin protsessori tagasi, sest enne sama kooslus töötas edukalt. Ja nii ongi. Samade sätete juures lahjema celeroniga tegid 280x kaardid max 600khs, E6750-ga plaadil 750khs
Võimalik, et raud on lihtsalt liiga vana juba.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
29.01.2014 00:39:54
|
|
|
Panin kõik paika selle juhendi järgi:
http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html
Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.
Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.
Oskab keegi aidata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 00:39:57
|
|
|
| Kas GPU on otseühenduses netiga, või majandab stuffi cpu ikkagist ette?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
29.01.2014 00:42:27
|
|
|
mis v4rk on et kraken saadb n4dal aega raha?
kellelgi sama juhtunud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 00:44:28
|
|
|
Sul mingi viirusetõrje või tulemüür on.
Mul näiteks arvas comodo et cgminer.exe)guiminer kasutab seda) on malmware ja kustutab selle kaustast ära.
Ja mis versioon see cgminer sul on. Õpetuses kässib 3.5 kasutada. Proovisin ka sellega, kuni soovitati 3.7.2 te ja kõik toimis nagu imeväel.
| arvutiH YT kirjutas: |
Panin kõik paika selle juhendi järgi:
http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html
Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.
Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.
Oskab keegi aidata? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
29.01.2014 00:46:26
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
Sul mingi viirusetõrje või tulemüür on.
Mul näiteks arvas comodo et cgminer.exe)guiminer kasutab seda) on malmware ja kustutab selle kaustast ära.
Ja mis versioon see cgminer sul on?
| arvutiH YT kirjutas: |
Panin kõik paika selle juhendi järgi:
http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html
Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.
Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.
Oskab keegi aidata? |
|
Viirusetõrjet pole ja tulemüüri võtsin täiesti maha. Cgmineri versioon 3.5.0.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 00:49:33
|
|
|
| Sikuta 3.7.2 siis. Proovi sellega. guimineri kaustas oleva cgmineri kausta kopeerisin värskelt tiritud 3.7.2 failidega üle. võibolla seal ka alles 3.5 versioon.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 00:51:54
|
|
|
format666, kõik teised tegid SEPA makse
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
29.01.2014 01:37:31
|
|
|
ma olen ara saanud jah. ;>.
yhe paeva ootan veel siis tuleb supporti halama minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.01.2014 01:48:57
|
|
|
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 01:52:45
|
|
|
MummikAl, keegi siin vist hiljuti kuulutas, et gigabyte ventikaid on üle.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
29.01.2014 02:02:43
|
|
|
Lihtsalt märgin ära oma tänase katsetuse. Riiulis vedeleb mitu surnud gtx295. Pilti ette ei võta aga tuled põlevad. Ei tea miks hoian neid:D
Panin masinasse ja miner programmidele ta sobib. Hakkas tööle ka. Max stabiilsus oli 25KH peal. Sai ka hetkeks 200 kätte, kuid see kadus sama kiirelt. Vigadega pooleks sain ka 50KH peale.
Katsetuse tulemus: surnud kaardid töötavad aga ei maksa vanarauda näppida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
29.01.2014 02:06:37
|
|
|
caarel, tänud info eest. Ma isegi mõtlesin vahepeal ebayst mõned surnud kaardid ligi võtta, aga polnud kindel, kas see toimiks. Aga enam pole vaja ka.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
29.01.2014 02:12:13
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| MummikAl, keegi siin vist hiljuti kuulutas, et gigabyte ventikaid on üle. |
see keegi võiks mulle privasse siis kuulutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutiH YT
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2009
|
29.01.2014 02:31:13
|
|
|
| SirVorkars kirjutas: |
| Sikuta 3.7.2 siis. Proovi sellega. guimineri kaustas oleva cgmineri kausta kopeerisin värskelt tiritud 3.7.2 failidega üle. võibolla seal ka alles 3.5 versioon. |
Tänud
Nüüd vist 3.7.2 hakkas tööle, vähemalt GPUd 100% ja WeMineLTC näitab isegi mingit hashrate'i (560, mis on liiga vähe, aga ehk parandavad veel). Cgminer ei näita aga mitte midagi, täpselt sama probleem, mis seal:
https://cryptocointalk.com/topic/2093-i-cant-mine-with-2x-hd-5970/ - seal jõuti järeldusele, et 5970 ei peagi korralikult toimima. Ongi nii või on sellele probleemile ka mingi lahendus ikkagi olemas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
29.01.2014 02:41:45
|
|
|
arvutiH YT, ma võin sind vaevast vabastada ja kaardi ära osta
_________________ o |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 03:46:31
|
|
|
Sa poleks ainuke.
| woosh kirjutas: |
arvutiH YT, ma võin sind vaevast vabastada ja kaardi ära osta  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
29.01.2014 08:51:37
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:
Spoiler 
|
Muide ise liimisin ühel laba külge Super Attack-iga ja on kestnud nüüdseks üle aasta. Aga pead vaatama, et täpselt murde kohtadesse satuks ja tasakaalus oleks. Liimid ära ootad liimi kuivamise ja siis lased veel praod üle ning lased rahulikult päeva kuivada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
29.01.2014 11:15:07
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:
|
Aga kas puuduv laba mingi probleemi ka tekitab või lihtsalt hing ei anna rahu? Hakkab vibreerima, sest vent tasakaalust väljas? Aja liimi/raskuse abil tasakaalu või murra vendi vastasküljelt ka üks laba ära Laba tagasi liimimisse ma väga ei usuks, aga nagu MikeEST vahepeal kirjutada jõudis, kui korralikult teha, võib toimida. Uus vent on ka muidugi hea variant ... kui leiad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.01.2014 11:23:43
|
|
|
Muidugi tekitab.
