Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:37:46 vasta tsitaadiga

Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif
_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:40:34 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:41:33 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif


LOL

kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka?

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:43:31 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif


LOL

kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka?


Jätab kuidagi kadeda ja eluga mitte rahul oleva inimese mulje icon_lol.gif

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:44:35 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif


LOL

kui keegi ütleb, et pane pea ahju ja hashrate paraneb, paned ka?

Proovitud juba.
Ei parane rofl.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:45:24 vasta tsitaadiga

Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.

Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka...

Esimest korda on mul kaevates võimalik vabalt arvutis ka olla, mis on päris hea tunne icon_biggrin.gif Ainult 6950 abil kaevates oli hea lag sees.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.


viimati muutis The_Boss 28.01.2014 20:47:39, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:47:31 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.

Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka...

7970 või 280x

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:48:10 vasta tsitaadiga

reints, 280x, kirjas ka icon_razz.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:49:46 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Esimene Asus DC2T käes ja esmamulje - super.

Hetkel mul küll ainult 6950 + 280x plaadil. 78C @ 1880RPM (mis imo on päris vaikne), teeb 1070/1500/1.2V peal küll ainult 740KH/s, aga ma sellegagi rahul. Hiljem proovin tuunida veits, äkki saab tolle 800KH/s ka kätte. Vast tasuks undervoltida ka ikka...


Tavalised DCII.-ed teevad mul kõik 750+ niiet peaksid rohkem ikka saama.

Vaikus suhteline asi, minumeelest Gigabyte kaardid moditud Biosiga olid vaiksemad.

Asuse pluss on see , et isegi load ühtlane...


Nädala jooksul tekivad ka mõned MSI 280x Gaming kaardid, eks proovin ühe ise ka ära, puht huvi pärast....

Mõni tilgub ilmselt ka müüki....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 20:50:48 vasta tsitaadiga

--worksize XX (-w XX)
Has a minor effect, should be a multiple of 64 up to 256 maximum.
SUMMARY: Worth playing with once everything else has been tried but will
probably do nothing.

Eks platseeboefekt on vinge kindlasti kui 512 või 1024 paned icon_biggrin.gif

Ärge levitage rumalusi.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:09:52 vasta tsitaadiga

-cocain-, vajas sissetöötamst vist. Samade seadetega laseb 750+ nüüd.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:10:17 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
-cocain-, vajas sissetöötamst vist. Samade seadetega laseb 750+ nüüd.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2014 21:13:07 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif

Mul lõppes asi kirjaga DEAD icon_biggrin.gif
conf mul õige, aga neid kellasid ei tee kaart.

Eks peab kunagi seda Linuxi teemat vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 21:16:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Nokia kirjutas:
parm kirjutas:
Mis selle worksize 512 mõte on kui üksi AMD chip ei toeta suuremat kui 256? Äkki selgitate mulle rumalale ka icon_biggrin.gif


Vot ei tea, kuid hetkel on viimased 30min jooksnud kaardid juba 490khash, võib rahule jääda icon_lol.gif

Mul lõppes asi kirjaga DEAD icon_biggrin.gif
conf mul õige, aga neid kellasid ei tee kaart.

Eks peab kunagi seda Linuxi teemat vaatama.


Kusjuures, mul on windows 7 masinas veel üks 270X, mis teeb 434, 450 pigistas silm punnis ära ja edasi juba jooksis kotti ära, vot ma ei tea, mis ime selle linuxiga on.

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.01.2014 22:00:25 vasta tsitaadiga

Kes siin 6950-e piinavad, palju olete kätte saanud ja mis seadetega? Mul hetkel 430 jookseb stabiilselt. Vahel sureb ära ka, aga seda juhtub harva icon_smile.gif
270x teeb minul 490, kellad siis 1150/1500.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 22:06:53 vasta tsitaadiga

eltso, hetkel lasen 400-415KH/s peal. 840 peal oleks ühtlane 415 vist. Rohkem clockides hakkas jamama, seega tõmbasin 840 peale. Hetkel laseb 800 peal, sest driveriuuendusega viskas tagasi 800 peale ja pole tõstnud veel. Kohe teen ära icon_razz.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 28.01.2014 22:20:41 vasta tsitaadiga

eltso,
ühel 6950 ei saa kuidagi üle 390khs
teine 6950 on stabiilselt 435khs

_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 22:25:32 vasta tsitaadiga

Proovisin just 840MHz peale tagasi panna, aga bsodis kohe. OC suhtes pirtsakas kaart. Mingi hetk töötab 880MHz peal stabiilselt, teine kord ei lase isegi 805MHz panna.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2014 22:50:29 vasta tsitaadiga

eh, Doge network hash rate kukub hea hooga. Kuhu nüüd hüpatakse icon_rolleyes.gif Dif muidugi langeb mõnusalt thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 28.01.2014 23:20:22 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Kui pikk see ajavahemik oli alates ostust kuni tänase hea hinnani?


