Päris huvitavaid inimesi tekkinud HV serverisse, sõnavara on uskumatu lisaks kõigele muule.
Nii ta on. Sai veidikene eemal oldud ja jõmpsikad, kellel suus vaid suguelundid, võtsid võimust. Otseselt põhjust ban'imiseks ka pole, kui nad ropendavad, kuid kole on vaadata küll.
See härra, kes siin ähvardas tellisega teistel hambaid kurku lüüa ning täna veel teisi kaarsillalt alla lennutada, sai küll ban'i.
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
Te olete need tüübid kes normaalselt mängida ei osanud ja mu maja ümbruse hütte täis toppisid, nii, et ma ei saa ukstest ka enam sisse. Suht mängu isu võtavad sellised lapsed ära.
Aga niikaua palju õnne teile mu ühe maja maha võtmiselt. Nautige seda kraami niikaua kui teil see veel on.
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
Varsti harjutad ka kaarsillal BATMANNINGUT _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
Te olete need tüübid kes normaalselt mängida ei osanud ja mu maja ümbruse hütte täis toppisid, nii, et ma ei saa ukstest ka enam sisse. Suht mängu isu võtavad sellised lapsed ära.
Aga niikaua palju õnne teile mu ühe maja maha võtmiselt. Nautige seda kraami niikaua kui teil see veel on.
No ei ole vaja iga õhtu ukse ees fresh spawne maha lasta ja spawnkillida. Mis saate sellest, et lasite meid meie oma maja aknast maha, isegi siis, kui asju korjama läksime paras teile
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
Te olete need tüübid kes normaalselt mängida ei osanud ja mu maja ümbruse hütte täis toppisid, nii, et ma ei saa ukstest ka enam sisse. Suht mängu isu võtavad sellised lapsed ära.
Aga niikaua palju õnne teile mu ühe maja maha võtmiselt. Nautige seda kraami niikaua kui teil see veel on.
No ei ole vaja iga õhtu ukse ees fresh spawne maha lasta ja spawnkillida. Mis saate sellest, et lasite meid meie oma maja aknast maha, isegi siis, kui asju korjama läksime paras teile
ega me teie torni vallutada tegelt ei viitsi, liigapalju uksi ja teil ei tundunud midagi olevad. Vibunoolte eest jooksmine oli päris huvitav tegevus . Kui kedagi rünnata, siis on see see metallist kindlus, aga sinna läheb kõvasti C4.
Panite hüti paha ja siis lasite teise korruse seina maha? Midagi alles ka jätsite? Kui jarmis tõtt räägib, et me enam enda baasi sisse ei saa, siis on natuke nõme, me teie baasi ainukest ust kinni ei ehitanud, vastupidi, andsime nõu, et pange pillarid ette.
Aga jah, Rust on Rust. Surm ja kõige kaotamine on võimalus uueks alguseks
truth.enforce true/false Server kicks people automatically when they are doing "weird" things.
See käsk ei tee mitte midagi tegelikult
Ei oska päris öelda kas ta mitte midagi ei tee.
sarnane käsk truth.punish näiteks kickib kohe speedhackereid. Arvan, et see truth.enforce on ka sarnaselt seotud sellega aga veel täpselt ei tea mida ta teeb.
Olen ise ka seda meelt, et PVP on selle mängu üks osadest, kuigi arvan, et see mäng veel selle jaoks natuke toores (kloonide sõda, kus üksteise eristamiseks vaja teise kõrval olla) aga millest ma ei saa aru on see, et mida saavutatakse newspawnide tapmisega. Temalt pole nagunii midagi võtta ja mängus mingit exp süsteemi ka pole, et sa sellest midagi saaksid.
