Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 226, 227, 228  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 22:41:50 vasta tsitaadiga

lehto08 kirjutas:
Kirsa kirjutas:
Ma ei saa amd 5850 kaarti arvutama ühes masinas.
cgminer annab vea:
"Error -4: Enqueueing kernel onto command queue. (clEnqueueNDRangeKernel)
GPU 0 failure, disabling!"

Masin on celeron 420, intel 945G emaplaat, 1G mälu, 400w codegen.
Kas see masin on kuidagi liiga lahja videokaarti jooksutamiseks.
Teises arvutis see 5850 kaart käis.

Edit: kui panna -w 64 ja --thread-concurrency 1440 - siis läheb cgminer tööle aga accepted shares on 0, HW errors kasvab 100tk sekundis.
Kas 1GB mälu on liig vähe või võib siiski milleski muus asi olla?


Ise jooksutan 2x5850 selliste sätetega: cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee:3333 -u username.user -p password --shaders 2880 --thread-concurrency 8192 -I 16 -g 1 -w 256

Ning on stabiilselt 360kH/s per kaart ehk kokku 720kH/s
Arvuti spec: i5 2400, 8gb rammu
EDIT: lisaks veel ütlen, et pikka aega jamasin sellega, et cgmineris näitas kõrget hashrate, kuid poolis oli ligi 10 korda madalam. Selle asja sain lõpuks korda kui tõstsin thread concurrency antud väärtuse peale, nüüd näitab poolis vahepeal isegi kõrgemat hashrate kui cgmineris :D


Panin arvutisse 1GB asemel 4GB mälu ja mure lahendatud, ei mingeid probleeme enam. Tundub 1GB on lihtsalt vähe. Kas kuskil on mingit viidet minimaalsetele riistvara nõuetele kaevandamisel?
to lehto: sinu seadetega saan 260KH/s.
Ise lasen seadetega -I 17 -g 1 -w 256 --thread concurrency 5824 ja tuleb natuke üle 300.
celeron 420-l ja i5 2400-l on muidugi vaks vahet - ehk jääbki osa võimsust selle taha kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 26.12.2013 23:09:17 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:

Panin arvutisse 1GB asemel 4GB mälu ja mure lahendatud, ei mingeid probleeme enam. Tundub 1GB on lihtsalt vähe. Kas kuskil on mingit viidet minimaalsetele riistvara nõuetele kaevandamisel?


Linuxi all piisab 1GB mälust täiesti. Windows on see mis mälu vajab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2013 23:36:16 vasta tsitaadiga

Kirsa kirjutas:
lehto08 kirjutas:
Kirsa kirjutas:
Ma ei saa amd 5850 kaarti arvutama ühes masinas.
cgminer annab vea:
"Error -4: Enqueueing kernel onto command queue. (clEnqueueNDRangeKernel)
GPU 0 failure, disabling!"

Masin on celeron 420, intel 945G emaplaat, 1G mälu, 400w codegen.
Kas see masin on kuidagi liiga lahja videokaarti jooksutamiseks.
Teises arvutis see 5850 kaart käis.

Edit: kui panna -w 64 ja --thread-concurrency 1440 - siis läheb cgminer tööle aga accepted shares on 0, HW errors kasvab 100tk sekundis.
Kas 1GB mälu on liig vähe või võib siiski milleski muus asi olla?


Ise jooksutan 2x5850 selliste sätetega: cgminer --scrypt -o stratum+tcp://doge.pool.digiraha.ee:3333 -u username.user -p password --shaders 2880 --thread-concurrency 8192 -I 16 -g 1 -w 256

Ning on stabiilselt 360kH/s per kaart ehk kokku 720kH/s
Arvuti spec: i5 2400, 8gb rammu
EDIT: lisaks veel ütlen, et pikka aega jamasin sellega, et cgmineris näitas kõrget hashrate, kuid poolis oli ligi 10 korda madalam. Selle asja sain lõpuks korda kui tõstsin thread concurrency antud väärtuse peale, nüüd näitab poolis vahepeal isegi kõrgemat hashrate kui cgmineris icon_biggrin.gif


Panin arvutisse 1GB asemel 4GB mälu ja mure lahendatud, ei mingeid probleeme enam. Tundub 1GB on lihtsalt vähe. Kas kuskil on mingit viidet minimaalsetele riistvara nõuetele kaevandamisel?
to lehto: sinu seadetega saan 260KH/s.
Ise lasen seadetega -I 17 -g 1 -w 256 --thread concurrency 5824 ja tuleb natuke üle 300.
celeron 420-l ja i5 2400-l on muidugi vaks vahet - ehk jääbki osa võimsust selle taha kinni.


mul kaardid klokitud 850 gpu ja 1050 vram
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2013 23:54:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi on tähele pannud fast-pool nr1 kasutajat?