Vabandust, olin nädalavahetusel eemal ja alles nüüd loen mammutteemat tagantjärgi. Aga vastates küsimusele siis ostsin 9.01 ja müüsin 19.01. Tehingu hind mõlemal juhul 0.000midagi001. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:11:28 vasta tsitaadiga

Täiesti uskumatu lugu. Täna siis mõtlesin, et paigaldaks oma s775 platvormile celeron 440 protsessori, mille tdp on 35w praeguse 65w asemel, säästaks ju elektrit icon_biggrin.gif . Mõeldud, tehtud ja masin üleval kuid millegipärast langes kogu rigi hash pea 300 võrra. Esiti ei saanud aru milles probleem, jeblasin tükk aega. Viimase mõttena vahetasin protsessori tagasi, sest enne sama kooslus töötas edukalt. Ja nii ongi. Samade sätete juures lahjema celeroniga tegid 280x kaardid max 600khs, E6750-ga plaadil 750khs icon_eek.gif
Võimalik, et raud on lihtsalt liiga vana juba. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 29.01.2014 00:39:54 vasta tsitaadiga

Panin kõik paika selle juhendi järgi:

http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html

Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.

Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.

Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:39:57 vasta tsitaadiga

Kas GPU on otseühenduses netiga, või majandab stuffi cpu ikkagist ette?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 00:42:27 vasta tsitaadiga

mis v4rk on et kraken saadb n4dal aega raha?
kellelgi sama juhtunud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:44:28 vasta tsitaadiga

Sul mingi viirusetõrje või tulemüür on.
Mul näiteks arvas comodo et cgminer.exe)guiminer kasutab seda) on malmware ja kustutab selle kaustast ära.
Ja mis versioon see cgminer sul on. Õpetuses kässib 3.5 kasutada. Proovisin ka sellega, kuni soovitati 3.7.2 te ja kõik toimis nagu imeväel.

arvutiH YT kirjutas:
Panin kõik paika selle juhendi järgi:

http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html

Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.

Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.

Oskab keegi aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 29.01.2014 00:46:26 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Sul mingi viirusetõrje või tulemüür on.
Mul näiteks arvas comodo et cgminer.exe)guiminer kasutab seda) on malmware ja kustutab selle kaustast ära.
Ja mis versioon see cgminer sul on?

arvutiH YT kirjutas:
Panin kõik paika selle juhendi järgi:

http://ltccoin.blogspot.com/2013/12/kuidas-kaevandada-litecoini.html

Valisin GUImineri. Kui vajutan ''Start'', siis viskab alla umbes 40 sekundi pärast ''No servers could be used! Exiting.''. Siis läheb 5 minutit mööda ja ilmub alla ''Connecting...'' ning nii on praegu 45 minutit olnud. Kasutan: Catalyst 13.9, Win 7 x64, 2x ATi (AMD) 5970 CF off, GUIMiner-scrypt alpha.

Olen proovinud: Windowsi tulemüür sees/väljas, UAC ''Never notify'' peal. Cgminerit proovisin ka, sellel viskab akna poole sekundi jooksul kinni.

Oskab keegi aidata?


Viirusetõrjet pole ja tulemüüri võtsin täiesti maha. Cgmineri versioon 3.5.0.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:49:33 vasta tsitaadiga

Sikuta 3.7.2 siis. Proovi sellega. guimineri kaustas oleva cgmineri kausta kopeerisin värskelt tiritud 3.7.2 failidega üle. võibolla seal ka alles 3.5 versioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 00:51:54 vasta tsitaadiga

format666, kõik teised tegid SEPA makse icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 29.01.2014 01:37:31 vasta tsitaadiga

ma olen ara saanud jah. ;>.
yhe paeva ootan veel siis tuleb supporti halama minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 01:46:30 vasta tsitaadiga

format666, teoorias 4-5 tööpäeva peaks minema. Pane nädalavahetused ka otsa ja moepärast veel 1, saab kuni 10 päeva kokku.

Kirjutan siia ka siis:
http://www.aliexpress.com/store/product/PCI-e-PCIe-Express1X-to-4port-1X-multiplier-switch-riser-card-adapter-cable-for-diy-bitcoin/825827_1444567810.html
Kommentaaride järgi tundub, et töötab ilusti. Kes on esimene julge (ja raha peale piisavalt vihane), et ära prooviks siinses seltskonnas?

