Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2014 17:29:40 Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast vasta tsitaadiga


Google´i Gmaili uus lisa lubab kasutajatel saata suhtlusvõrgustiku Google+ vahendusel meilisõnumeid inimestele, kellega nad ei ole oma meiliaadresse jaganud. See aga muudab mitmete analüütikute hinnangul küsitavaks kasutajate privaatsuse, kirjutab Reuters.

Loe edasi E24-st.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mazz56
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 18:30:17 vasta tsitaadiga

Mida see nagu tähendab? Keegi seletaks lahti. Ise pole google+ kasutanudki veel. (Ei ole pinget pakkunud)
Oleks mõistlik gmail välja vahetada ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.01.2014 18:40:48 vasta tsitaadiga

Panin selle settingutest kinni, kasutades seda lk: http://www.pcworld.com/article/2086722/how-to-prevent-strangers-on-google-from-flooding-your-gmail-inbox.html
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 19:04:48 vasta tsitaadiga

Võrdlemisi segaselt kirjutatud lugu. Võib jääda mulje, nagu seni poleks suvalistele aadressidele kirju saata saanudki, ehk väga tobe mulje. Mõte aga tundub olevat selles, et kui sul on Google+ konto olemas ja keegi sinu profiili seal nägema juhtub, saab ta sulle kirja saata sinu e-posti aadressi teadmata. Muidugi juhul, kui sinu Gmaili seadetes on lubatud Google+ teadete vastuvõtmine.
Nähtavasti tekib see "email via Google+" seadistus Gmaili koos Google+ profiili loomisega. Mul seda pole ja pole ka spämmi selle kaudu tulemas.

Ehk siis teisiti öeldes ei ole see Gmaili uuendus vaid Google+ uuendus, mida saab välja lülitada Gmaili seadetest. Pole Google plussi, pole probleemi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 23:47:56 vasta tsitaadiga

Mul Facebookis selline asi sisse lülitatud, kui ma sõnumit pole 30min jooksul lugenud siis saadetakse see sõnum mulle Gmaili. Ei tea kas peaks muret tundma? icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mazz56
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 01:04:18 vasta tsitaadiga

Kustutasin üldse selle google+ ära nüüd !
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 09:16:18 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Panin selle settingutest kinni, kasutades seda lk: http://www.pcworld.com/article/2086722/how-to-prevent-strangers-on-google-from-flooding-your-gmail-inbox.html

Tänud. Keerasin kah kinni thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 12:20:54 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Flacko kirjutas:
Panin selle settingutest kinni, kasutades seda lk: http://www.pcworld.com/article/2086722/how-to-prevent-strangers-on-google-from-flooding-your-gmail-inbox.html

Tänud. Keerasin kah kinni thumbs_up.gif


Tänan, saõa siin.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 13:28:23 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Panin selle settingutest kinni, kasutades seda lk: http://www.pcworld.com/article/2086722/how-to-prevent-strangers-on-google-from-flooding-your-gmail-inbox.html

Hmm...piilusin kah sinna. Endal vaikimis oli seal juba kinni keeratud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.01.2014 14:03:28 vasta tsitaadiga

Google on ikka peast täitsa lolliks läinud ... Mida fakki ta sellega saavutab? Youtube keerasid ka korralikult prse ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2014 14:06:57 vasta tsitaadiga

Goon, üritab meeleheitlikult Facebookile järgi jõuda.
Aga täiesti valest otsast alustab, vägivaldselt intergreerides ei jõua kuhugi...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.01.2014 14:58:45 vasta tsitaadiga

Täiesti arusaamatult probleemitsete. Keegi G+ kasutajatest ei saa ju teie reaalset emailiaadressi teada, saavad ainult sõnumeid sinna saata. Sisuliselt nagu privaatsõnum.

Edit: Mõtle vaid, ei peagi enam selle veidra Hangout rakenduse kaudu suhtlema, vaid saab inimlikult lihtsalt sõnumit teisele kasutajale saata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 11.01.2014 19:31:17 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Mida fakki ta sellega saavutab?
sostsiaalvõrgustiku pealesurumine -> data mining & advertising
ei imesta, kui varsti tehakse gmaili kontoga sama mis yt'i omaga

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 20:16:45 vasta tsitaadiga

Mul pole sellist valikut nagu pildil näidatud icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 21:03:45 vasta tsitaadiga

