|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Randombit
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2013
|
16.01.2014 02:14:50
|
|
|
| kullakang kirjutas: |
Keegi seda oskab kommenteerida, et kas käibemaksukohuslasena on võimalik saada elektri pealt makstav käibemaks tagasi?  |
Kui elektriarve tuleb käibemaksukohuslase firma nimele siis on see elementaarne, et saad käibeka tasaarveldada. Väiksel tegijal ei ole mõistlik midagi tagasi küsida, pigem jätta ettemaksuks.
Kui tahad isiklikust arvest osa firma arvele kanda siis alljärgneval lingil on midagi lahti seletatud. Kuidas siis käibemaksuga on, ma ei tea aga kui arve ei ole otse käibemaksukohuslase ettevõtte nimele, siis mina parem käibeka tagasisaamist ei torgiks.
http://www.tarbija24.ee/2649920/lugeja-kusib-kas-voin-1-3-korteri-kuludest-ettevotte-kuludeks-kanda-kui-tootan-kodus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
16.01.2014 03:34:54
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| Amperloom, kas peab ise suvalisel hetkel pakkuma maksuametile raha? Varsti on tulumaksu deklaratsiooni esitamine ja siis mõned vast maksavad kah... need kes tuhandeid välja võtnud on. |
Ei, mul on tutvusrinkonnas juhuseid juba krooni ajast kus üle 50k Krooni oli maksuamet selgas ja nõudis firmat/fiet.
Aga sellest järeldan, et keegi pole selliseid summasid siin välja võtnud, et maksuametil oleks huvi.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
16.01.2014 04:24:11
|
|
|
Jumal tänatud, et väljas külm on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.01.2014 04:36:09
|
|
|
Kes veel märkanud pole:
Spoiler 
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2014 09:16:04
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Jumal tänatud, et väljas külm on
 |
Nõrk... mul keldris olev 270X 37C
| Amperloom kirjutas: |
| Chidori kirjutas: |
| Amperloom, kas peab ise suvalisel hetkel pakkuma maksuametile raha? Varsti on tulumaksu deklaratsiooni esitamine ja siis mõned vast maksavad kah... need kes tuhandeid välja võtnud on. |
Ei, mul on tutvusrinkonnas juhuseid juba krooni ajast kus üle 50k Krooni oli maksuamet selgas ja nõudis firmat/fiet.
Aga sellest järeldan, et keegi pole selliseid summasid siin välja võtnud, et maksuametil oleks huvi. |
Enamikul see järgmise aasta mure, nii et ehk tuleb selleks hetkeks ka mingi selgitus välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puljong
HV vaatleja
liitunud: 06.12.2013
|
16.01.2014 09:59:56
|
|
|
| äi tia midagi... kui riik kottima tuleks, siis palun... armas EV, kas te oleksite nõus mind finantsiliselt aitama investeerides krüptovaluutade kaevandamisesse? Kas oleksite nõus kandma ka vastutust piruka jagamisel, kui see kõrbema läheb? Kas annate pangast laenu tehnoloogia ostmiseks? Kas oleksite nõus minu seadmed kindlustama? Kui jah, siis oleksin kindlasti nõus jagama teiega oma kasumit ja maksu maksma... paraku olete ainult siis platsis, kui ma kasu saan, muul juhul pesete käed puhtaks. Pluss veel et.... see tehnika, mida ma investeerinud olen sellesse töösse, selle pealt on juba käibemaks makstud, elekter, mida ma tarbin, selle pealt on käive makstud, minu transpordikulud - käibekad, aktsiisid. Selle raha, mis ma olen saanud üldse selle tehnika soetamiseks, selle pealt on minu põhikohaga tööandja maksud tasunud (sotsmaks, tulumaks, töötukindlustusmidaiganes)... nii et MIDA PERSET te veel tahate eksju? Vastutada, riskida ja investeerida ei taha, aga kasu tahate küll saada?... Heakene küll, eks ma siis maksan teile mõned bitisendid maksudena, kui väga nutune asi on - teie enda probleem, kui nendega miskit teha ei oska või ei sobi maksevahendiks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 10:36:08
|
|
|
no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
16.01.2014 10:49:10
|
|
|
Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma?
Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2014 10:58:12
|
|
|
| eltso kirjutas: |
no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine  |
Üldiselt väga pead vaevata ei tasu. Norra tegi kavalalt asja ära, et midagi tiksuks neil, aga peab summa väga suur olema et neil tuleks mõteki tulla nõudma Eestis.
Ilmselt neil mure suurem, kes korterit ja autot ostsid...
Eks aasta toob selguse...
| pyrex kirjutas: |
Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma?
Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam..  |
Loodad, et saad 280X vastu?
Selle saadavus ligi 0... üldse see "kaevamise" teema võib tuua kaasa AMD mingid kõvemad garantii asjad. Järgmises versioon full-load lugeja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
16.01.2014 11:03:11
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
no seniks kui sul kogu teenistus on bitcoinides ja ka nendega arveldad, siis ei taha keegi sult ilmselt midagi. Aga alates sellest hetkest kui sa hakkad saama eurodes asja arvele, vat siis on juba nendel suu vesine  |
Üldiselt väga pead vaevata ei tasu. Norra tegi kavalalt asja ära, et midagi tiksuks neil, aga peab summa väga suur olema et neil tuleks mõteki tulla nõudma Eestis.
Ilmselt neil mure suurem, kes korterit ja autot ostsid...
Eks aasta toob selguse...
| pyrex kirjutas: |
Eile sain siis Ordist oma surnud 7970 club3d vastu sapphire kaardi. Ma nüüd ei tea kuidas need asjad käima peavad kuid vastu sain tolmuse, ilma karbita isendi. Peabki saama vastu kasutatud kaardi või kuidas see on? Peaksin minema õigust nõudma?
Pealegi see dual-x kaardi jahutus on palju lärmakam..  |
Loodad, et saad 280X vastu?
Selle saadavus ligi 0... üldse see "kaevamise" teema võib tuua kaasa AMD mingid kõvemad garantii asjad. Järgmises versioon full-load lugeja  |
No saadavus pole midagi 0, kui vaja, leiab. Lihtsalt asi on põhimõttes, saan kellegi vana kaardi millel võivad ventikad juba surnud olla. Sama targalt marsin tagasi uut kaarti nõudma ventide pärast. Kuna kaart hakkab ikka kaevama, siis on mul sellest poogen, eks see sureb ka poole aasta jooksul uuesti ära kuid kui võtaks asja koduarvutisse, siis tahaks ikka uut saada, kestaks kauem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
16.01.2014 11:12:49
|
|
|
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacGyver
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2008
|
16.01.2014 11:25:24
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud... |
Veidi katki jah täna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
16.01.2014 11:28:16
|
|
|
| henri123 kirjutas: |
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud... |
Nii on kirjutatud seal "STRATUMS ARE OK,ALL SHARES ARE COUNTED,KEEP MINING ONLY WEBSITE IS ON HEAVY DDOS WE WORKING ON IT"
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
16.01.2014 11:33:56
|
|
|
| MacGyver kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud... |
Veidi katki jah täna  |
Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.
Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.01.2014 12:02:13
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| MacGyver kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud... |
Veidi katki jah täna  |
Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.
Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune. |
Proovige https://dogehouse.org - on olnud stabiilne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 12:21:33
|
|
|
| Ise ka doghouse-s juba nädalake ja poolid pole maha eriti käinud, samas leht on enamus aega maas, sest päris suur koormus on peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
16.01.2014 12:28:03
|
|
|
Parema meelega kaevaks keskmise suurusega stabiilses EU poolis, kus oleks max 0.5% komisjon. Fast-pool oli samamoodi palju parem siis, kui nende pool hash oli alla 2GHs. Oli vähem stale ja rejected. Hetkel lihtsalt ülerahvastatud. Dogehouse on veel hullem kui fast-pool.
Oleks rahul kui kõikide masinate keskmine rejected+stale oleks kokku alla 0.5%. Hetkel on see kuskil 1%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 12:30:00
|
|
|
| Dh-s tuleb mul ikka päris stabiilselt koine. Sellises suures poolis on veel see rõõm ka, et kuna blokke tuleb mega kiirusega pidevalt, siis vahepeal mõni orphan ja tee ka mingit häda ja ei muuda eriti sissetulekut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
16.01.2014 13:12:41
|
|
|
| KAMY kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| MacGyver kirjutas: |
| henri123 kirjutas: |
| mis teema selle fast-pooliga on? eile kõik rääkisite kuidas mõnuga tiksub, vaatan, et miner on täna öösel üsna palju backupis istunud... |
Veidi katki jah täna  |
Ööselt 1h31min on minugi minerid tagavara poolis istunud.
