Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:09:06 vasta tsitaadiga

Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.

Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:20:47 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kellelgi peale minu digiraha etokeni pool villast paneb?
Vahepeal ei näita, et kaevandaks, siis mingi poole peal, siis viskab mingi topelt koguse kaevandamist jne.
Lisaks on ulme kogus invalid'eid, kuigi miner näitab ainult 30 stale.
Mujal poolides töötab ilusti.

Hetkel siis mõistlik Doge või eTokenit lasta?


Pealtnäha kõik klapib. Forgi järgi ei haise ning skriptid toimivad stabiilselt. Millal sul jamama hakkas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:44:24 vasta tsitaadiga

digiraha, täna õhtul.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 23:07:56 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:

tsitaat:
Miks Dogehouse.-i kutse peale regamisele ütleb nii:

Unable to create account: Unable to activate your invitation



Saab keegi mulle uue kutse saata? icon_razz1.gif

taavihv@gmail.com



Küsin siis 3x, ehk keegi leiab aega see 1 klõps hiirega teha.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 23:10:31 vasta tsitaadiga

-cocain-, pole kasu, nad ei võta uusi vastu, isegi mitte kutsega icon_sad.gif Saatsin vist kaks kutset siin ja ei saanud kumbki ära ennast regada.
E:
Dogehouses juba 9GH/s ja ikka töötab veel ja täitsa kenasti. Mi laik it icon_smile.gif


viimati muutis eltso 18.01.2014 23:22:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 23:21:51 vasta tsitaadiga

Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 18.01.2014 23:23:24 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?

Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 23:48:17 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
The_Boss kirjutas:
Kas ja kuidas saab nii panna, et GPU1 kaevandab, GPU0 mitte?

Cgmineris -d 0,1,3 jne, vastavalt siis mis kaarti tahad kasutada.


Tänud thumbs_up.gif

Teine küsimus ka.

Siin oli juttu sgminerist. Kumba siis tasub kasutada, sgminerit või cgminerit?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2014 00:20:04 vasta tsitaadiga

The_Boss, sgminer on kergelt uuendatud cgminer, kiirusevahet praktiliselt pole nendel, võimalik et muid probleeme esineb vähem (ühenduvus näiteks).
Ise hetkel kasutan enda kompileeritud versiooni eilsest.

https://www.dropbox.com/sh/8gnr4wn85vzkcex/9aees3bmuD


viimati muutis mikk36 19.01.2014 00:25:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:23:52 vasta tsitaadiga

kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:27:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.


tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:28:53 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ega see kristlus vms pole..

Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.

mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.01.2014 00:46:18 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ega see kristlus vms pole..

Siin käib asi nii, et mida rohkem inimesi asjasse usub, seda reaalsemaks asi muutub, ka nende jaoks, kes asjasse ei usu.

mikk36, okei. Ega ma kiiruse pärast küsi, lihtsalt SSD-l aitan kaevuri käima saada varsti ja mõtlesin lihtsalt, et kumba lasen kasutada.
Siiani on mu enda kaevuris ja ühe HV'lase käes normaalselt toiminud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:51:13 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Ei usu. Aga hetkel see värk toodab ja sellest piisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:53:13 vasta tsitaadiga

Yup, niikaua kuni annab raha välja võtta, ei saa jätta võimalust kasutamata. Kui juba video kastis olemas ja see miskit toota suudab siis miks mitte võimalust kasutada. Seda enam, et ise ei pea selleks põhimõtteliselt lillegi liigutama
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:53:39 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
R9 270X on suht temperatuuritundlik. 65+ kraadiga pani 480khash settidega sinist, alla 60c jookseb täpselt samadel settidel probleemideta.


tore, veel üks võimalik faktor valemisse: "miks mu süsteem stabiilne pole"...

Omal Dual-x ja 75 kraadi lagi. Sealt lihtsalt vsjo. BSODi pole küll saanud, kuid 75 viskab ekraani vibama ja nii kui 76 tabab on kohene shut down.
Probleemid lahendasid voolu karm langetaminee. Ametlikult 1.2v, kuid kerge OCga suutis ka 1.150v pealt tööd teha probleemideta.
Ei tea, miks defaultis volt lukus ja nii kõrgele tõstetud thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 00:55:45 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 01:01:14 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?
Esimesse maailma jõuab bitcoin kõige hiljem. Massiline kasutamine ja levik hakkab pihta riikides kus ei suudeta pidada toimivat valuutat.