Kurdan sama üle. icon_sad.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 11.01.2014 21:26:40 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 22:50:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.01.2014 21:37:43 vasta tsitaadiga

googlel tuleks üldse ära keelata igasugune uuendamine. viimane kord, kui oli tarvis siin paar päeva tagasi sinna sisse logida weebi klienti, siis pool päeva üritasin selgeks teha neile, et ei, ma ei taha oma my pictures olevaid asju picassosse panna ja mul ei ole vaja google+ ja et ma ei taha youtubesse oma nimega kasutajat ja mul ei ole googledrive vaja, et see mu C:\ kettast backupi sinna teeks ja veel mitu tuhat tüütust ja lõpuks kui sinna veebi versiooni sattusin, siis oli see veel ilgem ja ebaloogilisem, kui mõned kuud tagasi, kui eelmine kord oli sunnitud seda õudust kasutama. tehku sama liides tagasi, mis neil algselt oli kuskil nii umbkaudu 10 aastat tagasi. tõesti, kirja saatmine... absull ei ole võimalik aru saada, kas oled pealkirja kirjutamas või adressaati või on see hoopis uue pornolehe tegemise viisard. icon_evil.gif

veel parem, tehku thunderbird omale sinna veebiliideseks ja rahu maapeal. pole tarvis nendel poolearulistel endil midagi leiutama hakata. kopp.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 11.01.2014 22:37:56 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:18:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2014 23:13:12 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Mul pere/sõbrad/bisness lahus, erinevad aadressid, ja küll ei huvita, et keegi saaks suvaliselt mu teistele aadressidele, mida neile andnud pole, sõnumeid saata. Võtsin tegin AOL-i omale uue e-maili ja nüüd pean hakkama igalpool pankades jms kohtades seda ära muutma, on alles tüütus, aga mul on tõsiselt kopp ees, et kui telefonis youtubesse logisin, siis aktiveeriti see + mul automaatselt, ilma isegi nõusolekut minult küsimata. G-mailiga on kaputt minu jaoks.

Ametlikel lehtedel võiksid ikka kasutada @eesti.ee aadressi ja selle seod siis gmaili, aol'i või hotiga. Siis ei ole vaja igal pool vahetada jälle oma aadressi vaid lihtsalt eesti.ee lehel muudad ühe korra suunamise aadressi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 11.01.2014 23:19:15 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:19:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 12.01.2014 00:06:38 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 22:50:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:08:23 vasta tsitaadiga

2 trini, No aga suuna siis kõik gmaili kraam uuele meiliaadressile ja ei pea vanades kohtades midagi muutma. Uutes kohtades sisestad juba uue aadressi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:13:37 vasta tsitaadiga

Normaalse aadressiga inimestele saab ju igal juhul kirja saata. Eesnimi.perenimi@domeen pole ju raske väljamõelda.

Surramurra.bigbuuubs@aol jah natuke keerulisem.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:18:54 vasta tsitaadiga

"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 00:25:14 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu. icon_rolleyes.gif


@domeen on sulle kohe gmail?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 02:45:25 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
"Normaalne inimene kasutab Gmaili". Kuldsed sõnad, mis foorumi kõikides teemades läbi käinud, kui keegi julgeb midagigi kurta mõne teise meiliteenuse pakkuja üle või küsib nõu. icon_rolleyes.gif

Ni mina võin dumbuseri näite tuua. Paigaldasin tuttavale Thunderbirdi. Enne oli tal mingi igivana outlook access vms (vist piraat kah) ja hot.ee aadress.
Suunasin siis hot.ee edasi gmaili ja panin Thunderbirdi gmailist kirju vaatama. Paraku vahetevahel ei saa ta manuseid lahti.

Olen küll soovitanud, et kasuta gmaili otse internetis, sest seal pole mingit probleemi manuste avamisega aga tema ei taha thumbs_down.gif
Samas on gmaili liides ja ka rämpspostifilter väga head siiani.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2014 02:58:32 vasta tsitaadiga

Selline kiri tuli ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.01.2014 06:03:59 vasta tsitaadiga

monkey.gif

viimati muutis 2 trini 16.02.2014 21:19:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RFI2y5R
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2013




sõnum 12.01.2014 14:57:20 vasta tsitaadiga

Kel on siiber isikliku informatsiooni sunniviisilise jagamise pealesurumisest, siis abiks järgmine link:

https://prism-break.org/en/categories/web-services/#email-accounts

Ise andsin Google'ile kinga juba mitu aastat tagasi. Alljärgnev slaid peaks olema hoiatuseks, mille slogan on „All your data are belong to U.S.“

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Prism-slide-8.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 15:03:52 vasta tsitaadiga

