|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.01.2014 22:09:06
|
|
|
Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.
Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
18.01.2014 22:20:47
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.
Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta? |
Pealtnäha kõik klapib. Forgi järgi ei haise ning skriptid toimivad stabiilselt. Millal sul jamama hakkas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
18.01.2014 23:07:56
|
|
|
| -cocain- kirjutas: |
| tsitaat: |
Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:
Unable to create account: Unable to activate your invitation |
Saab keegi mulle uue kutse saata?
taavihv@gmail.com |
Küsin siis 3x, ehk keegi leiab aega see 1 klõps hiirega teha.
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 23:10:31
|
|
|
-cocain-, pole kasu, nad ei võta uusi vastu, isegi mitte kutsega Saatsin vist kaks kutset siin ja ei saanud kumbki ära ennast regada.
E:
Dogehouses juba 9GH/s ja ikka töötab veel ja täitsa kenasti. Mi laik it
viimati muutis eltso 18.01.2014 23:22:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.01.2014 23:21:51
|
|
|
Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
18.01.2014 23:23:24
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte? |
Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
18.01.2014 23:48:17
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte? |
Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada. |
Tänud
Teine küsimus ka.
Siin oli juttu sgminerist. Kumba siis tasub kasutada, sgminerit või cgminerit?
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2014 00:20:04
|
|
|
The_Boss, sgminer on kergelt uuendatud cgminer, kiirusevahet praktiliselt pole nendel, võimalik et muid probleeme esineb vähem (ühenduvus näiteks).
Ise hetkel kasutan enda kompileeritud versiooni eilsest.
https://www.dropbox.com/sh/8gnr4wn85vzkcex/9aees3bmuD
viimati muutis mikk36 19.01.2014 00:25:37, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
19.01.2014 00:23:52
|
|
|
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
19.01.2014 00:27:31
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta. |
tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
19.01.2014 00:28:53
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Ega see kristlus vms pole..
Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.
mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.01.2014 00:46:18
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Ega see kristlus vms pole..
Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.
mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada. |
Siiani on mu enda kaevuris ja ühe HV'lase käes normaalselt toiminud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2014 00:51:13
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Ei usu. Aga hetkel see värk toodab ja sellest piisab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.01.2014 00:53:13
|
|
|
Yup, niikaua kuni annab raha välja võtta, ei saa jätta võimalust kasutamata. Kui juba video kastis olemas ja see miskit toota suudab siis miks mitte võimalust kasutada. Seda enam, et ise ei pea selleks põhimõtteliselt lillegi liigutama
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
19.01.2014 00:53:39
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta. |
tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"... |
Omal Dual-x ja 75 kraadi lagi. Sealt lihtsalt vsjo. BSODi pole küll saanud, kuid 75 viskab ekraani vibama ja nii kui 76 tabab on kohene shut down.
Probleemid lahendasid voolu karm langetaminee. Ametlikult 1.2v, kuid kerge OCga suutis ka 1.150v pealt tööd teha probleemideta.
Ei tea, miks defaultis volt lukus ja nii kõrgele tõstetud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
19.01.2014 00:55:45
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2014 01:01:14
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat. |
Tahaks näha, kuidas mitu kaubikutäit Zimbabwe dollareid 0,1 BTC vastu vahetatakse
Kuigi mõnes mõttes võib Su jutul isegi iva sees olla - meeletu inflatsiooni käes vaevlevad Aafrika riigid võtavad kasutusele relvaostudeks lisaks teemantitele veel BTCd.
Tundub mõttekas.
Lisaks filmile "Vereteemant" (Blood Diamond) tuleb peagi ka uus film "Veremünt" (Blood Coin). Peaosades Eestist pärit kaevurid.
Veremünt on mõiste, mis tähistab digitaalseid münte, mis on kaevandatud sõjatsoonides ning mille müügist saadud rahadega rahastatakse ülestõuse, riigipöördeid, sissetunge ning sõjapealike tegevust.