Mind imestab, kuda see laba üldse ära murduda sai?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
29.01.2014 11:25:27
|
|
|
töötamise ajal ilmselt suras millegagi sinna sisse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.01.2014 11:25:32
|
|
|
Olen nüüd ~2 ööpäeva Smartcoini kaevanud oma kolme kaardiga ja statistikast ilmneb kummaline nähtus - nimelt minu kõige vanem ja jõudluselt teistest nõrgem kaart - Sapphire 7950 DualX (jah, see nigelate ventidega), mis tiksub ~620kH/s, on veidi suurema "toore" jõudlusega 280X kaartidest (Sapphire VaporX ja XFX TDFD), mis mõlemad töötavad ~710kH/s, tegeliku "tootluse" poolest umbes kolm korda võimsam...
Ligikaudu sama aja jooksul on 280X kaardid leidnud kumbki ühe bloki ja tootnud üks 64 coini ja teine 65 coini (üks kaart töötab täie võimsusega vaid 12 tundi ööpäevast, ülejäänud aja ~560kH/s), 7950 oma 90kH/s väiksema võimsusega aga üksipäini leidnud 3 blokki ja tootnud kokku 192 coini.
Seda siis ühe pooli andmete kohaselt, kus ma enamuse ajast olen kaevandanud. Igale kaardile on eraldi cgminer ja poolis eraldi worker ning andmed võetud nende statistikast ja samuti cgmineri logidest/veebiliidesest.
(Kõik töötab Linuxis)
Müstika...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
29.01.2014 11:30:38
|
|
|
Kas on mingi eelis ka, kui panna eraldi workerid GPU-dele ?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
29.01.2014 11:35:39
|
|
|
| Sellel "emmel" on jah 5 slotti ja x1 juhet saad igasse pessa surada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
29.01.2014 11:44:37
|
|
|
| darzik kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:
|
Aga kas puuduv laba mingi probleemi ka tekitab või lihtsalt hing ei anna rahu? Hakkab vibreerima, sest vent tasakaalust väljas? Aja liimi/raskuse abil tasakaalu või murra vendi vastasküljelt ka üks laba ära Laba tagasi liimimisse ma väga ei usuks, aga nagu MikeEST vahepeal kirjutada jõudis, kui korralikult teha, võib toimida. Uus vent on ka muidugi hea variant ... kui leiad. |
Mul sama asi juhtunud. Vära korralik vibra tekib sisse. Kui sama raami peal teisigi kaarte siis hästi see ei mõju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.01.2014 11:50:00
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Kas on mingi eelis ka, kui panna eraldi workerid GPU-dele ? |
Nii palju on, et kui mõni kaart "ära kukub", siis teatud poolid võimaldavad meili peale teate saatmist (seda oleks ise ka võimalik kohalikul tasemel korraldada, aga pole aega ega viitsimist olnud piisavalt).
Olen nüüdseks nad küll üsna stabiilselt kõik käima saanud, viimati läks masin lolliks ülekuumenemise tõttu, kui ainult takjaribadega kinnitatud jaheda õhu toru lahti tuli ja hakkas pilu vahelt juba "läbi töötatud" sooja õhku imema... Trell ja neli plekikruvi kõrvaldasid selle õnnetuse kordumise võimaluse.
Aga mul on eraldi cgminerite jooksutamiseks veel tehnilisemat laadi ja vältimatu põhjus - nimelt on üks 280X ühes eraldi masinas ja eraldi kokkuklopsitud "kaevuris" on erinevad kaardid - 280X ja 7950 kõrvuti. Cgmineri võimaluste piiratuse tõttu ei ole võimalik neid ka ühes masinas ühe cgmineri protsessi abil majandada, kuna üks tahab kahte threadi, teine aga üht.
Kui minerid on juba eraldi, siis kolme workeri tegemine nende jaoks konti ei murra. Ja nagu näha, võib statistika üllatada...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 29.01.2014 11:51:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.01.2014 11:54:18
|
|
|
See on sul vajalik juhul, kui sa emaplaati korpusesse ei paiguta, millel see switch juba küljes on. Kui seda pole, pead käivitamiseks käsitsi näiteks kruvikaga pinne lühistama, kui n.ö "nupust" käivitamine on päevakorras.
See on aga veidi riskantne - käsi võib vääratada, kui seda tihti on vaja teha, "sihtima" peab üsna täpselt jne. Lüliti tagab mugavuse ja ohutuse (emaplaadile).
Samasuguse lüliti leiad suvalise vana rondi korpusest, enamasti isegi kaks - reset switch on ehituselt samasugune, vaid pistikule on trükitud reset.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 29.01.2014 11:57:51, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|