Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 19:33:41 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi osta Nexus 7 (2013) 32GB 4G mudelit siis itshopis 385 EUR.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 19:54:17 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:
Kui kellelgi huvi osta Nexus 7 (2013) 32GB 4G mudelit siis itshopis 385 EUR.

https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-asus-nexus-7-(2013)-4g-wifi/ASUS-1A014
369,- Elioni kliendihind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 20:43:16 vasta tsitaadiga

Seoses uuendusega ei leia ma androidi emaili programmis kirjade attachmente, oskab kweegi öelda kuidas ma peaks neid nägema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2013 20:58:20 vasta tsitaadiga

Kus sa seda 369 EUR nägid?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2013 09:38:46 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kjmrc kirjutas:
Kui kellelgi huvi osta Nexus 7 (2013) 32GB 4G mudelit siis itshopis 385 EUR.

https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-asus-nexus-7-(2013)-4g-wifi/ASUS-1A014
369,- Elioni kliendihind.


Töötaja soodustus?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2013 10:12:02 vasta tsitaadiga

Kliendihind. Sisse logides näitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2013 15:46:13 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Aga peale rerootimist ja siis restart? icon_razz1.gif

Rootisin ära nüüd. Ikka töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 14:19:35 vasta tsitaadiga

Kes meil siin garantiiga tegeleb? Mul nimelt eile õhtupoole/öösel suri tahvel ära, ei buudi üles ja jääb google logo juurde toppama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 08.12.2013 21:07:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Abec7 kirjutas:
Flash töötab peale uuendust?

Ei. Aga enne kah ei töötanud, seega polnud kaotusvalu eriti suur icon_lol.gif


Töötas ikka enne. Ja selle abil saab Kitkatil ka asja taas toimetama.
http://www.phonearena.com/news/Here-is-how-to-enable-Adobe-Flash-support-in-Android-4.4-KitKat_id49851
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2013 21:13:52 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et seda tuleb kasutada mingi Delfiinibrauseriga?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 06:26:07 vasta tsitaadiga

Abec7 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Abec7 kirjutas:
Flash töötab peale uuendust?

Ei. Aga enne kah ei töötanud, seega polnud kaotusvalu eriti suur icon_lol.gif


Töötas ikka enne. Ja selle abil saab Kitkatil ka asja taas toimetama.
http://www.phonearena.com/news/Here-is-how-to-enable-Adobe-Flash-support-in-Android-4.4-KitKat_id49851



Need download lingid ei tööta?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 09.12.2013 22:42:41 vasta tsitaadiga

Delfiinibrauser on hea flashi toega lihtsalt. Ja muidu pole ka midagi halba öelda.
Chrome näiteks flashi ei tunnista. Firefoxiga vist töötab ka.

Link töötab küll. Tuleb küll mingi kiri, et eelvaade ei ole kättesaadav. Samas all on kiri "allalaadimine".
Delfiini saab Play poest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 08:25:16 vasta tsitaadiga

jeeee..uus update nexsus 7-el icon_eek.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 10.12.2013 14:10:13 vasta tsitaadiga

Mis siis ka muutus tegelikult?
Minuarust on kõik ikka vanamoodi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 14:11:13 vasta tsitaadiga

Vigade parandus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 14:24:24 vasta tsitaadiga

Minul muutus see, et avaekraani äpid on ca 2 minutit pärast sisselülitamist endiselt tühjad kastid ega reageeri puudutusele. 5 min pärast ilmub ka sisu. See uus käivitumislogo võtab vist kogu ressursi endale thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2013 18:14:06 vasta tsitaadiga

Tundub kiirem ja sujuvam olevalt ..

Tegwlt ootan huviga juba GTA SAN andreas-it mis lubati see kuu välja lasta androidile icon_smile.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 00:12:01 vasta tsitaadiga

Tuli äsja veel üks 52MB uuendus. Kusagilt seda uuenduse kontrollimist kinni ei saa keerata? Vanasti sai selle funktsiooni kinni keerata, aga praegu ei näe kusagil sellist kohta menüüs. Ei tunne vajadust parandada miskit, mis pole katki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2013 09:36:31 vasta tsitaadiga

huvitav,hommikul oli küll ma tahvel millegipärast välja lülitanud aga mingist uuest updatest ma küll ei tea..

