|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
29.11.2013 19:33:41
|
|
|
| Kui kellelgi huvi osta Nexus 7 (2013) 32GB 4G mudelit siis itshopis 385 EUR.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
29.11.2013 20:43:16
|
|
|
| Seoses uuendusega ei leia ma androidi emaili programmis kirjade attachmente, oskab kweegi öelda kuidas ma peaks neid nägema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
29.11.2013 20:58:20
|
|
|
Kus sa seda 369 EUR nägid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
30.11.2013 09:38:46
|
|
|
Töötaja soodustus?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.11.2013 10:12:02
|
|
|
| Kliendihind. Sisse logides näitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
01.12.2013 15:46:13
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Aga peale rerootimist ja siis restart?  |
Rootisin ära nüüd. Ikka töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
08.12.2013 14:19:35
|
|
|
| Kes meil siin garantiiga tegeleb? Mul nimelt eile õhtupoole/öösel suri tahvel ära, ei buudi üles ja jääb google logo juurde toppama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
09.12.2013 06:26:07
|
|
|
Need download lingid ei tööta?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abec7
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2008
|
09.12.2013 22:42:41
|
|
|
Delfiinibrauser on hea flashi toega lihtsalt. Ja muidu pole ka midagi halba öelda.
Chrome näiteks flashi ei tunnista. Firefoxiga vist töötab ka.
Link töötab küll. Tuleb küll mingi kiri, et eelvaade ei ole kättesaadav. Samas all on kiri "allalaadimine".
Delfiini saab Play poest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.12.2013 08:25:16
|
|
|
jeeee..uus update nexsus 7-el
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
10.12.2013 14:10:13
|
|
|
Mis siis ka muutus tegelikult?
Minuarust on kõik ikka vanamoodi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.12.2013 14:11:13
|
|
|
| Vigade parandus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.12.2013 14:24:24
|
|
|
Minul muutus see, et avaekraani äpid on ca 2 minutit pärast sisselülitamist endiselt tühjad kastid ega reageeri puudutusele. 5 min pärast ilmub ka sisu. See uus käivitumislogo võtab vist kogu ressursi endale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
10.12.2013 18:14:06
|
|
|
Tundub kiirem ja sujuvam olevalt ..
Tegwlt ootan huviga juba GTA SAN andreas-it mis lubati see kuu välja lasta androidile
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
12.12.2013 09:36:31
|
|
|
huvitav,hommikul oli küll ma tahvel millegipärast välja lülitanud aga mingist uuest updatest ma küll ei tea..
Kas rootida sai kuidagi seadmes endas ka ilma PC-ta.?
Suht crap,autoga järsult minnes kukkus tahvel käigukangi pihta ja nüüd õrnalt sinine plekk ekraanil ...
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
16.12.2013 10:33:31
|
|
|
| Flashi on vaja youtube jaoks, nii lollakas kui see ei tundu. Google selles suhtes on Applest erinev, et oma toote app on täiesti vigane ja seda nüüd juba tükk aega. Youtube app ei toeta full hd-d ja skaleerib vigaselt, brauseris skaleerib õigesti, aga kvaliteet on ikka saast. Flashiga aga täpselt nii nagu peab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
16.12.2013 10:50:37
|
|
|
| Hakkan ilmselt vanaks jääma, aga mina ei saa küll Google Youtube üle kurta. Full HD tuge küll ei ole, kuid nii väikse ekraani ja sellist tüüpi sisu puhul mida ma vaatan ei ole see üldse probleemiks. Flashi ei ole küll Nexus 7 peal kasutanud, aga teiste seadmete peal, millega olen proovinud, oli flash nii kohutav, et parem olla ilma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
16.12.2013 11:06:17
|
|
|
youtube.com/html5
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
16.12.2013 23:17:29
|
|
|
Info vigase youtube appi kohta on näiteks siin, koos näidispildiga - http://productforums.google.com/forum/#!category-topic/youtube/android/KbkAmc_L_cg
Seda on täiesti võimatu mitte näha, täiesti uskumatu käkk kokku keeratud appi uuendamise käigus.
Mul endal pole praegu tahvlit käepärast, aga kui html5 mängijaks valida, kas siis saab 1080p videoid vaadata? Mul on veel silmad õnneks korras ja 720p/1080p vahe on täpselt samasugune nagu 1920x1200 24tollisel arvutimonitoril - ehk siis ikka väga suur.
EDIT: html5 on ikka poolik lahendus, kuna osad videod nõuavad ikka flashi olemasolu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
01.01.2014 23:09:04
|
|
|
Küsimus,miks ma nexus 7 asju ülesse laadida ei saa?!
Üritasin täna mailiga saata pildi aga manuse lisamisel ütleb "failing to open " vms.
Samuti ei saa upload.ee ega kuhugi laadida .
Miks nii on? Vanasti 4.3 minu meelest sai aga peale KitKat-i enam ei luba?