1 anonymous 424,575 11,695.857
Oletame, et ta kaevab ainult 7970&280x kaartidega. Selleks on tal vaja rohkem kui 550 kaarti...
Voolutarve üle 140KW.
Hetke kursiga teenib päevas bruto 7500$

thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2013 23:58:23 vasta tsitaadiga

Töötab elektrijaamas või on teinud elektriküttega sõpradega diili icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 00:04:19 vasta tsitaadiga

Ma tahaks pilte näha mõnest sellisest 100k+ khash farmist. Pole kuskil foorumites miskit?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 27.12.2013 00:04:44 vasta tsitaadiga

Olen ka mõelnud, et kust nad need võimsused võtavad. 140kW eeldab ~3x200 A voolu. See peaks olema umbes üheksakorruselise lasnamäe maja peakaitse.

Aga see teine number seal kõrval "11,695.857" näitab aiateibaid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2013 00:07:25 vasta tsitaadiga

Üks küsimus:
Kui teha 4 videokaga süsteem, kas peavad kõik samad olema või võib kasutada näiteks 270, 270X, 270X ja 280X?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2013 00:07:26 vasta tsitaadiga

http://www.coinwarz.com/ järgi tuleb tal ligi 10M DOGE päevas.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 00:07:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma tahaks pilte näha mõnest sellisest 100k+ khash farmist. Pole kuskil foorumites miskit?


Pigem tehakse see hea malwarega mis lastakse laiali.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2013 00:14:32 vasta tsitaadiga

On midagi sellist juba levinud?
Siis olid need kinni pandud Eesti "reklaami botneti" mehev väga lahjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 00:17:21 vasta tsitaadiga

kui keeruline on püsti panna oma pool?
mis kulutusi see nõuab.Hetkel ma ei mõtle nüüd ,et palju tarvis masinadi et asi ära tasuks vaid pigem mis kulutusi jne see nõuab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 27.12.2013 00:23:04 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Me siin imestasime, et tegime üle 500% eesti poolis icon_biggrin.gif Mul on hetkel ühes Netcoini poolis üle 1700% tehtud juba blokist icon_biggrin.gif

doge.cryptoculture.net laseb praegu 700 MH/s ja hetkel otsitavast plokist on tehtud juba üle 700% (kusjuures see protsent vähenes vahepeal, korra oli juba üle 730%, nüüd järsku 707%. Millest see vähenemine võib tulla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.12.2013 00:25:02 vasta tsitaadiga

Randombit, raskusaste muutus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Randombit
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2013




sõnum 27.12.2013 00:29:18 vasta tsitaadiga

Ei, raskusaste ei muutnud, järgmise muutuseni on ca 100 plokki veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.12.2013 00:30:24 vasta tsitaadiga

Ok, mõtlesin, et sellest äkki, digiraha poolis ka % muutunud ja see oli mu ainus teooria icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 03:40:36 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Mul põles eile üks 7950 suure ja heleda leegiga maha icon_lol.gif



Tuleohtu ei tekkinud?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.12.2013 03:48:24 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Mul põles eile üks 7950 suure ja heleda leegiga maha icon_lol.gif



Tuleohtu ei tekkinud?


Mis kraadidel asja jooksustasid või mis sa arvad, mille tõttu probleem tekkida võiks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 03:52:19 vasta tsitaadiga

Millest võib see tingitud olla, et Cgmineris on kaartide järgekord vale, nt mul näitab PCI-E esimeses slotis olevat kaarti GPU2 nime all thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.12.2013 05:05:27 vasta tsitaadiga

Küsin sellist asja - panin CGWatcheri peale.

Kasutate seda Monitor võimalust ka ? Näiteks kui hashrate tavatult alla läheb? Teeb restarti siis näiteks. Või muudab pooli kuidagi?
(Kas CGMiner ise ei tuvasta seda kui tavaliselt average on näiteks 470 ja siis üks hetk hakkab 300-400 käima ja muudab pooli ?)

Nimelt vaatasin logi ja eile oli kaks tundi share fail ja reject väga suured, cgminer muidugi ise ei muutnud mängu vaid lasi seal rõõmsalt edasi. Samas kuram ei meenu, kas mul oli backup v mitte.

