Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti teha HV serveris wipe?
Iga 1 nädala tagant
18%
 18%  [ 25 ]
Iga 2 nädala tagant
12%
 12%  [ 17 ]
Iga 3 nädala tagant
7%
 7%  [ 10 ]
Iga kuu tagant
32%
 32%  [ 43 ]
Mitte kunagi
28%
 28%  [ 38 ]
hääli kokku : 133

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
allu22
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2005




sõnum 28.01.2014 11:48:26 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Eile hilisõhtustele kaebustele järgnenud online-olevate adminide koosoleku tulemusena sai rodz juba banaani monkey.gif

kus ta baas oli? läheks lootima icon_biggrin.gif


Keegi metal pillarit ei tahaks anda? Sadu zombisi ära tapnud, aga ikka ei ole saanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 28.01.2014 12:03:08 vasta tsitaadiga

Heh mul sama probleem , et metal pillar puudu ja ei saa seetõttu metallist maja ehitada icon_biggrin.gif Mängule võiks tulla võimalus oma ehitise detailide eemaldamine ja ümberpaigutamise võimalus.
Natuke huumorit ka icon_biggrin.gif http://www.youtube.com/watch?v=JdYbt7cjuMI
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 12:11:39 vasta tsitaadiga

Saan pillareid jagada, kui tarvis.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrStriky
HV vaatleja
MrStriky

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 12:20:24 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
MrStriky kirjutas:
Timberg kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
millal huvitav rodz banni saab? ma juba nii ootan seda päeva, tüüp laseb kõigile rämedalt kaugelt 1 shotiga headi, 5 korda järjest (võimatu)

Ei ole ise antud mängijat vist kohanud, aga eeldan, et banaan tuleks kiirelt, kui oleks videomaterjal, mis näitab, kuidas tüüp häkib.


Ma kahtlen väga sügavalt, et hackib. Tean tüüpi isiklikult väga hästi ja nii madalale ta ei langeks.
Samas eestlase viga ongi see, et süüdistab alati hacke kui saab isegi skilled vennalt kulpi. Parim näide on Eesti CSi kommuun.

Anyways ma arvan, et ta on piisavalt harjutanud (PVP hero nagu ta on), et lasta osata. icon_biggrin.gif

äkki sina oledki rodz? igatahes haige inimene oli, isegi kui läksid välja kirvega mingit puud maja kõrval taguma, tuli lasi maha ja kui läksin oma kirvest tagasi tooma lasi uuesti maha ja nii niikaua kuni mul sellest kirvest savi oli.


Ei ma pole Rodz. Striker olen.
Aga nagu ma aru sain siis lahkuvad selle bani tagajärjel suure tõenaosusega vähemalt 2-8 mängijat.

Samas vaadates kui godlikeks Fleim lõpuks enne oma langust muutus ja kui nahaalne ta oli koos griefimistega siis imestan, et tema banni ei saanud.


viimati muutis MrStriky 28.01.2014 12:21:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 12:23:07 vasta tsitaadiga

Tema tõttu lahkus umbes sama palju, niiet saab hakkama.

Fleim on veel alles jah, kuid kuuldavasti on tal maja tühjaks tehtud. Näis, kas mõjub.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrStriky
HV vaatleja
MrStriky

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 12:24:09 vasta tsitaadiga

allu22 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Eile hilisõhtustele kaebustele järgnenud online-olevate adminide koosoleku tulemusena sai rodz juba banaani monkey.gif

kus ta baas oli? läheks lootima icon_biggrin.gif


Keegi metal pillarit ei tahaks anda? Sadu zombisi ära tapnud, aga ikka ei ole saanud.


Rodz andis juba locationi mulle ja ma vedasin selle tühjaks. Sorry mate. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LadyFluffy
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2013




sõnum 28.01.2014 12:34:25 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Fleim on veel alles jah, kuid kuuldavasti on tal maja tühjaks tehtud. Näis, kas mõjub.


Fleimil on ennegi maja tühjaks tehtud ja see teda ei takistanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 12:54:33 vasta tsitaadiga

Eks temalgi siis pikka pidu pole.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.01.2014 13:37:06 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Eile hilisõhtustele kaebustele järgnenud online-olevate adminide koosoleku tulemusena sai rodz juba banaani monkey.gif
Oot, häkkis siis või mitte? On selle ban-i taga mingi kindel tõendusmaterjal ka?
Ei tahaks eriti isiklikult mängida serveris, kus 15 aastase FPS-i mängimise käigus välja kujunendu kiired refleksid ja täpne sihtimine aetakse segamini mingi häkiga ning lihtsalt võidakse ban visata.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MrStriky
HV vaatleja
MrStriky

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 13:42:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Eile hilisõhtustele kaebustele järgnenud online-olevate adminide koosoleku tulemusena sai rodz juba banaani monkey.gif
Oot, häkkis siis või mitte? On selle ban-i taga mingi kindel tõendusmaterjal ka?
Ei tahaks eriti isiklikult mängida serveris, kus 15 aastase FPS-i mängimise käigus välja kujunendu kiired refleksid ja täpne sihtimine aetakse segamini mingi häkiga ning lihtsalt võidakse ban visata.


