|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
F3nya
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2008
|
22.12.2013 14:38:27
|
|
|
Sony Ericsson Xperia RAY, järgmine probleem:
Kui lülitan ekraani välja siis enam ei saa seda sisse lülitada, valgustus hakkab põlema, aga pilti ei näita enam, kasutada seda aga ikka saab, kui vajutada midagi ekraani peale
Esialgu pidin lihtsalt ootama ~1min ja siis pilt tuli ette jälle, ajaga läks see ooteaeg kauemaks, ja nüüd ei tule pilt üldse ette, isegi kui võtan aku välja ja lülitan telefoni uuesti sisse
http://www.youtube.com/watch?v=CylWnZRoTRQ täpselt sama probleem nagu siin videos
Oskab keegi öelda milles probleem võiks olla, ja palju see maksma läheb?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
23.12.2013 21:14:07
|
|
|
| Ei teagi kas postitada siia või rooti teemasse, igastahes vend suutis kuidagi Samsung Note GT-I9220´i telliseks lasta, pildi võtab ette, nupud ka töötavad, boodib sinna maani kuni Samsungi nimi ette tuleb ja sinna ta jääb ka. On võimalusi veel korda saamiseks või prügikasti kaup?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
24.12.2013 10:39:15
|
|
|
| F3nya kirjutas: |
Sony Ericsson Xperia RAY, järgmine probleem:
Kui lülitan ekraani välja siis enam ei saa seda sisse lülitada, valgustus hakkab põlema, aga pilti ei näita enam, kasutada seda aga ikka saab, kui vajutada midagi ekraani peale
Esialgu pidin lihtsalt ootama ~1min ja siis pilt tuli ette jälle, ajaga läks see ooteaeg kauemaks, ja nüüd ei tule pilt üldse ette, isegi kui võtan aku välja ja lülitan telefoni uuesti sisse
http://www.youtube.com/watch?v=CylWnZRoTRQ täpselt sama probleem nagu siin videos
Oskab keegi öelda milles probleem võiks olla, ja palju see maksma läheb? |
Esipaneel või halvemal juhul emaplaat.Igatahes midagi odavat loota pole.Kui huvi siis homsest saada korralik Ray,kuna naisterahvas saab uue .Vajadusel PS
M.vähekasutatud Sony Xperia Sola
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
24.12.2013 12:14:14
|
|
|
| kui peaks viga olema seotud esipaneeliga, siis oleks pakkuda korralik esipaneel. Huvi korral PS
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
24.12.2013 12:22:07
|
|
|
Xperia M. Äratuskell ei too korduva äratuse puhul ekraanile ikooni, millest saaks äratuse kinni vajutada. Aitab ainult telefoni välja lülitamine.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
25.12.2013 13:01:09
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
Xperia M. Äratuskell ei too korduva äratuse puhul ekraanile ikooni, millest saaks äratuse kinni vajutada. Aitab ainult telefoni välja lülitamine.  |
Proovi Algseaded taastada.mul kaasa sai sama kingituseks,proovime selle àratuse àra.
@
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spitfire42
HV vaatleja
liitunud: 24.12.2013
|
25.12.2013 17:41:34
|
|
|
| Tere! Xperia P pealmine ekraan(lcd?) katki ning sooviks teada kus ning mis hinnaga ma seda vahetada saaksin? Häid pühi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
25.12.2013 20:02:13
|
|
|
| Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
25.12.2013 20:04:46
|
|
|
Keegi asjapulk Galaxy S3 klaasi vahetamisega saaks hakkama? EMT esindus tahaks koos displeiga vahetada ning see läheks poole üle telefoni turuväärtusest maksma, ma arvan.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
26.12.2013 12:49:08
|
|
|
| FD kirjutas: |
| Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi! |
-----------
Võin selle usb pesa ära vahetada.Aga kas telefon muus osas ka probleemne?
++++++++++
M. Sony Xperia Sola heas korras.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
27.12.2013 14:45:14
|
|
|
| poles kirjutas: |
| FD kirjutas: |
| Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks teada, kas ja kes vahetaks usb pesa telefonil ära? Telefoniks on Sony Xperia Go. Häid Pühi! |
-----------
Võin selle usb pesa ära vahetada.Aga kas telefon muus osas ka probleemne?