Isiklikult arvan, et see vabandus, et tal "võib" olla M4 kuskil kannikate vahel ei ole ka pädev. Kui sa oled ikka näiteks full kevlaris ja vastu tuleb paljas vend, siis isegi kui ta võtab M4 välja siis on teisel piisavalt palju aega, et player animationi ajal kui teine võtab relva välja samaga reageerida ning kui tulevahetuseks läheb, siis igaljuhul rohkemates riietes vend jääb peale.
truth.enforce true/false Server kicks people automatically when they are doing "weird" things.
See käsk ei tee mitte midagi tegelikult
Ei oska päris öelda kas ta mitte midagi ei tee.
sarnane käsk truth.punish näiteks kickib kohe speedhackereid. Arvan, et see truth.enforce on ka sarnaselt seotud sellega aga veel täpselt ei tea mida ta teeb.
Olen ise ka seda meelt, et PVP on selle mängu üks osadest, kuigi arvan, et see mäng veel selle jaoks natuke toores (kloonide sõda, kus üksteise eristamiseks vaja teise kõrval olla) aga millest ma ei saa aru on see, et mida saavutatakse newspawnide tapmisega. Temalt pole nagunii midagi võtta ja mängus mingit exp süsteemi ka pole, et sa sellest midagi saaksid.
Isiklikult arvan, et see vabandus, et tal "võib" olla M4 kuskil kannikate vahel ei ole ka pädev. Kui sa oled ikka näiteks full kevlaris ja vastu tuleb paljas vend, siis isegi kui ta võtab M4 välja siis on teisel piisavalt palju aega, et player animationi ajal kui teine võtab relva välja samaga reageerida ning kui tulevahetuseks läheb, siis igaljuhul rohkemates riietes vend jääb peale.
mina näiteks eemal olevaid paljaid tüüpe ei noki, aga kui nad liiga lähedale tulevad (et pumbaga lasta saavad) ja voice chati hoiatusele ei allu, siis saavad nad kiiresti surma. Samas saan aru miks paljaid tüüpe lastakse, nendel on tihti kõvasti puitu/metalli kogunenud, selle teadmisega noppisime me Mihkel^^ baasi kõrval neid maha ja alati oli neil asju, ühe korra oli isegi M4.
Naked man'ide elu läheb paremaks alles siis kui "vöö" peal olevad asjad välja paistavad.
mingid tüübid ärplesid meiega, et kui 10 c4 saavad lasevad maja õhku ,praegu lasid maja koguaeg kaugelt relvadega:D me mingi vibudega jändasime vastu. nüüd tund aega hiljem üks patsaan leidis explosivi läksime kohe külla neile. lasime seina maha ja võtsime kõik asjad ära, sealhulgas ka explosivid, ning lasime veel ühee seina maha, saime veel stuffi. kui hommikul sisse logid ja näed, et majas augud sees siis ära ole kuri, ise norisite tüli ja aitäh metall maja eest
Te olete need tüübid kes normaalselt mängida ei osanud ja mu maja ümbruse hütte täis toppisid, nii, et ma ei saa ukstest ka enam sisse. Suht mängu isu võtavad sellised lapsed ära.
Aga niikaua palju õnne teile mu ühe maja maha võtmiselt. Nautige seda kraami niikaua kui teil see veel on.
No ei ole vaja iga õhtu ukse ees fresh spawne maha lasta ja spawnkillida. Mis saate sellest, et lasite meid meie oma maja aknast maha, isegi siis, kui asju korjama läksime paras teile
Fresh spawne me küll ei tapnud. Kui riie seljas või relv käes(vibu on ka relv), siis alles nägime enda jaoks ohtu ja võtsime maha.