Andke veel õlut juurde.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.01.2014 01:25:32
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.01.2014 01:28:32
|
|
|
yerps, ära rohkem peale võta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
19.01.2014 02:34:55
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Minu 0,000001 BTC väärt arvamus on selline.
Mull ei saa veel nii vara lõppeda, sest paljud firmad on müünud ette suurtes summades bitcoini kaevureid. Kahjuks ka need uuemad seadmed enda ostusummat sügisest või siis järgmise aasta jaanuarist, kaevandamise suure raskusastme pärast, tasa ei teeni. Et ei oleks palju nördinud ostjaid, siis on vaja, et mündi hind tõuseks. Seega, kuniks pole üliefektiivseid kaevureid, peab bitcoini hind tõusma. Pikaajalise tõusu võib nurjata ainult mulli varane lõhkemine.
Kindlasti saab see mull ükskord ka ise otsa, aga kas hinna juures 2000 dollarit bitcoinist või 10 000 dollarit bitcoinist on ainult aja ja uuema tehnika küsimus. Igaüks peaks ise teadma, palju rahakott õhku investeerimise riski välja kannatab ja millise hinna juures virtuaalraha pärisrahaks teha ja kas üldse vahetada. Alati võib ka müntideks vahetada, neil jääb vähemalt ehk mingi numismaatiline ja nostalgiline väärtus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
19.01.2014 02:40:00
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Aga miks mitte - vajadus on ju olemas?
Mul oli juhus, kus oli vaja ühe usakaga raha vahetada. Mugavalt ja kiirelt ja ilma lisatasudeta. Kasutasime lõpuks paypali, aga paypal võttis paraja ampsu rahast endale ja aega läks omajagu. Bitcoin oleks olnud ideaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
19.01.2014 04:37:28
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole. |
Ega siis see ülesanne midagi väärt ei olegi (täpselt nagu 50€ rahatäht su rahakotis ei ole tegelikult midagi väärt). Väärt on see, et see ülesanne tagab selle, et ühtegi münti ei saa kopeerida ega "topelt kulutada". See garanteerib, et bitcoinide arv on lõplik ning seega tekib talle mingi väärtus(täpselt nagu kuld - sina ise temaga midagi suurt teha ei saa, aga kuna seda on piiratud arv, siis on see midagi väärt).
Siin on üks huvitav video, kus võrreldakse Bitcoini Team Fortress'i mängu "mütsidega" ja haruldaste pesapallikaartidega: http://www.youtube.com/watch?v=E_9R45RLNR0 Kui kaks inimest lepivad kokku, et mingi asi on midagi väärt, siis saavad nad nende asjadega tehinguid teha. Kui inimesed saavad aru, et mingi asi on tekkinud raske tööga, siis see asi on ilmselgelt midagi väärt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
19.01.2014 05:02:03
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole. |
Samas SETI jne. puhul teed sa tasuta tööd mitte millegi eest ja vaevalt see sinu elu kuidagi paremaks teeb. SETI ja muuga on kindlasti nii mõnigi mees rikkaks saanud ja kindlasti mitte kes oma arvutusvõimsust jaganud on. (Olen isegi natuke FOLDINUD - üks 400 EUR videokaart läks kunagi looja juurde sellega)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
19.01.2014 09:32:21
|
|
|
Mis kurat selle DOGE-ga toimub? Keegi veel hoiab sellise hinna juures? Lükkasin eile suurema osa 0.0000007 juures maha, varemalt väikseid koguseid ka 0.0000005-ga. Hämmastav.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
19.01.2014 09:35:45
|
|
|
| seven` kirjutas: |
Mis kurat selle DOGE-ga toimub? Keegi veel hoiab sellise hinna juures? Lükkasin eile suurema osa 0.0000007 juures maha, varemalt väikseid koguseid ka 0.0000005-ga. Hämmastav.  |
Ma ise eriti BTC oma ei vaata, pigem LTC oma, seal küll tundub tõusu olevat..
