Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 531, 532, 533  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?
Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega
29%
 29%  [ 77 ]
Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada
20%
 20%  [ 55 ]
Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus)
18%
 18%  [ 48 ]
Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus)
31%
 31%  [ 83 ]
hääli kokku : 263

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 15.01.2014 20:25:54 vasta tsitaadiga

Ega seal paremat varianti vast pole jah, peale kuumutamist korralikult pikem tiir teha, ja pidurdades jää ära sulatada ning vesi ära aurustada, peaks järgminekord seistes lahti jääma icon_smile.gif

Muidugi saaks ka ratta alt keerata ja näiteks trumlit kuumapüssiga veidi sussutada, variante ju rohkemgi, aga kõige lihtsam ikka vesi.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2014 20:30:01 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Ega seal paremat varianti vast pole jah, peale kuumutamist korralikult pikem tiir teha, ja pidurdades jää ära sulatada ning vesi ära aurustada, peaks järgminekord seistes lahti jääma icon_smile.gif

Muidugi saaks ka ratta alt keerata ja näiteks trumlit kuumapüssiga veidi sussutada, variante ju rohkemgi, aga kõige lihtsam ikka vesi.
Kuumapüssiga võid niisamagi sussutada, ei pea ratast alt ära võtma seepärast, kui valuveljega tegu.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 20:30:49 vasta tsitaadiga

Ega peale sõitma saamist ongi mõte sõita Tln - Viljandi. Kardan pigem seda, et kui asi ei tööta, siis võib pealekallatud vesi kurjast olla.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2014 20:41:26 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Ega peale sõitma saamist ongi mõte sõita Tln - Viljandi. Kardan pigem seda, et kui asi ei tööta, siis võib pealekallatud vesi kurjast olla.
Ei see pealekallatud vesi sinna sisse siis roni kõik. Lased korra soojaks ja sõidu ajal peaks püsima kuumana.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:53:32 vasta tsitaadiga

Esimest korda kuulen, et trummelpidur KÜLMUKS kinni. Käsipidurit mõtled ehk? Ja kui ongi käsipidur, siis on kinni külmunud tross mitte pidurisüsteem.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rbr
HV kasutaja
rbr

liitunud: 21.11.2006




sõnum 15.01.2014 21:57:16 vasta tsitaadiga

Kusjuures klotsid külmuvad trumli külge kinni küll kui vesi vahele jääb, ciibic oli vähemalt nii hea autu, et tagurdades lasi klotsid lahti. Aga muidu jah kiireim variant vast kuum vesi ja teel korralikumalt pidured rakendada, nii et ka tagumised tööle hakkaks ja ära kuivaks.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 22:26:28 vasta tsitaadiga

trumli ääre vahelt vett sisse lasta ei saa kui velg peal on. seda sooja vett peab sinna korralikult uhama. ma kallasin liitri kuuma vett paagikorgi lahti saamiseks eile.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.01.2014 22:28:21 vasta tsitaadiga

rbr kirjutas:
Kusjuures klotsid külmuvad trumli külge kinni küll kui vesi vahele jääb ...

+1
Reedel tulin vihmaga Talnast Viljandi. Nädalavahetuse seisis auto tänavaL, esmaspäeva hommikul lohises tagasild järel. Ei aidanud edasi-tagasi nõksutamine kah (kuigi asfalt oli auto all puhas). Kerisin pikendusjuhtme lahti, soojapuhur kätte. Puhusin paar minutit velje vahelt trumlile, mingi hetk kostis kerge naks. Kohe proovima - see ratas käis ringi. Siis soojendasin teist trumlit kõigepealt eestpoolt - naks, aga see ei aidanud; veel soojendamist tagapoolt, teine "naks" ja kombes.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 23:06:50 vasta tsitaadiga

paned käigu peale seisma mitte kässariga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 23:46:50 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
paned käigu peale seisma mitte kässariga.

Mõnel masinal külmuvad käigud ära. Tiri palju tahad aga välja enam ei saa. Või siis vastupidi - ei lähe sisse. Miski 20 min lased masinal tiksuda siis hakkavad toimima.