Päris huvitav oleks näiteks 16-20 kaarti ühe mobo külge panna icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 01:48:57 vasta tsitaadiga

nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 01:52:45 vasta tsitaadiga

MummikAl, keegi siin vist hiljuti kuulutas, et gigabyte ventikaid on üle.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 29.01.2014 02:02:43 vasta tsitaadiga

Lihtsalt märgin ära oma tänase katsetuse. Riiulis vedeleb mitu surnud gtx295. Pilti ette ei võta aga tuled põlevad. Ei tea miks hoian neid:D
Panin masinasse ja miner programmidele ta sobib. Hakkas tööle ka. Max stabiilsus oli 25KH peal. Sai ka hetkeks 200 kätte, kuid see kadus sama kiirelt. Vigadega pooleks sain ka 50KH peale.
Katsetuse tulemus: surnud kaardid töötavad aga ei maksa vanarauda näppida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 02:06:37 vasta tsitaadiga

caarel, tänud info eest. Ma isegi mõtlesin vahepeal ebayst mõned surnud kaardid ligi võtta, aga polnud kindel, kas see toimiks. Aga enam pole vaja ka.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 02:12:13 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
MummikAl, keegi siin vist hiljuti kuulutas, et gigabyte ventikaid on üle.


see keegi võiks mulle privasse siis kuulutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 29.01.2014 02:31:13 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Sikuta 3.7.2 siis. Proovi sellega. guimineri kaustas oleva cgmineri kausta kopeerisin värskelt tiritud 3.7.2 failidega üle. võibolla seal ka alles 3.5 versioon.

Tänud thumbs_up.gif

Nüüd vist 3.7.2 hakkas tööle, vähemalt GPUd 100% ja WeMineLTC näitab isegi mingit hashrate'i (560, mis on liiga vähe, aga ehk parandavad veel). Cgminer ei näita aga mitte midagi, täpselt sama probleem, mis seal:

https://cryptocointalk.com/topic/2093-i-cant-mine-with-2x-hd-5970/ - seal jõuti järeldusele, et 5970 ei peagi korralikult toimima. Ongi nii või on sellele probleemile ka mingi lahendus ikkagi olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 29.01.2014 02:41:45 vasta tsitaadiga

arvutiH YT, ma võin sind vaevast vabastada ja kaardi ära osta icon_smile.gif
_________________
o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 03:46:31 vasta tsitaadiga

Sa poleks ainuke. icon_biggrin.gif

woosh kirjutas:
arvutiH YT, ma võin sind vaevast vabastada ja kaardi ära osta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 08:51:37 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:

Spoiler Spoiler Spoiler


Muide ise liimisin ühel laba külge Super Attack-iga ja on kestnud nüüdseks üle aasta. Aga pead vaatama, et täpselt murde kohtadesse satuks ja tasakaalus oleks. Liimid ära ootad liimi kuivamise ja siis lased veel praod üle ning lased rahulikult päeva kuivada. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 29.01.2014 11:15:07 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:


Aga kas puuduv laba mingi probleemi ka tekitab või lihtsalt hing ei anna rahu? Hakkab vibreerima, sest vent tasakaalust väljas? Aja liimi/raskuse abil tasakaalu või murra vendi vastasküljelt ka üks laba ära icon_wink.gif Laba tagasi liimimisse ma väga ei usuks, aga nagu MikeEST vahepeal kirjutada jõudis, kui korralikult teha, võib toimida. Uus vent on ka muidugi hea variant ... kui leiad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:23:43 vasta tsitaadiga

Muidugi tekitab.
Mind imestab, kuda see laba üldse ära murduda sai?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 11:25:27 vasta tsitaadiga

töötamise ajal ilmselt suras millegagi sinna sisse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:25:32 vasta tsitaadiga

Olen nüüd ~2 ööpäeva Smartcoini kaevanud oma kolme kaardiga ja statistikast ilmneb kummaline nähtus - nimelt minu kõige vanem ja jõudluselt teistest nõrgem kaart - Sapphire 7950 DualX (jah, see nigelate ventidega), mis tiksub ~620kH/s, on veidi suurema "toore" jõudlusega 280X kaartidest (Sapphire VaporX ja XFX TDFD), mis mõlemad töötavad ~710kH/s, tegeliku "tootluse" poolest umbes kolm korda võimsam...
Ligikaudu sama aja jooksul on 280X kaardid leidnud kumbki ühe bloki ja tootnud üks 64 coini ja teine 65 coini (üks kaart töötab täie võimsusega vaid 12 tundi ööpäevast, ülejäänud aja ~560kH/s), 7950 oma 90kH/s väiksema võimsusega aga üksipäini leidnud 3 blokki ja tootnud kokku 192 coini.
Seda siis ühe pooli andmete kohaselt, kus ma enamuse ajast olen kaevandanud. Igale kaardile on eraldi cgminer ja poolis eraldi worker ning andmed võetud nende statistikast ja samuti cgmineri logidest/veebiliidesest.
(Kõik töötab Linuxis)