Tahaks näha, kuidas mitu kaubikutäit Zimbabwe dollareid 0,1 BTC vastu vahetatakse icon_smile.gif
Kuigi mõnes mõttes võib Su jutul isegi iva sees olla - meeletu inflatsiooni käes vaevlevad Aafrika riigid võtavad kasutusele relvaostudeks lisaks teemantitele veel BTCd.
Tundub mõttekas.
Lisaks filmile "Vereteemant" (Blood Diamond) tuleb peagi ka uus film "Veremünt" (Blood Coin). Peaosades Eestist pärit kaevurid. icon_smile.gif

Veremünt on mõiste, mis tähistab digitaalseid münte, mis on kaevandatud sõjatsoonides ning mille müügist saadud rahadega rahastatakse ülestõuse, riigipöördeid, sissetunge ning sõjapealike tegevust.

Andke veel õlut juurde. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 01:25:32 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 01:28:32 vasta tsitaadiga

yerps, ära rohkem peale võta icon_lol.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 19.01.2014 02:34:55 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu 0,000001 BTC väärt arvamus on selline.
Mull ei saa veel nii vara lõppeda, sest paljud firmad on müünud ette suurtes summades bitcoini kaevureid. Kahjuks ka need uuemad seadmed enda ostusummat sügisest või siis järgmise aasta jaanuarist, kaevandamise suure raskusastme pärast, tasa ei teeni. Et ei oleks palju nördinud ostjaid, siis on vaja, et mündi hind tõuseks. Seega, kuniks pole üliefektiivseid kaevureid, peab bitcoini hind tõusma. Pikaajalise tõusu võib nurjata ainult mulli varane lõhkemine.

Kindlasti saab see mull ükskord ka ise otsa, aga kas hinna juures 2000 dollarit bitcoinist või 10 000 dollarit bitcoinist on ainult aja ja uuema tehnika küsimus. Igaüks peaks ise teadma, palju rahakott õhku investeerimise riski välja kannatab ja millise hinna juures virtuaalraha pärisrahaks teha ja kas üldse vahetada. Alati võib ka müntideks vahetada, neil jääb vähemalt ehk mingi numismaatiline ja nostalgiline väärtus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 02:40:00 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Aga miks mitte - vajadus on ju olemas?
Mul oli juhus, kus oli vaja ühe usakaga raha vahetada. Mugavalt ja kiirelt ja ilma lisatasudeta. Kasutasime lõpuks paypali, aga paypal võttis paraja ampsu rahast endale ja aega läks omajagu. Bitcoin oleks olnud ideaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 04:37:28 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.


Ega siis see ülesanne midagi väärt ei olegi (täpselt nagu 50€ rahatäht su rahakotis ei ole tegelikult midagi väärt). Väärt on see, et see ülesanne tagab selle, et ühtegi münti ei saa kopeerida ega "topelt kulutada". See garanteerib, et bitcoinide arv on lõplik ning seega tekib talle mingi väärtus(täpselt nagu kuld - sina ise temaga midagi suurt teha ei saa, aga kuna seda on piiratud arv, siis on see midagi väärt).

Siin on üks huvitav video, kus võrreldakse Bitcoini Team Fortress'i mängu "mütsidega" ja haruldaste pesapallikaartidega: http://www.youtube.com/watch?v=E_9R45RLNR0 Kui kaks inimest lepivad kokku, et mingi asi on midagi väärt, siis saavad nad nende asjadega tehinguid teha. Kui inimesed saavad aru, et mingi asi on tekkinud raske tööga, siis see asi on ilmselgelt midagi väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 05:02:03 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.
Samas SETI jne. puhul teed sa tasuta tööd mitte millegi eest ja vaevalt see sinu elu kuidagi paremaks teeb. SETI ja muuga on kindlasti nii mõnigi mees rikkaks saanud ja kindlasti mitte kes oma arvutusvõimsust jaganud on. (Olen isegi natuke FOLDINUD - üks 400 EUR videokaart läks kunagi looja juurde sellega)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 09:32:21 vasta tsitaadiga

Mis kurat selle DOGE-ga toimub? Keegi veel hoiab sellise hinna juures? Lükkasin eile suurema osa 0.0000007 juures maha, varemalt väikseid koguseid ka 0.0000005-ga. Hämmastav. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 09:35:45 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
Mis kurat selle DOGE-ga toimub? Keegi veel hoiab sellise hinna juures? Lükkasin eile suurema osa 0.0000007 juures maha, varemalt väikseid koguseid ka 0.0000005-ga. Hämmastav. icon_rolleyes.gif


Ma ise eriti BTC oma ei vaata, pigem LTC oma, seal küll tundub tõusu olevat..