Eriti kehv kui käik sedasi sisse külmunud. Mis siis teed, hoiad sidurit 20 min all? icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 23:49:53 vasta tsitaadiga

mul vanal toyotsil külmus gaasitross ära, jäi peale vajutades. Külmaga käivitades aga pidi natuke gaasiga aitama, seega tihti juhtus nii, et tegin kapoti ennem käivitamist lahti, panin käima, pöörded lendasid 3000+ peale. Käega sättisin kapote alt sobivasse asendisse ja läksin tuppa..mootori soojenedes vajus ise alla ära
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 00:52:10 vasta tsitaadiga

salatoimik, tuleb vahel käimakoti õli vahetada. mul oli kunagi kia, mis külmaga uksi lukku pani ise. keres olid ilmselt sisepinged, mis keeli liikuma ei lasknud. 1 kord sai nõmmelt pääskülla jalutatu varuvõtit tooma. õnneks käima ei jäänud teeäärde.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.01.2014 00:56:02 vasta tsitaadiga

salatoimik, käigu sisse külmumine tähendab, et liiga paks õli kasutusel?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 02:08:44 vasta tsitaadiga

Ehk keegi teab/on ise kasutanud, kas 2000+ Nissan Almerale sellise stereoga(N16 P2 vist?) on olemas nö usb adapterit ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:16:36 vasta tsitaadiga

Velociraptor, http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=55&t=110803

Pole küll tegu Almeraga aga sealse arutelu järgi järeldan, et tegu on üsnagi universaalse vidinaga... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 11:21:08 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/auto/kuludes-pidamine-paraneb-michelin-esitles-murranguliselt-uut-tuupi-rehvi.d?id=67616424

Nonii. Hüvasti soodsad kasutatud rehvid?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 15:25:29 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada, mille järgi autole eelsoojendit valida? Elekter jääb valikust välja.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 18:33:10 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
salatoimik, käigu sisse külmumine tähendab, et liiga paks õli kasutusel?

ei pruugi olla, kinni võib külmuda ka hoovastik

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 21:15:12 vasta tsitaadiga

reifendirekt.co.ee on keegi rehve soetanud? Toimiv & kindel koht?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 21:16:56 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/2663756/rehvitookoda-eestlasel-voiks-olla-kahed-talverehvid

rehvitöökoja märg unenägu icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 21:18:05 vasta tsitaadiga

võiks küll. velgedel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 21:22:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võiks küll. velgedel.

et kui ilm muutub talve jooksul 5 korda, siis sama tihedalt kylastad ka rehvivahetuspunkti?
ok, sa vahetad ise, ylejäänud 80+% ise ei vaheta. Palju rehvivahetus maksab kui on velgedel?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 21:26:35 vasta tsitaadiga

Mingi 10€ vist.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 21:31:02 vasta tsitaadiga

8 ..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2014 21:37:02 vasta tsitaadiga

lisaks sellele ajalise kao ka juurde, nii et unistagu edasi thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 21:41:24 vasta tsitaadiga

See aasta oleks küll paras olnud sõita need 2-3 kuud lamellidega, ja siis vahetada naelte vastu.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2014 23:59:00 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Trummelpidur kinni. Ilmselt külmunud. Mõni hea nipp kuidas lahti saada?

Kopsinud olen seal juba kõvasti ja tulemust ei ole. Trumli ääre vahelt mingisugust piirituse baasil õli sisse lasta?

Olgu öeldud, et probleemi lahendas koheselt ära tõesti kuum vesi ratta peale kallatuna.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:00:23 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:11:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
See aasta oleks küll paras olnud sõita need 2-3 kuud lamellidega, ja siis vahetada naelte vastu.



Miks Pärnus naelu vaja on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 00:49:13 vasta tsitaadiga

sest, et siin on väga libedaid kohti?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2014 01:22:51 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
painkillah kirjutas:
See aasta oleks küll paras olnud sõita need 2-3 kuud lamellidega, ja siis vahetada naelte vastu.



Miks Pärnus naelu vaja on?

miks yldse naelu vaja, sõidame 20 km/h edasi.
tegelikult, kui minek kõrvalmaanteele, siis peaks olema rehvivahetusboks, tagasi tulles vahed lamelli vastu icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 01:39:11 vasta tsitaadiga

pisikestest meediaklõpsudest on jäänud mulje, nagu oleks ainult tartu ilma lumeta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 08:28:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Max Powers kirjutas:
painkillah kirjutas:
See aasta oleks küll paras olnud sõita need 2-3 kuud lamellidega, ja siis vahetada naelte vastu.



