Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 16.01.2014 02:14:50 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Keegi seda oskab kommenteerida, et kas käibemaksukohuslasena on võimalik saada elektri pealt makstav käibemaks tagasi? icon_lol.gif


Kui elektriarve tuleb käibemaksukohuslase firma nimele siis on see elementaarne, et saad käibeka tasaarveldada. Väiksel tegijal ei ole mõistlik midagi tagasi küsida, pigem jätta ettemaksuks.

Kui tahad isiklikust arvest osa firma arvele kanda siis alljärgneval lingil on midagi lahti seletatud. Kuidas siis käibemaksuga on, ma ei tea aga kui arve ei ole otse käibemaksukohuslase ettevõtte nimele, siis mina parem käibeka tagasisaamist ei torgiks.
http://www.tarbija24.ee/2649920/lugeja-kusib-kas-voin-1-3-korteri-kuludest-ettevotte-kuludeks-kanda-kui-tootan-kodus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 03:34:54 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Amperloom, kas peab ise suvalisel hetkel pakkuma maksuametile raha? Varsti on tulumaksu deklaratsiooni esitamine ja siis mõned vast maksavad kah... need kes tuhandeid välja võtnud on.


Ei, mul on tutvusrinkonnas juhuseid juba krooni ajast kus üle 50k Krooni oli maksuamet selgas ja nõudis firmat/fiet.
Aga sellest järeldan, et keegi pole selliseid summasid siin välja võtnud, et maksuametil oleks huvi.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 04:24:11 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, et väljas külm on icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 04:36:09 vasta tsitaadiga

Kes veel märkanud pole:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2014 09:16:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Jumal tänatud, et väljas külm on icon_lol.gif

Nõrk... mul keldris olev 270X 37C icon_razz.gif

Amperloom kirjutas:
Chidori kirjutas:
Amperloom, kas peab ise suvalisel hetkel pakkuma maksuametile raha? Varsti on tulumaksu deklaratsiooni esitamine ja siis mõned vast maksavad kah... need kes tuhandeid välja võtnud on.


Ei, mul on tutvusrinkonnas juhuseid juba krooni ajast kus üle 50k Krooni oli maksuamet selgas ja nõudis firmat/fiet.
Aga sellest järeldan, et keegi pole selliseid summasid siin välja võtnud, et maksuametil oleks huvi.

Enamikul see järgmise aasta mure, nii et ehk tuleb selleks hetkeks ka mingi selgitus välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puljong
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2013




sõnum 16.01.2014 09:59:56 vasta tsitaadiga

äi tia midagi... kui riik kottima tuleks, siis palun... armas EV, kas te oleksite nõus mind finantsiliselt aitama investeerides krüptovaluutade kaevandamisesse? Kas oleksite nõus kandma ka vastutust piruka jagamisel, kui see kõrbema läheb? Kas annate pangast laenu tehnoloogia ostmiseks? Kas oleksite nõus minu seadmed kindlustama? Kui jah, siis oleksin kindlasti nõus jagama teiega oma kasumit ja maksu maksma... paraku olete ainult siis platsis, kui ma kasu saan, muul juhul pesete käed puhtaks. Pluss veel et.... see tehnika, mida ma investeerinud olen sellesse töösse, selle pealt on juba käibemaks makstud, elekter, mida ma tarbin, selle pealt on käive makstud, minu transpordikulud - käibekad, aktsiisid. Selle raha, mis ma olen saanud üldse selle tehnika soetamiseks, selle pealt on minu põhikohaga tööandja maksud tasunud (sotsmaks, tulumaks, töötukindlustusmidaiganes)... nii et MIDA PERSET te veel tahate eksju? Vastutada, riskida ja investeerida ei taha, aga kasu tahate küll saada?... Heakene küll, eks ma siis maksan teile mõned bitisendid maksudena, kui väga nutune asi on - teie enda probleem, kui nendega miskit teha ei oska või ei sobi maksevahendiks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 10:36:08 vasta tsitaadiga

no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 10:49:10 vasta tsitaadiga

Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma? icon_biggrin.gif

Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam.. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 16.01.2014 10:52:11 vasta tsitaadiga

puljong, +1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2014 10:58:12 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine icon_smile.gif

Üldiselt väga pead vaevata ei tasu. Norra tegi kavalalt asja ära, et midagi tiksuks neil, aga peab summa väga suur olema et neil tuleks mõteki tulla nõudma Eestis.
Ilmselt neil mure suurem, kes korterit ja autot ostsid...
Eks aasta toob selguse...
pyrex kirjutas:
Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma? icon_biggrin.gif

Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam.. thumbs_down.gif

Loodad, et saad 280X vastu?
Selle saadavus ligi 0... üldse see "kaevamise" teema võib tuua kaasa AMD mingid kõvemad garantii asjad. Järgmises versioon full-load lugeja icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:03:11 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
eltso kirjutas:
no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine icon_smile.gif

Üldiselt väga pead vaevata ei tasu. Norra tegi kavalalt asja ära, et midagi tiksuks neil, aga peab summa väga suur olema et neil tuleks mõteki tulla nõudma Eestis.
Ilmselt neil mure suurem, kes korterit ja autot ostsid...
Eks aasta toob selguse...
pyrex kirjutas:
Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma? icon_biggrin.gif

Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam.. thumbs_down.gif

Loodad, et saad 280X vastu?
Selle saadavus ligi 0... üldse see "kaevamise" teema võib tuua kaasa AMD mingid kõvemad garantii asjad. Järgmises versioon full-load lugeja icon_razz.gif


No saadavus pole midagi 0, kui vaja, leiab. Lihtsalt asi on põhimõttes, saan kellegi vana kaardi millel võivad ventikad juba surnud olla. Sama targalt marsin tagasi uut kaarti nõudma ventide pärast. Kuna kaart hakkab ikka kaevama, siis on mul sellest poogen, eks see sureb ka poole aasta jooksul uuesti ära kuid kui võtaks asja koduarvutisse, siis tahaks ikka uut saada, kestaks kauem. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:12:49 vasta tsitaadiga

mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacGyver
HV kasutaja
MacGyver

liitunud: 09.05.2008




sõnum 16.01.2014 11:25:24 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...

Veidi katki jah täna icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:28:16 vasta tsitaadiga

henri123 kirjutas:
mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...


Nii on kirjutatud seal "STRATUMS ARE OK,ALL SHARES ARE COUNTED,KEEP MINING icon_smile.gif ONLY WEBSITE IS ON HEAVY DDOS WE WORKING ON IT"

_________________
Web3 | ERC721A
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 11:33:56 vasta tsitaadiga

MacGyver kirjutas:
henri123 kirjutas:
mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...

Veidi katki jah täna icon_sad.gif


Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.

Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.01.2014 12:02:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
MacGyver kirjutas:
henri123 kirjutas:
mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...

Veidi katki jah täna icon_sad.gif


Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.

Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune.


Proovige https://dogehouse.org - on olnud stabiilne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 12:21:33 vasta tsitaadiga

Ise ka doghouse-s juba nädalake ja poolid pole maha eriti käinud, samas leht on enamus aega maas, sest päris suur koormus on peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 12:28:03 vasta tsitaadiga

Parema meelega kaevaks keskmise suurusega stabiilses EU poolis, kus oleks max 0.5% komisjon. Fast-pool oli samamoodi palju parem siis, kui nende pool hash oli alla 2GHs. Oli vähem stale ja rejected. Hetkel lihtsalt ülerahvastatud. Dogehouse on veel hullem kui fast-pool.
Oleks rahul kui kõikide masinate keskmine rejected+stale oleks kokku alla 0.5%. Hetkel on see kuskil 1%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 12:30:00 vasta tsitaadiga

Dh-s tuleb mul ikka päris stabiilselt koine. Sellises suures poolis on veel see rõõm ka, et kuna blokke tuleb mega kiirusega pidevalt, siis vahepeal mõni orphan ja tee ka mingit häda ja ei muuda eriti sissetulekut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 13:12:41 vasta tsitaadiga

KAMY kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
MacGyver kirjutas:
henri123 kirjutas:
mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...

