|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
30.12.2013 03:48:43
s3 |
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
HOIATUS!
Ametlik Samsungi Android 4.3 muudab teil telefonis EFS formaati, sinna on salvestatud telefoni jaoks väga tähtis info, kaasa arvatud IMEI. Kahjuks seda uut formaati ei tunne vanemad androidid. Kui te ei tea mida te teete, siis ärge pange enam vanemaid kui 4.3 peale. |
ju mul siis eriline telefon.. odin on võlusõna.. muuudab ainult lilleliseks kui vale -uuema SEB-i netist peale lase. ei juhtu seal midagi ja vaja pole sellega ka kuskile joosta....
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matuuu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2010
|
30.12.2013 04:22:49
Re: s3 |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
HOIATUS!
Ametlik Samsungi Android 4.3 muudab teil telefonis EFS formaati, sinna on salvestatud telefoni jaoks väga tähtis info, kaasa arvatud IMEI. Kahjuks seda uut formaati ei tunne vanemad androidid. Kui te ei tea mida te teete, siis ärge pange enam vanemaid kui 4.3 peale. |
ju mul siis eriline telefon.. odin on võlusõna.. muuudab ainult lilleliseks kui vale -uuema SEB-i netist peale lase. ei juhtu seal midagi ja vaja pole sellega ka kuskile joosta.... |
Sain UK 4.3 variandi hetkel tööle ja telefon toimib.
KAs see SEB firmware kohandatud eesti jaoks või miks seda taga ajatakse?
Igaljuhul lasen ka SEB peale, kui leian kusagilt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
30.12.2013 09:38:29
Re: s3 |
|
|
| Matuuu kirjutas: |
| sakurock kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
HOIATUS!
Ametlik Samsungi Android 4.3 muudab teil telefonis EFS formaati, sinna on salvestatud telefoni jaoks väga tähtis info, kaasa arvatud IMEI. Kahjuks seda uut formaati ei tunne vanemad androidid. Kui te ei tea mida te teete, siis ärge pange enam vanemaid kui 4.3 peale. |
ju mul siis eriline telefon.. odin on võlusõna.. muuudab ainult lilleliseks kui vale -uuema SEB-i netist peale lase. ei juhtu seal midagi ja vaja pole sellega ka kuskile joosta.... |
Sain UK 4.3 variandi hetkel tööle ja telefon toimib.
KAs see SEB firmware kohandatud eesti jaoks või miks seda taga ajatakse?
Igaljuhul lasen ka SEB peale, kui leian kusagilt. |
SEB on balitc versioon. Teiste versioonidega katsetamisel tuleb olla ettevaatlik kuna mõnel on sisse kirjutatud võrgulukk, ehk ainult kindlas võrgus hakkab tööle. Teine asi, kui ise peale suruda teise regiooni oma siis juhtub see, et kies ei anna ametliku uuendust enam(Samuti OTA), ehk edaspidigi saad odiniga uuendada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.12.2013 10:41:06
Re: s3 |
|
|
| sakurock kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
HOIATUS!
Ametlik Samsungi Android 4.3 muudab teil telefonis EFS formaati, sinna on salvestatud telefoni jaoks väga tähtis info, kaasa arvatud IMEI. Kahjuks seda uut formaati ei tunne vanemad androidid. Kui te ei tea mida te teete, siis ärge pange enam vanemaid kui 4.3 peale. |
ju mul siis eriline telefon.. odin on võlusõna.. muuudab ainult lilleliseks kui vale -uuema SEB-i netist peale lase. ei juhtu seal midagi ja vaja pole sellega ka kuskile joosta.... |
ei ole eriline. Vale regiooniga pole see seotud. Uus firmware muudab imei formaati ja vanema androidi modemid ei oska seda lugeda enam.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.12.2013 12:10:15
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
ja kuidas täpsemalt see segab?