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 09:37:38 vasta tsitaadiga

No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 09:45:32 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab?


Mingi vend ärkas ülesse uusaasta joomangust ja avastas bitcoini?

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 10:00:31 vasta tsitaadiga

Nüüd peab mitu korda päevas doget müüma icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.01.2014 10:15:07 vasta tsitaadiga

hmm... päris kena üllatus jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 10:35:54 vasta tsitaadiga

seven` kirjutas:
No praegu on hind käinud 0.00000094 juures ära, lihtsalt tekib küsimus, et kes kurat seda praegu ostab ja nõudlust tekitab?


Masendav et vahepeal sai kopikate eest neid müüdud icon_biggrin.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.01.2014 10:53:10 vasta tsitaadiga

Suurem mure see, et arvuti oli lolliks läinud... jäigi resa tegema öösel thumbs_down.gif
Mis dogesse puutub, siis loodan, et sellega ikka mingi idee teatud seltskonnal ja see oleks ka üsna kaval ka, sest enamik tegutseb kaeva-müü strateegia põhjal ehk saadavus hea ja hind suhteliselt madal.
Litecoini puhul on liialt suur mass saanud odavalt koguda...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 10:54:31 vasta tsitaadiga

sanderaits kirjutas:
JOKKER666 kirjutas:
Tiim kirjutas:
kas te reaalselt ka usute et see on tuleviku teema mitte mingisugune ajutine haip`?


Minu subjektiivne arvamus.
Ajutine haip...
Ma vahel jälginud teemat ja siiani ei saa aru kuidas on võimalik panna oma arvuti arvutama mingit lambi ülesannet ja siis selle lahendust nimetatakse mingiks rahaks... Ma saaks aru, kui müüakse oma arvutusvõimsust teaduseks jne - nagu oli seti jms. Aga praegu toodetakse täiesti väärtusetut infot millega pole midagi peale hakata ja antakse sellele rahaline väärtus. Eks see üks paras püramiidskeem ole. Kes sellest võidab, sellele edu aga jätkusuutlik see asi pole.


Ega siis see ülesanne midagi väärt ei olegi (täpselt nagu 50€ rahatäht su rahakotis ei ole tegelikult midagi väärt). Väärt on see, et see ülesanne tagab selle, et ühtegi münti ei saa kopeerida ega "topelt kulutada". See garanteerib, et bitcoinide arv on lõplik ning seega tekib talle mingi väärtus(täpselt nagu kuld - sina ise temaga midagi suurt teha ei saa, aga kuna seda on piiratud arv, siis on see midagi väärt).

Siin on üks huvitav video, kus võrreldakse Bitcoini Team Fortress'i mängu "mütsidega" ja haruldaste pesapallikaartidega: http://www.youtube.com/watch?v=E_9R45RLNR0 Kui kaks inimest lepivad kokku, et mingi asi on midagi väärt, siis saavad nad nende asjadega tehinguid teha. Kui inimesed saavad aru, et mingi asi on tekkinud raske tööga, siis see asi on ilmselgelt midagi väärt.


Ei taha sügavasse vaidlusesse minna, lihtsalt minu arvamus. Aga eurol on taga suur majandus. Väga ümmarguselt öeldes on euro euroala aktsia. Kui euroala areneb, tõuseb väärtus. Kui leitaks nt mingi tohutu naftamaardla, tõuseks euro kõvasti. See on kindlasti probleem, et väheste inimeste halbade otsuste tõttu võidaks lihtsalt suurendada raha kogust. Aga kui nüüd asendada nt dollar bitcoiniga, et vältida "rahaprinti"(limiteeritud kogus), siis tuleks probleemide puhul käibele üsna kiiresti uued valuutad. Vana kaotaks väärtust ja poleks mingit vahet. Siin tuleks ravida ikka haigust mitte sümptomeid. Need mängudes ostetavad jubinad on rohkem mugavustooted/teenused, kui raha. SETI võrdluse tõin ka sellepärast, et siis olekt tegemist toote või teenusega ja asjal oleks mingi konkreetsem väärtus. Hetkel põhineb see ikkagi rohkem usu peal. Ja see raske töö võrdlus on kohatu, kui sa teed mingit tööd ilma tulemita on see rohkem hobi. Muidugi nagu enne mainisin, et kes teenib selle pealt, sellele ikka edu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 11:22:26 vasta tsitaadiga

