Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 22:09:06 vasta tsitaadiga

Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.

Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005




sõnum 18.01.2014 22:20:47 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.

Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta?


Pealtnäha kõik klapib. Forgi järgi ei haise ning skriptid toimivad stabiilselt. Millal sul jamama hakkas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 22:44:24 vasta tsitaadiga

digiraha, täna õhtul.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 18.01.2014 23:07:56 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:

tsitaat:
Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:

Unable to create account: Unable to activate your invitation



Saab keegi mulle uue kutse saata? icon_razz1.gif

taavihv@gmail.com



Küsin siis 3x, ehk keegi leiab aega see 1 klõps hiirega teha.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 23:10:31 vasta tsitaadiga

-cocain-, pole kasu, nad ei võta uusi vastu, isegi mitte kutsega icon_sad.gif Saatsin vist kaks kutset siin ja ei saanud kumbki ära ennast regada.
E:
Dogehouses juba 9GH/s ja ikka töötab veel ja täitsa kenasti. Mi laik it icon_smile.gif


viimati muutis eltso 18.01.2014 23:22:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 23:21:51 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 23:23:24 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?

Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2014 23:48:17 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?

Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada.


Tänud thumbs_up.gif

Teine küsimus ka.

Siin oli juttu sgminerist. Kumba siis tasub kasutada, sgminerit või cgminerit?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2014 00:20:04 vasta tsitaadiga

The_Boss, sgminer on kergelt uuendatud cgminer, kiirusevahet praktiliselt pole nendel, võimalik et muid probleeme esineb vähem (ühenduvus näiteks).
Ise hetkel kasutan enda kompileeritud versiooni eilsest.

https://www.dropbox.com/sh/8gnr4wn85vzkcex/9aees3bmuD


viimati muutis mikk36 19.01.2014 00:25:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 19.01.2014 00:23:52 vasta tsitaadiga

kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:27:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.


tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:28:53 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ega see kristlus vms pole..

Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.

mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2014 00:46:18 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ega see kristlus vms pole..

Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.

mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada.
Siiani on mu enda kaevuris ja ühe HV'lase käes normaalselt toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:51:13 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ei usu. Aga hetkel see värk toodab ja sellest piisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:53:13 vasta tsitaadiga

Yup, niikaua kuni annab raha välja võtta, ei saa jätta võimalust kasutamata. Kui juba video kastis olemas ja see miskit toota suudab siis miks mitte võimalust kasutada. Seda enam, et ise ei pea selleks põhimõtteliselt lillegi liigutama
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 00:53:39 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.


tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"...

Omal Dual-x ja 75 kraadi lagi. Sealt lihtsalt vsjo. BSODi pole küll saanud, kuid 75 viskab ekraani vibama ja nii kui 76 tabab on kohene shut down.
Probleemid lahendasid voolu karm langetaminee. Ametlikult 1.2v, kuid kerge OCga suutis ka 1.150v pealt tööd teha probleemideta.
Ei tea, miks defaultis volt lukus ja nii kõrgele tõstetud thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 19.01.2014 00:55:45 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 01:01:14 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat.


Tahaks näha, kuidas mitu kaubikutäit Zimbabwe dollareid 0,1 BTC vastu vahetatakse icon_smile.gif
Kuigi mõnes mõttes võib Su jutul isegi iva sees olla - meeletu inflatsiooni käes vaevlevad Aafrika riigid võtavad kasutusele relvaostudeks lisaks teemantitele veel BTCd.
Tundub mõttekas.
Lisaks filmile "Vereteemant" (Blood Diamond) tuleb peagi ka uus film "Veremünt" (Blood Coin). Peaosades Eestist pärit kaevurid. icon_smile.gif

Veremünt on mõiste, mis tähistab digitaalseid münte, mis on kaevandatud sõjatsoonides ning mille müügist saadud rahadega rahastatakse ülestõuse, riigipöördeid, sissetunge ning sõjapealike tegevust.

Andke veel õlut juurde. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 01:25:32 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 01:28:32 vasta tsitaadiga

yerps, ära rohkem peale võta icon_lol.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 19.01.2014 02:34:55 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu 0,000001 BTC väärt arvamus on selline.
Mull ei saa veel nii vara lõppeda, sest paljud firmad on müünud ette suurtes summades bitcoini kaevureid. Kahjuks ka need uuemad seadmed enda ostusummat sügisest või siis järgmise aasta jaanuarist, kaevandamise suure raskusastme pärast, tasa ei teeni. Et ei oleks palju nördinud ostjaid, siis on vaja, et mündi hind tõuseks. Seega, kuniks pole üliefektiivseid kaevureid, peab bitcoini hind tõusma. Pikaajalise tõusu võib nurjata ainult mulli varane lõhkemine.

Kindlasti saab see mull ükskord ka ise otsa, aga kas hinna juures 2000 dollarit bitcoinist või 10 000 dollarit bitcoinist on ainult aja ja uuema tehnika küsimus. Igaüks peaks ise teadma, palju rahakott õhku investeerimise riski välja kannatab ja millise hinna juures virtuaalraha pärisrahaks teha ja kas üldse vahetada. Alati võib ka müntideks vahetada, neil jääb vähemalt ehk mingi numismaatiline ja nostalgiline väärtus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 02:40:00 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Aga miks mitte - vajadus on ju olemas?
Mul oli juhus, kus oli vaja ühe usakaga raha vahetada. Mugavalt ja kiirelt ja ilma lisatasudeta. Kasutasime lõpuks paypali, aga paypal võttis paraja ampsu rahast endale ja aega läks omajagu. Bitcoin oleks olnud ideaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2014 04:37:28 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.


Ega siis see ülesanne midagi väärt ei olegi (täpselt nagu 50€ rahatäht su rahakotis ei ole tegelikult midagi väärt). Väärt on see, et see ülesanne tagab selle, et ühtegi münti ei saa kopeerida ega "topelt kulutada". See garanteerib, et bitcoinide arv on lõplik ning seega tekib talle mingi väärtus(täpselt nagu kuld - sina ise temaga midagi suurt teha ei saa, aga kuna seda on piiratud arv, siis on see midagi väärt).

Siin on üks huvitav video, kus võrreldakse Bitcoini Team Fortress'i mängu "mütsidega" ja haruldaste pesapallikaartidega: http://www.youtube.com/watch?v=E_9R45RLNR0 Kui kaks inimest lepivad kokku, et mingi asi on midagi väärt, siis saavad nad nende asjadega tehinguid teha. Kui inimesed saavad aru, et mingi asi on tekkinud raske tööga, siis see asi on ilmselgelt midagi väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007




sõnum 19.01.2014 05:02:03 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.
Samas SETI jne. puhul teed sa tasuta tööd mitte millegi eest ja vaevalt see sinu elu kuidagi paremaks teeb. SETI ja muuga on kindlasti nii mõnigi mees rikkaks saanud ja kindlasti mitte kes oma arvutusvõimsust jaganud on. (Olen isegi natuke FOLDINUD - üks 400 EUR videokaart läks kunagi looja juurde sellega)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002




sõnum 19.01.2014 09:32:21 vasta tsitaadiga

Mis kurat selle DOGE-ga toimub? Keegi veel hoiab sellise hinna juures? Lükkasin eile suurema osa 0.0000007 juures maha, varemalt väikseid koguseid ka 0.0000005-ga. Hämmastav. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.