RFI2y5R,

Tänan hea lingi eest beer_yum.gif

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2014 16:15:46 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Suunamisel pole ju mõtet, kui iga mats saab sulle ilma e-maili teadmata sõnumeerida nüüd gmailis, siis suunatakse ju ka nende kirjad edasi icon_razz.gif Mul on ebameeldiv kogemus eestlastega, kui kunagi olid kõik kontaktid koos hotmaili profiilis ja siis hakkasid eesti ex-sõbrad tüütama mu sõbralistis olevaid välismaalasi, et need aitaks tööd leida välismaal, mõnel ikka kupli all tekivad sellised ideed, et ei usuks ka. Gmailis selle + -iga enam ei soovi korrata sama asja, seega ma ei taha mingeid kirju saada inimestelt sinna, kuhu neil asja pole, et guugeldavad mu + profiili ja kukuvad sõnumeerima. Panin selle + kinni, aga nii kui telefonis youtube sisse logisin, oli see + tagasi, hiljem avastasin. Ja muh, oma ees- perekonnanimega ma küll mingit aadressi ei hakka tegema, et mingi ex-boyfriend stalkida jälle saaks või kiiksuga liibanonlane minu nimega e-maili teha, mu sõbrad omale listi lisada ja minuna nendega suhelda (oli selline juhus minevikus). Võibolla on teised g-maili kasutajad lihtsalt liiga normaalsed inimesed minu kõrval ja taolised probleemid neid ei kimbuta icon_razz.gif Igatahes mul juba uus adre tehtud mujale (Zoho Mail https://mail.zoho.com/ ,ei mingit reklaami nagu g-mailis, chat on, kalender on, tasks, isegi teiste klientide kontaktid saab chati lisada, esialgu olen rahul kuigi vähe kasutanud veel)


No tõesti pole probleemi. Eestlane on ikka nii uhkust täis, et meie kõigi järgi luuratakse, mul on ikka nii übersalajased asjad, et oioioi! Vaevalt luurajaid huvitab, et Juku armastab Manni või muud taolist- me ei ole sellise kaliibrigagi tegelinskid, keda otsitakse. Kindel, et 99,9% meile, kui neid kontrollitaksegi, läbivad sõela jooksvalt, keegi ei jõuaks kõigi ziljonites meilides oleva sisuga tutvuda ka praeguse arvutusvõimsuse juures.

BTW, Zoho tasuta kastid on väikesed, mu naine peaks juba meile kustutama hakkama või midagi muud välja mõtlema. Oma serverit püsti panna pole ka mõtet.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RFI2y5R
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2013




sõnum 12.01.2014 16:30:59 vasta tsitaadiga

Märt.

Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.

Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.

Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.01.2014 17:03:56 vasta tsitaadiga

RFI2y5R kirjutas:
Märt.

Koopia kõikide kasutajate kõikidest isiklikest andmetest tähendab seda, et kui sa tulevikus midagi valesti teed või muul moel huviorbiiti satud, siis on vastaspoolel võimalik ajas tagasi minna ning kritiseerida absoluutselt igat otsust, mida sa minevikus oled teinud ja neid sinu vastu kasutada.

Sul ei pea olema übersalajasi asju, et see sind puudutaks. Internet ei unusta mitte kunagi.

Uuri Wikipedia artiklit teemal "Stasi", et saada aimu sedasorti riikliku tegevuse tagajärgedest inimsuhetele.

Noh - igatahes ei huvitanud aastakümneid kedagi, et NSA usinasti kõike salvestab. icon_cool.gif Uuri märksõna ECHELON, siis näed kuidas kõike pealt kuulati ja kõike salvestati juba tollal kui internetti veel olemaski polnud ning mille peale keegi mingit erilist lärmi ei löönud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 12.01.2014 17:10:33 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 25.06.2014 22:45:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 13.01.2014 10:23:49 vasta tsitaadiga

Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi. icon_smile.gif

Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 13:03:07 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Minu meelest on sellel ideel jumet. Keegi ei viitsi mulle niikuinii kirjutada. Siis ei ole sellest palju probleemi. icon_smile.gif

Ainuke võimalus sellest kõigest jamast pääseda on maale kolida ja endale igivana nokia sebida, millega saab aint helistada.
Metsast marju korjata ja loomi pidada.

Tegelikult väga mõistlik mõte.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2014 13:09:51 vasta tsitaadiga

Lopetasin Gmaili kasutamise juba monda aega tagasi... Ei meeldi kuhu suunas see koik liigub.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.