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
uldreg
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013
|
02.01.2014 16:01:19
|
|
|
Endal Nexus 7 (2013) wifi,stock 4.4.2, rootitud ja saab täitsa hästi faile ülesselaadida.
Upload.ee's täitsa ilusti laseb otse kaamerast pilti uploadida, teiste failide jaoks pidin valima "Documents", kust edasi ma sain ES File Exploreri peale toksida ja sealt mõni suvaline fail uploadimiseks võtta. Samuti toimis kõik Gmailis kah.
Ei taha eriti uskuda, et root õigusid vaja failide uploadimiseks tho.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
02.01.2014 17:06:57
|
|
|
Miks ma huvitav ei saa?
Ainult otse tehtud pilte saan laadida (võtan camera) .
Facebooki oma app lubab küll laadida facebooki aga Crhome,Opera mitte.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
03.01.2014 11:33:45
|
|
|
| Ostsin endale Slimport-HDMI adapteri. Töötab, aga pilt on kehv, 16:10 pilt skaleeritakse vägisi 16:9 pildi sisse, mistõttu osa pildiinfost läheb kaotsi ja mustad randid servades. Sellist "lahendust" ja ka seda Youtube käkki vaadates tundub, et Androidi arendajad pole just kõige teravamad pliiatsid. Foorumeid lugedes on näha, et sellest slimporti jurast on juba pool aastat seletatud, kuid ilmselt ei koti see seal Googles kedagi. Tobe on see ka seetõttu, et mul on 1920x1200 monitor ja tegelikult poleks üldse vaja mingit skaleerimist, Nexuse pilt sobiks 1:1 monitorile ja slimport adapter peaks nagu ka kirjade järgi 1920x1200 toetama, kuid keegi leidur Leo seal ettevõttes arvas, et ma tahan mingit soga vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.01.2014 12:54:56
|
|
|
Nojah, eks oleneb, mida vaatad. Kõik hd ja fhd videod jms on ju niikuinii 16:9 suhtega. Või surutakse 16:9 video veelgi kitsamaks? Siis poleks nagu asjal üldse mõtet.
Võib ju arvata, et Nexus 7 16:10 suhe valiti vist sellepärast, et soft navigeerimisnupud võtavad enda alla osa ekraanist (olgugi, et videot vaadates nad kaovad). 16:9 suhtega videod jätavad ju tahvlis kah mustad ääred alla ja üles.
edit:
Millise ja mis hinnaga sa võtsid?
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
03.01.2014 13:06:33
|
|
|
16:10 pilt pigistatakse skaleerides 16:9 1080p pildi sisse, tegelik reso on 1728x1080 ja vasakul-paremal servades seetõttu mustad postid. Adapter on Analogixi chipsetiga Delock, maksis u 30 eurot Arvutitargas.
Unistada võib, et ehk kunagi leiutatakse tarkvaraline lahendus. Pidavat olema võimalik vähemalt video jaoks eraldi oma resoga teine ekraan. Paraku ei toeta seda ükski mängija peale Google Play Movies, mida meil pole nagunii.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.01.2014 14:59:11
|
|
|
Kuna niikaua veninud ja vahepeal 4.4 tekkinud, siis ei ole eriti mõtet loota, et enne järgmist seadet see parandatakse
edit:
Nexus 5'ga tundub normaalselt toimivat, samas selle ekraani suhe 16:9.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
05.01.2014 19:47:19
|
|
|
Suri paar nädalat tagasi ära ja enam tööle ei saa. Ei hakka enam akut laadima, sai proovitud erinevaid laadijaid.
_________________ seesama |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
06.01.2014 16:44:25
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| Nexus 5'ga tundub normaalselt toimivat, samas selle ekraani suhe 16:9. |
7ga saab ka 1080p pildi korda, kui seadme enda reso 1920x1080 peale muuta. Loomulikult eeldab see rootimist. Kuna ma aga pigem eelistaks 1920x1200 pilti, siis pooliku lahenduse pärast veel esialgu rootima ei hakka. Eks näis, mis tulevik toob.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
10.01.2014 17:33:50
|
|
|
| Mina ei suuda leida, kas 2.gen Nexus 7 omab ka mingit "Flight mode" - kuhu saaks ta lükata, kui ei kasuta, et akut säästa?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.01.2014 17:50:39
|
|
|
anryo, jep, omab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
22.01.2014 20:43:29
|
|
|
Väga hea asjaga on ikka tegu 2013 mudeli näol. Kitkat on
Üks küsimus. Nimelt, kuidas saab tagasi selle menüü, mis kargab ette kui tahvlile usb juhe sappa ajada mis arvuti taga teise otsaga? Panin selle tahvlis mingi ette kargava menüü mingi hetk kinni ja rohkem enam üldse ei avane. Tolles sai valida mingeid reziime milles töötab kui juhe sabas, kas pilte kantakse üle ma ei tea mis asja teel vms jne. Mingi 2 valikut seal oli.