korra nädalas selle nägemine paneb ja tekitab südame rütmihäireid? |
kui trollis android pange paneb ja vaja resettida ja endine koolivend juhtub kõrvalt nägema, et taustaks on mingi roosa orhidee, tuleb järgmisel klassikokkutulekul häbinäoga ringi jalutada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
30.12.2013 12:22:05
|
|
|
EFS versioon muutus juba 4.1.2-ga (alates XXEMG4). Kui lased peale mingi vanema OS'i, siis modem peab olema XXEMG4 või uuem. Kogu muusika. Aga nagu ikka, kõik tegevus on omal vastutusel
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.12.2013 16:40:05
|
|
|
kellelgi uut firmware kuskil dropboxis või normaalsemas kohas kui see terafail ei ole?
tänud.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
01.01.2014 19:50:47
|
|
|
Avastasin järjekordse imeliku asja 4.3 peal, mida 4.1.2 peal polnud. Kui teha ekraanitõmmis või filmida videot, siis pannakse faili nimeks vale aeg. Tundub, et pannakse UTC aeg, mitte kohalik - ehk kui ma teen tõmmise või filmin meie aja järgi kell 17:00, siis failinimeks läheb 15:00. Samas kui fotosid teha, siis pannakse ilusti õige ehk siis kohalik aeg.
EDIT: Tundub, et see pole 4.3 viga vaid hoopis Dropboxi viga, mis muudab failinimed üleslaadimisel. Videol on siiski telefonis õige originaalnimi nii nagu peab.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
01.01.2014 21:25:27
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Avastasin järjekordse imeliku asja 4.3 peal, mida 4.1.2 peal polnud. Kui teha ekraanitõmmis või filmida videot, siis pannakse faili nimeks vale aeg. Tundub, et pannakse UTC aeg, mitte kohalik - ehk kui ma teen tõmmise või filmin meie aja järgi kell 17:00, siis failinimeks läheb 15:00. Samas kui fotosid teha, siis pannakse ilusti õige ehk siis kohalik aeg.
EDIT: Tundub, et see pole 4.3 viga vaid hoopis Dropboxi viga, mis muudab failinimed üleslaadimisel. Videol on siiski telefonis õige originaalnimi nii nagu peab. |
sama siin, dropbox jah...ennem ei olnud igatahes.
samas teisi asju üles laadides on ajad õiged dropboxis.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2014 13:57:19
|
|
|
S3 orig. laadija 0,15A. ostsin nüüd uue laadija mis on 0.35A tunni ajaga on see praegu laadinud ainult 30% ehk siis täis laeb 3tunniga.
vana laadija tegi umbes sama, kas uus ei peaks oluliselt kiiremini laadima?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
04.01.2014 14:08:06
|
|
|
Aku laeb nii kiiresti, kui palju ta ise ampreid vastu võtab. Su laadija võib ka 100A olla, see ei muuda asja, aku võtab ikka sealt 1A jagu. Muide su originaallaadija on 1A väljundiga, mitte 0,15A, sa vaatad vale numbrit sealt pealt.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.01.2014 14:09:24
|
|
|
| Nu kirjutas: |
S3 orig. laadija 0,15A. ostsin nüüd uue laadija mis on 0.35A tunni ajaga on see praegu laadinud ainult 30% ehk siis täis laeb 3tunniga.
vana laadija tegi umbes sama, kas uus ei peaks oluliselt kiiremini laadima? |
s2 laadija oli juba 0,7A, ma väga kahtlen, et s3 oli 0,15A.
Sa vaata ikka OUTPUT voolu. Peaks olema 5V/....A
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2014 14:20:21
|
|
|
valesti vaatasin jah.