Pigem oli asi vastupidi. Glothis ja radsuitis käisime kelvari mehi tapmas (osadest saime jagu, osadest mitte ). Letherid saime, siis läksime suurt metallist maja campama, kus oli 4 radsuidiga meest sees (kahjuks põrusime). Ning kuna teie maja on üks suurimaid seal serveris, siis me algul eeldasime, et te ka piisavalt tugevad vastased meie jaoks, sellepärast campasime teie juures ka natuke. Ning õhtul peale seda kui te mu maja ära greefisite tulin ma üksi teie nelja mehe vastu(vähemalt kaks korda tapsin teid 1v4 ära, korjates teilt lether ja kelvar riideid ning mingi 3 m4-ja ja shotgunni). Seega pigem olite teie need kes kambakesi ühe mehe vastu lendasite. Aa, ja kuna teie maja alla tekkis nii palju ressursse, siis enamus ajast me ei campand teid vaid lihtsalt käisime ressursse korjamas ja kui te vibuga aknast laskma hakkasite siis pidin sõbrad jälle kohale kutsuma, sest te tahtsite veel tüli norida.
Sellest kraamis mis sa mu majast said, on mul savi. Ma piisavalt vana Rusti mängija, tean, et varu kodusi tuleb mitmeid teha ja ära peita.
... Aa, ja kuna teie maja alla tekkis nii palju ressursse, siis enamus ajast me ei campand teid vaid lihtsalt käisime ressursse korjamas ja kui te vibuga aknast laskma hakkasite siis pidin sõbrad jälle kohale kutsuma, sest te tahtsite veel tüli norida....
Selle tülinorimise kohta siis. Kuna teie olite need, kes meiega algul tõmblema tulid, katuse flare'e täis loopisid ja maja ümber laskma hakkasid, siis ilmselgelt näeme teis ohtu, kui te meie "torni" lähedale tulete. Meie ju ei tea, mis teil jälle plaanis, kui te enda osmiku poolt full gearis tulete. Lõbus vibuga sihtimist harjutada "sissetungijate" peal, teeme seda üksteise peal ka, for fun
Sheltereid, mis teie maja juurde sai topitud, on võimalik ka kirve/kirkaga katki peksta, don't põe. Tule ehita vastu, ma ei keela.
millal huvitav rodz banni saab? ma juba nii ootan seda päeva, tüüp laseb kõigile rämedalt kaugelt 1 shotiga headi, 5 korda järjest (võimatu)
Ei ole ise antud mängijat vist kohanud, aga eeldan, et banaan tuleks kiirelt, kui oleks videomaterjal, mis näitab, kuidas tüüp häkib.
Ma kahtlen väga sügavalt, et hackib. Tean tüüpi isiklikult väga hästi ja nii madalale ta ei langeks.
Samas eestlase viga ongi see, et süüdistab alati hacke kui saab isegi skilled vennalt kulpi. Parim näide on Eesti CSi kommuun.
Anyways ma arvan, et ta on piisavalt harjutanud (PVP hero nagu ta on), et lasta osata.
millal huvitav rodz banni saab? ma juba nii ootan seda päeva, tüüp laseb kõigile rämedalt kaugelt 1 shotiga headi, 5 korda järjest (võimatu)
Ei ole ise antud mängijat vist kohanud, aga eeldan, et banaan tuleks kiirelt, kui oleks videomaterjal, mis näitab, kuidas tüüp häkib.
Ma kahtlen väga sügavalt, et hackib. Tean tüüpi isiklikult väga hästi ja nii madalale ta ei langeks.
Samas eestlase viga ongi see, et süüdistab alati hacke kui saab isegi skilled vennalt kulpi. Parim näide on Eesti CSi kommuun.
Anyways ma arvan, et ta on piisavalt harjutanud (PVP hero nagu ta on), et lasta osata.
äkki sina oledki rodz? igatahes haige inimene oli, isegi kui läksid välja kirvega mingit puud maja kõrval taguma, tuli lasi maha ja kui läksin oma kirvest tagasi tooma lasi uuesti maha ja nii niikaua kuni mul sellest kirvest savi oli.
millal huvitav rodz banni saab? ma juba nii ootan seda päeva, tüüp laseb kõigile rämedalt kaugelt 1 shotiga headi, 5 korda järjest (võimatu)
Ei ole ise antud mängijat vist kohanud, aga eeldan, et banaan tuleks kiirelt, kui oleks videomaterjal, mis näitab, kuidas tüüp häkib.
