Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 14:38:27 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson Xperia RAY, järgmine probleem:
Kui lülitan ekraani välja siis enam ei saa seda sisse lülitada, valgustus hakkab põlema, aga pilti ei näita enam, kasutada seda aga ikka saab, kui vajutada midagi ekraani peale
Esialgu pidin lihtsalt ootama ~1min ja siis pilt tuli ette jälle, ajaga läks see ooteaeg kauemaks, ja nüüd ei tule pilt üldse ette, isegi kui võtan aku välja ja lülitan telefoni uuesti sisse
http://www.youtube.com/watch?v=CylWnZRoTRQ täpselt sama probleem nagu siin videos

Oskab keegi öelda milles probleem võiks olla, ja palju see maksma läheb?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2013 21:14:07 vasta tsitaadiga

Ei teagi kas postitada siia või rooti teemasse, igastahes vend suutis kuidagi Samsung Note GT-I9220´i telliseks lasta, pildi võtab ette, nupud ka töötavad, boodib sinna maani kuni Samsungi nimi ette tuleb ja sinna ta jääb ka. On võimalusi veel korda saamiseks või prügikasti kaup?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 24.12.2013 10:39:15 vasta tsitaadiga

F3nya kirjutas:
Sony Ericsson Xperia RAY, järgmine probleem:
Kui lülitan ekraani välja siis enam ei saa seda sisse lülitada, valgustus hakkab põlema, aga pilti ei näita enam, kasutada seda aga ikka saab, kui vajutada midagi ekraani peale
Esialgu pidin lihtsalt ootama ~1min ja siis pilt tuli ette jälle, ajaga läks see ooteaeg kauemaks, ja nüüd ei tule pilt üldse ette, isegi kui võtan aku välja ja lülitan telefoni uuesti sisse
http://www.youtube.com/watch?v=CylWnZRoTRQ täpselt sama probleem nagu siin videos

Oskab keegi öelda milles probleem võiks olla, ja palju see maksma läheb?


Esipaneel või halvemal juhul emaplaat.Igatahes midagi odavat loota pole.Kui huvi siis homsest saada korralik Ray,kuna naisterahvas saab uue .Vajadusel PS


M.vähekasutatud Sony Xperia Sola
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 12:14:14 vasta tsitaadiga

kui peaks viga olema seotud esipaneeliga, siis oleks pakkuda korralik esipaneel. Huvi korral PS
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2013 12:22:07 vasta tsitaadiga

Xperia M. Äratuskell ei too korduva äratuse puhul ekraanile ikooni, millest saaks äratuse kinni vajutada. Aitab ainult telefoni välja lülitamine. icon_question.gif icon_neutral.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 25.12.2013 13:01:09 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Xperia M. Äratuskell ei too korduva äratuse puhul ekraanile ikooni, millest saaks äratuse kinni vajutada. Aitab ainult telefoni välja lülitamine. icon_question.gif icon_neutral.gif

Proovi Algseaded taastada.mul kaasa sai sama kingituseks,proovime selle àratuse àra.
@
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spitfire42
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2013




sõnum 25.12.2013 17:41:34 vasta tsitaadiga

Tere! Xperia P pealmine ekraan(lcd?) katki ning sooviks teada kus ning mis hinnaga ma seda vahetada saaksin? Häid pühi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 20:02:13 vasta tsitaadiga

Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 20:04:46 vasta tsitaadiga

Keegi asjapulk Galaxy S3 klaasi vahetamisega saaks hakkama? EMT esindus tahaks koos displeiga vahetada ning see läheks poole üle telefoni turuväärtusest maksma, ma arvan.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 26.12.2013 12:49:08 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi!


-----------
Võin selle usb pesa ära vahetada.Aga kas telefon muus osas ka probleemne?


++++++++++

M. Sony Xperia Sola heas korras.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 14:45:14 vasta tsitaadiga

poles kirjutas:
FD kirjutas:
Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi!


-----------
Võin selle usb pesa ära vahetada.Aga kas telefon muus osas ka probleemne?