Ausalt öeldes ma kaevaks hea meelega digiraha poolis DOGE, aga kuna me sinna 100M+ kuidagi kokku ei saa, siis on väga nutune. |
Proovige https://dogehouse.org - on olnud stabiilne. |
We are currently not accepting new user registrations.
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 13:22:08
|
|
|
võin kutseid saata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 13:32:29
|
|
|
* `--gpu-threads` support for comma-separated values by Martin "Kalroth" Danielsen.
Lõpuks ometi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
16.01.2014 13:38:56
|
|
|
| eltso kirjutas: |
* `--gpu-threads` support for comma-separated values by Martin "Kalroth" Danielsen.
Lõpuks ometi  |
JESS
E: aa ok, windowsile pole veel?
* Maximum allowed intensity increased to 42.
Mis rakendus sellele on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
16.01.2014 14:01:26
|
|
|
Kes siin enne tulumaksu deklareerimisest rääkisid, see käib eraisikute puhul ju aususe peale eks? Ega MTA ei NÕUA sinult midagi, 15. veeb saadetakse sulle eeldeklaratsioon, kus sinu kohta teada olevad tulud kirjas ja ise pead aus olema ja sinna lisama oma bitcoinide müügist saadud tulu ja vastavalt sellele arvestatakse veebruari lõpus lõplik summa. Või on kellelgi kogemusi sellega, et maksuamet vaatab eraisiku tehinguid läbi ja nõuab makse?
Börsil teenitud tulu kuulub igatahes maksustamisele .
Uus cgminer on küll hea uudis, sain just oma Sapphire 270X Dual-X rig'i enamvähem stabiilseks, nüüd cräshib driver ainult korra päevas , äkki see fix aitab ka selle ära parandada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2014 14:16:34
|
|
|
| kiirust ka parandab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
16.01.2014 14:21:49
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| kiirust ka parandab? |
sgminer on veel suht poolik fork cgminerist ja seal ei ole veel seda "20 khash" häkki
hetkel on kiirused täpselt samad võrreldes cgmineriga, vähemalt linuxi all
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 14:24:42
|
|
|
| peab õhtul kodus katsetama seda. Mul kast ei saa ka valmis veel kuidagi, et saaks kõik kaardid korralikult kaevandama panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 14:31:17
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)
|
mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha ):
http://i.imgur.com/pPgtfgU.png
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
16.01.2014 14:40:52
|
|
|
| sanderaits kirjutas: |
Kes siin enne tulumaksu deklareerimisest rääkisid, see käib eraisikute puhul ju aususe peale eks? Ega MTA ei NÕUA sinult midagi, 15. veeb saadetakse sulle eeldeklaratsioon, kus sinu kohta teada olevad tulud kirjas ja ise pead aus olema ja sinna lisama oma bitcoinide müügist saadud tulu ja vastavalt sellele arvestatakse veebruari lõpus lõplik summa. Või on kellelgi kogemusi sellega, et maksuamet vaatab eraisiku tehinguid läbi ja nõuab makse?
Börsil teenitud tulu kuulub igatahes maksustamisele .
Uus cgminer on küll hea uudis, sain just oma Sapphire 270X Dual-X rig'i enamvähem stabiilseks, nüüd cräshib driver ainult korra päevas , äkki see fix aitab ka selle ära parandada. |
Eks ta hetkel aususe peal on, aga eks see oleneb meie maksuametnike pädevusest, kas nad viitsivad veidi uurida ja tegeleda asjaga. Ideeliselt näeks mina asja nii, et maksuamet viib ennast kurssi nende saitidega kes teevad btc-eur/dol väljamakseid ja siis nad vaikselt monitoorivad kes kui palju antud kontodelt raha on saanud aasta jooksul ja kui summa ületab mingi N suuruse, siis lendab sulle ametnik kaela.
_________________ oooo
viimati muutis M3nthal 16.01.2014 18:54:26, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
16.01.2014 14:45:40
|
|
|
sg mineri windows proge
https://mega.co.nz/#!kYhiFRoK!N6jt0U0YwFSXKaNmyHkj2QMvGEJHTphZiUcF6PZs_X0
15 minutit testimist näitab, et
280x kaartidega üle -i 13 hakkab jamama. "display driver errorid" jms. cg mineris kasutatud parimate settingutega annab täpselt sama KHs.