Ma kahtlen väga sügavalt, et hackib. Tean tüüpi isiklikult väga hästi ja nii madalale ta ei langeks.
Samas eestlase viga ongi see, et süüdistab alati hacke kui saab isegi skilled vennalt kulpi. Parim näide on Eesti CSi kommuun.
Anyways ma arvan, et ta on piisavalt harjutanud (PVP hero nagu ta on), et lasta osata.
äkki sina oledki rodz? igatahes haige inimene oli, isegi kui läksid välja kirvega mingit puud maja kõrval taguma, tuli lasi maha ja kui läksin oma kirvest tagasi tooma lasi uuesti maha ja nii niikaua kuni mul sellest kirvest savi oli.
Jep ja selline see rodz on...ei saa mina isiklikult neist paljaste vendade tapjatest aru aga noh...juuvist kompenseerivad.
Heh mul sama probleem , et metal pillar puudu ja ei saa seetõttu metallist maja ehitada Mängule võiks tulla võimalus oma ehitise detailide eemaldamine ja ümberpaigutamise võimalus.
Natuke huumorit ka http://www.youtube.com/watch?v=JdYbt7cjuMI
millal huvitav rodz banni saab? ma juba nii ootan seda päeva, tüüp laseb kõigile rämedalt kaugelt 1 shotiga headi, 5 korda järjest (võimatu)
Ei ole ise antud mängijat vist kohanud, aga eeldan, et banaan tuleks kiirelt, kui oleks videomaterjal, mis näitab, kuidas tüüp häkib.
Ma kahtlen väga sügavalt, et hackib. Tean tüüpi isiklikult väga hästi ja nii madalale ta ei langeks.
Samas eestlase viga ongi see, et süüdistab alati hacke kui saab isegi skilled vennalt kulpi. Parim näide on Eesti CSi kommuun.
Anyways ma arvan, et ta on piisavalt harjutanud (PVP hero nagu ta on), et lasta osata.
äkki sina oledki rodz? igatahes haige inimene oli, isegi kui läksid välja kirvega mingit puud maja kõrval taguma, tuli lasi maha ja kui läksin oma kirvest tagasi tooma lasi uuesti maha ja nii niikaua kuni mul sellest kirvest savi oli.
Ei ma pole Rodz. Striker olen.
Aga nagu ma aru sain siis lahkuvad selle bani tagajärjel suure tõenaosusega vähemalt 2-8 mängijat.
Samas vaadates kui godlikeks Fleim lõpuks enne oma langust muutus ja kui nahaalne ta oli koos griefimistega siis imestan, et tema banni ei saanud.
viimati muutis MrStriky 28.01.2014 12:21:29, muudetud 1 kord
Eile hilisõhtustele kaebustele järgnenud online-olevate adminide koosoleku tulemusena sai rodz juba banaani
Oot, häkkis siis või mitte? On selle ban-i taga mingi kindel tõendusmaterjal ka?
Ei tahaks eriti isiklikult mängida serveris, kus 15 aastase FPS-i mängimise käigus välja kujunendu kiired refleksid ja täpne sihtimine aetakse segamini mingi häkiga ning lihtsalt võidakse ban visata.
Ega selle pärast talle banni ei pandud. Reasoniks oli vist ikka liigne PvP kuna nutjaid oli palju.
Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks
PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav _________________ itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks
PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav
Nõustun täielikult.
