|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mazz56
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2007
|
10.01.2014 18:30:17
|
|
|
Mida see nagu tähendab? Keegi seletaks lahti. Ise pole google+ kasutanudki veel. (Ei ole pinget pakkunud)
Oleks mõistlik gmail välja vahetada ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.01.2014 19:04:48
|
|
|
Võrdlemisi segaselt kirjutatud lugu. Võib jääda mulje, nagu seni poleks suvalistele aadressidele kirju saata saanudki, ehk väga tobe mulje. Mõte aga tundub olevat selles, et kui sul on Google+ konto olemas ja keegi sinu profiili seal nägema juhtub, saab ta sulle kirja saata sinu e-posti aadressi teadmata. Muidugi juhul, kui sinu Gmaili seadetes on lubatud Google+ teadete vastuvõtmine.
Nähtavasti tekib see "email via Google+" seadistus Gmaili koos Google+ profiili loomisega. Mul seda pole ja pole ka spämmi selle kaudu tulemas.
Ehk siis teisiti öeldes ei ole see Gmaili uuendus vaid Google+ uuendus, mida saab välja lülitada Gmaili seadetest. Pole Google plussi, pole probleemi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
10.01.2014 23:47:56
|
|
|
Mul Facebookis selline asi sisse lülitatud, kui ma sõnumit pole 30min jooksul lugenud siis saadetakse see sõnum mulle Gmaili. Ei tea kas peaks muret tundma?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mazz56
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2007
|
11.01.2014 01:04:18
|
|
|
| Kustutasin üldse selle google+ ära nüüd !
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.01.2014 12:20:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Tänud. Keerasin kah kinni  |
Tänan, saõa siin.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
11.01.2014 13:28:23
|
|
|
Hmm...piilusin kah sinna. Endal vaikimis oli seal juba kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.01.2014 14:03:28
|
|
|
| Google on ikka peast täitsa lolliks läinud ... Mida fakki ta sellega saavutab? Youtube keerasid ka korralikult prse ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.01.2014 14:58:45
|
|
|
Täiesti arusaamatult probleemitsete. Keegi G+ kasutajatest ei saa ju teie reaalset emailiaadressi teada, saavad ainult sõnumeid sinna saata. Sisuliselt nagu privaatsõnum.
Edit: Mõtle vaid, ei peagi enam selle veidra Hangout rakenduse kaudu suhtlema, vaid saab inimlikult lihtsalt sõnumit teisele kasutajale saata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
11.01.2014 19:31:17
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Mida fakki ta sellega saavutab? |
sostsiaalvõrgustiku pealesurumine -> data mining & advertising
ei imesta, kui varsti tehakse gmaili kontoga sama mis yt'i omaga
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.01.2014 21:03:45
|
|
|
Kurdan sama üle.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
11.01.2014 21:26:40
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 22:50:36, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2014 21:37:43
|
|
|
googlel tuleks üldse ära keelata igasugune uuendamine. viimane kord, kui oli tarvis siin paar päeva tagasi sinna sisse logida weebi klienti, siis pool päeva üritasin selgeks teha neile, et ei, ma ei taha oma my pictures olevaid asju picassosse panna ja mul ei ole vaja google+ ja et ma ei taha youtubesse oma nimega kasutajat ja mul ei ole googledrive vaja, et see mu C:\ kettast backupi sinna teeks ja veel mitu tuhat tüütust ja lõpuks kui sinna veebi versiooni sattusin, siis oli see veel ilgem ja ebaloogilisem, kui mõned kuud tagasi, kui eelmine kord oli sunnitud seda õudust kasutama. tehku sama liides tagasi, mis neil algselt oli kuskil nii umbkaudu 10 aastat tagasi. tõesti, kirja saatmine... absull ei ole võimalik aru saada, kas oled pealkirja kirjutamas või adressaati või on see hoopis uue pornolehe tegemise viisard.
veel parem, tehku thunderbird omale sinna veebiliideseks ja rahu maapeal. pole tarvis nendel poolearulistel endil midagi leiutama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
11.01.2014 22:37:56
|
|
|
viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:18:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
11.01.2014 23:13:12
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Mul pere/sõbrad/bisness lahus, erinevad aadressid, ja küll ei huvita, et keegi saaks suvaliselt mu teistele aadressidele, mida neile andnud pole, sõnumeid saata. Võtsin tegin AOL-i omale uue e-maili ja nüüd pean hakkama igalpool pankades jms kohtades seda ära muutma, on alles tüütus, aga mul on tõsiselt kopp ees, et kui telefonis youtubesse logisin, siis aktiveeriti see + mul automaatselt, ilma isegi nõusolekut minult küsimata. G-mailiga on kaputt minu jaoks. |
Ametlikel lehtedel võiksid ikka kasutada @eesti.ee aadressi ja selle seod siis gmaili, aol'i või hotiga. Siis ei ole vaja igal pool vahetada jälle oma aadressi vaid lihtsalt eesti.ee lehel muudad ühe korra suunamise aadressi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
11.01.2014 23:19:15
|
|
|
viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:19:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
12.01.2014 00:06:38
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 22:50:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.01.2014 00:13:37
|
|
|
Normaalse aadressiga inimestele saab ju igal juhul kirja saata. Eesnimi.perenimi@domeen pole ju raske väljamõelda.