++++++++++

M. Sony Xperia Sola heas korras.


Saatsin mure PS.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 16:08:41 vasta tsitaadiga

Olgu, mul on nüüd nõu tarvis. Samsung Galaxy S2, Korea turu versioon, kuid originaal. Peale tarkvaravahetust (olen seda umbes 6 korda proovinud) muutub ekraan ühel momendil põletavalt heledaks (ala nagu arvuti monitoril oleks lisaks ekraaniseadetele videoseaded liiga heledaks keeratud) ning aitab ainult tarkvaravahetus. Ei reset ega midagi muud olukorrale leevendust ei too. Ideid?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 23:35:29 vasta tsitaadiga

Samsung GT-S8500, ekraanil mõra. Pilt ja puutetundlikus olemas, et vist ainult katteklaas katki. Kas seda vahetab keegi ka eraldi, mis maksab? Samas kui mitte, mis terve ekraani vahetus maksab? Võib ka päris pakkumise saata, kuna tundub, et telefoni omanikul kindel plaan telefon korda teha.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2013 18:28:57 vasta tsitaadiga

Nokia N9 ei lase sisse lülitada küsib security code, ehk öelda kuidas lahti saada, v teeb keegi seda ise imei koodi abil või kuidagi?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2013 23:35:54 vasta tsitaadiga

Xperia V kuumeneb üle 10min jooksul kui istud netis ja lülitab välja ennast, keegi oskab aidata?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelteiss
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 02.01.2014 01:51:16 vasta tsitaadiga

Probleem lg p710-ga . Laadisin vale offical stock romi peale ja nüüd mingi asi rikutud. icon_sad.gif Ta ei võta USB draivereid ka vastu . Muidu oleks saand PC SUITE-ga ära teha aga jah . Ette tuleb ainult jooneline taust iga natukese aja tagand muutub jooneline taust lihtsalt mustaks aga ekraan ei lähe välja vaid mingi valgustus on sees. Kes teab ,siis aidake mind sellest välja..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont10000
HV kasutaja
tont10000

liitunud: 08.03.2006




sõnum 02.01.2014 20:58:09 vasta tsitaadiga

HTC One SV kukkus maha ja pealmine ekraan ämblikuvõrk, displey ise töötab. Palju oleks selle pealmise ekraani vahettus?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devvie
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008




sõnum 10.01.2014 13:03:31 vasta tsitaadiga

Tervist!

Läks Xperia ZR'i ekraan katki, kas keegi oskab aidata ja öelda, et palju maksma läheks ja kus Tallinnas neid parandatakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cipy
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010




sõnum 11.01.2014 13:13:10 vasta tsitaadiga

Tere. Htc desire 300 puutetundlikul ekraanil mõra. Kui palju vahetus maksma läheks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R1X
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2007




sõnum 13.01.2014 19:17:22 vasta tsitaadiga

Tere, tellisin Sony Solale uue mikrofooni, kuna teised inimesed mind enam ei kuulnud, pole õrna aimugi kuidas seda vahetada, kas see on joodetud emaplaadi külge? http://www.parts4repair.com/microphone-for-sony-xperia-sola-mt27i/ <-- selline junn
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 13.01.2014 22:42:08 vasta tsitaadiga

R1X kirjutas:
Tere, tellisin Sony Solale uue mikrofooni, kuna teised inimesed mind enam ei kuulnud, pole õrna aimugi kuidas seda vahetada, kas see on joodetud emaplaadi külge? http://www.parts4repair.com/microphone-for-sony-xperia-sola-mt27i/ <-- selline junn

----------
jah on joodetud.pole lihtne vahetada.halvemal juhul ei aita uus mikrofon.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 23:15:12 vasta tsitaadiga

kui asus transformer kvalifitseeruks puutetundlikuks telefoniks siis kelle poole tartus selle ekraani tellimise ja vahetamisega pöörduma peaks?

https://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_Transformer_Pad_TF300TG/

ise veel näinud seda seadet pole aga võimalus on, et katki ainult pealmine ekraan.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 11:31:06 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Samsung GT-S8500, ekraanil mõra. Pilt ja puutetundlikus olemas, et vist ainult katteklaas katki. Kas seda vahetab keegi ka eraldi, mis maksab? Samas kui mitte, mis terve ekraani vahetus maksab? Võib ka päris pakkumise saata, kuna tundub, et telefoni omanikul kindel plaan telefon korda teha.