Müstika... icon_eek.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:30:38 vasta tsitaadiga

Kas on mingi eelis ka, kui panna eraldi workerid GPU-dele ?
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:34:15 vasta tsitaadiga

saan õigesti aru, et sellele prosel on 5 pci express slotti ja saab 5 gpud panna ? http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/970A-DS3P/GIGA-BYTE-MB-AMD-970-SB950-SAM3-ATX-GA-970A-DS3P-GIGA-BYTE-21231

ja kas pci x16 slotti läheb pci x1 isane ots?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 29.01.2014 11:35:39 vasta tsitaadiga

Sellel "emmel" on jah 5 slotti ja x1 juhet saad igasse pessa surada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:44:37 vasta tsitaadiga

darzik kirjutas:
MummikAl kirjutas:
nii juhtus siis selline lugu, et kaardil lendas enda ettevaatamatusest ühelt ventikalt blade minema. kas on mõttekas see tagasi liimida või peab hakkama asendust kuskilt otsima, kaardiks siis:


Aga kas puuduv laba mingi probleemi ka tekitab või lihtsalt hing ei anna rahu? Hakkab vibreerima, sest vent tasakaalust väljas? Aja liimi/raskuse abil tasakaalu või murra vendi vastasküljelt ka üks laba ära icon_wink.gif Laba tagasi liimimisse ma väga ei usuks, aga nagu MikeEST vahepeal kirjutada jõudis, kui korralikult teha, võib toimida. Uus vent on ka muidugi hea variant ... kui leiad.



Mul sama asi juhtunud. Vära korralik vibra tekib sisse. Kui sama raami peal teisigi kaarte siis hästi see ei mõju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:50:00 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Kas on mingi eelis ka, kui panna eraldi workerid GPU-dele ?
Nii palju on, et kui mõni kaart "ära kukub", siis teatud poolid võimaldavad meili peale teate saatmist (seda oleks ise ka võimalik kohalikul tasemel korraldada, aga pole aega ega viitsimist olnud piisavalt).
Olen nüüdseks nad küll üsna stabiilselt kõik käima saanud, viimati läks masin lolliks ülekuumenemise tõttu, kui ainult takjaribadega kinnitatud jaheda õhu toru lahti tuli ja hakkas pilu vahelt juba "läbi töötatud" sooja õhku imema... icon_lol.gif Trell ja neli plekikruvi kõrvaldasid selle õnnetuse kordumise võimaluse.

Aga mul on eraldi cgminerite jooksutamiseks veel tehnilisemat laadi ja vältimatu põhjus - nimelt on üks 280X ühes eraldi masinas ja eraldi kokkuklopsitud "kaevuris" on erinevad kaardid - 280X ja 7950 kõrvuti. Cgmineri võimaluste piiratuse tõttu ei ole võimalik neid ka ühes masinas ühe cgmineri protsessi abil majandada, kuna üks tahab kahte threadi, teine aga üht.
Kui minerid on juba eraldi, siis kolme workeri tegemine nende jaoks konti ei murra. Ja nagu näha, võib statistika üllatada...

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 29.01.2014 11:51:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:51:29 vasta tsitaadiga

tutorialis soovitatakse sellist asja nagu motherboard power switch

http://www.amazon.com/HDE-Power-Motherboard-Switch-Button/dp/B00345WH4A/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1390985345&sr=8-5&keywords=motherboard+power+switch

see peaks olema? kas see on vajalik ja mille jaoks, ei saa täpselt pihta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2014 11:54:18 vasta tsitaadiga

See on sul vajalik juhul, kui sa emaplaati korpusesse ei paiguta, millel see switch juba küljes on. Kui seda pole, pead käivitamiseks käsitsi näiteks kruvikaga pinne lühistama, kui n.ö "nupust" käivitamine on päevakorras. icon_smile.gif
See on aga veidi riskantne - käsi võib vääratada, kui seda tihti on vaja teha, "sihtima" peab üsna täpselt jne. Lüliti tagab mugavuse ja ohutuse (emaplaadile).

Samasuguse lüliti leiad suvalise vana rondi korpusest, enamasti isegi kaks - reset switch on ehituselt samasugune, vaid pistikule on trükitud reset.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 29.01.2014 11:57:51, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.