Ette tänades!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 09:52:28 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Mul põles eile üks 7950 suure ja heleda leegiga maha icon_lol.gif



Tuleohtu ei tekkinud?



No teoreetiliselt on kõik võimalik aga seekord õnneks siiski mitte. Kiire sähvatus ja läbi kõik oligi icon_razz.gif
Cocain ? On nagu meelde jäänud, et oled elektrik ? - Mul ütles eile ühes garaazis elektrivarustus üles ja ei oska nagu midagi ette võtta ka - Kohe kui mõne arvuti käima panen lükkab garaazi põhi kaitsme kui ka lekkevoolu kaitsme automaatselt välja. Garaazis 3x25A ja vahet pole millisese faasi taha midagi lükkan - tulemus ikka sama. Kusjuures voolu võtan tööstusvoolu pistikust seega, ei taha uskuda, et seinas mõni juhe ära kärsanud oleks. Any ideas icon_lol.gif ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2013 10:13:19 vasta tsitaadiga

Toiteka enda kaitse ikka rakendus?
Vanemad Antecid põlesid tuimalt maha koormuse all ja võtsid maja kaitsme ka kaasa icon_razz.gif Ja see oli veel AMD K8 aegadel.
//
Kruti lekkevoolu kui saad. Kui see aitab, siis ehk kuskil isolatsioon ikka vigane. See 3 faasiline "buumi aja" kaabel paras saast.
Prooviks vea uus kaabel kaitsme alt või pane kaitsme lähedusse kohe tööstuspistik... (kui julged, ise seda tegelikult teha ei tohi). Kui see aitab, siis eks pead laskma uue kaabli vedada ja asja üle kontrollida.
//
Nende kaartide osas:
minu arvamus on, et järelturult neid 1-2.a vanu AMD kaarte osta küll ei julgeks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 27.12.2013 10:17:25 vasta tsitaadiga

Radeon R9 290 kaarte aja taga lausa tikutulega... jube raske saada kuid lõpuks õnnestus 3 sellist isendit Saksamaalt kätte saada.
Millist emaplaati nende kolme jooksutamise soovitate? Mingi odav AMD kiip ja 1200W PSU peaks läbi ajama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 10:33:11 vasta tsitaadiga

miks see odav kiip just amd peab olema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 10:37:23 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Toiteka enda kaitse ikka rakendus?
Vanemad Antecid põlesid tuimalt maha koormuse all ja võtsid maja kaitsme ka kaasa icon_razz.gif Ja see oli veel AMD K8 aegadel.
//
Kruti lekkevoolu kui saad. Kui see aitab, siis ehk kuskil isolatsioon ikka vigane. See 3 faasiline "buumi aja" kaabel paras saast.
Prooviks vea uus kaabel kaitsme alt või pane kaitsme lähedusse kohe tööstuspistik... (kui julged, ise seda tegelikult teha ei tohi). Kui see aitab, siis eks pead laskma uue kaabli vedada ja asja üle kontrollida.
//
Nende kaartide osas:
minu arvamus on, et järelturult neid 1-2.a vanu AMD kaarte osta küll ei julgeks icon_smile.gif


No ma olen mitut erinevat arvutit proovinud ja alati sama jama seega väga väike tõenäosus, et asi toidetes on.
Pole elektrialal väga tugev icon_redface.gif Kuidas ma lekkevoolu "krutin" ? Seda, mis kaabel seal seinas on ei tea jah muidugi aga loota võiks, et on siiski korralik asi nagu tellitud sai. Mis ohud selle tööstuspistiku ühendamisel on ? peaks ühendused väga korralikult ära isoleerima vms ? Või hakkame läänemaailma bürokraatiale järgi jõudma ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cascada
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 27.12.2013 10:46:02 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
miks see odav kiip just amd peab olema ?

CPU 99% ajast idles ju, pole kallist proset tarvis? AMD sellepärast, et kõikidest ülevaadetest on silma jäänud, et kasutatakse AMD plaate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2013 12:34:54 vasta tsitaadiga

Lisasin ühe joone juurde. icon_biggrin.gif
Hetkeseisuga on see tõus muidugi tagasihoidlikum.
Spoiler Spoiler Spoiler


Selge see, et BTC oli selle aasta "staar".


cascada kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
miks see odav kiip just amd peab olema ?

CPU 99% ajast idles ju, pole kallist proset tarvis? AMD sellepärast, et kõikidest ülevaadetest on silma jäänud, et kasutatakse AMD plaate.