Kas rootida sai kuidagi seadmes endas ka ilma PC-ta.?


Suht crap,autoga järsult minnes kukkus tahvel käigukangi pihta ja nüüd õrnalt sinine plekk ekraanil icon_sad.gif...

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 16.12.2013 10:33:31 vasta tsitaadiga

Flashi on vaja youtube jaoks, nii lollakas kui see ei tundu. Google selles suhtes on Applest erinev, et oma toote app on täiesti vigane ja seda nüüd juba tükk aega. Youtube app ei toeta full hd-d ja skaleerib vigaselt, brauseris skaleerib õigesti, aga kvaliteet on ikka saast. Flashiga aga täpselt nii nagu peab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 10:50:37 vasta tsitaadiga

Hakkan ilmselt vanaks jääma, aga mina ei saa küll Google Youtube üle kurta. Full HD tuge küll ei ole, kuid nii väikse ekraani ja sellist tüüpi sisu puhul mida ma vaatan ei ole see üldse probleemiks. Flashi ei ole küll Nexus 7 peal kasutanud, aga teiste seadmete peal, millega olen proovinud, oli flash nii kohutav, et parem olla ilma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 11:06:17 vasta tsitaadiga

youtube.com/html5
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 16.12.2013 23:17:29 vasta tsitaadiga

Info vigase youtube appi kohta on näiteks siin, koos näidispildiga - http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/youtube/android/KbkAmc_L_cg
Seda on täiesti võimatu mitte näha, täiesti uskumatu käkk kokku keeratud appi uuendamise käigus.

Mul endal pole praegu tahvlit käepärast, aga kui html5 mängijaks valida, kas siis saab 1080p videoid vaadata? Mul on veel silmad õnneks korras ja 720p/1080p vahe on täpselt samasugune nagu 1920x1200 24tollisel arvutimonitoril - ehk siis ikka väga suur.
EDIT: html5 on ikka poolik lahendus, kuna osad videod nõuavad ikka flashi olemasolu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2013 18:18:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kjmrc kirjutas:
Kui kellelgi huvi osta Nexus 7 (2013) 32GB 4G mudelit siis itshopis 385 EUR.

https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-asus-nexus-7-(2013)-4g-wifi/ASUS-1A014
369,- Elioni kliendihind.

Euronicsis veelgi soodsam täna:
http://www.euronics.ee/t/55563/tahvelarvutid-ja-ipad/tahvelarvuti-nexus-7-(2013)-asus-4g-wi-fi-32-gb/asus-1a014a
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2014 23:09:04 vasta tsitaadiga

Küsimus,miks ma nexus 7 asju ülesse laadida ei saa?!

Üritasin täna mailiga saata pildi aga manuse lisamisel ütleb "failing to open " vms.
Samuti ei saa upload.ee ega kuhugi laadida .

Miks nii on? Vanasti 4.3 minu meelest sai aga peale KitKat-i enam ei luba?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uldreg
HV vaatleja
uldreg

liitunud: 07.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 16:01:19 vasta tsitaadiga

Endal Nexus 7 (2013) wifi,stock 4.4.2, rootitud ja saab täitsa hästi faile ülesselaadida.
Upload.ee's täitsa ilusti laseb otse kaamerast pilti uploadida, teiste failide jaoks pidin valima "Documents", kust edasi ma sain ES File Exploreri peale toksida ja sealt mõni suvaline fail uploadimiseks võtta. Samuti toimis kõik Gmailis kah.

Ei taha eriti uskuda, et root õigusid vaja failide uploadimiseks tho.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2014 17:06:57 vasta tsitaadiga

Miks ma huvitav ei saa?

Ainult otse tehtud pilte saan laadida (võtan camera) .
Facebooki oma app lubab küll laadida facebooki aga Crhome,Opera mitte.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 03.01.2014 11:33:45 vasta tsitaadiga

Ostsin endale Slimport-HDMI adapteri. Töötab, aga pilt on kehv, 16:10 pilt skaleeritakse vägisi 16:9 pildi sisse, mistõttu osa pildiinfost läheb kaotsi ja mustad randid servades. Sellist "lahendust" ja ka seda Youtube käkki vaadates tundub, et Androidi arendajad pole just kõige teravamad pliiatsid. Foorumeid lugedes on näha, et sellest slimporti jurast on juba pool aastat seletatud, kuid ilmselt ei koti see seal Googles kedagi. Tobe on see ka seetõttu, et mul on 1920x1200 monitor ja tegelikult poleks üldse vaja mingit skaleerimist, Nexuse pilt sobiks 1:1 monitorile ja slimport adapter peaks nagu ka kirjade järgi 1920x1200 toetama, kuid keegi leidur Leo seal ettevõttes arvas, et ma tahan mingit soga vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 12:54:56 vasta tsitaadiga