Paljud teevad ka nii, et jooksevadki paljalt ringi, kuigi relv jm on olemas. Üldjuhul lastakse need tõenäolisemalt maha, kellel riided seljas. Mind lasti absoluutselt iga kord kelvaris tüüpide poolt maha, kui need polnud omad. Ükskõik kellel siis oli Kelvar seljas, isegi kui kaugelt nägin neid ja ruttu minema tahtsin joosta, sain ikka kuuli, kuigi endal polnud midagi kaasaski ja korjasin ainult kive. Eile sattusin kahe tundmatu nimega tüübi ette, kirjutasin neile, et nad ei laseks, ja kohe pärast seda olin surnud. Tegin neile muidugi tagasi, korralikult. Rodz pole ainuke, kes kõiki laseb ja nii palju, kui ma tean, siis ta ei lasknud siiski kõiki. Paljusid ta ka aitas, ja mitte ainult sõpru. Imestasin isegi, et ta vahepeal nii lahkeks muutus. Pealegi Rodz ei rikkunud teiste maju. Tal olid ühed kindlad vaenlased, nagu ka mul - Fleim ja tema tiim. Algul käis ju ainult nende vahel sõda ja Fleimi tiim oli see, kes alustas majade rikkumisega. Minul rikkusid nad vähemalt kaks maja ära. Üks nendest enne reseti. Kas admin hoiatas Rodzi, et ta saab bänni, kui nii jätkab? Ma olen kindel, et ta oleks tagasi tõmmanud.
Antud bännimist ei tasu kohe kindlasti võtta kui meie administreerimise "stiilinäidet".
Sellise otsuse tegemist mõjutas enamjaolt see, et tema mängustiili tõttu vahetasid päris mitmed aktiivsed mängijad serverit ning see serveri vahetamine aina jätkus. Otsustasime, et serveri aktiivsuse ning teiste heaolu huvides keelame tal vähemalt mingiks perioodiks oma serveris mängimise.
Selle koha pealt, kas ma rodzi hoiatasin - jah, hoiatasin. Tema vastus oli, et ta jätkab KOS'i seni, kuni bäni saab.
Nojah - ise hetkel mängin serveris, kus õhtuti on 150+ mängijat ja seal kehtib vägagi kill-on-sight reegel ja mulle meeldib see
Ei ole mõtet väga lambist ringi käia ja kui käid, siis võta relv kaasa ning ole valmis sõjaks
Ja sellepärast ma seal serveris ei tahagi mängida
Kirjapanemata reeglite rakendamine "demokraatia" vormis ei sobi mulle. Kui eksisteerivad mänguelemendid, mida ei kuritarvitata (glitch, hack jms), siis need võivadki eksisteerida.
Kui paljalt ringi jooksev vend saab tina, siis loomulikult on see hale, aga sellegipoolest see eksisteerib. See on mängu osa! Administreerida tuleks nii, et kasutatakse mängusiseseid meetodeid, mitte "jumalike" õigusi. Taolisele vennale tuleks mängus sees kuul pähe lasta, maja maatasa teha jne.
Aga see selleks
PS: Lihtsalt teadmiseks, et päris paljud tegijad mängijad jooksevad teistes serverites paljalt ringi ja "seljakotis" (või kuhu iganes peita suudavad) on M4. Neid ei lasta nii palju, sest nad on paljad, ei ärata tähelepanu, aga kui mõni vend neid häirib, siis nemad lasevad küll.
Lisaks - mina isiklikult olen saanud täiesti paljalt vennalt VÄGA palju ressursse. Loomulikult saab aru, kes on "kivimees" ja kes on juba veidi materjali kogunud. Liikumisest jms ütleb ära.
Pigem ongi just nii, et targem on rünnata ju nõrgemaid, sest sealt saab kasu. Iseasi, kas see ka väärikas tegutsemine, on kaheldav
Nõustun täielikult.