Katsetan 24h. Näeb, kas rejected ja stale püsib kah samas suurusjärgus.
API port on sama. CGwatcher ja CGremote töötab kenasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 14:47:16
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| rääkige Teie kes te oma GB kaarte põlema siin panite, kas saite garantiiga need vahetatud või mis seis Teil jäi? |
garantii vahetas välja Eks see oli neil tootja praak vms teada viga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
16.01.2014 15:05:39
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| digiraha kirjutas: |
- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)
|
mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha ):
http://i.imgur.com/pPgtfgU.png
Spoiler 
|
Aitäh!
Kas tänapäeva elektriarvel enam täpsemalt välja ei tooda, palju mille eest? Ma saan hausingu objektil esimese elektriarve alles tuleval kuul, aga paremat diili kui kohalikult (tegutseb konkreetselt vaid selles kvartalis) jaotusvõrguettevõttelt osta ainult kW pealt ei osanud kuskilt ajama minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
16.01.2014 15:13:10
|
|
|
digiraha, nii ja kui nüüd siis tuua sulle kast mis nii umbes/täpselt 1,5kw seinast imeb, siis palju kuus nöörid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 15:32:44
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
| Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma? |
Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud. |
no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 15:54:10
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| digiraha kirjutas: |
- housing (palun saatke mulle oma näidiselektriarveid, see teeks mind tõesti õnnelikuks)
|
mul pole viimased paarsada postitust küll loetud (pole aega olnud), seetõttu ei tea kas on enam vaja, kuid siin üks pildike siis (mõned asjad kustutasin ära mida pole vaja näha ):
http://i.imgur.com/pPgtfgU.png
Spoiler 
|
Aitäh!
Kas tänapäeva elektriarvel enam täpsemalt välja ei tooda, palju mille eest? Ma saan hausingu objektil esimese elektriarve alles tuleval kuul, aga paremat diili kui kohalikult (tegutseb konkreetselt vaid selles kvartalis) jaotusvõrguettevõttelt osta ainult kW pealt ei osanud kuskilt ajama minna. |
on küll, see on teistel lehtedel. Täpselt nagu telefoniarved jms, esimesel lehel on nö lühikokkuvõte, hiljem tuleb see detailsem. Näiteks midagi sellist:
http://i.imgur.com/Mp1kx7R.png <-- kogu kuu tarbimine on mul ~3-4x suurem, hiljuti sai lihtsalt võrk4 peale üle mindud (kõige mõttekam kui tarbimine on 1000kw/h või rohkem kuus) aga aimu annab ikkagi, mis see olema hakkab
Spoiler 
P.S Nagu näha jõudsin mammutteema lugemisega ka järje peale lõpuks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
16.01.2014 16:03:29
|
|
|
SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks.
viimati muutis -Koppel- 16.01.2014 16:12:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
16.01.2014 16:09:48
|
|
|
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 16:39:23
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks. |
ei teagi kust tegelikult see vana/vale harjumus on sisse jäänud. Võibolla sellest et enamasti on koolis kõiki ühikuid jagatud Üritan meeles pidada
Täna tuli jälle väike vesistamismaterjal
http://i.imgur.com/qqyFOdK.jpg
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.01.2014 16:47:26
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
| Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma? |
Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud. |
no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada. |
Kaevamist teed firma alt?
Pane PS'i mis hinnaga asust müüd/saad või üldse R9 290.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
16.01.2014 16:48:23
|
|
|
| eltso kirjutas: |
digiraha, nii ja kui nüüd siis tuua sulle kast mis nii umbes/täpselt 1,5kw seinast imeb, siis palju kuus nöörid?  |
Kuskil varem juba kirjutasin, aga elekter maksab vastavalt maja üldtarbimisele 0.11-0.12kwh (talvel kindlasti odavam, paljudes majades elektriküte) ning 4U riiuli hind on 25€/kuu. Riiulihinna kohta kindlasti võimalik rääkida - kes tahab poolikut riiulit sõbraga jagada, kellel kohe 12 vaja...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mizz
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2006
|
16.01.2014 16:59:18
|
|
|
| degreal kirjutas: |
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu  |
megawatt on mökudele
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
16.01.2014 17:02:19
|
|
|
| Mizz kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu  |
megawatt on mökudele
Spoiler 
|
Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
16.01.2014 17:09:09
|
|
|
Head ratsa rikkaks ajad on möödas, nüüd ei teagi, kas peaks vesistama või juba kaasa tundma..