Surramurra.bigbuuubs@aol jah natuke keerulisem.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2014 00:18:54
|
|
|
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.01.2014 00:25:14
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu.  |
@domeen on sulle kohe gmail?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.01.2014 02:45:25
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu.  |
Ni mina võin dumbuseri näite tuua. Paigaldasin tuttavale Thunderbirdi. Enne oli tal mingi igivana outlook access vms (vist piraat kah) ja hot.ee aadress.
Suunasin siis hot.ee edasi gmaili ja panin Thunderbirdi gmailist kirju vaatama. Paraku vahetevahel ei saa ta manuseid lahti.
Olen küll soovitanud, et kasuta gmaili otse internetis, sest seal pole mingit probleemi manuste avamisega aga tema ei taha
Samas on gmaili liides ja ka rämpspostifilter väga head siiani.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.01.2014 06:03:59
|
|
|
viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:19:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RFI2y5R
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Genert
HV kasutaja
liitunud: 14.06.2011
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.01.2014 16:15:46
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Suunamisel pole ju mõtet, kui iga mats saab sulle ilma e-maili teadmata sõnumeerida nüüd gmailis, siis suunatakse ju ka nende kirjad edasi Mul on ebameeldiv kogemus eestlastega, kui kunagi olid kõik kontaktid koos hotmaili profiilis ja siis hakkasid eesti ex-sõbrad tüütama mu sõbralistis olevaid välismaalasi, et need aitaks tööd leida välismaal, mõnel ikka kupli all tekivad sellised ideed, et ei usuks ka. Gmailis selle + -iga enam ei soovi korrata sama asja, seega ma ei taha mingeid kirju saada inimestelt sinna, kuhu neil asja pole, et guugeldavad mu + profiili ja kukuvad sõnumeerima. Panin selle + kinni, aga nii kui telefonis youtube sisse logisin, oli see + tagasi, hiljem avastasin. Ja muh, oma ees- perekonnanimega ma küll mingit aadressi ei hakka tegema, et mingi ex-boyfriend stalkida jälle saaks või kiiksuga liibanonlane minu nimega e-maili teha, mu sõbrad omale listi lisada ja minuna nendega suhelda (oli selline juhus minevikus). Võibolla on teised g-maili kasutajad lihtsalt liiga normaalsed inimesed minu kõrval ja taolised probleemid neid ei kimbuta Igatahes mul juba uus adre tehtud mujale (Zoho Mail https://mail.zoho.com/ ,ei mingit reklaami nagu g-mailis, chat on, kalender on, tasks, isegi teiste klientide kontaktid saab chati lisada, esialgu olen rahul kuigi vähe kasutanud veel) |
No tõesti pole probleemi. Eestlane on ikka nii uhkust täis, et meie kõigi järgi luuratakse, mul on ikka nii übersalajased asjad, et oioioi! Vaevalt luurajaid huvitab, et Juku armastab Manni või muud taolist- me ei ole sellise kaliibrigagi tegelinskid, keda otsitakse. Kindel, et 99,9% meile, kui neid kontrollitaksegi, läbivad sõela jooksvalt, keegi ei jõuaks kõigi ziljonites meilides oleva sisuga tutvuda ka praeguse arvutusvõimsuse juures.
BTW, Zoho tasuta kastid on väikesed, mu naine peaks juba meile kustutama hakkama või midagi muud välja mõtlema. Oma serverit püsti panna pole ka mõtet.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RFI2y5R
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2013
|
12.01.2014 16:30:59
|
|
|
Märt.
Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.
Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.
Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
12.01.2014 17:03:56
|
|
|
| RFI2y5R kirjutas: |
Märt.
Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.
Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.
Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele. |
Noh - igatahes ei huvitanud aastakümneid kedagi, et NSA usinasti kõike salvestab. Uuri märksõna ECHELON, siis näed kuidas kõike pealt kuulati ja kõike salvestati juba tollal kui internetti veel olemaski polnud ning mille peale keegi mingit erilist lärmi ei löönud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
12.01.2014 17:10:33
|
|
|
...
viimati muutis number 25.06.2014 22:45:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
peacemaki
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2005
|
13.01.2014 10:23:49
|
|
|
Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi.
Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
13.01.2014 13:03:07
|
|
|
| peacemaki kirjutas: |
Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi.
Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada. |
Tegelikult väga mõistlik mõte.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.01.2014 13:09:51
|
|
|
| Lopetasin Gmaili kasutamise juba monda aega tagasi... Ei meeldi kuhu suunas see koik liigub.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|