Üldiselt võetakse seda, mis parasjagu odavamalt kätte tuleb. Mina võtsin sihilikult ühe AMD ja teise Inteli. Hinnavahe MB+ CPU oli 15eur.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 12:39:53 vasta tsitaadiga

Protsessor jah kõige odavam AMD sempron 145. Plaat aga mitte kõige odavam - samas sellele ratsionaalset põhjendust ei ole - sisetunne ütles, et kõige odavam plaat ei saa olla kõige stabiilsem 24/7 töötaja. Aga tegelikkus võib vabalt selline olla, et 40 eurone plaat on sama hea ja stabiilne nagu 80 või 100 eurone plaat.
Ja see AMD kasutamine - see on pigem karjainstinkt. Mingit asjalikumat selgitust sellele küll ei ole. Intel on sama hää.


viimati muutis yerba 27.12.2013 12:42:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 12:42:07 vasta tsitaadiga

Kui doge veel coinedupi polnud jõudnud, müüdi seda foorumites alates 25$/1M. S.t 100$ eest oleks saanud 4M ning doge oli tipphetkel ~8BTC-d, mis hetkel on koguni 6000$, doge tipphetkel pigem kuskil 5200$.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2013 13:10:36 vasta tsitaadiga

Jah, ma võtsin umbes esimeste päevade keskmise. Võib öelda, et kasv oli vähemalt 40- kordne.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:03:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, mis vedelikku kasutatakse sellise jahutuse puhul?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=7216.msg4159615#msg4159615

Põhimõtteliselt uputatakse serverid mingisse vedelikku ja jahutamine käibki sedasi. Kunagi jäi silma kusagil foorumis üks tüüp, kes tegi oma arvutist "akvaariumi". Kalu küll sees ei olnud, aga samamoodi täitis selle mingi vedelikuga, pani igasugused valgustid sisse ja asi nägi väga vinge välja. Jahutuse mõttes ka hea lahendus.
icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:08:01 vasta tsitaadiga

mingi õli sisse ?

siin forumis ka keegi tehi määrisid mingi möksiga kokku vb tavotiga;D ja uputati ka ujuma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2013 15:13:30 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:

Pole elektrialal väga tugev icon_redface.gif Kuidas ma lekkevoolu "krutin" ? Seda, mis kaabel seal seinas on ei tea jah muidugi aga loota võiks, et on siiski korralik asi nagu tellitud sai. Mis ohud selle tööstuspistiku ühendamisel on ? peaks ühendused väga korralikult ära isoleerima vms ? Või hakkame läänemaailma bürokraatiale järgi jõudma ?

kaitsmel mA väärtus ja kruvika keeramise võimalus mingis väärtusvahemikus.
Rohkem öelda ei oska, siin HV's mõni targem oskab täpsemalt öeldfa mida kontrollida.

Tean lihtsalt genekate tõttu, et lautades tihti juhtmestik nii pikk ja kadudega, et pole harvad juhused kui see lekkevoolukaitse tuleb pea lõppu keerata icon_razz.gif
Samas eramajal pigem ikka viitab see mingile jamale...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2013 15:14:59 vasta tsitaadiga

Kes on huvitatud DOGE kohta käivatest kasulikest linkidest, siis:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=375108.msg4015930#msg4015930

Katsun OP vähemalt paar korda nädalas uuendada.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 15:33:04 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis vedelikku kasutatakse sellise jahutuse puhul?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=7216.msg4159615#msg4159615

Põhimõtteliselt uputatakse serverid mingisse vedelikku ja jahutamine käibki sedasi. Kunagi jäi silma kusagil foorumis üks tüüp, kes tegi oma arvutist "akvaariumi". Kalu küll sees ei olnud, aga samamoodi täitis selle mingi vedelikuga, pani igasugused valgustid sisse ja asi nägi väga vinge välja. Jahutuse mõttes ka hea lahendus.
icon_eek.gif


http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/en_US/3MNovec/Home/ProductCatalog/?PC_Z7_RJH9U5230OOA50IEKHCMDN11H0000000_nid=H50MQNF12BbeQQBXSJ1LVVgl

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:01:18 vasta tsitaadiga

kullakang kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis vedelikku kasutatakse sellise jahutuse puhul?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=7216.msg4159615#msg4159615

Põhimõtteliselt uputatakse serverid mingisse vedelikku ja jahutamine käibki sedasi. Kunagi jäi silma kusagil foorumis üks tüüp, kes tegi oma arvutist "akvaariumi". Kalu küll sees ei olnud, aga samamoodi täitis selle mingi vedelikuga, pani igasugused valgustid sisse ja asi nägi väga vinge välja. Jahutuse mõttes ka hea lahendus.
icon_eek.gif


Novec 7000 Engineered Fluid, 1-methoxyheptafluoropropane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:47:16 vasta tsitaadiga

Kui hull perfi kaotus mängudes on, kui kaardid 1x kaabliga plate küljes on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:51:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui hull perfi kaotus mängudes on, kui kaardid 1x kaabliga plate küljes on?