Veidi katki jah täna icon_sad.gif


Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.

Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune.


Proovige https://dogehouse.org - on olnud stabiilne.

We are currently not accepting new user registrations.

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 13:22:08 vasta tsitaadiga

võin kutseid saata icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 13:28:44 vasta tsitaadiga

https://litecointalk.org/index.php?topic=13190

Parandatud tüvi cgminerist r9 kaartidele. Niikaugele ei jõudnud veel, et välja vaadata, kas win build välja antud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 13:32:29 vasta tsitaadiga

* `--gpu-threads` support for comma-separated values by Martin "Kalroth" Danielsen.
Lõpuks ometi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 13:38:56 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
* `--gpu-threads` support for comma-separated values by Martin "Kalroth" Danielsen.
Lõpuks ometi icon_smile.gif


JESS icon_biggrin.gif

E: aa ok, windowsile pole veel?

* Maximum allowed intensity increased to 42.
Mis rakendus sellele on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanderaits
HV kasutaja
sanderaits

liitunud: 07.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 14:01:26 vasta tsitaadiga

Kes siin enne tulumaksu deklareerimisest rääkisid, see käib eraisikute puhul ju aususe peale eks? Ega MTA ei NÕUA sinult midagi, 15. veeb saadetakse sulle eeldeklaratsioon, kus sinu kohta teada olevad tulud kirjas ja ise pead aus olema ja sinna lisama oma bitcoinide müügist saadud tulu ja vastavalt sellele arvestatakse veebruari lõpus lõplik summa. Või on kellelgi kogemusi sellega, et maksuamet vaatab eraisiku tehinguid läbi ja nõuab makse?
Börsil teenitud tulu kuulub igatahes maksustamisele icon_wink.gif .

Uus cgminer on küll hea uudis, sain just oma Sapphire 270X Dual-X rig'i enamvähem stabiilseks, nüüd cräshib driver ainult korra päevas icon_smile.gif , äkki see fix aitab ka selle ära parandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2014 14:16:34 vasta tsitaadiga

kiirust ka parandab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 14:21:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kiirust ka parandab?


sgminer on veel suht poolik fork cgminerist ja seal ei ole veel seda "20 khash" häkki

hetkel on kiirused täpselt samad võrreldes cgmineriga, vähemalt linuxi all

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 14:24:42 vasta tsitaadiga

peab õhtul kodus katsetama seda. Mul kast ei saa ka valmis veel kuidagi, et saaks kõik kaardid korralikult kaevandama panna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 14:31:17 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:

- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)


mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha icon_biggrin.gif):

http://i.imgur.com/pPgtfgU.png

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 16.01.2014 14:40:52 vasta tsitaadiga

sanderaits kirjutas:
Kes siin enne tulumaksu deklareerimisest rääkisid, see käib eraisikute puhul ju aususe peale eks? Ega MTA ei NÕUA sinult midagi, 15. veeb saadetakse sulle eeldeklaratsioon, kus sinu kohta teada olevad tulud kirjas ja ise pead aus olema ja sinna lisama oma bitcoinide müügist saadud tulu ja vastavalt sellele arvestatakse veebruari lõpus lõplik summa. Või on kellelgi kogemusi sellega, et maksuamet vaatab eraisiku tehinguid läbi ja nõuab makse?
Börsil teenitud tulu kuulub igatahes maksustamisele icon_wink.gif .

Uus cgminer on küll hea uudis, sain just oma Sapphire 270X Dual-X rig'i enamvähem stabiilseks, nüüd cräshib driver ainult korra päevas icon_smile.gif , äkki see fix aitab ka selle ära parandada.


Eks ta hetkel aususe peal on, aga eks see oleneb meie maksuametnike pädevusest, kas nad viitsivad veidi uurida ja tegeleda asjaga. Ideeliselt näeks mina asja nii, et maksuamet viib ennast kurssi nende saitidega kes teevad btc-eur/dol väljamakseid ja siis nad vaikselt monitoorivad kes kui palju antud kontodelt raha on saanud aasta jooksul ja kui summa ületab mingi N suuruse, siis lendab sulle ametnik kaela.