Nojah, eks oleneb, mida vaatad. Kõik hd ja fhd videod jms on ju niikuinii 16:9 suhtega. Või surutakse 16:9 video veelgi kitsamaks? Siis poleks nagu asjal üldse mõtet.

Võib ju arvata, et Nexus 7 16:10 suhe valiti vist sellepärast, et soft navigeerimisnupud võtavad enda alla osa ekraanist (olgugi, et videot vaadates nad kaovad). 16:9 suhtega videod jätavad ju tahvlis kah mustad ääred alla ja üles.

edit:

Millise ja mis hinnaga sa võtsid?

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 03.01.2014 13:06:33 vasta tsitaadiga

16:10 pilt pigistatakse skaleerides 16:9 1080p pildi sisse, tegelik reso on 1728x1080 ja vasakul-paremal servades seetõttu mustad postid. Adapter on Analogixi chipsetiga Delock, maksis u 30 eurot Arvutitargas.
Unistada võib, et ehk kunagi leiutatakse tarkvaraline lahendus. Pidavat olema võimalik vähemalt video jaoks eraldi oma resoga teine ekraan. Paraku ei toeta seda ükski mängija peale Google Play Movies, mida meil pole nagunii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2014 14:59:11 vasta tsitaadiga

Kuna niikaua veninud ja vahepeal 4.4 tekkinud, siis ei ole eriti mõtet loota, et enne järgmist seadet see parandatakse icon_neutral.gif

edit:

Nexus 5'ga tundub normaalselt toimivat, samas selle ekraani suhe 16:9.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2014 19:47:19 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif Suri paar nädalat tagasi ära ja enam tööle ei saa. Ei hakka enam akut laadima, sai proovitud erinevaid laadijaid.
_________________
seesama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 06.01.2014 16:44:25 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Nexus 5'ga tundub normaalselt toimivat, samas selle ekraani suhe 16:9.
7ga saab ka 1080p pildi korda, kui seadme enda reso 1920x1080 peale muuta. Loomulikult eeldab see rootimist. Kuna ma aga pigem eelistaks 1920x1200 pilti, siis pooliku lahenduse pärast veel esialgu rootima ei hakka. Eks näis, mis tulevik toob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 17:33:50 vasta tsitaadiga

Mina ei suuda leida, kas 2.gen Nexus 7 omab ka mingit "Flight mode" - kuhu saaks ta lükata, kui ei kasuta, et akut säästa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 17:50:39 vasta tsitaadiga

anryo, jep, omab thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 19:58:24 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Mina ei suuda leida, kas 2.gen Nexus 7 omab ka mingit "Flight mode" - kuhu saaks ta lükata, kui ei kasuta, et akut säästa?

Väljalülitamine on tunduvalt mõttekam, kui akut tahad säästa.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 16.01.2014 20:25:20 vasta tsitaadiga

Helikvaliteet - http://archimago.blogspot.ca/2014/01/measurements-google-nexus-5-and-nexus-7.html
Ise ei viitsindki RMAAga mässama hakata ja nüüd pole enam õnneks mõtet kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 20:43:29 vasta tsitaadiga

Väga hea asjaga on ikka tegu 2013 mudeli näol. Kitkat on thumbs_up.gif

Üks küsimus. Nimelt, kuidas saab tagasi selle menüü, mis kargab ette kui tahvlile usb juhe sappa ajada mis arvuti taga teise otsaga? Panin selle tahvlis mingi ette kargava menüü mingi hetk kinni ja rohkem enam üldse ei avane. Tolles sai valida mingeid reziime milles töötab kui juhe sabas, kas pilte kantakse üle ma ei tea mis asja teel vms jne. Mingi 2 valikut seal oli.
Miks vaja, sest pärast seda ei näe usb kaabli abil tahvlit üldse arvuti My Computer all. Ei saa pilte, muusikat jms üle kanda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2014 23:05:43 vasta tsitaadiga