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
19.01.2014 09:37:38
|
|
|
| No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
19.01.2014 09:45:32
|
|
|
| seven` kirjutas: |
| No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab? |
Mingi vend ärkas ülesse uusaasta joomangust ja avastas bitcoini?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
19.01.2014 10:00:31
|
|
|
Nüüd peab mitu korda päevas doget müüma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2014 10:15:07
|
|
|
| hmm... päris kena üllatus jah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
19.01.2014 10:35:54
|
|
|
| seven` kirjutas: |
| No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab? |
Masendav et vahepeal sai kopikate eest neid müüdud
_________________ Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2014 10:53:10
|
|
|
Suurem mure see, et arvuti oli lolliks läinud... jäigi resa tegema öösel
Mis dogesse puutub, siis loodan, et sellega ikka mingi idee teatud seltskonnal ja see oleks ka üsna kaval ka, sest enamik tegutseb kaeva-müü strateegia põhjal ehk saadavus hea ja hind suhteliselt madal.
Litecoini puhul on liialt suur mass saanud odavalt koguda...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.01.2014 10:54:31
|
|
|
| sanderaits kirjutas: |
| JOKKER666 kirjutas: |
| Tiim kirjutas: |
| kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`? |
Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole. |
Ega siis see ülesanne midagi väärt ei olegi (täpselt nagu 50€ rahatäht su rahakotis ei ole tegelikult midagi väärt). Väärt on see, et see ülesanne tagab selle, et ühtegi münti ei saa kopeerida ega "topelt kulutada". See garanteerib, et bitcoinide arv on lõplik ning seega tekib talle mingi väärtus(täpselt nagu kuld - sina ise temaga midagi suurt teha ei saa, aga kuna seda on piiratud arv, siis on see midagi väärt).
Siin on üks huvitav video, kus võrreldakse Bitcoini Team Fortress'i mängu "mütsidega" ja haruldaste pesapallikaartidega: http://www.youtube.com/watch?v=E_9R45RLNR0 Kui kaks inimest lepivad kokku, et mingi asi on midagi väärt, siis saavad nad nende asjadega tehinguid teha. Kui inimesed saavad aru, et mingi asi on tekkinud raske tööga, siis see asi on ilmselgelt midagi väärt. |
Ei taha sügavasse vaidlusesse minna, lihtsalt minu arvamus. Aga eurol on taga suur majandus. Väga ümmarguselt öeldes on euro euroala aktsia. Kui euroala areneb, tõuseb väärtus. Kui leitaks nt mingi tohutu naftamaardla, tõuseks euro kõvasti. See on kindlasti probleem, et väheste inimeste halbade otsuste tõttu võidaks lihtsalt suurendada raha kogust. Aga kui nüüd asendada nt dollar bitcoiniga, et vältida "rahaprinti"(limiteeritud kogus), siis tuleks probleemide puhul käibele üsna kiiresti uued valuutad. Vana kaotaks väärtust ja poleks mingit vahet. Siin tuleks ravida ikka haigust mitte sümptomeid. Need mängudes ostetavad jubinad on rohkem mugavustooted/teenused, kui raha. SETI võrdluse tõin ka sellepärast, et siis olekt tegemist toote või teenusega ja asjal oleks mingi konkreetsem väärtus. Hetkel põhineb see ikkagi rohkem usu peal. Ja see raske töö võrdlus on kohatu, kui sa teed mingit tööd ilma tulemita on see rohkem hobi. Muidugi nagu enne mainisin, et kes teenib selle pealt, sellele ikka edu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
19.01.2014 11:22:26
|
|
|
pigem kaldun ka selle poole et keegi kusagil saab sellest suurt kasu..mingid narkokartellid saavad anonüümselt oma miljonid ära liigutada ja siis tuleb suurem kukkumine asjal. Eks tulevad ka riiklikud piirangud, kuidas neid teostatakse, on väljamõtlemise küsimus.