Väljund: 5V / 2000mA
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
06.01.2014 15:06:04
|
|
|
| Sain selle vene foorumist. Panin endale peale paar päeva tagasi. Siiamaani olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
06.01.2014 15:48:28
|
|
|
| nikolaik kirjutas: |
| Sain selle vene foorumist. Panin endale peale paar päeva tagasi. Siiamaani olen rahul. |
Tänud! Basic versioon ei taha tõesti hetkel eriti levida.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
06.01.2014 18:12:56
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Sammobile Kiesi nimekirja on ka see tekkinud ning La Fleuril on ka oma märge juures |
aga tõmmata ei saa kuna faili pole seal, ennem oli samamoodi...
tundub et see dropbox on ainust koht hetkel siis...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jon09
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2010
|
06.01.2014 18:40:53
|
|
|
Sain 4.3 endale ilusti läbi Kies'i peale.
kasutasin varem CM 10.2-te. Kuna netist ametliku ROMi kättesaamine osutus tülikaks läksin läbi recovery vana ametliku ROMi peale tagasi. Factory reset ja Kiesiga uuendus peale. Kõige lihtsam ja kiirem.
4.3. tundub pisut kiirem küll kui 4.1.2 aga mitte kiirem kui CM 10.2 (kontaktide avamine ikka lagib)
aku kestvus tundub viletsam võrreldes 4.1.2-ga. (võibolla olen aktiivsemalt kasutanud kui varem )
Mõned pisemad disaini muudatused aga mingit muud erilist vahet vanema versiooniga ei näe.
Mingeid olulisi buge ei ole veel täheldanud.
On keegi mingeid muid olulisi edasiminekuid täheldanud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
06.01.2014 19:24:00
|
|
|
CM 10.1.3 stable peal ning viskab kellaaja valeks.
Vajutan Settings-Date & time ning kell automaatselt õige.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
06.01.2014 19:35:40
|
|
|
| Peale seda kui 4.3 peale panin, ei tule enam hoti ega gmaili mailid telefoni. Eelmise androidiga andis ilusti heliga ja sinise tulega märku. Oskab keegi öelda, et milles viga viõib olla?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
06.01.2014 20:07:34
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
| Peale seda kui 4.3 peale panin, ei tule enam hoti ega gmaili mailid telefoni. Eelmise androidiga andis ilusti heliga ja sinise tulega märku. Oskab keegi öelda, et milles viga viõib olla? |
kas linnuke ees. seaded-andmekasutus-sünkrooni andmed automaatselt?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
06.01.2014 20:16:01
|
|
|
| mariokuu kirjutas: |
| Peale seda kui 4.3 peale panin, ei tule enam hoti ega gmaili mailid telefoni. Eelmise androidiga andis ilusti heliga ja sinise tulega märku. Oskab keegi öelda, et milles viga viõib olla? |
Minul on kõik korras. Proovi wipe'i ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mariokuu
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2009
|
06.01.2014 21:27:48
|
|
|
| Sünkroonimised olidki mõlemal millegipärast väljas, nüüd peaks ok olema. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
07.01.2014 10:12:59
|
|
|
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
07.01.2014 12:22:21
|
|
|
| nikolaik kirjutas: |
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna. |
alla laadis ilusti aga imelik oli see, et kui tahtsin faili mälupulgale tõsta, siis poole kopeerimise pealt andis errori. proovisin faili lahti ka pakkida
ja ka see tegevus andis kusagil poolepeal errori. hiljem kodus avastasin et telefon ise pakub uuendust ja tegin ära.
erilist vahet pole hetkel märganud, peale selle et kontaktide ja kõneregistri kerimine läägib rohkem kui varem.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
07.01.2014 12:36:11
|
|
|
[quote="SSD"]
| nikolaik kirjutas: |
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna. |
alla laadis ilusti aga imelik oli see, et kui tahtsin faili mälupulgale tõsta, siis poole kopeerimise pealt andis errori. proovisin faili lahti ka pakkida
ja ka see tegevus andis kusagil poolepeal errori. hiljem kodus avastasin et telefon ise pakub uuendust ja tegin ära.