...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jman
Kreisi kasutaja
Jman

liitunud: 12.10.2009




sõnum 16.01.2014 16:19:27 vasta tsitaadiga

selline probleem et mobiil on p2rit hispaaniast ja oleks vaja lahti teha.
Mudel: Huawei u8650
hetkel ei ole võimalik eesti Sim kaarte kasutada. icon_mad.gif

_________________
Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuusio
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 18:49:43 vasta tsitaadiga

Nokia Lumia 620 klaasi vahetus,kes teeb ja palju maksab? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzu
Kreisi kasutaja
ozzu

liitunud: 21.01.2007




sõnum 19.01.2014 16:48:37 vasta tsitaadiga

kellelgi telefoni parandajatest siukest asja on pakkuda eestis:
http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFgxMDAw/$(KGrHqRHJBwFCQ3Y9tVqBQr)5KzUfw~~60_35.JPG
Usb kaas ja sim kaardi hoidja nokia N9-le.

_________________
Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LinkyB
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2005




sõnum 19.01.2014 20:07:12 vasta tsitaadiga

HTC ONE SV ainult klaasi vahetus, Tartus? $$$?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2kk
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2010




sõnum 19.01.2014 21:57:15 vasta tsitaadiga

Samsung S3 LCD mooduli vahetus , mis maksab?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 22:09:08 vasta tsitaadiga

p2kk kirjutas:
Samsung S3 LCD mooduli vahetus , mis maksab?



146.- (Kohapeal olemas Sinist ja valget)

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eleryn
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2014




sõnum 24.01.2014 23:00:45 vasta tsitaadiga

HTC ONE ekraanivahetus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sitekiosk
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2011




sõnum 25.01.2014 20:39:06 vasta tsitaadiga

Kui katki sul see One sv ekraan on, endal 1 üle ja saaks vahetatud ka . Pilte ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 25.01.2014 23:05:21 vasta tsitaadiga

Kui sony zril on/off nupp korralikult ei tööta, mis on lahendus?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzu
Kreisi kasutaja
ozzu

liitunud: 21.01.2007




sõnum 27.01.2014 02:51:53 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S4
Pilt must ja klaas katki.
Sisse lülitub.
Mis sellest elulooma tegemine maksab?

_________________
Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MariusL
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2014




sõnum 27.01.2014 20:48:52 vasta tsitaadiga

Tere,
Selline probleem, et HTC one X'l on backlight probleemid - ehk siis taustavalgust ei anna korrigeerida ja taustavalgus nö "väriseb".
Uurisin netist ja leidsin, et probleem on siis selles: http://i1086.photobucket.com/albums/j449/WindyFan/onexlight.jpg
Keegi oskab aidata, või teab inimest, kes saaks aidata antud asjaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 23:45:52 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Kui sony zril on/off nupp korralikult ei tööta, mis on lahendus?


Uus nupp, tartus 24.-

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 00:00:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi vahetaks s2 ainult klaasi ära , hea kui tartus.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2014 00:01:57 vasta tsitaadiga

margus0000 kirjutas:
Kas keegi vahetaks s2 ainult klaasi ära , hea kui tartus.


70.-

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2kk
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2010




sõnum 11.02.2014 20:02:44 vasta tsitaadiga

Palju htc one x ile digitizer maksab?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheik
HV vaatleja
Sheik

liitunud: 27.06.2005




sõnum 13.02.2014 13:06:01 vasta tsitaadiga

Samsun Galaxy Note
Telefon lülitus ise välja ja enam sisse ei lülitu.
Samas kui aku tagant ära võtan ja uuesti tagasi panen läheb telefon suht kiirelt tagant sim kaardi koha juures kuumaks.
Korra sain pildi ette poweri nuppu ja volumi nuppu kl6bistades.Laadis alguses pooleni logo juures ära ja viskas pildi tasku.
Oskate nõu anda ?