++++++++++
M. Sony Xperia Sola heas korras. |
Saatsin mure PS.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.12.2013 16:08:41
|
|
|
| Olgu, mul on nüüd nõu tarvis. Samsung Galaxy S2, Korea turu versioon, kuid originaal. Peale tarkvaravahetust (olen seda umbes 6 korda proovinud) muutub ekraan ühel momendil põletavalt heledaks (ala nagu arvuti monitoril oleks lisaks ekraaniseadetele videoseaded liiga heledaks keeratud) ning aitab ainult tarkvaravahetus. Ei reset ega midagi muud olukorrale leevendust ei too. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
28.12.2013 23:35:29
|
|
|
| Samsung GT-S8500, ekraanil mõra. Pilt ja puutetundlikus olemas, et vist ainult katteklaas katki. Kas seda vahetab keegi ka eraldi, mis maksab? Samas kui mitte, mis terve ekraani vahetus maksab? Võib ka päris pakkumise saata, kuna tundub, et telefoni omanikul kindel plaan telefon korda teha.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
30.12.2013 18:28:57
|
|
|
Nokia N9 ei lase sisse lülitada küsib security code, ehk öelda kuidas lahti saada, v teeb keegi seda ise imei koodi abil või kuidagi?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
31.12.2013 23:35:54
|
|
|
| Xperia V kuumeneb üle 10min jooksul kui istud netis ja lülitab välja ennast, keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelteiss
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2014
|
02.01.2014 01:51:16
|
|
|
Probleem lg p710-ga . Laadisin vale offical stock romi peale ja nüüd mingi asi rikutud. Ta ei võta USB draivereid ka vastu . Muidu oleks saand PC SUITE-ga ära teha aga jah . Ette tuleb ainult jooneline taust iga natukese aja tagand muutub jooneline taust lihtsalt mustaks aga ekraan ei lähe välja vaid mingi valgustus on sees. Kes teab ,siis aidake mind sellest välja..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont10000
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
02.01.2014 20:58:09
|
|
|
| HTC One SV kukkus maha ja pealmine ekraan ämblikuvõrk, displey ise töötab. Palju oleks selle pealmise ekraani vahettus?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devvie
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2008
|
10.01.2014 13:03:31
|
|
|
Tervist!
Läks Xperia ZR'i ekraan katki, kas keegi oskab aidata ja öelda, et palju maksma läheks ja kus Tallinnas neid parandatakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cipy
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2010
|
11.01.2014 13:13:10
|
|
|
| Tere. Htc desire 300 puutetundlikul ekraanil mõra. Kui palju vahetus maksma läheks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R1X
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poles
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2006
|
13.01.2014 22:42:08
|
|
|
----------
jah on joodetud.pole lihtne vahetada.halvemal juhul ei aita uus mikrofon.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
15.01.2014 11:31:06
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Samsung GT-S8500, ekraanil mõra. Pilt ja puutetundlikus olemas, et vist ainult katteklaas katki. Kas seda vahetab keegi ka eraldi, mis maksab? Samas kui mitte, mis terve ekraani vahetus maksab? Võib ka päris pakkumise saata, kuna tundub, et telefoni omanikul kindel plaan telefon korda teha. |
...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jman
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2009
|
16.01.2014 16:19:27
|
|
|
selline probleem et mobiil on p2rit hispaaniast ja oleks vaja lahti teha.
Mudel: Huawei u8650
hetkel ei ole võimalik eesti Sim kaarte kasutada.
_________________ Its just a plant! It grows like that, but if you happen to set it on fire... there are some effects  |
|
| Kommentaarid: 229 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fuusio
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2010

|
16.01.2014 18:49:43
|
|
|
Nokia Lumia 620 klaasi vahetus,kes teeb ja palju maksab?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LinkyB
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2005
|
19.01.2014 20:07:12
|
|
|
HTC ONE SV ainult klaasi vahetus, Tartus? $$$?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2kk
HV vaatleja
liitunud: 16.09.2010
|
19.01.2014 21:57:15
|
|
|
| Samsung S3 LCD mooduli vahetus , mis maksab?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
24.01.2014 22:09:08
|
|
|
| p2kk kirjutas: |
| Samsung S3 LCD mooduli vahetus , mis maksab? |
146.- (Kohapeal olemas Sinist ja valget)
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eleryn
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2014
|
24.01.2014 23:00:45
|
|
|
| HTC ONE ekraanivahetus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sitekiosk
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2011
|
25.01.2014 20:39:06
|
|
|
| Kui katki sul see One sv ekraan on, endal 1 üle ja saaks vahetatud ka . Pilte ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
25.01.2014 23:05:21
|
|
|
| Kui sony zril on/off nupp korralikult ei tööta, mis on lahendus?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2007
|
27.01.2014 02:51:53
|
|
|
Samsung Galaxy S4
Pilt must ja klaas katki.
Sisse lülitub.
Mis sellest elulooma tegemine maksab?
_________________ Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS! |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MariusL
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2014
|
27.01.2014 20:48:52
|
|
|
Tere,
Selline probleem, et HTC one X'l on backlight probleemid - ehk siis taustavalgust ei anna korrigeerida ja taustavalgus nö "väriseb".