erilist vahet pole hetkel märganud, peale selle et kontaktide ja kõneregistri kerimine läägib rohkem kui varem. [/quote
Factory reseti tegid ikka?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
07.01.2014 12:54:35
|
|
|
| rennu21 kirjutas: |
Factory reseti tegid ikka? |
Millele? Telefonile? Milleks? Enivei, uus soft on juba peal ja ses osas ma enam edasi katsetada ei viitsi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
07.01.2014 13:33:11
|
|
|
| SSD, peale igat tarkvarauuendust on mõistlik teha factory reset telefonile. 99% juhtudel kui see tegemata, siis mingid asjad jamavad.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
07.01.2014 14:39:03
|
|
|
| SSD kirjutas: |
| nikolaik kirjutas: |
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna. |
alla laadis ilusti aga imelik oli see, et kui tahtsin faili mälupulgale tõsta, siis poole kopeerimise pealt andis errori. proovisin faili lahti ka pakkida
ja ka see tegevus andis kusagil poolepeal errori. hiljem kodus avastasin et telefon ise pakub uuendust ja tegin ära.
erilist vahet pole hetkel märganud, peale selle et kontaktide ja kõneregistri kerimine läägib rohkem kui varem.  |
Huvitav, proovisin just lahti pakkida ja kõik oli OK. Aga igal juhul telefon ise pakkus uuendust, seega ilmselt kustutan homme selle faili ära, kui rohkem ei lähe vaja.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
07.01.2014 16:59:49
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| SSD, peale igat tarkvarauuendust on mõistlik teha factory reset telefonile. 99% juhtudel kui see tegemata, siis mingid asjad jamavad. |
Ma siin HV foorumis ei julge enam lihtlabast nõu factory reseti näol anda. Kes saadab niisama puutaha, kes räägib mingitest jälgede varjamisest. Aga seda, et androidi puhul on tegu paratamatusega, seda ei taheta kuulda. Ometi ju kallis seade ja tehase tarkvara.... Pole sel vahet mis hinnas, mis tootja- android oli, on ja lähi ajal ka jääb omade trikide juurde hoolimata oma võimsusest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
07.01.2014 17:17:14
|
|
|
| nikolaik kirjutas: |
| Kes on alla laadinud 4.3 versiooni minu Dropbox'ist, andke palun teada, kas õnnestus uue versiooni peale panna. |
Toimib 100%.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matuuu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2010
|
08.01.2014 11:16:38
|
|
|
| Matuuu kirjutas: |
| On siis see 4.3 versioon ikka? |
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
08.01.2014 11:31:58
|
|
|
| Matuuu kirjutas: |
| Matuuu kirjutas: |
| On siis see 4.3 versioon ikka? |
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB... |
Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, kas näitab ikka ALB? Vaata siit: http://www.samsung.com/ee/support/usefulsoftware/KIES/JSP
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matuuu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2010
|
08.01.2014 11:37:34
|
|
|
| nikolaik kirjutas: |
| Matuuu kirjutas: |
| Matuuu kirjutas: |
| On siis see 4.3 versioon ikka? |
On küll ja toimib kenasti. Lasin endale ka peale, aga Kies näitab CSC regiooni ikka ALB... |
Kui Android 4.3 on juba peal, siis installi endale Kies 3 ja vaata siis, kas näitab ikka ALB? Vaata siit: http://www.samsung.com/ee/support/usefulsoftware/KIES/JSP |
On Kies3 peal ja näitab ALB
Enne lasin UK firmware peale ja siis näitas lõpuks KOR.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matuuu
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2010
|
08.01.2014 17:34:25
|
|
|
Ei lase sellega, ütleb et USSD koodi käivitamine ja siis mittemidagi ei järne sellele.