Ega selle pärast talle banni ei pandud. Reasoniks oli vist ikka liigne PvP kuna nutjaid oli palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.01.2014 13:48:33 vasta tsitaadiga

Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida icon_biggrin.gif
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks icon_smile.gif

PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LadyFluffy
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2013




sõnum 28.01.2014 14:38:28 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida icon_biggrin.gif
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks icon_smile.gif

PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav icon_smile.gif


Nõustun täielikult.

Paljud teevad ka nii, et jooksevadki paljalt ringi, kuigi relv jm on olemas. Üldjuhul lastakse need tõenäolisemalt maha, kellel riided seljas. Mind lasti absoluutselt iga kord kelvaris tüüpide poolt maha, kui need polnud omad. Ükskõik kellel siis oli Kelvar seljas, isegi kui kaugelt nägin neid ja ruttu minema tahtsin joosta, sain ikka kuuli, kuigi endal polnud midagi kaasaski ja korjasin ainult kive. Eile sattusin kahe tundmatu nimega tüübi ette, kirjutasin neile, et nad ei laseks, ja kohe pärast seda olin surnud. Tegin neile muidugi tagasi, korralikult. Rodz pole ainuke, kes kõiki laseb ja nii palju, kui ma tean, siis ta ei lasknud siiski kõiki. Paljusid ta ka aitas, ja mitte ainult sõpru. Imestasin isegi, et ta vahepeal nii lahkeks muutus. Pealegi Rodz ei rikkunud teiste maju. Tal olid ühed kindlad vaenlased, nagu ka mul - Fleim ja tema tiim. Algul käis ju ainult nende vahel sõda ja Fleimi tiim oli see, kes alustas majade rikkumisega. Minul rikkusid nad vähemalt kaks maja ära. Üks nendest enne reseti. Kas admin hoiatas Rodzi, et ta saab bänni, kui nii jätkab? Ma olen kindel, et ta oleks tagasi tõmmanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 15:04:56 vasta tsitaadiga

Antud bännimist ei tasu kohe kindlasti võtta kui meie administreerimise "stiilinäidet".
Sellise otsuse tegemist mõjutas enamjaolt see, et tema mängustiili tõttu vahetasid päris mitmed aktiivsed mängijad serverit ning see serveri vahetamine aina jätkus. Otsustasime, et serveri aktiivsuse ning teiste heaolu huvides keelame tal vähemalt mingiks perioodiks oma serveris mängimise.

Selle koha pealt, kas ma rodzi hoiatasin - jah, hoiatasin. Tema vastus oli, et ta jätkab KOS'i seni, kuni bäni saab.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.01.2014 15:20:10 vasta tsitaadiga

Nojah - ise hetkel mängin serveris, kus õhtuti on 150+ mängijat ja seal kehtib vägagi kill-on-sight reegel ja mulle meeldib see icon_smile.gif
Ei ole mõtet väga lambist ringi käia ja kui käid, siis võta relv kaasa ning ole valmis sõjaks icon_smile.gif

See on ikkagi ju survival mäng, mitte mingisugune Barbidega kodumängimine.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LadyFluffy
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2013




sõnum 28.01.2014 15:24:42 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Selle koha pealt, kas ma rodzi hoiatasin - jah, hoiatasin. Tema vastus oli, et ta jätkab KOS'i seni, kuni bäni saab.


Aa, no siis on arusaadav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 28.01.2014 15:37:18 vasta tsitaadiga

LadyFluffy kirjutas:
LKits kirjutas:
Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida icon_biggrin.gif
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks icon_smile.gif

PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav icon_smile.gif


Nõustun täielikult.

Paljud teevad ka nii, et jooksevadki paljalt ringi, kuigi relv jm on olemas. Üldjuhul lastakse need tõenäolisemalt maha, kellel riided seljas. Mind lasti absoluutselt iga kord kelvaris tüüpide poolt maha, kui need polnud omad. Ükskõik kellel siis oli Kelvar seljas, isegi kui kaugelt nägin neid ja ruttu minema tahtsin joosta, sain ikka kuuli, kuigi endal polnud midagi kaasaski ja korjasin ainult kive. Eile sattusin kahe tundmatu nimega tüübi ette, kirjutasin neile, et nad ei laseks, ja kohe pärast seda olin surnud. Tegin neile muidugi tagasi, korralikult. Rodz pole ainuke, kes kõiki laseb ja nii palju, kui ma tean, siis ta ei lasknud siiski kõiki. Paljusid ta ka aitas, ja mitte ainult sõpru. Imestasin isegi, et ta vahepeal nii lahkeks muutus. Pealegi Rodz ei rikkunud teiste maju. Tal olid ühed kindlad vaenlased, nagu ka mul - Fleim ja tema tiim. Algul käis ju ainult nende vahel sõda ja Fleimi tiim oli see, kes alustas majade rikkumisega. Minul rikkusid nad vähemalt kaks maja ära. Üks nendest enne reseti. Kas admin hoiatas Rodzi, et ta saab bänni, kui nii jätkab? Ma olen kindel, et ta oleks tagasi tõmmanud.