Minu Nexus remondist tagasi ja selgus, et aku oli läbi icon_evil.gif . Õnneks garantii värk.
_________________
seesama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2014 00:09:36 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Väga hea asjaga on ikka tegu 2013 mudeli näol. Kitkat on thumbs_up.gif

Üks küsimus. Nimelt, kuidas saab tagasi selle menüü, mis kargab ette kui tahvlile usb juhe sappa ajada mis arvuti taga teise otsaga? Panin selle tahvlis mingi ette kargava menüü mingi hetk kinni ja rohkem enam üldse ei avane. Tolles sai valida mingeid reziime milles töötab kui juhe sabas, kas pilte kantakse üle ma ei tea mis asja teel vms jne. Mingi 2 valikut seal oli.
Miks vaja, sest pärast seda ei näe usb kaabli abil tahvlit üldse arvuti My Computer all. Ei saa pilte, muusikat jms üle kanda.

Settings>storage>menüü (3 punkti üleval paremas nurgas)>USB computer connection
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2014 13:28:23 vasta tsitaadiga

Tänan vortex, sain korda ja nüüd Nexus ikka PC taga näha.
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reig0
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 30.01.2014 17:55:09 vasta tsitaadiga

Selline mure tekkinud, et enam ei ühenda kodu wi-fisse ära jääb lihtsalt Authentication problem sinna ette ja midagi. Samas kui wifi parooli maha võtan ühendab ilusti ära. Igasugune abi on oodatud icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2014 17:58:01 vasta tsitaadiga

muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reig0
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 30.01.2014 20:15:50 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...


Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2014 14:54:09 vasta tsitaadiga

Küsimus:

1. Kas saan kuidagi rootida oma nexus 7 LTE-d (2013 ver ehk 2Gen) ilma arvutita ?!
2. oman üht sinihamba klaviatuuri ja sooviks nagu mängida ka sellega ,kuidas ma saaksin seadistada nii et saan ka siis sellega mängida?


E: proovisin rootida arvutiga aga müstilisel kombel arvuti lihtsalt ei leia nexus 7 ülesse. icon_neutral.gif




Proovisin selle järgi ...
http://www.ibtimes.co.uk/nexus7-2013-root-android44-krt16s-install-cwmrecovery-525260

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2014 17:52:02 vasta tsitaadiga

reig0 kirjutas:
iir kirjutas:
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...


Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.


Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reig0
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 07.02.2014 16:25:12 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
reig0 kirjutas:
iir kirjutas:
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...


Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.


Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet.


Ei ole ka sellest abi kahjuks icon_sad.gif . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 07.02.2014 17:26:02 vasta tsitaadiga

reig0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
reig0 kirjutas:
iir kirjutas:
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...


Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.


Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet.


Ei ole ka sellest abi kahjuks icon_sad.gif . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada.


Ega sul juhtumisi pole ruuteris defineeritud, palju kasutajaid saab korraga dhcp ? Mulle tundub, et sul ruuter kehvasti konfitud. Pane dhcp list näiteks 20le seadmele.
Teine asi, mis võib olla, on wpa key - vaheta see ära, pane näiteks 1234567890 ja vaata, kas siis ühendab ära.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reig0
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2009




sõnum 07.02.2014 18:19:14 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
reig0 kirjutas:
Märt. kirjutas:
reig0 kirjutas:
iir kirjutas:
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...


Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.


Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet.


Ei ole ka sellest abi kahjuks icon_sad.gif . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada.


Ega sul juhtumisi pole ruuteris defineeritud, palju kasutajaid saab korraga dhcp ? Mulle tundub, et sul ruuter kehvasti konfitud. Pane dhcp list näiteks 20le seadmele.
Teine asi, mis võib olla, on wpa key - vaheta see ära, pane näiteks 1234567890 ja vaata, kas siis ühendab ära.


Igastahes wpa key muutmine tundus, et aitas connectis ilusti ära hetkel ja uuendab appe. Tänud beer_yum.gif
Kas see loeb ka midagi, et see wifi märk on hall, ennem oli ta sinist värvi ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 07.02.2014 23:29:52 vasta tsitaadiga

Kui hall, siis liiklust ei ole, kui sinine, siis liiklus on aktiivne. Vähemalt peaks nii olema
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  Asus|Google Nexus 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.