Esmaspäeval saan 1x1x kaablid kätte.

Soovil võin teha miski 3Dmarki vms
CF R9 280X
vs
CF R9 280X PCI-e 16x16x
vs
CF R9 280X PCI-e 1x1x

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.12.2013 17:53:14 vasta tsitaadiga

Miks just CF?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 17:59:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Miks just CF?


Sest mängudes on CF-i vaja?!

Aah, unusta ära.. icon_biggrin.gif
Küsimus oleks võinud olla, et miks 2 kaarti.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 18:01:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui hull perfi kaotus mängudes on, kui kaardid 1x kaabliga plate küljes on?


20-30% räägiti kunagi kui laptopi külge üritasin desktop kaarti ühendada. Ise reaalsete tulemusteni ei jõudnud muidugi.


http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_5870_PCI-Express_Scaling/


viimati muutis 10Fold 27.12.2013 18:24:55, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 18:03:48 vasta tsitaadiga

4h testimist ja taidlemist, tulemuseks uus teadmine:
Kontorinurgas tiksub 10 v1 blade't, tavaline hashrate ca 125gh/s. Täna kontoris olles avastasin, et hashrate kukkunud 0.5 peale. Kõik mõeldavad ja mõeldamatud asjad tegin ära, restartisin, tuunisin, sättisin, lõpuks rühmasin käega. Suitsunurgast tagasi tulles nägin, et vahepeal tõusnud korraks 60gh/s peale ning nüüd jälle nullis. Mõttevälgatuse tulemusena telefonil wifi välja - 125gh/s tagasi.
tl;dr: htc sensation + elioni tg789 + asic blade = kuskil on kala.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 18:05:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Miks just CF?

Sest mul kodu arvuti nii kasutuses. icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 21:19:38 vasta tsitaadiga

Kas cf jõudlust maha ei tõmba kaevamisel ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullakang
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 21:57:31 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
kullakang kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis vedelikku kasutatakse sellise jahutuse puhul?
https://bitcointalk.org/index.php?topic=7216.msg4159615#msg4159615

Põhimõtteliselt uputatakse serverid mingisse vedelikku ja jahutamine käibki sedasi. Kunagi jäi silma kusagil foorumis üks tüüp, kes tegi oma arvutist "akvaariumi". Kalu küll sees ei olnud, aga samamoodi täitis selle mingi vedelikuga, pani igasugused valgustid sisse ja asi nägi väga vinge välja. Jahutuse mõttes ka hea lahendus.
icon_eek.gif


Novec 7000 Engineered Fluid, 1-methoxyheptafluoropropane


Seda nüüd küll. Seda kasutati ilmselt sellel juhul.
Huvitav, kuidas sellega on, et kas peab just SEE õli olema või saab mingi kättesaadavama (ja odavama) variandiga hakkama?

Päris lahe oleks enda masina selliseks tuunida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 27.12.2013 22:22:56 vasta tsitaadiga

Olen kuulnud, et võid ka tavalise toiduõliga täita või siis ükskõik millise vedelikuga mis elektrit ei juhi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:48:08 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Olen kuulnud, et võid ka tavalise toiduõliga täita või siis ükskõik millise vedelikuga mis elektrit ei juhi.

https://www.youtube.com/results?search_query=pc+in+oil&sm=3

neid videosi on palju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 22:57:28 vasta tsitaadiga

Peaks oma mineri õli sisse ära uputma, oleks vaikus majas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2013 23:15:38 vasta tsitaadiga

Seda õli peab ikka kuidagi jahutama ka, muidu läheb see lihtsalt mingil hetkel keema.
Eks ta ole jutuks hea küll, praktikas on siiski õhk ja vesi paremad.
Õlisse uputamist mäletan juba enne Socket A aegu.. siiani on asi ainult jutuks jäänudki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.12.2013 23:19:11 vasta tsitaadiga

Eesti Energia kasutab usinasti 6litrafosid, nii et ehk jagavad nemad kogemusi sobivate 6lide kohta.


Postitatud Sony Ericsson mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 226, 227, 228  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.