Uurisin netist ja leidsin, et probleem on siis selles: http://i1086.photobucket.com/albums/j449/WindyFan/onexlight.jpg
Keegi oskab aidata, või teab inimest, kes saaks aidata antud asjaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
30.01.2014 23:45:52
|
|
|
| real kirjutas: |
| Kui sony zril on/off nupp korralikult ei tööta, mis on lahendus? |
Uus nupp, tartus 24.-
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus0000
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
31.01.2014 00:00:51
|
|
|
| Kas keegi vahetaks s2 ainult klaasi ära , hea kui tartus.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
31.01.2014 00:01:57
|
|
|
| margus0000 kirjutas: |
| Kas keegi vahetaks s2 ainult klaasi ära , hea kui tartus. |
70.-
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2kk
HV vaatleja
liitunud: 16.09.2010
|
11.02.2014 20:02:44
|
|
|
| Palju htc one x ile digitizer maksab?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheik
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2005
|
13.02.2014 13:06:01
|
|
|
Samsun Galaxy Note
Telefon lülitus ise välja ja enam sisse ei lülitu.
Samas kui aku tagant ära võtan ja uuesti tagasi panen läheb telefon suht kiirelt tagant sim kaardi koha juures kuumaks.
Korra sain pildi ette poweri nuppu ja volumi nuppu kl6bistades.Laadis alguses pooleni logo juures ära ja viskas pildi tasku.
Oskate nõu anda ?
Ette tänades
A.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vincento
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2009
|
17.02.2014 20:37:12
|
|
|
| Sony xperia Z1 ekraan ja ekraanivahetus? Kukkus ja ekraan sodi. Pärnu soovitav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaksu
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2014
|
18.02.2014 19:20:59
|
|
|
Tervist!
krt LG Optimusel l9 esipaneel vahetatud. Pika jebimise peale sai niipalju puuteka tööle, et pin sisestada, peale seda vsjo. Rohkem ei möju muljumine. sai ka lahti uuesti vöetud ja pistikuid kontrollitud, kõik puhtad ja kenasti pesas. Mida uurida. uus ekraaniklaas muidugi jeebaist ja päritulu laialivenitatud silmadest...
Keegi teab mõnda kohta kus tehakse normi hinnaga korda Tartus?
Tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
18.02.2014 22:10:12
|
|
|
| jaksu kirjutas: |
Tervist!
krt LG Optimusel l9 esipaneel vahetatud. Pika jebimise peale sai niipalju puuteka tööle, et pin sisestada, peale seda vsjo. Rohkem ei möju muljumine. sai ka lahti uuesti vöetud ja pistikuid kontrollitud, kõik puhtad ja kenasti pesas. Mida uurida. uus ekraaniklaas muidugi jeebaist ja päritulu laialivenitatud silmadest...
Keegi teab mõnda kohta kus tehakse normi hinnaga korda Tartus?
Tänud! |
Võid tartus ühendust võtta, teen ta korda sul mõistliku hinnaga
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amilo
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2012
|
19.02.2014 22:49:03
|
|
|
| Palju võiks maksma minna HTC One X tüüpvea parandus. Probleem Wifiga: Kui mitte avaldada survet tagumisele kaanele siis signaal on väga halb, avaldades survet on signaal väga hea. Uus korpus oleks ka muidugi hea.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ownagetime
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2011
|
25.02.2014 18:39:50
|
|
|
| Samsung GSII, ekraan on ämblikuvõrk, ekraan töötab ja kroomosadelt on värv maha kulunud, oskab keegi vahetada seda ekraani ja neid ääreliiste? Palju maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
27.02.2014 00:40:48
|
|
|
On väike küsimus. Nimelt mu HTC One X G-sensor ei tööta. Mida iganes ma ka ei tee, ekraani pööramine ei funka. Kipun arvama, et raua probleem. Kui palju umbes parandus maksma läheb umbkaudselt, keegi teab?
Suur tänu abi eest!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
04.03.2014 02:11:42
|
|
|
Juba mõnda aega mõelnud HTC Desire X'l klaasi koos digitizeriga ära vahetada. Kodumaised pakkujad oma 100€ hinnaga väga ei ahvatle. Kuidas toimivad amazonis müüdavad odavad asendused?
Näiteks SEE
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kerhli
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2013
|
04.03.2014 13:56:08
|
|
|
| Kes vahetab mul Tartus Xperia V puutepaneeli ja LCD ära ? On kellelgi kohapeal olemas vajalikud tarvikud ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
05.03.2014 03:41:15
|
|
|
| kerhli kirjutas: |
| Kes vahetab mul Tartus Xperia V puutepaneeli ja LCD ära ? On kellelgi kohapeal olemas vajalikud tarvikud ? |
On vajalikud tarvikud kohapeal olemas
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.03.2014 09:57:40
|
|
|
| Samsung galaxy s2 plus telefonil läks klaas praguliseks, puutetundlikus on OK. Palju selle vahetus/parandus maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kerhli
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2013
|
10.03.2014 08:13:44
|
|
|
| janar74, palju tahad ainult vahetuse eest ja palju koos komponentidega
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|