Aga vahet pole, las olla. Vähemalt töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
14.01.2014 16:43:20
|
|
|
Keegi kuhugi
I9300XXUGML2_I9300QXFGML2_SEB.zip
uuesti üles panna ei viitsi? terafile katkeb ära koguaeg?!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
14.01.2014 20:57:50
|
|
|
see pole ju Q lafeuri taheti
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nikolaik
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
14.01.2014 22:15:52
|
|
|
| sakurock kirjutas: |
see pole ju Q lafeuri taheti |
Selge, sorry Kustutasin faili ära.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.01.2014 22:17:10
|
|
|
Kui kedagi huvitab siis CyanogenMod 11 nightly'd ehk siis Android 4.4 KitKat tiksub edukalt S3 peal (i9305 kui täpne olla). Alguses tundus mõni asi harjumatu aga nüüdseks pole enam viga, olen rahul. Dalviku vahetasin ka ARTi vastu - aku peab võib-olla grammikese kauem aga sisuliselt vahet ei taju. Samuti äpp'id käivituvad ikka sama kiirelt kui enne. Peale CM uuendust võtab muidugi esimene buut rohkem aega kuna tule äpp'id kokku keevitada. Niiet sisulist kasu ma ei taju, pigem kahju kui võtta seda kauem kestvat op.süsi vahetust. Aga noh, ARTi idee on õilis, loodame parimat.
viimati muutis Dirty Harry 15.01.2014 09:46:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
15.01.2014 04:22:07
|
|
|
| Mul mitu korda telefon meelde tuletanud et tarkvarauuendus saada...ei ole julgenud ära teha. Äkki keegi jagab kogemusi, kuidas siis selle aku pidavuse ja teiste muudatustega on?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
15.01.2014 18:21:20
|
|
|
Midagi halba nagu öelda pole. Aku peab vähemalt sama hästi vastu nagu 4.1.2-ga, kui mitte paremini isegi. Mingeid erilisi probleeme pole tähele pannud ja midagi häirivat ei ole minu jaoks. Kui siis ainult see, et see lohistatav ekraanilukk on vist väiksem ja mu vana heleda taustapildiga oli liikumise pealt selle avamine keerukam, kui vana tarkvaraga aga eks see ole harjumise asi ja tumedam taustapilt aitas kaasa ja see pole nüüd asi, millepärast vinguda.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
16.01.2014 10:55:41
|
|
|
Kusjuures algul mulle tundus ka esimestel päevadel, et aku peab sama kaua vastu, kuid nüüd mõni nädal kasutanuna tundub, et siiski mitte. Kui varem pidas vastu 2-3 päeva, siis nüüd 1-2 päeva. Ja tundub, et ka wifi kasutab tõesti rohkem akut kui varasem variant, nagu ka foorumitest lugeda võib. Kui jälgida seda aku näidikut, siis wifiga olles on graafik tunduvalt järsem. Mul ühtegi automaatset sünkimist kuskil ei toimu.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
viimati muutis Dijital 16.01.2014 22:05:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
16.01.2014 19:48:25
|
|
|
| Minu kasutamisharjumuste juures pole aku kunagi 3 päeva vastu pidanud. Alati on see vastu pidanud 1-2 päeva olenevalt kasutamisest. Täna on vähem kasutamist olnud, kui tavaliselt. Hommikul kell 8 tõmban laadija tagant, sellest ajast peale on WIFI koguaeg sees olnud, olen teinud kuskil 5 kõnet ja läbi lapanud instagrami, twitteri ja facebooki ning alles on 85%. Minu jaoks täiesti normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rennu21
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2009
|
19.01.2014 18:43:13
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Kas seda telefoni on 4.3 peal võimalik Mass Storage moodusesse saada kui arvutiga ühendada? Hetkel ühendub kui meediaseade mitte kui mälukaart. |
Kas seda manuaalselt vahetada ei saa? Kas see valik mitte arendaja seadetesse ei läind peale 4.3 uuendust. Mingid asjad läksid 4.3 uuendusega veidi "peitu"
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|