pigem kaldun ka selle poole et keegi kusagil saab sellest suurt kasu..mingid narkokartellid saavad anonüümselt oma miljonid ära liigutada ja siis tuleb suurem kukkumine asjal. Eks tulevad ka riiklikud piirangud, kuidas neid teostatakse, on väljamõtlemise küsimus.
See kursiline kõikumine on ka ebareaalne, sama hea, kui ühel päeval ostan ebayst dollarite eest kaupa 10 taala eest ja järgmine päev on kaup 20 taala. Mis rahaühik nii kõiguks?
Igatahes kui 5-8 aasta pärast see veel toimib, siis võtan oma sõnad tagasi.

Seniks edu kaevuritele ja võtke vajadusel summa ikka välja, mitte ärge pensionifondina seda koguge. thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 12:07:16 vasta tsitaadiga

On kuidas on aga kuu ajaga pmst tonn euri paari kaardiga teenida pole sugugi paha. Kahju ainult, et tulevik sama roosiline ei paista icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 19.01.2014 12:17:13 vasta tsitaadiga

Paari kaardiga selline teenistus on siiski suur õnn. Üldiselt on kuuga tonni euri kaevamise tarbeks siiski ~10 kaarti tarvis?

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 12:23:29 vasta tsitaadiga

fast-poolil taaskord probleemid?
_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2014 12:46:46 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
fast-poolil taaskord probleemid?


Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.01.2014 13:02:48 vasta tsitaadiga

SATA->molex kasutajad vaadake ette.
SATA power connectors has a total of 15 pins of which 9 are power pins (3 x 3.3V, 3 x 5V, 3 x 12V). Each pin can carry 1.5Amps for a total of 13.5Amps.

Mul 2 pistikut läbi kärssanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:10:45 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
fast-poolil taaskord probleemid?

Tundub nii. Kuigi mõlemad nende serverid kirjas siis endiselt ei tiksu suurt miskit

EDIT: etokenile kalkulaatorit pole endiselt?
Palju @ 385khas suudab ööpäevas toda münti hetkeseisuga kaevandada?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2014 13:21:08 vasta tsitaadiga

Läksin kah fast-poolist minema. Natuke liiga palju rejected ja stale on hakanud neilt tulema.

Kolisin kenasse pisikesse fork-pooli, kus on PPS ja 1000 miinimum payout. Eks paistab...

http://doge.forkpool.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:25:01 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
pigem kaldun ka selle poole et keegi kusagil saab sellest suurt kasu..mingid narkokartellid saavad anonüümselt oma miljonid ära liigutada ja siis tuleb suurem kukkumine asjal. Eks tulevad ka riiklikud piirangud, kuidas neid teostatakse, on väljamõtlemise küsimus.
See kursiline kõikumine on ka ebareaalne, sama hea, kui ühel päeval ostan ebayst dollarite eest kaupa 10 taala eest ja järgmine päev on kaup 20 taala. Mis rahaühik nii kõiguks?
Igatahes kui 5-8 aasta pärast see veel toimib, siis võtan oma sõnad tagasi.

Seniks edu kaevuritele ja võtke vajadusel summa ikka välja, mitte ärge pensionifondina seda koguge. thumbs_up.gif


Et mis rahaühik? Näiteks Saksa Mark 1929-1933 majanduslanguse (Suure depressiooni) ajal. Poola zlott, Itaalia liir, Zimbabwe dollar - näited lähiminevikust.
Kokkuvõtvalt on nii paberile trükitud raha (ca 1-2% kogu digiraha osakaalust) kui ka panganduses digitaalne raha ehk jada bitikesi pankade-keskpankade andmehoidlates üks katteta-väärtuseta asjapuu. Täiesti identne bitirahadega.
Siin osas ma küll mingit vahet väärtuse osas ei näe. Kõik on vaid üks suur seadusandlik kokkulepe riikide vahel (nö pärisraha) ning üks lihtsalt kokkulepe inimeste vahel (bitiraha). Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:30:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.



mis kaine mõistusega võttes ongi ebareaalne...aga noh, elame näeme, ei tulnud siia teemasse tüli kiskuma thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:35:03 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
tsitaat:

Bitiraha on isegi ausam kaup selles osas, et teda saab igaüks toota juurde ehk emiteerida vastavalt oma soovile. Aga proovi näiteks eurosid ise kodus tootma hakata - tõenäoliselt tuleb sellest üks suurem jama kaela peatselt.



mis kaine mõistusega võttes ongi ebareaalne...aga noh, elame näeme, ei tulnud siia teemasse tüli kiskuma thumbs_up.gif


Ma ka ei soovi tüli kiskuda. icon_smile.gif
Aga see ise tootmine ongi tegelikult mu meelest just reaalne - siin on kindel seos naturaalmajandusliku ajaga - ehk siis kui vanasti mina oleks pakkunud Sulle oravanahku ja Sina mulle sepistanud selle eest mõõga, siis tänapäeval pakun Sulle ise kaevandatud münte ja Sina soetad selle eest rauda ning sütt ning sepistad mõõga. Toimiv kaubandus. Ilma, et pangad oma osa vahelt võtaksid nii aja kui tulu näol.
Muidu näeb asi välja nii, et naabrimees-kaupmees kirjutab välja sedeli, mille eest ma saan Sinu käest mõõga osta. Aga selle va sedeli eest, pean ma naabrimehele ka oravanaha ära andma. Üldse ei tahaks, kuna sedeli kirjutamine võtab aega ühe minuti, aga oravat ajasin taga pool päeva...
Minu lihtsustatud maailmapilt icon_smile.gif
Lihtsalt aeg on edasi läinud ja kuna suurem osa asju on kolinud digimaailma, siis ka kullakaevamine vanal meetodil ämbri ja sõelaga on vormistatud uuemal ja moodsamal viisil. Tööd ju tehakse icon_smile.gif Samamoodi võiks küsida, et miks siis tänapäeva kaevandusmasina-ekskavaatori juht ei võta labidat kätte ja teeks oma muiduse päevatöö ära 10 aastaga. Et asi oleks ikka nii nagu vanasti ja õige.


viimati muutis yerba 19.01.2014 13:38:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.01.2014 13:37:02 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Läksin kah fast-poolist minema. Natuke liiga palju rejected ja stale on hakanud neilt tulema.

Kolisin kenasse pisikesse fork-pooli, kus on PPS ja 1000 miinimum payout. Eks paistab...

http://doge.forkpool.com/


Sama siin , täna öösel mitu korda läks backupi peale üle ehk fast hakkas jebima.
Proovin ka seda forki ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 19.01.2014 13:37:07 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Nokia kirjutas:
fast-poolil taaskord probleemid?


Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis.


https://dogehouse.org/ on juba üle 10GH/s aga veel toimib...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2014 13:39:39 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Nokia kirjutas:
fast-poolil taaskord probleemid?


Back end töötab kenasti hetkel. Viimasest 19 tunnist on 45 min olnud backup poolis.


https://dogehouse.org/ on juba üle 10GH/s aga veel toimib...


Pole sinna kasutajat teinud. Tahaks teada, mis selle pooli keskmine rejected + stale on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.01.2014 13:44:53 vasta tsitaadiga

Nonii... lõika-ühenda-teibi stiilis tegin molex ühenduse enda 750W toitekale ja nüüd jälle süsteem töötab kuni järgmise SATA surmani icon_razz.gif
Kes garantiist saanud sellisel juhul uue toiteka omavad küll head tutvust või lolli testijat icon_smile.gif

Molex ei lähe isegi leigeks thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:49:26 vasta tsitaadiga

Aga mis puutub selle poolide vahetamisse ja jebimisse sellega: tegin väikese kiire tabelarvutuse ja leidsin, et kogu selle ca 2 kuu kaevandamise ja poolide vahetamise ja parema otsimisega (doge, wdc, ftc, eac) oli teenistus vaid 7% suurem kui oleks lasknud kogu selle aja stabiilselt LTCsid kaevandada. Kogu selle vahe tingis suures osas see, et igasugused alternatiivsed poolid olid tihti kas maas, nende tootlikkus ei vastanud lubatule vms.
Endale täitsa üllatuseks tuli selline arvutus. Mõtlesin, et LTCga jännates oleks kordades vähem saanud. Aga vaat siis...
Mteachx-il oli õigus, kui üks aeg tagasi sõnas, et ta ei viitsi jännata selle muu majandamisega ja laseb vaikselt kuid stabiilselt LTCsid tiksuda.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2014 13:54:53 vasta tsitaadiga

yerba, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.