_________________
oooo


viimati muutis M3nthal 16.01.2014 18:54:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 14:45:40 vasta tsitaadiga

sg mineri windows proge

https://mega.co.nz/#!kYhiFRoK!N6jt0U0YwFSXKaNmyHkj2QMvGEJHTphZiUcF6PZs_X0

15 minutit testimist näitab, et
280x kaartidega üle -i 13 hakkab jamama. "display driver errorid" jms. cg mineris kasutatud parimate settingutega annab täpselt sama KHs.
Katsetan 24h. Näeb, kas rejected ja stale püsib kah samas suurusjärgus.
API port on sama. CGwatcher ja CGremote töötab kenasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 14:47:16 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
rääkige Teie kes te oma GB kaarte põlema siin panite, kas saite garantiiga need vahetatud või mis seis Teil jäi?


garantii vahetas välja icon_wink.gif Eks see oli neil tootja praak vms teada viga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:05:39 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
digiraha kirjutas:

- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)


mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha icon_biggrin.gif):

http://i.imgur.com/pPgtfgU.png

Spoiler Spoiler Spoiler


Aitäh!

Kas tänapäeva elektriarvel enam täpsemalt välja ei tooda, palju mille eest? Ma saan hausingu objektil esimese elektriarve alles tuleval kuul, aga paremat diili kui kohalikult (tegutseb konkreetselt vaid selles kvartalis) jaotusvõrguettevõttelt osta ainult kW pealt ei osanud kuskilt ajama minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 16.01.2014 15:13:10 vasta tsitaadiga

digiraha, nii ja kui nüüd siis tuua sulle kast mis nii umbes/täpselt 1,5kw seinast imeb, siis palju kuus nöörid? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 15:32:44 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
eltso kirjutas:
Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma?

Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud.


no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt icon_razz1.gif Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid icon_biggrin.gif Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:52:47 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
digiraha, nii ja kui nüüd siis tuua sulle kast mis nii umbes/täpselt 1,5kw seinast imeb, siis palju kuus nöörid? icon_smile.gif


ei oska arvutada?

võta keskmine fiks elektri hind 5 senti, võrgutasu 7 senti - kokku 13 senti kilovatt tund

päevas on 24 tundi ning tavalises kuus 31 päeva

valemis ära unusta, et su masin võtab 1,5 kWh

paluks siis vastusevariante koos lahenduskäiguga, siis saavad teised ka selgeks, kuidas elektri kulu arvutada icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |


viimati muutis parm 16.01.2014 16:04:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 15:54:10 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
SurfData kirjutas:
digiraha kirjutas:

- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)


mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha icon_biggrin.gif):

http://i.imgur.com/pPgtfgU.png

Spoiler Spoiler Spoiler


Aitäh!

Kas tänapäeva elektriarvel enam täpsemalt välja ei tooda, palju mille eest? Ma saan hausingu objektil esimese elektriarve alles tuleval kuul, aga paremat diili kui kohalikult (tegutseb konkreetselt vaid selles kvartalis) jaotusvõrguettevõttelt osta ainult kW pealt ei osanud kuskilt ajama minna.


on küll, see on teistel lehtedel. Täpselt nagu telefoniarved jms, esimesel lehel on nö lühikokkuvõte, hiljem tuleb see detailsem. Näiteks midagi sellist:

http://i.imgur.com/Mp1kx7R.png <-- kogu kuu tarbimine on mul ~3-4x suurem, hiljuti sai lihtsalt võrk4 peale üle mindud (kõige mõttekam kui tarbimine on 1000kw/h või rohkem kuus) icon_biggrin.gif aga aimu annab ikkagi, mis see olema hakkab icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



P.S Nagu näha jõudsin mammutteema lugemisega ka järje peale lõpuks icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.01.2014 16:03:29 vasta tsitaadiga

SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks.


viimati muutis -Koppel- 16.01.2014 16:12:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:09:48 vasta tsitaadiga

Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 16:39:23 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks.


ei teagi kust tegelikult see vana/vale harjumus on sisse jäänud. Võibolla sellest et enamasti on koolis kõiki ühikuid jagatud icon_biggrin.gif Üritan meeles pidada icon_wink.gif



Täna tuli jälle väike vesistamismaterjal icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

http://i.imgur.com/qqyFOdK.jpg

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2014 16:47:26 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Amperloom kirjutas:
eltso kirjutas:
Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma?

Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud.


no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt icon_razz1.gif Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid icon_biggrin.gif Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada.


Kaevamist teed firma alt?

Pane PS'i mis hinnaga asust müüd/saad või üldse R9 290.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:48:23 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
digiraha, nii ja kui nüüd siis tuua sulle kast mis nii umbes/täpselt 1,5kw seinast imeb, siis palju kuus nöörid? icon_smile.gif


Kuskil varem juba kirjutasin, aga elekter maksab vastavalt maja üldtarbimisele 0.11-0.12kwh (talvel kindlasti odavam, paljudes majades elektriküte) ning 4U riiuli hind on 25€/kuu. Riiulihinna kohta kindlasti võimalik rääkida - kes tahab poolikut riiulit sõbraga jagada, kellel kohe 12 vaja...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 16:59:18 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu icon_lol.gif


megawatt on mökudele icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 17:02:19 vasta tsitaadiga

Mizz kirjutas:
degreal kirjutas:
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu icon_lol.gif


megawatt on mökudele icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 17:09:09 vasta tsitaadiga

Head ratsa rikkaks ajad on möödas, nüüd ei teagi, kas peaks vesistama või juba kaasa tundma..
icon_wink.gif

SurfData kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks.


ei teagi kust tegelikult see vana/vale harjumus on sisse jäänud. Võibolla sellest et enamasti on koolis kõiki ühikuid jagatud icon_biggrin.gif Üritan meeles pidada icon_wink.gif



Täna tuli jälle väike vesistamismaterjal icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

http://i.imgur.com/qqyFOdK.jpg

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 16.01.2014 17:15:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
SurfData kirjutas:
Amperloom kirjutas:
eltso kirjutas:
Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma?

Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud.


no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt icon_razz1.gif Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid icon_biggrin.gif Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada.


Kaevamist teed firma alt?

Pane PS'i mis hinnaga asust müüd/saad või üldse R9 290.


see arve siin mis postitasin on mu eraisiku arve icon_wink.gif seetõttu ka oma andmed kustutasin sealt ära icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 16.01.2014 17:30:53 vasta tsitaadiga

digiraha kirjutas:
Mizz kirjutas:
degreal kirjutas:
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu icon_lol.gif


megawatt on mökudele icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti.

Praegu saad vaadata neid näite veebilehel http://elering.ee/dashboard/
Hetke tootmine 1331MW ja tarbimine 1320MW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 16.01.2014 17:46:50 vasta tsitaadiga

On äkki kellelgi pakkuda 2 x PCI-e extender 16x to 16x? Vastused PS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 17:59:02 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
digiraha kirjutas:
Mizz kirjutas:
degreal kirjutas:
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu icon_lol.gif


megawatt on mökudele icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti.

Praegu saad vaadata neid näite veebilehel http://elering.ee/dashboard/
Hetke tootmine 1331MW ja tarbimine 1320MW

OT jätkub: Eesti tarbimine on nagu 2600x7990, mis mhashides ei tundu üldse uskumatu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri123
HV kasutaja
henri123

liitunud: 29.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 18:07:55 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
sg mineri windows proge

https://mega.co.nz/#!kYhiFRoK!N6jt0U0YwFSXKaNmyHkj2QMvGEJHTphZiUcF6PZs_X0

15 minutit testimist näitab, et
280x kaartidega üle -i 13 hakkab jamama. "display driver errorid" jms. cg mineris kasutatud parimate settingutega annab täpselt sama KHs.
Katsetan 24h. Näeb, kas rejected ja stale püsib kah samas suurusjärgus.
API port on sama. CGwatcher ja CGremote töötab kenasti.


Link maas kahjuks, kust leidsid selle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.