| SurfData kirjutas: |
| -Koppel- kirjutas: |
SurfData, juhin tähelepanu, et energiat kWh kirjutatakse kokku. Ei ole kW jagatud tundidega. Energiaühik kilovatt-tund ei viita tarbimisele ühe tunni jooksul vaid energiahulgale ükskõik millise aja jooksul see tarbiti või tekitati.
Näiteks 1000W küttekeha tarbib energiat 1 kilovatt-tundi (3,6MJ) igas tunnis ehk 1kWh/h... ja 7 tunniga seega 7kWh.
Lihtsalt infoks. |
ei teagi kust tegelikult see vana/vale harjumus on sisse jäänud. Võibolla sellest et enamasti on koolis kõiki ühikuid jagatud Üritan meeles pidada
Täna tuli jälle väike vesistamismaterjal
http://i.imgur.com/qqyFOdK.jpg
Spoiler 
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
16.01.2014 17:15:37
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
| eltso kirjutas: |
| Kas keegi on reaalselt nii palju teeninud ka siit, et on pidanud maksuametiga suhtlema ja neile osa andma? |
Keegi ei taha sellele vastata....olen 3 korda kindlasti küsinud. |
no igasugune tulu läheb maksustamisele. Mina maksin eelmine aasta näiteks 4 kohalise summa LISAKS tulumaksu oma muude tulude pealt Üleeelmisel aastal oli see summa peaaegu 4 kohaline. Sel aastal (eelmise aasta lisatulude pealt) vist nii palju enam ei tule, kuna tõmbasin asju kokku ja enam ei olnud nii suuri tulusid Deklareerimine on ju oma südametunnistuse asi. Mina deklareerisin ja maksin ära, saan öösiti rahulikumalt magada. |
Kaevamist teed firma alt?
Pane PS'i mis hinnaga asust müüd/saad või üldse R9 290. |
see arve siin mis postitasin on mu eraisiku arve seetõttu ka oma andmed kustutasin sealt ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
16.01.2014 17:30:53
|
|
|
| digiraha kirjutas: |
| Mizz kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu  |
megawatt on mökudele
Spoiler 
|
Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti. |
Praegu saad vaadata neid näite veebilehel http://elering.ee/dashboard/
Hetke tootmine 1331MW ja tarbimine 1320MW
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KAMY
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2013
|
16.01.2014 17:46:50
|
|
|
| On äkki kellelgi pakkuda 2 x PCI-e extender 16x to 16x? Vastused PS.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
16.01.2014 17:59:02
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
| digiraha kirjutas: |
| Mizz kirjutas: |
| degreal kirjutas: |
Õige oleks kasutada hoopis MWh (megavatt-tund). Kaevuritel on ikka korralik elektriarve mitte mingi ninnunännu  |
megawatt on mökudele
Spoiler 
|
Google images ei andnud kohe vastet, aga ennevanasti oli Balti ja Eesti jaamadel Narva külje all maja küljes suur ekraan, kus näitasid hetketootmist - minuarust oli see number kusagil 150-250 kanti. |
Praegu saad vaadata neid näite veebilehel http://elering.ee/dashboard/
Hetke tootmine 1331MW ja tarbimine 1320MW |
OT jätkub: Eesti tarbimine on nagu 2600x7990, mis mhashides ei tundu üldse uskumatu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henri123
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2013
|
16.01.2014 18:07:55
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
sg mineri windows proge
https://mega.co.nz/#!kYhiFRoK!N6jt0U0YwFSXKaNmyHkj2QMvGEJHTphZiUcF6PZs_X0
15 minutit testimist näitab, et
280x kaartidega üle -i 13 hakkab jamama. "display driver errorid" jms. cg mineris kasutatud parimate settingutega annab täpselt sama KHs.
Katsetan 24h. Näeb, kas rejected ja stale püsib kah samas suurusjärgus.
API port on sama. CGwatcher ja CGremote töötab kenasti. |
Link maas kahjuks, kust leidsid selle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|