Miks Pärnus naelu vaja on?

miks yldse naelu vaja, sõidame 20 km/h edasi.
tegelikult, kui minek kõrvalmaanteele, siis peaks olema rehvivahetusboks, tagasi tulles vahed lamelli vastu icon_lol.gif


Ma küll oma autoga lamellidega 20 km/h ei sõida. Millegipärast sõitsin eile, kui tee oli mõnusalt talvine hoopis kõigist mööda icon_smile.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 09:58:31 vasta tsitaadiga

käisin eile üle pika aja auto juures, keerasin võtit, andsin gaasi ja töötab icon_rolleyes.gif Aga ei julge ikka kuskile mujale sõita, kui aint remonditöökotta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:12:48 vasta tsitaadiga

hirm on see, mis teeb mehe araks. juppe kukub?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:16:44 vasta tsitaadiga

ei kuku, kütusefilter kõikide eelduste kohapealt. ise ma seda kapoti alt leida ei suutnud ja auto on niivõrd madal, et auto alla ma ei mahu.
Kui see mootor enam peale linnaskäiku tööle ei lähe, siis ei julge riskida auto mahajätmisega ;icon_biggrin.gif

rääkimata kiirteele minekust
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:22:51 vasta tsitaadiga

kaks filtrit on. 1 põhja all ja teine kapoti all. garage on soe ja seal töötab kenasti?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:34:30 vasta tsitaadiga

eile, peale paaripäevast seismist jälle käivitada proovides jukerdas veits, andsin gaasi ja jäi tööle. pööretel aeg-ajalt käib väike jõnks läbi, kuid pole hullu.
garaaz on soe.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2014 12:44:34 vasta tsitaadiga

mingi veesiduja prooviks paaki. ma ei tea, mis soomes maksab aga eestis maksis topsik alla nelja euro. kunagi kahtlustasin sama, et vesi sunnib puperdama, lõpuks läks vahetusse süütepool. vett hakkasin vist kahtlustama selle pärast ,et käisin hetk enne puperdamise esimest ilmumist mingis X pensukas.. lõplikult seisma ei jäänud aga puperdamine läks vähehaaval hullemaks ja lõpuks viisin "taatide" juurde, need siis stroboskoobiga tegid kindlaks, et süütepool paneb teatud pöördevahemikus segast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.01.2014 19:33:59 vasta tsitaadiga

http://jalopnik.com/these-are-10-unbelievable-cars-you-never-knew-existed-1503418044
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 19:14:36 vasta tsitaadiga

Krt, kesklukk ei taaha väga toimida. Vääna võtmega ust valla.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 20:54:10 vasta tsitaadiga

täna sõitu alustades "5-käiguline manuaal" ja sõitu lõpetades "4-käiguline manuaal"... cool! thumbs_down.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:13:25 vasta tsitaadiga

külm teeb liiga või?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:40:53 vasta tsitaadiga

Audi A4 B5 Avant juhiuks ei tule väljastpoolt lahti, seest saab (veel). Hakkas peale külmade tulekuga, kuigi eelmine talv sellist asja ei täheldanud.... Mis viga võiks olla ja kas annab kuidagi lihtsasti parandada?

Küsimus 2- kuidas eemaldada niiskust salongist? Klaasid on kogu aeg jääs. Kas võib need samad tuppa mõeldud niiskusekogujad autosalongi jätta?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:42:41 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, viska pakk ajalehti autosse.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:48:25 vasta tsitaadiga

sool aitab ka kuigivõrd.. kuid lihtsam oleks jah, soe garaaz ja puhur sisse.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:52:18 vasta tsitaadiga

Tegelikult mul suht sama teema. Ka sõiduajal. Sinna kuhu ei puhu, lähevad aknad roppuduseks (eriti talvel). Tagumised aknad ongi koguaeg udused.
Tea kas see toimiks kui kuhugi autos pista link

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 18.01.2014 22:53:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 22:53:13 vasta tsitaadiga

Käisid eile autopesulas. Täna õhtul tulid autol endiselt uksed lahti thumbs_up.gif Great success.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 23:33:35 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Audi A4 B5 Avant juhiuks ei tule väljastpoolt lahti, seest saab (veel). Hakkas peale külmade tulekuga, kuigi eelmine talv sellist asja ei täheldanud.... Mis viga võiks olla ja kas annab kuidagi lihtsasti parandada?

Küsimus 2- kuidas eemaldada niiskust salongist? Klaasid on kogu aeg jääs. Kas võib need samad tuppa mõeldud niiskusekogujad autosalongi jätta?


Proovi silikoonõliga uksetihendeid määrida icon_smile.gif

Endal sama probleem, suht ikka jäiseks jäävad ja ainult üksi sõites saab mõne ilmaga puhtamaks... Niiskuse väljaajamisega on vist veidike hiljaks jäädud, nüüd aitab ainult eelnimetatud garaaž + puhur.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2014 23:52:29 vasta tsitaadiga

Tuleb pikemalt sõita autoga, et konditsioneer jõuaks pikemalt kuivatada õhku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 531, 532, 533  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.