Paljud teevad ka nii, et jooksevadki paljalt ringi, kuigi relv jm on olemas. Üldjuhul lastakse need tõenäolisemalt maha, kellel riided seljas. Mind lasti absoluutselt iga kord kelvaris tüüpide poolt maha, kui need polnud omad. Ükskõik kellel siis oli Kelvar seljas, isegi kui kaugelt nägin neid ja ruttu minema tahtsin joosta, sain ikka kuuli, kuigi endal polnud midagi kaasaski ja korjasin ainult kive. Eile sattusin kahe tundmatu nimega tüübi ette, kirjutasin neile, et nad ei laseks, ja kohe pärast seda olin surnud. Tegin neile muidugi tagasi, korralikult. Rodz pole ainuke, kes kõiki laseb ja nii palju, kui ma tean, siis ta ei lasknud siiski kõiki. Paljusid ta ka aitas, ja mitte ainult sõpru. Imestasin isegi, et ta vahepeal nii lahkeks muutus. Pealegi Rodz ei rikkunud teiste maju. Tal olid ühed kindlad vaenlased, nagu ka mul - Fleim ja tema tiim. Algul käis ju ainult nende vahel sõda ja Fleimi tiim oli see, kes alustas majade rikkumisega. Minul rikkusid nad vähemalt kaks maja ära. Üks nendest enne reseti. Kas admin hoiatas Rodzi, et ta saab bänni, kui nii jätkab? Ma olen kindel, et ta oleks tagasi tõmmanud.
fleim tegi ka meie maja eile tühjaks, kui teeksime tiimitööd ja jagaksid c4, et ära õppida siis saaksime terve tema maja õhtu lasta.
Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.
Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.
Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.
Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.
Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.
ˇ
Mina soovitan HV serverit (info esimeses postituses). Mitmed asjalikud kasutajad, mõned trossid. Kui just "halvasti ei lähe", siis saad rahulikult proovida. Üldiselt paistab hetkel mängus ka see silma, et midya rohkem inimesi serveris, seda rohkem surma saad. Mida rohkem "Official" server, seda rohkem häkkereid mingil põhjusel.
HV serveris vähemalt 2 HinnaVaatluse kasutajat hoiavad võimete piiris asjal silma peal ning vahel on saanud ka suuremad ahistajad bänni.
[quote="Timberg"][quote="ssilverr"]Kas keegi annaks head nõu millisesse serverisse asuda kui on soov, et ei saaks surma teiste läbi, mul alles antud mänguga alustamine käimas ning kuna ei ole ka varasemalt seda tüüpi mänge mänginud, (ehk siis peab aegajalt ka õiged klahve klaviatuurilt otsima) siis esialgu tutvuks/õpiks mänguga ja mängimisega.
Selline küsimus veel, et kui serverit vahetada kas siis asjad mis eelnevalt olemas olid, näiteks riided seljas, kaovad ära ja alustad jälle täiesti algusest.[/quote]ˇ
Mina soovitan HV serverit (info esimeses postituses). Mitmed asjalikud kasutajad, mõned trossid. Kui just "halvasti ei lähe", siis saad rahulikult proovida. Üldiselt paistab hetkel mängus ka see silma, et midya rohkem inimesi serveris, seda rohkem surma saad. Mida rohkem "Official" server, seda rohkem häkkereid mingil põhjusel.
HV serveris vähemalt 2 HinnaVaatluse kasutajat hoiavad võimete piiris asjal silma peal ning vahel on saanud ka suuremad ahistajad bänni.[/quote]
Noo korra HV serveris läks nii õnneks, et jõudsin just omale natukene puitu koguda, umbes nii minuti kaks mängida kui lasti vibuga maha, juhtub ikka.
Samas võitlus teistega on mängu osa, nii et vist on tõesti targem alustada koos sellega.
Tore teema jah, aga ärge hakake isegi vaeva mitte nägema, et mulle unban teha.
Täielik idiootsus.. Serveri nimi on "PvP/Sleep" aga teiste tapmise eest saab banni.
Inimesed, kes ühinevad PvP serveriga, peaksid arvestama, et teised võivad neid tappa siis kui tahavad, ükskõik mis rüüga Nad on, ükskõik mis relvaga Nad on.. Ükskõik kas neil üldse on rüü või relv..
Niiet need kes otsivad serverit, kus võib PvP-da ärge lootke, et Te siin serveris kaua mängida saate, sest banhammer lööb ka Teid.
Enough said ma usun. _________________
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.