See kursiline kõikumine on ka ebareaalne, sama hea, kui ühel päeval ostan ebayst dollarite eest kaupa 10 taala eest ja järgmine päev on kaup 20 taala. Mis rahaühik nii kõiguks?
Igatahes kui 5-8 aasta pärast see veel toimib, siis võtan oma sõnad tagasi.
Seniks edu kaevuritele ja võtke vajadusel summa ikka välja, mitte ärge pensionifondina seda koguge.
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
19.01.2014 12:07:16
|
|
|
On kuidas on aga kuu ajaga pmst tonn euri paari kaardiga teenida pole sugugi paha. Kahju ainult, et tulevik sama roosiline ei paista
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
19.01.2014 12:23:29
|
|
|
fast-poolil taaskord probleemid?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.01.2014 12:46:46
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| fast-poolil taaskord probleemid? |
Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2014 13:02:48
|
|
|
SATA->molex kasutajad vaadake ette.
SATA power connectors has a total of 15 pins of which 9 are power pins (3 x 3.3V, 3 x 5V, 3 x 12V). Each pin can carry 1.5Amps for a total of 13.5Amps.
Mul 2 pistikut läbi kärssanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.01.2014 13:10:45
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| fast-poolil taaskord probleemid? |
Tundub nii. Kuigi mõlemad nende serverid kirjas siis endiselt ei tiksu suurt miskit
EDIT: etokenile kalkulaatorit pole endiselt?
Palju @ 385khas suudab ööpäevas toda münti hetkeseisuga kaevandada?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.01.2014 13:21:08
|
|
|
Läksin kah fast-poolist minema. Natuke liiga palju rejected ja stale on hakanud neilt tulema.
Kolisin kenasse pisikesse fork-pooli, kus on PPS ja 1000 miinimum payout. Eks paistab...
http://doge.forkpool.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2014 13:25:01
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
pigem kaldun ka selle poole et keegi kusagil saab sellest suurt kasu..mingid narkokartellid saavad anonüümselt oma miljonid ära liigutada ja siis tuleb suurem kukkumine asjal. Eks tulevad ka riiklikud piirangud, kuidas neid teostatakse, on väljamõtlemise küsimus.
See kursiline kõikumine on ka ebareaalne, sama hea, kui ühel päeval ostan ebayst dollarite eest kaupa 10 taala eest ja järgmine päev on kaup 20 taala. Mis rahaühik nii kõiguks?
Igatahes kui 5-8 aasta pärast see veel toimib, siis võtan oma sõnad tagasi.
Seniks edu kaevuritele ja võtke vajadusel summa ikka välja, mitte ärge pensionifondina seda koguge.  |
Et mis rahaühik? Näiteks Saksa Mark 1929-1933 majanduslanguse (Suure depressiooni) ajal. Poola zlott, Itaalia liir, Zimbabwe dollar - näited lähiminevikust.
Kokkuvõtvalt on nii paberile trükitud raha (ca 1-2% kogu digiraha osakaalust) kui ka panganduses digitaalne raha ehk jada bitikesi pankade-keskpankade andmehoidlates üks katteta-väärtuseta asjapuu. Täiesti identne bitirahadega.
Siin osas ma küll mingit vahet väärtuse osas ei näe. Kõik on vaid üks suur seadusandlik kokkulepe riikide vahel (nö pärisraha) ning üks lihtsalt kokkulepe inimeste vahel (bitiraha). Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
19.01.2014 13:30:40
|
|
|
| tsitaat: |
Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.
|
mis kaine mõistusega võttes ongi ebareaalne...aga noh, elame näeme, ei tulnud siia teemasse tüli kiskuma
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2014 13:35:03
|
|
|
| Tiim kirjutas: |
| tsitaat: |
Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.
|
mis kaine mõistusega võttes ongi ebareaalne...aga noh, elame näeme, ei tulnud siia teemasse tüli kiskuma  |
Ma ka ei soovi tüli kiskuda.
