Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2014 02:45:25 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu. icon_rolleyes.gif

Ni mina võin dumbuseri näite tuua. Paigaldasin tuttavale Thunderbirdi. Enne oli tal mingi igivana outlook access vms (vist piraat kah) ja hot.ee aadress.
Suunasin siis hot.ee edasi gmaili ja panin Thunderbirdi gmailist kirju vaatama. Paraku vahetevahel ei saa ta manuseid lahti.

Olen küll soovitanud, et kasuta gmaili otse internetis, sest seal pole mingit probleemi manuste avamisega aga tema ei taha thumbs_down.gif
Samas on gmaili liides ja ka rämpspostifilter väga head siiani.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2014 02:58:32 vasta tsitaadiga

Selline kiri tuli ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.01.2014 06:03:59 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:19:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RFI2y5R
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2013




sõnum 12.01.2014 14:57:20 vasta tsitaadiga

Kel on siiber isikliku informatsiooni sunniviisilise jagamise pealesurumisest, siis abiks järgmine link:

https://prism-break.org/en/categories/web-services/#email-accounts

Ise andsin Google'ile kinga juba mitu aastat tagasi. Alljärgnev slaid peaks olema hoiatuseks, mille slogan on „All your data are belong to U.S.“

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Prism-slide-8.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011




sõnum 12.01.2014 15:03:52 vasta tsitaadiga

RFI2y5R,

Tänan hea lingi eest beer_yum.gif

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 12.01.2014 16:15:46 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Suunamisel pole ju mõtet, kui iga mats saab sulle ilma e-maili teadmata sõnumeerida nüüd gmailis, siis suunatakse ju ka nende kirjad edasi icon_razz.gif Mul on ebameeldiv kogemus eestlastega, kui kunagi olid kõik kontaktid koos hotmaili profiilis ja siis hakkasid eesti ex-sõbrad tüütama mu sõbralistis olevaid välismaalasi, et need aitaks tööd leida välismaal, mõnel ikka kupli all tekivad sellised ideed, et ei usuks ka. Gmailis selle + -iga enam ei soovi korrata sama asja, seega ma ei taha mingeid kirju saada inimestelt sinna, kuhu neil asja pole, et guugeldavad mu + profiili ja kukuvad sõnumeerima. Panin selle + kinni, aga nii kui telefonis youtube sisse logisin, oli see + tagasi, hiljem avastasin. Ja muh, oma ees- perekonnanimega ma küll mingit aadressi ei hakka tegema, et mingi ex-boyfriend stalkida jälle saaks või kiiksuga liibanonlane minu nimega e-maili teha, mu sõbrad omale listi lisada ja minuna nendega suhelda (oli selline juhus minevikus). Võibolla on teised g-maili kasutajad lihtsalt liiga normaalsed inimesed minu kõrval ja taolised probleemid neid ei kimbuta icon_razz.gif Igatahes mul juba uus adre tehtud mujale (Zoho Mail https://mail.zoho.com/ ,ei mingit reklaami nagu g-mailis, chat on, kalender on, tasks, isegi teiste klientide kontaktid saab chati lisada, esialgu olen rahul kuigi vähe kasutanud veel)


No tõesti pole probleemi. Eestlane on ikka nii uhkust täis, et meie kõigi järgi luuratakse, mul on ikka nii übersalajased asjad, et oioioi! Vaevalt luurajaid huvitab, et Juku armastab Manni või muud taolist- me ei ole sellise kaliibrigagi tegelinskid, keda otsitakse. Kindel, et 99,9% meile, kui neid kontrollitaksegi, läbivad sõela jooksvalt, keegi ei jõuaks kõigi ziljonites meilides oleva sisuga tutvuda ka praeguse arvutusvõimsuse juures.

BTW, Zoho tasuta kastid on väikesed, mu naine peaks juba meile kustutama hakkama või midagi muud välja mõtlema. Oma serverit püsti panna pole ka mõtet.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RFI2y5R
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2013




sõnum 12.01.2014 16:30:59 vasta tsitaadiga

Märt.

Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.

Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.

Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.01.2014 17:03:56 vasta tsitaadiga

RFI2y5R kirjutas:
Märt.

Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.

Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.

Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele.

Noh - igatahes ei huvitanud aastakümneid kedagi, et NSA usinasti kõike salvestab. icon_cool.gif Uuri märksõna ECHELON, siis näed kuidas kõike pealt kuulati ja kõike salvestati juba tollal kui internetti veel olemaski polnud ning mille peale keegi mingit erilist lärmi ei löönud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 12.01.2014 17:10:33 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 22:45:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 13.01.2014 10:23:49 vasta tsitaadiga

Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi. icon_smile.gif

Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 13.01.2014 13:03:07 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi. icon_smile.gif

Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada.

Tegelikult väga mõistlik mõte.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2014 13:09:51 vasta tsitaadiga

Lopetasin Gmaili kasutamise juba monda aega tagasi... Ei meeldi kuhu suunas see koik liigub.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.