Miks vaja, sest pärast seda ei näe usb kaabli abil tahvlit üldse arvuti My Computer all. Ei saa pilte, muusikat jms üle kanda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaur23
HV Guru
liitunud: 29.04.2003
|
22.01.2014 23:05:43
|
|
|
Minu Nexus remondist tagasi ja selgus, et aku oli läbi . Õnneks garantii värk.
_________________ seesama |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.01.2014 00:09:36
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Väga hea asjaga on ikka tegu 2013 mudeli näol. Kitkat on
Üks küsimus. Nimelt, kuidas saab tagasi selle menüü, mis kargab ette kui tahvlile usb juhe sappa ajada mis arvuti taga teise otsaga? Panin selle tahvlis mingi ette kargava menüü mingi hetk kinni ja rohkem enam üldse ei avane. Tolles sai valida mingeid reziime milles töötab kui juhe sabas, kas pilte kantakse üle ma ei tea mis asja teel vms jne. Mingi 2 valikut seal oli.
Miks vaja, sest pärast seda ei näe usb kaabli abil tahvlit üldse arvuti My Computer all. Ei saa pilte, muusikat jms üle kanda. |
Settings>storage>menüü (3 punkti üleval paremas nurgas)>USB computer connection
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
24.01.2014 13:28:23
|
|
|
Tänan vortex, sain korda ja nüüd Nexus ikka PC taga näha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reig0
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
30.01.2014 17:55:09
|
|
|
Selline mure tekkinud, et enam ei ühenda kodu wi-fisse ära jääb lihtsalt Authentication problem sinna ette ja midagi. Samas kui wifi parooli maha võtan ühendab ilusti ära. Igasugune abi on oodatud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.01.2014 17:58:01
|
|
|
muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| tagasi üles |
|
 |
reig0
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
30.01.2014 20:15:50
|
|
|
| iir kirjutas: |
| muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada... |
Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
01.02.2014 14:54:09
|
|
|
Küsimus:
1. Kas saan kuidagi rootida oma nexus 7 LTE-d (2013 ver ehk 2Gen) ilma arvutita ?!
2. oman üht sinihamba klaviatuuri ja sooviks nagu mängida ka sellega ,kuidas ma saaksin seadistada nii et saan ka siis sellega mängida?
E: proovisin rootida arvutiga aga müstilisel kombel arvuti lihtsalt ei leia nexus 7 ülesse.
Proovisin selle järgi ...
http://www.ibtimes.co.uk/nexus7-2013-root-android44-krt16s-install-cwmrecovery-525260
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.02.2014 17:52:02
|
|
|
| reig0 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada... |
Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud. |
Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
reig0
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
07.02.2014 16:25:12
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| reig0 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada... |
Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud. |
Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet. |
Ei ole ka sellest abi kahjuks . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
07.02.2014 17:26:02
|
|
|
| reig0 kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| reig0 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada... |
Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud. |
Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet. |
Ei ole ka sellest abi kahjuks . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada. |
Ega sul juhtumisi pole ruuteris defineeritud, palju kasutajaid saab korraga dhcp ? Mulle tundub, et sul ruuter kehvasti konfitud. Pane dhcp list näiteks 20le seadmele.
Teine asi, mis võib olla, on wpa key - vaheta see ära, pane näiteks 1234567890 ja vaata, kas siis ühendab ära.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
reig0
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2009
|
07.02.2014 18:19:14
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| reig0 kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
| reig0 kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| muud asjad ühendab? Ruuteri probleem nagu, ei luba uusi seadmeid lisada... |
Telefoni ühendab ära aga rohkem ei ole millegagi proovida. Ise arvan ka, et ruuteri viga aga ma pole selle seadeid ometi muutnud. |
Ruuter kümneks sekundiks vooluvõrgust välja ning siis iuesti sisse võib asja lahendada. Sedasi tühjendad ruuteri cachet. |
Ei ole ka sellest abi kahjuks . Täna sai ka tööjuures proovitud ja seal connectis ilusti ära. Tahvel ise näitab ip-address: Unavailable , kui proovin ühendada. |
Ega sul juhtumisi pole ruuteris defineeritud, palju kasutajaid saab korraga dhcp ? Mulle tundub, et sul ruuter kehvasti konfitud. Pane dhcp list näiteks 20le seadmele.
Teine asi, mis võib olla, on wpa key - vaheta see ära, pane näiteks 1234567890 ja vaata, kas siis ühendab ära. |
Igastahes wpa key muutmine tundus, et aitas connectis ilusti ära hetkel ja uuendab appe. Tänud
Kas see loeb ka midagi, et see wifi märk on hall, ennem oli ta sinist värvi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
07.02.2014 23:29:52
|
|
|
Kui hall, siis liiklust ei ole, kui sinine, siis liiklus on aktiivne. Vähemalt peaks nii olema
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|