fleim tegi ka meie maja eile tühjaks, kui teeksime tiimitööd ja jagaksid c4, et ära õppida siis saaksime terve tema maja õhtu lasta.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LadyFluffy
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2013




sõnum 28.01.2014 16:35:19 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
fleim tegi ka meie maja eile tühjaks, kui teeksime tiimitööd ja jagaksid c4, et ära õppida siis saaksime terve tema maja õhtu lasta.


Fleimi maja on juba korralikult reiditud.

Edit: Ja mul kadus nüüd tükiks ajaks mänguisu ära ma arvan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 28.01.2014 17:16:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.

Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV veteran
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 17:35:48 vasta tsitaadiga

ssilverr kirjutas:
Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.

Ikka algusest
Kommentaarid: 445 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2014 18:11:26 vasta tsitaadiga

ssilverr kirjutas:
Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.

Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.
ˇ
Mina soovitan HV serverit (info esimeses postituses). Mitmed asjalikud kasutajad, mõned trossid. Kui just "halvasti ei lähe", siis saad rahulikult proovida. Üldiselt paistab hetkel mängus ka see silma, et midya rohkem inimesi serveris, seda rohkem surma saad. Mida rohkem "Official" server, seda rohkem häkkereid mingil põhjusel.

HV serveris vähemalt 2 HinnaVaatluse kasutajat hoiavad võimete piiris asjal silma peal ning vahel on saanud ka suuremad ahistajad bänni.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssilverr
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 28.01.2014 19:17:19 vasta tsitaadiga

[quote="Timberg"][quote="ssilverr"]Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.

Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.[/quote]ˇ
Mina soovitan HV serverit (info esimeses postituses). Mitmed asjalikud kasutajad, mõned trossid. Kui just "halvasti ei lähe", siis saad rahulikult proovida. Üldiselt paistab hetkel mängus ka see silma, et midya rohkem inimesi serveris, seda rohkem surma saad. Mida rohkem "Official" server, seda rohkem häkkereid mingil põhjusel.

HV serveris vähemalt 2 HinnaVaatluse kasutajat hoiavad võimete piiris asjal silma peal ning vahel on saanud ka suuremad ahistajad bänni.[/quote]

Noo korra HV serveris läks nii õnneks, et jõudsin just omale natukene puitu koguda, umbes nii minuti kaks mängida kui lasti vibuga maha, juhtub ikka.
Samas võitlus teistega on mängu osa, nii et vist on tõesti targem alustada koos sellega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009




sõnum 28.01.2014 21:02:16 vasta tsitaadiga

kui keegi tahab võime oma esimese maja maha müüa, see on suht vargakindel ja heas kohas, ainult vaja low quality metalit 400 ja saab äri teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrStriky
HV vaatleja
MrStriky

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 21:07:44 vasta tsitaadiga

LadyFluffy kirjutas:
Mihkel^^ kirjutas:
fleim tegi ka meie maja eile tühjaks, kui teeksime tiimitööd ja jagaksid c4, et ära õppida siis saaksime terve tema maja õhtu lasta.


Fleimi maja on juba korralikult reiditud.

Edit: Ja mul kadus nüüd tükiks ajaks mänguisu ära ma arvan.


Sa pole ainus kellel see isu ära kadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rodz
HV vaatleja
rodz

liitunud: 28.01.2014




sõnum 28.01.2014 21:23:48 vasta tsitaadiga

Tore teema jah, aga ärge hakake isegi vaeva mitte nägema, et mulle unban teha.
Täielik idiootsus.. Serveri nimi on "PvP/Sleep" aga teiste tapmise eest saab banni.
Inimesed, kes ühinevad PvP serveriga, peaksid arvestama, et teised võivad neid tappa siis kui tahavad, ükskõik mis rüüga Nad on, ükskõik mis relvaga Nad on.. Ükskõik kas neil üldse on rüü või relv..
Niiet need kes otsivad serverit, kus võib PvP-da ärge lootke, et Te siin serveris kaua mängida saate, sest banhammer lööb ka Teid.
Enough said ma usun.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slice&Dice
HV vaatleja
Slice&Dice

liitunud: 17.03.2012




sõnum 28.01.2014 21:47:30 vasta tsitaadiga

rodz, Sinu puhul ikka kehtib PK(Player killer) mitte PVP(Player vs Player)katsu neil vahet teha.
_________________
“...some men aren't looking for anything logical, like money.
They can't be bought, bullied, reasoned, or negotiated with.
Some men just want to watch the world burn.”
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rust mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.