Ette tänades
A.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vincento
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2009




sõnum 17.02.2014 20:37:12 vasta tsitaadiga

Sony xperia Z1 ekraan ja ekraanivahetus? Kukkus ja ekraan sodi. Pärnu soovitav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaksu
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2014




sõnum 18.02.2014 19:20:59 vasta tsitaadiga

Tervist!
krt LG Optimusel l9 esipaneel vahetatud. Pika jebimise peale sai niipalju puuteka tööle, et pin sisestada, peale seda vsjo. Rohkem ei möju muljumine. sai ka lahti uuesti vöetud ja pistikuid kontrollitud, kõik puhtad ja kenasti pesas. Mida uurida. uus ekraaniklaas muidugi jeebaist ja päritulu laialivenitatud silmadest...
Keegi teab mõnda kohta kus tehakse normi hinnaga korda Tartus?

Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 22:10:12 vasta tsitaadiga

jaksu kirjutas:
Tervist!
krt LG Optimusel l9 esipaneel vahetatud. Pika jebimise peale sai niipalju puuteka tööle, et pin sisestada, peale seda vsjo. Rohkem ei möju muljumine. sai ka lahti uuesti vöetud ja pistikuid kontrollitud, kõik puhtad ja kenasti pesas. Mida uurida. uus ekraaniklaas muidugi jeebaist ja päritulu laialivenitatud silmadest...
Keegi teab mõnda kohta kus tehakse normi hinnaga korda Tartus?

Tänud!


Võid tartus ühendust võtta, teen ta korda sul mõistliku hinnaga icon_smile.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2014 22:49:03 vasta tsitaadiga

Palju võiks maksma minna HTC One X tüüpvea parandus. Probleem Wifiga: Kui mitte avaldada survet tagumisele kaanele siis signaal on väga halb, avaldades survet on signaal väga hea. Uus korpus oleks ka muidugi hea.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ownagetime
HV kasutaja
ownagetime

liitunud: 30.05.2011




sõnum 25.02.2014 18:39:50 vasta tsitaadiga

Samsung GSII, ekraan on ämblikuvõrk, ekraan töötab ja kroomosadelt on värv maha kulunud, oskab keegi vahetada seda ekraani ja neid ääreliiste? Palju maksma läheks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.02.2014 00:40:48 vasta tsitaadiga

On väike küsimus. Nimelt mu HTC One X G-sensor ei tööta. Mida iganes ma ka ei tee, ekraani pööramine ei funka. Kipun arvama, et raua probleem. Kui palju umbes parandus maksma läheb umbkaudselt, keegi teab?

Suur tänu abi eest!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 02:11:42 vasta tsitaadiga

Juba mõnda aega mõelnud HTC Desire X'l klaasi koos digitizeriga ära vahetada. Kodumaised pakkujad oma 100€ hinnaga väga ei ahvatle. Kuidas toimivad amazonis müüdavad odavad asendused?
Näiteks SEE
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kerhli
HV vaatleja
kerhli

liitunud: 05.01.2013




sõnum 04.03.2014 13:56:08 vasta tsitaadiga

Kes vahetab mul Tartus Xperia V puutepaneeli ja LCD ära ? On kellelgi kohapeal olemas vajalikud tarvikud ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 03:41:15 vasta tsitaadiga

kerhli kirjutas:
Kes vahetab mul Tartus Xperia V puutepaneeli ja LCD ära ? On kellelgi kohapeal olemas vajalikud tarvikud ?


On vajalikud tarvikud kohapeal olemas icon_smile.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 09:57:40 vasta tsitaadiga

Samsung galaxy s2 plus telefonil läks klaas praguliseks, puutetundlikus on OK. Palju selle vahetus/parandus maksma läheks?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kerhli
HV vaatleja
kerhli

liitunud: 05.01.2013




sõnum 10.03.2014 08:13:44 vasta tsitaadiga

janar74, palju tahad ainult vahetuse eest ja palju koos komponentidega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.