Aga see ise tootmine ongi tegelikult mu meelest just reaalne - siin on kindel seos naturaalmajandusliku ajaga - ehk siis kui vanasti mina oleks pakkunud Sulle oravanahku ja Sina mulle sepistanud selle eest mõõga, siis tänapäeval pakun Sulle ise kaevandatud münte ja Sina soetad selle eest rauda ning sütt ning sepistad mõõga. Toimiv kaubandus. Ilma, et pangad oma osa vahelt võtaksid nii aja kui tulu näol.
Muidu näeb asi välja nii, et naabrimees-kaupmees kirjutab välja sedeli, mille eest ma saan Sinu käest mõõga osta. Aga selle va sedeli eest, pean ma naabrimehele ka oravanaha ära andma. Üldse ei tahaks, kuna sedeli kirjutamine võtab aega ühe minuti, aga oravat ajasin taga pool päeva...
Minu lihtsustatud maailmapilt
Lihtsalt aeg on edasi läinud ja kuna suurem osa asju on kolinud digimaailma, siis ka kullakaevamine vanal meetodil ämbri ja sõelaga on vormistatud uuemal ja moodsamal viisil. Tööd ju tehakse Samamoodi võiks küsida, et miks siis tänapäeva kaevandusmasina-ekskavaatori juht ei võta labidat kätte ja teeks oma muiduse päevatöö ära 10 aastaga. Et asi oleks ikka nii nagu vanasti ja õige.
viimati muutis yerba 19.01.2014 13:38:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
19.01.2014 13:37:02
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Läksin kah fast-poolist minema. Natuke liiga palju rejected ja stale on hakanud neilt tulema.
Kolisin kenasse pisikesse fork-pooli, kus on PPS ja 1000 miinimum payout. Eks paistab...
http://doge.forkpool.com/ |
Sama siin , täna öösel mitu korda läks backupi peale üle ehk fast hakkas jebima.
Proovin ka seda forki ilmselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
19.01.2014 13:37:07
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| fast-poolil taaskord probleemid? |
Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis. |
https://dogehouse.org/ on juba üle 10GH/s aga veel toimib...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
19.01.2014 13:39:39
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| fast-poolil taaskord probleemid? |
Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis. |
https://dogehouse.org/ on juba üle 10GH/s aga veel toimib... |
Pole sinna kasutajat teinud. Tahaks teada, mis selle pooli keskmine rejected + stale on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2014 13:44:53
|
|
|
Nonii... lõika-ühenda-teibi stiilis tegin molex ühenduse enda 750W toitekale ja nüüd jälle süsteem töötab kuni järgmise SATA surmani
Kes garantiist saanud sellisel juhul uue toiteka omavad küll head tutvust või lolli testijat
Molex ei lähe isegi leigeks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.01.2014 13:49:26
|
|
|
Aga mis puutub selle poolide vahetamisse ja jebimisse sellega: tegin väikese kiire tabelarvutuse ja leidsin, et kogu selle ca 2 kuu kaevandamise ja poolide vahetamise ja parema otsimisega (doge, wdc, ftc, eac) oli teenistus vaid 7% suurem kui oleks lasknud kogu selle aja stabiilselt LTCsid kaevandada. Kogu selle vahe tingis suures osas see, et igasugused alternatiivsed poolid olid tihti kas maas, nende tootlikkus ei vastanud lubatule vms.
Endale täitsa üllatuseks tuli selline arvutus. Mõtlesin, et LTCga jännates oleks kordades vähem saanud. Aga vaat siis...
Mteachx-il oli õigus, kui üks aeg tagasi sõnas, et ta ei viitsi jännata selle muu majandamisega ja laseb vaikselt kuid stabiilselt LTCsid tiksuda.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|